Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:25 Bez servítky - Celebrity [i] 09:20 Kobra 11 IX. 13/16 [i] 10:20 Únik z Alcatrazu [i] 12:10 Bez stopy IV. 3/24 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 Odložený prípad VI. 2/23 [i] 14:05 Monk IV. 1/16 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Teória veľkého tresku III. 7/23 [i] 15:30 Krok za krokom VII. 3/19 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Myšlienky vraha VI. 22/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky - Celebrity [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 170/180 [i] 21:00 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 22:00 Adela show [i] 22:45 Nočné Televízne noviny [i] 23:10 Mentalista III. 1/24 [i] 00:05 Siedmy hriech [i] 02:25 Krvavý únos [i] 03:50 Flash Gordon 5/22 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Dámsky klub "N" [i] 07:05 Slovensko dnes [i] 07:15 Správy STV [i] 07:40 Vojna kuchárov [i] 08:10 5 proti 5 [i] 08:50 Duel [i] 09:25 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 10:10 Profesionáli: Kolky 10/13 [i] 11:05 Sila lásky III. 182/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Sladká Valentína 168/178 [i] 14:20 Divoký anjel 35/270 [i] 15:10 JAG: Zelenáči 8/20 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:05 Duel [i] 17:35 5 proti 5 [i] 18:20 Sila lásky V. 36/274 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:00 Počasie [i] 20:05 Kto hovorí pravdu? [i] 20:55 Luther 1/6 [i] 21:50 GYMPEL.TV: Homlesáčka 7/13 [i] 22:40 Nočné správy STV [i] 22:50 Počasie [i] 22:57 Góly - body - sekundy [i] 23:05 JAG: Zelenáči 8/20 [i] 23:55 Profesionáli: Kolky 10/13 [i] 00:45 Divoký anjel 35/270 [i] 01:25 Luther 1/6 [i] 02:20 Reportéri [i] 02:50 A3UM [i] 03:20 Sila lásky III. 182/244 [i] 04:10 Sila lásky V. 36/274 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Krasava [i] 08:55 Ovce.sk [i] 09:00 Dámsky klub "N" [i] 10:25 Športové ozveny [i] 10:50 Potulky po Chorvátsku 6.časť [i] 11:30 Fokus - práca [i] 12:20 Živá panoráma [i] 12:55 Cesty za folklórom: Margecany [i] 13:15 Slatinka [i] 13:40 VAT [i] 14:10 Diagnóza: Neplodnosť [i] 14:30 Medicína - Asistovaná reprodukcia [i] 15:35 Orientácie [i] 16:10 Môj príbeh: Nový rozmer lásky [i] 16:25 Národnostný magazín: Ukrajinsky a rusínsky [i] 17:00 Spektrum vedy: Gény, genómy [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 Medzinárodný terorizmus po roku 1945: Skupina Baader - Meinhofová 8/26 [i] 18:29 6 miliárd názorov - Šťastie 1 [i] 18:30 Večerníček: Pa a Pi [i] 18:40 Fokus - zdravie [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Správy - Hírek [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Na križovatke sk+cz: "Ďáblova past" [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Polícia [i] 22:05 Večer na tému [i] 23:40 Autosalón [i] 00:00 Udalosti ČT [i] 00:35 Správy - Hírek [i] 00:40 Správy STV "N" [i] 00:55 Záznam zo zasadnutia NR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Hoď svišťom: Tiger 8 [i] 05:30 Kutyil s.r.o.: Pytačky [i] 05:55 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI 07:35 NOVINY TV JOJ 08:00 Súdna sieň: Starý na tragači [i] 09:00 Panelák VIII.: Fešák 45 [i] 10:00 Náš nový dom III. 12 [i] 11:00 Profesionáli III.: Sára a sexizmus 2 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Numb3rs III. 11 [i] 14:00 Bostonské zločiny III. 8 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 4 [i] 16:00 Takešiho hrad I. [i] 16:30 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela II. [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Kutyil s.r.o.: Svadba [i] 18:00 Súdna sieň: Krb [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VIII.: Bitka 46 [i] 21:15 Mama, ožeň ma! [i] 22:40 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 8 [i] 23:40 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 5 [i] 00:35 Špeciálne komando IV. 20 [i] 01:30 Mama, ožeň ma! [i] 02:30 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 8 [i] 03:15 Náš nový dom III. 12 [i] 04:00 Numb3rs II. 2 [i] 04:45 Bostonské zločiny III. 8 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Črepiny PLUS [i] 06:00 Klaun 12 [i] 06:50 Doktorka Quinnová 7,8 [i] 08:15 Matlock VI. 11,12 [i] 10:15 Rosalinda 19,20 [i] 12:00 M*A*S*H 150,151 [i] 13:00 Panelák VIII.: Fešák 45 [i] 14:00 Simpsonovci XV. 10 [i] 14:30 Futurama V. 9 [i] 14:55 18 kolies spravodlivosti II. 13 [i] 16:00 Knight Rider 83 [i] 17:00 M*A*S*H 150,151 [i] 18:00 VyVolení [i] 18:30 Takešiho hrad I. 36 [i] 19:00 Simpsonovci XV. 11 [i] 19:20 Futurama V. 10 [i] 19:50 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela II. [i] 20:15 Ice Road Truckers I. 8 [i] 21:15 Originály na cestách II. 2 [i] 22:15 Posledné minúty 3 [i] 23:15 Stratené dôkazy 12 [i] 00:10 VyVolení [i] 00:40 Ice Road Truckers I. 8 [i] 01:25 Originály na cestách II. 2 [i] 02:10 Knight Rider 83 [i] 02:55 Posledné minúty 3 [i] 03:40 Matlock VI. 11,12 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Pán času II. 13/13 [i] 07:00 The Amazing Race XV. 6/12 [i] 08:00 Star Trek: Stanice Deep Nine 9/20 [i] 09:00 Advokáti II. 18/21 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba III. 4/24 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba LA 17/24 [i] 12:00 Star Trek: Stanice Deep Nine 9/20 [i] 13:00 Pán času III. 1/14 [i] 14:00 The Amazing Race XV. 7/12 [i] 15:00 Advokáti II. 19/21 [i] 16:00 CSI: New York VI. 11/23 [i] 17:00 Star Trek: Stanice Deep Nine 10/20 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA 18/24 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba III. 5/24 [i] 20:00 CSI: New York VI. 12/23 [i] 21:00 CSI: New York VII. 8/22 [i] 22:00 Sherlock 3/3 [i] 23:55 El Barco 3/13 [i] 01:30 CSI: New York VII. 8/22 [i] 02:25 Sherlock 3/3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Závod o postavení elektrárny - Alžírsko [i] 06:00 Pátá rychlost 2 [i] 06:25 Špinavé práce: Chovatel exotických zvířat [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Pracovní výluka [i] 08:10 Bořiči mýtů: Auto pro špióny 2 [i] 09:05 Mimořádné projekty: Holandské mořské hráze [i] 10:00 Jak to dělají?: Bouře/vznášedlo [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 39 [i] 10:55 Nutné k přežití: Severní Afrika [i] 11:50 Opravna vraků: Jet 1: auto pro Joolse Hollanda - část 1 [i] 12:45 Rození obchodníci: Suzuki SJ410 - část 1 [i] 13:15 Rození obchodníci: Suzuki SJ410 - část 2 [i] 13:40 Americký chopper: Přijaté pozvání [i] 14:35 Špinavé práce: Údržbář izolace postřikových zařízení [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Facka nebo kopanec [i] 16:25 Bořiči mýtů: Jak se vyhnout kulce [i] 17:20 Mimořádné projekty: Holandské mořské hráze [i] 18:15 Nutné k přežití: Nejlepších 25 Bearových zážitků [i] 19:10 Jak se to dělá 43 [i] 19:40 Jak to dělají? 20 [i] 20:05 Jak to dělají? 7 [i] 20:35 Jak to dělají? 8 [i] 21:00 Zvědavost: Jak získala Amerika svůj tvar? 1 [i] 21:55 Superlidé Stana Leeho: Lidský zpomalovací práh [i] 22:50 Kde je limit?: Záchranný nákladní vůz [i] 23:45 Bořiči mýtů: Jak se vyhnout kulce [i] 00:40 Jak to dělají? 7 [i] 01:10 Jak to dělají? 8 [i] 01:40 Zvědavost: Jak získala Amerika svůj tvar? 1 [i] 02:40 Superlidé Stana Leeho: Lidský zpomalovací práh [i] 03:40 Kde je limit?: Záchranný nákladní vůz [i] 04:35 Jak se to dělá 43 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kolo plné hvězd [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Letohrátky: Všechno je ve hvězdách 15/52 [i] 09:30 Okouzlení II 25/32 [i] 10:25 Okouzlení II 26/32 [i] 11:20 Reportéři ČT [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:05 Dynastie Nováků: Kouzelník 3/13 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 16:00 Kouzelná školka [i] 16:30 Včelka Mája: Housenka staví dům 29/104 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Hodinový manžel [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Malý pitaval z velkého města [i] 21:00 Na cestě po jižním Moldavsku [i] 21:30 Pokondr live [i] 22:15 POLOŠERO - MALÍ LIDÉ [i] 22:45 Kriminálka Paříž: Bílá noc 43/62 [i] 23:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:45 Na velikosti záleží II 4/10 [i] 00:15 Posledních 24 hodin: Sid Vicious [i] 01:10 Dobré ráno s Jedničkou 03:35 AZ-kvíz [i] 04:00 Manéž Bolka Polívky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Znovu Na Vlachovce 06:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 06:30 Na hranici tradic [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Peňu Peňu - želvy z Celebeského moře [i] 08:45 Krásy evropského pobřeží: Moře v nebezpečí [i] 08:55 Československý filmový týdeník 1959 [i] 09:10 Kultura s Dvojkou [i] 09:25 Osobnost na Dvojce [i] 09:30 Fiesta - co s koridou? [i] 10:30 Počesku [i] 10:40 Můj dům je plný zrcadel 2/2 [i] 12:35 Znovu Na Vlachovce [i] 13:15 Náš venkov [i] 13:30 Kvarteto [i] 14:00 Hledám práci [i] 14:30 Živě s Janem Kovaříkem [i] 14:33 Na hranici tradic [i] 15:00 Zapomenuté výpravy [i] 15:30 Evropa a já [i] 15:55 Jak zachránit lipicány? [i] 16:50 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 17:20 Ochránce [i] 17:50 Cestománie [i] 18:20 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Cizí bota někdy tlačí 30/80 [i] 18:50 Kultura s Dvojkou [i] 19:10 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:20 Osobnost na Dvojce [i] 19:30 Ushuaia: Francouzský dokumentární cyklus 16/26 [i] 20:00 Čistá duše [i] 22:10 Osobnost na Dvojce [i] 22:20 Inventura Febia: Slavní dirigenti [i] 22:55 Z Jihlavy do hlavy [i] 23:05 Závislosti [i] 23:30 Q [i] 00:00 Interview podle van Gogha [i] 01:30 Letecké katastrofy IV. [i] 02:20 Kultura.cz [i] 02:50 Hledám práci [i] 03:15 Host do domu [i] 03:45 Bílá místa [i] 04:15 Černobílé návraty [i] 04:30 Lidské osudy [i] 04:55 Kosmický věk: Příběh NASA: Dokumentární série BBC 3/4 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 161 [i] 09:40 Francouzský polibek [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Walker Texas Ranger VIII 22 [i] 13:40 Smallville IX 22 [i] 14:40 Gilmorova děvčata VI 19 [i] 15:35 Dva a půl chlapa II 19 [i] 16:05 Beze stopy 12 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Odložené případy VII: Vzplanutí 17 [i] 18:25 Ulice 2062 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Vernisáž skončila 293 [i] 21:30 Víkend: Těsně vedle [i] 22:25 Noční Televizní noviny [i] 23:00 Bratři Solomonovi [i] 00:45 Kriminálka Las Vegas VIII: Grissomova Božská komedie 12 [i] 01:40 Novashopping 02:20 Walker Texas Ranger VIII: Filmové hvězdy [i] 03:00 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka 9 [i] 04:05 Stefanie VIII 58, 59 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:25 M*A*S*H 198 [i] 09:10 Prostřeno! [i] 10:05 Ochránce I: Dluh 4 [i] 11:05 Diagnóza vražda I: Zemětřesení 17 [i] 12:05 Policie Hamburk III: Americká svatba 16 [i] 13:05 Odpadlík II: Řidič 14 [i] 14:05 Kutil Tim VIII: Vstupenka do zákulisí 28 [i] 14:35 Můj přítel Monk III: Pan Monk je na falešné stopě 10 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: To hlavní je láska [i] 17:40 Minuty regionu 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:20 Soukromá dramata [i] 22:20 Sběratelé kostí IV: Vražda v nočním klubu 26 [i] 23:20 Myšlenky zločince V: Napodobitel 8 [i] 00:15 Nedokonalé zločiny IV: Ukradená identita 19 [i] 01:25 Volejte Věštce [i] 03:30 Nedokonalé zločiny IV: Ukradená identita 19 [i] 04:30 Svět 2011 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Skrytá vášeň 89/188 [i] 05:55 Cigánske srdce 68/218 [i] 06:50 Sudkyňa Hatchettová I. 105-106/175 [i] 07:55 Poisťovňa šťastia IV. 5/16 [i] 09:00 Rodinná kliatba 32/110 [i] 10:05 Frasier X. 18/24 [i] 10:30 Veštiareň [i] 11:30 Sabrina - mladá čarodejnica IV. 19-20/22 [i] 12:25 Gossip Girl II. 16/25 [i] 13:10 Sudkyňa Hatchettová III. 3-4/130 [i] 14:15 Rebeli I. 45/215 [i] 15:10 Tisíc a jedna noc 169/180 [i] 16:05 Cigánske srdce 69/218 [i] 17:10 Skrytá vášeň 90/188 [i] 18:05 Rodinná kliatba 33/110 [i] 19:00 Rebeli I. 46/215 [i] 20:00 Odložený prípad VI. 2/23 [i] 21:05 V objatí hodvábu 61-62/200 [i] 22:45 Zajtrajšie noviny III. 4/23 [i] 23:40 Frasier X. 19/24 [i] 00:05 Ženatý so záväzkami II. 22/22 [i] 00:35 Ženatý so záväzkami III. 1/22 [i] 01:05 Sudkyňa Hatchettová III. 3-4/130 [i] 01:45 Ulica III. 82/259 [i] 02:25 Rodinná kliatba 33/110 [i] 03:15 Lampáreň [i] 03:50 Na streche [i] 04:45 Smiechoty [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Desatero [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Kamufláž [i] 13:50 Druhý muž [i] 15:30 Repli-Kate [i] 17:15 Orbit [i] 18:55 Tesáky [i] 20:40 Mutant [i] 22:25 Pekelná jízda [i] 00:05 Deník nymfomanky [i] 01:45 Nicota [i] 03:20 Spálené mosty [i] 04:55 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Jezdectví [i] 09:15 Fotbal [i] 10:15 Krasobruslení [i] 11:00 Krasobruslení [i] 12:00 Tenis [i] 13:00 Tenis [i] 14:00 Tenis [i] 15:00 Tenis [i] 16:00 Tenis [i] 21:45 Snooker [i] 23:00 Motorismus [i] 23:15 Motorismus [i] 23:45 Motorismus [i] 00:10 Best of DTM [i] 00:15 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Sladký život v Orange County 1 3 [i] 06:20 Vraždy v Midsomeru 9: 3. díl 3 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 3: Hledá se... 8 [i] 09:20 Diagnóza vražda 8: Nebezpečný tanec 17 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 9: 4. díl 4 [i] 12:20 Detektiv Nash Bridges 3: Šokující zpráva 9 [i] 13:20 Walker, Texas Ranger 6: Tým Cherokee 2.část 15 [i] 14:20 Diagnóza vražda 8: Staré čínské umění 18 [i] 15:20 Vraždy v Midsomeru 9: 5. díl 5 [i] 17:20 Pohotovost 2: Vítáme miminko 15 [i] 18:20 Walker, Texas Ranger 6: Dívky z internetu 16 [i] 19:20 Detektiv Nash Bridges 3: Prachy 10 [i] 20:20 Pohotovost 2: Léčitelé 16 [i] 21:20 Sestřička Betty [i] 23:30 První liga 3: Zpátky do druhé ligy [i] 01:30 Walker, Texas Ranger 6: Dívky z internetu 16 [i] 02:25 Být Erikou 3: Být Adamem 5 [i] 03:15 Sladký život v Orange County 1 2 [i] 04:15