TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 Dobrodružstvá Jackieho Chana II. 24-25/39 [i] 05:55 Scooby Doo, ako sa máš I. 11/14 [i] 06:25 Malí Flintstonovci 13/26 [i] 06:45 Alf IV. 4-5/24 [i] 07:45 Volanie divočiny: Nové dobrodružstvo [i] 09:45 Dva a pol chlapa VI. 24/24 [i] 10:15 Kráľovské výkupné [i] 12:15 Za plotom [i] 13:50 Klokan Jack [i] 15:40 Charlieho anjeli [i] 17:35 Rýchle Televízne noviny [i] 17:40 Partička [i] 18:20 Rýchle Televízne noviny [i] 18:25 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Diabolská svokra [i] 22:20 Len strieľaj! [i] 00:00 Priamy zásah [i] 02:00 Tábor tigrov [i] 03:30 Protilátka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Slovensko v obrazoch [i] 06:10 Udalosti ČT [i] 06:40 Slovensko dnes [i] 06:55 Správy STV [i] 07:10 Góly - body - sekundy [i] 07:25 101 dalmatíncov 57/65 [i] 07:45 Rýchla rota Chipa a Dala 57/65 [i] 08:10 Fidlibumove rozprávky [i] 08:40 Superchyty [i] 09:05 Hádaj, kto nás pozval? [i] 09:50 Deti o deťoch: Budúcnosť podľa Maxa, Krištofa a Daniela [i] 10:10 ... a just! (dohoda možná) [i] 10:35 Kaviareň Slávia [i] 11:30 K jubileu Martina Ťapáka: Ako divé husi 3/3 [i] 12:25 Autosalón [i] 12:55 Zlomok sekundy 6/14 [i] 14:05 Ach, tá šľachta [i] 15:35 Krajina rebelov 6/7 [i] 17:25 On Air [i] 17:55 Zverinec [i] 18:15 GYMPEL.TV: Len kamarátka 5/13 [i] 19:10 Poklady sveta: Visutá gondola v Portugalete [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Pošta pre teba [i] 21:05 Drážďanské peklo 1/2 [i] 22:35 Góly - body - sekundy [i] 22:45 V zajatí objektívu [i] 00:30 On Air [i] 00:55 Drážďanské peklo 1/2 [i] 02:25 V zajatí objektívu [i] 03:55 Ach, tá šľachta [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:20 MS v gymnastike-šport. gymnastika [i] 09:30 KE 2013 [i] 09:40 Ako nás sformovala Zem: Planéta ľudí [i] 10:30 Občan za dverami [i] 11:00 Cesty nádeje [i] 11:30 Senior klub [i] 11:55 5 minút po dvanástej [i] 13:10 Formula 1 - kvalifikácia [i] 14:20 Kapura [i] 15:05 Farmárska revue [i] 15:20 Zelená revue [i] 15:35 Test magazín [i] 15:45 Martin Ťapák jubiluje: Prečo Adam Chvojka vicerichtár spáva doma [i] 16:40 Svadba spod Poľany [i] 17:15 Z chlapčeka vojak [i] 18:00 Zvieratá pomocníci: Sokol, majster lovu 4/6 [i] 18:28 6 miliárd názorov - Láska 2 [i] 18:30 Večerníček: Čo videli stromy 7/7 [i] 18:40 Táraninky: Rozprávky [i] 18:45 Sigord [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Národnostné správy [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Najriskantnejšie technické operácie: Lietadlo na pohotovosti 6/10 [i] 20:50 Gen.sk: Anton Heretik [i] 21:05 Československý filmový týždenník [i] 21:15 Anjeli strážni Kláry Issovej [i] 21:50 Hlava 22 [i] 23:55 BJD 2010 Gustav Brom Orchestra (Česko,Slovensko) [i] 00:50 Udalosti ČT [i] 01:20 Správy STV "N" [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 05:45 KRIMI 06:10 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI 06:55 NOVINY TV JOJ 07:20 Ninjago - Kráľ temnôt [i] 08:00 Princezná Sissi [i] 09:00 Fantastická štvorka [i] 09:30 Rozprávková jazda [i] 10:00 Mama, ožeň ma! - Týždeň šiesty [i] 11:15 Hoď svišťom: Biznis po rusky 6 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:00 X FACTOR USA 2011 [i] 17:00 Tajomná schránka [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Plán hry [i] 22:35 Prezidentov muž 2 - Ground Zero [i] 00:35 Zachránené siroty [i] 02:50 Prezidentov muž 2 - Ground Zero [i] 04:20 Legenda o Pátračovi 5,6 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 18 kolies spravodlivosti II. 6 [i] 06:30 Cyranov ostrov [i] 07:00 Siska 49,50 [i] 09:00 Doktorka Quinnová 124,125 [i] 10:55 Krutá pravda [i] 12:35 VyVolení [i] 13:00 Simpsonovci XV. 4 [i] 13:30 Futurama V. 3 [i] 14:00 Ako hrob [i] 16:00 Chlapci a chlapi: Supermazák 6 [i] 17:00 Chalupári: Zmierovací sudca 6 [i] 18:00 Áno, šéfe! [i] 19:00 Simpsonovci III. 16 [i] 19:30 Šokujúce zábery 18 [i] 20:00 Miliónový chrobák [i] 22:00 X FACTOR USA 2011 [i] 00:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT PLUS [i] 00:35 Črepiny [i] 01:00 Chlapci a chlapi: Supermazák 6 [i] 02:00 Chalupári: Zmierovací sudca 6 [i] 02:40 Ako hrob [i] 04:10 Krutá pravda [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:05 Umíte tančit? V. 20/37 [i] 07:00 Advokáti VII. 18/22 [i] 08:00 Advokáti VII. 19/22 [i] 09:00 Ztracený svět II.: Hry 9/22 [i] 10:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine III. 11/26 [i] 11:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine III. 12/26 [i] 12:00 Ztracený svět II.: Pramen 10/22 [i] 13:00 Pravěk útočí II. 7/7 [i] 14:05 Umíte tančit? V. 20/37 [i] 15:00 Kdopak to mluví [i] 16:55 Advokáti VII. 18/22 [i] 17:55 Advokáti VII. 19/22 [i] 18:55 Podfukáři III. 1/6 [i] 20:05 Boj o čas III. 12/22 [i] 21:10 Námořní vyšetřovací služba LA 23/24 [i] 22:10 Myšlenky zločince V. 4/23 [i] 23:10 Někdo to rád hloupé 19/22 [i] 00:05 True Blood - Pravá krev III.: Krásně komplikované 2/12 [i] 01:10 Podfukáři III. 1/6 [i] 02:15 Boj o čas III. 12/22 [i] 03:05 Někdo to rád hloupé 19/22 [i] 03:50 Umíte tančit? V. 21/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Londýnské olympijské vodní centrum - Velká Británie [i] 06:00 Pátá rychlost 2 [i] 06:25 Jízda: Moalové [i] 07:15 Na plný plyn: Ducati [i] 08:10 Megastavitelé: Obří rypadlo [i] 09:05 Svět budoucnosti: Vlaky budoucnosti [i] 10:00 Divy světa stvořené člověkem - Čína: Nejrychlejší železnice [i] 10:55 Extrémní stroje: Gemini, Black Marlin, Viper [i] 11:50 Superstroje: Řezačky a drtiče [i] 12:45 Masivní stroje: Tanky [i] 13:10 Masivní stroje: Lodě [i] 13:40 Zásah do konstrukce: Na křídlech [i] 14:35 Megastavitelé: Obří rypadlo [i] 15:30 Rozebráno: Elektroinstalace [i] 15:55 Rozebráno: Odpadové hospodářství [i] 16:25 Jak se to dělá 7 [i] 16:55 To taky zvládnu 7 [i] 17:20 Divy světa stvořené člověkem - Čína: Nejrychlejší železnice [i] 18:15 Superstroje: Řezačky a drtiče [i] 19:10 Králové aukcí: Sekera na stínání hlav/klasický automat na Coca-Colu [i] 19:35 Králové aukcí: Kytara Johnnyho Cashe/rychlý kobereček [i] 20:05 Impozantní lodě: MV Solitaire [i] 21:00 Pátá rychlost 5 [i] 21:30 Pátá rychlost 6 [i] 21:55 Srdce stroje: Tanky [i] 22:50 Extrémní stroje: Čepel, mamut a řezačka [i] 23:45 Černé zlato 8 [i] 00:40 Králové aukcí: Sekera na stínání hlav/klasický automat na Coca-Colu [i] 01:10 Králové aukcí: Kytara Johnnyho Cashe/rychlý kobereček [i] 01:40 Pátá rychlost 5 [i] 02:10 Pátá rychlost 6 [i] 02:40 Srdce stroje: Tanky [i] 03:40 Jak se to dělá 9 [i] 04:05 Extrémní stroje: Čepel, mamut a řezačka [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Pohádka z Žížalího města [i] 06:10 Franklin 13/52 [i] 06:35 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím: Staří přátelé 15/26 [i] 07:05 Poklad bílých sokolů [i] 08:35 Bimbuli [i] 08:50 Moudronos [i] 09:10 Hra na zelenou [i] 09:30 Zprávičky [i] 09:50 Bludiště [i] 10:20 Vesmírní opičáci [i] 11:40 Film o filmu Alois Nebel [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Auto Moto Revue [i] 13:00 Slečna Marplová [i] 14:35 V Praze bejvávalo blaze [i] 15:35 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 6/26 [i] 16:35 Devatero řemesel [i] 17:00 Kluci v akci [i] 17:30 Taxík [i] 18:00 Bratři a sestry: Pro děti 6/23 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Autoškola národa [i] 21:25 Zaříkávač koní [i] 00:10 Film o filmu Rodina je základ státu [i] 00:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:35 Andělé a panny [i] 02:10 Posledních 24 hodin: Keith Moon [i] 03:05 Pokondr live [i] 03:50 Zahrada pod lupou [i] 04:15 Etiketa [i] 04:25 Kluci v akci [i] 04:50 Bakaláři 1997 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 05:30 Rodinné křižovatky [i] 06:00 Terst - město mezi Východem a [i] 06:50 Divnopis [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Sovětský svaz - laboratoř člověka zítřka [i] 08:45 Krásy evropského pobřeží: Gdaňsk [i] 08:55 Kultura s Dvojkou [i] 09:10 Náš venkov [i] 09:30 Folklorní magazín [i] 10:00 Ta naša kapela [i] 10:30 Návraty k divočině [i] 11:00 Československý filmový týdeník 1961 854/2379 [i] 11:15 Být v obraze [i] 11:45 Game Page [i] 12:10 Medúza [i] 12:50 Musicblok [i] 13:15 PORT [i] 13:45 Oldtimer Bohemia Rallye 2011 [i] 14:10 Zázračná planeta: Tajemství slonů 3/3 [i] 15:05 Královna mant obrovských [i] 16:00 Kdo kráčí po křivolakých cestách [i] 17:30 Film o filmu Alois Nebel [i] 17:50 Kultura.cz [i] 18:15 O češtině [i] 18:30 Vínečko [i] 19:00 Koncert z Pražské konzervatoře [i] 19:30 Ze závislosti do nezávislosti [i] 20:00 48. MTF Zlatá Praha 2011 [i] 21:00 Edward Elgar: Muž za maskou [i] 22:30 proStory [i] 23:00 Komediograf [i] 23:30 Andělé slunce [i] 01:00 Abbey Road: Live II.: The Kills, Sara Bareilles a The 8/12 [i] 01:55 Ajťáci III: A je to! 1/6 [i] 02:20 Medúza 03:00 Musicblok 03:25 Pergamen, zlato, kůže [i] 03:50 Jak se bydlí s historií [i] 04:15 Ďáblova bible [i] 04:40 Za krásou okamžiku [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 06:00 Pirátova rodinka 39 [i] 06:30 Bolek a Lolek 57, 58 [i] 06:55 Baby Looney Tunes 5 [i] 07:20 Tom a Jerry 12 [i] 07:50 Spongebob v kalhotách 65 [i] 08:20 Tučňáci z Madagaskaru II 22 [i] 08:50 Hannah Montana 13, 14 [i] 09:50 Rady ptáka Loskutáka [i] 11:00 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:50 Volejte Novu [i] 12:20 Anton Špelec, ostrostřelec [i] 13:50 Pojišťovna štěstí: Flirt 25 [i] 15:10 Občan Havel: Krize 3 [i] 16:20 Pravá blondýnka [i] 18:10 Hospoda: Láska je láska, Zloděj 33, 34 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Yes Man [i] 22:15 Ruslan: * [i] 00:10 Gang v útoku [i] 02:30 Novashopping 03:05 Perníkový táta II 8 [i] 04:20 Stefanie VIII 44 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství TV Prima 06:50 Beyblade Metal Fusion: L-Drago se probouzí 13 [i] 07:20 Tutenstein I: Výročí korunovace 13 [i] 07:50 M*A*S*H 191 [i] 08:20 Autosalon [i] 09:40 Top Gear 2011 7 [i] 10:45 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 12:55 Fanaticky zamilován [i] 15:15 Columbo: Dvojexpozice [i] 16:50 Moje místo [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň [i] 23:10 Hitman [i] 01:15 Cela [i] 03:15 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Slávici na ulici [i] 05:50 Priateľky [i] 06:25 Skrytá vášeň 79/188 [i] 07:30 Danielle Steelová: Príď, láska, k nám [i] 10:00 Veštiareň [i] 11:00 Sabrina - mladá čarodejnica IV. 17/22 [i] 11:25 Karavan šou [i] 11:55 Gossip Girl II. 13/25 [i] 13:00 Správna Susan II. 25/26 [i] 13:45 Columbo zasahuje 12/20 [i] 15:30 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 78/129 [i] 17:00 Skrytá vášeň 80/188 [i] 17:55 Elisa z Rivombrosy II. 3/13 [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Druhá šanca [i] 21:50 Láska je môj osud [i] 23:40 Môj anjel [i] 01:25 Podaj mi pomocnú ruku! [i] 02:45 Správna Susan II. 25/26 [i] 03:10 Karavan šou [i] 03:35 Nočné lampy [i] 04:15 PROMINENTI [i] 04:45 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:45 Banditi [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Arthur a Minimojové [i] 13:55 Rudý baron [i] 16:15 Vévodkyně [i] 18:10 Elvíra - strašidelný zámek [i] 19:50 Jarní úklid s.r.o. [i] 21:30 Horší než smrt [i] 23:15 Pekelná kuchyně [i] 01:20 [i] 02:55 96 hodin [i] 04:25 Ďábelský Santa [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 10:00 Confidential [i] 10:30 Fotbal [i] 11:15 Fotbal [i] 12:00 Watts [i] 13:00 Tenis [i] 14:00 Tenis [i] 15:45 Cyklistika [i] 17:30 Tenis [i] 18:30 Šerm [i] 20:15 Watts [i] 21:00 Bojové sporty [i] 23:00 Bojové sporty [i] 00:00 Cyklistika [i] 01:00 Šerm [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v New Yorku 1: Večer s kamarádkami 6 [i] 06:30 Ledové snění [i] 08:20 Pohotovost 2: Plus dítě rovná se dvě 5 [i] 09:20 Pohotovost 2: Tyhle dny 6 [i] 10:20 Pohotovost 2: Peklo a velká voda 7 [i] 11:20 Pohotovost 2: Vyzrazené tajemství 8 [i] 12:20 Pohotovost 2: Domov 9 [i] 13:20 Prober se [i] 15:10 Poslední sbohem [i] 17:00 Dobrá manželka 2: VIP služby 5 [i] 18:00 Spravedlnost v krvi 1: Z důvodů neznámých 5 [i] 19:00 Walker, Texas Ranger 6: Cesta do ráje 8 [i] 20:00 Havaj 5-0 1: Počátek 13 [i] 21:00 Ace Ventura 2: Volání divočiny [i] 22:50 Havaj 5-0 1: Počátek 13 [i] 23:50 Havaj 5-0 1: Nevinný 14 [i] 00:50 Megapiraňa [i] 02:40 Moby Dick [i] 04:30 Diagnóza vražda 8: Skleník 7 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zvířecí rekordmani: Největší tlamy 46 [i] 06:00 Vraky snů 5 [i] 06:30 Vraky snů 6 [i] 07:00 Pláž chameleona [i] 08:05 Jak přežít Everest 6 [i] 09:00 Putování dinosaurů 1 [i] 09:55 Putování dinosaurů 2 [i] 10:55 Vraky snů 7 [i] 11:25 Vraky snů 8 [i] 11:55 Ondinésie [i] 12:55 Vášnivý jedlík: Little rock 27 [i] 13:25 Vášnivý jedlík: Tucson 28 [i] 13:55 Zelené nápady pro modrou planetu: Umění 31 [i] 14:30 Zelené nápady pro modrou planetu: Volný čas 32 [i] 15:05 Co nám prospívá 40 [i] 15:35 Archeolog bez tajemství 52 [i] 16:10 Objevy starověku 1 [i] 17:05 Podzemí měst 9 [i] 18:00 Bojovníci se špínou 17 [i] 18:30 Bojovníci se špínou 18 [i] 19:05 Technika nemožného 3 [i] 20:10 Budování říše 8 [i] 21:05 Kovbojové a psanci 4 [i] 22:00 Tajemství křesťanství 5 [i] 22:55 Vyloučeno 4 [i] 23:55 Malárie: neúprosný vrah [i] 01:00 Když se Země zatřese: Spálená Země 7 [i] 02:00 Budování říše 8 [i] 02:55 Technika nemožného 3 [i] 03:50 Vyloučeno 4 [i] 04:45 Pláž chameleona