TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:10 Bez servítky - Celebrity [i] 09:15 Kobra 11 IX. 14/16 [i] 10:15 Vrany útočia [i] 12:10 Bez stopy IV. 4/24 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Odložený prípad VI. 3/23 [i] 14:05 Monk IV. 2/16 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Teória veľkého tresku III. 8/23 [i] 15:30 Krok za krokom VII. 4/19 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Myšlienky vraha VI. 23/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky - Celebrity [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Modré z neba [i] 22:10 Nočné Televízne noviny [i] 22:35 NCIS VIII. 14/24 [i] 23:30 Boj o život: Srdce pre mamu [i] 01:35 Mach 2 [i] 03:00 Flash Gordon 6/22 [i] 03:45 Kobra 11 IX. 14/16 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Dámsky klub "N" [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 06:50 Slovensko dnes [i] 07:05 Správy STV [i] 07:20 Góly - body - sekundy [i] 07:35 Vojna kuchárov [i] 08:05 5 proti 5 [i] 08:45 Duel [i] 09:20 Reportéri [i] 09:50 Zverinec [i] 10:10 Profesionáli: Na dva pokusy 11/13 [i] 11:10 Sila lásky III. 183/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Sladká Valentína 169/178 [i] 14:25 Divoký anjel 36/270 [i] 15:10 JAG: Pozorovanie 9/20 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:05 Duel [i] 17:35 5 proti 5 [i] 18:20 Sila lásky V. 37/274 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 G.I.Jane [i] 22:10 Nočné správy STV [i] 22:20 Počasie [i] 22:24 Góly - body - sekundy [i] 22:30 Unesení 5/10 [i] 00:00 JAG: Pozorovanie 9/20 [i] 00:45 Profesionáli: Na dva pokusy 11/13 [i] 01:40 Unesení 5/10 [i] 03:05 Góly - body - sekundy [i] 03:15 Sila lásky III. 183/244 [i] 04:05 Sila lásky V. 37/274 [i] 04:50 Dámsky klub "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Polícia [i] 07:00 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Fidlibum [i] 08:55 Ovce.sk [i] 09:00 Dámsky klub "N" [i] 10:25 Národnostný magazín: Ukrajinsky a rusínsky [i] 10:50 Medzinárodný terorizmus po roku 1945: Skupina Baader - Meinhofová 8/26 [i] 11:30 Fokus - zdravie [i] 12:20 Živá panoráma [i] 12:50 Cesty za folklórom: Raslavice [i] 13:10 City folk: Helsinky [i] 13:40 Posledný pltník [i] 14:05 Večer na tému [i] 15:45 Vizitka [i] 16:25 Maďarský magazín [i] 17:00 Senior klub [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Cena prírody II.: Inšpirácia prírodou 8 [i] 18:25 6 miliárd názorov - Hnev/Ospravedlnenie [i] 18:30 Večerníček: Pa a Pi [i] 18:40 Fokus - peniaze [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Správy - Hírek [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:05 Rozhovor [i] 20:35 Viliam Široký a jeho doba [i] 21:00 Občan za dverami [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Televízna sezóna: Konečná dolina [i] 23:15 Spektrum vedy: Gény, genómy [i] 23:45 Udalosti ČT [i] 00:15 Správy - Hírek [i] 00:20 Správy STV "N" [i] 00:35 Záznam zo zasadnutia NR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 Hoď svišťom: Sandrine narodeniny [i] 05:55 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:05 KRIMI 07:35 NOVINY TV JOJ 08:00 Súdna sieň: Máš moju obličku [i] 09:00 Panelák VIII.: Bitka 46 [i] 10:00 Náš nový dom III. 13 [i] 11:00 Profesionáli III.: Biankin asistent 3 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Numb3rs III. 12 [i] 14:00 Bostonské zločiny III. 9 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 5 [i] 16:00 Takešiho hrad I. [i] 16:30 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela II. [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Kutyil s.r.o.: Svadba [i] 18:00 Súdna sieň: V pasci dvoch žien [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VIII.: Jakubove tajomstvá 47 [i] 21:15 Hawaii 5.0 10 [i] 22:10 Kosti VI. 10 [i] 23:05 Kosti IV. 13 [i] 00:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 3 [i] 01:00 Hawaii 5.0 10 [i] 01:50 Črepiny [i] 02:50 Náš nový dom III. 13 [i] 03:40 Numb3rs II. 3 [i] 04:20 Bostonské zločiny III. 9 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 18 kolies spravodlivosti II. 13 [i] 06:00 Klaun 13 [i] 06:50 Doktorka Quinnová 9,10 [i] 08:15 Matlock VI. 13,14 [i] 10:15 Rosalinda 21,22 [i] 12:00 M*A*S*H 152,153 [i] 13:00 Panelák VIII.: Bitka 46 [i] 14:00 Simpsonovci XV. 11 [i] 14:30 Futurama V. 10 [i] 14:55 18 kolies spravodlivosti II. 14 [i] 16:00 Knight Rider 84 [i] 17:00 M*A*S*H 152,153 [i] 18:00 VyVolení [i] 18:30 Takešiho hrad I. 37 [i] 19:00 Simpsonovci XV. 12 [i] 19:20 Futurama V. 11 [i] 19:50 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela II. [i] 20:15 Ninja Factor II. 32,33 [i] 21:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 23:00 Mafstory: Banánove frajerky [i] 00:00 VyVolení [i] 00:35 Ninja Factor II. 32,33 [i] 01:15 Blízko smrti 1/26 [i] 02:00 Mafstory: Banánove frajerky [i] 02:45 Knight Rider 84 [i] 03:30 18 kolies spravodlivosti II. 14 [i] 04:15 Matlock VI. 13 [i] 04:55 Blízko smrti 1/26 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Pán času III. 1/14 [i] 07:00 The Amazing Race XV. 7/12 [i] 08:00 Star Trek: Stanice Deep Nine 10/20 [i] 09:00 Advokáti II. 19/21 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba III. 5/24 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba LA 18/24 [i] 12:00 Star Trek: Stanice Deep Nine 10/20 [i] 13:00 Pán času III. 2/14 [i] 14:00 The Amazing Race XV. 8/12 [i] 15:00 Advokáti II. 20/21 [i] 16:00 CSI: New York VI. 12/23 [i] 17:00 Star Trek: Stanice Deep Nine 11/20 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA 19/24 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba III. 6/24 [i] 20:00 CSI: New York VI. 13/23 [i] 21:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 6/13 [i] 22:00 Myšlenky zločince V. 11/23 [i] 23:00 Myšlenky zločince V. 12/23 [i] 00:00 Cena za lidskost III. 6/8 [i] 01:10 CSI: New York VI. 16/23 [i] 02:05 Myšlenky zločince V. 11/23 [i] 02:50 Myšlenky zločince V. 12/23 [i] 03:35 Cena za lidskost III. 6/8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Nejrychlejší světová kola - USA a Kanada [i] 06:00 Pátá rychlost 3 [i] 06:25 Špinavé práce: Údržbář izolace postřikových zařízení [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Facka nebo kopanec [i] 08:10 Bořiči mýtů: Jak se vyhnout kulce [i] 09:05 Mimořádné projekty: Výstavba hongkongského letiště [i] 10:00 Jak to dělají?: Silnice/mince [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 40 [i] 10:55 Nutné k přežití: Nejlepších 25 Bearových zážitků [i] 11:50 Opravna vraků: Jet 1: auto pro Joolse Hollanda - část 2 [i] 12:45 Národ šílenců: Močálová motokára [i] 13:40 Americký chopper 14 [i] 14:35 Špinavé práce: Veterinář velkých zvířat [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Na konec světa [i] 16:25 Bořiči mýtů: Oprava prasklé gumy [i] 17:20 Mimořádné projekty: Výstavba hongkongského letiště [i] 18:15 Nutné k přežití: Gruzie/východní Evropa [i] 19:10 Jak se to dělá 44 [i] 19:40 Jak to dělají?: Podzemí/výrobci zbraní [i] 20:05 Mečouni - život na udici: Výplata [i] 21:00 Lety po divoké Aljašce 8 [i] 21:55 Zlatá horečka - Aljaška: Zlá krev [i] 22:50 Bezpečná hranice 15 [i] 23:15 Bezpečná hranice 16 [i] 23:45 Bořiči mýtů: Oprava prasklé gumy [i] 00:40 Mečouni - život na udici: Výplata [i] 01:40 Lety po divoké Aljašce 8 [i] 02:40 Zlatá horečka - Aljaška: Zlá krev [i] 03:40 Bezpečná hranice 15 [i] 04:05 Bezpečná hranice 16 [i] 04:35 Jak se to dělá 44 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Děti k pohledání [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Letohrátky: Její sladký sen 16/52 [i] 09:30 Okouzlení II 27/32 [i] 10:25 Okouzlení II 28/32 [i] 11:15 Setkávání [i] 11:25 Na cestě po jižním Moldavsku [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:05 Dynastie Nováků: Nevěra 4/13 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 16:00 Kouzelná školka [i] 16:30 Včelka Mája: Mája v láhvi limonády 30/104 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Zahrada pod lupou [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 21:30 Příběhy slavných - Eduard Kohout [i] 22:25 Znamení kotvy [i] 23:55 Losování Sportky a Šance 00:00 Doktor Martin: Puchýř 8/23 [i] 00:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:55 Na stopě [i] 01:20 Dobré ráno s Jedničkou 03:45 AZ-kvíz [i] 04:10 Bydlení je hra [i] 04:35 Kaskadér [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Chcete je? [i] 06:00 Putování za písničkou 06:25 Diagnóza [i] 06:45 Teleapatyka [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Lincolnova poslední noc 2/2 [i] 08:55 Divnopis [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1959 [i] 09:15 Kultura s Dvojkou [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Ochránce [i] 10:05 Design pro život: Světoznámý francouzský designér 5/6 [i] 11:00 Červené víno 2/3 [i] 12:15 Film o filmu Rodina je základ státu [i] 12:30 Kam zmizel ten starý song [i] 13:10 Chcete je? [i] 13:15 Heydrich - konečné řešení: Sokolové 8/44 [i] 13:40 Deset století architektury [i] 13:55 Po českých a moravských galeriích s Eliškou Fučíkovou: Egon Schiele Art Centrum Český 7/8 [i] 14:10 O češtině [i] 14:30 Živě se Šárkou Volemanovou [i] 14:45 Film o filmu Fimfárum 2 [i] 15:25 Film o filmu Kuky se vrací [i] 16:00 Design pro život: Světoznámý francouzský designér 6/6 [i] 16:55 Kamera na cestách: V rytmu dálek: Lovec zvuků a jeho putování 3/3 [i] 17:50 Poklady světa [i] 18:05 Vicenza [i] 18:20 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Krtek 31/80 [i] 18:50 Kultura s Dvojkou [i] 19:10 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:20 Osobnost na Dvojce [i] 19:30 Království divočiny: Klokan rudý [i] 20:00 Kočičí hra [i] 22:10 Osobnost na Dvojce [i] 22:15 Divadlo žije! [i] 22:45 Z Jihlavy do hlavy [i] 22:55 Koncert z Pražské konzervatoře [i] 23:25 Auto*mat [i] 00:55 Steve Turre: Live in Paris [i] 02:00 Ladí neladí [i] 02:25 Ta naše povaha česká [i] 02:50 Folk a kolem [i] 03:20 Dálky a hlubiny Karla Prokopa [i] 04:15 Zahrada 2005 [i] 04:45 Umění Peru [i] 04:55 Vzduch je naše moře [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:15 Ženatý se závazky 162 [i] 09:45 Moje první láska [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Walker Texas Ranger VIII 23 [i] 13:40 Smallville X 1 [i] 14:40 Gilmorova děvčata VI 20 [i] 15:35 Dva a půl chlapa II 20 [i] 16:00 Beze stopy 13 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Odložené případy VII: Poslední autokino 18 [i] 18:25 Ulice 2063 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Expozitura: Řezníci 8 [i] 21:50 112: V ohrožení života [i] 22:25 Noční Televizní noviny [i] 23:05 Aeon Flux: * [i] 00:55 Kriminálka Las Vegas VIII: Tisíc dnů na zemi 13 [i] 01:45 Novashopping 02:20 Walker Texas Ranger VIII: Poslední zúčtování - 1.část [i] 03:20 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka 10 [i] 04:05 Stefanie VIII 60, 61 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:25 M*A*S*H 199 [i] 09:10 Prostřeno! [i] 10:05 Ochránce I: Psychopat 5 [i] 11:05 Diagnóza vražda I: Mor 18 [i] 12:05 Policie Hamburk III: Blonďatý anděl 17 [i] 13:05 Odpadlík II: Blues větrného města 15 [i] 14:05 Kutil Tim I: Debut 1 [i] 14:35 Můj přítel Monk III: Pan Monk versus kobra 11 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Květiny v dešti [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů: Dostanu tě ven 78 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Castle na zabití II: Ten třetí 14 [i] 23:25 Anatomie lži I: Nelehká volba 10 [i] 00:25 Nedokonalé zločiny IV: Moje smrt, tvůj život 20 [i] 01:35 Volejte Věštce [i] 03:25 Nedokonalé zločiny IV: Moje smrt, tvůj život 20 [i] 04:30 Trní: Večerní talk show Báry Štěpánové. Režie A. Vomáčka [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Skrytá vášeň 90/188 [i] 06:05 Cigánske srdce 69/218 [i] 07:00 Sudkyňa Hatchettová I. 107-108/175 [i] 08:05 Zajtrajšie noviny III. 4/23 [i] 08:55 Rodinná kliatba 33/110 [i] 10:05 Krok za krokom VII. 3/19 [i] 10:30 Frasier X. 19/24 [i] 10:55 Veštiareň [i] 11:55 V objatí hodvábu 61-62/200 [i] 13:20 Sudkyňa Hatchettová III. 5-6/130 [i] 14:20 Rebeli I. 46/215 [i] 15:20 Tisíc a jedna noc 170/180 [i] 16:15 Cigánske srdce 70/218 [i] 17:10 Skrytá vášeň 91/188 [i] 18:05 Rodinná kliatba 34/110 [i] 19:00 Rebeli I. 47/215 [i] 20:00 Odložený prípad VI. 3/23 [i] 21:05 V objatí hodvábu 63-64/200 [i] 22:30 Zajtrajšie noviny III. 5/23 [i] 23:25 Frasier X. 20/24 [i] 23:55 Ženatý so záväzkami III. 2-3/22 [i] 00:55 Sudkyňa Hatchettová III. 5-6/130 [i] 01:35 Ulica III. 83/259 [i] 02:15 Rodinná kliatba 34/110 [i] 03:00 Sudkyňa Hatchettová I. 107/175 [i] 03:20 V tieni [i] 03:35 Lampáreň [i] 04:10 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:05 Lulu se vrací [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Orbit [i] 13:45 Tesáky [i] 15:35 Láska a jiné pohromy [i] 17:15 Chasing Holden [i] 19:05 Ultimate Avengers: konečná pomsta [i] 20:30 Nebezpečná hloubka [i] 22:05 Útěk v hlubinách [i] 23:45 Smrtící vloupání [i] 01:05 Pekelná jízda [i] 02:35 Mutant [i] 04:25 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Motorismus [i] 09:10 Motorismus [i] 09:15 Motorismus [i] 09:45 Fotbal [i] 10:45 Tenis [i] 12:15 Snooker [i] 14:00 Tenis [i] 16:00 Tenis [i] 21:45 Business Class [i] 21:50 Wednesday collection [i] 21:55 Jezdectví [i] 22:55 Jezdectví [i] 23:00 Golf [i] 23:30 Golf