Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:15 Bez servítky [i] 09:10 Kobra 11 IX. 4/16 [i] 10:10 Daj si pohov, kamoš! [i] 12:10 Bez stopy III. 17/23 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Odložený prípad V. 13/18 [i] 14:05 Monk III. 8/16 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Teória veľkého tresku II. 21/23 [i] 15:30 Krok za krokom VI. 20/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Myšlienky vraha VI. 13/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Modré z neba [i] 22:10 Nočné Televízne noviny [i] 22:35 NCIS VIII. 12/24 [i] 23:35 Zelené peklo [i] 01:25 Leví brloh [i] 03:10 Flash Gordon 19/22 [i] 03:50 Kobra 11 IX. 4/16 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:10 Udalosti ČT [i] 06:40 Slovensko dnes [i] 06:50 Správy STV [i] 07:10 Góly - body - sekundy [i] 07:30 Vojna kuchárov [i] 07:55 5 proti 5 [i] 08:40 Duel [i] 09:15 Reportéri [i] 09:40 Zverinec [i] 10:10 Profesionáli: Za všetkým hľadaj ženu 1/13 [i] 11:05 Sila lásky III. 173/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Sladká Valentína 159/178 [i] 14:25 Divoký anjel 27/270 [i] 15:10 Sudkyňa Amy: Vráť sa skoro 69 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:00 Duel [i] 17:35 5 proti 5 [i] 18:20 Sila lásky V. 27/274 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Honba za pokladom Nibellungov [i] 22:05 Nočné správy STV [i] 22:15 Počasie [i] 22:20 Góly - body - sekundy [i] 22:30 Unesení 4/10 [i] 23:55 Profesionáli: Za všetkým hľadaj ženu 1/13 [i] 00:45 Sudkyňa Amy: Vráť sa skoro 69 [i] 01:30 Divoký anjel 27/270 [i] 02:15 Unesení 4/10 [i] 03:35 Sila lásky III. 173/244 [i] 04:25 Sila lásky V. 27/274 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:49 Záver vysielania 07:25 Regionálny denník [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Fidlibum [i] 08:55 Ovce.sk [i] 09:00 Dámsky klub "N" [i] 10:20 Národnostný magazín: Rusínsky [i] 10:50 Medzinárodný terorizmus po roku 1945: ETA 6/26 [i] 11:25 Fokus - zdravie [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:55 Klenotnica východoslovenského folklóru: Muzikanti [i] 13:25 Občan za dverami [i] 14:00 Večer na tému [i] 15:40 Rozmar starej dámy [i] 16:25 Maďarský magazín [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:30 Cena prírody I.: Rozkvet alebo prepad 6/6 [i] 18:00 Senior klub [i] 18:30 Večerníček: Čo videli stromy 4/7 [i] 18:40 Fokus - peniaze [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Správy - Hírek [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:05 Nechcené deti [i] 20:30 Nechcené deti po 10 rokoch - Chcela som byť matka [i] 21:00 Spektrum vedy [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Martin Ťapák jubiluje: Nevesta hôľ [i] 23:25 Udalosti ČT [i] 23:55 Správy - Hírek [i] 00:05 Správy STV "N" [i] 00:20 Záznam zo zasadnutia NR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela II. 9 [i] 05:40 Kutyil s.r.o. [i] 06:00 NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:15 KRIMI 07:45 NOVINY TV JOJ 08:00 Súdna sieň: Silvester [i] 09:00 Panelák VIII.: Masér 38 [i] 10:00 Náš nový dom III. 3 [i] 11:00 Profesionáli II.: Miňo opäť policajtom 8 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Numb3rs III. 6 [i] 14:00 Bostonské zločiny I. 16 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 21 [i] 16:00 Takešiho hrad I. [i] 16:30 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela II. 10 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Kutyil s.r.o. [i] 18:00 Súdna sieň ŠPECIÁL - Najviac trpia deti: Zdedil dosť! [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VIII.: Žiarlivosť 39 [i] 21:15 Hawaii 5.0 8 [i] 22:10 Kosti VI. 8 [i] 23:10 Kosti IV. 11 [i] 00:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 1/23 [i] 01:10 Hawaii 5.0 8 [i] 01:55 ČREPINY [i] 02:55 Náš nový dom III. 3 [i] 03:40 Numb3rs I. 6 [i] 04:20 Bostonské zločiny I. 16 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 06:00 Klaun 3 [i] 06:50 Doktorka Quinnová 137,138 [i] 08:15 Matlock V. 15,16 [i] 10:15 Rosalinda 1,2/80 [i] 12:00 M*A*S*H 132,133 [i] 13:00 Panelák VIII.: Masér 38 [i] 14:00 Simpsonovci XV. 1/22 [i] 14:30 Futurama IV. 12/12 [i] 14:55 18 kolies spravodlivosti II. 4 [i] 16:00 Knight Rider 74 [i] 17:00 M*A*S*H 132,133 [i] 18:00 VyVolení [i] 18:30 Takešiho hrad I. [i] 19:00 Simpsonovci XV. 2 [i] 19:30 Futurama V. 1/16 [i] 20:00 Ninja Factor II. [i] 21:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 23:00 Mafstory: Nadine a Lešek [i] 23:55 VyVolení [i] 00:25 Ninja Factor II. [i] 01:00 Najhorší vodiči sveta [i] 01:50 Mafstory: Nadine a Lešek [i] 02:35 Knight Rider 74 [i] 03:20 Matlock V. 15 [i] 04:00 Črepiny [i] 04:40 Najhorší vodiči sveta [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Pán času II. 4/13 [i] 07:00 The Amazing Race Asia III. 10/13 [i] 08:00 Advokáti II. 9/21 [i] 09:00 Ochránce IV. 5/8 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba II. 18/23 [i] 10:50 Můj nejhorší týden 4/16 [i] 11:20 Battlestar galactica IV. 22/22 [i] 13:00 Pán času II. 5/13 [i] 14:00 The Amazing Race Asia III. 11/13 [i] 15:05 Advokáti II. 10/21 [i] 16:00 Ochránce IV. 6/8 [i] 17:00 Star Trek: Stanice Deep Nine 1/20 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA 9/24 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba II. 19/23 [i] 20:00 CSI: New York VI. 2/23 [i] 21:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 4/13 [i] 22:00 Myšlenky zločince V. 7/23 [i] 23:00 Myšlenky zločince V. 8/23 [i] 00:00 Cena za lidskost III. 4/8 [i] 01:10 CSI: New York VI. 2/23 [i] 02:05 Myšlenky zločince V. 7/23 [i] 02:50 Myšlenky zločince V. 8/23 [i] 03:35 Cena za lidskost III. 4/8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Stadion na světové úrovni - Jižní Afrika [i] 06:00 Pátá rychlost 9 [i] 06:25 Špinavé práce: Hadí kovboj [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Ranní červánky [i] 08:10 Bořiči mýtů: Zelený sršeň [i] 09:05 Mimořádné projekty: Amsterdamské futuristické plovoucí město [i] 10:00 Jak to dělají?: Pozemní miny/Vzdušná plavidla/Velkosklady [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 30 [i] 10:55 Nutné k přežití: Aljaška [i] 11:50 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Ohnivý závodní vůz [i] 12:45 Národ šílenců: Hon na Bigfoota při paintballu [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro Hledače meteoritů [i] 14:35 Špinavé práce: Koželuh [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Soustřeď se nebo zemři [i] 16:25 Bořiči mýtů: Výzva prezidenta Obamy [i] 17:20 Mimořádné projekty: Amsterdamské futuristické plovoucí město [i] 18:15 Nutné k přežití: Ze zákulisí [i] 19:10 Jak se to dělá 34 [i] 19:40 Jak to dělají? 11 [i] 20:05 Mečouni - život na udici: Dělat vlny [i] 21:00 Lety po divoké Aljašce: Výbuch [i] 21:55 Zlatá horečka - Aljaška: Zlatá horečka [i] 22:50 Bezpečná hranice 11 [i] 23:15 Bezpečná hranice 12 [i] 23:45 Bořiči mýtů: Výzva prezidenta Obamy [i] 00:40 Mečouni - život na udici: Dělat vlny [i] 01:40 Lety po divoké Aljašce: Výbuch [i] 02:40 Zlatá horečka - Aljaška: Zlatá horečka [i] 03:40 Bezpečná hranice 11 [i] 04:05 Bezpečná hranice 12 [i] 04:35 Jak se to dělá 34 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Fígl [i] 05:45 České maličkosti [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Letohrátky: Bouřlivé počasí 6/52 [i] 09:30 Okouzlení II 11/32 [i] 10:25 McLeodovy dcery III: Zloději 27/30 [i] 11:10 Než se zvedne opona [i] 11:50 Setkávání [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:05 Hotel Herbich: Skřítkův poslední kousek 13/13 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 16:00 Kouzelná školka [i] 16:30 Včelka Mája: Mája jako mravenec 22/104 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Zahrada pod lupou [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Příběhy slavných - Karel Vlach [i] 21:55 Karel Vlach - 100 let [i] 23:00 Losování Sportky a Šance 23:05 Posledních 24 hodin: Hunter S. [i] 23:55 13. komnata Zbyňka Merunky [i] 00:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:30 Doktor Martin: Zlá krev 6/23 [i] 01:20 Na stopě [i] 01:45 Dobré ráno s Jedničkou 04:10 AZ-kvíz [i] 04:35 Bydlení je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kosmický věk: Příběh NASA: Dokumentární série BBC 1/4 [i] 05:50 Chcete je? [i] 06:00 Za vesnickými muzikanty 06:30 Diagnóza [i] 06:50 Teleapatyka [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Mýty a fakta historie: Germáni 3/4 [i] 08:55 Divnopis [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1958 [i] 09:15 Kultura s Dvojkou [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Ochránce [i] 10:05 Design pro život: Světoznámý francouzský designér 3/6 [i] 11:00 Alžbetin dvor: Volanie vetra 6/6 [i] 12:30 Kam zmizel ten starý song [i] 13:10 Chcete je? [i] 13:15 Heydrich - konečné řešení: Bezezbytková germanizace 6/44 [i] 13:40 Deset století architektury [i] 14:00 Po českých a moravských galeriích s Eliškou Fučíkovou: Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě 5/8 [i] 14:10 O češtině [i] 14:30 Živě se Šárkou Volemanovou [i] 14:40 Když sochy z mostu ožívají [i] 15:20 Rozhovory [i] 15:55 Design pro život: Světoznámý francouzský designér 4/6 [i] 16:55 Kamera na cestách: V rytmu dálek 1/3 [i] 17:50 Poklady světa [i] 18:00 Edinburgh [i] 18:20 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Škrtič 21/80 [i] 18:50 Kultura s Dvojkou [i] 19:10 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:20 Osobnost na Dvojce [i] 19:30 Království divočiny: Žraloci mako [i] 20:00 Carmen [i] 22:55 Osobnost na Dvojce [i] 23:00 Divadlo žije! [i] 23:30 Koncert z Pražské konzervatoře [i] 00:00 Ženy SHR [i] 01:00 Mike Stern Band: Live II [i] 01:55 Radiorock: Saša Langošová Band a [i] 02:20 Ta naše povaha česká [i] 02:45 Na moll 03:15 Klub Netopýr [i] 04:15 Ani den bez kresby [i] 04:30 Nadoraz v Obludáriu [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 152 [i] 09:35 Šance pro Gracie [i] 11:25 V dobrém i zlém [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Walker Texas Ranger VIII 13 [i] 13:45 Smallville IX 13 [i] 14:40 Gilmorova děvčata VI 10 [i] 15:40 Dva a půl chlapa II 10 [i] 16:00 Beze stopy 3 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Odložené případy VII: Čínská čtvrť 8 [i] 18:25 Ulice 2053 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Expozitura: Smrt policajta 6 [i] 21:45 112: V ohrožení života [i] 22:25 Noční Televizní noviny [i] 22:55 Sniper [i] 00:50 Kriminálka Las Vegas VIII: Sbohem a šáteček 7 [i] 01:45 Novashopping 02:20 Walker Texas Ranger VIII: Hraniční ulice [i] 03:15 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka 2 [i] 04:05 Stefanie VIII 39, 40 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:25 M*A*S*H 189 [i] 09:10 Prostřeno! [i] 10:05 To je vražda, napsala XII: Důkaz nepřátelství 17 [i] 11:05 Diagnóza vražda I: Záměna 8 [i] 12:05 Policie Hamburk III: Nic než pravda 7 [i] 13:05 Odpadlík II: Králík a liška 5 [i] 14:05 Kutil Tim VIII: Marná lásky snaha 2/2 19 [i] 14:35 Můj přítel Monk III: Pan Monk bere útokem Manhattan 1 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Dvě sestry [i] 17:40 Minuty regionu 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů: Ahoj, princezno 74 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Castle na zabití II: Navěky družičkou 12 [i] 23:25 Anatomie lži I: Zlomené srdce 8 [i] 00:25 Nedokonalé zločiny IV: Legionář 14 [i] 01:35 Volejte Věštce [i] 03:30 Nedokonalé zločiny IV: Legionář 14 [i] 04:30 S Italem v kuchyni [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Skrytá vášeň 76/188 [i] 06:00 Cigánske srdce 59/218 [i] 07:00 Sudkyňa Hatchettová I. 91-92/175 [i] 08:05 Zajtrajšie noviny II. 20/22 [i] 09:00 Rodinná kliatba 23/110 [i] 10:05 Ulica III. 73/259 [i] 10:55 Veštiareň [i] 11:55 V objatí hodvábu 49-50/200 [i] 13:10 Sudkyňa Hatchettová II. 110-111/125 [i] 14:15 Rebeli I. 36/215 [i] 15:10 Tisíc a jedna noc 164/180 [i] 16:00 Cigánske srdce 60/218 [i] 17:05 Skrytá vášeň 77/188 [i] 18:00 Rodinná kliatba 24/110 [i] 19:00 Rebeli I. 37/215 [i] 20:00 Ženatý so záväzkami II. 8-9/22 [i] 21:00 V objatí hodvábu 51-52/200 [i] 22:15 Zajtrajšie noviny II. 21/22 [i] 23:10 Frasier X. 12/24 [i] 23:40 Ženatý so záväzkami II. 8-9/22 [i] 00:40 Frasier X. 12/24 [i] 01:05 Sudkyňa Hatchettová II. 110-111/125 [i] 01:45 Ulica III. 73/259 [i] 02:30 Rodinná kliatba 24/110 [i] 03:15 Lampáreň [i] 04:00 Na streche [i] 04:50 Smiechoty [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Upoutávky z vysílání Film+ 07:25 Manituova bota [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Přežij! [i] 13:50 Adrenalin [i] 15:45 Nicota [i] 17:20 Tvrdá hra [i] 19:15 Kaena: Proroctví [i] 20:55 RRRrrrrrrrr! [i] 22:45 Holky na hlídání [i] 00:20 Katova kletba [i] 02:05 Klan upírů [i] 03:35 Nanosonda [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Motorismus [i] 09:15 Watts [i] 09:30 Fotbal [i] 10:30 Fotbal [i] 11:15 Fotbal [i] 12:15 Fotbal [i] 13:00 Fotbal [i] 14:00 Tenis [i] 19:45 Fotbal [i] 19:55 Business Class [i] 20:00 Wednesday selection [i] 20:05 Jezdectí [i] 21:05 Jezdectví [i] 21:10 Golf [i] 22:10 Golf [i] 22:15 Jachting [i] 22:45 Jachting [i] 22:50 Gof [i] 22:55 Business Class [i] 23:00 Šerm [i] 01:00 Confidential [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Sladký život v New Yorku 1: Týden módy 3 [i] 06:20 Vraždy v Midsomeru 8: 2. díl 2 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 2: Vykoupení 23 [i] 09:20 Diagnóza vražda 8: Krvavé molo 8 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 8: 3. díl 3 [i] 12:20 Detektiv Nash Bridges 2: Čas splatit dluhy [i] 13:20 Walker, Texas Ranger 6: Přežití 6 [i] 14:20 Diagnóza vražda 8: Zpověď 9 [i] 15:20 Vraždy v Midsomeru 8: 4. díl 4 [i] 17:20 Pohotovost 2: Tyhle dny 6 [i] 18:20 Walker, Texas Ranger 6: Nová šance 7 [i] 19:20