TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:10 Bez servítky [i] 09:05 Kobra 11 IX. 10/16 [i] 10:05 Jackie Chan a majstrov syn [i] 12:10 Bez stopy III. 23/23 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Odložený prípad V. 18/18 [i] 14:05 Monk III. 14/16 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Teória veľkého tresku III. 4/23 [i] 15:30 Krok za krokom VII. 1/19 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Myšlienky vraha VI. 19/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 168/180 [i] 21:00 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 22:05 Adela show [i] 22:50 Nočné Televízne noviny [i] 23:15 NCIS: Los Angeles I. 20/24 [i] 00:10 Diablova hrobka [i] 01:55 Požierač kostí [i] 03:15 Flash Gordon 3/22 [i] 03:55 Kobra 11 IX. 10/16 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Dámsky klub "N" [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 06:50 Slovensko dnes [i] 07:05 Správy STV [i] 07:20 Góly - body - sekundy [i] 07:35 Vojna kuchárov [i] 08:00 5 proti 5 [i] 08:45 Duel [i] 09:15 Kto hovorí pravdu? [i] 10:10 Profesionáli: V obkľúčení 7/13 [i] 11:05 Sila lásky III. 179/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Sladká Valentína 165/178 [i] 14:25 Divoký anjel 32/270 [i] 15:10 JAG: Vojnové náreky 5/20 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:05 Duel [i] 17:35 5 proti 5 [i] 18:20 Sila lásky V. 33/274 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Krajina rebelov 7/7 [i] 21:50 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Krvavý kúpeľ 15/20 [i] 22:45 Nočné správy STV [i] 22:55 Počasie [i] 23:00 Góly - body - sekundy [i] 23:10 JAG: Vojnové náreky 5/20 [i] 23:55 Profesionáli: V obkľúčení 7/13 [i] 00:50 Divoký anjel 32/270 [i] 01:25 Slovensko v obrazoch [i] 01:50 Svet v obrazoch [i] 02:15 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Krvavý kúpeľ 15/20 [i] 03:10 Správy STV o 16:00 [i] 03:30 Sila lásky III. 179/244 [i] 04:20 Sila lásky V. 33/274 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: O bielej ruži [i] 08:55 Ovce.sk [i] 09:00 Dámsky klub [i] 10:25 Maďarský magazín [i] 10:50 Cena prírody II.: Prírodné katastrofy 7 [i] 11:20 Fokus - peniaze [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:40 Na ľudovú nôtu 2002: Podpoľanci [i] 13:10 Senior klub [i] 13:45 Polícia [i] 13:55 Život je vábny [i] 14:50 Na tanieri [i] 15:55 Hana Hegerová jubiluje: Nešťastná šťastná Hana Hegerová [i] 16:45 Profesionál [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:30 Muži a kamióny: Jordánsko 6/10 [i] 18:00 INTEGRUJ ! [i] 18:30 Večerníček: Lienkin domček 5/7 [i] 18:40 Fokus - právo [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Správy - Hírek [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Večer pod lampou [i] 20:55 Futbal Európska liga - zápasy [i] 23:00 Večer pod lampou [i] 02:10 Udalosti ČT [i] 02:40 Správy - Hírek [i] 02:50 Správy STV "N" [i] 03:05 Záznam zo zasadnutia NR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:00 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI 06:55 NOVINY TV JOJ 07:15 KRIMI 07:45 NOVINY TV JOJ 08:00 Súdna sieň: Žiarlivá fešanda [i] 09:00 Panelák VIII.: Barteltova misia 43 [i] 10:00 Náš nový dom III. 9 [i] 11:00 Profesionáli II.: Poslankyňa 14 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti IV. 12 [i] 14:00 Bostonské zločiny III. 5 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 2 [i] 16:00 Takešiho hrad I. [i] 16:30 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela II. 17 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Kutyil s.r.o. 17 [i] 18:00 Súdna sieň: Mám ťa plné zuby [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VIII.: Tutoky 44 [i] 21:15 Áno, šéfe! [i] 22:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 17 [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 3 [i] 00:30 Špeciálne komando IV. 19 [i] 01:20 Áno, šéfe! [i] 02:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 17 [i] 03:00 Náš nový dom III. 9 [i] 03:45 Numb3rs I. 12 [i] 04:20 Bostonské zločiny III. 5 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Blízko smrti [i] 06:00 Klaun 9 [i] 06:50 Doktorka Quinnová 1,2/148 [i] 08:15 Matlock VI. 5,6 [i] 10:15 Rosalinda 13,14 [i] 12:00 M*A*S*H 144,145 [i] 13:00 Panelák VIII.: Barteltova misia 43 [i] 14:00 Simpsonovci XV. 7 [i] 14:30 Futurama V. 6 [i] 14:55 18 kolies spravodlivosti II. 10 [i] 16:00 Knight Rider 80 [i] 17:00 M*A*S*H 144,145 [i] 18:00 VyVolení [i] 18:30 Takešiho hrad I. 33 [i] 19:00 Simpsonovci XV. 8 [i] 19:20 Futurama V. 7 [i] 19:50 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela II. 17 [i] 20:15 Dvojníci [i] 22:15 Dobrodružstvo v Novom Mexiku [i] 00:10 VyVolení [i] 00:40 Dvojníci [i] 02:15 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 02:40 Matlock VI. 5,6 [i] 04:10 Knight Rider 80 [i] 04:55 18 kolies spravodlivosti II. 10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Pán času II. 10/13 [i] 07:00 The Amazing Race XV. 3/12 [i] 08:00 Star Trek: Stanice Deep Nine 6/20 [i] 09:00 Advokáti II. 15/21 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba III. 1/24 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba LA 14/24 [i] 12:00 Star Trek: Stanice Deep Nine 6/20 [i] 13:00 Pán času II. 11/13 [i] 14:00 The Amazing Race XV. 4/12 [i] 15:00 Advokáti II. 16/21 [i] 16:00 CSI: New York VI. 8/23 [i] 17:00 Star Trek: Stanice Deep Nine 7/20 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA 15/24 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba III. 2/24 [i] 20:00 CSI: New York VI. 9/23 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba III. 24/24 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA 24/24 [i] 23:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 5/13 [i] 00:00 Námořní vyšetřovací služba LA 15/24 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba III. 24/24 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba LA 24/24 [i] 02:35 Advokáti II. 16/21 [i] 03:20 Námořní vyšetřovací služba III. 2/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Přemostění Harlemu - New York City [i] 06:00 Pátá rychlost 7 [i] 06:25 Špinavé práce: Holič zvířat [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Čas vyrovnání účtů [i] 08:10 Bořiči mýtů: Problémy s bublinami [i] 09:05 Mimořádné projekty: Most přes Beringův průliv [i] 10:00 Jak to dělají?: Voda/svítící diody/Ferrari [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 36 [i] 10:55 Nutné k přežití: Jak přežít ve městě [i] 11:50 Opravna vraků: Gangsterská kára pro Martina Kempa - část 2 [i] 12:45 Na plný plyn: Yamaha [i] 13:40 Americký chopper: Motocykl pro Chicago Blackhawks - 1. část, motorka pro Bling Star – 2. část [i] 14:35 Špinavé práce: Specialista na zvláštní efekty [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Druhá šance nepřijde [i] 16:25 Bořiči mýtů: Pohánějte si svou plachtu [i] 17:20 Mimořádné projekty: Most přes Beringův průliv [i] 18:15 Nutné k přežití: Kanadské Skalisté hory [i] 19:10 Jak se to dělá 40 [i] 19:40 Jak to dělají? 17 [i] 20:05 Z archivů FBI: Nebeznečná příčina [i] 21:00 Nic osobního: Zrada u silnice [i] 21:55 Ztracený ráj 2 [i] 22:50 Únos a záchrana: Domácí invaze [i] 23:45 Bořiči mýtů: Pohánějte si svou plachtu [i] 00:40 Z archivů FBI: Nebeznečná příčina [i] 01:40 Nic osobního: Zrada u silnice [i] 02:40 Ztracený ráj 2 [i] 03:40 Únos a záchrana: Domácí invaze [i] 04:35 Jak se to dělá 40 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pošta pro tebe - Návraty [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Letohrátky: Přišla bída na roboty 12/52 [i] 09:30 Okouzlení II 17/32 [i] 10:25 McLeodovy dcery IV: Sedmilhář 3/32 [i] 11:10 Všechnopárty [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:05 Když se slunci nedaří: Šnajberková 6/6 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 16:00 Kouzelná školka [i] 16:30 Včelka Mája: Mája a skřítek Kvítek 27/104 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Kolo plné hvězd [i] 21:00 Suma sumárum aneb Kde jsou mé peníze [i] 21:30 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:15 The Pacific 6/10 [i] 23:10 Profesionálové: Obětní beránek 23/57 [i] 00:00 Film o filmu Dům [i] 00:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:20 Přežít! [i] 01:10 Auto Moto Revue [i] 01:40 Dobré ráno s Jedničkou 04:05 AZ-kvíz [i] 04:30 Suma sumárum aneb Kde jsou mé peníze [i] 04:55 Cirkus Humberto: Natrvalo 6/12 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Vzduch je naše moře [i] 05:15 Kam zmizel ten starý song [i] 06:00 Knižní svět [i] 06:25 proStory: Přidaná paměť domu [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Letecké katastrofy IV. [i] 08:45 Židovské muzeum [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1959 [i] 09:10 Kultura s Dvojkou [i] 09:25 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Inventura Febia: Hana Hegerová a [i] 10:10 Na plovárně s Davidem Coulthardem [i] 10:35 Nesvatbov [i] 11:50 Fiesta - co s koridou? [i] 12:50 Ta naša kapela [i] 13:20 Sovětský svaz - laboratoř člověka zítřka [i] 14:05 Vesnicopis [i] 14:30 Živě se Zuzanou Burešovou [i] 14:31 Rodina a já [i] 14:55 Teleapatyka [i] 15:05 Diagnóza [i] 15:25 Báječný svět k nepřežití [i] 15:45 Nejlepší česká škola [i] 16:20 Rodinné křižovatky [i] 16:50 City Folk 2011 - Haag [i] 17:20 Slavnosti peněženek [i] 17:50 Ushuaia 15/26 [i] 18:20 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Přijímací zkouška 27/80 [i] 18:50 Kultura s Dvojkou [i] 19:10 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:20 Osobnost na Dvojce [i] 19:30 Poklady světa [i] 19:40 Brusel [i] 20:00 Vše pro dobro světa a Nošovic [i] 21:05 Ta naše povaha česká [i] 21:35 Osobnost na Dvojce [i] 21:40 Filmopolis [i] 22:35 Krásný ztráty [i] 23:15 Folk a kolem [i] 23:45 Násiríja, pravdivý příběh z Iráku 2/2 [i] 01:30 Petr Kořínek Jazz Orchestra [i] 02:30 Divadlo žije! [i] 02:55 Ladí neladí [i] 03:50 Eduard Ovčáček [i] 04:00 Kavárnička dříve narozených [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ženatý se závazky 158 [i] 09:30 Deník šílené manželky [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Walker Texas Ranger VIII 19 [i] 13:40 Smallville IX 19 [i] 14:40 Gilmorova děvčata VI 16 [i] 15:40 Dva a půl chlapa II 16 [i] 16:00 Beze stopy 9 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Odložené případy VII: Proměna 14 [i] 18:25 Ulice 2059 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Jelen s jelenem 292 [i] 21:25 Kriminálka Miami VIII: Manžetový knoflíček 16 [i] 22:25 Noční Televizní noviny [i] 23:05 Supertajná zbraň [i] 01:05 Kriminálka Las Vegas VIII: Býk 11 [i] 01:50 Novashopping 02:25 Lenssen & spol.: Vražda na honu [i] 03:20 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka 7 [i] 04:05 Stefanie VIII 50, 51 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:25 M*A*S*H 195 [i] 09:10 Prostřeno! [i] 10:05 Ochránce I 1 [i] 11:05 Diagnóza vražda I: Anděl strážný 14 [i] 12:05 Policie Hamburk III: Srdce boxera 13 [i] 13:05 Odpadlík II: Věc cti 11 [i] 14:05 Kutil Tim VIII: Velké finále Kutila Tima 1/3 25 [i] 14:35 Můj přítel Monk III: Pan Monk a zaměstnanec měsíce 7 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Pobřeží snů [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Bubo bubo [i] 21:20 Ano, šéfe! [i] 22:25 Hawaii 5-0: Vražedné spiknutí 9 [i] 23:25 Nikdo není dokonalý [i] 00:40 Paralelní lži [i] 02:25 Volejte Věštce [i] 04:10 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Skrytá vášeň 84/188 [i] 06:10 Cigánske srdce 65/218 [i] 07:05 Sudkyňa Hatchettová I. 101-102/175 [i] 08:15 Zajtrajšie noviny III. 2/23 [i] 09:05 Rodinná kliatba 29/110 [i] 10:10 Krok za krokom VI. 24/24 [i] 10:35 Frasier X. 16/24 [i] 11:00 Veštiareň [i] 12:00 V objatí hodvábu 57-58/200 [i] 13:20 Sudkyňa Hatchettová II. 122-123/125 [i] 14:20 Rebeli I. 42/215 [i] 15:15 Dr. Oz I. 14/174 [i] 16:10 Cigánske srdce 66/218 [i] 17:10 Skrytá vášeň 85/188 [i] 18:05 Rodinná kliatba 30/110 [i] 19:00 Rebeli I. 43/215 [i] 20:00 Ženatý so záväzkami II. 18-19/22 [i] 21:05 V objatí hodvábu 59-60/200 [i] 22:35 Zajtrajšie noviny III. 3/23 [i] 23:30 Frasier X. 17/24 [i] 23:55 Ženatý so záväzkami II. 18-19/22 [i] 00:55 Sudkyňa Hatchettová II. 122-123/125 [i] 01:40 Ulica III. 79/259 [i] 02:20 Rodinná kliatba 30/110 [i] 03:05 V tieni [i] 03:20 Lampáreň [i] 03:55 Na streche [i] 04:50 Smiechoty [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:05 Arthur a Minimojové [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Čekání na štěstí [i] 13:50 Míša - vodní příšerka [i] 15:40 Jarní úklid s.r.o. [i] 17:20 Jízdenka do vesmíru [i] 19:00 Holky to chtěj taky 2 [i] 20:40 Nekonečná párty [i] 22:30 Mistr Vraždy 1. [i] 00:10 Mistr Vraždy 2. [i] 01:40 Duna [i] 03:55 Python [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Tenis [i] 09:15 Tenis [i] 10:50 Fotbal [i] 11:00 Tenis [i] 14:45 Fotbal [i] 15:00 Motorismus [i] 16:00 Motorismus [i] 17:00 Umělecký biliár [i] 18:00 Fotbal [i] 18:10 Tenis [i] 19:00 Strongest man [i] 20:00 Bojové sporty [i] 21:00 Bojové sporty [i] 23:00 Poker [i] 00:00 Wrestling [i] 00:30 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark