TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:25 Bez servítky [i] 09:20 Kobra 11 IX. 5/16 [i] 10:20 Daj si pohov, kamoš! 2 [i] 12:15 Bez stopy III. 18/23 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 Odložený prípad V. 14/18 [i] 14:10 Monk III. 9/16 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Teória veľkého tresku II. 22/23 [i] 15:30 Krok za krokom VI. 21/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Myšlienky vraha VI. 14/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 165/180 [i] 21:00 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 22:00 Adela show [i] 22:45 Nočné Televízne noviny [i] 23:10 NCIS: Los Angeles I. 19/24 [i] 00:05 Žralok zabijak [i] 01:35 Vraždiaci dotyk [i] 03:15 Flash Gordon 20/22 [i] 03:55 Kobra 11 IX. 5/16 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Dámsky klub "N" [i] 06:35 Udalosti ČT [i] 07:10 Správy STV [i] 07:35 Vojna kuchárov [i] 08:00 5 proti 5 [i] 08:40 Duel [i] 09:15 Kto hovorí pravdu? [i] 10:10 Profesionáli: Šialenec 2/13 [i] 11:05 Sila lásky III. 174/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Sladká Valentína 160/178 [i] 14:20 JAG [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:05 Duel [i] 17:35 5 proti 5 [i] 18:20 Sila lásky V. 28/274 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Krajina rebelov 6/7 [i] 22:05 Nočné správy STV [i] 22:15 Počasie [i] 22:18 Góly - body - sekundy [i] 22:25 Tandemy [i] 22:55 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Legionár 14/20 [i] 23:55 JAG [i] 01:30 Profesionáli: Šialenec 2/13 [i] 02:20 Tandemy [i] 02:45 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Legionár 14/20 [i] 03:45 Sila lásky III. 174/244 [i] 04:35 Sila lásky V. 28/274 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:29 Záver vysielania 07:00 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: O bielej ruži [i] 08:55 Ovce.sk [i] 09:00 Dámsky klub "N" [i] 10:20 Maďarský magazín [i] 10:50 Cena prírody I.: Rozkvet alebo prepad 6/6 [i] 11:20 Fokus - peniaze [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:45 Klenotnica východoslovenského folklóru: Speváci [i] 13:15 Senior klub [i] 13:45 Polícia [i] 13:55 Karpaty [i] 14:15 Fokus - práca [i] 15:10 Ľahký kabát mladosti [i] 16:10 Halali [i] 16:45 Profesionál [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:30 Muži a kamióny: Turecko 5/10 [i] 18:00 Eurovirtuál [i] 18:15 Eurovirtuál [i] 18:30 Večerníček: Čo videli stromy 5/7 [i] 18:40 Fokus - právo [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Správy - Hírek [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Večer pod lampou [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Večer pod lampou [i] 00:25 Udalosti ČT [i] 01:00 Správy - Hírek [i] 01:05 Správy STV "N" [i] 01:20 Záznam zo zasadnutia NR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela II. 10 [i] 05:25 Kutyil s.r.o. [i] 05:45 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI 07:25 NOVINY TV JOJ 08:00 Súdna sieň: Ako poslušný pes [i] 09:00 Panelák VIII.: Žiarlivosť 39 [i] 10:00 Náš nový dom III. 4 [i] 11:00 Profesionáli II.: Statočné srdce 9 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti IV. 11 [i] 14:00 Bostonské zločiny I. 17/17 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 22 [i] 16:00 Takešiho hrad I. [i] 16:30 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela II. 11 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Kutyil s.r.o. [i] 18:00 Súdna sieň ŠPECIÁL - Najviac trpia deti: Vráť sa do decáku [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VIII.: Masér vs. milenec 40 [i] 21:15 Áno, šéfe! [i] 22:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 16 [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 23 [i] 00:25 Špeciálne komando IV. 17 [i] 01:25 Áno, šéfe! [i] 02:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 16 [i] 02:55 Náš nový dom III. 4 [i] 03:40 Numb3rs I. 7 [i] 04:20 Bostonské zločiny I. 17/17 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 18 kolies spravodlivosti II. 4 [i] 06:00 Klaun 4 [i] 06:50 Doktorka Quinnová 139,140 [i] 08:15 Matlock V. 17,18 [i] 10:15 Rosalinda 3,4 [i] 12:00 M*A*S*H 134,135 [i] 13:00 Panelák VIII.: Žiarlivosť 39 [i] 14:00 Simpsonovci XV. 2 [i] 14:30 Futurama V. 1/16 [i] 14:55 18 kolies spravodlivosti II. 5 [i] 16:00 Knight Rider 75 [i] 17:00 M*A*S*H 134,135 [i] 18:00 VyVolení [i] 18:30 Takešiho hrad I. [i] 19:00 Simpsonovci XV. 3 [i] 19:30 Futurama V. 2 [i] 20:00 Pomsta Čierneho korzára [i] 22:00 Zabudni na minulosť [i] 00:00 VyVolení [i] 00:30 Pomsta Čierneho korzára [i] 02:00 Nové bývanie [i] 02:35 Črepiny [i] 03:00 Matlock V. 17,18 [i] 04:35 Knight Rider 75 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Pán času II. 5/13 [i] 07:00 The Amazing Race Asia III. 11/13 [i] 08:05 Advokáti II. 10/21 [i] 09:00 Ochránce IV. 6/8 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba II. 19/23 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba LA 9/24 [i] 12:00 Star Trek: Stanice Deep Nine 1/20 [i] 13:00 Pán času II. 6/13 [i] 14:00 The Amazing Race Asia III. 12/13 [i] 15:00 Advokáti II. 11/21 [i] 16:00 Ochránce IV. 7/8 [i] 17:00 Star Trek: Stanice Deep Nine 2/20 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA 10/24 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba II. 20/23 [i] 20:00 CSI: New York VI. 3/23 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba III. 23/24 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA 23/24 [i] 23:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 4/13 [i] 00:00 CSI: New York VI. 3/23 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba III. 23/24 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba LA 23/24 [i] 02:35 Advokáti II. 11/21 [i] 03:20 Námořní vyšetřovací služba II. 20/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Vodní elektrárna na kanadské řece Toba [i] 06:00 Pátá rychlost 10 [i] 06:25 Špinavé práce: Koželuh [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Soustřeď se nebo zemři [i] 08:10 Bořiči mýtů: Výzva prezidenta Obamy [i] 09:05 Mimořádné projekty: Stavba moderního letiště v Mumbaji [i] 10:00 Jak to dělají?: Černé skříňky/Parní turbína/Závodní auto [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 31 [i] 10:55 Nutné k přežití: Ze zákulisí [i] 11:50 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Auto co dokáže vyzrát na dopravní zácpu [i] 12:45 Na plný plyn: Bimota a Alpinestars [i] 13:40 Americký chopper: Motorka z dílny PJD – 1. část [i] 14:35 Špinavé práce: Natěrač mostů [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Předveď co umíš [i] 16:25 Bořiči mýtů: Operace Valkýra [i] 17:20 Mimořádné projekty: Stavba moderního letiště v Mumbaji [i] 18:15 Nutné k přežití: Ostrov v Pacifiku [i] 19:10 Jak se to dělá 35 [i] 19:40 Jak to dělají? 12 [i] 20:05 Z archivů FBI: Hlas teroru [i] 21:00 Nic osobního: Zelená vdova [i] 21:55 Ztracený ráj 1 [i] 22:50 Únos a záchrana: Terorismus rukojmích [i] 23:45 Bořiči mýtů: Operace Valkýra [i] 00:40 Z archivů FBI: Hlas teroru [i] 01:40 Nic osobního: Zelená vdova [i] 02:40 Ztracený ráj 1 [i] 03:40 Únos a záchrana: Terorismus rukojmích [i] 04:35 Jak se to dělá 35 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pošta pro tebe - Návraty [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Letohrátky: Čím větší prase, tím více spase 7/52 [i] 09:30 Okouzlení II 12/32 [i] 10:25 McLeodovy dcery III: Bílá, barva smrti 28/30 [i] 11:10 Všechnopárty [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:05 Když se slunci nedaří: Honza 1/6 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 16:00 Kouzelná školka [i] 16:30 Včelka Mája: Mája zachraňuje cvrčka 23/104 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Kolo plné hvězd [i] 21:00 Suma sumárum aneb Kde jsou mé peníze [i] 21:30 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:15 The Pacific 5/10 [i] 23:10 Profesionálové: Jízda na slepo 22/57 [i] 00:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:10 Přežít! [i] 01:00 Auto Moto Styl [i] 01:25 Dobré ráno s Jedničkou 03:50 AZ-kvíz [i] 04:10 Suma sumárum aneb Kde jsou mé peníze [i] 04:40 Krupice [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Vzduch je naše moře [i] 05:10 Chcete je? [i] 05:15 Kam zmizel ten starý song [i] 06:00 Knižní svět [i] 06:30 proStory [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Letecké katastrofy IV. [i] 08:50 Albarela pixides a jiné lékarnické nádoby [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1958 [i] 09:15 Kultura s Dvojkou [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Inventura Febia: Palírny a protialkoholický bojovník J. Skála [i] 10:10 Na plovárně s Cecilií Bartoli [i] 10:35 Jiří Suchý a jeho Perplex [i] 11:30 Pražský chodec [i] 11:50 Mám toho dost [i] 12:40 Za vesnickými muzikanty [i] 13:20 Tajemství vody [i] 14:05 Vesnicopis [i] 14:30 Živě se Zuzanou Burešovou [i] 14:31 Rodina a já [i] 15:05 Teleapatyka [i] 15:20 Medicína pro 21. století [i] 15:35 Báječný svět k nepřežití [i] 15:55 Nejlepší česká škola [i] 16:20 Rodinné křižovatky [i] 16:50 City Folk 2011 - Záhřeb [i] 17:20 Jsem tím, co jím? [i] 17:50 Ushuaia 14/26 [i] 18:20 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Opravdu vydařené narozeniny 22/80 [i] 18:50 Kultura s Dvojkou [i] 19:10 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:20 Osobnost na Dvojce [i] 19:30 Poklady světa [i] 19:40 Edinburgh [i] 20:00 Nesvatbov [i] 21:15 Ta naše povaha česká [i] 21:45 Osobnost na Dvojce [i] 21:50 Zblízka [i] 22:50 Krásný ztráty [i] 23:30 Blues ze Staré Pekárny: Stan the [i] 00:00 Násiríja, pravdivý příběh z Iráku 1/2 [i] 01:40 Mike Stern Band: Live II [i] 02:35 Divadlo žije! [i] 03:05 Host do domu [i] 03:35 Vítr v černých brýlích [i] 03:50 Sedmikrásky Josefa Kainara [i] 04:30 Dostaveníčko v Boskovicích [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:10 Ženatý se závazky 153 [i] 09:40 Lampasy [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Walker Texas Ranger VIII 14 [i] 13:40 Smallville IX 14 [i] 14:40 Gilmorova děvčata VI 11 [i] 15:35 Dva a půl chlapa II 11 [i] 16:00 Beze stopy 4 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Odložené případy VII: Debatní kroužek 9 [i] 18:25 Ulice 2054 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Něžná je dobrá 290 [i] 21:25 Kriminálka Miami VIII: Miami, máme problém 15 [i] 22:25 Noční Televizní noviny [i] 23:00 Kickboxer 3: Umění války: * [i] 00:55 Kriminálka Las Vegas VIII: Dám se zabít 8 [i] 01:50 Novashopping 02:25 Walker Texas Ranger VIII: Sobotní večer [i] 03:20 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka 3 [i] 04:05 Stefanie VIII 41, 42 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:25 M*A*S*H 190 [i] 09:10 Prostřeno! [i] 10:05 To je vražda, napsala XII: Dvojí hra pod Jižním křížem 18 [i] 11:05 Diagnóza vražda I: Záhadná smrt 9 [i] 12:05 Policie Hamburk III: Kde je máma? 8 [i] 13:05 Odpadlík II: Dobrý skutek 6 [i] 14:05 Kutil Tim VIII: Sousedé 20 [i] 14:35 Můj přítel Monk III: Pan Monk a bezpečný úkryt 2 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Neobyčejná láska [i] 17:40 Minuty regionu 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Bubo bubo [i] 21:20 Ano, šéfe! [i] 22:25 Hawaii 5-0: Špinavý polda 8 [i] 23:25 Nikdo není dokonalý [i] 00:40 Mstitel [i] 02:30 Volejte Věštce [i] 04:15 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Skrytá vášeň 77/188 [i] 06:10 Cigánske srdce 60/218 [i] 07:05 Sudkyňa Hatchettová I. 93-94/175 [i] 08:10 Zajtrajšie noviny II. 21/22 [i] 09:05 Rodinná kliatba 24/110 [i] 10:10 Ulica III. 74/259 [i] 11:00 Veštiareň [i] 12:00 V objatí hodvábu 51-52/200 [i] 13:05 Sudkyňa Hatchettová II. 112-113/125 [i] 14:05 Rebeli I. 37/215 [i] 15:00 Dr. Oz I. 12/174 [i] 16:00 Cigánske srdce 61/218 [i] 17:05 Skrytá vášeň 78/188 [i] 18:05 Rodinná kliatba 25/110 [i] 19:00 Rebeli I. 38/215 [i] 20:00 Ženatý so záväzkami II. 10-11/22 [i] 21:00 V objatí hodvábu 53-54/200 [i] 22:25 Zajtrajšie noviny II. 22/22 [i] 23:25 Frasier X. 13/24 [i] 23:50 Ženatý so záväzkami II. 10-11/22 [i] 00:55 Frasier X. 13/24 [i] 01:15 Sudkyňa Hatchettová II. 112-113/125 [i] 01:55 Ulica III. 74/259 [i] 02:40 Rodinná kliatba 25/110 [i] 03:25 V tieni [i] 03:40 Lampáreň [i] 04:15 Na streche [i] 04:40 Smiechoty [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Film o filmu: Pokoj v duši [i] 05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Dvě na jednoho 08:55 Teleshopping 12:05 Tvrdá hra [i] 14:00 Kaena:Proroctví [i] 15:45 Mary a Max [i] 17:25 Dům z písku a mlhy 19:40 Pocit viny [i] 21:15 Okamžik vzkříšení [i] 23:10 Virus 1.0 [i] 00:55 Stříbrný muž [i] 02:30 Holky na hlídání [i] 03:55 RRRrrrrrrrr! [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Jezdectví [i] 09:30 Fotbal [i] 10:30 Fotbal [i] 11:30 Fotbal [i] 12:15 Fotbal [i] 13:00 Fotbal [i] 13:00 Fotbal [i] 14:00 Fotbal [i] 14:30 Tenis [i] 20:00 Bojové sporty [i] 21:00 Bojové sporty [i] 22:00 Bojové sporty [i] 23:00 Clash Time [i] 23:00 Wrestling [i] 23:35 Clash Time [i] 23:40 Wrestling [i] 00:45 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Sladký život v New Yorku 1: Společenská manželka 4 [i] 06:20 Vraždy v Midsomeru 8: 3. díl 3 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 2: Čas splatit dluhy [i] 09:20 Diagnóza vražda 8: Zpověď 9 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 8: 4. díl 4 [i] 12:20 Detektiv Nash Bridges 3: Ztráty a nálezy 3 [i] 13:20 Walker, Texas Ranger 6: Nová šance 7 [i] 14:20 Diagnóza vražda 8: Hra na Boha 10 [i] 15:20 Vraždy v Midsomeru 8: 5. díl 5 [i] 17:20 Pohotovost 2: Peklo a velká voda 7 [i] 18:20 Walker, Texas Ranger 6: Cesta do ráje 8 [i] 19:20 Detektiv Nash Bridges 3: Rokenrol 1