Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:15 Bez servítky [i] 09:10 Kobra 11 IX. 3/16 [i] 10:10 Protilátka [i] 12:15 Bez stopy III. 16/23 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 Odložený prípad V. 12/18 [i] 14:10 Monk III. 7/16 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Teória veľkého tresku II. 20/23 [i] 15:30 Krok za krokom VI. 19/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Myšlienky vraha VI. 12/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 164/180 [i] 21:00 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 22:00 Adela show [i] 22:45 Nočné Televízne noviny [i] 23:10 Mentalista II. 22/23 [i] 00:05 Smrtiace safari [i] 01:45 Krvavý zločin [i] 03:10 Flash Gordon 18/22 [i] 03:50 Kobra 11 IX. 3/16 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Dámsky klub "N" [i] 07:00 Slovensko dnes [i] 07:10 Správy STV [i] 07:25 Góly - body - sekundy [i] 07:45 Vojna kuchárov [i] 08:10 5 proti 5 [i] 08:55 Duel [i] 09:25 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 10:15 Komisárka: Melódia smrti 26/26 [i] 11:05 Sila lásky III. 172/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Sladká Valentína 158/178 [i] 14:25 Divoký anjel 26/270 [i] 15:15 Sudkyňa Amy: Nikto nechce inkvizíciu 68 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:05 Duel [i] 17:35 5 proti 5 [i] 18:20 Sila lásky V. 26/274 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Kto hovorí pravdu? [i] 21:00 GYMPEL.TV: Len kamarátka 5/13 [i] 22:05 Nočné správy STV [i] 22:15 Počasie [i] 22:18 Góly - body - sekundy [i] 22:25 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VI. 21/22 [i] 23:10 Komisárka: Melódia smrti 26/26 [i] 00:00 Sudkyňa Amy: Nikto nechce inkvizíciu 68 [i] 00:40 Divoký anjel 26/270 [i] 01:25 Reportéri [i] 01:55 Správy STV o 16:00 [i] 02:10 Góly - body - sekundy [i] 02:20 Jozef a jeho bratia [i] 03:10 Sila lásky III. 172/244 [i] 03:55 Sila lásky V. 26/274 [i] 04:45 Dámsky klub "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Tisíci džbán [i] 09:05 Ovce.sk [i] 09:10 Dámsky klub [i] 10:30 Športové ozveny [i] 11:00 Rieky sveta: Mekong, rieka živiteľka 6/7 [i] 11:35 Fokus - práca [i] 12:20 Živá panoráma [i] 13:10 Klenotnica východoslovenského folklóru: Tanečníci [i] 13:40 VAT [i] 14:10 Diagnóza: Degenerácia sietnice [i] 14:35 Medicína - Nepozorovane prichádzame o zrak? [i] 15:35 Orientácie [i] 16:10 Môj príbeh: Závislý kazateľ [i] 16:25 Národnostný magazín: Rusínsky [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:30 Medzinárodný terorizmus po roku 1945: ETA 6/26 [i] 18:00 Občan za dverami [i] 18:28 6 miliárd názorov - Láska 1 [i] 18:30 Večerníček: Čo videli stromy 3/7 [i] 18:40 Fokus - zdravie [i] 19:30 Futbal - kvalifikácia EURO 2012: Macedónsko - Slovensko [i] 21:45 Keno 10 [i] 21:50 Polícia [i] 22:00 Večer na tému [i] 23:35 Autosalón [i] 23:55 Udalosti ČT [i] 00:25 Správy STV "N" [i] 00:40 Záznam zo zasadnutia NR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Hoď svišťom: Biznis po rusky 6 [i] 05:35 Kutyil s.r.o. [i] 06:00 NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:10 KRIMI 07:40 NOVINY TV JOJ 08:00 Súdna sieň: Botoxová obluda [i] 09:00 Panelák VIII.: Prepočítavanie hlasov 37 [i] 10:00 Náš nový dom III. 2 [i] 11:00 Profesionáli II.: Károly a Skajka 7 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Numb3rs III. 5 [i] 14:00 Bostonské zločiny I. 15 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 20 [i] 16:00 Takešiho hrad I. [i] 16:30 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela II. 9 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Kutyil s.r.o. [i] 18:00 Súdna sieň ŠPECIÁL - Najviac trpia deti: Si na rade [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VIII.: Masér 38 [i] 21:15 Mama, ožeň ma! - Týždeň šiesty [i] 22:40 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 6 [i] 23:40 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 21 [i] 00:35 Špeciálne komando IV. 16 [i] 01:30 Mama, ožeň ma! - Týždeň šiesty [i] 02:30 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 6 [i] 03:10 Náš nový dom III. 2 [i] 04:00 Numb3rs I. 5 [i] 04:40 Bostonské zločiny I. 15 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 18 kolies spravodlivosti II. 2 [i] 06:00 Klaun 2 [i] 06:50 Doktorka Quinnová 135,136 [i] 08:15 Matlock V. 13,14 [i] 10:15 Esmeralda 136,137/137 [i] 12:00 M*A*S*H 130,131 [i] 13:00 Panelák VIII.: Prepočítavanie hlasov 37 [i] 14:00 Simpsonovci XIV. 22/22 [i] 14:30 Futurama IV. 11 [i] 14:55 18 kolies spravodlivosti II. 3 [i] 16:00 Knight Rider 73 [i] 17:00 M*A*S*H 130,131 [i] 18:00 VyVolení [i] 18:30 Takešiho hrad I. [i] 19:00 Simpsonovci XV. 1/22 [i] 19:30 Futurama IV. 12/12 [i] 20:00 Ice Road Truckers I. 6 [i] 21:00 Originály na cestách I. 6/6 [i] 22:00 NOVÝ SERIÁL NA PLUSKE: Posledné minúty 1/13 [i] 23:00 Stratené dôkazy 7 [i] 23:55 VyVolení [i] 00:25 Ice Road Truckers I. 6 [i] 01:10 Originály na cestách I. 6/6 [i] 01:55 Knight Rider 73 [i] 02:40 TOP STAR [i] 03:25 Matlock V. 13,14 [i] 04:55 18 kolies spravodlivosti II. 3 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Pán času II. 3/13 [i] 07:00 The Amazing Race Asia III. 9/13 [i] 08:00 Advokáti II. 8/21 [i] 09:00 Ochránce IV. 4/8 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba II. 17/23 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba LA 8/24 [i] 12:00 Battlestar galactica IV. 21/22 [i] 13:00 Pán času II. 4/13 [i] 14:00 The Amazing Race Asia III. 10/13 [i] 15:00 Advokáti II. 9/21 [i] 16:00 Ochránce IV. 5/8 [i] 17:00 Battlestar galactica IV. 22/22 [i] 18:30 Můj nejhorší týden 3/16 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba II. 18/23 [i] 20:00 CSI: New York VI. 1/23 [i] 21:00 CSI: New York VII. 6/22 [i] 22:00 Sherlock 1/3 [i] 23:45 El Barco 1/13 [i] 01:15 CSI: New York VII. 6/22 [i] 02:10 Sherlock 1/3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Most šejka Zayeda v Abu Dhabi [i] 06:00 Pátá rychlost 8 [i] 06:25 Špinavé práce: Stavitel bilboardů [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Hra o všechno [i] 08:10 Bořiči mýtů: Zaměřeno na hmyz [i] 09:05 Mimořádné projekty: Jak zachránit Austrálii před suchem [i] 10:00 Jak to dělají?: Nukleární ponorka/Figuríny pro testování autonehod/Ovoce a zelenina [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 29 [i] 10:55 Nutné k přežití: Texas [i] 11:50 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Auto pro zábavnou jízdu [i] 12:45 Rození obchodníci: Toyota MRII Mark I 1 [i] 13:15 Rození obchodníci: Toyota MRII Mark I 2 [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro Esab [i] 14:35 Špinavé práce: Hadí kovboj [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Ranní červánky [i] 16:25 Bořiči mýtů: Zelený sršeň [i] 17:20 Mimořádné projekty: Jak zachránit Austrálii před suchem [i] 18:15 Nutné k přežití: Aljaška [i] 19:10 Jak se to dělá 33 [i] 19:40 Jak to dělají? 10 [i] 20:05 Jak to dělají? 3 [i] 20:35 Jak to dělají? 4 [i] 21:00 Zvědavost: Existuje paralelní vesmír? 6 [i] 21:55 Superlidé Stana Leeho: Pěst, která zabijí [i] 22:50 Kde je limit?: Dům [i] 23:45 Bořiči mýtů: Zelený sršeň [i] 00:40 Jak to dělají? 3 [i] 01:10 Jak to dělají? 4 [i] 01:40 Zvědavost: Existuje paralelní vesmír? 6 [i] 02:40 Superlidé Stana Leeho: Pěst, která zabijí [i] 03:40 Kde je limit?: Dům [i] 04:35 Jak se to dělá 33 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kolo plné hvězd [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Letohrátky: Příšera z čistého nebe 5/52 [i] 09:30 Okouzlení II 10/32 [i] 10:25 McLeodovy dcery III: Řeč těla 26/30 [i] 11:15 Reportéři ČT [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:05 Hotel Herbich: Pandořina skříňka 12/13 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 16:00 Kouzelná školka [i] 16:30 Včelka Mája: Mája a cikády 21/104 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Hodinový manžel [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 E.ON Energy Globe Award ČR [i] 21:35 Pokondr live [i] 22:20 POLOŠERO - DROGY [i] 22:55 Kriminálka Paříž: Bude z tebe chlap 41/62 [i] 23:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:50 Na velikosti záleží II 2/10 [i] 00:20 Této noci v tomto vlaku [i] 01:25 Film o filmu Alois Nebel [i] 01:45 Dobré ráno s Jedničkou 04:10 AZ-kvíz [i] 04:35 Zajímavosti z regionů [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Příště u Vás z Opočna a Dobrušky 06:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 06:30 Na hranici tradic [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Souboj s ledem [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1958 [i] 09:15 Kultura s Dvojkou [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Králík po berlínsku [i] 10:30 Počesku [i] 10:40 Jdi za svým snem [i] 12:35 Příště u Vás z Nového Bydžova ... tentokrát se Skleněnkou na svatbě . Připravili: M. [i] 13:15 Náš venkov [i] 13:30 Evropa dnes [i] 14:00 Hledám práci [i] 14:30 Živě s Janem Kovaříkem [i] 14:33 Na hranici tradic [i] 15:00 Zapomenuté výpravy [i] 15:30 Evropa a já [i] 15:55 Mám toho dost [i] 16:50 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 17:20 Ochránce [i] 17:50 Cestománie [i] 18:20 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Dost provazu pro dva 20/80 [i] 18:50 Kultura s Dvojkou [i] 19:10 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:20 Osobnost na Dvojce [i] 19:30 Ushuaia 14/26 [i] 20:00 Rebel bez příčiny [i] 21:45 Osobnost na Dvojce [i] 21:55 Inventura Febia: Palírny a protialkoholický bojovník J. Skála [i] 22:30 Ze závislosti do nezávislosti [i] 22:55 Q [i] 23:20 Alfie [i] 01:10 Letecké katastrofy IV. [i] 02:00 Kultura.cz [i] 02:25 Hledám práci [i] 02:55 Host do domu [i] 03:35 Malované děti [i] 04:10 Motýli v břiše [i] 04:35 Kouzelnice z Bejrútu: Blanka Matragi [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 151 [i] 09:35 Dokonalý pár [i] 11:25 V dobrém i zlém 10 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Walker Texas Ranger VIII 12 [i] 13:45 Smallville IX 12 [i] 14:40 Gilmorova děvčata VI 9 [i] 15:40 Dva a půl chlapa II 9 [i] 16:00 Beze stopy 2 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Odložené případy VII: Číst mezi řádky 7 [i] 18:25 Ulice 2052 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Pro dobrotu na žebrotu 289 [i] 21:25 Víkend: Už dost! [i] 22:25 Noční Televizní noviny [i] 22:55 Kráska a ošklivka [i] 00:50 Kriminálka Las Vegas VIII: Smrt na sekeru 5 [i] 01:40 Novashopping 02:15 Walker Texas Ranger VIII: Zoufalé kroky [i] 03:10 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka 1 [i] 04:05 Stefanie VIII 37, 38 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:25 M*A*S*H 188 [i] 09:10 Prostřeno! [i] 10:05 To je vražda, napsala XII: Vojákova stopa 16 [i] 11:05 Diagnóza vražda I: Zmizení 2/2 7 [i] 12:05 Policie Hamburk III: Srdce především 6 [i] 13:05 Odpadlík II: Slepá ulice a snadný prachy 4 [i] 14:05 Kutil Tim VIII: Marná lásky snaha 1/2 18 [i] 14:35 Můj přítel Monk II: Pan Monk jde do vězení 16 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Mraky na obzoru [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:20 Soukromá dramata [i] 22:15 Sběratelé kostí IV: Bobr a vydra 24 [i] 23:15 Myšlenky zločince V: Prázdný pohled 6 [i] 00:15 Nedokonalé zločiny IV: Úplatek 13 [i] 01:25 Volejte Věštce [i] 03:30 Nedokonalé zločiny IV: Úplatek 13 [i] 04:30 Svět 2011 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Smiechoty [i] 05:45 Skrytá vášeň 75/188 [i] 06:35 Cigánske srdce 58/218 [i] 07:20 Sudkyňa Hatchettová I. 89-90/175 [i] 08:30 Rodinná kliatba 22/110 [i] 09:35 Ulica III. 72/259 [i] 10:25 Veštiareň [i] 11:25 Sabrina - mladá čarodejnica IV. 15-16/22 [i] 12:15 Gossip Girl II. 12/25 [i] 13:05 Sudkyňa Hatchettová II. 108-109/125 [i] 14:10 Rebeli I. 35/215 [i] 15:05 Tisíc a jedna noc 163/180 [i] 16:00 Cigánske srdce 59/218 [i] 17:05 Skrytá vášeň 76/188 [i] 18:00 Rodinná kliatba 23/110 [i] 19:00 Rebeli I. 36/215 [i] 20:00 Ženatý so záväzkami II. 6-7/22 [i] 21:00 V objatí hodvábu 49-50/200 [i] 22:30 Zajtrajšie noviny II. 20/22 [i] 23:25 Frasier X. 11/24 [i] 23:50 Ženatý so záväzkami II. 6-7/22 [i] 00:50 Frasier X. 11/24 [i] 01:10 Sudkyňa Hatchettová II. 108-109/125 [i] 01:50 Ulica III. 72/259 [i] 02:35 Rodinná kliatba 23/110 [i] 03:20 Lampáreň [i] 04:05 Na streche [i] 04:45 Smiechoty [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Nicota [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Osudný den [i] 13:45 Pod hladinou [i] 15:35 Bílá vrána [i] 17:20 Přežij! [i] 19:05 Adrenalin [i] 20:55 Nanosonda [i] 22:35 Klan upírů [i] 00:10 Poručík [i] 01:45 Krvavá laguna [i] 03:15 Život je peklo
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:15 Fotbal [i] 10:15 Watts [i] 11:15 Tenis [i] 12:00 Cyklistika [i] 13:00 Fotbal [i] 14:00 Teni [i] 17:45 Fotbal [i] 18:00 Šerm [i] 20:30 Confidential [i] 21:00 Box [i] 22:45 Motorismus [i] 23:00 Fotbal [i] 00:00 Motorismus [i] 00:30 Motorismus [i] 01:00 Motorismus [i] 01:15 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:05 Sladký život v New Yorku 1: Hampton 2 [i] 06:20 Vraždy v Midsomeru 8: 1. díl 1 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 2: Divoká karta 22 [i] 09:20 Diagnóza vražda 8: Skleník 7 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 8: 2. díl 2 [i] 12:20 Detektiv Nash Bridges 2: Vykoupení 23 [i] 13:20 Walker, Texas Ranger 6: Děti Halloweenu 5 [i] 14:20 Diagnóza vražda 8: Krvavé molo 8 [i] 15:20 Vraždy v Midsomeru 8: 3. díl 3 [i] 17:20 Pohotovost 2: Plus dítě rovná se dvě 5 [i] 18:20 Walker, Texas Ranger 6: Přežití 6 [i] 19:20 Detektiv Nash Bridges 2: Čas splatit dluhy [i] 20:20 Pohotovost 2: Tyhle dny 6 [i] 21:20 Ace Ventura: Zvířecí detektiv [i] 23:10 Poslední sbohem [i] 01:00 Walker, Texas Ranger 6: Přežití 6 [i] 02:00 Být Erikou 2: Nejkrutější řez 7 [i] 03:00 Sladký život v New Yorku 1: Seznamte se s manželkami 1