TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:15 Bez servítky [i] 09:10 Kobra 11 IX. 7/16 [i] 10:10 Uletená rodinka [i] 12:00 Bez stopy III. 20/23 [i] 12:55 Rýchle Televízne noviny [i] 13:00 Odložený prípad V. 15/18 [i] 13:55 Monk III. 11/16 [i] 14:45 Rýchle Televízne noviny [i] 14:50 Teória veľkého tresku III. 1/23 [i] 15:20 Susedia [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Myšlienky vraha VI. 16/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 166/180 [i] 21:15 Zita na krku [i] 21:50 Partička [i] 22:30 Nočné Televízne noviny [i] 22:55 Elitná jednotka [i] 00:55 Vražedná bleskovka [i] 02:30 Smallville VII. 16/20 [i] 03:10 Flash Gordon 22/22 [i] 03:55 Kobra 11 IX. 7/16 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Dámsky klub "N" [i] 06:40 Poklady sveta: Ravenna Taliansko [i] 06:55 Svet v obrazoch [i] 07:20 Udalosti ČT [i] 07:50 Správy STV [i] 08:15 Vojna kuchárov [i] 08:40 Fenomén Junior [i] 09:10 Duel [i] 09:40 Tandemy [i] 10:10 Profesionáli: Zabijak s dlhou rukou 4/13 [i] 11:10 Sila lásky III. 176/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Sladká Valentína 162/178 [i] 14:25 Divoký anjel 29/270 [i] 15:10 JAG: Nehodný syn 2/20 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:05 Duel [i] 17:35 5 proti 5 [i] 18:20 Sila lásky V. 30/274 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Láska je len slovo [i] 21:35 Reportéri [i] 22:05 Nočné správy STV [i] 22:15 Počasie [i] 22:18 Góly - body - sekundy [i] 22:25 Genesis: Zrodenie vraha: Posadnutosť 14/22 [i] 23:20 JAG: Nehodný syn 2/20 [i] 00:10 Profesionáli: Zabijak s dlhou rukou 4/13 [i] 01:00 Divoký anjel 29/270 [i] 01:40 Láska je len slovo [i] 03:20 Sila lásky III. 176/244 [i] 04:10 Sila lásky V. 30/274 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Dokumentárny klub: Po stopách Gándhího [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Hádaj, kto nás pozval? [i] 09:10 Ovce.sk [i] 09:15 Dámsky klub "N" [i] 10:35 Cesty nádeje [i] 11:00 Na ceste: Na ceste po Alorskom súostroví [i] 11:40 Fokus - rodina [i] 12:25 Živá panoráma [i] 13:00 Na ľudovú nôtu [i] 13:20 Umenie 2011: Vizuálne umenie [i] 13:45 Kinorama [i] 14:15 Autosalón [i] 14:40 Odpískané [i] 15:30 Magazín Ligy majstrov [i] 16:00 Športové ozveny [i] 16:25 Rómsky magazín [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:30 Rieky sveta: Niger, rieka duchov 7/7 [i] 18:00 VAT [i] 18:30 Večerníček: Lienkin domček 2/7 [i] 18:40 Fokus - práca [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Správy - Hírek [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Diagnóza: Cystická fibróza [i] 20:20 Medicína - Lupus [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Testament [i] 00:00 Test magazín [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:40 Správy - Hírek [i] 00:50 Správy STV "N" [i] 01:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Klamári III. 6 [i] 05:40 KRIMI 06:00 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI 06:55 NOVINY TV JOJ 07:15 KRIMI 07:45 NOVINY TV JOJ 08:00 Súdna sieň: Verejné tajomstvo [i] 09:00 Panelák VIII.: Masér vs. milenec 40 [i] 10:00 Náš nový dom III. 6 [i] 11:00 Profesionáli II.: Sárin orgazmus 11 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Numb3rs III. 7 [i] 14:00 Bostonské zločiny III. 2 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 14 [i] 16:00 Takešiho hrad I. [i] 16:30 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela II. 14 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Kutyil s.r.o. 16 [i] 18:00 Súdna sieň: Nevie, čo chce [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VIII.: Zajačie úmysly 41 [i] 21:15 Hoď svišťom: Frajer 7 [i] 22:00 Viem, že moje dieťa je hviezda! [i] 23:00 Californication - Orgie v Kalifornii I. 7 [i] 23:45 Ping Pong [i] 01:30 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 24/24 [i] 02:15 Náš nový dom III. 6 [i] 03:00 Numb3rs I. 9 [i] 03:40 Californication - Orgie v Kalifornii I. 7 [i] 04:00 Bostonské zločiny III. 2 [i] 04:45 Hoď svišťom: Frajer 7 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Siska 51 [i] 06:00 Klaun 6 [i] 06:50 Doktorka Quinnová 143,144 [i] 08:15 Matlock V. 21,22/22 [i] 10:15 Rosalinda 7,8 [i] 12:00 M*A*S*H 138,139 [i] 13:00 Panelák VIII.: Masér vs. milenec 40 [i] 14:00 Simpsonovci III. 17 [i] 14:30 Šokujúce zábery 19 [i] 14:55 18 kolies spravodlivosti II. 7 [i] 16:00 Knight Rider 77 [i] 17:00 M*A*S*H 138,139 [i] 18:00 VyVolení [i] 18:30 Takešiho hrad I. 30 [i] 19:00 Simpsonovci XV. 5 [i] 19:20 Futurama V. 4 [i] 19:50 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela II. 14 [i] 20:15 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 16 [i] 21:00 C.S.I.: Kriminálka New York I. 16 [i] 22:00 Ochrana svedkov II. 8 [i] 22:50 Ochrana svedkov I. 4 [i] 23:40 VyVolení [i] 00:10 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 16 [i] 00:50 C.S.I.: Kriminálka New York I. 16 [i] 01:30 Ochrana svedkov II. 8 [i] 02:15 Ochrana svedkov I. 4 [i] 02:55 Knight Rider 77 [i] 03:40 18 kolies spravodlivosti II. 7 [i] 04:20 Matlock V. 21,22/22 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Pán času II. 7/13 [i] 07:00 The Amazing Race Asia III. 13/13 [i] 08:00 Star Trek: Stanice Deep Nine 3/20 [i] 09:00 Ochránce IV. 8/8 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba II. 21/23 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba LA 11/24 [i] 12:00 Star Trek: Stanice Deep Nine 3/20 [i] 13:00 Pán času II. 8/13 [i] 14:00 The Amazing Race XV. 1/12 [i] 15:00 Advokáti II. 13/21 [i] 16:00 CSI: New York VI. 4/23 [i] 17:00 Star Trek: Stanice Deep Nine 4/20 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA 12/24 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba II. 22/23 [i] 20:00 CSI: New York VI. 5/23 [i] 21:00 Boj o čas III. 13/22 [i] 22:00 Poslední vteřiny II. 3/16 [i] 23:10 Strážce pořádku II. 3/13 [i] 00:10 Obhájci 14/18 [i] 01:05 Boj o čas III. 13/22 [i] 02:00 Poslední vteřiny II. 3/16 [i] 03:00 Strážce pořádku II. 3/13 [i] 03:45 Obhájci 14/18 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 1 [i] 06:00 Pátá rychlost 4 [i] 06:25 Špinavé práce: Pracovník na ostrově zvratků [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Dlouhá cesta, krátká trpělivost [i] 08:10 Bořiči mýtů: Obličejové masky z filmu Mission Impossible [i] 09:05 Mimořádné projekty: Tokijské Sky City [i] 10:00 Jak to dělají?: Panamský průplav/zavážka odpadu [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 33 [i] 10:55 Nutné k přežití: Země nekonečné oblohy [i] 11:50 Opravna vraků: Londýnský autoservis 11 [i] 12:45 Opravna vraků: Šťastná hvězda [i] 13:40 Americký chopper: Lawless Drag Bike – 1. část, motorka z dílny PJD – 3. část [i] 14:35 Špinavé práce: Sběrač krokodýlích vajec [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Konec lovu [i] 16:25 Bořiči mýtů: Běh po vodě [i] 17:20 Mimořádné projekty: Tokijské Sky City [i] 18:15 Nutné k přežití: Čína [i] 19:10 Jak se to dělá 37 [i] 19:40 Jak to dělají? 14 [i] 20:05 Nutné k přežití: Světová příručka, jak přežít [i] 21:00 Nejsmrtelnější úlovek: Zlodějská partie [i] 21:55 Uhlí 1 [i] 22:50 Američtí dřevorubci: Poslední pokus [i] 23:45 Bořiči mýtů: Běh po vodě [i] 00:40 Nutné k přežití: Světová příručka, jak přežít [i] 01:40 Nejsmrtelnější úlovek: Zlodějská partie [i] 02:40 Uhlí 1 [i] 03:40 Američtí dřevorubci: Poslední pokus [i] 04:35 Jak se to dělá 37 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pošta pro tebe [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Letohrátky: S bůžkem nejsou žádné čáry 9/52 [i] 09:30 Okouzlení II 14/32 [i] 10:25 McLeodovy dcery III: Rozruch 30/30 [i] 11:10 Vrata [i] 11:40 Širák [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:05 Když se slunci nedaří: Inzulín 3/6 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 16:00 Kouzelná školka [i] 16:30 Včelka Mája: Mája hledá les 24/104 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kuchařská pohotovost [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Četnické humoresky: Dědic 31/39 [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 Přežít! [i] 23:05 Na stopě [i] 23:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:35 Wallander: Na špatné stopě 1/3 [i] 01:05 POLOŠERO - DROGY [i] 01:35 Dobré ráno s Jedničkou 04:05 AZ-kvíz [i] 04:30 Z metropole (Praha) [i] 04:55 Kolo plné hvězd [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Babylon [i] 05:30 Příběhy předmětů [i] 06:00 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých 8/10 [i] 06:20 Divnopis [i] 06:30 Ochránce [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Kamera na cestách: V rytmu dálek 2/3 [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1958 [i] 09:10 Průkopníci podnikání v českých zemích [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Kosmický věk: Příběh NASA 2/4 [i] 10:30 Po stopách třetího odboje [i] 11:00 Biblické příběhy [i] 12:30 Dostaveníčko v Brně [i] 13:10 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 13:40 Vzduch je naše moře [i] 13:55 Hledání ztraceného času [i] 14:15 Československý filmový týdeník 1961 854/2379) [i] 14:30 Živě s Václavem Žmolíkem [i] 14:35 Historické minipříběhy a kuriozity [i] 14:55 Příběhy předmětů [i] 15:25 Průkopníci podnikání v českých zemích [i] 15:55 Germáni 4/4 [i] 16:55 Terst - město mezi Východem a [i] 17:50 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých 9/10 [i] 18:15 Krásy evropského pobřeží: Mezi dvěma světy [i] 18:20 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Vražedné líbánky 24/80 [i] 18:50 Kultura s Dvojkou [i] 19:10 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:20 Osobnost na Dvojce [i] 19:30 Počesku [i] 19:40 Náš venkov [i] 20:00 Nacistická výprava na Střechu světa [i] 20:55 Po stopách třetího odboje [i] 21:25 Osobnost na Dvojce [i] 21:30 Historie.cs [i] 22:10 Festivalové minuty MTF Zlatá Praha 2011 [i] 22:20 Film o filmu Dům [i] 22:40 Adamova jablka [i] 00:15 Abbey Road: Live II.: The Kills, Sara Bareilles a The 8/12 [i] 01:05 Komediograf [i] 01:30 Kultura.cz [i] 01:55 Q [i] 02:25 Evropa dnes [i] 02:50 Oldtimer Bohemia Rallye 2011 03:15 Ladí neladí [i] 04:10 Kavárnička dříve narozených [i] 04:55 Vesnicopis [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 155 [i] 09:35 Rozbouřená řeka [i] 11:25 V dobrém i zlém 13 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Walker Texas Ranger VIII 16 [i] 13:40 Smallville IX 16 [i] 14:40 Gilmorova děvčata VI 13 [i] 15:40 Dva a půl chlapa II 13 [i] 16:00 Beze stopy 6 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Odložené případy VII: Voják, jak se patří 11 [i] 18:25 Ulice 2056 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Comeback: Snad to vyjde příště [i] 20:40 Okresní přebor: Kopačák 7 [i] 21:20 Dr. House VII: Neštovice o rok více 7 [i] 22:20 Noční Televizní noviny [i] 22:50 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IX: Otcovství 9 [i] 23:45 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II 1 [i] 00:55 Zátoka vášní 6, 7 [i] 01:50 Novashopping 02:30 Walker Texas Ranger VIII: Šest hodin [i] 03:10 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:25 M*A*S*H 192 [i] 09:10 Prostřeno! [i] 10:05 To je vražda, napsala XII: Nevědomost zabíjí 20 [i] 11:05 Diagnóza vražda I: Tanec se smrtí 11 [i] 12:05 Policie Hamburk III: Nebezpečný ctitel 10 [i] 13:05 Odpadlík II: Léto bez konce 8 [i] 14:05 Kutil Tim VIII: Nabubřelý doktor 22 [i] 14:35 Můj přítel Monk III: Pan Monk má padáka 4 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Zbloudilá srdce [i] 17:40 Minuty regionu 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů: Smrt 75 [i] 21:20 O mé rodině a jiných mrtvolách: Navěky spolu 1 [i] 21:55 Partička [i] 22:30 Anatomie lži III: Poslední splátka 1 [i] 23:30 Sběratelé kostí IV: Socha s lebkou 8 [i] 00:30 Nedokonalé zločiny IV: Masakr 15 [i] 01:35 Volejte Věštce [i] 03:20 Nedokonalé zločiny IV: Masakr 15 [i] 04:15 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Skrytá vášeň 81/188 [i] 06:30 Cigánske srdce 62/218 [i] 07:50 Neskrotná Angelika [i] 09:35 Krok za krokom VI. 22/24 [i] 10:00 Jesse I. 3/22 [i] 10:25 Veštiareň [i] 11:25 Šéfkuchár bez čapice I. 31-32/52 [i] 12:20 Gossip Girl II. 13/25 [i] 13:10 Sudkyňa Hatchettová II. 116-117/125 [i] 14:15 Rebeli I. 39/215 [i] 15:10 Dr. Oz I. 13/174 [i] 16:05 Cigánske srdce 63/218 [i] 17:05 Skrytá vášeň 82/188 [i] 18:00 Rodinná kliatba 27/110 [i] 19:00 Rebeli I. 40/215 [i] 20:00 Ženatý so záväzkami II. 12-13/22 [i] 21:00 Inga Lindströmová: Maják na ostrove [i] 22:50 Poisťovňa šťastia IV. 4/16 [i] 00:00 Frasier X. 14/24 [i] 00:30 Ženatý so záväzkami II. 12-13/22 [i] 01:35 Sudkyňa Hatchettová II. 116/125 [i] 01:50 Ulica III. 76/259 [i] 02:40 Rodinná kliatba 27/110 [i] 03:20 Lampáreň [i] 04:00 Na streche [i] 04:55 Smiechoty [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Proměna Placida Lakea [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Deník slečny Evy Smallwoodové [i] 13:55 Banditi [i] 16:10 Vévodkyně [i] 18:05 Daleko od ní