Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:25 Dobrodružstvá Jackieho Chana II. 32/39 [i] 05:50 Scooby Doo, ako sa máš I. 13/14 [i] 06:15 Malí Flintstonovci 17/26 [i] 06:40 Alf IV. 13-14/24 [i] 07:40 Anna zo Zeleného domu I. 4/4 [i] 08:55 LET´S DANCE [i] 11:55 Zita na krku [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Lampáreň [i] 14:05 Dvojnásobné obvinenie [i] 16:05 Rýchle Televízne noviny [i] 16:10 Pravá blondínka 2 [i] 18:00 Rýchle Televízne noviny [i] 18:05 Susedia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ostreľovač [i] 22:40 STEVEN SEAGAL: Strážca spravodlivosti [i] 23:40 Až do smrti [i] 01:45 Smrtiaci experiment [i] 03:10 Kráľ Aztékov [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Život Verdiho 2 [i] 06:20 Správy STV [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:45 Autosalón [i] 07:15 101 dalmatíncov 62/65 [i] 07:35 Rýchla rota Chipa a Dala 62/65 [i] 08:00 Maškrtníček [i] 08:25 Mať tak o koliesko viac: Solárna energia [i] 08:35 Heidi: Prekročenie hranice 22/26 [i] 09:00 Nekonečný príbeh 5/13 [i] 09:50 Planéta Zem zhora IV.: Quebec 1. časť [i] 10:55 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Agatha Christie : Poirot: Halloweensky večierok [i] 14:40 Film pre pamätníkov: "Haškovy povídky ze starého mocnářství" [i] 16:00 Poklady sveta: Colonia del Sacramento - Urugvaj [i] 16:20 Pošta pre teba [i] 17:25 Fenomén Junior [i] 18:00 Štýlovo [i] 18:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:10 Poklady sveta: Jezuitské osady v Cordóbe a okolí - Argentína [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 20:00 Počasie [i] 20:05 Svätý Filip Neri 1/2 [i] 21:55 Svätý Filip Neri 2/2 [i] 23:55 Góly - body - sekundy [i] 00:05 Odpískané [i] 00:45 Agatha Christie : Poirot: Halloweensky večierok [i] 02:15 Svätý Filip Neri 1/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Národnostné správy [i] 06:35 Halali [i] 07:00 Zvieratá pomocníci: Cézar, policajný pes z Viedne 6/6 [i] 07:30 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:40 Formula 1 - hlavné preteky [i] 11:00 Farmárska revue [i] 11:15 Zelená revue [i] 11:35 Test magazín [i] 11:45 Najriskantnejšie technické operácie: Operácia výletná loď 7/10 [i] 12:35 KE 2013 [i] 12:45 O smelom krajčírikovi [i] 13:50 Slovo [i] 13:55 Orientácie [i] 14:25 Môj príbeh: Umrela mi dcéra [i] 14:45 Folklórny festival Východná: " Ako bolo"... [i] 15:50 Família - Stavanie hniezda [i] 16:15 Anjeli strážni Silvie Šarköziovej [i] 16:50 Ulička stratených snov [i] 18:05 Na ceste: Na ceste po Lisabone [i] 18:29 6 miliárd názorov - Zmena v živote [i] 18:30 Večerníček: Pa a Pi [i] 18:40 Táraninky: Výlety [i] 18:50 On Air [i] 19:10 Poklady.sk: Tufové skalné obydlia a pivnice [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Keno 10 [i] 19:50 Invencie: Imrich Vanek - Hlina a zlato [i] 20:00 Dokumentárny klub: Libérijské železné dámy [i] 20:55 Umenie 2011: Hudba [i] 21:25 Kinorama [i] 21:55 Pozvánka do divadla: Macbeth [i] 00:00 Takí sme boli: Bratislavské pondelky [i] 00:15 Československý filmový týždenník [i] 00:20 Slovo [i] 00:25 Udalosti ČT [i] 00:55 Správy STV "N" [i] 01:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 TOP STAR [i] 05:50 Numb3rs II. 5 [i] 06:20 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI 07:10 NOVINY TV JOJ 07:30 Blízko smrti [i] 08:20 Simpsonovci XX. [i] 10:15 Stratené duše V. 19 [i] 11:15 Stratené duše II. 4 [i] 12:10 Glee II. 8 [i] 13:15 Šanca na lásku [i] 15:15 Prázdniny Mr. Beana [i] 17:15 TOP STAR [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:20 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 16 [i] 23:15 Sky Fighters: Akcia v oblakoch [i] 01:20 Šanca na lásku [i] 03:00 Stratené duše II. 4 [i] 03:40 Glee II. 8 [i] 04:25 Sky Fighters: Akcia v oblakoch [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Siska 59,60 [i] 06:00 Črepiny PLUS [i] 07:30 MacGyver 16,17 [i] 09:25 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT PLUS [i] 10:00 Volajú ma Earl IV. 9,10 [i] 10:50 Jachty snov [i] 11:40 Stratené dôkazy 13 [i] 12:30 Telo ako zbraň 16 [i] 13:30 Simpsonovci III. 20 [i] 14:00 Šokujúce zábery 24 [i] 14:30 Detektív Extralarge: Čierna mágia [i] 16:30 Dnes ja, zajtra ty! [i] 18:15 VyVolení - Týždenný súhrn 2011 [i] 19:20 Simpsonovci III. 21 [i] 19:50 Šokujúce zábery 25 [i] 20:15 Predstierané lži [i] 22:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT PLUS [i] 23:00 TOP STAR [i] 23:55 VyVolení - Týždenný súhrn 2011 [i] 00:45 Detektív Extralarge: Čierna mágia [i] 02:25 MacGyver 16,17 [i] 04:00 Mafstory: Valentín [i] 04:25 Volajú ma Earl IV. 9,10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Umíte tančit? V. 25/37 [i] 07:05 Advokáti VIII. 7/22 [i] 08:00 Advokáti VIII. 8/22 [i] 09:00 Ztracený svět II.: Pod tlakem 14/22 [i] 10:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine III. 21/26 [i] 11:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine III. 22/26 [i] 12:00 Ztracený svět II.: Umět se slitovat 15/22 [i] 13:00 Pravěk útočí III. 5/10 [i] 14:00 Umíte tančit? V. 25/37 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba IV. 1/24 [i] 16:10 Šifra mistra Leonarda [i] 19:00 El Barco 4/13 [i] 20:30 Námořní vyšetřovací služba IV. 1/24 [i] 21:30 Strážce pořádku II. 4/13 [i] 22:30 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 4/13 [i] 23:30 Cena za lidskost III. 6/8 [i] 00:45 Internát IV. 7/11 [i] 02:20 Strážce pořádku II. 4/13 [i] 03:05 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 4/13 [i] 03:50 Cena za lidskost III. 6/8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Superstroje: Pozemní monstra [i] 06:00 Pátá rychlost 7 [i] 06:25 Jak to dělají?: Airbus/Požární vozy/Kečup [i] 06:50 Jak to funguje: Zpětný prodejní systém/Elektrický holicí strojek/Větrná turbína/Kamna na dřevo [i] 07:15 Možné i nemožné 3 [i] 08:10 Bořiči mýtů: Zaměřeno na hmyz [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 23 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 24 [i] 10:00 Mimořádné projekty: Rozšíření Panamského kanálu [i] 10:55 Objevení ropy 3 [i] 11:50 Špinavé práce: Výrobce nádob na výkaly [i] 12:45 Nejsmrtelnější úlovek: Zelenáči [i] 13:40 Bořiči mýtů: Zaměřeno na hmyz [i] 14:35 Americký chopper: Motocykl pro padlé hrdiny, motorka pro Bling Star – 1. část [i] 15:30 Jízda: Dominator [i] 16:25 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 3 [i] 17:20 Opravdu to přežili: Útok velryby [i] 17:50 Opravdu to přežili: Potopení lodi Oceanos [i] 18:15 Říční příšery: Zabiják z Konga [i] 19:10 Nebezpečné rybaření 5 [i] 20:05 Nebezpečné pobřeží 5 [i] 20:35 Bezpečná hranice 5 [i] 21:00 Nic osobního: Mladé pušky [i] 21:55 Americké námořnictvo: Lovci pirátů [i] 22:50 Hrůzné okamžiky 7 [i] 23:45 Únos a záchrana: Pomsta kartelu [i] 00:40 Opravdu to přežili: Útok velryby [i] 01:10 Opravdu to přežili: Potopení lodi Oceanos [i] 01:40 Nic osobního: Mladé pušky [i] 02:40 Americké námořnictvo: Lovci pirátů [i] 03:40 Jak se to dělá: Silent-bloky/Bonbóny Jawbreakers/Pláště bubnů/Bubny [i] 04:05 Hrůzné okamžiky 7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Bolkoviny [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Hurá ze školy! 1/26 [i] 06:40 Finley požární autíčko 18/39 [i] 07:00 Taylor má trable: Rybička 14/26 [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Cirkus Humberto: Láska 8/12 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Sváteční slovo biologa a filosofa Stanislava Komárka [i] 13:05 POHÁDKA NA PŘÁNÍ [i] 14:05 Svět ČT [i] 14:30 Až přijde kocour [i] 16:15 Hercule Poirot [i] 17:15 Pošta pro tebe - Návraty [i] 18:10 Do moře míst 8/13 [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Stop [i] 20:50 168 hodin [i] 21:20 V HLAVNÍ ROLI ZLOČIN: Soví hnízdo [i] 22:25 Ďábel [i] 23:55 Losování Sportky a Šance 00:00 ČT Live - Tři sestry [i] 00:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:55 Mesiáš [i] 02:40 Trumfy Miroslava Donutila [i] 03:35 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 8/26 [i] 04:35 Kalendárium [i] 04:50 Pošta pro tebe [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Křesťanský magazín [i] 05:25 Chcete je? [i] 05:30 Uchem jehly [i] 06:00 Cesty víry: Misie v Libanonu [i] 06:25 Cestománie [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 To, co zůstává [i] 08:55 Hledání ztraceného času: Okno do světa 1 [i] 09:15 Po českých a moravských galeriích s Eliškou Fučíkovou 8/8 [i] 09:30 Design pro život: Světoznámý francouzský designér 6/6 [i] 10:25 Grandsupertingltangl: Škoda lásky, cikánko 7/14 [i] 10:55 Chcete mě? [i] 11:10 Máte mě! [i] 11:25 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 11:35 Nedej se [i] 11:55 Babylon [i] 12:25 Křesťanský magazín [i] 12:55 Úsměvy Miloše Nedbala [i] 13:35 Knižní svět [i] 14:05 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých 10/10 [i] 14:25 Poklady světa [i] 14:40 Vicenza [i] 14:50 Ztracené adresy [i] 15:15 Království divočiny: Manta, ďábel z hlubin [i] 15:45 Kamera na cestách: Izrael, pestrá mozaika vjemů [i] 16:40 Cesty víry: Poslem mezi dvěma světy [i] 17:05 Uchem jehly [i] 17:35 Kultura.cz [i] 18:05 Vzkaz Olgy Walló [i] 18:25 Biblické příběhy [i] 20:00 Heydrich - konečné řešení: Judenrein 9/44 [i] 20:30 Letecké katastrofy IV. [i] 21:25 Na plovárně s Dominikem Millerem [i] 21:50 Z Jihlavy do hlavy [i] 22:00 Spálené mosty [i] 23:35 Zlaté tele: Vraní hnízdo 4/8 [i] 00:20 Živý mrtvý Alois Jirásek [i] 01:15 Edith Piaf: Bez lásky to nejde [i] 02:15 Game Page [i] 02:45 Jazzové kontrasty [i] 03:25 Horizont života [i] 04:00 Recitál Jana Nedvěda [i] 04:35 Tři domovy [i] 04:55 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:30 Novashopping 05:55 Záhady přírody [i] 06:15 Veterinář z Bondi Beach 10 [i] 06:45 Bolek a Lolek 65 [i] 06:55 Baby Looney Tunes 10 [i] 07:25 Batman vítězí IV 12 [i] 07:50 Spongebob v kalhotách 70 [i] 08:25 Babicovy dobroty: Rajčata [i] 09:10 Koření: Všechny vůně světa [i] 10:00 Velká cena Indie [i] 12:45 Hokus pokus [i] 14:45 Čtyři vraždy stačí, drahoušku [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Babicovy dobroty: Zdravě a dobře [i] 18:15 Rady ptáka Loskutáka [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Účastníci zájezdu [i] 22:35 Střepiny [i] 22:55 Rudá planeta [i] 01:10 Tudorovci II 7 [i] 02:10 Novashopping 02:45 Ve vlastnictví státu 2: Krev v ulicích: * [i] 04:45 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka 13 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství TV Prima 07:10 Beyblade Metal Fusion: Zelený Hades 18 [i] 07:40 Tutenstein I: Tajné přání 18 [i] 08:10 Tajemství 2. světové války: Živá torpéda 8 [i] 09:20 Svět 2011 [i] 09:55 Zločiny v zahradách III: Vražda v divadle 8 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Receptář prima nápadů [i] 13:10 Muž přes palubu [i] 15:05 Vraždy v Midsomeru IX: Láska až za hrob [i] 17:10 Životní úklid [i] 18:00 Česko na talíři [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:05 Zakázané ovoce [i] 00:40 Myšlenky zločince II 2 [i] 01:40 Volejte Věštce [i] 03:20 Zločiny v zahradách III: Vražda v divadle 8 [i] 04:10 Tajemství 2. světové války: Živá torpéda 8 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Slávici na ulici [i] 05:25 Lampáreň [i] 06:10 Je to možné?! [i] 06:40 Skrytá vášeň 94/188 [i] 07:50 Rosamunde Pilcherová: Blízko k nebu [i] 09:25 Veštiareň [i] 10:25 Sabrina - mladá čarodejnica IV. 22/22 [i] 10:50 Karavan šou 2 [i] 11:20 Gossip Girl II. 18/25 [i] 12:25 Správna Susan III. 4/23 [i] 13:05 Columbo zasahuje 17/20 [i] 14:55 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 83/129 [i] 16:30 Skrytá vášeň 95/188 [i] 17:30 Priateľky [i] 18:15 Šéfkuchár bez čapice I. 35-36/52 [i] 19:25 Jesse I. 5/22 [i] 20:00 Mesto anjelov [i] 22:05 Skutočný príbeh: Lov na sériového vraha [i] 23:50 Pravá blondínka 2 [i] 01:40 Druhá šanca [i] 03:10 Je to možné?! [i] 03:40 Karavan šou 2 [i] 04:05 Nočné lampy [i] 04:40 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 06:40 Cesta do fantazie [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Kolem světa za 80 dní 3. [i] 13:50 Zuřivost v krvi [i] 15:50 Chladnokrevně [i] 17:35 Moje borůvkové noci [i] 19:25 Nevěřte mužům [i] 21:10 Zahulíme, uvidíme [i] 22:45 Projekt Falcon [i] 00:25 Concord v ohrožení [i] 01:55 Nevinná [i] 03:30 Tráva [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 10:30 Krasobruslení [i] 11:30 Krasobruslení [i] 13:00 Krasobruslení [i] 14:30 Tenis [i] 16:00 Tenis [i] 18:00 Krasobruslení [i] 18:45 Krasobruslení [i] 20:00 Krasobruslení [i] 22:00 Motorismus [i] 22:15 Box [i] 23:45 Tenis [i] 01:15 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Diagnóza vražda 8: Nebezpečný tanec 17 [i] 06:30 Křivé svědectví [i] 08:20 Diagnóza vražda 8: Staré čínské umění 18 [i] 09:20 Diagnóza vražda 8: Nedobrý skutek 19 [i] 10:20 Diagnóza vražda 8: Deja Vous 20 [i] 11:20 Spravedlnost v krvi 1: Bratrská láska 7 [i] 12:20 Dobrá manželka 2: Zlobivé holky 7 [i] 13:20 Stále a navždy [i] 15:10 První liga 3: Zpátky do druhé ligy [i] 17:10 Megažralok versus crocosaurus [i] 19:00 Walker, Texas Ranger 6: Hry s myslí 19 [i] 20:00 Havaj 5-0 1: Dlouhé loučení 18 [i] 21:00 PREMIÉRA Spravedlnost v krvi 1: Čínská čtvrť 8 [i] 22:00 Dobrá manželka 2: Připravený 8 [i] 23:00 Rodičovství [i] 01:20 Rookie Blue 2: Ten, co unikl 7 [i] 02:20 Rookie Blue 2: Monstrum 8 [i] 03:20 Company [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Odvěká cesta lidstva 2 [i] 07:05 Pouštní lvi [i] 08:05 Žralok U 5 [i] 09:00 Tři hladoví hoši 9 [i] 09:35 Vánoce na chalupě: speciál [i] 10:35 Krev, pot a přepych 4 [i] 11:45 Nejpřísnější rodiče světa 29 [i] 12:55 Buď já nebo pes 80 [i] 13:55 Jídlo je detektivka 3 [i] 14:25 Jídlo je detektivka 4 [i] 15:00 Zvířecí rekordmani: Atleti 54 [i] 16:00 Po stopách divoké zvěře 2 [i] 17:00 Podzemí měst 12 [i] 18:00 Bojovníci se špínou 23 [i] 18:30 Bojovníci se špínou 24 [i] 19:05 Odkrytý Egypt 8 [i] 20:10 Budování říše 11 [i] 21:05 Bitva 360 4 [i] 22:10 Okamžik smrti [i] 23:15 Smrtící válečníci: Pirát vs. Rytíř 4 [i] 00:10 Budování říše 11 [i] 01:05 Vesmír III. 5 [i] 02:00 Unášen divokou vodou 5 [i] 02:55 Zvířecí rekordmani: Zabijáci 45