TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:25 Bez servítky [i] 09:20 Kobra 11 IX. 8/16 [i] 10:20 Co je doma, to se počítá, pánové... [i] 12:05 Bez stopy III. 21/23 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Odložený prípad V. 16/18 [i] 14:00 Monk III. 12/16 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Teória veľkého tresku III. 2/23 [i] 15:30 Krok za krokom VI. 23/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Myšlienky vraha VI. 17/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 167/180 [i] 21:00 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 22:00 Adela show [i] 22:45 Nočné Televízne noviny [i] 23:10 Mentalista II. 23/23 [i] 00:05 Prenasledovaný [i] 01:55 Tvár vraha [i] 03:25 Flash Gordon 1/22 [i] 04:05 Kobra 11 IX. 8/16 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Dámsky klub "N" [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 06:55 Slovensko dnes [i] 07:10 Správy STV [i] 07:25 Góly - body - sekundy [i] 07:40 Vojna kuchárov [i] 08:10 5 proti 5 [i] 08:50 Duel [i] 09:25 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 10:10 Profesionáli: Hrdinovia 5/13 [i] 11:05 Sila lásky III. 177/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Sladká Valentína 163/178 [i] 14:25 Divoký anjel 30/270 [i] 15:10 JAG: Déjá vu 3/20 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:05 Duel [i] 17:35 5 proti 5 [i] 18:20 Sila lásky V. 31/274 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Kto hovorí pravdu? [i] 21:00 GYMPEL.TV: Videobúdka 6/13 [i] 21:50 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VI. 22/22 [i] 22:30 Nočné správy STV [i] 22:40 Počasie [i] 22:45 Góly - body - sekundy [i] 22:55 JAG: Déjá vu 3/20 [i] 23:45 Profesionáli: Hrdinovia 5/13 [i] 00:35 Divoký anjel 30/270 [i] 01:15 Reportéri [i] 01:45 Štýlovo [i] 02:10 Správy STV o 16:00 [i] 02:30 Góly - body - sekundy [i] 02:40 Povodne [i] 03:15 Sila lásky III. 177/244 [i] 04:05 Sila lásky V. 31/274 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Prorok Rak [i] 09:05 Ovce.sk [i] 09:10 Dámsky klub "N" [i] 10:30 Športové ozveny [i] 11:00 Rieky sveta: Niger, rieka duchov 7/7 [i] 11:35 Fokus - práca [i] 12:20 Živá panoráma [i] 12:55 Klenotnica východoslovenského folklóru: Remeselníci [i] 13:35 VAT [i] 14:05 Diagnóza: Cystická fibróza [i] 14:25 Medicína - Lupus [i] 15:35 Orientácie [i] 16:10 Môj príbeh: Prehral som milión a pol [i] 16:25 Národnostný magazín: Židovský [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:30 Medzinárodný terorizmus po roku 1945: Červené brigády 7/26 [i] 18:00 Občan za dverami [i] 18:28 6 miliárd názorov- Láska 4 [i] 18:30 Večerníček: Lienkin domček 3/7 [i] 18:40 Fokus - zdravie [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Správy - Hírek [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Film o filme : Nickyho rodina [i] 20:10 Právo pre ľudí [i] 20:30 Futbal Liga majstrov [i] 22:50 Futbal Liga majstrov - zostrihy [i] 00:10 Polícia [i] 00:20 Autosalón [i] 00:45 Udalosti ČT [i] 01:15 Správy - Hírek [i] 01:25 Správy STV "N" [i] 01:40 Záznam zo zasadnutia NR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 05:40 KRIMI 06:00 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI 06:55 NOVINY TV JOJ 07:15 KRIMI 07:40 NOVINY TV JOJ 08:00 Súdna sieň: Bytová zlatokopka [i] 09:00 Panelák VIII.: Zajačie úmysly 41 [i] 10:00 Náš nový dom III. 7 [i] 11:00 Profesionáli II.: Polícia má talent 12 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Numb3rs III. 8 [i] 14:00 Bostonské zločiny III. 3 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 24/24 [i] 16:00 Takešiho hrad I. [i] 16:30 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela II. 15 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Kutyil s.r.o. 16 [i] 18:00 Súdna sieň: Citový tulák [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VIII.: Parkovacie miesto 42 [i] 21:15 Mama, ožeň ma! - Týždeň siedmy [i] 22:40 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 7 [i] 23:40 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 1/21 [i] 00:30 Špeciálne komando IV. 18 [i] 01:30 Mama, ožeň ma! - Týždeň siedmy [i] 02:30 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 7 [i] 03:10 Náš nový dom III. 7 [i] 03:55 Numb3rs I. 10 [i] 04:35 Bostonské zločiny III. 3 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Klaun 7 [i] 06:50 Doktorka Quinnová 145,146 [i] 08:15 Matlock VI. 1,2/22 [i] 10:15 Rosalinda 9,10 [i] 12:00 M*A*S*H 140,141 [i] 13:00 Panelák VIII.: Zajačie úmysly 41 [i] 14:00 Simpsonovci XV. 5 [i] 14:30 Futurama V. 4 [i] 14:55 18 kolies spravodlivosti II. 8 [i] 16:00 Knight Rider 78 [i] 17:00 M*A*S*H 140,141 [i] 18:00 VyVolení [i] 18:30 Takešiho hrad I. 31 [i] 19:00 Simpsonovci XV. 6 [i] 19:20 Futurama V. 5 [i] 19:50 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela II. 15 [i] 20:15 Ice Road Truckers I. 7 [i] 21:15 Originály na cestách II. 1/16 [i] 22:15 Posledné minúty 2 [i] 23:10 Stratené dôkazy 9 [i] 00:00 VyVolení [i] 00:35 Ice Road Truckers I. 7 [i] 01:20 Originály na cestách II. 1/16 [i] 02:00 Knight Rider 78 [i] 02:50 Črepiny [i] 03:20 Posledné minúty 2 [i] 04:00 18 kolies spravodlivosti II. 8 [i] 04:45 Matlock VI. 1/22 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Pán času II. 8/13 [i] 07:00 The Amazing Race XV. 1/12 [i] 08:00 Star Trek: Stanice Deep Nine 4/20 [i] 09:00 Advokáti II. 13/21 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba II. 22/23 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba LA 12/24 [i] 12:00 Star Trek: Stanice Deep Nine 4/20 [i] 13:00 Pán času II. 9/13 [i] 14:00 The Amazing Race XV. 2/12 [i] 15:00 Advokáti II. 14/21 [i] 16:00 CSI: New York VI. 5/23 [i] 17:00 Star Trek: Stanice Deep Nine 5/20 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA 13/24 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba II. 23/23 [i] 20:00 CSI: New York VI. 7/23 [i] 21:00 CSI: New York VII. 7/22 [i] 22:00 Sherlock 2/3 [i] 23:45 El Barco 2/13 [i] 01:10 CSI: New York VII. 7/22 [i] 02:05 Sherlock 2/3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Hloubení tunelu v Bosporu - Turecko [i] 06:00 Pátá rychlost 5 [i] 06:25 Špinavé práce: Sběrač krokodýlích vajec [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Konec lovu [i] 08:10 Bořiči mýtů: Běh po vodě [i] 09:05 Mimořádné projekty: Transatlantický tunel [i] 10:00 Jak to dělají?: Nože/diamanty/cihly [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 34 [i] 10:55 Nutné k přežití: Čína [i] 11:50 Opravna vraků: Londýnský autoservis 12 [i] 12:45 Rození obchodníci: Peugeot 205 - část 1 [i] 13:15 Rození obchodníci: Peugeot 205 - část 2 [i] 13:40 Americký chopper: Lawless Drag Bike – 2. část a motorka z dílny PJD – 4. část [i] 14:35 Špinavé práce: Lov divokých hus [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Kdo se stane vítězem? [i] 16:25 Bořiči mýtů: Modrý led [i] 17:20 Mimořádné projekty: Transatlantický tunel [i] 18:15 Nutné k přežití: Guatemala [i] 19:10 Jak se to dělá 38 [i] 19:40 Jak to dělají? 15 [i] 20:05 Jak to dělají? 5 [i] 20:35 Jak to dělají? 6 [i] 21:00 Zvědavost: Invaze vetřelců: Jsme připraveni? [i] 21:55 Superlidé Stana Leeho: Tvrdá palice [i] 22:50 Kde je limit?: Benzinová cisterna [i] 23:45 Bořiči mýtů: Modrý led [i] 00:40 Jak to dělají? 5 [i] 01:10 Jak to dělají? 6 [i] 01:40 Zvědavost: Invaze vetřelců: Jsme připraveni? [i] 02:40 Superlidé Stana Leeho: Tvrdá palice [i] 03:40 Kde je limit?: Benzinová cisterna [i] 04:35 Jak se to dělá 38 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Letohrátky: Maminka si nechce hrát 10/52 [i] 09:30 Okouzlení II 15/32 [i] 10:25 McLeodovy dcery IV: Z popele 1/32 [i] 11:15 Reportéři ČT [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:05 Když se slunci nedaří: Maruška 4/6 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 16:00 Kouzelná školka [i] 16:30 Včelka Mája: Mája a sršeň 25/104 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Hodinový manžel [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Malý pitaval z velkého města [i] 20:55 Na cestě po Manhattanu [i] 21:25 Pokondr live [i] 22:10 POLOŠERO - JIZVY NA DUŠI [i] 22:45 Kriminálka Paříž: Letící rakev 42/62 [i] 23:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:40 Na velikosti záleží II 3/10 [i] 00:05 Jak se rozloučit s Odettkou [i] 01:25 Film o filmu Rodina je základ státu [i] 01:40 Dobré ráno s Jedničkou 04:05 AZ-kvíz [i] 04:30 Zajímavosti z regionů [i] 04:55 Holka na vdávání [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Příště u Vás z Nového Bydžova 06:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 06:25 Na hranici tradic [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Královna mant obrovských [i] 08:50 Krásy evropského pobřeží: Mezi dvěma světy [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1958 [i] 09:15 Kultura s Dvojkou [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Mám toho dost [i] 10:30 Počesku [i] 10:40 Můj dům je plný zrcadel 1/2 [i] 12:30 Znovu Na Vlachovce [i] 13:10 Náš venkov [i] 13:30 Evropa dnes [i] 14:00 Hledám práci [i] 14:30 Živě s Janem Kovaříkem [i] 14:33 Na hranici tradic [i] 15:00 Zapomenuté výpravy [i] 15:30 Evropa a já [i] 15:50 Fiesta - co s koridou? [i] 16:50 Klíč [i] 17:20 Ochránce [i] 17:50 Cestománie [i] 18:20 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Ve čtyři, přesně 25/80 [i] 18:50 Kultura s Dvojkou [i] 19:10 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:20 Osobnost na Dvojce [i] 19:30 Ushuaia 15/26 [i] 20:00 Můj oblíbený rok [i] 21:30 Osobnost na Dvojce [i] 21:40 Inventura Febia: Hana Hegerová a [i] 22:15 Závislosti [i] 22:45 Festivalové minuty MTF Zlatá Praha 2011 [i] 22:55 Zvuky pod sluncem [i] 00:00 Q [i] 00:25 Letecké katastrofy IV. [i] 01:15 Kultura.cz [i] 01:40 Ladí neladí [i] 02:40 Kavárnička dříve narozených [i] 03:30 Figarova svatba [i] 04:10 Pod lampióny [i] 04:55 Kosmický věk: Příběh NASA: Dokumentární série BBC 2/4 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 156 [i] 09:35 Láska a jiné pohromy [i] 11:25 V dobrém i zlém 14 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Walker Texas Ranger VIII 17 [i] 13:40 Smallville IX 17 [i] 14:40 Gilmorova děvčata VI 14 [i] 15:35 Dva a půl chlapa II 14 [i] 16:00 Beze stopy 7 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Odložené případy VII: Bunny na útěku 12 [i] 18:25 Ulice 2057 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Hledá se náhradník 291 [i] 21:25 Víkend: Z cizího krev neteče [i] 22:25 Noční Televizní noviny [i] 22:55 Jarní prázdniny: * [i] 00:35 Kriminálka Las Vegas VIII: Švábi 9 [i] 01:30 Novashopping 02:10 Walker Texas Ranger VIII: Loupeživí rytíři [i] 03:20 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka 5 [i] 04:05 Stefanie VIII 46, 47 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:25 M*A*S*H 193 [i] 09:10 Prostřeno! [i] 10:05 To je vražda, napsala XII: Pomsta paní Parkerové 21 [i] 11:05 Diagnóza vražda I: Schůzka se smrtí 12 [i] 12:05 Policie Hamburk III: Rodinná tajemství 11 [i] 13:05 Odpadlík II: Charlie 9 [i] 14:05 Kutil Tim VIII: Teď, nebo nikdy 23 [i] 14:35 Můj přítel Monk III: Pan Monk se setkává s kmotrem 5 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Růže z Kerrymoru [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:20 Soukromá dramata [i] 22:15 Sběratelé kostí IV: Kritik ve víně 25 [i] 23:15 Myšlenky zločince V: Fanynka až za hrob 7 [i] 00:15 Nedokonalé zločiny IV: Barvy lásky 16 [i] 01:20 Volejte Věštce [i] 03:25 Nedokonalé zločiny IV: Barvy lásky 16 [i] 04:25 Svět 2011 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Skrytá vášeň 82/188 [i] 06:10 Cigánske srdce 63/218 [i] 07:05 Sudkyňa Hatchettová I. 97-98/175 [i] 08:10 Poisťovňa šťastia IV. 4/16 [i] 09:05 Rodinná kliatba 27/110 [i] 10:10 Frasier X. 14/24 [i] 10:40 Veštiareň [i] 11:40 Sabrina - mladá čarodejnica IV. 17-18/22 [i] 12:30 Gossip Girl II. 14/25 [i] 13:20 Sudkyňa Hatchettová II. 118-119/125 [i] 14:20 Rebeli I. 40/215 [i] 15:15 Tisíc a jedna noc 166/180 [i] 16:10 Cigánske srdce 64/218 [i] 17:10 Skrytá vášeň 83/188 [i] 18:05 Rodinná kliatba 28/110 [i] 19:00 Rebeli I. 41/215 [i] 20:00 Ženatý so záväzkami II. 14-15/22 [i] 21:05 V objatí hodvábu 55-56/200 [i] 22:35 Zajtrajšie noviny III. 1/23 [i] 23:30 Frasier X. 15/24 [i] 23:55 Ženatý so záväzkami II. 14-15/22 [i] 00:55 Sudkyňa Hatchettová II. 118-119/125 [i] 01:35 Ulica III. 77/259 [i] 02:25 Rodinná kliatba 28/110 [i] 03:05 Lampáreň [i] 03:55 Na streche [i] 04:50 Smiechoty [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Elvíra-strašidelný zámek [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Daleko od ní [i] 14:00 Zab tu mrchu! [i] 16:00 Rudý baron [i] 18:15 Vládce kouzel [i] 19:55 Countdown [i] 21:50 Concord v ohrožení [i] 23:30 Aljašský expres [i] 01:10 Hlad [i] 02:45 Informátoři [i] 04:20 Boeing 747 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:30 Cyklistika [i] 10:15 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 14:45 Fotbal [i] 15:45 Watts [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:15 Tenis [i] 20:00 Box [i] 21:00 Box [i] 23:00 Motorismus [i] 23:15 MS superbiků v Portugalsku 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Sladký život v New Yorku 1: Druhé šance 7 [i] 06:20 Vraždy v Midsomeru 8: 6. díl 6 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 3: Přelet nad Cudasovým hnízdem 2 [i] 09:20 Diagnóza vražda 8: Tátovy hříchy - část 1 12 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 8: 7. díl 7 [i] 12:20 Detektiv Nash Bridges 3: Ztráta paměti 4 [i] 13:20 Walker, Texas Ranger 6: Na hranici 10 [i] 14:20 Diagnóza vražda 8: Tátovy hříchy - část 2 13 [i] 15:20 Vraždy v Midsomeru 8: 8. díl 8 [i] 17:20 Pohotovost 2: Tady se děje zázrak 10 [i] 18:20 Walker, Texas Ranger 6: Ztracení hoši 11