Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:50 O zatúlanej princeznej [i] 07:50 Artur a Minimojovia [i] 09:50 Tie deti sú postrach! [i] 11:50 V tom dome straší! [i] 13:30 Kučeravá Sue [i] 15:45 Shrek a hrôza [i] 16:05 Rýchle Televízne noviny [i] 16:10 Mačky a psy [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Duch [i] 22:50 Prevtelená [i] 00:35 Ospalá diera [i] 02:35 Lovci pokladov 1/6 [i] 03:30 Smallville VII. 20/20 [i] 04:10 Flash Gordon 9/22 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Sila lásky V. 40/274 [i] 05:50 Udalosti ČT [i] 06:20 Správy STV "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:45 Rozprávky bratov Grimmovcov: Stolček, prestri sa! [i] 07:45 Willy Fog - Okolo sveta za 80 dní [i] 09:00 Tajomstvo šťastia [i] 10:25 Vincent Šikula: Príbeh Mateja Hóza [i] 11:50 Heidi, dievčatko z hôr [i] 13:35 Rozprávky bratov Grimmovcov: Stolček, prestri sa! [i] 14:35 Jana Eyrová [i] 16:25 AMERICKÁ LÁSKA 1/2 [i] 17:55 AMERICKÁ LÁSKA 2/2 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Kto hovorí pravdu? [i] 20:55 Luther 2/6 [i] 21:50 GYMPEL.TV: Homlesáčka 7/13 [i] 22:45 Jana Eyrová [i] 00:35 AMERICKÁ LÁSKA 1/2 [i] 02:05 AMERICKÁ LÁSKA 2/2 [i] 03:35 Luther 2/6 [i] 04:25 Reportéri [i] 04:55 Štýlovo [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Komentáre [i] 07:30 Športové ozveny [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Chlapček vrabček [i] 09:30 Ovce.sk [i] 09:35 Dámsky klub "N" [i] 11:00 Svätá omša na sviatok Všetkých svätých [i] 12:00 Za bránou nebies [i] 12:25 Živá panoráma [i] 12:50 Odchádza človek [i] 13:20 Niesť svoj kríž [i] 13:45 Fokus - práca [i] 14:30 Diagnóza: Popáleninová trauma [i] 14:50 Medicína - Popáleniny a rekonštrukčná chirurgia [i] 15:50 Orientácie [i] 16:15 Môj príbeh: Umrela mi dcéra [i] 16:30 Národnostný magazín: Mix [i] 16:55 Encyklopédia slovenských obcí: Oravský Biely Potok [i] 17:20 Zuzanka Hraškovie [i] 18:29 6 miliárd názorov Boh 5 [i] 18:30 Večerníček: Pa a Pi [i] 18:40 Táraninky: Pamiatka zosnulých [i] 18:50 My, alebo blízko je tak ďaleko [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Správy - Hírek [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Príbehy starého lesa [i] 20:30 Futbal Liga majstrov [i] 22:50 Futbal Liga majstrov - zostrihy [i] 00:10 Autosalón [i] 00:35 Udalosti ČT [i] 01:05 Správy - Hírek [i] 01:10 Správy STV "N" [i] 01:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Šibalka Eloise v hoteli Plaza [i] 06:25 Allan Quatermain a stratené Mesto zlata [i] 08:25 Dr. Dolittle 2 [i] 10:15 Anna a kráľ [i] 13:15 Moja mama je nevinná [i] 15:15 Múmia [i] 18:00 Súdna sieň: Búranie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VIII.: Parazit 50 [i] 21:15 Jednotka príliš rýchleho nasadenia [i] 00:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 8 [i] 01:00 Anna a kráľ [i] 03:30 Jednotka príliš rýchleho nasadenia [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Črepiny PLUS [i] 06:00 Klaun 17 [i] 06:45 Doktorka Quinnová 17,18 [i] 08:15 Matlock VI. 21,22/22 [i] 10:15 Rosalinda 29,30 [i] 11:55 Butch Cassidy a Sundance Kid [i] 14:00 Simpsonovci XV. 15 [i] 14:30 Futurama V. 14 [i] 14:55 18 kolies spravodlivosti II. 18 [i] 16:00 Ako som spoznal vašu mamu IV. 3,4 [i] 17:00 M*A*S*H 160,161 [i] 18:00 VyVolení [i] 18:35 Blízko smrti [i] 19:00 Simpsonovci XV. 16 [i] 19:30 Futurama V. 15 [i] 19:50 Blízko smrti [i] 20:15 Ice Road Truckers I. 9 [i] 21:15 Originály na cestách II. 3 [i] 22:15 Posledné minúty 4 [i] 23:15 Stratené dôkazy 16 [i] 00:15 VyVolení [i] 00:45 Ice Road Truckers I. 9 [i] 01:30 Originály na cestách II. 3 [i] 02:10 Posledné minúty 4 [i] 02:55 Ako som spoznal vašu mamu IV. 3,4 [i] 03:40 18 kolies spravodlivosti II. 18 [i] 04:25 Matlock VI. 21,22/22 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Pán času III. 5/14 [i] 07:00 The Amazing Race XV. 11/12 [i] 08:00 Star Trek: Stanice Deep Nine 14/20 [i] 09:00 Advokáti III. 2/23 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba III. 9/24 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba LA 22/24 [i] 12:00 Star Trek: Stanice Deep Nine 14/20 [i] 13:00 Pán času III. 6/14 [i] 14:00 The Amazing Race XV. 12/12 [i] 15:00 Advokáti III. 3/23 [i] 16:00 Star Trek: Stanice Deep Nine 15/20 [i] 17:00 CSI: New York VI. 17/23 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA 23/24 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba III. 10/24 [i] 20:00 CSI: New York VI. 18/23 [i] 21:00 CSI: New York VII. 9/22 [i] 22:00 Charlieho andílci [i] 00:00 El Barco 4/13 [i] 01:25 CSI: New York VII. 9/22 [i] 02:20 Charlieho andílci [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Zábavná horská dráha [i] 06:00 Pátá rychlost 1 [i] 06:25 Špinavé práce 62 [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Ztroskotanci [i] 08:10 Bořiči mýtů 170 [i] 09:05 Mimořádné projekty: Protizáplavová zdymadla v Benátkách [i] 10:00 Jak to dělají?: Halogeny/tlumiče výfuku/zdymadla [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 44 [i] 10:55 Nutné k přežití: Extrémní poušť [i] 11:50 Opravna vraků: Auto pro krásku a zvíře Davida Ginolu - část 2 [i] 12:45 Rození obchodníci: BMW 325i - část 1 [i] 13:15 Rození obchodníci: BMW 325i - část 2 [i] 13:40 Americký chopper: Velké zbraně [i] 14:35 Špinavé práce 63 [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Liknavým tempem [i] 16:25 Bořiči mýtů: Zaměřeno na Aljašku [i] 17:20 Mimořádné projekty: Protizáplavová zdymadla v Benátkách [i] 18:15 Nutné k přežití: Fanoušci versus divočina [i] 19:10 Jak se to dělá 48 [i] 19:40 Jak to dělají?: Černé pivo/hedvábí/konzervování [i] 20:05 Jak to dělají? 9 [i] 20:35 Jak to dělají? 10 [i] 21:00 Zvědavost: Jak zanikne náš svět? [i] 21:55 Superlidé Stana Leeho: Lidský vlk [i] 22:50 Národ šílenců: Závody sekaček na trávu [i] 23:45 Bořiči mýtů: Zaměřeno na Aljašku [i] 00:40 Jak to dělají? 9 [i] 01:10 Jak to dělají? 10 [i] 01:40 Zvědavost: Jak zanikne náš svět? [i] 02:40 Superlidé Stana Leeho: Lidský vlk [i] 03:40 Národ šílenců: Závody sekaček na trávu [i] 04:35 Jak se to dělá 48 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:45 České maličkosti [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Letohrátky: Festival přátelství 19/52 [i] 09:30 Rozpaky kuchaře Svatopluka: Kuřátko 1/13 [i] 10:40 Hovory H z Paláce K [i] 11:20 Reportéři ČT [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:05 Dynastie Nováků: Ztracené dítě 7/13 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 16:00 Kouzelná školka [i] 16:30 Včelka Mája: Mája v nebezpečí 33/104 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Hodinový manžel [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Malý pitaval z velkého města [i] 20:55 Na cestě po Vesterálech [i] 21:30 Pokondr live [i] 22:15 POLOŠERO - MŮJ DŮM, MŮJ HRAD [i] 22:45 Kriminálka Paříž: Domnělý vrah 44/62 [i] 23:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:40 Na velikosti záleží II 5/10 [i] 00:10 Soví hnízdo [i] 01:15 Dobré ráno s Jedničkou 03:40 AZ-kvíz [i] 04:05 Pod pokličkou [i] 04:30 Zajímavosti z regionů [i] 04:55 Banánové rybičky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Znovu Na Vlachovce 06:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 06:25 Na hranici tradic [i] 07:00 Piráti 21. století [i] 08:00 Panorama [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1959 [i] 09:15 Kultura s Dvojkou [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Jak zachránit lipicány? [i] 10:30 Počesku [i] 10:40 Oldtimer Bohemia Rallye 2011 [i] 11:00 Afrika navždy [i] 12:35 Znovu Na Vlachovce [i] 13:10 Náš venkov [i] 13:35 Evropa dnes [i] 14:00 Hledám práci [i] 14:30 Televizní akademie - Evropa a svět [i] 14:33 Na hranici tradic [i] 15:00 Zapomenuté výpravy [i] 15:30 Evropa a já [i] 16:00 Karosta - život po Sovětech [i] 16:50 Klíč [i] 17:20 Ochránce [i] 17:50 Cestománie [i] 18:20 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Specialita podniku 35/80 [i] 18:50 Kultura s Dvojkou [i] 19:10 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:20 Osobnost na Dvojce [i] 19:30 Ushuaia 17/26 [i] 20:00 Zajatec 2. avenue [i] 21:35 Osobnost na Dvojce [i] 21:40 Inventura Febia: Ejhle člověk a život s nebožtíky [i] 22:25 Závislosti [i] 22:55 Q [i] 23:20 Mlčení Lorny [i] 01:05 Letecké katastrofy IV. [i] 01:55 Kultura.cz [i] 02:20 Kultura.cz [i] 02:50 Ladí neladí [i] 03:50 Žena z druhé ruky [i] 04:15 Kavárnička dříve narozených [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:10 Popelky [i] 11:05 Ženatý se závazky 165 [i] 11:25 V dobrém i zlém 18 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Komisař Rex VIII: Momentka 2 [i] 13:40 Gilmorova děvčata VII 1 [i] 14:40 Odložené případy 2 [i] 15:35 Beze stopy 16 [i] 16:30 Dva a půl chlapa II 23 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista: Špinavé ruce 6 [i] 18:25 Ulice 2067 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Když ne, tak ne 295 [i] 21:30 Víkend: Dvojí metr [i] 22:25 Noční Televizní noviny [i] 22:55 Superbad: * [i] 01:20 Kriminálka Las Vegas VIII: Teorie všeho 15 [i] 02:10 Novashopping 02:45 Komisař Rex VIII: Momentka [i] 04:05 Stefanie VIII 68, 69 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:25 M*A*S*H 204 [i] 09:10 Prostřeno! [i] 10:05 Ochránce I: Láska a zbraně 8 [i] 11:05 Diagnóza vražda II: Osudný pohřeb 2 [i] 12:05 Policie Hamburk III: Nebezpečný chat 20 [i] 13:05 Odpadlík II: Šerif Reno 18 [i] 14:05 Kutil Tim I: Království divočiny 4 [i] 14:35 Můj přítel Monk III: Pan Monk míří do Las Vegas 14 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Padající hvězda [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:20 Soukromá dramata [i] 22:20 Sběratelé kostí V: Poslové ve fontáně 1 [i] 23:20 Myšlenky zločince V: Ochrana svědků 9 [i] 00:15 Nedokonalé zločiny V: Nebezpečné knihy 2 [i] 01:20 Volejte Věštce [i] 03:25 Nedokonalé zločiny V: Nebezpečné knihy 2 [i] 04:15 Svět 2011 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Skrytá vášeň 96/188 [i] 06:10 Cigánske srdce 73/218 [i] 07:00 Sudkyňa Hatchettová I. 113-114/175 [i] 08:05 Poisťovňa šťastia IV. 6/16 [i] 09:10 Rodinná kliatba 37/110 [i] 10:15 Frasier X. 22/24 [i] 10:40 Veštiareň [i] 11:40 Sabrina - mladá čarodejnica IV. 21-22/22 [i] 12:30 Gossip Girl II. 18/25 [i] 13:20 Sudkyňa Hatchettová III. 13-14/130 [i] 14:20 Rebeli I. 50/215 [i] 15:15 Tisíc a jedna noc 172/180 [i] 16:10 Lovci diamantov 1-2/2 [i] 20:00 Jack a Jill proti zvyšku sveta [i] 21:40 Spálené spomienky [i] 23:50 Evine Vianoce [i] 01:40 Spálené spomienky [i] 03:30 Lampáreň [i] 04:05 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Plnou parou vzad! [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Taurus [i] 13:50 Únik z Alcatrazu [i] 15:35 Moje borůvkové noci [i] 17:25 Tygr a sníh [i] 19:25 Zmizení [i] 21:20 Magma [i] 23:05 Ztracený ostrov [i] 00:40 Uneseni [i] 02:10 Krajina střelců [i] 04:25 Surikaty [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Motorismus [i] 09:00 Fotbal [i] 10:00 Snooker [i] 12:00 Motorismus [i] 13:00 Motorismus [i] 14:00 Tenis [i] 15:30 Tenis [i] 16:00 Snooker [i] 17:15 Krasobruslení [i] 18:15 Krasobruslení [i] 19:00 Fotbal [i] 20:00 Box [i] 21:00 Box [i] 23:00 Motorismus [i] 23:15 Motorismus [i] 23:45 Krasobruslení [i] 00:45 Volná jízda žen 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Sladký život v Orange County 1 8 [i] 06:20 Vraždy v Midsomeru 9: 8. díl 8 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 3: Naostro 13 [i] 09:20 Diagnóza vražda 8: Záhada sestry Blair 22 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 13: Vražda šitá na míru 1 [i] 12:20 Detektiv Nash Bridges 3: Období klidu 14 [i] 13:20 Walker, Texas Ranger 6: Mocní andělé 20 [i] 14:20 Právo a pořádek 8: 1. díl 1 [i] 15:20 Vraždy v Midsomeru 13: Guillamův meč 2 [i] 17:20 Pohotovost 2: Horečky neznámého původu 20 [i] 18:20 Walker, Texas Ranger 6: Jakobův žebřík 21 [i] 19:20 Detektiv Nash Bridges 3: Modelka 15 [i] 20:20 Pohotovost 2: Seber ta zlomená křídla 21 [i] 21:20 Strýček Buck [i] 23:20 Druhé šance [i] 01:10 Walker, Texas Ranger 6: Jakobův žebřík 21 [i] 02:10 Být Erikou 3: Kmen promluvil 10 [i] 03:10 Sladký život v Orange County 1 7 [i] 04:05 Sladký život v Orange County 1 8 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Uakari: Tajemství anglické opice [i] 07:00 Vraky snů 5 [i] 07:30 Divokost Baltu [i] 08:30 Zima na chalupě 2 [i] 09:30 Co opravdu jíme: Ovocné nápoje 11 [i] 10:05 Mistři švindlu 69 [i] 10:45 Mistři švindlu 70 [i] 11:20 Test osobnosti 1 [i] 12:25 Planeta Země po vymření lidstva 17 [i] 13:20 Megakatastrofy - Speciál 01 [i] 14:15 Odkrytý Egypt 4 [i] 15:15 Rekonstrukce Tyranosaura [i] 16:15 Zmizelé světy 24 [i] 17:10 Ostrov Apokalypsy 2 [i] 18:05 Planeta Země po vymření lidstva - speciál 01 [i] 19:00 Planeta Země po vymření lidstva - speciál 02 [i] 19:50 Hranice možností [i] 20:20 Anatomie zemětřesení [i] 21:20 Vyloučeno 2 [i] 22:20 Prvních 48 hodin 24 [i] 23:20 Megakatastrofy 18 [i] 00:15 Zmizelé světy 24 [i] 01:10 Anatomie zemětřesení [i] 02:10 Prvních 48 hodin 24 [i] 03:05 Zmizelé světy 24 [i] 03:55 Anatomie zemětřesení [i] 04:55 Rekonstrukce Tyranosaura [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Novodobá strašidla [i] 07:45 Rock ze střední [i] 09:35 Machři [i] 11:20 Herkules [i] 12:50 Adam [i] 14:30 Těžká rozhodnutí [i] 16:15 Zeťák