TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:25 Dobrodružstvá Jackieho Chana II. 26-27/39 [i] 06:20 Scooby Doo, ako sa máš I. 11/14 [i] 06:45 Malí Flintstonovci 15/26 [i] 07:10 Alf IV. 8-9/24 [i] 08:10 Zachráňte Willyho 2 [i] 10:10 Priatelia I. 1/24 [i] 10:40 Stratení vo vesmíre [i] 13:15 Monštrá verzus votrelci: Útok tekvicových mutantov [i] 13:35 Monštrá verzus votrelci [i] 15:30 Charlieho anjeli: Na plný plyn [i] 17:30 Rýchle Televízne noviny [i] 17:35 Partička [i] 18:20 Rýchle Televízne noviny [i] 18:25 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Star Trek [i] 22:50 Likvidátor [i] 01:05 V zajatí osudu [i] 02:35 Sám v temnote [i] 04:10 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Sila lásky V. 34/274 [i] 05:50 Slovensko v obrazoch [i] 06:10 Udalosti ČT [i] 06:45 Slovensko dnes [i] 06:55 Správy STV [i] 07:15 Góly - body - sekundy [i] 07:25 101 dalmatíncov 59/65 [i] 07:50 Rýchla rota Chipa a Dala 59/65 [i] 08:10 Fidlibum [i] 08:40 Superchyty [i] 09:10 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:35 Deti o deťoch: Ako Axa Šťastná šťastie priniesla [i] 09:55 ... a just! (dohoda možná) [i] 10:20 Bud Bindi: Vitajte v NATO [i] 10:45 Legendy popu: Tublatanka [i] 12:35 Autosalón [i] 13:00 Zlomok sekundy 7/14 [i] 14:10 Život Verdiho 1 [i] 15:45 Krajina rebelov 7/7 [i] 17:35 On Air [i] 18:00 Zverinec [i] 18:20 GYMPEL.TV: Videobúdka 6/13 [i] 19:10 Poklady sveta: Paestum a Velia Taliansko [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Pošta pre teba [i] 21:05 Zlomok sekundy 8/14 [i] 22:15 Góly - body - sekundy [i] 22:25 Pod jednou strechou s nepriateľom [i] 00:00 On Air [i] 00:25 Zlomok sekundy 8/14 [i] 01:30 Život Verdiho 1 [i] 03:00 Pod jednou strechou s nepriateľom [i] 04:30 ... a just! (dohoda možná) [i] 04:55 Enviro Oscar 2011 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Komentáre [i] 07:25 Regionálny denník [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend: Televíkend - súťaž [i] 09:00 Extr@ german [i] 09:25 Separé [i] 09:50 Divoká Čína: V srdci draka 1/6 [i] 10:40 Občan za dverami [i] 11:10 Televízny klub nepočujúcich [i] 11:35 Spomíname na Vincenta Hložníka: Vincent Hložník [i] 12:05 5 minút po dvanástej: Internet - dobrý sluha, zlý pán [i] 13:10 Človek tejto zeme [i] 13:50 Senior klub [i] 14:30 International Gypsy Fest 2010 [i] 15:15 Kapura [i] 16:00 Farmárska revue [i] 16:15 Zelená revue [i] 16:30 Test magazín [i] 16:40 Germinie [i] 18:05 Zvieratá pomocníci: Borderkólie, všetko poslúcha na ich povel 5/6 [i] 18:38 6 miliárd názorov - Láska 5 [i] 18:40 Večerníček: Lienkin domček 7/7 [i] 18:50 Táraninky: Veda [i] 18:55 Sigord [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Národnostné správy [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Enviro Oscar 2011 [i] 21:20 Anjeli strážni Štefana Nosáľa [i] 21:50 GEN.sk: Miroslav Žbirka [i] 22:10 Zahraj to znova,Sam [i] 23:35 BJD 2009 Bella Wagner & Band [i] 00:25 Udalosti ČT [i] 00:55 Správy STV "N" [i] 01:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI 07:10 NOVINY TV JOJ 07:35 Ninjago - Zbraň osudu [i] 07:45 Beyblade Metal Fusion [i] 08:10 Princezná Sissi [i] 09:10 Fantastická štvorka [i] 09:35 Rozprávková jazda [i] 10:00 Mama, ožeň ma! - Týždeň siedmy [i] 11:15 Hoď svišťom: Frajer 7 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:00 X FACTOR USA 2011 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Dedičstvo kráľa Artuša [i] 22:30 Záchranári [i] 01:30 Dni hromu [i] 03:10 Legenda o Pátračovi 7,8 [i] 04:35 Záchranári [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 18 kolies spravodlivosti II. 11 [i] 06:10 Cyranov ostrov 23/23 [i] 06:40 Siska 53,54 [i] 08:40 Doktorka Quinnová 126,127 [i] 10:30 Únos dieťaťa [i] 12:15 VyVolení [i] 12:55 Simpsonovci XV. 9 [i] 13:25 Futurama V. 8 [i] 13:55 Dobrodruh [i] 16:00 Chlapci a chlapi: Zimné skúšky 7 [i] 17:00 Chalupári: Romeo z autobusu 7 [i] 18:10 Áno, šéfe! Jaroslav Žídek [i] 19:20 Simpsonovci III. 18 [i] 19:50 Šokujúce zábery 21 [i] 20:15 Červená rieka [i] 22:55 Mama, ožeň ma! - Týždeň siedmy [i] 00:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT PLUS [i] 00:45 Mafstory [i] 01:15 Chlapci a chlapi: Zimné skúšky 7 [i] 02:10 Chalupári: Romeo z autobusu 7 [i] 02:55 Dobrodruh [i] 04:25 Únos dieťaťa [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Umíte tančit? V. 22/37 [i] 07:00 Advokáti VII. 22/22 [i] 08:00 Advokáti VIII. 1/22 [i] 09:00 Ztracený svět II.: Trofeje 11/22 [i] 10:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine III. 15/26 [i] 11:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine III. 16/26 [i] 12:00 Ztracený svět II.: Královna Woo Doo 12/22 [i] 13:00 Pravěk útočí III. 2/10 [i] 14:05 Umíte tančit? V. 22/37 [i] 15:00 Moje první láska [i] 17:00 Advokáti VII. 22/22 [i] 18:00 Advokáti VIII. 1/22 [i] 19:00 Podfukáři III. 2/6 [i] 20:10 Boj o čas III. 13/22 [i] 21:10 Námořní vyšetřovací služba LA 24/24 [i] 22:10 Myšlenky zločince V. 5/23 [i] 23:10 Někdo to rád hloupé 20/22 [i] 00:10 True Blood - Pravá krev III.: Mě to taky bolí 3/12 [i] 01:20 Podfukáři III. 2/6 [i] 02:25 Boj o čas III. 13/22 [i] 03:15 Někdo to rád hloupé 20/22 [i] 04:00 Umíte tančit? V. 23/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Zabezpečení důležité stavby proti zemětřesení - San Francisko [i] 06:00 Pátá rychlost 9 [i] 06:25 Jízda: Dominator [i] 07:15 Na plný plyn: BMW [i] 08:10 Megastavitelé: Arktický ledoborec [i] 09:05 Svět budoucnosti: Superbezpečná velkoměsta budoucnosti [i] 10:00 Divy světa stvořené člověkem - Čína: Pekingské letiště [i] 10:55 Na dvě půlky 1 [i] 11:50 Superstroje: Stroje pro destrukci a demolici [i] 12:45 Masivní stroje: Bombardovací letladla [i] 13:10 Masivní stroje: Ponorky [i] 13:40 Zásah do konstrukce: Restaurace Al Di La [i] 14:35 Megastavitelé: Arktický ledoborec [i] 15:30 Rozebráno: Dřevo [i] 15:55 Rozebráno: Beton [i] 16:25 Jak se to dělá 8 [i] 16:55 To taky zvládnu 8 [i] 17:20 Divy světa stvořené člověkem - Čína: Pekingské letiště [i] 18:15 Superstroje: Stroje pro destrukci a demolici [i] 19:10 Králové aukcí: Poznámky Lindbergha/starožitné hračky [i] 19:35 Králové aukcí: Scvrklá hlava/dopis od MLK [i] 20:05 Impozantní lodě: G. O. Sars [i] 21:00 Pátá rychlost 7 [i] 21:30 Pátá rychlost 8 [i] 21:55 Srdce stroje: Helikoptéry [i] 22:50 Extrémní stroje: Beluga, Icehammer, Goliath [i] 23:45 Lety po divoké Aljašce: Seznámení s rodinou Twetových [i] 00:40 Králové aukcí: Poznámky Lindbergha/starožitné hračky [i] 01:10 Králové aukcí: Scvrklá hlava/dopis od MLK [i] 01:40 Pátá rychlost 7 [i] 02:10 Pátá rychlost 8 [i] 02:40 Srdce stroje: Helikoptéry [i] 03:40 Jak se to dělá 11 [i] 04:05 Extrémní stroje: Beluga, Icehammer, Goliath [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Pohádky z celého světa 1,2 [i] 06:25 Franklin: Franklin má návštěvu/Franklin má "jako" zlomenou ruku 14/52 [i] 06:50 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím: Ned Land, harpunář 16/26 [i] 07:15 Dobrodružství tučňáků [i] 08:30 Bimbuli [i] 08:45 Moudronos [i] 09:05 Hra na zelenou [i] 09:30 Zprávičky [i] 09:45 Bludiště [i] 10:20 Milióny [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Auto Moto Styl [i] 13:00 Slečna Marplová [i] 14:35 V Praze bejvávalo blaze [i] 15:30 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 7/26 [i] 16:35 Devatero řemesel [i] 17:00 Kluci v akci [i] 17:30 Taxík [i] 18:00 Bratři a sestry: Chladné přijetí 7/23 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Zázraky přírody [i] 21:20 Bakaláři 1998 [i] 22:25 Čínská čtvrť [i] 00:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:35 Král smutku [i] 02:10 Posledních 24 hodin: Tupac Shakur [i] 03:00 Pokondr live [i] 03:45 Na cestě po Manhattanu [i] 04:15 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 04:40 Písničky z obrazovky . Účinkují: M. Tučný, P. [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Klíč [i] 05:30 Rodinné křižovatky [i] 06:00 Nacistická výprava na Střechu světa [i] 06:50 Divnopis [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Cestující potraviny [i] 08:50 Stop [i] 08:55 Kultura s Dvojkou [i] 09:10 Náš venkov [i] 09:30 Folklorika [i] 10:00 Putování za písničkou s Jožkou Šmukařem po krajích [i] 10:30 Návraty k divočině [i] 11:00 Československý filmový týdeník 1961 855/2379 [i] 11:15 Být v obraze [i] 11:45 Game Page [i] 12:10 Medúza [i] 12:50 Musicblok [i] 13:15 PORT [i] 13:45 Zákon vepsaný v srdci [i] 14:10 Zázračná planeta: Fascinující proměny přírody: Velké tání 1/6 [i] 15:05 Peňu Peňu - želvy z Celebeského moře [i] 15:55 Špion, který přišel z chladu [i] 17:45 Kultura.cz [i] 18:15 O češtině [i] 18:30 Vínečko [i] 19:00 Terra musica [i] 19:30 Závislosti [i] 20:00 Mýty a fakta historie: Monte [i] 20:55 Hana Hegerová [i] 21:50 Co nikdy nepochopím [i] 22:25 proStory [i] 22:50 Komediograf [i] 23:20 XXY [i] 00:50 Abbey Road: Live II: The Subways, Gnarls Barkley a 9/12 [i] 01:40 Ajťáci III: Copak nejsme chlapi? 2/6 [i] 02:05 Medúza 02:40 Musicblok 03:10 Ladí neladí [i] 04:05 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 04:15 Kavárnička dříve narozených [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:40 Novashopping 06:05 Záhady přírody [i] 06:30 Bolek a Lolek 60, 61 [i] 07:00 Baby Looney Tunes 7 [i] 07:25 Tom a Jerry 13 [i] 07:50 Spongebob v kalhotách 67 [i] 08:20 Tučňáci z Madagaskaru II 23 [i] 08:50 Hannah Montana 15, 16 [i] 09:50 Rady ptáka Loskutáka [i] 11:00 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:50 Volejte Novu [i] 12:20 Ať žije nebožtík [i] 13:55 Pojišťovna štěstí: Návrat 26 [i] 15:15 Občan Havel: Odcházení 4 [i] 16:25 Pravá blondýnka 2 [i] 18:10 Hospoda: Hra, Umělec 35, 36 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ghost Rider [i] 22:10 Cizinec: * [i] 00:15 Nukleární cíl: * [i] 02:05 Novashopping 02:40 Perníkový táta II 9 [i] 04:00 Stefanie VIII 54, 55 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství TV Prima 06:50 Beyblade Metal Fusion: Tajemný Hyoma 15 [i] 07:20 Tutenstein I: Cleino neštěstí 15 [i] 07:50 M*A*S*H 196 [i] 08:20 Autosalon [i] 09:40 Top Gear 2011 8 [i] 10:45 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 12:55 Láska s výstrahou [i] 15:15 Columbo: Vydat, nebo zemřít [i] 16:50 Moje místo [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Letopisy Narnie: Princ Kaspian [i] 23:20 Nemilosrdná spravedlnost [i] 01:20 Hooligans [i] 03:25 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Smiechoty [i] 05:30 Slávici na ulici [i] 06:30 Priateľky [i] 07:05 Skrytá vášeň 86/188 [i] 08:15 Rosamunde Pilcherová: Čas rozhodnutia [i] 09:50 Veštiareň [i] 10:50 Sabrina - mladá čarodejnica IV. 19/22 [i] 11:15 Karavan šou [i] 11:45 Gossip Girl II. 15/25 [i] 12:50 Správna Susan III. 1/23 [i] 13:35 Columbo zasahuje 14/20 [i] 15:25 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 80/129 [i] 17:00 Skrytá vášeň 87/188 [i] 18:00 Elisa z Rivombrosy II. 4/13 [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Dve sestry [i] 21:45 Svadobný valčík [i] 23:35 Život ako v rozprávke [i] 01:30 Mr. Jones [i] 03:15 Správna Susan III. 1/23 [i] 03:35 Karavan šou [i] 04:05 Nočné lampy [i] 04:45 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Putování tučňáků [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Soupeři [i] 14:05 Johanka z Arku 1 a 2. [i] 17:40 Hladina adrenalinu [i] 19:20 Láska a jiné pohromy [i] 21:00 Moje válka [i] 22:45 Smrt čeká všude [i] 01:05 Deník nymfomanky [i] 02:45 Mistr Vraždy 1 a 2. [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 09:45 Alpské lyžování [i] 10:45 Watts [i] 11:00 Tenis [i] 14:45 Alpské lyžování [i] 15:30 Snooker [i] 22:30 Krasobruslení [i] 23:45 Krasobruslení [i] 00:30 Snooker [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:05 Sladký život v Orange County 1 2 [i] 06:30 Půlnoční polibek [i] 08:20 Pohotovost 2: Tady se děje zázrak 10 [i] 09:20 Pohotovost 2: Uprostřed zimy 11 [i] 10:20 Pohotovost 2: Pravdivé lži 12 [i] 11:20 Pohotovost 2: Není lehké býti Greenem 13 [i] 12:20 Pohotovost 2: Správná věc 14 [i] 13:20 Tak se měj [i] 15:10 Moby Dick [i] 17:00 Dobrá manželka 2: Jedovatá pilulka 6 [i] 18:00 Spravedlnost v krvi 1: Pod svícnem je tma 6 [i] 19:00 Walker, Texas Ranger 6: Ředitel 13 [i] 20:00 Havaj 5-0 1: Přílivová vlna 15 [i] 21:00 PREMIÉRA Sestřička Betty [i] 23:10 Havaj 5-0 1: Přílivová vlna 15 [i] 00:10 Havaj 5-0 1: V ochraně 16 [i] 01:10 Megakrajta versus Gatoroid [i] 03:00 Megapiraňa [i] 04:50 Diagnóza vražda 8: Tátovy hříchy - část 1 12 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zvířecí rekordmani: Neúprosní dobyvatelé 51 [i] 06:00 Vraky snů 7 [i] 06:30 Vraky snů 8 [i] 07:00 Deštné pralesy: Tajemství života [i] 08:05 Když ryby útočí [i] 09:00 Odvěká cesta lidstva 1 [i] 10:05 Charles Darwin a strom života [i] 11:15 Vraky snů 7 [i] 11:50 Uakari: Tajemství anglické opice [i] 12:50 Vášnivý jedlík: Springfield 29 [i] 13:20 Vášnivý jedlík: Detroit 30 [i] 13:55 Zelené nápady pro modrou planetu: Tvorové 33 [i] 14:30 Zelené nápady pro modrou planetu: Design 34 [i] 15:05 Co nám prospívá 41 [i] 15:35 Archeolog bez tajemství 53 [i] 16:10 Objevy starověku 2 [i] 17:05 Podzemí městí 10 [i] 18:00 Bojovníci se špínou 19 [i] 18:30 Bojovníci se špínou 20 [i] 19:05 Technika nemožného 4 [i] 20:10 Budování říše 9 [i] 21:05 Kovbojové a psanci 5 [i] 22:00 Tajemství křesťanství 6 [i] 22:55 Vyloučeno 5 [i] 23:55 Po katastrofě 1 [i] 00:50 Po katastrofě 2 [i] 01:50 Budování říše 9 [i] 02:55 Technika nemožného 4 [i] 03:50 Vyloučeno 5 [i] 04:45 Ztracená vesnice [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Děti z Timpelbachu [i] 07:35 Princezna a žabák [i] 09:15 Dopisy pro Julii [i] 11:00 Občanský průkaz