Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:25 Bez servítky [i] 09:20 Kobra 11 IX. 11/16 [i] 10:20 Mach 2 [i] 12:10 Bez stopy IV. 1/24 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 NCIS VIII. 13/24 [i] 14:05 Monk III. 15/16 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Teória veľkého tresku III. 5/23 [i] 15:30 Krok za krokom VII. 2/19 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Myšlienky vraha VI. 20/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 LET´S DANCE [i] 23:00 LET´S DANCE - Rozhodnutie [i] 23:20 Pomsta vlkolakov [i] 01:15 Táto krajina nie je pre starých [i] 03:15 Domáce väzenie [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Dámsky klub "N" [i] 06:35 Udalosti ČT [i] 07:05 Slovensko dnes [i] 07:20 Správy STV [i] 07:35 Góly - body - sekundy [i] 07:55 Vojna kuchárov [i] 08:20 5 proti 5 [i] 09:05 Duel [i] 09:35 Štýlovo [i] 10:10 Profesionáli: Takto bol dobytý Everest 8/13 [i] 11:05 Sila lásky III. 180/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Sladká Valentína 166/178 [i] 14:25 Divoký anjel 33/270 [i] 15:10 JAG: Útek z väzenia 6/20 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:05 Duel [i] 17:35 5 proti 5 [i] 18:20 Sila lásky V. 34/274 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Legendy popu: Tublatanka [i] 21:45 Tandemy [i] 22:15 Nočné správy STV [i] 22:25 Počasie [i] 22:30 Góly - body - sekundy [i] 22:35 Inšpektor Rocca: Zlo sa vracia [i] 00:25 JAG: Útek z väzenia 6/20 [i] 01:15 Profesionáli: Takto bol dobytý Everest 8/13 [i] 02:05 Divoký anjel 33/270 [i] 02:45 Tandemy [i] 03:15 Správy STV o 16:00 [i] 03:35 Góly - body - sekundy [i] 03:45 Záhorie [i] 04:05 Sila lásky III. 180/244 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Regionálny denník [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 08:55 Ovce.sk [i] 09:00 Dámsky klub [i] 10:20 Rómsky magazín [i] 10:45 Muži a kamióny: Jordánsko 6/10 [i] 11:25 Fokus - právo [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:55 Cesty za folklórom: Myslava [i] 13:15 Spektrum vedy: Kvantitatívne metódy [i] 13:45 Profesionál [i] 14:00 INTEGRUJ ! [i] 14:30 Vtáčí raj Senné a Medzibodrožie [i] 15:05 Papradinový vŕšok [i] 15:25 Veľké preteky [i] 16:00 Futbal Európska liga - zostrihy [i] 16:25 Separé [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:30 Z mesta do mesta: Vysoké Tatry [i] 18:00 Televíkend: Televíkend - súťaž [i] 18:30 Večerníček: Lienkin domček 6/7 [i] 18:40 Fokus - rodina [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Správy - Hírek [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Divoká Čína: V srdci draka 1/6 [i] 20:55 Família - Stavanie hniezda [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 České milovanie: O láske, keď miluje staršia žena [i] 22:25 Kino na Dvojke: V pasci [i] 00:10 Big Bít 13/42 [i] 01:10 Správy - Hírek [i] 01:15 Udalosti ČT [i] 01:45 Správy STV "N" [i] 02:00 Záznam zo zasadnutia NR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Kutyil s.r.o. 17 [i] 05:25 KRIMI 05:50 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI 07:30 NOVINY TV JOJ 08:00 Súdna sieň: Sklamanie [i] 09:00 Panelák VIII.: Tutoky 44 [i] 10:00 Náš nový dom III. 10 [i] 11:00 Profesionáli II.: Nudisti 15 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti VI. 9 [i] 14:00 Bostonské zločiny III. 6 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 3 [i] 16:00 Takešiho hrad I. [i] 16:30 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela II. 18 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Kutyil s.r.o. II. 1 [i] 18:00 Súdna sieň: Zákerný kolega [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Lovci pokladov: Kniha tajomstiev [i] 22:55 Nindža [i] 00:50 Kamufláž [i] 02:20 Náš nový dom III. 10 [i] 03:10 Numb3rs I. 13/13 [i] 03:45 TOP STAR [i] 04:30 Nindža [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Črepiny PLUS [i] 06:00 Klaun 10 [i] 06:50 Doktorka Quinnová 3,4 [i] 08:15 Matlock VI. 7,8 [i] 10:15 Rosalinda 15,16 [i] 12:00 M*A*S*H 146,147 [i] 13:00 Panelák VIII.: Tutoky 44 [i] 14:00 Simpsonovci XV. 8 [i] 14:30 Futurama V. 7 [i] 14:55 18 kolies spravodlivosti II. 11 [i] 16:00 Knight Rider 81 [i] 17:00 M*A*S*H 146,147 [i] 18:00 VyVolení [i] 18:30 Šokujúce zábery 20 [i] 19:00 Simpsonovci XV. 9 [i] 19:20 Futurama V. 8 [i] 19:50 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela II. 18 [i] 20:15 X FACTOR USA 2011 [i] 00:00 VyVolení [i] 00:35 A-Team 33,34 [i] 02:10 Klaun 31,32 [i] 03:55 Knight Rider 81 [i] 04:40 Matlock VI. 8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Pán času II. 11/13 [i] 07:00 The Amazing Race XV. 4/12 [i] 08:00 Star Trek: Stanice Deep Nine 7/20 [i] 09:00 Advokáti II. 16/21 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba III. 2/24 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba LA 15/24 [i] 12:00 Star Trek: Stanice Deep Nine 7/20 [i] 13:00 Pán času II. 12/13 [i] 14:00 The Amazing Race XV. 5/12 [i] 15:00 Advokáti II. 17/21 [i] 16:00 CSI: New York VI. 9/23 [i] 17:00 Star Trek: Stanice Deep Nine 8/20 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA 16/24 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba III. 3/24 [i] 20:00 CSI: New York VI. 10/23 [i] 21:00 Strážce pořádku II. 3/13 [i] 22:00 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 3/13 [i] 23:00 True Blood - Pravá krev III.: Mě to taky bolí 3/12 [i] 00:10 Námořní vyšetřovací služba LA 16/24 [i] 01:05 Strážce pořádku II. 3/13 [i] 02:00 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 3/13 [i] 02:45 True Blood - Pravá krev III.: Mě to taky bolí 3/12 [i] 03:45 Námořní vyšetřovací služba III. 3/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Ostrovy fantazie - Dubaj [i] 06:00 Pátá rychlost 8 [i] 06:25 Špinavé práce: Specialista na zvláštní efekty [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Druhá šance nepřijde [i] 08:10 Bořiči mýtů: Pohánějte si svou plachtu [i] 09:05 Mimořádné projekty: Město v pyramidě [i] 10:00 Jak to dělají?: Nepřeřušitelný zdroj energie UPS/uhlí [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 37 [i] 10:55 Nutné k přežití: Kanadské Skalisté hory [i] 11:50 Opravna vraků: Auto pro svalovce Dallaglia - část 1 [i] 12:45 Pátá rychlost 5 [i] 13:15 Pátá rychlost 6 [i] 13:40 Americký chopper: Motocykl pro Chicago Blackhawks, 2. část; motorka pro Carolina Carports, 1. část [i] 14:35 Špinavé práce: Výrobce koulí na čištění mořské vody [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Moře záhad [i] 16:25 Bořiči mýtů: Parádní torpéda [i] 17:20 Mimořádné projekty: Město v pyramidě [i] 18:15 Nutné k přežití: Vůle přežít v extrémních podmínkách [i] 19:10 Jak se to dělá 41 [i] 19:40 Jak to dělají? 18 [i] 20:05 Technické vymoženosti 41 [i] 20:35 Technické vymoženosti 42 [i] 21:00 Idiot na cestách: Karl se vrací domů [i] 21:55 Mimořádné projekty: Nejhlubší tunel [i] 22:50 Hry s časem: Lehké terénní motocykly [i] 23:15 Hry s časem: Roztleskávačky [i] 23:45 Bořiči mýtů: Parádní torpéda [i] 00:40 Technické vymoženosti 41 [i] 01:10 Technické vymoženosti 42 [i] 01:40 Idiot na cestách: Karl se vrací domů [i] 02:40 Mimořádné projekty: Nejhlubší tunel [i] 03:40 Hry s časem: Lehké terénní motocykly [i] 04:05 Hry s časem: Roztleskávačky [i] 04:35 Jak se to dělá 41 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:50 České maličkosti [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Letohrátky: Zachraňte drobečka 13/52 [i] 09:30 Okouzlení II 18/32 [i] 10:25 McLeodovy dcery IV: Den zúčtování 4/32 [i] 11:10 Pokondr live [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:05 Dynastie Nováků: Narozeniny 1/13 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:45 Film o filmu Saxána a Lexikon kouzel [i] 16:00 Kouzelná školka [i] 16:30 Malá farma [i] 17:00 Fenomén [i] 17:30 Hoby naší doby [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Garfieldova show 51/52 [i] 18:40 České pexeso 8/14 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Vyprávěj: Dušičky 7/26 [i] 21:00 13. komnata Jiřího Žáčka [i] 21:30 Všechnopárty [i] 22:15 Losování Euromiliony 22:20 Komisař Moulin [i] 23:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:00 Město žen II: Narozeniny 7/22 [i] 00:20 Co nám dělá dokonalá těla? 7/39 [i] 00:45 Do moře míst 6/13 [i] 01:15 Dobré ráno s Jedničkou 03:40 Fenomén [i] 04:10 Širák [i] 04:25 Sama doma [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Dostaveníčko v Brně [i] 05:35 Kus dřeva ze stromu [i] 06:00 Hledám práci [i] 06:30 Přidej se [i] 06:40 Nedej se [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Ta naše povaha česká [i] 08:30 Být v obraze [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1959 [i] 09:15 Kultura s Dvojkou [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Slavnosti peněženek [i] 10:05 City Folk 2011 - Haag [i] 10:35 Naše zářící budoucnost [i] 11:25 Dravci v klecích [i] 11:35 Barvy života [i] 12:30 Vínečko [i] 13:00 Folklorní magazín [i] 13:30 Chcete mě? [i] 13:45 Máte mě! [i] 14:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:30 Živě s Petrem Horkým [i] 14:35 Skoro jasno [i] 15:00 PORT [i] 15:40 JÁDRO [i] 15:55 Tajemství divočiny VI.: Klokan rudý 2/13 [i] 16:20 Ushuaia 16/26 [i] 16:55 Královna mant obrovských [i] 17:50 Návraty k divočině [i] 18:20 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Rozhovor nad mrtvolou 28/80 [i] 18:45 Komora [i] 18:50 Kultura s Dvojkou [i] 19:10 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:20 Osobnost na Dvojce [i] 19:30 Vzkaz Aleny Wagnerové [i] 19:45 Po českých a moravských galeriích s Eliškou Fučíkovou: Alšova Jihočeská galerie v 6/8 [i] 20:00 Zázračná planeta: Fascinující proměny přírody: Velké tání 1/6 [i] 20:55 Osobnost na Dvojce [i] 21:00 Cestující potraviny [i] 22:00 Imigranti [i] 23:20 Ajťáci III: Copak nejsme chlapi? 2/6 [i] 23:45 In vino veritas [i] 00:15 Ladí neladí [i] 00:45 Pozemšťané, koho budete volit? [i] 01:25 Krásný ztráty [i] 02:00 Deset století architektury [i] 02:15 Osudy jednoho divadla, osud jedné generace [i] 03:15 Svět gotiky v životě a ve věčnosti [i] 04:10 Kavárnička dříve narozených [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 159 [i] 09:35 Jane Doe: Těžký pád [i] 11:25 V dobrém i zlém 16 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Walker Texas Ranger VIII 20 [i] 13:40 Smallville IX 20 [i] 14:40 Gilmorova děvčata VI 17 [i] 15:35 Dva a půl chlapa II 17 [i] 16:00 Beze stopy 10 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Odložené případy VII: Dvě svatby 15 [i] 18:25 Ulice 2060 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Dannyho parťáci 3 [i] 22:25 Ten Největší: * [i] 00:35 Expozitura: Únosy 7 [i] 02:15 Novashopping 02:50 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka 8 [i] 04:10 Stefanie VIII 52, 53 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:25 M*A*S*H 196 [i] 09:10 Prostřeno! [i] 10:05 Ochránce I: Rukojmí 2 [i] 11:05 Diagnóza vražda I: Nirvána 15 [i] 12:05 Policie Hamburk III: Miluj bližního svého 14 [i] 13:05 Odpadlík II: Rukojmí 12 [i] 14:05 Kutil Tim VIII: Velké finále Kutila Tima 2/3 26 [i] 14:35 Můj přítel Monk III: Pan Monk a televizní soutěž 8 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Vítr nad řekou [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Žhavé výstřely 2 [i] 22:10 Show Jana Krause [i] 23:10 Cesty k úspěchu [i] 23:20 Ledová planeta [i] 01:25 Čelisti - Pomsta [i] 03:10 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Skrytá vášeň 85/188 [i] 06:05 Cigánske srdce 66/218 [i] 06:55 Sudkyňa Hatchettová I. 103-104/175 [i] 08:05 Zajtrajšie noviny III. 3/23 [i] 08:55 Rodinná kliatba 30/110 [i] 10:00 Krok za krokom VII. 1/19 [i] 10:25 Frasier X. 17/24 [i] 10:50 Veštiareň [i] 11:50 V objatí hodvábu 59-60/200 [i] 13:10 Sudkyňa Hatchettová II. 124-125/125 [i] 14:10 Rebeli I. 43/215 [i] 15:05 Tisíc a jedna noc 168/180 [i] 16:05 Cigánske srdce 67/218 [i] 17:00 Skrytá vášeň 86/188 [i] 18:00 Rodinná kliatba 31/110 [i] 19:00 Rebeli I. 44/215 [i] 20:00 Desivé precitnutie [i] 21:45 Divoká rieka [i] 23:40 Na streche [i] 00:45 Druhá šanca [i] 02:35 Ulica III. 80/259 [i] 03:15 Sudkyňa Hatchettová II. 124-125/125 [i] 03:55 PROMINENTI [i] 04:25 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Arthur a Maltazardova pomsta [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Jízdenka do vesmíru [i] 13:45 Holky to chtěj taky 2 [i] 15:25 Pokoj v duši [i] 17:10 Putování tučňáků [i] 18:50 Formule! [i] 20:50 Sejměte Cartera [i] 22:40 3000 mil na útěku [i] 00:45 Oběť zla [i] 02:20 Sejměte Cartera [i] 04:05 Nekonečná párty [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Tenis [i] 10:50 Fotbal [i] 11:00 Tenis [i] 14:45 Fotbal [i] 15:00 Snooker [i] 18:00 Jezdectví [i] 18:30 Tenis [i] 19:00 Snooker [i] 22:30 Bowling [i] 23:30 Motorismus [i] 23:45 Strongest man [i] 00:45 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Sladký život v Orange County 1 1 [i] 06:20 Vraždy v Midsomeru 9: 1. díl 1 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 3: St_elec ze zálohy 5 [i] 09:20 Diagnóza vražda 8: Svobodní otcové 15 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 9: 2. díl 2 [i] 12:20 Detektiv Nash Bridges 3: Prozrazení 6 [i] 13:20 Walker, Texas Ranger 6: Ředitel 13 [i] 14:20 Diagnóza vražda 8: Při plném vědomí 16 [i] 15:20 Vraždy v Midsomeru 9: 3. díl 3 [i] 17:20 Pohotovost 2: Není lehké býti Greenem 13 [i] 18:20 Walker, Texas Ranger 6: Tým Cherokee 1.část 14 [i] 19:20 Detektiv Nash Bridges 3: Hledá se... 8 [i] 20:20 Pohotovost 2: Správná věc 14 [i] 21:20 PREMIÉRA Rookie Blue 2: Chycený při činu 5 [i] 22:20 PREMIÉRA Rookie Blue 2: Bez příkazu 6 [i] 23:20 Spravedlnost v krvi 1: Pod svícnem je tma 6 [i] 00:20 Havaj 5-0 1: Přílivová vlna 15 [i] 01:20 Havaj 5-0 1: V ochraně 16 [i] 02:20 Být Erikou 3: Dvakrát špatně 3 [i] 03:15 Sladký život v New Yorku 1: Ztracené záznamy 9 [i] 04:10 Sladký život v Orange County 1 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zvířecí rekordmani: Superpsi 50 [i] 06:00 Byt či nebyt 5 [i] 06:35 Současná architektura v Budapešti 12 [i] 07:10 Čínský expres 3 [i] 07:45 Čínský expres 4 [i] 08:25 Na chalupě den za dnem 3 [i] 09:25 Tři hladoví hoši 5