Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:10 Bez servítky [i] 09:05 Kobra 11 IX. 9/16 [i] 10:00 Adela ešte nevečerala [i] 12:10 Bez stopy III. 22/23 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 Odložený prípad V. 17/18 [i] 14:05 Monk III. 13/16 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Teória veľkého tresku III. 3/23 [i] 15:30 Krok za krokom VI. 24/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Myšlienky vraha VI. 18/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Modré z neba [i] 22:10 Nočné Televízne noviny [i] 22:35 NCIS VIII. 13/24 [i] 23:30 Air Force Two: V rukách rebelov [i] 01:15 ROMing [i] 03:10 Flash Gordon 2/22 [i] 03:50 Kobra 11 IX. 9/16 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Dámsky klub "N" [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 06:50 Slovensko dnes [i] 07:05 Správy STV [i] 07:20 Góly - body - sekundy [i] 07:40 Vojna kuchárov [i] 08:05 5 proti 5 [i] 08:45 Duel [i] 09:20 Reportéri [i] 09:45 Zverinec [i] 10:10 Profesionáli: Kde končí džungľa 6/13 [i] 11:05 Sila lásky III. 178/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Sladká Valentína 164/178 [i] 14:20 Divoký anjel 31/270 [i] 15:10 JAG: Pilotova chyba 4/20 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:05 Duel [i] 17:35 5 proti 5 [i] 18:20 Sila lásky V. 32/274 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Reči, to zvieratám svedčí 4/7 [i] 20:35 Futbal Liga majstrov [i] 22:45 Nočné správy STV [i] 22:55 Počasie [i] 22:59 Góly - body - sekundy [i] 23:10 Futbal Liga majstrov - zostrihy [i] 00:30 JAG: Pilotova chyba 4/20 [i] 01:15 Profesionáli: Kde končí džungľa 6/13 [i] 02:10 Divoký anjel 31/270 [i] 02:50 Správy STV o 16:00 [i] 03:15 Sila lásky III. 178/244 [i] 04:05 Sila lásky V. 32/274 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Regionálny denník [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Fidlibumove rozprávky [i] 08:55 Ovce.sk [i] 09:00 Dámsky klub [i] 10:20 Národnostný magazín: Židovský [i] 10:45 Medzinárodný terorizmus po roku 1945: Červené brigády 7/26 [i] 11:25 Fokus - zdravie [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:45 Klenotnica východoslovenského folklóru: Výtvarníci [i] 13:25 Občan za dverami [i] 13:55 Turčianski zemani dnes [i] 14:30 Spomíname na Vincenta Šikulu: Vincent Šikula [i] 15:20 Manduľa [i] 16:00 Listy [i] 16:25 Maďarský magazín [i] 17:00 Fokus - peniaze [i] 17:45 Senior klub [i] 18:15 Cena prírody II.: Prírodné katastrofy 7 [i] 18:38 6 miliárd názorov [i] 18:40 Večerníček: Lienkin domček 4/7 [i] 18:50 Správy - Hírek [i] 19:00 EL v basketbale žien [i] 20:50 Keno 10 [i] 21:00 Spektrum vedy: Kvantitatívne metódy [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Na tanieri [i] 23:00 Udalosti ČT [i] 23:30 Správy - Hírek [i] 23:35 Správy STV [i] 23:50 Záznam zo zasadnutia NR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Kutyil s.r.o. 16 [i] 05:35 KRIMI 06:00 NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:15 KRIMI 07:40 NOVINY TV JOJ 08:00 Súdna sieň: Firemná párty [i] 09:00 Panelák VIII.: Parkovacie miesto 42 [i] 10:00 Náš nový dom III. 8 [i] 11:00 Profesionáli II.: Čierna vdova 13 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Numb3rs III. 9 [i] 14:00 Bostonské zločiny III. 4 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 1/21 [i] 16:00 Takešiho hrad I. [i] 16:30 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela II. 16 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Kutyil s.r.o. 17 [i] 18:00 Súdna sieň: Ja platím, on si užíva [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VIII.: Barteltova misia 43 [i] 21:15 Hawaii 5.0 9 [i] 22:10 Kosti VI. 9 [i] 23:10 Kosti IV. 12 [i] 00:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 2 [i] 01:00 Hawaii 5.O 9 [i] 01:50 Črepiny [i] 02:50 Náš nový dom III. 8 [i] 03:35 Numb3rs I. 11 [i] 04:15 Bostonské zločiny III. 4 [i] 04:55 Kutyil s.r.o. 17 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 06:00 Klaun 8 [i] 06:50 Doktorka Quinnová 147,148 [i] 08:15 Matlock VI. 3,4 [i] 10:15 Rosalinda 11,12 [i] 12:00 M*A*S*H 142,143 [i] 13:00 Panelák VIII.: Parkovacie miesto 42 [i] 14:00 Simpsonovci XV. 6 [i] 14:30 Futurama V. 5 [i] 14:55 18 kolies spravodlivosti II. 9 [i] 16:00 Knight Rider 79 [i] 17:00 M*A*S*H 142,143 [i] 18:00 VyVolení [i] 18:30 Takešiho hrad I. 32 [i] 19:00 Simpsonovci XV. 7 [i] 19:20 Futurama V. 6 [i] 19:50 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela II. 16 [i] 20:15 Ninja Factor II. 30,31 [i] 21:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 23:10 Mafstory: Darček z Bukurešti [i] 00:00 VyVolení [i] 00:35 Ninja Factor II. 30,31 [i] 01:15 Blízko smrti [i] 02:00 Mafstory: Darček z Bukurešti [i] 02:45 Knight Rider 79 [i] 03:30 18 kolies spravodlivosti II. 9 [i] 04:15 Matlock VI. 3 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Pán času II. 9/13 [i] 07:00 The Amazing Race XV. 2/12 [i] 08:00 Star Trek: Stanice Deep Nine 5/20 [i] 09:00 Advokáti II. 14/21 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba II. 23/23 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba LA 13/24 [i] 12:00 Star Trek: Stanice Deep Nine 5/20 [i] 13:00 Pán času II. 10/13 [i] 14:00 The Amazing Race XV. 3/12 [i] 15:00 Advokáti II. 15/21 [i] 16:00 CSI: New York VI. 7/23 [i] 17:00 Star Trek: Stanice Deep Nine 6/20 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA 14/24 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba III. 1/24 [i] 20:00 CSI: New York VI. 8/23 [i] 21:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 5/13 [i] 22:00 Myšlenky zločince V. 9/23 [i] 23:00 Myšlenky zločince V. 10/23 [i] 00:00 Cena za lidskost III. 5/8 [i] 01:15 CSI: New York VI. 6/23 [i] 02:10 Myšlenky zločince V. 9/23 [i] 02:55 Myšlenky zločince V. 10/23 [i] 03:40 Cena za lidskost III. 5/8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Gautrain: vysokorychlostní železnice Jihoafrické republiky [i] 06:00 Pátá rychlost 6 [i] 06:25 Špinavé práce: Lov divokých hus [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Kdo se stane vítězem? [i] 08:10 Bořiči mýtů: Modrý led [i] 09:05 Mimořádné projekty: Americká metra [i] 10:00 Jak to dělají?: Elektrická energie/jeřáb [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 35 [i] 10:55 Nutné k přežití: Guatemala [i] 11:50 Opravna vraků: Gangsterská kára pro Martina Kempa - část 1 [i] 12:45 Národ šílenců: Závody v Bonneville [i] 13:40 Americký chopper: Motocykl pro padlé hrdiny, motorka pro Bling Star – 1. část [i] 14:35 Špinavé práce: Holič zvířat [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Čas vyrovnání účtů [i] 16:25 Bořiči mýtů: Problémy s bublinami [i] 17:20 Mimořádné projekty: Americká metra [i] 18:15 Nutné k přežití: Jak přežít ve městě [i] 19:10 Jak se to dělá 39 [i] 19:40 Jak to dělají? 16 [i] 20:05 Mečouni - život na udici: Dokonalá bouře [i] 21:00 Lety po divoké Aljašce 7 [i] 21:55 Zlatá horečka - Aljaška: Na mizině [i] 22:50 Bezpečná hranice 13 [i] 23:15 Bezpečná hranice 14 [i] 23:45 Bořiči mýtů: Problémy s bublinami [i] 00:40 Mečouni - život na udici: Dokonalá bouře [i] 01:40 Lety po divoké Aljašce 7 [i] 02:40 Zlatá horečka - Aljaška: Na mizině [i] 03:40 Bezpečná hranice 13 [i] 04:05 Bezpečná hranice 14 [i] 04:35 Jak se to dělá 39 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:25 Vrata [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Letohrátky: Honba za pokladem 11/52 [i] 09:30 Okouzlení II 16/32 [i] 10:25 McLeodovy dcery IV: Klamná hra 2/32 [i] 11:10 Než se zvedne opona [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:05 Když se slunci nedaří: Zuzka 5/6 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 16:00 Kouzelná školka [i] 16:30 Včelka Mája: Mája a Hopův bratránek 26/104 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Zahrada pod lupou [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 20:55 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 21:25 Příběhy slavných - Milena Dvorská [i] 22:20 Plášť Marie Terezie [i] 00:00 Losování Sportky a Šance 00:05 Na stopě [i] 00:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:35 Doktor Martin: Vrtošivé stáří 7/23 [i] 01:25 Dobré ráno s Jedničkou 03:50 AZ-kvíz [i] 04:15 Bydlení je hra [i] 04:35 13. komnata Marthy Elefteriadu [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Chcete je? [i] 06:00 Ta naša kapela 06:25 Medicína pro 21. století [i] 06:45 Teleapatyka [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Mýty a fakta historie: Germáni 4/4 [i] 08:55 Divnopis [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1958 [i] 09:15 Kultura s Dvojkou [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Ochránce [i] 10:05 Design pro život: Světoznámý francouzský designér 4/6 [i] 11:00 Červené víno 1/3 [i] 12:15 S veterány na Seč [i] 12:30 Kam zmizel ten starý song [i] 13:10 Chcete je? [i] 13:15 Heydrich - konečné řešení: Muži pro speciální operace 7/44 [i] 13:45 Deset století architektury [i] 14:00 Po českých a moravských galeriích s Eliškou Fučíkovou: Alšova Jihočeská galerie v 6/8 [i] 14:15 O češtině [i] 14:30 Živě se Šárkou Volemanovou [i] 14:40 Já, Barbie [i] 15:25 Jan Saudek a Arnošt Goldflam o fotografii a kolem... [i] 16:00 Design pro život: Světoznámý francouzský designér 5/6 [i] 16:55 Kamera na cestách: V rytmu dálek 2/3 [i] 17:50 Poklady světa [i] 18:05 Brusel [i] 18:20 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Král silnic 26/80 [i] 18:45 Inspiromat [i] 18:50 Kultura s Dvojkou [i] 19:10 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:20 Osobnost na Dvojce [i] 19:30 Království divočiny: Kukačka kohoutí [i] 20:00 48. MTF Zlatá Praha 2011 [i] 21:00 48. MTF Zlatá Praha 2011 [i] 22:05 Osobnost na Dvojce [i] 22:10 Divadlo žije! [i] 22:40 Terra musica [i] 23:05 Pozemšťané, koho budete volit? [i] 23:50 Petr Kořínek Jazz Orchestra [i] 00:50 Ladí neladí [i] 01:15 Ta naše povaha česká [i] 01:40 Blues ze Staré Pekárny: Stan the [i] 02:10 Dětinské hry dospělých [i] 03:10 (Ne)snesitelná lehkost Stodolní [i] 04:10 Kavárnička dříve narozených [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 157 [i] 09:35 Rodinné záležitosti [i] 11:25 V dobrém i zlém 15 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Walker Texas Ranger VIII 18 [i] 13:40 Smallville IX 18 [i] 14:40 Gilmorova děvčata VI 15 [i] 15:40 Dva a půl chlapa II 15 [i] 16:00 Beze stopy 8 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Odložené případy VII: Vražedné grafitti 13 [i] 18:25 Ulice 2058 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Expozitura: Únosy 7 [i] 21:50 112: V ohrožení života [i] 22:25 Noční Televizní noviny [i] 23:05 Únos [i] 00:55 Kriminálka Las Vegas VIII: Kdo se psy spává 10 [i] 01:45 Novashopping 02:20 Walker Texas Ranger VIII: Legendy kickboxingu [i] 03:20 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka 6 [i] 04:05 Stefanie VIII 48, 49 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:25 M*A*S*H 194 [i] 09:10 Prostřeno! [i] 10:05 To je vražda, napsala XII: Riziko sledovanosti 22 [i] 11:05 Diagnóza vražda I: Lily 13 [i] 12:05 Policie Hamburk III: Slib 12 [i] 13:05 Odpadlík II: Bonnie a Claire 10 [i] 14:05 Kutil Tim VIII: Díky, Almo ! 24 [i] 14:35 Můj přítel Monk III: Pan Monk a dívka, která dělala zbytečný poplach 6 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Ve svitu ohně [i] 17:40 Minuty regionu 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů: Co teď? 76 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Castle na zabití II: Rána pod pás 13 [i] 23:25 Anatomie lži I: Bezcenný život 9 [i] 00:25 Nedokonalé zločiny IV: Smrt v manéži 17 [i] 01:30 Volejte Věštce [i] 03:25 Nedokonalé zločiny IV: Smrt v manéži 17 [i] 04:25 Trní: Večerní talk show Báry Štěpánové. Režie A. Vomáčka [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Skrytá vášeň 83/188 [i] 06:05 Cigánske srdce 64/218 [i] 07:00 Sudkyňa Hatchettová I. 99-100/175 [i] 08:05 Zajtrajšie noviny III. 1/23 [i] 08:55 Rodinná kliatba 28/110 [i] 10:00 Krok za krokom VI. 23/24 [i] 10:30 Frasier X. 15/24 [i] 10:50 Veštiareň [i] 11:50 V objatí hodvábu 55-56/200 [i] 13:10 Sudkyňa Hatchettová II. 120-121/125 [i] 14:15 Rebeli I. 41/215 [i] 15:10 Tisíc a jedna noc 167/180 [i] 16:05 Cigánske srdce 65/218 [i] 17:10 Skrytá vášeň 84/188 [i] 18:05 Rodinná kliatba 29/110 [i] 19:00 Rebeli I. 42/215 [i] 20:00 Ženatý so záväzkami II. 16-17/22 [i] 21:05 V objatí hodvábu 57-58/200 [i] 22:35 Zajtrajšie noviny III. 2/23 [i] 23:30 Frasier X. 16/24 [i] 23:55 Ženatý so záväzkami II. 16-17/22 [i] 00:55 Sudkyňa Hatchettová II. 120-121/125 [i] 01:35 Ulica III. 78/259 [i] 02:15 Rodinná kliatba 29/110 [i] 03:00 V tieni [i] 03:15 Lampáreň [i] 04:00 Na streche [i] 04:50 Smiechoty [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:05 Phoebe v říši divů [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Vládce kouzel [i] 13:45 Countdown [i] 15:45 Jiný život [i] 17:35 Čekání na štěstí [i] 19:20 Míša - vodní příšerka [i] 21:05 Python [i] 22:55 Duna [i] 01:20 Replikant [i] 02:55 Aljašský expres [i] 04:25 Concord v ohrožení [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Maraton [i] 09:30 Tenis [i] 10:50 Fotbal [i] 11:00 Tenis [i] 14:45 Fotbal [i] 15:00 Motorismus [i] 16:00 Motorismus [i] 17:00 Umělecký biliár [i] 18:00 Fotbal [i] 18:10 Tenis [i] 19:45 Tenis [i] 20:15 Business Class [i] 20:20 Golf Destination [i] 20:25 Wednesday selection [i] 20:30 Jezdectví [i] 21:30 Golf [i] 21:30 Jezdectví [i] 22:35 Golf [i] 23:05 Golf [i] 23:10 Jachting [i] 23:15 Wednesday selection [i] 23:25 Golf [i] 23:30 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Sladký život v New Yorku 1: Opětovné setkání 8 [i] 06:20 Vraždy v Midsomeru 8: 7. díl 7 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 3: Ztráta paměti 4 [i] 09:20 Diagnóza vražda 8: Tátovy hříchy - část 2 13 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 8: 8. díl 8 [i] 12:20 Detektiv Nash Bridges 3: Pojistné lanko padáku 7 [i] 13:20 Walker, Texas Ranger 6: Ztracení hoši 11 [i] 14:20 Diagnóza vražda 8: Vsaď svůj život 14 [i] 15:20 Vraždy v Midsomeru 9: 1. díl 1 [i] 17:20 Pohotovost 2: Uprostřed zimy 11 [i] 18:20 Walker, Texas Ranger 6: Zvláštní svědkyně 12 [i] 19:20 Detektiv Nash Bridges 3: St_elec ze zálohy 5 [i] 20:20 Pohotovost 2: Pravdivé lži 12 [i] 21:20 Spravedlnost v krvi 1: Pod svícnem je tma 6 [i] 22:20 Havaj 5-0 1: Přílivová vlna 15