TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky - Celebrity [i] 09:25 Kobra 11 IX. 15/16 [i] 10:25 Tornádo v New Yorku [i] 12:15 Bez stopy IV. 5/24 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 Odložený prípad VI. 4/23 [i] 14:05 Monk IV. 3/16 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Teória veľkého tresku III. 9/23 [i] 15:30 Krok za krokom VII. 5/19 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Myšlienky vraha VI. 24/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky - Celebrity [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 171/180 [i] 21:00 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 22:05 Adela show [i] 22:50 Nočné Televízne noviny [i] 23:15 NCIS: Los Angeles I. 21/24 [i] 00:10 15 minút [i] 02:20 Smallville VII. 18/20 [i] 03:00 Flash Gordon 7/22 [i] 03:40 Kobra 11 IX. 15/16 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:15 Udalosti ČT [i] 06:45 Slovensko dnes [i] 07:00 Správy STV [i] 07:15 Góly - body - sekundy [i] 07:30 Vojna kuchárov [i] 08:00 5 proti 5 [i] 08:40 Duel [i] 09:15 Kto hovorí pravdu? [i] 10:10 Profesionáli: Prílišná starosť 12/13 [i] 11:05 Sila lásky III. 184/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Sladká Valentína 170/178 [i] 14:25 Divoký anjel 37/270 [i] 15:10 JAG: Bratstvo 10/20 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:05 Duel [i] 17:35 5 proti 5 [i] 18:20 Sila lásky V. 38/274 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Noc nádejí [i] 21:45 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Farby lásky 16/20 [i] 22:45 Nočné správy STV [i] 22:55 Počasie [i] 22:58 Góly - body - sekundy [i] 23:05 JAG: Bratstvo 10/20 [i] 23:55 Profesionáli: Prílišná starosť 12/13 [i] 00:45 Divoký anjel 37/270 [i] 01:25 Slovensko v obrazoch [i] 01:50 Svet v obrazoch [i] 02:15 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Farby lásky 16/20 [i] 03:10 Správy STV o 16:00 [i] 03:30 Sila lásky III. 184/244 [i] 04:20 Sila lásky V. 38/274 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: O bielej ruži [i] 08:55 Ovce.sk [i] 09:00 Dámsky klub "N" [i] 10:20 Maďarský magazín [i] 10:45 Cena prírody II.: Inšpirácia prírodou 8 [i] 11:10 Červený Kláštor [i] 11:30 Fokus - peniaze [i] 12:20 Živá panoráma [i] 13:00 Cesty za folklórom: Ždiar [i] 13:20 Senior klub [i] 13:45 Občan za dverami [i] 14:15 Polícia [i] 14:30 International Gypsy Fest 2010 [i] 15:25 Umývanie hláv [i] 16:10 Halali [i] 16:40 Profesionál [i] 17:00 Eurovirtuál: Príbehy k Roku dobrovoľníctva 5/8 [i] 17:10 Eurovirtuál: Príbehy k Roku dobrovoľníctva 6/8 [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Muži a kamióny: Etiopia 7/10 [i] 18:25 6 miliárd názorov - Cítiť sa ako doma [i] 18:30 Večerníček: Pa a Pi [i] 18:40 Fokus - právo [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Správy - Hírek [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Večer pod lampou [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Večer pod lampou [i] 00:25 Udalosti ČT [i] 01:00 Správy - Hírek [i] 01:05 Správy STV "N" [i] 01:20 Záznam zo zasadnutia NR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Hoď svišťom: Manažérka [i] 05:30 Kutyil s.r.o.: Svadba [i] 05:55 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI 07:35 NOVINY TV JOJ 08:00 Súdna sieň: Chodník pravdy [i] 09:00 Panelák VIII.: Jakubove tajomstvá 47 [i] 10:00 Náš nový dom III. 14 [i] 11:00 Profesionáli III.: Detektívka 4 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti IV. 13 [i] 14:00 Bostonské zločiny III. 10 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 6 [i] 16:00 Takešiho hrad I. [i] 16:30 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela III. 1 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Kutyil s.r.o.: Veštica [i] 18:00 Súdna sieň: Skrachovanec [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VIII.: Špehúň 48 [i] 21:15 Áno, šéfe! [i] 22:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 18 [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 7 [i] 00:30 Špeciálne komando IV. 21 [i] 01:30 Áno, šéfe! [i] 02:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 18 [i] 02:50 Náš nový dom III. 14 [i] 03:35 Numb3rs II. 4 [i] 04:15 Bostonské zločiny III. 10 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 06:00 Klaun 14 [i] 06:50 Doktorka Quinnová 11,12 [i] 08:15 Matlock VI. 15,16 [i] 10:15 Rosalinda 23,24 [i] 12:00 M*A*S*H 154,155 [i] 13:00 Panelák VIII.: Jakubove tajomstvá 47 [i] 14:00 Simpsonovci XV. 12 [i] 14:30 Futurama V. 11 [i] 14:55 18 kolies spravodlivosti II. 15 [i] 16:00 Knight Rider 85 [i] 17:00 M*A*S*H 154,155 [i] 18:00 VyVolení [i] 18:30 Takešiho hrad I. 38 [i] 19:00 Simpsonovci XV. 13 [i] 19:20 Futurama V. 12 [i] 19:50 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela III. [i] 20:15 Párna a nepárna [i] 22:40 Pomsta policajtky [i] 00:30 VyVolení [i] 01:00 Párna a nepárna [i] 02:50 Matlock VI. 15,16 [i] 04:15 Knight Rider 85 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Pán času III. 2/14 [i] 07:00 The Amazing Race XV. 8/12 [i] 08:00 Star Trek: Stanice Deep Nine 11/20 [i] 09:00 Advokáti II. 20/21 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba III. 6/24 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba LA 19/24 [i] 12:00 Star Trek: Stanice Deep Nine 11/20 [i] 13:00 Pán času III. 3/14 [i] 14:00 The Amazing Race XV. 9/12 [i] 15:00 Advokáti II. 21/21 [i] 16:00 CSI: New York VI. 13/23 [i] 17:00 Star Trek: Stanice Deep Nine 12/20 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA 20/24 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba III. 7/24 [i] 20:00 CSI: New York VI. 14/23 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba IV. 1/24 [i] 22:00 Šifra mistra Leonarda [i] 00:50 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 6/13 [i] 01:40 Námořní vyšetřovací služba IV. 1/24 [i] 02:30 Námořní vyšetřovací služba LA 20/24 [i] 03:15 Advokáti II. 21/21 [i] 04:05 Námořní vyšetřovací služba III. 7/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Obří urychlovač částic - Ženeva [i] 06:00 Pátá rychlost 4 [i] 06:25 Špinavé práce: Veterinář velkých zvířat [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Na konec světa [i] 08:10 Bořiči mýtů: Oprava prasklé gumy [i] 09:05 Mimořádné projekty: Rozšíření Panamského kanálu [i] 10:00 Jak to dělají?: Nákladní lodě/nákladní auta [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 41 [i] 10:55 Nutné k přežití: Gruzie/východní Evropa [i] 11:50 Opravna vraků: Vulkanický vůz pro Johnyho Vegase - část 1 [i] 12:45 Bonneville: Závodiště světa [i] 13:40 Americký chopper 15 [i] 14:35 Špinavé práce 60 [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Hořké slzy [i] 16:25 Bořiči mýtů: Budiž světlo [i] 17:20 Mimořádné projekty: Rozšíření Panamského kanálu [i] 18:15 Nutné k přežití: Západní Pacifik [i] 19:10 Jak se to dělá 45 [i] 19:40 Jak to dělají?: Bagry/chuť Orientu/do prázdna [i] 20:05 Z archivů FBI: Dokonalá loupež [i] 21:00 Nic osobního: Krvavá pouta [i] 21:55 Ztracený ráj 4 [i] 22:50 Únos a záchrana: Boj v džungli [i] 23:45 Bořiči mýtů: Budiž světlo [i] 00:40 Z archivů FBI: Dokonalá loupež [i] 01:40 Nic osobního: Krvavá pouta [i] 02:40 Ztracený ráj 4 [i] 03:40 Únos a záchrana: Boj v džungli [i] 04:35 Jak se to dělá 45 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pošta pro tebe - Návraty [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Letohrátky: Molly tropí hlouposti 17/52 [i] 09:25 Okouzlení II 29/32 [i] 10:20 Okouzlení II 30/32 [i] 11:10 Všechnopárty [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:05 Dynastie Nováků: Nahý v trní 5/13 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 16:00 Kouzelná školka [i] 16:30 Včelka Mája: Mája a vrabec Lojzík 31/104 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Kolo plné hvězd [i] 21:00 Suma sumárum aneb Kde jsou mé peníze [i] 21:30 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:15 The Pacific 6/10 [i] 23:10 Profesionálové: Útok na CI5 24/57 [i] 00:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:05 Přežít! [i] 00:55 Auto Moto Styl [i] 01:20 Dobré ráno s Jedničkou 03:45 AZ-kvíz [i] 04:10 Suma sumárum aneb Kde jsou mé peníze [i] 04:40 Domov [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Chcete je? [i] 05:15 Kam zmizel ten starý song [i] 06:00 Knižní svět [i] 06:25 proStory [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Letecké katastrofy IV. [i] 08:50 Krásy evropského pobřeží: Moře v nebezpečí [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1959 [i] 09:15 Kultura s Dvojkou [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Inventura Febia: Slavní dirigenti [i] 10:10 Na plovárně s Dee Dee [i] 10:35 Vše pro dobro světa a Nošovic [i] 11:40 Jak zachránit lipicány? [i] 12:35 Putování za písničkou s Jožkou Šmukařem po krajích [i] 13:05 Cestující potraviny [i] 13:55 ABCD ekologie aneb Životabudič II. [i] 14:05 Ztracené adresy [i] 14:30 Živě se Zuzanou Burešovou [i] 14:31 Rodina a já [i] 15:05 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 15:25 Medicína pro 21. století [i] 15:40 Bonbónky světa [i] 16:00 Nejlepší česká škola [i] 16:25 Rodinné křižovatky [i] 17:00 Interpelace [i] 17:55 Ushuaia: Francouzský dokumentární cyklus 16/26 [i] 18:20 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Dárek k výročí 32/80 [i] 18:50 Kultura s Dvojkou [i] 19:10 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:20 Osobnost na Dvojce [i] 19:30 Poklady světa [i] 19:40 Vicenza [i] 20:00 Češi v krizi v poločase [i] 21:00 Ta naše povaha česká [i] 21:30 Ceny Ministerstva kultury 2011 [i] 22:35 Osobnost na Dvojce [i] 22:40 Z Jihlavy do hlavy [i] 22:50 Krásný ztráty [i] 23:30 Na moll [i] 00:00 Sedmé nebe [i] 01:35 Steve Turre: Live in Paris [i] 02:35 Divadlo žije! [i] 03:00 Závislosti [i] 03:30 Host do domu [i] 04:00 Bílá místa [i] 04:30 Orbis Musicae Pictus - [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:15 Ženatý se závazky 163 [i] 09:45 Moje druhá láska [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Walker Texas Ranger VIII 24 [i] 13:40 Smallville X 2 [i] 14:40 Gilmorova děvčata VI 21 [i] 15:40 Dva a půl chlapa II 21 [i] 16:05 Beze stopy 14 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Odložené případy VII: Kulka 19 [i] 18:25 Ulice 2064 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Prsa č. 5 294 [i] 21:30 Kriminálka Miami VIII: Rána sekyrou 17 [i] 22:25 Noční Televizní noviny [i] 23:05 Poslání [i] 00:50 Kriminálka Las Vegas VIII: Opušťák 14 [i] 01:40 Novashopping 02:15 Walker Texas Ranger VIII: Poslední zúčtování - 2.část [i] 03:20 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka 11 [i] 04:05 Stefanie VIII 62, 63 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:25 M*A*S*H 200 [i] 09:10 Prostřeno! [i] 10:05 Ochránce I: Noční vlak 6 [i] 11:05 Diagnóza vražda I: Sestra Michaela na vás čeká 19 [i] 12:05 Policie Hamburk III: Mateřské city 18 [i] 13:05 Odpadlík II: Drsný jezdec 16 [i] 14:05 Kutil Tim I: Rodinná večeře aneb Základy stolování 2 [i] 14:35 Můj přítel Monk III: Pan Monk je v izolaci 12 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Až na konec světa [i] 17:40 Minuty regionu 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Bubo bubo [i] 21:20 Ano, šéfe! [i] 22:25 Hawaii 5-0: Závod 10 [i] 23:25 Nikdo není dokonalý [i] 00:45 Nebezpečné myšlenky [i] 02:40 Volejte Věštce [i] 04:25 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Smiechoty [i] 05:35 Skrytá vášeň 91/188 [i] 06:20 Cigánske srdce 70/218 [i] 07:05 Sudkyňa Hatchettová I. 109-110/175 [i] 08:15 Zajtrajšie noviny III. 5/23 [i] 09:05 Rodinná kliatba 34/110 [i] 10:10 Krok za krokom VII. 4/19 [i] 10:35 Frasier X. 20/24 [i] 11:00 Veštiareň [i] 12:00 V objatí hodvábu 63-64/200 [i] 13:15 Sudkyňa Hatchettová III. 7-8/130 [i] 14:20 Rebeli I. 47/215 [i] 15:15 Dr. Oz I. 16/174 [i] 16:10 Cigánske srdce 71/218 [i] 17:05 Skrytá vášeň 92/188 [i] 18:05 Rodinná kliatba 35/110 [i] 19:00 Rebeli I. 48/215 [i] 20:00 Odložený prípad VI. 4/23 [i] 21:05 V objatí hodvábu 65-66/200 [i] 22:45 Zajtrajšie noviny III. 6/23 [i] 23:40 Frasier X. 21/24 [i] 00:10 Ženatý so záväzkami III. 4-5/22 [i] 01:10 Sudkyňa Hatchettová III. 7/130 [i] 01:25 Ulica III. 84/259 [i] 02:10 Rodinná kliatba 35/110 [i] 02:55 V tieni [i] 03:10 Lampáreň [i] 03:45 Na streche [i] 04:35 Smiechoty [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:15 Král videoher [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Ultimate Avengers: konečná pomsta [i] 13:30 Chasing Holden [i] 15:25 Cvokař [i] 17:15 Sláva vítězům [i] 19:15 Poslední loupež [i] 21:10 Rychlá akce [i] 22:45 Kurt Cobain - About a Son [i] 00:30 Python [i] 02:10 Útěk v hlubinách [i] 03:40 Nebezpečná hloubka [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 10:00 Jezdectví [i] 10:30 Tenis [i] 12:00 Krasobruslení [i] 13:15 Krasobruslení [i] 14:00 Tenis [i] 16:00 Tenis [i] 21:45 Bojové sporty [i] 23:00 Wrestling [i] 00:00 Wrestling [i] 00:30 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:05 Sladký život v Orange County 1 5 [i] 06:20 Vraždy v Midsomeru 9: 5. díl 5 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 3: Prachy 10 [i] 09:20 Diagnóza vražda 8: Nedobrý skutek 19 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 9: 6. díl 6 [i] 12:20 Detektiv Nash Bridges 3: Špinavé triky 11 [i] 13:20 Walker, Texas Ranger 6: Není cesty zpět 17 [i] 14:20 Diagnóza vražda 8: Deja Vous 20 [i] 15:20 Vraždy v Midsomeru 9: 7. díl 7 [i] 17:20 Pohotovost 2: Život je boj 17 [i] 18:20 Walker, Texas Ranger 6: Bratři ve zbrani 18 [i] 19:20 Detektiv Nash Bridges 3: Křížová palba 12 [i] 20:20 Pohotovost 2: Jedna noční služba 18 [i] 21:20 PREMIÉRA FILM Megažralok versus crocosaurus [i] 23:10 Megapiraňa [i] 01:00 Spravedlnost v krvi 1: Bratrská láska 7 [i] 02:00 Být Erikou 3: Jenny z činžáku 7 [i] 03:00 Sladký život v Orange County 1 4 [i] 04:00 Sladký život v Orange County 1 5 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zvířecí rekordmani: Atleti 54 [i] 06:00 Byt či nebyt 1 [i] 06:35 Současná architektura v Budapešti 16 [i] 07:10 Islandské gejzíry [i] 07:40 Namibie [i] 08:10 Mravenci vědí všechno 4