TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 Dobrodružstvá Jackieho Chana II. 28-29/39 [i] 05:55 Scooby Doo, ako sa máš I. 12/14 [i] 06:20 Malí Flintstonovci 16/26 [i] 06:45 Alf IV. 10-11/24 [i] 07:45 Anna zo Zeleného domu I. 3/4 [i] 08:55 LET´S DANCE [i] 11:55 Zita na krku [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Lampáreň [i] 14:05 Smiem prosiť? [i] 16:05 Rýchle Televízne noviny [i] 16:10 Pravá blondínka [i] 18:05 Rýchle Televízne noviny [i] 18:10 Susedia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 STEVEN SEAGAL: Ochranca [i] 22:10 STEVEN SEAGAL: Strážca spravodlivosti [i] 23:05 Okrsok 13: Ultimátum [i] 01:05 Ultraviolet [i] 02:30 Chrobák [i] 04:05 Smotánka [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:15 Autosalón [i] 06:40 Udalosti ČT [i] 07:10 Správy STV [i] 07:30 101 dalmatíncov 60/65 [i] 07:55 Rýchla rota Chipa a Dala 60/65 [i] 08:15 Maškrtníček [i] 08:45 Mať tak o koliesko viac: Internet [i] 08:55 Heidi: Proti prúdu 21/26 [i] 09:15 Nekonečný príbeh 4/13 [i] 10:05 Planéta Zem zhora IV.: Senegal, národný park Djoudj 2. časť [i] 10:55 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:05 Agatha Christie : Poirot: Tmavý Cyprus [i] 14:45 Film pre pamätníkov: "Dívka v modrém" [i] 16:20 Pošta pre teba [i] 17:25 Fenomén Junior [i] 17:55 A3UM [i] 18:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:10 Poklady sveta V.: Essaouira - Maroko [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 20:00 Počasie [i] 20:05 Októbrová noc 1/2 [i] 21:50 Októbrová noc 2/2 [i] 23:35 Góly - body - sekundy [i] 23:40 Odpískané [i] 00:30 Agatha Christie : Poirot: Tmavý Cyprus [i] 02:00 Októbrová noc 1/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Zvieratá pomocníci: Borderkólie, všetko poslúcha na ich povel 5/6 [i] 07:25 Národnostné správy [i] 07:30 Televíkend: Televíkend - súťaž [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:30 Zelená revue [i] 09:45 Test magazín [i] 09:55 Jozef Gregor Tajovský [i] 10:20 Ženský zákon [i] 11:45 Netradičný orchester [i] 12:30 Princezná v ježovej koži [i] 13:35 Slovo [i] 13:40 Orientácie [i] 14:10 Môj príbeh: Nový rozmer lásky [i] 14:35 Folklórny festival Detva: Idem, idem, lebo misím... [i] 16:00 Família - Stavanie hniezda [i] 16:30 Anjeli strážni Štefana Nosáľa [i] 17:00 Nedokončená partia [i] 18:00 Na ceste: Na ceste po Los Yungas [i] 18:28 6 miliárd názorov - Čo ma život naučil? [i] 18:30 Večerníček: Pa a Pi [i] 18:40 Táraninky: Papier [i] 18:50 On Air [i] 19:10 Poklady.sk: Penový hliník - mladšie vynálezy [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Keno 10 [i] 19:50 Invencie: Daniel Brogyányi - Farebné vízie [i] 20:00 Dokumentárny klub: Večera s prezidentom [i] 20:55 Umenie 2011: Literatúra [i] 21:25 Kinorama [i] 21:55 Noc v archíve: Malá jesenná hudba [i] 22:55 Retro noviny [i] 23:10 Takí sme boli: Vznik prvého seriálu v LDV [i] 23:25 Československý filmový týždenník [i] 23:35 Slovo [i] 23:40 Udalosti ČT [i] 00:10 Správy STV "N" [i] 00:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:45 TOP STAR [i] 07:30 Blízko smrti [i] 08:15 Simpsonovci XX. 12,13,14,15 [i] 10:15 Stratené duše V. 18 [i] 11:10 Glee II. 7 [i] 12:00 Klamári III. 7 [i] 13:00 Tu starú treba zabiť! [i] 15:00 Dedičstvo kráľa Artuša [i] 17:15 TOP STAR [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:20 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 15 [i] 23:15 Netvor z hlbín [i] 01:00 Novodobí robinzoni [i] 02:45 Glee II. 7 [i] 03:30 Klamári III. 7 [i] 04:15 Netvor z hlbín [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Siska 55,56 [i] 07:45 MacGyver 14,15 [i] 09:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT PLUS [i] 10:00 Volajú ma Earl IV. 7,8 [i] 11:00 Stratené dôkazy 11 [i] 11:55 Telo ako zbraň 15 [i] 12:55 Simpsonovci III. 18 [i] 13:25 Šokujúce zábery 21 [i] 13:50 Detektív Extralarge: Vrah z Miami [i] 16:10 Blb a blbec [i] 18:15 VyVolení - Týždenný súhrn 2011 [i] 19:20 Simpsonovci III. 19 [i] 19:50 Šokujúce zábery 22 [i] 20:15 Semeno pochybnosti [i] 22:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT PLUS [i] 23:00 TOP STAR [i] 23:55 VyVolení - Týždenný súhrn 2011 [i] 00:45 Blb a blbec [i] 02:25 MacGyver 14,15 [i] 04:00 Mafstory: Zjavil sa Ali [i] 04:30 Volajú ma Earl IV. 7,8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Umíte tančit? V. 23/37 [i] 07:00 Advokáti VIII. 2/22 [i] 08:00 Advokáti VIII. 3/22 [i] 09:00 Ztracený svět II.: Královna Woo Doo 12/22 [i] 10:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine III. 17/26 [i] 11:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine III. 18/26 [i] 12:00 Ztracený svět II.: Ochránce 13/22 [i] 13:00 Pravěk útočí III. 3/10 [i] 14:05 Umíte tančit? V. 23/37 [i] 15:05 Moje druhá láska [i] 17:00 Advokáti VIII. 2/22 [i] 18:00 Advokáti VIII. 3/22 [i] 19:00 El Barco 3/13 [i] 20:35 Námořní vyšetřovací služba III. 24/24 [i] 21:35 Strážce pořádku II. 3/13 [i] 22:35 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 3/13 [i] 23:35 Cena za lidskost III. 5/8 [i] 00:50 Internát IV. 6/11 [i] 02:20 Strážce pořádku II. 3/13 [i] 03:05 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 3/13 [i] 03:50 Advokáti VIII. 4/22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Superstroje: Stroje pro destrukci a demolici [i] 06:00 Pátá rychlost 10 [i] 06:25 Jak to dělají?: Kombajny/Záchranné čluny/Čokoláda [i] 06:50 Jak to funguje: Pneumatika/Vzduchová klimatizace/elektrický zubní kartáček/gramofon [i] 07:15 Možné i nemožné 2 [i] 08:10 Bořiči mýtů: Pod vodou v autě vzhůru nohama [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 21 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 22 [i] 10:00 Mimořádné projekty: Výstavba hongkongského letiště [i] 10:55 Objevení ropy 2 [i] 11:50 Špinavé práce: Chovatel hmyzu [i] 12:45 Nebezpečný úlovek – Lovci humrů: Kapitán do nepohody [i] 13:40 Bořiči mýtů: Pod vodou v autě vzhůru nohama [i] 14:35 Americký chopper: Lawless Drag Bike – 2. část a motorka z dílny PJD – 4. část [i] 15:30 Jízda: Moalové [i] 16:25 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 2 [i] 17:20 Opravdu to přežili: Pád dýmajícího balónu [i] 17:50 Opravdu to přežili: Záchrana v mořské jeskyni [i] 18:15 Říční příšery: Binga tygří [i] 19:10 Nebezpečné rybaření 4 [i] 20:05 Nebezpečné pobřeží 4 [i] 20:35 Bezpečná hranice 4 [i] 21:00 Nic osobního: Krvavá pouta [i] 21:55 Ross Kemp - extrémní svět 4 [i] 22:50 Hrůzné okamžiky 6 [i] 23:45 Únos a záchrana: Boj v džungli [i] 00:40 Opravdu to přežili: Pád dýmajícího balónu [i] 01:10 Opravdu to přežili: Záchrana v mořské jeskyni [i] 01:40 Nic osobního: Krvavá pouta [i] 02:40 Ross Kemp - extrémní svět 4 [i] 03:40 Jak se to dělá 12 [i] 04:05 Hrůzné okamžiky 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zahrada pod lupou [i] 05:20 Etiketa [i] 05:30 Kluci v akci [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Tancuj, tancuj 26/26 [i] 06:40 Finley požární autíčko 17/39 [i] 07:00 Taylor má trable: Škola končí 13/26 [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Cirkus Humberto: Konkurence 7/12 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Sváteční slovo kadeřníka a jáhna Jana Špilara [i] 13:05 POHÁDKA NA PŘÁNÍ [i] 14:15 Svět ČT [i] 14:35 Film o filmu Dům [i] 14:50 Šest černých dívek aneb Proč zmizel Zajíc? [i] 16:15 Hercule Poirot [i] 17:15 Pošta pro tebe - Návraty [i] 18:10 Do moře míst 7/13 [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Kráska a netvor 1950 [i] 21:35 168 hodin [i] 22:05 V HLAVNÍ ROLI ZLOČIN: Rubín má barvu krve [i] 23:20 Losování Sportky a Šance 23:25 13. komnata Jiřího Žáčka [i] 23:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:00 Atentát na papeže [i] 01:45 Zázraky přírody [i] 03:00 Všechnopárty [i] 03:40 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 7/26 [i] 04:40 Kalendárium [i] 04:55 Pošta pro tebe [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Křesťanský magazín [i] 05:25 Chcete je? [i] 05:30 Uchem jehly [i] 06:00 Cesty víry: Zapomenuté umění [i] 06:25 Cestománie [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Barvy života [i] 08:55 Hledání ztraceného času: Filmy z Podkarpatské Rusi 2 [i] 09:15 Po českých a moravských galeriích s Eliškou Fučíkovou: Egon Schiele Art Centrum Český 7/8 [i] 09:30 Design pro život: Světoznámý francouzský designér 5/6 [i] 10:25 Grandsupertingltangl: Dole v údolí, kde vše hlaholí 6/14 [i] 10:50 Chcete mě? [i] 11:05 Máte mě! [i] 11:25 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 11:35 Nedej se [i] 11:55 Babylon [i] 12:25 Křesťanský magazín [i] 12:55 Úsměvy Věry Ferbasové [i] 13:35 Knižní svět [i] 14:05 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých 9/10 [i] 14:25 Poklady světa [i] 14:40 Brusel [i] 14:50 Krásy evropského pobřeží: Pobřeží hor [i] 15:00 Ztracené adresy [i] 15:25 Království divočiny: Klokan rudý [i] 15:55 Kamera na cestách: V rytmu dálek: Lovec zvuků a jeho putování 3/3 [i] 16:50 Cesty víry: Misie v Libanonu [i] 17:15 Uchem jehly [i] 17:45 Kultura.cz [i] 18:15 Vzkaz Karla Lopraise [i] 18:30 Biblické příběhy [i] 20:00 Heydrich - konečné řešení: Sokolové 8/44 [i] 20:30 Letecké katastrofy IV. [i] 21:30 Na plovárně s Dee Dee [i] 21:55 Racek Jonathan Livingston [i] 23:35 Zlaté tele: Dva kombinátoři 3/8 [i] 00:20 Filmopolis [i] 01:15 Hana Hegerová [i] 02:15 Game Page [i] 02:45 Ladí neladí [i] 03:40 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 03:50 Kavárnička dříve narozených [i] 04:35 Oldtimer Bohemia Rallye 2011 04:55 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:30 Novashopping 05:50 Veterinář z Bondi Beach 9 [i] 06:30 Bolek a Lolek 62 [i] 06:40 Baby Looney Tunes 8 [i] 07:10 Batman vítězí IV 11 [i] 07:35 Spongebob v kalhotách 68 [i] 08:00 Babicovy dobroty: Zabalené dobroty [i] 08:45 Koření: Všechny vůně světa [i] 09:40 Moto GP - Velká cena Malajsie [i] 11:25 Brácha za všechny peníze [i] 13:15 Evoluce [i] 15:20 Drahé tety a já [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Babicovy dobroty: Rajčata [i] 18:15 Rady ptáka Loskutáka [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Hasiči [i] 21:10 Jak se krotí krokodýli [i] 23:35 Střepiny [i] 00:05 Tudorovci II 6 [i] 01:00 Nespoutaný [i] 02:30 Novashopping 03:10 Volejte Novu [i] 04:05 Stefanie VIII 56, 57 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:10 S Italem v kuchyni [i] 06:05 Zpravodajství TV Prima 07:10 Beyblade Metal Fusion: Úžasný Aries 16 [i] 07:40 Tutenstein I: Lovec stínů 16 [i] 08:10 Tajemství 2. světové války: Tajemství Enigmy 7 [i] 09:20 Svět 2011 [i] 09:55 Zločiny v zahradách III: Pamětní pohár 7 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Receptář prima nápadů [i] 13:05 Víkend bez rodičů [i] 15:05 Vraždy v Midsomeru IX: Dům v lese [i] 17:10 Nové hnízdo [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:05 Země policajtů [i] 00:20 Myšlenky zločince II 1 [i] 01:20 Volejte Věštce [i] 03:05 Zločiny v zahradách III: Pamětní pohár 7 [i] 03:50 Tajemství 2. světové války: Tajemství Enigmy 7 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Slávici na ulici [i] 06:15 Je to možné?! [i] 06:40 Skrytá vášeň 87/188 [i] 07:50 Rosamunde Pilcherová: Druhá šanca [i] 09:30 Veštiareň [i] 10:30 Sabrina - mladá čarodejnica IV. 20/22 [i] 10:55 Karavan šou [i] 11:25 Gossip Girl II. 16/25 [i] 12:30 Správna Susan III. 2/23 [i] 13:10 Columbo zasahuje 15/20 [i] 15:00 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 81/129 [i] 16:35 Skrytá vášeň 88/188 [i] 17:30 Priateľky [i] 18:15 Šéfkuchár bez čapice I. 33-34/52 [i] 19:25 Jesse I. 4/22 [i] 20:00 Angelika a sultán [i] 21:55 Skutočný príbeh: Môj manžel - môj vrah [i] 23:50 Pravá blondínka [i] 01:40 Mŕtve dievča [i] 03:00 Správna Susan III. 2/23 [i] 03:25 Je to možné?! [i] 03:50 Karavan šou [i] 04:15 Nočné lampy [i] 04:55 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Míša - vodní příšerka [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Desatero [i] 13:50 Král videoher [i] 15:35 Lulu se vrací [i] 17:25 Repli-Kate [i] 19:05 Cvokař [i] 20:55 Úkladná vražda [i] 22:35 Stopy vraha [i] 00:40 Smrtící vloupání [i] 02:00 Smrt čeká všude [i] 04:20 Moje válka [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:45 Motorismus [i] 07:15 Motorismus [i] 09:30 Alpské lyžování [i] 10:45 Tenis [i] 12:45 Alpské lyžování [i] 13:45 Snooker [i] 16:00 Alpské lyžování [i] 17:00 Snooker [i] 19:00 Motorismus [i] 20:00 Motorismus [i] 20:15 Snooker [i] 21:00 Snooker [i] 22:55 Best of DTM [i] 23:00 Krasobruslení [i] 23:45 Krasobruslení [i] 01:15 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:40 Tak se měj [i] 08:30 Diagnóza vražda 8: Tátovy hříchy - část 2 13 [i] 09:30 Diagnóza vražda 8: Vsaď svůj život 14 [i] 10:30 Diagnóza vražda 8: Svobodní otcové 15 [i] 11:30 Spravedlnost v krvi 1: Pod svícnem je tma 6 [i] 12:30 Dobrá manželka 2: Jedovatá pilulka 6 [i] 13:30 Megapiraňa [i] 15:20 Půlnoční polibek [i] 17:10 Bouře meteorů [i] 19:00 Walker, Texas Ranger 6: Tým Cherokee 1.část 14 [i] 20:00 Havaj 5-0 1: V ochraně 16 [i] 21:00 PREMIÉRA Spravedlnost v krvi 1: Bratrská láska 7 [i] 22:00 Dobrá manželka 2: Zlobivé holky 7 [i] 23:00 Sestřička Betty [i] 01:10 Rookie Blue 2: Chycený při činu 5 [i] 02:10 Rookie Blue 2: Bez příkazu 6 [i] 03:10 Stále a navždy [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Odvěká cesta lidstva 1 [i] 07:00 Charles Darwin a strom života [i] 08:05 Žralok U 4 [i] 09:00 Tři hladoví hoši 8 [i] 09:35 Zima na chalupě: speciál [i] 10:35 Krev, pot a přepych 3 [i] 11:45 Nejpřísnější rodiče světa 28 [i] 12:55 Buď já nebo pes 79 [i] 13:55 Jídlo je detektivka 1 [i] 14:25 Jídlo je detektivka 2 [i] 15:00 Zvířecí rekordmani: Páry k pohledání 53 [i] 16:00 Po stopách divoké zvěře x01 [i] 17:00 Podzemí měst 11 [i] 18:00 Bojovníci se špínou 21 [i] 18:30 Bojovníci se špínou 22 [i] 19:05 Odkrytý Egypt 7 [i] 20:10 Budování říše 10 [i] 21:05 Bitva 360 3 [i] 22:10 Vyloučeno 6 [i] 23:10 Smrtící válečníci: Sparťan vs. Ninja 3 [i] 00:05 Budování říše 10 [i] 01:00 Vesmír III. 4 [i] 01:55 Unášen divokou vodou 4 [i] 02:55 Zvířecí rekordmani: Krvežíznivci 44 [i] 04:00 Budování říše 10 [i] 04:55 Po stopách divoké zvěře x01 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Batman vs. Red Hood [i] 07:15 Muž a jeho pes [i] 08:50 Blbec k večeři [i] 10:40 Terapie 6