TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:10 Bez servítky [i] 09:05 Kobra 11 X. 2/16 [i] 10:05 Skautky Beverly Hills [i] 12:15 Bez stopy IV. 9/24 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 NCIS VIII. 15/24 [i] 14:05 Monk IV. 8/16 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Teória veľkého tresku III. 14/23 [i] 15:30 Krok za krokom VII. 9/19 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS I. 5/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 LET´S DANCE [i] 23:00 LET´S DANCE - Rozhodnutie [i] 23:15 V moci zla [i] 01:00 Tieň zabijaka [i] 02:35 Ali [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Dámsky klub [i] 06:35 Udalosti ČT [i] 07:05 Slovensko dnes [i] 07:20 Správy STV "N" [i] 07:40 Góly - body - sekundy [i] 07:55 Vojna kuchárov [i] 08:25 5 proti 5 [i] 09:05 Duel [i] 09:40 Štýlovo [i] 10:15 Profesionáli II: Muž bez minulosti 4/13 [i] 11:10 Sila lásky III. 189/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Sladká Valentína 175/178 [i] 14:25 Divoký anjel 42/270 [i] 15:10 JAG: Čierna operácia 15/20 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:35 Vojna kuchárov [i] 17:05 Duel [i] 17:35 5 proti 5 [i] 18:15 Fenomén Junior [i] 18:45 Slovensko v obrazoch [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Legendy popu: Modus a Janko Lehotský [i] 21:45 Tandemy [i] 22:15 Nočné správy STV [i] 22:25 Počasie [i] 22:30 Góly - body - sekundy [i] 22:40 Obdobie zločinu: Tieň minulosti 2/6 [i] 00:25 JAG: Čierna operácia 15/20 [i] 01:15 Profesionáli II: Muž bez minulosti 4/13 [i] 02:05 Divoký anjel 42/270 [i] 02:45 Tandemy [i] 03:15 Obdobie zločinu: Tieň minulosti 2/6 [i] 04:50 Sila lásky III. 189/244 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 08:55 Ovce.sk [i] 09:00 Dámsky klub [i] 10:20 Rómsky magazín [i] 10:50 Kremnické gagy [i] 11:40 Fokus - právo [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:00 Cesty za folklórom: Olcnava [i] 13:20 Profesionál [i] 13:35 Senior klub [i] 14:05 Kvarteto [i] 14:35 5 minút po dvanástej - Internet - dobrý sluha, zlý pán [i] 15:45 Hlavne,keď sa radi máme [i] 16:10 Futbal Európska liga - zostrihy [i] 16:40 Energetika [i] 17:00 Z mesta do mesta: Levoča [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 18:29 6 miliárd názorov - Boh 4 [i] 18:30 Večerníček: Pa a Pi [i] 18:40 Fokus - rodina [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Správy - Hírek [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Divoká Čína: Tibet 3/6 [i] 20:55 Família - Roztancovaná láska [i] 21:20 Osobnosti a udalosti: Tibor Andrašovan [i] 21:30 Komentáre [i] 22:00 České milovanie: O láske, ktorú postihla tragédia [i] 22:25 Kino na Dvojke: Pozor na Harryho [i] 00:05 Big Bít 15/42 [i] 01:05 Správy - Hírek [i] 01:10 Udalosti ČT [i] 01:40 Správy STV "N" [i] 01:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 19 [i] 05:40 Kutyil s.r.o. II.: Škatule 5 [i] 06:00 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 06:50 KRIMI 07:25 NOVINY TV JOJ 07:45 Súdna sieň: Sestrička [i] 08:45 Panelák VIII.: Spojenci 52 [i] 10:00 Náš nový dom III. 19/19 [i] 11:00 Profesionáli III.: Halloweenski zlodeji 9 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti VI. 11 [i] 14:00 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela III. 9 [i] 14:30 Takešiho hrad II. 2 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 10 [i] 16:00 Náš nový dom III. 19/19 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Kutyil s.r.o. II.: Škatule 5 [i] 18:00 Súdna sieň: Teraz ju chcem ja [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Kráľovstvo [i] 22:45 Bournov mýtus [i] 01:00 Kráľovstvo [i] 03:10 Numb3rs I. 12 [i] 03:50 Blízko smrti [i] 04:35 Smrtiaca veža [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 18 kolies spravodlivosti II. 20 [i] 06:00 Klaun 20 [i] 06:45 Doktorka Quinnová 23,24 [i] 08:15 Matlock VII. 5,6 [i] 10:15 Rosalinda 35,36 [i] 12:00 M*A*S*H 166,167 [i] 13:00 Panelák VIII.: Spojenci 52 [i] 14:00 Simpsonovci XV. 18 [i] 14:30 Griffinovci I. 1/13 [i] 14:55 18 kolies spravodlivosti II. 21 [i] 16:00 Ako som spoznal vašu mamu IV. 9,10 [i] 17:00 M*A*S*H 166,167 [i] 18:00 VyVolení [i] 18:35 Šokujúce zábery 26 [i] 19:00 Simpsonovci XV. 19 [i] 19:30 Griffinovci I. 2 [i] 19:55 Blízko smrti [i] 20:15 X FACTOR USA 2011 [i] 22:15 X FACTOR USA 2011 [i] 23:15 VyVolení [i] 23:50 A-Team 37,38 [i] 01:25 Klaun 35,36 [i] 02:55 Matlock VII. [i] 03:40 18 kolies spravodlivosti II. 21 [i] 04:25 Ako som spoznal vašu mamu IV. 9,10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Pán času III. 8/14 [i] 07:00 The Amazing Race XVI. 2/12 [i] 08:00 Star Trek: Stanice Deep Nine 17/20 [i] 09:00 Advokáti III. 5/23 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba III. 12/24 [i] 11:00 Posel ztracených duší IV. 1/23 [i] 12:00 Star Trek: Stanice Deep Nine 17/20 [i] 13:00 Pán času III. 9/14 [i] 14:00 The Amazing Race XVI. 3/12 [i] 15:00 Advokáti III. 6/23 [i] 16:00 CSI: New York VI. 20/23 [i] 17:00 Star Trek: Stanice Deep Nine 18/20 [i] 18:00 Posel ztracených duší IV. 2/23 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba III. 13/24 [i] 20:00 CSI: New York VI. 21/23 [i] 21:00 Strážce pořádku II. 5/13 [i] 22:00 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 5/13 [i] 23:00 True Blood - Pravá krev III.: Potíže 5/12 [i] 00:10 Californication II.: Mlsný jazýček 1/12 [i] 00:45 Californication II.: Velký Ashby 2/12 [i] 01:20 Strážce pořádku II. 5/13 [i] 02:10 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 5/13 [i] 02:55 True Blood - Pravá krev III.: Potíže 5/12 [i] 03:55 Námořní vyšetřovací služba III. 13/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Potopená křídla [i] 06:00 Pátá rychlost 4 [i] 06:25 Špinavé práce: Dělník v ocelárně [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Testováno mořem [i] 08:10 Bořiči mýtů: Výbuch steaku [i] 09:05 Mimořádné projekty: Most přes Oaklandský záliv [i] 10:00 Jak to dělají?: Benzín/kapesní zavírací nože [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 47 [i] 10:55 Nutné k přežití 9 [i] 11:50 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Nádherný surfař [i] 12:45 Pátá rychlost 9 [i] 13:15 Pátá rychlost 10 [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro Cadillac – 1. část [i] 14:35 Špinavé práce: Jeskynní biolog [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Plavecký klub v Beringově moři [i] 16:25 Bořiči mýtů: Ninjové 2 [i] 17:20 Mimořádné projekty: Most přes Oaklandský záliv [i] 18:15 Nutné k přežití 10 [i] 19:10 Jak se to dělá 51 [i] 19:40 Jak to dělají?: Měkká jako houba/znalosti [i] 20:05 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 1 [i] 21:00 Tyson, jak ho neznáte 1 [i] 21:55 Nejtěžší vojenská povolání: Velká dřina [i] 22:50 Hry s časem: Kaskadér [i] 23:15 Hry s časem: Lidské tělo v obrazech [i] 23:45 Bořiči mýtů: Ninjové 2 [i] 00:40 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 1 [i] 01:40 Tyson, jak ho neznáte 1 [i] 02:40 Nejtěžší vojenská povolání: Velká dřina [i] 03:40 Hry s časem: Kaskadér [i] 04:05 Hry s časem: Lidské tělo v obrazech [i] 04:35 Jak se to dělá 51 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Cirkus Humberto: Láska 8/12 [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Letohrátky: Jak nebýt ve své kůži 22/52 [i] 09:30 Pošta pro tebe [i] 10:25 Trojlístek [i] 10:55 Silvestrovský kufr - [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Dynastie Nováků: Výbuch 10/13 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 16:00 Kouzelná školka [i] 16:30 Malá farma [i] 17:00 Fenomén [i] 17:30 Hoby naší doby [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Garfieldova show 52/52 [i] 18:40 České pexeso 10/14 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Vyprávěj: Akce Zet 8/26 [i] 21:00 13. komnata Kateřiny Emmons [i] 21:30 Všechnopárty [i] 22:15 Losování Euromiliony 22:25 Komisař Moulin [i] 23:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:50 Město žen II: Blues malý holky 8/22 [i] 00:10 Co nám dělá dokonalá těla? 8/39 [i] 00:35 Do moře míst 8/13 [i] 01:05 Dobré ráno s Jedničkou 03:30 Fenomén [i] 04:00 Kuchařská pohotovost [i] 04:25 Sama doma [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Dostaveníčko v Jihlavě [i] 05:35 Kus dřeva ze stromu [i] 06:00 Hledám práci [i] 06:25 Přidej se [i] 06:35 Nedej se [i] 06:55 Koně v podhradí [i] 07:00 Ta naše povaha česká [i] 07:30 Být v obraze [i] 08:00 Panorama [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1959 [i] 09:15 Kultura s Dvojkou [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Naši Němci a jejich Češi [i] 10:05 City Folk 2011 - Lisabon [i] 10:35 Dobrodružství s jaguáry 1/6 [i] 11:20 Svatováclavská jízda 2011 [i] 11:35 Barvy života [i] 12:30 Vínečko [i] 13:00 Folklorní magazín [i] 13:30 Chcete mě? [i] 13:45 Máte mě! [i] 14:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:30 Televizní akademie - Planeta Země [i] 14:35 Náboženství světa [i] 15:05 PORT [i] 15:40 JÁDRO [i] 15:55 Tajemství divočiny VI.: Království sépií 4/13 [i] 16:20 Ushuaia 18/26 [i] 16:55 Piráti 21. století [i] 17:50 Návraty k divočině [i] 18:20 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Nejstarší motiv na světě 38/80 [i] 18:50 Kultura s Dvojkou [i] 19:10 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:20 Osobnost na Dvojce [i] 19:30 Vzkaz Olgy Walló [i] 19:45 Po českých a moravských galeriích s Eliškou Fučíkovou: Oblastní galerie Liberec 8/8 [i] 20:00 Zázračná planeta: Fascinující proměny přírody: Velká cesta 3/6 [i] 20:55 Osobnost na Dvojce [i] 21:00 Geneticky modifikované potraviny [i] 22:00 Metropolis (Meteroporisu) [i] 23:50 Ajťáci III: Projev 4/6 [i] 00:20 Alda [i] 01:10 Ladí neladí [i] 01:40 České kořeny ve Švýcarsku [i] 02:50 Elton John & Leon Russell 2010 03:40 Kavárnička dříve narozených [i] 04:30 Inzerát [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:10 Jane Doe: Ano, vzpomínám si [i] 11:05 Ženatý se závazky 168 [i] 11:25 V dobrém i zlém 20 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Komisař Rex VIII: Atentát na Rexe 5 [i] 13:40 Gilmorova děvčata VII 4 [i] 14:35 Odložené případy 5 [i] 15:35 Beze stopy 19 [i] 16:30 Dva a půl chlapa III 2 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista: Rudá záře 9 [i] 18:25 Ulice 2070 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Transformers [i] 22:50 Tahle země není pro starý: * [i] 01:10 Expozitura: Král je mrtev 9 [i] 02:45 Novashopping 03:20 Lenssen & spol.: Tajemná blondýna [i] 04:10 Stefanie VIII 74, 75 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:25 M*A*S*H 207 [i] 09:10 Prostřeno! [i] 10:05 Ochránce II: Let 1 [i] 11:05 Diagnóza vražda II: Mí čtyři manželé 5 [i] 12:05 Policie Hamburk III: Pojišťovací podvod 23 [i] 13:05 Odpadlík II: Vražedná soutěž 2/2 21 [i] 14:05 Kutil Tim I: Nic víc než city 7 [i] 14:35 Můj přítel Monk IV: Pan Monk a druhý detektiv 1 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Šťastná náhoda [i] 17:40 Minuty regionu 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Deset důvodů, proč tě nenávidím [i] 22:10 Show Jana Krause [i] 23:10 Cesty k úspěchu [i] 23:20 Žába k zulíbání [i] 01:35 Věc [i] 03:35 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Skrytá vášeň 98/188 [i] 05:50 Cigánske srdce 75/218 [i] 06:40 Sudkyňa Hatchettová I. 119-120/175 [i] 07:50 Zajtrajšie noviny III. 8/23 [i] 08:40 Rodinná kliatba 39/110 [i] 09:45 Krok za krokom VII. 8/19 [i] 10:15 Frasier X. 24/24 [i] 10:40 Veštiareň [i] 11:40 V objatí hodvábu 69-70/200 [i] 13:05 Sudkyňa Hatchettová III. 17-18/130 [i] 14:05 Rebeli I. 52/215 [i] 15:00 Tisíc a jedna noc 173/180 [i] 15:55 Cigánske srdce 76/218 [i] 17:00 Skrytá vášeň 99/188 [i] 17:55 Rodinná kliatba 40/110 [i] 18:50 Rebeli I. 53/215 [i] 19:50 Smotánka [i] 20:25 Čas zabiť [i] 23:15 Keď láska nestačí [i] 01:05 Na streche [i] 02:15 Ulica III. 89/259 [i] 03:05 Rodinná kliatba 40/110 [i] 03:50 Sudkyňa Hatchettová III. 17/130 [i] 04:10 Lampáreň [i] 04:55 Smiechoty [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 07:00 Zmizení [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Dvojník [i] 14:00 Zákon pomsty [i] 16:05 Nomád [i] 18:05 Království surikat: příběh začíná [i] 19:30 Policajtka [i] 21:20 Poslední plavky [i] 23:00 Duch jezera [i] 00:50 Kanibal Dahmer [i] 02:30 Roman Polanski: Pravdivý příběh [i] 04:10 Noční vlak [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Krasobruslení [i] 09:45 Snooker [i] 10:50 Fotbal [i] 11:00 Motorismus [i] 12:00 Krasobruslení [i] 13:00 Krasobruslení [i] 13:45 Krasobruslení [i] 15:00 Motorismus [i] 16:00 Krasobruslení [i] 17:00 Krasobruslení [i] 18:05 Jezdectví [i] 18:35 Fotbal [i] 18:45 Strongest Man [i] 20:45 Box [i] 22:55 Business Class [i] 23:00 Poker [i] 00:00 Motorismus [i] 00:15 Motorismus [i] 01:15 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Sladký život v Orange County 2 3 [i] 06:20 Vraždy v Midsomeru 13: Krvavé sedlo 3 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 3: Vlastenci 16 [i] 09:20 Právo a pořádek 8: 4. díl 4 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 13: Tiché místo 4 [i] 12:20 Detektiv Nash Bridges 3: Cuda Grace 17 [i] 13:20 Walker, Texas Ranger 7: Po zlém 2.část 1 [i] 14:20 Právo a pořádek 8: 5. díl 5 [i] 15:20 Vraždy v Midsomeru 13: Nejlepší z nejlepších 5 [i] 17:20 Pohotovost 3: Vy jste tuším Doktor Carter? 1 [i] 18:20 Walker, Texas Ranger 7: Odpočítávání 2 [i] 19:20 Detektiv Nash Bridges 3: Vrah žen 18 [i] 20:20 Pohotovost 3: Velká hra začíná 2