TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:25 Kobra 11 IX. 6/16 [i] 10:25 Podaj mi pomocnú ruku! [i] 12:10 Bez stopy III. 19/23 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 NCIS VIII. 12/24 [i] 14:05 Monk III. 10/16 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Teória veľkého tresku II. 23/23 [i] 15:30 Krok za krokom VI. 22/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Myšlienky vraha VI. 15/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 LET´S DANCE [i] 23:00 LET´S DANCE - Rozhodnutie [i] 23:20 Sweeney Todd: Diabolský holič z Fleet Street [i] 01:35 Mladí, krásni a skazení [i] 03:00 Flash Gordon 21/22 [i] 04:20 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Dámsky klub "N" [i] 06:45 Slovensko dnes [i] 07:00 Správy STV [i] 07:15 Góly - body - sekundy [i] 07:30 Vojna kuchárov [i] 08:00 5 proti 5 [i] 08:40 Duel [i] 09:15 Chodili sme spolu [i] 10:10 Profesionáli: Starého psa novým kúskom nenaučíš 3/13 [i] 11:10 Sila lásky III. 175/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Sladká Valentína 161/178 [i] 14:20 Divoký anjel 28/270 [i] 15:10 JAG: Tieň 1/20 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:05 Duel [i] 17:35 5 proti 5 [i] 18:20 Sila lásky V. 29/274 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Kaviareň Slávia [i] 21:00 TOP STAR Extra: Dagmar Veškrnová - Havlová [i] 22:05 Nočné správy STV [i] 22:15 Počasie [i] 22:18 Góly - body - sekundy [i] 22:35 Inšpektor Rocca: Maska a tvár [i] 00:15 JAG: Tieň 1/20 [i] 01:00 Profesionáli: Starého psa novým kúskom nenaučíš 3/13 [i] 01:55 Divoký anjel 28/270 [i] 02:35 TOP STAR Extra: Dagmar Veškrnová - Havlová [i] 03:25 Správy STV o 16:00 [i] 03:45 Jánošíkove dni 2010 [i] 04:05 Sila lásky III. 175/244 [i] 04:55 Sila lásky V. 29/274 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:45 Profesionál [i] 07:00 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 08:55 Ovce.sk [i] 09:00 Dámsky klub "N" [i] 10:20 Muži a kamióny: Turecko 5/10 [i] 10:55 Fokus - právo [i] 11:50 MS v gymnastike-šport. gymnastika [i] 15:00 Spektrum vedy: Spektrum vedy [i] 15:30 Eurovirtuál [i] 15:40 Eurovirtuál [i] 16:05 Keď sa láska rozladí [i] 16:40 Tempo [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:30 Z mesta do mesta: Kežmarok [i] 18:00 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 18:30 Večerníček: Čo videli stromy 6/7 [i] 18:40 Fokus - rodina [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Správy - Hírek [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:05 Ako nás sformovala Zem: Planéta ľudí [i] 21:00 Família - Matka na plný úväzok [i] 21:30 Komentáre [i] 22:00 České milovanie: O láske handicapovaných [i] 22:25 Kino na Dvojke: Polnočný bozk [i] 00:05 Big Bít 12/42 [i] 01:05 Správy - Hírek [i] 01:10 Udalosti ČT [i] 01:40 Správy STV "N" [i] 01:55 Záznam zo zasadnutia NR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Črepiny [i] 05:30 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela II. 11 [i] 05:55 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI 07:35 NOVINY TV JOJ 08:00 Súdna sieň: Nesplnená dohoda [i] 09:00 Panelák VIII. 40 [i] 10:00 Náš nový dom III. 5 [i] 11:00 Profesionáli II.: Hajzlákoví zlodeji 10 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti VI. 8 [i] 14:00 Bostonské zločiny III. 1/24 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 23 [i] 16:00 Takešiho hrad I. [i] 16:30 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela II. 12 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Kutyil s.r.o. [i] 18:00 Súdna sieň ŠPECIÁL - Najviac trpia deti: Vypadni z nášho života! [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Piráti Karibiku: Truhlica mŕtveho muža [i] 23:20 Tajomná schránka [i] 01:20 Mŕtva zóna [i] 03:15 Náš nový dom III. 5 [i] 04:00 Numb3rs I. 8 [i] 04:40 Bostonské zločiny III. 1/24 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 18 kolies spravodlivosti II. 5 [i] 06:00 Klaun 5 [i] 06:50 Doktorka Quinnová 141,142 [i] 08:15 Matlock V. 19,20 [i] 10:15 Rosalinda 5,6 [i] 12:00 M*A*S*H 136,137 [i] 13:00 Panelák VIII.: Masér vs. milenec 40 [i] 14:00 Simpsonovci XV. 3 [i] 14:30 Futurama V. 2 [i] 14:55 18 kolies spravodlivosti II. 6 [i] 16:00 Knight Rider 76 [i] 17:00 M*A*S*H 136,137 [i] 18:00 VyVolení [i] 18:30 Šokujúce zábery 17 [i] 19:00 Simpsonovci XV. 4 [i] 19:30 Futurama V. 3 [i] 20:00 X FACTOR USA 2011 [i] 23:55 VyVolení [i] 00:25 A-Team 31,32 [i] 01:55 Klaun 29,30 [i] 03:25 Knight Rider 76 [i] 04:15 Matlock V. 19,20 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Pán času II. 6/13 [i] 07:00 The Amazing Race Asia III. 12/13 [i] 08:00 Advokáti II. 11/21 [i] 09:00 Ochránce IV. 7/8 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba II. 20/23 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba LA 10/24 [i] 12:00 Star Trek: Stanice Deep Nine 2/20 [i] 13:00 Pán času II. 7/13 [i] 14:00 The Amazing Race Asia III. 13/13 [i] 15:00 Advokáti II. 12/21 [i] 16:00 Ochránce IV. 8/8 [i] 17:00 Star Trek: Stanice Deep Nine 3/20 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA 11/24 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba II. 21/23 [i] 20:00 CSI: New York VI. 4/23 [i] 21:00 Strážce pořádku II. 2/13 [i] 22:00 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 2/13 [i] 23:00 True Blood - Pravá krev III.: Krásně komplikované 2/12 [i] 00:10 Námořní vyšetřovací služba LA 11/24 [i] 01:05 Strážce pořádku II. 2/13 [i] 02:00 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 2/13 [i] 02:45 True Blood - Pravá krev III.: Krásně komplikované 2/12 [i] 03:45 Námořní vyšetřovací služba II. 21/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Most který zachrání Hočiminovo město [i] 06:00 Pátá rychlost 1 [i] 06:25 Špinavé práce: Natěrač mostů [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Předveď co umíš [i] 08:10 Bořiči mýtů: Operace Valkýra [i] 09:05 Mimořádné projekty: Obrovská hydroelektrárna Deriner v Turecku [i] 10:00 Jak to dělají?: Tryskový motor/ Zbraně/Hořící auto [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 32 [i] 10:55 Nutné k přežití: Ostrov v Pacifiku [i] 11:50 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Hony, střelba, rybolov [i] 12:45 Pátá rychlost 3 [i] 13:15 Pátá rychlost 4 [i] 13:40 Americký chopper: Motorka z dílny PJD – 2. část, motorka pro Geico – 1. část a motorka pro FBI [i] 14:35 Špinavé práce: Pracovník na ostrově zvratků [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Dlouhá cesta, krátká trpělivost [i] 16:25 Bořiči mýtů: Obličejové masky z filmu Mission Impossible [i] 17:20 Mimořádné projekty: Obrovská hydroelektrárna Deriner v Turecku [i] 18:15 Nutné k přežití: Země nekonečné oblohy [i] 19:10 Jak se to dělá 36 [i] 19:40 Jak to dělají? 13 [i] 20:05 Technické vymoženosti 39 [i] 20:35 Technické vymoženosti 40 [i] 21:00 Idiot na cestách: Peru [i] 21:55 Mimořádné projekty: Největší kasino [i] 22:50 Hry s časem: Paintball [i] 23:15 Hry s časem: Tanec breakdance [i] 23:45 Bořiči mýtů: Obličejové masky z filmu Mission Impossible [i] 00:40 Technické vymoženosti 39 [i] 01:10 Technické vymoženosti 40 [i] 01:40 Idiot na cestách: Peru [i] 02:40 Mimořádné projekty: Největší kasino [i] 03:40 Hry s časem: Paintball [i] 04:05 Hry s časem: Tanec breakdance [i] 04:35 Jak se to dělá 36 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Cirkus Humberto: Maringotka číslo osm 5/12 [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Letohrátky: Pro pár petrodolarů navíc 8/52 [i] 09:30 Okouzlení II 13/32 [i] 10:25 McLeodovy dcery III: Navěky sbohem 29/30 [i] 11:10 Pokondr live [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:05 Když se slunci nedaří: Michal 2/6 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 15:45 Film o filmu Saxána a Lexikon kouzel [i] 16:00 Kouzelná školka [i] 16:30 Malá farma [i] 17:00 Fenomén [i] 17:30 Hoby naší doby [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Garfieldova show 50/52 [i] 18:40 České pexeso 7/14 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Vyprávěj: Taneční 6/26 [i] 21:00 13. komnata Marthy Elefteriadu [i] 21:30 Všechnopárty [i] 22:15 Losování Euromiliony 22:20 Komisař Moulin [i] 23:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:55 Město žen II: Ty nevíš, jaký to je 6/22 [i] 00:15 Co nám dělá dokonalá těla? 6/39 [i] 00:40 Do moře míst 5/13 [i] 01:10 Dobré ráno s Jedničkou 03:35 Fenomén [i] 04:05 Výměna [i] 04:25 Sama doma [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Křesťanský magazín [i] 05:35 Kus dřeva ze stromu [i] 06:00 Hledám práci [i] 06:30 Přidej se [i] 06:40 Nedej se [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Noční jestřáb [i] 08:20 Krásy evropského pobřeží: Pohyblivá zátoka [i] 08:30 Být v obraze [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1958 [i] 09:15 Kultura s Dvojkou [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Jsem tím, co jím? [i] 10:05 City Folk 2011 - Záhřeb [i] 10:35 Přízrak řeky Kongo [i] 11:30 Barvy života [i] 12:30 Vínečko [i] 13:00 Folklorika [i] 13:30 Chcete mě? [i] 13:45 Máte mě! [i] 14:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:30 Živě s Petrem Horkým [i] 14:35 Mezi nebem a zemí [i] 15:05 PORT [i] 15:40 JÁDRO [i] 15:55 Tajemství divočiny VI.: Kukačka kohoutí 1/13 [i] 16:20 Ushuaia 15/26 [i] 16:55 Souboj s ledem [i] 17:50 Návraty k divočině [i] 18:20 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Láhev 23/80 [i] 18:50 Kultura s Dvojkou [i] 19:10 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:20 Osobnost na Dvojce [i] 19:30 Vzkaz Otakara Leiského [i] 19:45 Po českých a moravských galeriích s Eliškou Fučíkovou: Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě 5/8 [i] 20:00 Zázračná planeta: Tajemství slonů 3/3 [i] 20:55 Osobnost na Dvojce [i] 21:00 Sovětský svaz - laboratoř člověka zítřka [i] 21:50 Festivalové minuty MTF Zlatá Praha 2011 [i] 22:00 Leo & Fred [i] 23:10 Ajťáci III: A je to! 1/6 [i] 23:40 Battle [i] 00:00 Ladí neladí [i] 00:30 Ženy SHR [i] 01:25 Krásný ztráty [i] 02:05 Deset století architektury [i] 02:20 Padající květináč [i] 02:50 Rendez-vous s Gustavem Bromem [i] 03:50 Dvě církve - jeden kostel [i] 04:15 Vesnická slavnost na Valašsku [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:10 Ženatý se závazky 154 [i] 09:40 Jane Doe: Dokud nás smrt nerozdělí [i] 11:25 V dobrém i zlém 12 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Walker Texas Ranger VIII 15 [i] 13:40 Smallville IX 15 [i] 14:40 Gilmorova děvčata VI 12 [i] 15:35 Dva a půl chlapa II 12 [i] 16:00 Beze stopy 5 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Odložené případy VII: Vražda na ledě 10 [i] 18:25 Ulice 2055 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Dannyho parťáci 2 [i] 22:35 Vlajky našich otců: * [i] 01:15 Expozitura: Smrt policajta 6 [i] 02:45 Novashopping 03:20 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka 4 [i] 04:50 Stefanie VIII 43 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:25 M*A*S*H 191 [i] 09:10 Prostřeno! [i] 10:05 To je vražda, napsala XII: Závod na život a na smrt 19 [i] 11:05 Diagnóza vražda I: Smrtící kouzlo 10 [i] 12:05 Policie Hamburk III: Tvrdě na hraně 9 [i] 13:05 Odpadlík II: Takové spořádané městečko 7 [i] 14:05 Kutil Tim VIII: Zachraňte železářství 21 [i] 14:35 Můj přítel Monk III: Pan Monk a výpadek proudu 3 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Spící tygr [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Žhavé výstřely [i] 22:10 Show Jana Krause [i] 23:10 Cesty k úspěchu [i] 23:20 Annapolis [i] 01:35 Čelisti 3 [i] 03:30 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Skrytá vášeň 78/188 [i] 06:00 Cigánske srdce 61/218 [i] 07:00 Sudkyňa Hatchettová I. 95-96/175 [i] 08:05 Zajtrajšie noviny II. 22/22 [i] 09:00 Rodinná kliatba 25/110 [i] 10:05 Ulica III. 75/259 [i] 11:00 Veštiareň [i] 12:00 V objatí hodvábu 53-54/200 [i] 13:15 Sudkyňa Hatchettová II. 114-115/125 [i] 14:15 Rebeli I. 38/215 [i] 15:10 Tisíc a jedna noc 165/180 [i] 16:05 Cigánske srdce 62/218 [i] 17:10 Skrytá vášeň 79/188 [i] 18:10 Rodinná kliatba 26/110 [i] 19:00 Rebeli I. 39/215 [i] 20:00 Odsúdená za vraždu [i] 22:00 Generálova dcéra [i] 00:10 Na streche [i] 01:15 Slečna Škvŕňa [i] 03:00 Sudkyňa Hatchettová II. 114-115/125 [i] 03:40 AHA [i] 04:10 Lampáreň [i] 04:50 Smiechoty [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 07:00 Krotitelé upírů [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Dům z písku a mlhy 14:20 Pocit viny [i] 16:00 Magická hlubina 2 17:40 Deník slečny Evy Smallwoodové [i] 19:30 Banditi [i] 21:40 Ďábelský Santa [i] 23:05 96 hodin [i] 00:45 Říše vlků [i] 02:50 Virus 1.0 [i] 04:20 Okamžik vzkříšení [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Šerm [i] 10:30 Fotbal [i] 11:30 Fotbal [i] 12:30 Fotbal [i] 13:30 Tenis [i] 14:00 Tenis [i] 20:00 Box [i] 22:00 Bowling [i] 23:00 Strongest man [i] 23:30 Strongest man [i] 00:00 Watts [i] 00:30 Motorismus [i] 00:45 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Sladký život v New Yorku 1: Pozor, kouše 5 [i] 06:20 Vraždy v Midsomeru 8: 4. díl 4 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 3: Ztráty a nálezy 3 [i] 09:20 Diagnóza vražda 8: Hra na Boha 10 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 8: 5. díl 5 [i] 12:20 Detektiv Nash Bridges 3: Rokenrol 1 [i] 13:20 Walker, Texas Ranger 6: Cesta do ráje 8 [i] 14:20 Diagnóza vražda 8: Méně než nula 11 [i] 15:20 Vraždy v Midsomeru 8: 6. díl 6 [i] 17:20 Pohotovost 2: Vyzrazené tajemství 8 [i] 18:20 Walker, Texas Ranger 6: Rangerovy oči 9 [i] 19:20 Detektiv Nash Bridges 3: Přelet nad Cudasovým hnízdem 2