TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:15 Bez servítky - VINOBRANIE [i] 09:10 Kobra 11 IX. 2/16 [i] 10:10 Vezmi ma späť [i] 12:00 Bez stopy III. 15/23 [i] 12:50 Rýchle Televízne noviny [i] 12:55 Odložený prípad V. 11/18 [i] 13:50 Monk III. 6/16 [i] 14:45 Rýchle Televízne noviny [i] 14:50 Teória veľkého tresku II. 19/23 [i] 15:20 Susedia [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Myšlienky vraha VI. 11/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 163/180 [i] 21:15 Zita na krku [i] 21:50 Partička [i] 22:35 Nočné Televízne noviny [i] 23:00 Na pokraji smrti 2 [i] 00:50 Zelenáč [i] 02:40 Smallville VII. 15/20 [i] 03:20 Flash Gordon 17/22 [i] 04:00 Kobra 11 IX. 2/16 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Poklady sveta: Las Médulas v Španielsku [i] 05:35 Svet v obrazoch [i] 06:00 Dámsky klub "N" [i] 07:20 Udalosti ČT [i] 07:50 Správy STV [i] 08:15 Vojna kuchárov [i] 08:40 Fenomén Junior [i] 09:10 Duel [i] 09:45 Tandemy [i] 10:15 Komisárka: Tanec smrti 25/26 [i] 11:10 Sila lásky III. 171/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Sladká Valentína 157/178 [i] 14:25 Divoký anjel 25/270 [i] 15:15 Sudkyňa Amy: Vina a trest 67 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:05 Duel [i] 17:35 5 proti 5 [i] 18:20 Sila lásky V. 25/274 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Bláznivá svadba [i] 21:35 Reportéri [i] 22:05 Nočné správy STV [i] 22:15 Počasie [i] 22:18 Góly - body - sekundy [i] 22:25 Genesis: Zrodenie vraha: Príčina neznáma 13/22 [i] 23:20 Komisárka: Tanec smrti 25/26 [i] 00:10 Sudkyňa Amy: Vina a trest 67 [i] 00:55 Divoký anjel 25/270 [i] 01:35 Bláznivá svadba [i] 03:05 Genesis: Zrodenie vraha: Príčina neznáma 13/22 [i] 04:00 Sila lásky III. 171/244 [i] 04:50 Sila lásky V. 25/274 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:40 Dokumentárny klub: Taxi na temnú stranu [i] 07:30 Extr@ german [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:00 Dámsky klub "N" [i] 10:20 Televízny klub nepočujúcich [i] 10:50 Na ceste: Na ceste po Brabantsku [i] 11:25 Fokus - rodina [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:50 Klenotnica: Svadobné fragmenty [i] 13:20 Umenie 2011: Divadlo [i] 13:45 Kinorama [i] 14:15 Autosalón [i] 14:40 Odpískané [i] 15:30 Magazín Ligy majstrov [i] 16:00 Športové ozveny [i] 16:25 Rómsky magazín [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:30 Rieky sveta: Mekong, rieka živiteľka 6/7 [i] 18:00 VAT [i] 18:30 Večerníček: Čo videli stromy 2/7 [i] 18:40 Fokus - práca [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Správy - Hírek [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Diagnóza: Degenerácia sietnice [i] 20:25 Medicína - Nepozorovane prichádzame o zrak? [i] 21:30 Komentáre [i] 22:00 Cela 211 [i] 23:45 Test magazín [i] 00:00 Udalosti ČT [i] 00:30 Správy - Hírek [i] 00:35 Správy STV "N" [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Klamári III. 5 [i] 05:40 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 06:50 KRIMI 07:20 NOVINY TV JOJ 08:00 Súdna sieň: Sused netvor [i] 09:00 Panelák VIII.: Víťaz volieb 36 [i] 10:00 Náš nový dom III. 1/19 [i] 11:00 Profesionáli II.: Vodná kríza 6 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Numb3rs III. 4 [i] 14:00 Bostonské zločiny I. 14 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 13 [i] 16:00 Takešiho hrad I. [i] 16:30 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela II. 8 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Kutyil s.r.o. [i] 18:00 Súdna sieň ŠPECIÁL - Najviac trpia deti: Zabili sme syna [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VIII.: Prepočítavanie hlasov 37 [i] 21:15 Hoď svišťom: Biznis po rusky 6 [i] 22:00 Viem, že moje dieťa je hviezda! [i] 22:50 Po stopách svišťa [i] 23:00 Californication - Orgie v Kalifornii I. 6 [i] 23:45 Otec v pasci [i] 01:25 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 20 [i] 02:00 Náš nový dom III. 1/19 [i] 02:50 Numb3rs I. 4 [i] 03:35 Californication - Orgie v Kalifornii I. 6 [i] 04:00 Bostonské zločiny I. 14 [i] 04:40 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela II. 8 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Črepiny PLUS [i] 06:00 Klaun 1/44 [i] 06:50 Doktorka Quinnová 133,134 [i] 08:15 Matlock V. 11,12 [i] 10:15 Esmeralda 134,135 [i] 12:00 M*A*S*H 128,129 [i] 13:00 Panelák VIII.: Víťaz volieb 36 [i] 14:00 Simpsonovci III. 15 [i] 14:30 Šokujúce zábery 16 [i] 14:55 18 kolies spravodlivosti II. 2 [i] 16:00 Knight Rider 72 [i] 17:00 M*A*S*H 128,129 [i] 18:00 VyVolení [i] 18:30 Takešiho hrad I. [i] 19:00 Simpsonovci XIV. 22/22 [i] 19:30 Futurama IV. 11 [i] 20:00 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 15 [i] 21:00 C.S.I.: Kriminálka New York I. 15 [i] 21:55 Ochrana svedkov II. 7 [i] 22:50 Ochrana svedkov I. 3 [i] 23:35 VyVolení [i] 00:10 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 15 [i] 00:50 C.S.I.: Kriminálka New York I. 15 [i] 01:30 Ochrana svedkov II. 7 [i] 02:15 Ochrana svedkov I. 3 [i] 02:55 Knight Rider 72 [i] 03:40 Matlock V. 11,12 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Pán času II. 2/13 [i] 07:00 The Amazing Race Asia III. 8/13 [i] 08:05 Advokáti II. 7/21 [i] 09:00 Ochránce IV. 3/8 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba II. 16/23 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba LA 7/24 [i] 12:00 Battlestar galactica IV. 20/22 [i] 13:00 Pán času II. 3/13 [i] 14:00 The Amazing Race Asia III. 9/13 [i] 15:00 Advokáti II. 8/21 [i] 16:00 Ochránce IV. 4/8 [i] 17:00 Battlestar galactica IV. 21/22 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA 8/24 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba II. 17/23 [i] 20:00 Posel ztracených duší V. 22/22 [i] 21:00 Boj o čas III. 12/22 [i] 22:00 Poslední vteřiny II. 2/16 [i] 23:10 Strážce pořádku II. 2/13 [i] 00:10 Obhájci 13/18 [i] 01:05 Boj o čas III. 12/22 [i] 02:00 Poslední vteřiny II. 2/16 [i] 02:55 Strážce pořádku II. 2/13 [i] 03:40 Obhájci 13/18 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Tyson, jak ho neznáte 6 [i] 06:00 Pátá rychlost 7 [i] 06:25 Špinavé práce: Uklizeč parníku [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Poslední hodina [i] 08:10 Bořiči mýtů: Pod vodou v autě vzhůru nohama [i] 09:05 Mimořádné projekty: Mimořádná přeměna Ázerbájdžánu [i] 10:00 Jak to dělají?: Rodinné auto/ Titan/Dopis [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 28 [i] 10:55 Nutné k přežití: Vietnam [i] 11:50 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Rozzlobená žába [i] 12:45 Opravna vraků: Není škola [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro Window World [i] 14:35 Špinavé práce: Stavitel bilboardů [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Hra o všechno [i] 16:25 Bořiči mýtů: Zaměřeno na hmyz [i] 17:20 Mimořádné projekty: Mimořádná přeměna Ázerbájdžánu [i] 18:15 Nutné k přežití: Texas [i] 19:10 Jak se to dělá 32 [i] 19:40 Jak to dělají? 9 [i] 20:05 Nutné k přežití: Malajské souostroví [i] 21:00 Nejsmrtelnější úlovek: Rozhodující zranění [i] 21:55 Téměř jsem to nepřežil: Čelisti smrti [i] 22:50 Američtí dřevorubci 9 [i] 23:45 Bořiči mýtů: Zaměřeno na hmyz [i] 00:40 Nutné k přežití: Malajské souostroví [i] 01:40 Nejsmrtelnější úlovek: Rozhodující zranění [i] 02:40 Téměř jsem to nepřežil: Čelisti smrti [i] 03:40 Američtí dřevorubci 9 [i] 04:35 Jak se to dělá 32 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pošta pro tebe [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Letohrátky: Není všechno zlato, co se třpytí 4/52 [i] 09:30 Okouzlení II 9/32 [i] 10:25 McLeodovy dcery III: Časové vymezení 25/30 [i] 11:10 Fígl [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:05 Hotel Herbich: Dlaň na tváři 11/13 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 16:00 Kouzelná školka [i] 16:30 Včelka Mája: Mája a ploštice 20/104 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kuchařská pohotovost [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Četnické humoresky: Poklad 30/39 [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:15 Přežít! [i] 23:10 Na stopě [i] 23:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:40 Místo činu [i] 01:10 POLOŠERO - ÚTĚKÁŘI [i] 01:40 Dobré ráno s Jedničkou 04:05 AZ-kvíz [i] 04:30 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Babylon [i] 05:30 Příběhy předmětů [i] 06:00 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých 7/10 [i] 06:20 Divnopis [i] 06:30 Heydrich - konečné řešení: Bezezbytková germanizace 6/44 [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Kamera na cestách: V rytmu dálek 1/3 [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1958 [i] 09:10 Průkopníci podnikání v českých zemích [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Kosmický věk: Příběh NASA 1/4 [i] 10:30 Po stopách třetího odboje [i] 11:00 Biblické příběhy [i] 12:30 Dostaveníčko v Boskovicích [i] 13:10 Klíč [i] 13:35 Vzduch je naše moře [i] 13:50 Hledání ztraceného času: Obrázky ze Slovenska 4 [i] 14:10 Československý filmový týdeník 1961 853/2379 [i] 14:30 Živě s Václavem Žmolíkem [i] 14:35 Historické minipříběhy a kuriozity [i] 14:55 Příběhy předmětů [i] 15:30 Průkopníci podnikání v českých zemích [i] 15:55 Germáni 3/4 [i] 16:55 Německo - dvě tváře sjednocené země [i] 17:55 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých 8/10 [i] 18:20 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Kanárkově žlutý sedan 19/80 [i] 18:40 Krásy evropského pobřeží: Dvě tváře Německa [i] 18:50 Kultura s Dvojkou [i] 19:10 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:20 Osobnost na Dvojce [i] 19:30 Počesku [i] 19:40 Náš venkov [i] 20:00 J.F.K. - Dallaský atentát [i] 21:40 Po stopách třetího odboje [i] 22:10 Osobnost na Dvojce [i] 22:15 Historie.cs [i] 23:00 V Číně jedí psy 2 [i] 00:35 Abbey Road: Live II: Matchbox Twenty, The Script a Def 7/12 [i] 01:25 Komediograf [i] 01:50 Kultura.cz [i] 02:20 Q [i] 02:45 Evropa dnes [i] 03:10 Čaj pro třetího [i] 03:40 Na dno Macochy [i] 04:10 Brno Open 2009 [i] 04:55 Vesnicopis [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 150 [i] 09:35 Přílivová vlna [i] 11:25 V dobrém i zlém 9 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Walker Texas Ranger VIII 11 [i] 13:45 Smallville IX 11 [i] 14:40 Gilmorova děvčata VI 8 [i] 15:40 Dva a půl chlapa II 8 [i] 16:00 Beze stopy 1 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Odložené případy VII: Poslední dostih 6 [i] 18:25 Ulice 2051 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Comeback: Francouzská restaurace [i] 20:40 Okresní přebor: Lucka 6 [i] 21:20 Dr. House VII: Politická objednávka 6 [i] 22:15 Noční Televizní noviny [i] 22:50 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IX: Boj 8 [i] 23:45 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka 13 [i] 00:40 Zátoka vášní 4, 5 [i] 01:40 Novashopping 02:15 Poker Star [i] 03:15 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:25 M*A*S*H 187 [i] 09:10 Prostřeno! [i] 10:05 To je vražda, napsala XII: Něco shnilého ve Flasppieville 15 [i] 11:05 Diagnóza vražda I: Zmizení 1/2 6 [i] 12:05 Policie Hamburk III: Nic než peníze 5 [i] 13:05 Odpadlík II: Jižně od Devadesáté osmé 3 [i] 14:05 Kutil Tim VIII: V srdci mladý 17 [i] 14:35 Můj přítel Monk II: Pan Monk se ožení 15 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Dům na pobřeží [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů: Svádění 73 [i] 21:20 Rodinka: Štědrovečerní překvapení 6 [i] 22:05 Partička [i] 22:40 Anatomie lži II: Černá a bílá 22 [i] 23:40 Sběratelé kostí IV: On a ona 7 [i] 00:40 Nedokonalé zločiny IV: V přímém přenosu 12 [i] 01:45 Volejte Věštce [i] 03:30 Nedokonalé zločiny IV: V přímém přenosu 12 [i] 04:25 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Skrytá vášeň 74/188 [i] 06:20 Cigánske srdce 57/218 [i] 07:30 Angelika a kráľ [i] 09:35 Ulica III. 71/259 [i] 10:25 Veštiareň [i] 11:25 Šéfkuchár bez čapice I. 29-30/52 [i] 12:25 Gossip Girl II. 11/25 [i] 13:10 Sudkyňa Hatchettová II. 106-107/125 [i] 14:15 Rebeli I. 34/215 [i] 15:10 Dr. Oz I. 11/174 [i] 16:05 Cigánske srdce 58/218 [i] 17:05 Skrytá vášeň 75/188 [i] 18:00 Rodinná kliatba 22/110 [i] 19:00 Rebeli I. 35/215 [i] 20:00 Ženatý so záväzkami II. 4-5/22 [i] 21:00 Inga Lindströmová: Leto pri jazere Lilja [i] 22:50 Poisťovňa šťastia IV. 3/16 [i] 00:00 Frasier X. 10/24 [i] 00:25 Ženatý so záväzkami II. 4-5/22 [i] 01:30 Inga Lindströmová: Leto pri jazere Lilja [i] 02:55 Frasier X. 10/24 [i] 03:20 Sudkyňa Hatchettová II. 106-107/125 [i] 04:00 Lampáreň [i] 04:35 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Stormbreaker [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Paparazzi [i] 13:40 Opilí slávou 15:40 Nezapomenutelné dětství [i] 17:25 Osudný den [i] 19:05 Pod hladinou [i] 20:50 Život je peklo 22:55 Krvavá laguna [i] 00:35 Temné vody [i] 02:15 Hranice [i] 03:55 Jak vykrást banku [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:45 Cyklistika [i] 11:00 Fotbal [i] 12:00 Fotbal [i] 13:00