TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:55 Dobrodružstvá Jackieho Chana II. 26-27/39 [i] 06:45 Scooby Doo, ako sa máš I. 12/14 [i] 07:15 Malí Flintstonovci 14/26 [i] 07:40 Alf IV. 6-7/24 [i] 08:40 Anna zo Zeleného domu I. 2/4 [i] 09:35 LET´S DANCE [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Lampáreň [i] 14:05 Ničivá smršť [i] 16:05 Rýchle Televízne noviny [i] 16:15 Láska s výstrahou [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Susedia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Rýchlo a zbesilo: Tokijská jazda [i] 22:10 STEVEN SEAGAL: Strážca spravodlivosti [i] 23:10 Okrsok 13 [i] 00:55 Smrtonosný dopad [i] 04:05 Smotánka [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 ... a just! (dohoda možná) [i] 05:45 Autosalón [i] 06:10 Udalosti ČT [i] 06:40 Správy STV [i] 07:00 Góly - body - sekundy [i] 07:10 101 dalmatíncov 58/65 [i] 07:35 Rýchla rota Chipa a Dala 58/65 [i] 08:00 Maškrtníček [i] 08:25 Mať tak o koliesko viac: Očkovanie [i] 08:35 Heidi: Odhalenie 20/26 [i] 09:00 Nekonečný príbeh 3/13 [i] 09:45 Poklady sveta: Visutá gondola v Portugalete [i] 10:05 Planéta Zem zhora IV.: Senegal, národný park Djoudj [i] 10:55 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:05 Agatha Christie : Poirot: Dolina [i] 14:45 Film pre pamätníkov - k jubileu Martina Ťapáka: Stratená dolina [i] 16:15 Pošta pre teba [i] 17:20 Fenomén Junior [i] 17:50 Štýlovo [i] 18:25 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:05 Poklady sveta: Ravenna Taliansko [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Zlomok sekundy 7/14 [i] 21:15 Drážďanské peklo 2/2 [i] 22:45 Góly - body - sekundy [i] 22:55 Odpískané [i] 23:40 Agatha Christie : Poirot: Dolina [i] 01:15 O 5 minút 12 [i] 02:20 Drážďanské peklo 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:15 Halali [i] 06:40 Zvieratá pomocníci: Sokol, majster lovu 4/6 [i] 07:10 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 07:40 Formula 1 - hlavné preteky [i] 10:00 Farmárska revue [i] 10:15 Zelená revue [i] 10:35 Test magazín [i] 10:45 Najriskantnejšie technické operácie: Lietadlo na pohotovosti 6/10 [i] 11:35 Noc v archíve: Auto-moto-revue [i] 12:35 Múdra princezná [i] 13:50 Gen.sk: Anton Heretik [i] 14:00 Slovo [i] 14:10 Orientácie [i] 14:35 Môj príbeh: Prehral som milión a pol [i] 15:00 Folklórny festival Východná 2009: Korene a iné tvary [i] 15:30 Família - Matka na plný úväzok [i] 15:55 Anjeli strážni Kláry Issovej [i] 16:30 3 x s Ladislavom Chudíkom: Jacobowski a plukovník [i] 18:00 Na ceste: Na ceste po Alorskom súostroví [i] 18:28 6 miliárd názorov - Láska 3 [i] 18:30 Večerníček: Lienkin domček 1/7 [i] 18:40 Táraninky: Sklo [i] 18:50 On Air [i] 19:15 Poklady Slovenska: Slovenské Versailles [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Keno 10 [i] 19:50 Invencie: Karol Baron - V ríši divov [i] 20:00 Dokumentárny klub: Po stopách Gándhího [i] 20:55 Umenie 2011: Vizuálne umenie [i] 21:25 Kinorama [i] 21:55 Pozvánka do divadla: Jeppe z vŕšku [i] 23:55 Takí sme boli: Životopisné hry o svetových osobnostiach [i] 00:10 MS v gymnastike-šport. gymnastika [i] 03:25 Udalosti ČT [i] 03:55 Správy STV "N" [i] 04:10 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 TOP STAR [i] 06:25 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:15 Blízko smrti [i] 08:00 Simpsonovci XX. 8,9,10,11 [i] 10:00 Stratené duše V. 17 [i] 11:00 Glee II. 6 [i] 12:00 Klamári III. 6 [i] 13:00 V poslednej chvíli [i] 15:00 Plán hry [i] 17:15 TOP STAR [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:20 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 14 [i] 23:15 Obeť kanibala [i] 01:10 V poslednej chvíli [i] 02:40 Glee II. 6 [i] 03:25 Solaris [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Doktorka Quinnová 125 [i] 06:15 Siska 51,52 [i] 08:15 MacGyver 12,13 [i] 10:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT PLUS [i] 10:45 Volajú ma Earl IV. 5,6 [i] 11:30 Stratené dôkazy 8 [i] 12:30 Telo ako zbraň 14 [i] 13:30 Simpsonovci III. 16 [i] 13:50 Šokujúce zábery 18 [i] 14:15 Detektív Extralarge: Jo-Jo [i] 16:15 Pomsta Čierneho korzára [i] 18:15 VyVolení - Týždenný súhrn 2011 [i] 19:15 Simpsonovci III. 17 [i] 19:45 Šokujúce zábery 19 [i] 20:00 Čierna vdova [i] 22:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT PLUS [i] 23:00 TOP STAR [i] 23:55 VyVolení - Týždenný súhrn 2011 [i] 00:45 Čierna vdova [i] 02:20 MacGyver 12,13 [i] 03:55 Mafstory: Banánov špeciál I. [i] 04:25 Volajú ma Earl IV. 5,6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Umíte tančit? V. 21/37 [i] 07:00 Advokáti VII. 20/22 [i] 08:00 Advokáti VII. 21/22 [i] 09:00 Ztracený svět II.: Pramen 10/22 [i] 10:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine III. 13/26 [i] 11:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine III. 14/26 [i] 12:00 Ztracený svět II.: Trofeje 11/22 [i] 13:00 Pravěk útočí III. 1/10 [i] 14:05 Umíte tančit? V. 21/37 [i] 15:05 Kdopak to mluví 2 [i] 16:40 Advokáti VII. 20/22 [i] 17:40 Advokáti VII. 21/22 [i] 18:30 Můj nejhorší týden 5/16 [i] 19:00 El Barco 2/13 [i] 20:30 Námořní vyšetřovací služba III. 23/24 [i] 21:30 Strážce pořádku II. 2/13 [i] 22:30 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 2/13 [i] 23:30 Cena za lidskost III. 4/8 [i] 00:45 Internát IV. 5/11 [i] 02:10 Strážce pořádku II. 2/13 [i] 02:55 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 2/13 [i] 03:40 Cena za lidskost III. 4/8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Superstroje: Řezačky a drtiče [i] 06:00 Pátá rychlost 3 [i] 06:25 Jak to dělají?: Stavba tunelů/Čaj/Horská kola [i] 06:50 Jak to funguje: Tetovací strojek/paletový vozík/digitální fotoaparát/laserová myš [i] 07:15 Možné i nemožné 1 [i] 08:10 Bořiči mýtů: Bourání malých mýtů [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 19 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 20 [i] 10:00 Mimořádné projekty: Holandské mořské hráze [i] 10:55 Objevení ropy 1 [i] 11:50 Špinavé práce: Pracovník pro hubení moskytů [i] 12:45 Nebezpečný úlovek – Lovci humrů: Moře nemá vládce [i] 13:40 Bořiči mýtů: Bourání malých mýtů [i] 14:35 Americký chopper: Lawless Drag Bike – 1. část, motorka z dílny PJD – 3. část [i] 15:30 Jízda: Nahoře bez [i] 16:25 Laboratoř pro chlapy Jamese Maye 1 [i] 17:20 Opravdu to přežili: Nouzové přistávací těleso [i] 17:50 Opravdu to přežili: Těhotná parašutistka [i] 18:15 Říční příšery: Hrůza na Aljašce [i] 19:10 Nebezpečné rybaření 3 [i] 20:05 Nebezpečné pobřeží 3 [i] 20:35 Bezpečná hranice 3 [i] 21:00 Nic osobního: Zrada u silnice [i] 21:55 Ross Kemp - extrémní svět 3 [i] 22:50 Hrůzné okamžiky: Smrtelný kouzelnický trik [i] 23:45 Únos a záchrana: Domácí invaze [i] 00:40 Opravdu to přežili: Nouzové přistávací těleso [i] 01:10 Opravdu to přežili: Těhotná parašutistka [i] 01:40 Nic osobního: Zrada u silnice [i] 02:40 Ross Kemp - extrémní svět 3 [i] 03:40 Jak se to dělá 10 [i] 04:05 Hrůzné okamžiky: Smrtelný kouzelnický trik [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:50 Setkávání [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:30 Tancuj, tancuj 25/26 [i] 06:40 Finley požární autíčko 16/39 [i] 07:05 Taylor má trable: Být sama sebou 12/26 [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Cirkus Humberto: Natrvalo 6/12 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Sváteční slovo PhDr. Michaely Mrowetz [i] 13:05 POHÁDKA NA PŘÁNÍ [i] 14:00 Svět ČT [i] 14:25 Zločin v dívčí škole [i] 16:15 Hercule Poirot [i] 17:15 Pošta pro tebe - Návraty [i] 18:10 Do moře míst 6/13 [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Setkání v Praze, s vraždou [i] 21:40 168 hodin [i] 22:10 Hodina pravdy [i] 23:30 Losování Sportky a Šance 23:35 Taxík [i] 00:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:10 Frankenstein [i] 01:40 Autoškola národa [i] 03:05 Všechnopárty [i] 03:45 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 6/26 [i] 04:45 Kalendárium [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Francesco Maria Veracini: Sonata E dur č. 2 pro housle a cembalo [i] 05:25 Uchem jehly [i] 05:50 Chcete je? [i] 06:00 Cesty víry: Bruselská duše východu [i] 06:30 Cestománie [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Barvy života [i] 08:55 Hledání ztraceného času [i] 09:15 Po českých a moravských galeriích s Eliškou Fučíkovou: Alšova Jihočeská galerie v 6/8 [i] 09:30 Design pro život: Světoznámý francouzský designér 4/6 [i] 10:25 Grandsupertingltangl 5/14 [i] 10:55 Chcete mě? [i] 11:10 Máte mě! [i] 11:25 Přidej se [i] 11:35 Nedej se [i] 11:55 Babylon [i] 12:25 Křesťanský magazín [i] 12:55 Úsměvy Ladislava Peška [i] 13:35 Knižní svět [i] 14:05 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých 8/10 [i] 14:25 Poklady světa [i] 14:40 Edinburgh [i] 14:50 Krásy evropského pobřeží: Gdaňsk [i] 15:00 Vesnicopis [i] 15:20 Království divočiny: Kukačka kohoutí [i] 15:50 Kamera na cestách: V rytmu dálek 2/3 [i] 16:45 Cesty víry: Zapomenuté umění [i] 17:10 Uchem jehly [i] 17:35 Kultura.cz [i] 18:05 Vzkaz Aleny Wagnerové [i] 18:25 Biblické příběhy [i] 20:00 Heydrich - konečné řešení: Muži pro speciální operace 7/44 [i] 20:30 Letecké katastrofy IV. [i] 21:25 Festivalové minuty MTF Zlatá Praha 2011 [i] 21:35 Na plovárně s Davidem Coulthardem [i] 22:00 Správná věc [i] 23:25 Zlaté tele: Sladké břímě slávy 2/8 [i] 00:15 Zblízka [i] 01:15 Evropský koncert 2011 [i] 02:50 Game Page [i] 03:20 Jazzové reminiscence [i] 04:05 Chantal Poullain ... jsem emancipovaná, blbečku . Režie V. Morávek [i] 04:30 Po stopách patriarchů a proroků [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:30 Pirátova rodinka 40 [i] 06:00 Bolek a Lolek 59 [i] 06:15 Baby Looney Tunes 6 [i] 06:40 Batman vítězí IV 10 [i] 07:05 Spongebob v kalhotách 66 [i] 07:30 Velká cena Korey [i] 10:15 Můj brácha má prima bráchu [i] 12:15 Erin Brockovich [i] 14:45 Nova Author Cup 2011 [i] 14:55 Pane, vy jste vdova! [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Babicovy dobroty [i] 18:15 Rady ptáka Loskutáka [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Jménem krále: Aby dopadl vraha, musí nasadit vlastní život... [i] 21:30 U mě dobrý [i] 23:45 Střepiny [i] 00:10 Tudorovci II 5 [i] 01:15 Neil Young: Heart of Gold [i] 03:15 Novashopping 03:50 Volejte Novu [i] 04:50 Stefanie VIII 45 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Nikdo není dokonalý [i] 06:00 Zpravodajství TV Prima 07:10 Beyblade Metal Fusion: Vzpomínky na Rya 14 [i] 07:40 Tutenstein I: Stařík Tut 14 [i] 08:10 Tajemství 2. světové války: Pravda o Rommelovi 6 [i] 09:20 Svět 2011 [i] 09:55 Zločiny v zahradách III: Koho to přinesl čáp? 6 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Krajina s nábytkem [i] 15:05 Vraždy v Midsomeru XI: Čarodějův synovec [i] 17:10 Nové hnízdo [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:05 Česká spojka [i] 00:35 Myšlenky zločince I 22 [i] 01:30 Volejte Věštce [i] 03:15 Zločiny v zahradách III: Koho to přinesl čáp? 6 [i] 04:05 Tajemství 2. světové války: Pravda o Rommelovi 6 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Slávici na ulici [i] 06:25 Je to možné?! [i] 06:55 Skrytá vášeň 80/188 [i] 08:05 Danielle Steelová: Palomino [i] 09:45 Veštiareň [i] 10:45 Sabrina - mladá čarodejnica IV. 18/22 [i] 11:10 Karavan šou [i] 11:40 Gossip Girl II. 14/25 [i] 12:45 Správna Susan II. 26/26 [i] 13:25 Columbo zasahuje 13/20 [i] 15:15 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 79/129 [i] 16:50 Skrytá vášeň 81/188 [i] 17:50 Priateľky [i] 18:25 Šéfkuchár bez čapice I. 31-32/52 [i] 19:25 Jesse I. 3/22 [i] 20:00 Neskrotná Angelika [i] 21:40 Skutočný príbeh: Opustená a oklamaná [i] 23:30 Vraždiaci Zodiak [i] 01:25 Skrytá kamera [i] 02:45 Správna Susan II. 26/26 [i] 03:10 Je to možné?! [i] 03:35 Karavan šou [i] 04:05 Nočné lampy [i] 04:40 V tieni [i] 04:55 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 RRRrrrrrrr! [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Arthur a Minimojové [i] 13:45 Pokoj v duši [i] 15:30 Jiný život [i] 17:20 Phoebe v říši divů [i] 19:10 Proměna Placida Lakea [i] 20:45 Před svatbou ne! [i] 22:55 24 hodin [i] 00:50 Replikant [i] 02:30 Pekelná kuchyně [i] 04:25 Horší než smrt [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Šerm [i] 09:30 Maraton [i] 12:00 Tenis [i] 12:45 Motorismus [i] 13:00 Motorismus [i] 14:00 Motorismus [i] 15:15 Watts [i] 16:00 Motorismus [i] 16:30 Motorismus [i] 17:30 Tenis [i] 18:30 Šerm [i] 20:15 Box [i] 22:00 Bojové sporty [i] 23:00 Motorismus [i] 23:15 Tenis [i] 00:15 Motorismus [i] 01:15 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:15 Být Erikou 2: Táto, slyšíš mě? 10 [i] 06:40 Poslední sbohem [i] 08:30 Diagnóza vražda 8: Krvavé molo 8 [i] 09:30 Diagnóza vražda 8: Zpověď 9 [i] 10:30 Diagnóza vražda 8: Hra na Boha 10 [i] 11:30 Spravedlnost v krvi 1: Z důvodů neznámých 5 [i] 12:30 Dobrá manželka 2: VIP služby 5 [i] 13:30 Bitva o Los Angeles [i] 15:20 Moby Dick [i] 17:10 Megapiraňa [i] 19:00 Walker, Texas Ranger 6: Rangerovy oči 9 [i] 20:00 Havaj 5-0 1: Nevinný 14 [i] 21:00 PREMIÉRA Spravedlnost v krvi 1: Pod svícnem je tma 6 [i] 22:00 Dobrá manželka 2: Jedovatá pilulka 6 [i] 23:00 Ace Ventura 2: Volání divočiny [i] 00:50 Rookie Blue 2: Za úplňku 3 [i] 01:50 Rookie Blue 2: Srdce a jiskry 4 [i] 02:50 Bitva o Los Angeles [i] 04:40 Diagnóza vražda 8: Méně než nula 11 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Putování dinosaurů 1 [i] 06:55 Putování dinosaurů 2 [i] 07:50 Mravenci vědí všechno 10 [i] 08:05 Žralok U 3 [i] 09:00 Tři hladoví hoši 7 [i] 09:35 Zima na chalupě 4 [i] 10:35 Krev, pot a přepych 2 [i] 11:45 Nejpřísnější rodiče světa 27 [i] 12:55 Buď já nebo pes 78 [i] 13:55 Jamie ukáže, co umí 6 [i] 15:00 Zvířecí rekordmani: Flirtování 52 [i] 16:00 Dokonalí predátoři [i] 17:00 Podzemí městí 10 [i] 18:00 Bojovníci se špínou 19 [i] 18:30 Bojovníci se špínou 20 [i] 19:05 Odkrytý Egypt 6 [i] 20:10 Budování říše 9 [i] 21:05 Bitva 360 2 [i] 22:10 Vyloučeno 5 [i] 23:10 Smrtící válečníci: Viking vs. Samuraj 2 [i] 00:05 Budování říše 9 [i] 01:00 Vesmír III. 3 [i] 01:55 Unášen divokou vodou 3 [i] 02:55 Zvířecí rekordmani: Souboj pohlaví 43 [i] 04:00 Budování říše 9 [i] 04:55 Dokonalí predátoři [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Chlupatá odplata