Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 Dobrodružstvá Jackieho Chana II. 30-31/39 [i] 05:55 Scooby-Doo a duch bosorky [i] 07:05 Alf IV. 12/24 [i] 07:35 Zachráňte Willyho 3 [i] 09:20 Priatelia I. 2/24 [i] 09:50 Spláchnutý [i] 11:25 Super pes [i] 13:15 Fešák [i] 15:00 Spider-Man [i] 17:30 Rýchle Televízne noviny [i] 17:35 Partička [i] 18:20 Rýchle Televízne noviny [i] 18:25 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 10 000 pred Kristom [i] 22:20 Odsúdení [i] 00:35 Hostel: Hrôza na Slovensku [i] 02:20 Nakazení [i] 03:45 Taurus [i] 04:35 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Sila lásky V. 39/274 [i] 06:25 Udalosti ČT [i] 06:55 Slovensko dnes [i] 07:10 Správy STV [i] 07:30 101 dalmatíncov 61/65 [i] 07:55 Rýchla rota Chipa a Dala 61/65 [i] 08:15 Fidlibumove rozprávky [i] 08:45 Superchyty [i] 09:15 Hádaj, kto nás pozval? [i] 09:55 Deti o deťoch: Pred kamerou, za kamerou [i] 10:15 Bud Bindi [i] 10:55 Legendy popu: Robo Grigorov [i] 12:45 Autosalón [i] 13:15 Zlomok sekundy 8/14 [i] 14:25 Život Verdiho 2 [i] 15:40 Noc nádejí [i] 17:30 On Air [i] 17:55 Zverinec [i] 18:15 GYMPEL.TV: Homlesáčka 7/13 [i] 19:10 Poklady sveta V.: Colonia del Sacramento - Urugvaj [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Pošta pre teba [i] 21:10 Zlomok sekundy 9/14 [i] 22:15 Góly - body - sekundy [i] 22:30 Johnnyho dievča [i] 00:10 On Air [i] 00:30 Zlomok sekundy 9/14 [i] 01:40 Miláčik [i] 02:25 Johnnyho dievča [i] 03:50 Planéta Zem zhora IV.: Quebec 1. časť [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Komentáre [i] 07:25 Regionálny denník [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 09:00 Extr@ german [i] 09:25 Tempo [i] 09:35 Divoká Čína: Šangri-la 2/6 [i] 10:25 Cesty nádeje [i] 10:50 Občan za dverami [i] 11:20 Senior klub [i] 11:45 Karpaty [i] 12:05 5 minút po dvanástej - Internet - dobrý sluha, zlý pán [i] 13:10 Formula 1 - kvalifikácia: VC Indie [i] 14:30 Večer bojových umení [i] 15:20 Kapura [i] 16:05 Farmárska revue [i] 16:20 Zelená revue [i] 16:35 Test magazín [i] 16:50 Mat na dvadsať ťahov [i] 18:05 Zvieratá pomocníci: Cézar, policajný pes z Viedne 6/6 [i] 18:34 6 miliárd názorov - Šťastie 2 [i] 18:35 Večerníček: Pa a Pi [i] 18:45 Táraninky: Mágia [i] 18:55 Sigord [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Národnostné správy [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Najriskantnejšie technické operácie: Operácia výletná loď 7/10 [i] 20:55 Anjeli strážni Silvie Šarköziovej [i] 21:20 Gen.sk: Dalibor Jenis [i] 21:35 Československý filmový týždenník [i] 21:45 Rozhovor [i] 23:45 BJD 2009 Oskar Rózsa Partnership Unlimited [i] 00:45 Udalosti ČT [i] 01:15 Správy STV "N" [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:15 Beyblade Metal Fusion [i] 07:45 Princezná Sissi [i] 08:40 Fantastická štvorka [i] 09:10 Rozprávková jazda [i] 09:40 Agent bez minulosti [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:00 X FACTOR USA 2011 [i] 17:35 Mama, ožeň ma! [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Prázdniny Mr. Beana [i] 22:20 Kráľ Artuš [i] 01:15 Posledný zabijak [i] 02:40 Legenda o Pátračovi 9,10 [i] 04:00 Kdekoľvek, len nie tu [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Knight Rider 86 [i] 06:00 Cyranov ostrov 1/23 [i] 06:25 Siska 57,58 [i] 08:40 Doktorka Quinnová 128,129 [i] 10:30 Vlak do stanice Nebo [i] 12:15 VyVolení [i] 12:45 Simpsonovci XV. 14 [i] 13:15 Futurama V. 13 [i] 13:45 Vraždy vo vyšších kruhoch [i] 15:55 Chlapci a chlapi: Samopal 8 [i] 17:00 Chalupári: Režisér 8 [i] 18:00 Áno, šéfe! Jaroslav Žídek [i] 19:20 Simpsonovci III. 20 [i] 19:50 Šokujúce zábery 24 [i] 20:15 Dnes ja, zajtra ty! [i] 22:15 Mama, ožeň ma! [i] 23:35 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT PLUS [i] 00:15 Mafstory: Duch starej Csontosovej [i] 01:00 Črepiny [i] 01:30 Chlapci a chlapi: Samopal 8 [i] 02:30 Chalupári: Režisér 8 [i] 03:15 Vraždy vo vyšších kruhoch [i] 04:45 Vlak do stanice Nebo [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Umíte tančit? V. 24/37 [i] 07:00 Advokáti VIII. 5/22 [i] 08:00 Advokáti VIII. 6/22 [i] 09:00 Ztracený svět II.: Ochránce 13/22 [i] 10:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine III. 19/26 [i] 11:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine III. 20/26 [i] 12:00 Ztracený svět II.: Pod tlakem 14/22 [i] 13:00 Pravěk útočí III. 4/10 [i] 14:00 Umíte tančit? V. 24/37 [i] 15:00 Boj o čas III. 13/22 [i] 16:00 Ochránce III. 1/23 [i] 17:00 Advokáti VIII. 5/22 [i] 18:00 Advokáti VIII. 6/22 [i] 19:00 Podfukáři III. 3/6 [i] 20:10 Boj o čas III. 14/22 [i] 21:10 Poslední vteřiny II. 4/16 [i] 22:20 Myšlenky zločince V. 6/23 [i] 23:20 Někdo to rád hloupé 21/22 [i] 00:20 True Blood - Pravá krev III.: Devět zločinů 4/12 [i] 01:25 Podfukáři III. 3/6 [i] 02:25 Boj o čas III. 14/22 [i] 03:00 Advokáti VIII. 4/22 [i] 03:15 Někdo to rád hloupé 21/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Přenášet hory [i] 06:00 Pátá rychlost 6 [i] 06:25 Jízda: Cesta k Riddlerovi [i] 07:15 Na plný plyn: Kawasaki [i] 08:10 Megastavitelé: Živel krade síly [i] 09:05 Svět budoucnosti: Revoluční vozidla budoucnosti [i] 10:00 Divy světa stvořené člověkem - Čína: Stadion Ptačí hnízdo [i] 10:55 Na dvě půlky 2 [i] 11:50 Superstroje: Pozemní monstra [i] 12:45 Průmyslový fanatik: Silnice [i] 13:10 Průmyslový fanatik: Pryž [i] 13:40 Zásah do konstrukce: Vinotéka Botta Di Vino [i] 14:35 Megastavitelé: Živel krade síly [i] 15:30 Rozebráno: Zdi, konstrukce, spoje [i] 15:55 Rozebráno: Bezpečnostní výstroj [i] 16:25 Jak se to dělá 9 [i] 16:55 To taky zvládnu 9 [i] 17:20 Divy světa stvořené člověkem - Čína: Stadion Ptačí hnízdo [i] 18:15 Superstroje: Pozemní monstra [i] 19:10 Králové aukcí: Napoleonovo zrcadlo/skautský plakát z první světové války [i] 19:35 Králové aukcí: Hra pinball Happy Days/zeď hanby [i] 20:05 Impozantní lodě: USS Kentucky [i] 21:00 Pátá rychlost 9 [i] 21:30 Pátá rychlost 10 [i] 21:55 Srdce stroje: Gigantické nákladní vozy [i] 22:50 Extrémní stroje: Thunder, Wheels, Nemo [i] 23:45 Lety po divoké Aljašce: Život nebo smrt [i] 00:40 Králové aukcí: Napoleonovo zrcadlo/skautský plakát z první světové války [i] 01:10 Králové aukcí: Hra pinball Happy Days/zeď hanby [i] 01:35 Pátá rychlost 9 [i] 02:00 Srdce stroje: Tanky [i] 02:00 Srdce stroje: Gigantické nákladní vozy [i] 03:00 Jak se to dělá 13 [i] 03:30 Jak se to dělá: Plné obruče/Tvarohový koláč/Pádlo pro kánoe/Glóbusy [i] 04:00 Extrémní stroje: Thunder, Wheels, Nemo [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Pohádky z celého světa: Kurz angličtiny pro děti 3,4 06:25 Franklin 15/52 [i] 06:50 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím: Na širém moři 17/26 [i] 07:15 Hrdina Tiny [i] 08:40 Bimbuli [i] 08:50 Rande s Fyzikou [i] 09:05 Cesta do vesmíru: Astronomie nejen pro děti 41 [i] 09:10 Zprávičky [i] 09:30 Bludiště [i] 10:00 Černý hřebec [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Auto Moto Revue [i] 12:55 Cartouche 1/2 [i] 14:45 V Praze bejvávalo blaze [i] 15:35 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 8/26 [i] 16:40 Devatero řemesel [i] 17:00 Kluci v akci [i] 17:30 Taxík [i] 18:00 Bratři a sestry 8/23 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Trumfy Miroslava Donutila [i] 21:00 Bakaláři 1997 [i] 22:10 Dva Jakeové [i] 00:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:30 Spiklenci [i] 02:00 Marian Vojtko a přátelé [i] 02:10 Posledních 24 hodin: David Koresh [i] 03:05 Pokondr live [i] 03:50 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 04:20 Zahrada pod lupou [i] 04:45 Kluci v akci [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Rodinné křižovatky [i] 05:45 Stop [i] 06:00 Velká vlastenecká: Ruský dokumentární cyklus 1/8 [i] 06:50 Vlastivědné muzeum v Olomouci [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Josef Tiché ořezávátko a Otec [i] 08:55 Věk Brahmy [i] 09:10 Náš venkov [i] 09:30 Folklorní magazín [i] 10:00 ...a tuhle znáte? [i] 10:30 Československý filmový týdeník 1961 856/2379 [i] 10:45 Být v obraze [i] 11:15 Game Page [i] 11:40 Medúza [i] 12:20 Musicblok [i] 12:50 Zázračná planeta: Fascinující proměny přírody: Velký tah lososů 2/6 [i] 13:50 Piráti 21. století [i] 14:45 Vlčí jáma [i] 16:20 Hondo [i] 17:45 Kultura.cz [i] 18:15 O češtině [i] 18:30 Vínečko [i] 19:00 Koncert z Pražské konzervatoře [i] 19:30 Ta naše povaha česká [i] 20:00 Mýty a fakta historie: Legenda o křišťálové lebce [i] 20:50 Edith Piaf: Bez lásky to nejde [i] 21:50 proStory [i] 22:20 Z Jihlavy do hlavy [i] 22:30 Česká soda [i] 23:00 Tsotsi [i] 00:35 Abbey Road: Live II 10/12 [i] 01:25 Ajťáci III: Bezdomovci jako jsme my 3/6 [i] 01:55 Khamoro 2005 [i] 02:00 Medúza 02:40 Musicblok 03:05 Landův lektvar lásky [i] 04:05 Zelenáči v bílém [i] 04:40 Živé sny [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:45 Novashopping 06:10 Záhady přírody [i] 06:35 Bolek a Lolek 63, 64 [i] 07:00 Baby Looney Tunes 9 [i] 07:30 Tom a Jerry II 1 [i] 07:55 Spongebob v kalhotách 69 [i] 08:25 Tučňáci z Madagaskaru II 24 [i] 08:55 Hannah Montana 17, 18 [i] 09:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 11:05 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Hrdinný kapitán Korkorán [i] 14:10 Na hraně [i] 16:05 Princ a já [i] 18:10 Hospoda: Fór, Oslavenec 37, 38 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Indiana Jones a dobyvatelé ztracené archy [i] 22:25 Kat: * [i] 00:50 Halloweenská noc: * [i] 02:20 Novashopping 02:45 Perníkový táta II 10 [i] 03:35 Volejte Novu [i] 04:00 Stefanie VIII 66, 67 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství TV Prima 06:45 Beyblade Metal Fusion: Stříbrný Pegasus 17 [i] 07:15 Tutenstein I: Tut junior 17 [i] 07:45 M*A*S*H 201 [i] 08:15 Autosalon [i] 09:35 Top Gear 2011 9 [i] 11:05 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 13:05 Sněžní psi [i] 15:15 Columbo: Dobrá pověst nade vše [i] 16:50 Moje místo [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Jednou ano, třikrát možná [i] 22:25 Univerzální voják: Znovuzrození [i] 00:30 Milovaný Joshua [i] 02:30 S Italem v kuchyni [i] 03:10 Volejte Věštce [i] 04:55 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Smiechoty [i] 05:35 Slávici na ulici [i] 06:35 Priateľky [i] 07:10 Skrytá vášeň 93/188 [i] 08:15 Rosamunde Pilcherová: Dve sestry [i] 09:55 Veštiareň [i] 10:55 Sabrina - mladá čarodejnica IV. 21/22 [i] 11:20 Karavan šou [i] 11:50 Gossip Girl II. 17/25 [i] 12:50 Správna Susan III. 3/23 [i] 13:35 Columbo zasahuje 16/20 [i] 15:25 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 82/129 [i] 17:00 Skrytá vášeň 94/188 [i] 17:55 Elisa z Rivombrosy II. 5/13 [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Blízko k nebu [i] 21:45 Búrka nad Afrikou [i] 23:35 Evine Vianoce [i] 01:30 Dievča mesiaca [i] 03:10 Správna Susan III. 3/23 [i] 03:35 Karavan šou [i] 04:00 Nočné lampy [i] 04:40 PROMINENTI [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 07:25 Surikaty [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Kolem světa za 80 dní 2. [i] 13:50 Nomád [i] 15:50 Plnou parou vzad! [i] 17:30 Charlie Bartlett [i] 19:20 Cesta do fantazie [i] 21:35 Tráva [i] 23:30 Nevinná [i] 01:15 Divoký Mesiáš [i] 02:50 Biznis [i] 04:25 Sexy mrtvola [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 10:30 Krasobruslení [i] 11:30 Krasobruslení - krátký program párů 12:30 Tenis [i] 14:00 Tenis [i] 18:00 Umělecký biliár [i] 19:00 Umělecký biliár [i] 20:00 Krasobruslení [i] 22:00 Krasobruslení [i] 23:30 Krasobrulení [i] 01:00 Krasobruslení [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:05 Sladký život v Orange County 1 7 [i] 06:30 Stále a navždy [i] 08:20 Pohotovost 2: Vítáme miminko 15 [i] 09:20 Pohotovost 2: Léčitelé 16 [i] 10:20 Pohotovost 2: Život je boj 17 [i] 11:20 Pohotovost 2: Jedna noční služba 18 [i] 12:20 Pohotovost 2: Oheň v břiše 19 [i] 13:20 Company [i] 15:10 Křivé svědectví [i] 17:00 Dobrá manželka 2: Zlobivé holky 7 [i] 18:00 Spravedlnost v krvi 1: Bratrská láska 7 [i] 19:00 Walker, Texas Ranger 6: Bratři ve zbrani 18 [i] 20:00 Havaj 5-0 1: Pirát 17 [i] 21:00 Rodičovství [i] 23:20 Havaj 5-0 1: Pirát 17 [i] 00:20 Havaj 5-0 1: Dlouhé loučení 18 [i] 01:20 Megažralok versus crocosaurus [i] 02:10 Být Erikou 3: Být Adamem 5 [i] 03:10 První liga 3: Zpátky do druhé ligy [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zvířecí rekordmani: Ti nejpohyblivější 56 [i] 06:00 Vraky snů 9 [i] 06:30 Vraky snů 10 [i] 07:00 Zachraňte Lunu 1 [i] 07:55 Zachraňte Lunu 2 [i] 08:50 Odvěká cesta lidstva 2 [i] 09:55 Pouštní lvi [i] 10:55 Vraky snů 8 [i] 11:25 Vraky snů 9 [i] 11:55 Příběhy z divočiny 1 [i] 12:25 Příběhy z divočiny 2 [i] 12:55 Vášnivý jedlík: Brooklyn 31 [i] 13:25 Vášnivý jedlík: Alaska 32 [i] 13:55 Zelené nápady pro modrou planetu: Poživatiny 35 [i] 14:30 Zelené nápady pro modrou planetu: Architektura 36 [i] 15:05 Co nám prospívá 42 [i] 15:35 Archeolog bez tajemství 54 [i] 16:10 Objevy starověku 3 [i] 17:05 Podzemí měst 11 [i] 18:00 Bojovníci se špínou 21 [i] 18:30 Bojovníci se špínou 22 [i] 19:05 Spojený svět [i] 20:05 Budování říše 10 [i] 21:05 Kovbojové a psanci 6 [i] 22:00 Herodes: Pravda o mýtu [i] 22:55 Vyloučeno 6 [i] 23:50 Bojovník Arman 11 [i] 00:20 Bojovník Arman 12 [i] 00:55 Když se Země zatřese: Meteor zrodu i zániku 1 [i] 01:55 Budování říše 10 [i] 02:50 Spojený svět [i] 03:00 Když udeří příroda [i] 03:50 Vyloučeno 6 [i] 04:50 Tenký led [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Legenda o Janě [i] 08:20 Laura, její hvězdička a tajemný drak Nian