Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:35 Bez servítky [i] 10:35 Kamarát do dažďa [i] 12:10 Bez stopy IV. 7/24 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 Odložený prípad VI. 6/23 [i] 14:05 Monk IV. 6/16 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Teória veľkého tresku III. 12/23 [i] 15:30 Krok za krokom VII. 7/19 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS I. 3/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Modré z neba [i] 22:10 Nočné Televízne noviny [i] 22:35 NCIS VIII. 15/24 [i] 23:30 Absolútna moc [i] 02:00 Vezmi ma späť [i] 03:30 Flash Gordon 10/22 [i] 04:15 Lampáreň [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Dámsky klub [i] 06:40 Udalosti ČT [i] 07:10 Správy STV "N" [i] 07:35 Vojna kuchárov [i] 08:05 5 proti 5 [i] 08:45 Duel [i] 09:20 Reportéri [i] 09:45 Zverinec [i] 10:10 Profesionáli II: Súd 2/13 [i] 11:10 Sila lásky III. 187/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Sladká Valentína 173/178 [i] 14:25 Divoký anjel 40/270 [i] 15:10 JAG: Hemlok 13/20 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:05 Duel [i] 17:35 5 proti 5 [i] 18:20 Sila lásky V. 41/274 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Reči, to zvieratám svedčí [i] 20:35 Futbal Liga majstrov [i] 22:45 Nočné správy STV [i] 22:55 Počasie [i] 23:00 Góly - body - sekundy [i] 23:05 Futbal Liga majstrov - zostrihy [i] 00:30 JAG: Hemlok 13/20 [i] 01:15 Profesionáli II: Súd 2/13 [i] 02:05 Divoký anjel 40/270 [i] 02:50 Správy STV o 16:00 [i] 03:10 Góly - body - sekundy [i] 03:15 Sila lásky III. 187/244 [i] 04:05 Sila lásky V. 41/274 [i] 04:55 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:45 Profesionál [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Fidlibumove rozprávky [i] 08:55 Ovce.sk [i] 09:00 Národnostný magazín: Mix [i] 09:25 KE 2013 [i] 09:35 Noc v archíve: Malá jesenná hudba [i] 10:35 Zdravie v Európe: Tretí vek [i] 11:40 Fokus - zdravie [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:00 Vetrom ošľahané,dažďom obmývané [i] 13:25 Sola gratia - Jedine milosťou [i] 14:00 Família - Stavanie hniezda [i] 14:30 Radosť zo života: Eva Kostolányiová [i] 15:05 Ťažká profesia [i] 16:25 Maďarský magazín [i] 17:00 Senior klub [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Cena prírody II.: Únia Zelených 9 [i] 18:25 6 miliárd názorov - Boh 2 [i] 18:30 Večerníček: Pa a Pi [i] 18:40 Fokus - peniaze [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Správy - Hírek [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:05 Večer v archíve [i] 21:00 Občan za dverami [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Noc v archíve [i] 23:20 Udalosti ČT [i] 23:50 Správy - Hírek [i] 23:55 Správy STV "N" [i] 00:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 Farmár hľadá ženu [i] 06:30 NOVINY TV JOJ 06:50 KRIMI 07:25 NOVINY TV JOJ 07:45 Súdna sieň: Za chyby sa platí [i] 08:45 Panelák VIII.: Parazit 50 [i] 10:00 Náš nový dom III. 17 [i] 11:00 Profesionáli III.: Brat 7 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Múmia [i] 15:30 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela III. 7 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 8 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Kutyil s.r.o. II.: Celibát 4 [i] 18:00 Súdna sieň: Nič ti nie je [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VIII.: Úprimný Michal 51 [i] 21:15 Hawaii 5.0 11 [i] 22:15 Kosti VI. 11 [i] 23:15 Kosti IV. 14 [i] 00:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 4,5 [i] 02:00 Hawaii 5.0 11 [i] 02:50 Náš nový dom III. 17 [i] 03:35 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 4,5 [i] 04:55 Numb3rs II. 6 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Klaun 18 [i] 06:45 Doktorka Quinnová 19,20 [i] 08:15 Matlock VII. 1,2/18 [i] 10:15 Rosalinda 31,32 [i] 12:00 M*A*S*H 162,163 [i] 13:00 Panelák VIII.: Parazit 50 [i] 14:00 Simpsonovci XV. 16 [i] 14:30 Futurama V. 15 [i] 14:55 18 kolies spravodlivosti II. 19 [i] 16:00 Ako som spoznal vašu mamu IV. 5,6 [i] 17:00 M*A*S*H 162,163 [i] 18:00 VyVolení [i] 18:35 Takešiho hrad II. 1/82 [i] 19:00 Simpsonovci XV. 17 [i] 19:30 Futurama V. 16/16 [i] 19:55 Blízko smrti [i] 20:15 Ninja Factor II. 34,35 [i] 21:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 23:15 Mafstory: Boss alebo prezident? [i] 00:15 VyVolení [i] 00:45 Ninja Factor II. 34,35 [i] 01:30 Blízko smrti [i] 02:15 Mafstory: Lykožrút [i] 03:00 Ako som spoznal vašu mamu IV. 5,6 [i] 03:40 18 kolies spravodlivosti II. 19 [i] 04:25 Matlock VII. 1,2/18 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Pán času III. 6/14 [i] 07:00 The Amazing Race XV. 12/12 [i] 08:00 Star Trek: Stanice Deep Nine 15/20 [i] 09:00 Advokáti III. 3/23 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba III. 10/24 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba LA 23/24 [i] 12:00 Star Trek: Stanice Deep Nine 15/20 [i] 13:00 Pán času III. 7/14 [i] 14:00 The Amazing Race XVI. 1/12 [i] 15:00 Advokáti III. 4/23 [i] 16:00 CSI: New York VI. 18/23 [i] 17:00 Star Trek: Stanice Deep Nine 16/20 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA 24/24 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba III. 11/24 [i] 20:00 CSI: New York VI. 19/23 [i] 21:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 7/13 [i] 22:00 Myšlenky zločince V. 13/23 [i] 23:00 Myšlenky zločince V. 14/23 [i] 00:00 Cena za lidskost III. 7/8 [i] 01:10 Námořní vyšetřovací služba LA 24/24 [i] 02:00 Myšlenky zločince V. 13/23 [i] 02:45 Myšlenky zločince V. 14/23 [i] 03:30 Cena za lidskost III. 7/8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Velký den Madridu [i] 06:00 Pátá rychlost 2 [i] 06:25 Špinavé práce 63 [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Liknavým tempem [i] 08:10 Bořiči mýtů: Zaměřeno na Aljašku [i] 09:05 Mimořádné projekty: Kontejnerové lodi [i] 10:00 Jak to dělají?: Dopravní letadla/řetězová pila [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 45 [i] 10:55 Nutné k přežití: Fanoušci versus divočina [i] 11:50 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Ohňostroj z auta [i] 12:45 Národ šílenců: Létající tykve [i] 13:40 Americký chopper: Soudný den [i] 14:35 Špinavé práce 64 [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Ať si zvykají [i] 16:25 Bořiči mýtů: NASA – Přistání na Měsíci [i] 17:20 Mimořádné projekty: Kontejnerové lodi [i] 18:15 Nutné k přežití: Tým 2 [i] 19:10 Jak se to dělá 49 [i] 19:40 Jak to dělají?: Hasicí přístroje/výletní lodě [i] 20:05 Armáda jednoho 1 [i] 21:00 Kdo uspěje? 1 [i] 21:55 Výrobci zbraní: AK/odstřelovací puška [i] 22:50 Bezpečná hranice 17 [i] 23:15 Bezpečná hranice 18 [i] 23:45 Bořiči mýtů: NASA – Přistání na Měsíci [i] 00:40 Armáda jednoho 1 [i] 01:40 Kdo uspěje? 1 [i] 02:40 Výrobci zbraní: AK/odstřelovací puška [i] 03:40 Bezpečná hranice 17 [i] 04:05 Bezpečná hranice 18 [i] 04:35 Jak se to dělá 49 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:25 Šampáňo [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Letohrátky: Válka s marťany 20/52 [i] 09:25 McLeodovy dcery IV: Z popele 1/32 [i] 10:15 Možná přijde i kouzelník [i] 11:25 Na cestě po Vesterálech [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:05 Dynastie Nováků: Mejdan 8/13 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 16:00 Kouzelná školka [i] 16:30 Včelka Mája: Mája a nešťastný Vincek 34/104 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Zahrada pod lupou [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 21:30 Příběhy slavných - Miroslav Plzák [i] 22:25 Cesta do Rokycan [i] 23:05 Posledních 24 hodin: River Phoenix [i] 23:55 Losování Sportky a Šance 00:05 Na stopě [i] 00:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:35 Doktor Martin: Krev není voda 9/23 [i] 01:25 Dobré ráno s Jedničkou 03:50 AZ-kvíz [i] 04:15 Bydlení je hra [i] 04:35 Angličanka [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kosmický věk: Příběh NASA: Ddokumentární série BBC 4/4 [i] 06:00 ...a tuhle znáte? 06:25 Medicína pro 21. století [i] 06:45 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 07:00 Mýty a fakta historie: Legenda o křišťálové lebce [i] 07:45 Divnopis [i] 08:00 Panorama [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1959 [i] 09:15 Kultura s Dvojkou [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Ochránce [i] 10:05 Design pro život: Světoznámý francouzský designér 6/6 [i] 11:00 Červené víno 3/3 [i] 12:20 Krásy evropského pobřeží: Perly [i] 12:30 Kam zmizel ten starý song [i] 13:10 Chcete je? [i] 13:15 Heydrich - konečné řešení: Judenrein 9/44 [i] 13:45 Deset století architektury [i] 14:00 Po českých a moravských galeriích s Eliškou Fučíkovou: Oblastní galerie Liberec 8/8 [i] 14:15 O češtině [i] 14:30 Televizní akademie - Umění a život [i] 14:45 Tanec modrých andělů [i] 15:25 Nehasit! Hořím! [i] 15:55 Paul Gauguin: Dítě boží [i] 16:55 Kamera na cestách: Izrael, pestrá mozaika vjemů [i] 17:50 Poklady světa [i] 18:00 Taos Pueblo [i] 18:20 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Poslední kapka 36/80 [i] 18:45 Krásy evropského pobřeží: Kréta [i] 18:50 Kultura s Dvojkou [i] 19:10 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:20 Osobnost na Dvojce [i] 19:30 Království divočiny: Manta, ďábel z hlubin [i] 20:00 Šašek a královna [i] 21:45 Osobnost na Dvojce [i] 21:50 Divadlo žije! [i] 22:20 Terra musica [i] 22:50 České kořeny ve Švýcarsku [i] 00:00 Elton John & Leon Russell 2010 [i] 00:50 Ta naše povaha česká [i] 01:20 Ladí neladí [i] 01:50 Na moll [i] 02:15 Na oblasti [i] 03:15 Ten můj tam má spolužáka [i] 04:05 Kavárnička dříve narozených [i] 04:55 Vzduch je naše moře [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:10 Zlatokopka 2/2 [i] 11:05 Ženatý se závazky 166 [i] 11:25 V dobrém i zlém 19 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Komisař Rex VIII: Noc v nemocnici 3 [i] 13:40 Gilmorova děvčata VII 2 [i] 14:35 Odložené případy 3 [i] 15:35 Beze stopy 17 [i] 16:30 Dva a půl chlapa II 24 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista: Vidět rudě 7 [i] 18:25 Ulice 2067 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Expozitura: Král je mrtev 9 [i] 21:45 112: V ohrožení života [i] 22:25 Noční Televizní noviny [i] 23:05 Anakonda [i] 00:50 Kriminálka Las Vegas VIII: Dvě a půl smrti 16 [i] 01:35 Novashopping 02:15 Komisař Rex VIII: Noc v nemocnici [i] 03:00 Áčko [i] 04:05 Stefanie VIII 70, 71 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:25 M*A*S*H 205 [i] 09:10 Prostřeno! [i] 10:05 Ochránce I: Přitažlivost 9 [i] 11:05 Diagnóza vražda II: Ženská záležitost 3 [i] 12:05 Policie Hamburk III: Jasminin případ 21 [i] 13:05 Odpadlík II: Dvakrát měř, jednou věř 19 [i] 14:05 Kutil Tim I: Blues o sekačce na trávu 5 [i] 14:35 Můj přítel Monk III: Pan Monk jde k volbám 15 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Plamen lásky [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů: Hodiny 80 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Castle na zabití II: Cuba Libre 15 [i] 23:25 Anatomie lži I: Tajný agent 11 [i] 00:25 Nedokonalé zločiny V: Střelec 3 [i] 01:30 Volejte Věštce [i] 03:30 Nedokonalé zločiny V: Střelec 3 [i] 04:25 Trní: Večerní talk show Báry Štěpánové. Režie A. Vomáčka [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Smiechoty [i] 05:30 Lovci diamantov 1-2/2 [i] 09:05 Sudkyňa Hatchettová I. 115-116/175 [i] 10:10 Veštiareň [i] 11:10 Jack a Jill proti zvyšku sveta [i] 12:55 Duch [i] 15:10 Dr. Oz I. 18/174 [i] 16:05 Cigánske srdce 74/218 [i] 17:10 Skrytá vášeň 97/188 [i] 18:05 Rodinná kliatba 38/110 [i] 19:00 Rebeli I. 51/215 [i] 20:00 Odložený prípad VI. 6/23 [i] 21:05 V objatí hodvábu 67-68/200 [i] 22:50 Zajtrajšie noviny III. 7/23 [i] 23:45 Frasier X. 23/24 [i] 00:10 Ženatý so záväzkami III. 8-9/22 [i] 01:10 Ulica III. 87/259 [i] 01:55 Rodinná kliatba 38/110 [i] 02:40 V tieni [i] 02:55 Lampáreň [i] 03:40 Na streche [i] 04:35 Smiechoty [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Chladnokrevně [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Tygr a sníh [i] 14:05 Zmizení [i] 16:05 Země nikoho [i] 17:55 Milionové Vánoce [i] 19:40 Ultimate Avengers II: konečná pomsta II [i] 21:05 Minotaur [i] 22:45 Srdce je zrádná děvka [i] 00:30 Divoký Mesiáš [i] 02:05 Ztracený ostrov [i] 03:35 Magma [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Krasobruslení [i] 09:30 Krasobruslení 10:30 Snooker [i] 11:50 Fotbal [i] 12:00 Motorismus [i] 13:00 FMX X-Fighters Madrid 14:00 Fotbal [i] 15:00 Snooker [i] 16:50 Fotbal [i] 17:00 Fotbal [i] 19:00 Olympiáda [i] 19:30 Business Class [i] 19:35 Golf [i] 19:40 Wednesday selection [i] 19:45 Jezdectví [i] 20:45 Jezdectví [i] 21:45 Jezdectví [i] 21:50 Golf [i] 22:50 Golf [i] 23:20 Golf [i] 23:25 Jachting [i] 23:55 Jachting [i] 00:00 Business Class [i] 00:05 Tenis [i] 00:30 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Sladký život v Orange County 2 1 [i] 06:20 Vraždy v Midsomeru 13: Vražda šitá na míru 1 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 3: Období klidu 14 [i] 09:20 Právo a pořádek 8: 1. díl 1 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 13: Guillamův meč 2 [i] 12:20 Detektiv Nash Bridges 3: Modelka 15 [i] 13:20 Walker, Texas Ranger 6: Jakobův žebřík 21 [i] 14:20 Právo a pořádek 8: 3. díl 3 [i] 15:20 Vraždy v Midsomeru 13: Krvavé sedlo 3 [i] 17:20 Pohotovost 2: Seber ta zlomená křídla 21 [i] 18:20 Walker, Texas Ranger 6: Po zlém 1.část 22 [i] 19:20 Detektiv Nash Bridges 3: Vlastenci 16 [i] 20:20 Pohotovost 2: Doktor John Carter 22 [i] 21:20 Spravedlnost v krvi 1: Čínská čtvrť 8 [i] 22:20 Havaj 5-0 1: Hrdinové a zločinci 19 [i] 23:20 Havaj 5-0 1: Pobřeží 20 [i] 00:20 Rookie Blue 2: Ten, co unikl 7 [i] 01:20 Rookie Blue 2: Monstrum 8 [i] 02:20 Být Erikou 3: Adamova rodina 11 [i] 03:20 Sladký život v Orange County 1 8 [i] 04:15 Sladký život v Orange County 2 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Byt či nebyt 3 [i] 06:30 Současná architektura v Budapešti 18