TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:25 Bez servítky [i] 09:20 20 000 míľ pod morom [i] 12:50 Rýchle Televízne noviny [i] 12:55 Odložený prípad VI. 5/23 [i] 13:50 Monk IV. 5/16 [i] 14:45 Rýchle Televízne noviny [i] 14:50 Teória veľkého tresku III. 11/23 [i] 15:15 Susedia [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS I. 2/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 172/180 [i] 21:15 Zita na krku [i] 21:50 Partička [i] 22:30 Nočné Televízne noviny [i] 22:55 Skúška života [i] 01:30 Čeľuste: Krvilační zabijaci [i] 03:00 Smallville VII. 19/20 [i] 03:40 Flash Gordon 8/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:55 Dámsky klub "N" [i] 07:15 Udalosti ČT [i] 07:45 Správy STV "N" [i] 08:10 Vojna kuchárov [i] 08:40 Fenomén Junior [i] 09:10 Duel [i] 09:40 Tandemy [i] 10:15 Profesionáli II: Prenasledovaný lovec 1/13 [i] 11:10 Sila lásky III. 186/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Sladká Valentína 172/178 [i] 14:25 Divoký anjel 39/270 [i] 15:10 JAG: Dymová clona 12/20 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:05 Duel [i] 17:35 5 proti 5 [i] 18:20 Sila lásky V. 40/274 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 A Jimmy išiel za dúhou [i] 21:35 Reportéri [i] 22:05 Nočné správy STV [i] 22:15 Počasie [i] 22:20 Góly - body - sekundy [i] 22:25 Genesis: Zrodenie vraha: Na ceste 16/22 [i] 23:20 JAG: Dymová clona 12/20 [i] 00:10 Profesionáli II: Prenasledovaný lovec 1/13 [i] 01:00 Divoký anjel 39/270 [i] 01:45 A Jimmy išiel za dúhou [i] 03:15 Genesis: Zrodenie vraha: Na ceste 16/22 [i] 04:10 Sila lásky III. 186/244 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:40 Dokumentárny klub: Po stopách Gándhího [i] 07:30 Extr@ german [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Hádaj, kto nás pozval? [i] 09:10 Ovce.sk [i] 09:15 Dámsky klub "N" [i] 10:35 Cesty nádeje [i] 11:05 Na ceste: Na ceste po Lisabone [i] 11:40 Fokus - rodina [i] 12:30 Živá panoráma [i] 12:55 Cesty za folklórom: Rejdová [i] 13:15 Umenie 2011: Hudba [i] 13:40 Kinorama [i] 14:15 Autosalón [i] 14:50 Odpískané [i] 15:30 Magazín Ligy majstrov [i] 16:00 Športové ozveny [i] 16:30 Rómsky magazín [i] 17:00 Pamiatka reformácie [i] 18:27 6 miliárd názorov - Boh [i] 18:30 Večerníček: Pa a Pi [i] 18:40 Fokus - práca [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Správy - Hírek [i] 19:50 Keno 10 [i] 19:55 Sviatočný príhovor: Pamiatka reformácie [i] 20:05 Diagnóza: Popáleninová trauma [i] 20:25 Medicína - Popáleniny a rekonštrukčná chirurgia [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Neviditeľné deti [i] 00:00 Test magazín [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:45 Správy - Hírek [i] 00:50 Správy STV "N" [i] 01:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 06:50 KRIMI 07:20 NOVINY TV JOJ 07:45 Súdna sieň: Planý sľub [i] 08:45 Panelák VIII.: Špehúň 48 [i] 10:00 Náš nový dom III. 16 [i] 11:00 Profesionáli III.: Návrat Rabiho 6 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Numb3rs III. 13 [i] 14:00 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela III. 6 [i] 14:30 Takešiho hrad I. [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 16 [i] 16:00 Náš nový dom III. 16 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Kutyil s.r.o. II.: Celibát 4 [i] 18:00 Súdna sieň: Tá istá pesnička [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VIII.: Bezdomovec 49 [i] 21:15 Farmár hľadá ženu [i] 22:40 Hoď svišťom: Dušičky 9 [i] 23:30 Californication - Orgie v Kalifornii I. 9 [i] 00:15 Prci na strednej [i] 01:55 Allan Quatermain a stratené Mesto zlata [i] 03:30 Numb3rs I. 10 [i] 04:10 Californication - Orgie v Kalifornii I. 9 [i] 04:40 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Siska 59 [i] 06:00 Klaun 16 [i] 06:45 Doktorka Quinnová 15,16 [i] 08:15 Matlock VI. 19,20 [i] 10:15 Rosalinda 27,28 [i] 12:00 M*A*S*H 158,159 [i] 13:00 Panelák VIII.: Špehúň 48 [i] 14:00 Simpsonovci III. 21 [i] 14:30 Šokujúce zábery 25 [i] 14:55 18 kolies spravodlivosti II. 17 [i] 16:00 Ako som spoznal vašu mamu IV. 1,2/24 [i] 17:00 M*A*S*H 158,159 [i] 18:00 VyVolení [i] 18:35 Takešiho hrad I. 40 [i] 19:00 Simpsonovci XV. 15 [i] 19:30 Futurama V. 14 [i] 19:55 Blízko smrti [i] 20:15 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 18 [i] 21:15 C.S.I.: Kriminálka New York I. 18 [i] 22:15 Ochrana svedkov II. 10 [i] 23:00 Ochrana svedkov I. 6 [i] 00:00 VyVolení [i] 00:30 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 18 [i] 01:15 C.S.I.: Kriminálka New York I. 18 [i] 01:55 Ochrana svedkov II. 10 [i] 02:35 Ochrana svedkov I. 6 [i] 03:15 Ako som spoznal vašu mamu IV. 1,2/24 [i] 04:00 18 kolies spravodlivosti II. 17 [i] 04:40 Matlock VI. 19 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Pán času III. 4/14 [i] 07:00 The Amazing Race XV. 10/12 [i] 08:00 Star Trek: Stanice Deep Nine 13/20 [i] 09:00 Advokáti III. 1/23 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba III. 8/24 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba LA 21/24 [i] 12:00 Star Trek: Stanice Deep Nine 13/20 [i] 13:00 Pán času III. 5/14 [i] 14:05 The Amazing Race XV. 11/12 [i] 15:05 Advokáti III. 2/23 [i] 16:05 CSI: New York VI. 15/23 [i] 17:00 Star Trek: Stanice Deep Nine 14/20 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA 22/24 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba III. 9/24 [i] 20:00 CSI: New York VI. 17/23 [i] 21:00 Boj o čas III. 15/22 [i] 22:00 Poslední vteřiny II. 5/16 [i] 23:15 Strážce pořádku II. 5/13 [i] 00:15 Noc oživlých mrtvol [i] 01:55 Poslední vteřiny II. 5/16 [i] 03:00 Strážce pořádku II. 5/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 3 [i] 06:00 Pátá rychlost 8 [i] 06:25 Špinavé práce 61 [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Den zúčtování [i] 08:10 Bořiči mýtů 169 [i] 09:05 Mimořádné projekty: Tančící mrakodrap v Malmö [i] 10:00 Jak to dělají?: Vrtná zařízení/holicí strojky [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 43 [i] 10:55 Nutné k přežití: Severní Austrálie [i] 11:50 Opravna vraků: Auto pro krásku a zvíře Davida Ginolu- část 1 [i] 12:45 Opravna vraků: Nablyštěná Nova [i] 13:40 Americký chopper: Mikeyho vernisáž [i] 14:35 Špinavé práce 62 [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Ztroskotanci [i] 16:25 Bořiči mýtů 170 [i] 17:20 Mimořádné projekty: Tančící mrakodrap v Malmö [i] 18:15 Nutné k přežití: Extrémní poušť [i] 19:10 Jak se to dělá 47 [i] 19:40 Jak to dělají?: Hladký jako mramor/pálivá omáčka/deštníky [i] 20:05 Nutné k přežití: Země Maorů [i] 21:00 Nejsmrtelnější úlovek: Postupná přeměna [i] 21:55 Uhlí 3 [i] 22:50 Povolení vrtat 2 [i] 23:45 Bořiči mýtů 170 [i] 00:40 Nutné k přežití: Země Maorů [i] 01:40 Nejsmrtelnější úlovek: Postupná přeměna [i] 02:40 Uhlí 3 [i] 03:40 Povolení vrtat 2 [i] 04:35 Jak se to dělá 47 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:40 Zloděj [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Letohrátky: Na křídlech medvědích 18/52 [i] 09:30 Okouzlení II 31/32 [i] 10:25 Okouzlení II 32/32 [i] 11:15 Šampáňo [i] 11:45 Papoušek [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:05 Dynastie Nováků: Večírek 6/13 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 16:00 Kouzelná školka [i] 16:30 Včelka Mája: Jak Mája vyrostla 32/104 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kuchařská pohotovost [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Četnické humoresky: Formule 33/39 [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 Přežít! [i] 23:05 Na stopě [i] 23:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:35 Wallander: O krok pozadu 3/3 [i] 01:05 POLOŠERO - MALÍ LIDÉ [i] 01:35 Dobré ráno s Jedničkou 04:05 AZ-kvíz [i] 04:30 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 04:55 Kolo plné hvězd [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Příběhy předmětů [i] 06:00 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých 10/10 [i] 06:20 Divnopis [i] 06:30 Ochránce [i] 07:00 Kamera na cestách: Izrael, pestrá mozaika vjemů [i] 08:00 Panorama [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1959 [i] 09:10 Průkopníci podnikání v českých zemích [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Kosmický věk: Příběh NASA 4/4 [i] 10:30 Po stopách třetího odboje [i] 11:00 Biblické příběhy [i] 12:30 Dostaveníčko v Jihlavě [i] 13:10 Televizní klub neslyšících [i] 13:40 Vzduch je naše moře [i] 13:55 Hledání ztraceného času: Okno do světa 1 [i] 14:15 Československý filmový týdeník 1961 856/2379 [i] 14:30 Televizní akademie - Historie [i] 14:35 Historické minipříběhy a kuriozity [i] 14:55 Příběhy předmětů [i] 15:30 Průkopníci podnikání v českých zemích [i] 16:00 Legenda o křišťálové lebce [i] 16:55 Velká vlastenecká válka 1/8 [i] 17:50 Pomníky - staronová tvář Evropy Zelená linie [i] 18:20 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Až zmíněný zemře 34/80 [i] 18:45 Krásy evropského pobřeží: Perly [i] 18:50 Kultura s Dvojkou [i] 19:10 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:20 Osobnost na Dvojce [i] 19:30 Počesku [i] 19:40 Náš venkov [i] 20:00 Velká vlastenecká válka 2/8 [i] 20:55 Po stopách třetího odboje [i] 21:25 Osobnost na Dvojce [i] 21:30 Historie.cs [i] 22:15 Film o filmu Alois Nebel [i] 22:35 Noc oživlých mrtvol [i] 00:05 Abbey Road: Live II 10/12 [i] 00:55 Česká soda [i] 01:30 Q [i] 01:55 Krásný ztráty [i] 02:35 Deset století architektury [i] 02:50 Ladí neladí [i] 03:45 Zašlapané projekty [i] 04:05 Graffiti - umění (?) ulice [i] 04:20 Kavárnička dříve narozených [i] 04:55 Ztracené adresy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:10 Zlatokopka 1/2 [i] 11:05 Ženatý se závazky 164 [i] 11:25 V dobrém i zlém 17 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Komisař Rex VIII: S Ninou o půl noci 1 [i] 13:35 Gilmorova děvčata VI 22 [i] 14:35 Odložené případy 1 [i] 15:35 Beze stopy 15 [i] 16:30 Dva a půl chlapa II 22 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Mentalista: Sekvoje 5 [i] 18:25 Ulice 2066 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Comeback: Třinácté pivo [i] 20:40 Okresní přebor: Na váhu 9 [i] 21:20 Dr. House VII: V nadživotní velikosti 9 [i] 22:15 Noční Televizní noviny [i] 22:50 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IX: Holka z ulice 11 [i] 23:45 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II 3 [i] 00:35 Zátoka vášní 10, 11 [i] 01:30 Novashopping 02:10 Komisař Rex VIII: S Ninou o půl noci [i] 02:55 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:25 M*A*S*H 202 [i] 09:00 M*A*S*H 203 [i] 09:30 Prostřeno! [i] 10:20 Ochránce I: Gauner 7 [i] 11:20 Diagnóza vražda II: Smrt účetního 1 [i] 12:20 Policie Hamburk III: Falešné tóny 19 [i] 13:15 Odpadlík II: Dovolená na horách 17 [i] 14:15 Kutil Tim I: Mimo hru 3 [i] 14:45 Můj přítel Monk III: Pan Monk v dopravní zácpě 13 [i] 15:45 Rosamunde Pilcher: Ráj snů [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů: Hon na K 79 [i] 21:20 O mé rodině a jiných mrtvolách: Cizí žena v naší posteli 3 [i] 21:55 Partička [i] 22:30 Anatomie lži III: Hříšná loajalita 3 [i] 23:30 Sběratelé kostí IV: Cestující v mikrovlnce 10 [i] 00:30 Nedokonalé zločiny V: Lesní přízrak 1 [i] 01:40 Volejte Věštce [i] 03:25 Nedokonalé zločiny V: Lesní přízrak 1 [i] 04:25 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Skrytá vášeň 95/188 [i] 06:05 Cigánske srdce 72/218 [i] 07:20 Mesto anjelov [i] 09:30 Krok za krokom VII. 6/19 [i] 09:55 Jesse I. 5/22 [i] 10:20 Veštiareň [i] 11:20 Šéfkuchár bez čapice I. 35-36/52 [i] 12:20 Gossip Girl II. 17/25 [i] 13:10 Sudkyňa Hatchettová III. 11-12/130 [i] 14:10 Rebeli I. 49/215 [i] 15:05 Dr. Oz I. 17/174 [i] 16:00 Cigánske srdce 73/218 [i] 17:00 Skrytá vášeň 96/188 [i] 18:00 Rodinná kliatba 37/110 [i] 19:00 Rebeli I. 50/215 [i] 20:00 Odložený prípad VI. 5/23 [i] 20:55 Lilly Schönauerová: Viac ako navždy [i] 22:45 Poisťovňa šťastia IV. 6/16 [i] 23:55 Frasier X. 22/24 [i] 00:25 Ženatý so záväzkami III. 6-7/22 [i] 01:25 Sudkyňa Hatchettová III. 11-12/130 [i] 02:05 Ulica III. 86/259 [i] 02:30 Rodinná kliatba 37/110 [i] 03:15 Lampáreň [i] 03:55 Na streche [i] 04:50 Smiechoty [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 07:00 Zuřivost v krvi [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Sláva vítězům [i] 14:05 Poslední loupež [i] 16:05 Nevěřte mužům [i] 17:55 Taurus [i] 19:40 Únik z Alcatrazu [i] 21:20 Operace Boeing 747 [i] 23:10 Mrtvý bod [i] 00:50 Projekt Falcon [i]