Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:15 Bez servítky [i] 09:20 Kobra 11 X. 1/16 [i] 10:20 A potom prišla láska [i] 12:10 Bez stopy IV. 8/24 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 Odložený prípad VI. 7/23 [i] 14:05 Monk IV. 7/16 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Teória veľkého tresku III. 13/23 [i] 15:30 Krok za krokom VII. 8/19 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS I. 4/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 173/180 [i] 21:00 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 22:00 Adela show [i] 22:40 Nočné Televízne noviny [i] 23:15 NCIS: Los Angeles I. 22/24 [i] 00:05 Speedman [i] 01:50 Úpal [i] 03:15 Flash Gordon 11/22 [i] 03:55 Kobra 11 X. 1/16 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:15 Udalosti ČT [i] 06:45 Slovensko dnes [i] 07:00 Správy STV "N" [i] 07:15 Góly - body - sekundy [i] 07:30 Vojna kuchárov [i] 08:00 5 proti 5 [i] 08:40 Duel [i] 09:15 Kto hovorí pravdu? [i] 10:10 Profesionáli II: Prvá noc 3/13 [i] 11:05 Sila lásky III. 188/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Sladká Valentína 174/178 [i] 14:25 Divoký anjel 41/270 [i] 15:10 JAG: Vážny dôvod 14/20 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:00 Duel [i] 17:35 5 proti 5 [i] 18:20 Sila lásky V. 42/274 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Ateliér Fontana 1/2 [i] 21:55 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Smrť v cirkuse 17/20 [i] 22:50 Nočné správy STV [i] 23:00 Počasie [i] 23:05 Góly - body - sekundy [i] 23:15 JAG: Vážny dôvod 14/20 [i] 00:00 Profesionáli II: Prvá noc 3/13 [i] 00:50 Divoký anjel 41/270 [i] 01:35 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Smrť v cirkuse 17/20 [i] 02:30 Správy STV o 16:00 [i] 02:50 Góly - body - sekundy [i] 02:55 Krajina révového listu [i] 03:40 Sila lásky III. 188/244 [i] 04:25 Sila lásky V. 42/274 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Rozprávienka vtáča zlaté 1/3 [i] 08:50 Ovce.sk [i] 08:55 Dámsky klub [i] 10:15 Maďarský magazín [i] 10:40 Cena prírody II.: Únia Zelených 9 [i] 11:10 Fokus - peniaze [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Večer v archíve [i] 13:25 Noc v archíve [i] 15:00 Občan za dverami [i] 15:40 Poklad [i] 16:45 Profesionál [i] 17:00 Kvarteto [i] 17:30 Fokus - právo [i] 18:15 Energetika [i] 18:27 6 miliárd názorov - Boh 3 [i] 18:30 Večerníček: Pa a Pi [i] 18:45 Futbal Európska liga - zápasy [i] 21:00 Keno 10 [i] 21:05 Komentáre [i] 21:30 Večer pod lampou [i] 01:25 Udalosti ČT [i] 01:55 Správy STV "N" [i] 02:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 Kutyil s.r.o. II.: Celibát 4 [i] 06:00 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 06:50 KRIMI 07:20 NOVINY TV JOJ 07:45 Súdna sieň: Zlá poistka [i] 08:45 Panelák VIII.: Úprimný Michal 51 [i] 10:00 Náš nový dom III. 18 [i] 11:00 Profesionáli III.: Tehotná Skarlet 8 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti IV. 14 [i] 14:00 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela III. 8 [i] 14:25 Takešiho hrad II. 1/82 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 9 [i] 16:00 Náš nový dom III. 18 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Kutyil s.r.o. II.: Škatule 5 [i] 18:00 Súdna sieň: Si ešte decko! [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VIII.: Spojenci 52 [i] 21:15 "Ano, šéfe!" [i] 22:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 19 [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 10 [i] 00:30 Špeciálne komando IV. 22/22 [i] 01:30 Vrah od Green River [i] 02:55 Numb3rs I. 11 [i] 03:35 Numb3rs II. 7 [i] 04:15 Bostonské zločiny: III. 10 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Klaun 19 [i] 06:45 Doktorka Quinnová 21,22 [i] 08:15 Matlock VII. 3,4 [i] 10:15 Rosalinda 33,34 [i] 12:00 M*A*S*H 164,165 [i] 13:00 Panelák VIII.: Úprimný Michal 51 [i] 14:00 Simpsonovci XV. 17 [i] 14:30 Futurama V. 16/16 [i] 14:55 18 kolies spravodlivosti II. 20 [i] 16:00 Ako som spoznal vašu mamu IV. 7,8 [i] 17:00 M*A*S*H 164,165 [i] 18:00 VyVolení [i] 18:35 Takešiho hrad II. 2 [i] 19:00 Simpsonovci XV. 18 [i] 19:30 Griffinovci I. 1/13 [i] 19:55 Blízko smrti [i] 20:15 Superpolicajti z Miami [i] 22:20 Letisko [i] 00:55 VyVolení [i] 01:25 Výlet [i] 03:00 Matlock VII. 3,4 [i] 04:35 Ako som spoznal vašu mamu IV. 7,8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Pán času III. 7/14 [i] 07:00 The Amazing Race XVI. 1/12 [i] 08:00 Star Trek: Stanice Deep Nine 16/20 [i] 09:00 Advokáti III. 4/23 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba III. 11/24 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba LA 24/24 [i] 12:00 Star Trek: Stanice Deep Nine 16/20 [i] 13:00 Pán času III. 8/14 [i] 14:00 The Amazing Race XVI. 2/12 [i] 15:00 Advokáti III. 5/23 [i] 16:00 CSI: New York VI. 19/23 [i] 17:00 Star Trek: Stanice Deep Nine 17/20 [i] 18:00 Posel ztracených duší IV. 1/23 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba III. 12/24 [i] 20:00 CSI: New York VI. 20/23 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 2/24 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 1/24 [i] 23:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 7/13 [i] 00:00 Posel ztracených duší IV. 1/23 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba IV. 2/24 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba LA II. 1/24 [i] 02:35 Advokáti III. 5/23 [i] 03:20 Námořní vyšetřovací služba III. 12/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Přejezd Koloráda [i] 06:00 Pátá rychlost 3 [i] 06:25 Špinavé práce 64 [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Ať si zvykají [i] 08:10 Bořiči mýtů: NASA – Přistání na Měsíci [i] 09:05 Mimořádné projekty: Islandské tunely [i] 10:00 Jak to dělají?: Hydroelektrická hráz/Mikročipy [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 46 [i] 10:55 Nutné k přežití: Tým 2 [i] 11:50 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Auto Fénix [i] 12:45 Jízda: Časové bubliny [i] 13:40 Americký chopper: Odmítnutá nabídka [i] 14:35 Špinavé práce: Dělník v ocelárně [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Testováno mořem [i] 16:25 Bořiči mýtů: Výbuch steaku [i] 17:20 Mimořádné projekty: Islandské tunely [i] 18:15 Nutné k přežití 9 [i] 19:10 Jak se to dělá 50 [i] 19:40 Jak to dělají?: Pneumatiky letadel/revolvery/umělá tráva [i] 20:05 Zničeno ve vteřině 17 [i] 20:35 Zničeno ve vteřině 18 [i] 21:00 Nic osobního: Mladé pušky [i] 21:55 Ztracený ráj 5 [i] 22:50 Únos a záchrana: Pomsta kartelu [i] 23:45 Bořiči mýtů: Výbuch steaku [i] 00:40 Zničeno ve vteřině 17 [i] 01:10 Zničeno ve vteřině 18 [i] 01:40 Nic osobního: Mladé pušky [i] 02:40 Ztracený ráj 5 [i] 03:40 Únos a záchrana: Pomsta kartelu [i] 04:35 Jak se to dělá 50 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pošta pro tebe - Návraty [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Letohrátky: Legendární větrostop Janda 21/52 [i] 09:25 Ale je ženatý [i] 11:05 Bolkoviny [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:05 Dynastie Nováků: Jahodový král 9/13 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 16:00 Kouzelná školka [i] 16:30 Včelka Mája: Hopovo překvapení 35/104 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Kolo plné hvězd [i] 21:00 Suma sumárum aneb Kde jsou mé peníze [i] 21:30 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:15 The Pacific 7/10 [i] 23:10 Profesionálové: Arabská mozaika 25/57 [i] 00:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:10 Přežít! [i] 01:00 Auto Moto Revue [i] 01:25 Dobré ráno s Jedničkou 03:50 AZ-kvíz [i] 04:15 Suma sumárum aneb Kde jsou mé peníze [i] 04:40 Výměna [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Chcete je? [i] 05:15 Kam zmizel ten starý song [i] 06:00 Knižní svět [i] 06:25 proStory [i] 07:00 Letecké katastrofy IV. [i] 07:50 Divnopis [i] 08:00 Panorama [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1959 [i] 09:10 Kultura s Dvojkou [i] 09:25 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Inventura Febia: Ejhle člověk a život s nebožtíky [i] 10:15 Na plovárně s Dominikem Millerem [i] 10:40 Češi v krizi v poločase [i] 11:40 Karosta - život po Sovětech [i] 12:30 ...a tuhle znáte? [i] 13:00 Film o filmu Dům [i] 13:15 Vápník a my [i] 14:05 Ztracené adresy [i] 14:30 Televizní akademie - Lidé a společnost [i] 14:31 Rodina a já [i] 14:55 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 15:10 Medicína pro 21. století [i] 15:35 Bonbónky světa [i] 15:55 Nejlepší česká škola [i] 16:20 Rodinné křižovatky [i] 16:50 City Folk 2011 - Lisabon [i] 17:20 Naši Němci a jejich Češi [i] 17:50 Ushuaia 17/26 [i] 18:20 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Na programu tragédie 37/80 [i] 18:50 Kultura s Dvojkou [i] 19:10 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:20 Osobnost na Dvojce [i] 19:30 Poklady světa [i] 19:40 Taos Pueblo [i] 20:00 Všechny příští Černobyly [i] 20:55 Ta naše povaha česká [i] 21:25 Osobnost na Dvojce [i] 21:30 Třistatřicettři [i] 22:25 Krásný ztráty [i] 23:05 Blues ze Staré Pekárny: Dr. Valter and The Lowbreakers Speciál [i] 23:35 Můj chlapec Jack [i] 01:10 Cestománie [i] 01:40 Návraty k divočině [i] 02:05 Divadlo žije! [i] 02:30 Ladí neladí [i] 03:25 Rád, mám rád [i] 04:10 Kavárnička dříve narozených [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:10 Divná sešlost [i] 11:20 Ženatý se závazky 167 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Komisař Rex VIII: Proč musí děti trpět 4 [i] 13:40 Gilmorova děvčata VII 3 [i] 14:35 Odložené případy 4 [i] 15:35 Beze stopy 18 [i] 16:30 Dva a půl chlapa III 1 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista: Tenká červená linie 8 [i] 18:25 Ulice 2069 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Třicet stříbrných 296 [i] 21:25 Kriminálka Miami VIII: Čest rodiny 18 [i] 22:25 Noční Televizní noviny [i] 23:05 Peklo: * [i] 00:55 Kriminálka Las Vegas VIII: Za Geddu 17 [i] 01:50 Novashopping 02:25 Komisař Rex VIII: Proč musí děti trpět [i] 03:10 Lenssen & spol.: Ledový anděl [i] 04:05 Stefanie VIII 72, 73 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:25 M*A*S*H 206 [i] 09:10 Prostřeno! [i] 10:05 Ochránce I: Slib mlčení 10 [i] 11:05 Diagnóza vražda II: Ztracená mrtvola 4 [i] 12:05 Policie Hamburk III: Tajná láska 22 [i] 13:05 Odpadlík II: Vražedná soutěž 1/2 20 [i] 14:05 Kutil Tim I: Satelit na rozpálené střeše 6 [i] 14:35 Můj přítel Monk III: Pan Monk a malý chlapec 16 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Očima lásky [i] 17:40 Minuty regionu 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Bubo bubo [i] 21:20 Ano, šéfe! [i] 22:25 Hawaii 5-0: Zlatokopka 11 [i] 23:25 Nikdo není dokonalý [i] 00:45 Život jedné kočky [i] 02:50 Volejte Věštce [i] 04:35 Česko na talíři [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Skrytá vášeň 97/188 [i] 05:55 Cigánske srdce 74/218 [i] 06:50 Sudkyňa Hatchettová I. 117-118/175 [i] 07:55 Zajtrajšie noviny III. 7/23 [i] 08:45 Rodinná kliatba 38/110 [i] 09:50 Krok za krokom VII. 7/19 [i] 10:20 Frasier X. 23/24 [i] 10:40 Veštiareň [i] 11:40 V objatí hodvábu 67-68/200 [i] 13:15 Sudkyňa Hatchettová III. 15-16/130 [i] 14:15 Rebeli I. 51/215 [i] 15:10 Dr. Oz I. 19/174 [i] 16:10 Cigánske srdce 75/218 [i] 17:10 Skrytá vášeň 98/188 [i] 18:05 Rodinná kliatba 39/110 [i] 19:00 Rebeli I. 52/215 [i] 20:00 Odložený prípad VI. 7/23 [i] 21:05 V objatí hodvábu 69-70/200 [i] 22:45 Zajtrajšie noviny III. 8/23 [i] 23:40 Frasier X. 24/24 [i] 00:05 Ženatý so záväzkami III. 10-11/22 [i] 01:05 Adela show [i] 01:45 Ulica III. 88/259 [i] 02:30 Rodinná kliatba 39/110 [i] 03:15 Lampáreň [i] 04:05 Na streche [i] 04:35 Smiechoty [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Dokud nás smrt nerozdělí [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Ultimate Avengers II: konečná pomsta II [i] 13:30 Milionové Vánoce [i] 15:20 Charlie Bartlett [i] 17:10 Zákon pomsty [i] 19:10 Dvojník [i] 21:05 Noční vlak [i] 22:45 Roman Polanski: Pravdivý příběh [i] 00:35 Cabin Fever [i] 02:05 Srdce je zrádná děvka [i] 03:40 Minotaur [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Fotbal [i] 10:15 Snooker [i] 11:50 Fotbal [i] 12:00 Motorismus [i] 13:00 Motorismu [i] 14:00 Fotbal [i] 15:30 Fotbal [i] 16:50 Fotbal [i] 17:00 Fotbal [i] 19:00 Bojové sporty [i] 22:00 Bojové sporty [i] 22:55 Business Class [i] 23:00 Poker [i] 00:00 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v Orange County 2 2 [i] 06:20 Vraždy v Midsomeru 13: Guillamův meč 2 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 3: Modelka 15 [i] 09:20 Právo a pořádek 8: 3. díl 3 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 13: Krvavé sedlo 3 [i] 12:20 Detektiv Nash Bridges 3: Vlastenci 16 [i] 13:20 Walker, Texas Ranger 6: Po zlém 1.část 22 [i] 14:20 Právo a pořádek 8: 4. díl 4 [i] 15:20 Vraždy v Midsomeru 13: Tiché místo 4 [i] 17:20 Pohotovost 2: Doktor John Carter 22 [i] 18:20 Walker, Texas Ranger 7: Po zlém 2.část 1 [i] 19:20 Detektiv Nash Bridges 3: Cuda Grace 17 [i] 20:20 Pohotovost 3: Vy jste tuším Doktor Carter? 1 [i] 21:20 PREMIÉRA FILM Sedmero dobrodružství Sindibáda [i] 23:10 Megakrajta versus Gatoroid [i] 01:00 Spravedlnost v krvi 1: Čínská čtvrť 8 [i] 02:00 Být Erikou 3: Eričino zastavení 12 [i] 03:00 Sladký život v Orange County 2 1 [i] 04:00 Sladký život v Orange County 2 2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Byt či nebyt 4 [i] 06:30 Současná architektura v Budapešti 19 [i] 07:05 New York město jídla 3 [i] 07:35 New York město jídla 4 [i] 08:10 Mravenci vědí všechno 2 [i] 08:25 Zima na chalupě 4 [i] 09:25 Co opravdu jíme: Brambory 13 [i] 10:00 Mistři švindlu 73 [i] 10:35 Mistři švindlu 74 [i] 11:10 Skuteční superlidé 1 [i] 12:10 Podzemí měst 3 [i] 13:05 Megakatastrofy 1 [i]