Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:10 Bez servítky [i] 09:10 Kobra 11 IX. 12/16 [i] 10:10 Mŕtvy bod [i] 12:00 Bez stopy IV. 2/24 [i] 12:50 Rýchle Televízne noviny [i] 12:55 Odložený prípad VI. 1/23 [i] 13:55 Monk III. 16/16 [i] 14:50 Rýchle Televízne noviny [i] 14:55 Teória veľkého tresku III. 6/23 [i] 15:20 Susedia [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Myšlienky vraha VI. 21/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky - Celebrity [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 169/180 [i] 21:15 Zita na krku [i] 21:50 Partička [i] 22:35 Nočné Televízne noviny [i] 23:00 Jožo Ráž: Som tu za odmenu [i] 23:30 Elitná jednotka 2 [i] 01:25 Brána draka a tigra [i] 03:00 Smallville VII. 17/20 [i] 03:40 Flash Gordon 4/22 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Dámsky klub "N" [i] 06:45 Planéta Zem zhora IV.: Senegal, národný park Djoudj 2. časť [i] 07:35 Poklady sveta V.: Essaouira - Maroko [i] 07:50 Správy STV [i] 08:15 Vojna kuchárov [i] 08:40 Fenomén Junior [i] 09:10 Duel [i] 09:40 Tandemy [i] 10:10 Profesionáli: Keď sa ochladí 9/13 [i] 11:10 Sila lásky III. 181/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Sladká Valentína 167/178 [i] 14:25 Divoký anjel 34/270 [i] 15:10 JAG: Šabľa 7/20 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:05 Duel [i] 17:35 5 proti 5 [i] 18:20 Sila lásky V. 35/274 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Boh ochraňuje milencov [i] 21:35 Reportéri [i] 22:05 Nočné správy STV [i] 22:15 Počasie [i] 22:18 Góly - body - sekundy [i] 22:25 Genesis: Zrodenie vraha: Lov na vysokú 15/22 [i] 23:20 JAG: Šabľa 7/20 [i] 00:10 Profesionáli: Keď sa ochladí 9/13 [i] 01:00 Divoký anjel 34/270 [i] 01:40 Boh ochraňuje milencov [i] 03:10 Genesis: Zrodenie vraha: Lov na vysokú 15/22 [i] 04:05 Sila lásky III. 181/244 [i] 04:55 Sila lásky V. 35/274 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:40 Dokumentárny klub: Večera s prezidentom [i] 07:30 Extr@ german [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Hádaj, kto nás pozval [i] 08:55 Ovce.sk [i] 09:00 Dámsky klub "N" [i] 10:25 Televízny klub nepočujúcich [i] 10:50 Na ceste: Na ceste po Los Yungas [i] 11:30 Fokus - rodina [i] 12:20 Živá panoráma [i] 12:55 Cesty za folklórom: Jarabina [i] 13:15 Umenie 2011: Literatúra [i] 13:45 Kinorama [i] 14:15 Autosalón [i] 14:40 Odpískané [i] 15:30 Magazín Ligy majstrov [i] 16:00 Športové ozveny [i] 16:25 Rómsky magazín [i] 16:55 Potulky po Chorvátsku 6.časť [i] 17:30 Regionálny denník [i] 18:00 VAT [i] 18:29 6 miliárd názorov [i] 18:30 Večerníček: Pa a Pi [i] 18:40 Fokus - práca [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Správy - Hírek [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:05 Diagnóza: Neplodnosť [i] 20:25 Medicína - Asistovaná reprodukcia [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Soul kitchen [i] 23:35 Test magazín [i] 23:45 Udalosti ČT [i] 00:15 Správy - Hírek [i] 00:20 Správy STV "N" [i] 00:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:10 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI 07:00 NOVINY TV JOJ 07:25 KRIMI 08:00 Súdna sieň: Platí telom [i] 09:00 Panelák VIII.: Tutoky 44 [i] 10:00 Náš nový dom III. 11 [i] 11:00 Profesionáli III.: Forenzný kriminalista 1 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Numb3rs III. 10 [i] 14:00 Bostonské zločiny III. 7 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 15 [i] 16:00 Takešiho hrad I. [i] 16:30 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela II. [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Kutyil s.r.o.: Pytačky [i] 18:00 Súdna sieň: Nevážia si nič a nikoho [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VIII.: Fešák 45 [i] 21:15 Hoď svišťom: Tiger 8 [i] 22:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 4 [i] 23:00 Californication - Orgie v Kalifornii I. 8 [i] 23:45 Liečba sexom [i] 01:45 Profesionáli III.: Forenzný kriminalista 1 [i] 02:25 Náš nový dom III. 11 [i] 03:10 Numb3rs II. 1/24 [i] 03:50 Californication - Orgie v Kalifornii I. 8 [i] 04:15 Bostonské zločiny III. 7 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT PLUS [i] 05:40 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 06:00 Klaun 11 [i] 06:50 Doktorka Quinnová 5,6 [i] 08:15 Matlock VI. 9,10 [i] 10:15 Rosalinda 17,18 [i] 12:00 M*A*S*H 148,149 [i] 13:00 Panelák VIII.: Tutoky 44 [i] 14:00 Simpsonovci III. 19 [i] 14:30 Šokujúce zábery 22 [i] 14:55 18 kolies spravodlivosti II. 12 [i] 16:00 Knight Rider 82 [i] 17:00 M*A*S*H 148,149 [i] 18:00 VyVolení [i] 18:30 Takešiho hrad I. 35 [i] 19:00 Simpsonovci XV. 10 [i] 19:20 Futurama V. 9 [i] 19:50 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela II. [i] 20:15 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 17 [i] 21:00 C.S.I.: Kriminálka New York I. 17 [i] 22:00 Ochrana svedkov II. 9 [i] 23:00 Ochrana svedkov I. 5 [i] 23:50 VyVolení [i] 00:20 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 17 [i] 01:00 C.S.I.: Kriminálka New York I. 17 [i] 01:40 Ochrana svedkov II. 9 [i] 02:20 Ochrana svedkov I. 5 [i] 03:00 Knight Rider 82 [i] 03:50 Matlock VI. 9 [i] 04:35 18 kolies spravodlivosti II. 12 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Pán času II. 12/13 [i] 07:00 The Amazing Race XV. 5/12 [i] 08:00 Star Trek: Stanice Deep Nine 8/20 [i] 09:00 Advokáti II. 17/21 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba III. 3/24 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba LA 16/24 [i] 12:00 Star Trek: Stanice Deep Nine 8/20 [i] 13:00 Pán času II. 13/13 [i] 14:05 The Amazing Race XV. 6/12 [i] 15:05 Advokáti II. 18/21 [i] 16:05 CSI: New York VI. 10/23 [i] 17:00 Star Trek: Stanice Deep Nine 9/20 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA 17/24 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba III. 4/24 [i] 20:00 CSI: New York VI. 11/23 [i] 21:00 Boj o čas III. 14/22 [i] 22:05 Poslední vteřiny II. 4/16 [i] 23:15 Strážce pořádku II. 4/13 [i] 00:10 Obhájci 15/18 [i] 01:05 Boj o čas III. 14/22 [i] 02:00 Poslední vteřiny II. 4/16 [i] 03:00 Strážce pořádku II. 4/13 [i] 03:45 Obhájci 15/18 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 2 [i] 06:00 Pátá rychlost 1 [i] 06:25 Špinavé práce: Výrobce koulí na čištění mořské vody [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Moře záhad [i] 08:10 Bořiči mýtů: Parádní torpéda [i] 09:05 Mimořádné projekty: Alpské tunely [i] 10:00 Jak to dělají?: Potravinové obaly Tetra Pak/dům/sanitka [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 38 [i] 10:55 Nutné k přežití: Vůle přežít v extrémních podmínkách [i] 11:50 Opravna vraků: Auto pro svalovce Dallaglia - část 2 [i] 12:45 Opravna vraků: Den stěhování [i] 13:40 Americký chopper: Motocykl pro Hair Club For Men, 1. část; motorka pro Carolina Carports, 2. část [i] 14:35 Špinavé práce: Chovatel exotických zvířat [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Pracovní výluka [i] 16:25 Bořiči mýtů: Auto pro špióny 2 [i] 17:20 Mimořádné projekty: Alpské tunely [i] 18:15 Nutné k přežití: Severní Afrika [i] 19:10 Jak se to dělá 42 [i] 19:40 Jak to dělají? 19 [i] 20:05 Nutné k přežití: Jižní ostrov Nového Zélandu [i] 21:00 Nejsmrtelnější úlovek: Závěrečná oslava [i] 21:55 Uhlí 2 [i] 22:50 Povolení vrtat 1 [i] 23:45 Bořiči mýtů: Auto pro špióny 2 [i] 00:40 Nutné k přežití: Jižní ostrov Nového Zélandu [i] 01:40 Nejsmrtelnější úlovek: Závěrečná oslava [i] 02:40 Uhlí 2 [i] 03:40 Povolení vrtat 1 [i] 04:35 Jak se to dělá 42 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:45 Setkávání [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Letohrátky: Mladý může, Balú musí 14/52 [i] 09:30 Okouzlení II 23/32 [i] 10:25 Okouzlení II 24/32 [i] 11:20 Děti k pohledání [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:05 Dynastie Nováků: Rozchod 2/13 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 16:00 Kouzelná školka [i] 16:30 Včelka Mája: Maxa u lékaře 28/104 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kuchařská pohotovost [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Četnické humoresky: Havrani 32/39 [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:15 Přežít! [i] 23:05 Na stopě [i] 23:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:40 Wallander: Firewall 2/3 [i] 01:10 POLOŠERO - JIZVY NA DUŠI [i] 01:40 Dobré ráno s Jedničkou 04:05 AZ-kvíz [i] 04:30 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Příběhy předmětů [i] 06:00 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých 9/10 [i] 06:20 Divnopis [i] 06:30 Ochránce [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Kamera na cestách: V rytmu dálek: Lovec zvuků a jeho putování 3/3 [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1959 [i] 09:15 Průkopníci podnikání v českých zemích [i] 09:35 Osobnost na Dvojce [i] 09:40 Kosmický věk: Příběh NASA 3/4 [i] 10:35 Po stopách třetího odboje [i] 11:00 Biblické příběhy [i] 12:30 Dostaveníčko v Kroměříži [i] 13:10 Klíč [i] 13:35 Vzduch je naše moře [i] 13:50 Hledání ztraceného času: Filmy z Podkarpatské Rusi 2 [i] 14:10 Československý filmový týdeník 1961 855/2379 [i] 14:30 Živě s Václavem Žmolíkem [i] 14:35 Historické minipříběhy a kuriozity [i] 14:50 Příběhy předmětů [i] 15:25 Průkopníci podnikání v českých zemích [i] 15:55 Lincolnova poslední noc 1/2 [i] 16:55 Nacistická výprava na Střechu světa [i] 17:55 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých 10/10 [i] 18:20 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Člověk nad propastí 29/80 [i] 18:40 Krásy evropského pobřeží: Pobřeží hor [i] 18:50 Kultura s Dvojkou [i] 19:10 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:20 Osobnost na Dvojce [i] 19:30 Počesku [i] 19:40 Náš venkov [i] 20:00 Velká vlastenecká 1/8 [i] 20:50 Po stopách třetího odboje [i] 21:20 Osobnost na Dvojce [i] 21:25 Historie.cs [i] 22:10 Ty, který žiješ [i] 23:40 Abbey Road: Live II: The Subways, Gnarls Barkley a 9/12 [i] 00:30 Komediograf [i] 00:55 Kultura.cz [i] 01:25 Q [i] 01:50 Evropa dnes [i] 02:20 Očitý svědek [i] 03:25 Klavírista, běžec, veselý slepec [i] 03:50 Lidské osudy [i] 04:15 Elba stopami císaře [i] 04:55 Ztracené adresy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 160 [i] 09:35 Číslo 5 žije 2 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Walker Texas Ranger VIII 21 [i] 13:45 Smallville IX 21 [i] 14:40 Gilmorova děvčata VI 18 [i] 15:40 Dva a půl chlapa II 18 [i] 16:00 Beze stopy 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Odložené případy VII: Osudový pád 16 [i] 18:25 Ulice 2061 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Comeback: Slepák [i] 20:40 Okresní přebor: Schůze 8 [i] 21:20 Dr. House VII: Drobné oběti 8 [i] 22:15 Noční Televizní noviny [i] 22:50 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IX: Práskač 10 [i] 23:40 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II 2 [i] 00:35 Zátoka vášní 8, 9 [i] 01:35 Novashopping 02:10 Walker Texas Ranger VIII: Krvavé diamanty [i] 02:55 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:25 M*A*S*H 197 [i] 09:10 Prostřeno! [i] 10:05 Ochránce I: Zabijáci 3 [i] 11:05 Diagnóza vražda I: Ukradené diamanty 16 [i] 12:05 Policie Hamburk III: Rozchod v dobrém 15 [i] 13:05 Odpadlík II: Štvanice 13 [i] 14:05 Kutil Tim VIII: Velké finále Kutila Tima 3/3 27 [i] 14:35 Můj přítel Monk III: Pan Monk začal brát léky 9 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Děti štěstěny [i] 17:40 Minuty regionu 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů: Felix 77 [i] 21:20 O mé rodině a jiných mrtvolách: Tolerantní jako blázen 2 [i] 21:55 Partička [i] 22:30 Anatomie lži III: Plural majesticus 2 [i] 23:30 Sběratelé kostí IV: Podvodník v laboratoři 9 [i] 00:30 Nedokonalé zločiny IV: Netvorova skrýš 18 [i] 01:40 Volejte Věštce [i] 03:30 Nedokonalé zločiny IV: Netvorova skrýš 18 [i] 04:30 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Skrytá vášeň 88/188 [i] 06:20 Cigánske srdce 67/218 [i] 07:30 Angelika a sultán [i] 09:30 Krok za krokom VII. 2/19 [i] 09:55 Jesse I. 4/22 [i] 10:20 Veštiareň [i] 11:20 Šéfkuchár bez čapice I. 33-34/52 [i] 12:15 Gossip Girl II. 15/25 [i] 13:05 Sudkyňa Hatchettová III. 1-2/130 [i] 14:05 Rebeli I. 44/215 [i] 15:00 Dr. Oz I. 15/174 [i] 16:00 Cigánske srdce 68/218 [i] 17:00 Skrytá vášeň 89/188 [i] 18:00 Rodinná kliatba 32/110 [i] 19:00 Rebeli I. 45/215 [i] 20:00 Odložený prípad VI. 1/23 [i] 20:55 Tam, kde má cenu priateľstvo [i] 22:45 Poisťovňa šťastia IV. 5/16 [i] 23:55 Frasier X. 18/24 [i] 00:25 Ženatý so záväzkami II. 20-21/22 [i] 01:25 Sudkyňa Hatchettová III. 1-2/130 [i] 02:05 Ulica III. 81/259 [i] 02:50 V tieni [i] 03:05 Lampáreň [i] 03:45 Na streche [i] 04:40 Smiechoty [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:55 Soupeři [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Putování tučňáků [i] 13:45 Formule! [i] 15:50 Hladina adrenalinu [i] 17:30 Kamufláž [i] 19:15 Druhý muž [i] 20:50 Spálené mosty [i] 22:35 Nicota [i] 00:20 Oběť zla [i] 01:55 Stopy vraha [i] 04:00 Úkladná vražda [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Snooker [i] 10:00 Motorismus [i] 11:00 Krasobruslení [i] 12:00 Krasobruslení [i] 13:00 Tenis [i] 14:00 Tenis [i] 15:00 Tenis [i] 16:00 Tenis [i] 17:00 Alpské lyžování [i] 17:30 Fotbal [i] 18:30 Krasobruslení [i] 20:00 Snooker [i] 20:45 Watts [i] 20:55 Wrestling [i] 21:00 Wrestling [i] 21:30 Wrestling [i] 21:35 Wrestling [i] 22:30 Bojové sporty [i] 23:30 Fotbal [i] 00:30 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Diagnóza vražda 8: Při plném vědomí 16