TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Dobrodružstvá Jackieho Chana II. 22-23/39 [i] 06:30 Scooby Doo, ako sa máš I. 10/14 [i] 06:50 Arabské noci 2/2 [i] 08:50 Anna zo Zeleného domu I. 1/4 [i] 09:50 LET´S DANCE [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Lampáreň [i] 14:00 Mickeyho modré oči [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Len trošku šťastia [i] 18:05 Rýchle Televízne noviny [i] 18:10 Susedia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 STEVEN SEAGAL: Pomsta v mene syna [i] 22:05 STEVEN SEAGAL: Strážca spravodlivosti [i] 23:00 Priamy kontakt [i] 00:55 Zúčtovanie v malom Tokiu [i] 02:15 Michael Clayton [i] 04:05 Smotánka [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:25 Autosalón [i] 06:50 Správy STV [i] 07:05 Góly - body - sekundy [i] 07:20 101 dalmatíncov 56/65 [i] 07:40 Rýchla rota Chipa a Dala 56/65 [i] 08:05 Maškrtníček [i] 08:30 Mať tak o koliesko viac: Semafor [i] 08:40 Heidi: Zlodej duše 19/26 [i] 09:00 Nekonečný príbeh 2/13 [i] 09:50 Poklady sveta: Nadčasová hala vo Vroclavi [i] 10:05 Planéta Zem zhora IV.: Bangladéš 2. časť [i] 10:55 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Agatha Christie : Poirot: Päť podozrivých [i] 14:40 Film pre pamätníkov: Briliantová ruka [i] 16:20 Pošta pre teba [i] 17:25 Fenomén Junior [i] 17:55 Átrium [i] 18:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:10 Poklady sveta: Las Médulas v Španielsku [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 20:00 Počasie [i] 20:05 Zlomok sekundy 6/14 [i] 21:20 Kennedyho mozog 2/2 [i] 22:50 Góly - body - sekundy [i] 22:55 Odpískané [i] 23:40 Agatha Christie : Poirot: Päť podozrivých [i] 01:15 Kennedyho mozog 2/2 [i] 02:40 O 5 minút 12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:35 Zvieratá pomocníci: Haflingy, štvornohí vojaci 3/6 [i] 07:05 Národnostné správy [i] 07:10 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 07:40 Formula 1 - hlavné preteky: VC F1 Japonsko [i] 10:00 Kapura [i] 10:45 Farmárska revue [i] 11:00 Zelená revue [i] 11:20 Test magazín [i] 11:30 Najriskantnejšie technické operácie: Vysoké napätie 5/10 [i] 12:20 Miško Drotár a naozajstná princezná [i] 13:25 Slovo: Slovo Jána Gdovina - ECAV [i] 13:30 Orientácie [i] 13:55 Môj príbeh: Prehral som milión a pol [i] 14:20 Folklórny festival Východná: Šaffova ostroha [i] 15:20 Família - " Som taká jedinečná ... " [i] 15:50 Anjeli strážni Dušana Cinkotu [i] 16:20 Nebezpečné známosti [i] 18:00 Na ceste: Na ceste po Brabantsku [i] 18:25 Táraninky: Svetlo a tma [i] 18:30 Večerníček: Kozliatko Alenie 7/7 [i] 18:40 V hlbinách mora [i] 18:50 On Air [i] 19:10 Poklady.sk: Klenba, ktorá predbehla svoju dobu [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Keno 10 [i] 19:50 Invencie: Milan Dobeš: Svetlo a pohyb [i] 20:00 Dokumentárny klub: Taxi na temnú stranu [i] 20:55 Umenie 2011: Divadlo [i] 21:25 Kinorama [i] 21:55 Noc v archíve [i] 22:55 Retro noviny [i] 23:05 Takí sme boli: Programové ústredie a hlásateľky [i] 23:25 Slovo: Slovo Jána Gdovina - ECAV [i] 23:30 Udalosti ČT [i] 00:00 Správy STV "N" [i] 00:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 06:40 TOP STAR [i] 07:25 Blízko smrti [i] 08:15 Simpsonovci XX. 4,5,6,7 [i] 10:00 Stratené duše V. 16 [i] 11:00 Glee II. 5 [i] 12:00 Klamári III. 5 [i] 13:00 Útek na Horu čarodejníc [i] 15:15 Pátranie po Zlatom Kalendári [i] 17:15 TOP STAR [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:20 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 13 [i] 23:15 Prvotný strach [i] 02:00 Tajná zbraň [i] 03:30 Glee II. 5 [i] 04:15 TOP STAR [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:55 Črepiny PLUS [i] 06:30 Siska 47,48 [i] 08:30 MacGyver 10,11 [i] 10:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT PLUS [i] 11:00 Volajú ma Earl IV. 3,4 [i] 11:45 Stratené dôkazy 6 [i] 12:35 Telo ako zbraň 13 [i] 13:30 Simpsonovci III. 14 [i] 14:00 Šokujúce zábery 15 [i] 14:30 Detektív Extralarge: Čierne a biele [i] 16:35 Dobrodruh [i] 18:15 VyVolení - Týždenný súhrn 2011 [i] 19:15 Simpsonovci III. 15 [i] 19:45 Šokujúce zábery 16 [i] 20:00 Nebezpečné vody [i] 22:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT PLUS [i] 23:00 X FACTOR USA 2011 [i] 00:45 TOP STAR [i] 01:30 VyVolení - Týždenný súhrn 2011 [i] 02:20 MacGyver 10,11 [i] 03:50 Mafstory: Duch starej Csontosovej [i] 04:35 Volajú ma Earl IV. 3,4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Umíte tančit? V. 19/37 [i] 07:00 Advokáti VII. 16/22 [i] 08:00 Advokáti VII. 17/22 [i] 09:00 Ztracený svět II.: Vězeň 8/22 [i] 10:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine III. 9/26 [i] 11:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine III. 10/26 [i] 12:00 Ztracený svět II.: Hry 9/22 [i] 13:00 Pravěk útočí II. 6/7 [i] 14:00 Umíte tančit? V. 19/37 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba III. 22/24 [i] 16:00 Ochránce II. 24/24 [i] 17:00 Advokáti VII. 16/22 [i] 18:00 Advokáti VII. 17/22 [i] 19:00 El Barco 1/13 [i] 20:35 Námořní vyšetřovací služba III. 22/24 [i] 21:35 Strážce pořádku II. 1/13 [i] 22:35 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 1/13 [i] 23:40 Cena za lidskost III. 3/8 [i] 00:55 Internát IV. 4/11 [i] 02:25 Strážce pořádku II. 1/13 [i] 03:15 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 1/13 [i] 04:10 Umíte tančit? V. 20/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Výroba prototypů: Hlídací pes Robo [i] 06:00 Pátá rychlost 6 [i] 06:25 Jak to dělají?: Zlato/Pojízdné schody/Golfové kluby [i] 06:50 Jak to funguje: Hodinky Quartz/MP3 přehrávač/mikrofon/chladnička [i] 07:15 Možné i nemožné 13 [i] 08:10 Bořiči mýtů: Potíže s ubrusem/mozková kapacita [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 17 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 18 [i] 10:00 Mimořádné projekty: Alpské tunely [i] 10:55 Povolení vrtat 6 [i] 11:50 Špinavé práce: Výrobce zvonů [i] 12:45 Nebezpečný úlovek – Lovci humrů: Bouře sezony [i] 13:40 Bořiči mýtů: Potíže s ubrusem/mozková kapacita [i] 14:35 Americký chopper: Motorka z dílny PJD – 2. část, motorka pro Geico – 1. část a motorka pro FBI [i] 15:30 Jízda: Heavy Metal [i] 16:25 Tyson, jak ho neznáte 6 [i] 17:20 V nejhorším případě: Toxický únik plynu / hořící muž [i] 17:50 V nejhorším případě: Vloupání do domu / teroristický útok [i] 18:15 Říční příšery: Smrtící ryba [i] 19:10 Nebezpečné rybaření 2 [i] 20:05 Nebezpečné pobřeží 2 [i] 20:35 Bezpečná hranice 2 [i] 21:00 Nic osobního: Zelená vdova [i] 21:55 Ross Kemp - extrémní svět 2 [i] 22:50 Hrůzné okamžiky 4 [i] 23:45 Únos a záchrana: Terorismus rukojmích [i] 00:40 V nejhorším případě: Toxický únik plynu / hořící muž [i] 01:10 V nejhorším případě: Vloupání do domu / teroristický útok [i] 01:40 Nic osobního: Zelená vdova [i] 02:40 Ross Kemp - extrémní svět 2 [i] 03:40 Jak se to dělá 8 [i] 04:05 Hrůzné okamžiky 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zahrada pod lupou [i] 05:20 Etiketa [i] 05:30 Kluci v akci [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Tancuj, tancuj 24/26 [i] 06:40 Finley požární autíčko 15/39 [i] 07:00 Taylor má trable: Taylor zlobí 11/26 [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Cirkus Humberto: Maringotka číslo osm 5/12 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Sváteční slovo spisovatelky Petry Dvořákové [i] 13:05 POHÁDKA NA PŘÁNÍ [i] 13:55 Svět ČT [i] 14:20 121. Velká pardubická České pojišťovny [i] 17:15 Pošta pro tebe - Návraty [i] 18:10 Do moře míst 5/13 [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Jseš mrtvej, tak nebreč 2/2 [i] 21:25 168 hodin [i] 22:00 V HLAVNÍ ROLI ZLOČIN: Této noci v tomto vlaku [i] 23:05 Film o filmu Dům [i] 23:20 Losování Sportky a Šance 23:25 Taxík [i] 23:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:00 Korunní svědek [i] 01:30 Trumfy Miroslava Donutila [i] 02:25 Všechnopárty [i] 03:10 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 5/26 [i] 04:10 Kalendárium [i] 04:20 Než se zvedne opona [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Chcete je? [i] 05:25 Uchem jehly [i] 06:00 Cesty víry: Plaváčci [i] 06:30 Cestománie [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Barvy života [i] 08:55 Hledání ztraceného času: Obrázky ze Slovenska 4 [i] 09:15 Po českých a moravských galeriích s Eliškou Fučíkovou 5/8 [i] 09:30 Design pro život: Světoznámý francouzský designér 3/6 [i] 10:25 Grandsupertingltangl: Písně lidu pražského 4/14 [i] 10:55 Chcete mě? [i] 11:10 Máte mě! [i] 11:25 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 11:35 Nedej se [i] 11:55 Babylon [i] 12:25 Křesťanský magazín [i] 12:55 Úsměvy Bohuše Záhorského [i] 13:35 Knižní svět [i] 14:05 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých 7/10 [i] 14:25 Poklady světa [i] 14:35 Aachen [i] 14:50 Krásy evropského pobřeží: Dvě tváře Německa [i] 15:00 Vesnicopis [i] 15:25 Království divočiny: Žraloci mako [i] 15:55 Kamera na cestách: V rytmu dálek 1/3 [i] 16:50 Cesty víry: Bruselská duše východu [i] 17:15 Uchem jehly [i] 17:45 Kultura.cz [i] 18:15 Vzkaz Otakara Leiského [i] 18:30 Biblické příběhy [i] 20:00 Heydrich - konečné řešení: Bezezbytková germanizace 6/44 [i] 20:30 Letecké katastrofy IV. [i] 21:25 Na plovárně s Cecilií Bartoli [i] 21:50 Oddělené světy [i] 23:45 Zlaté tele: Synové poručíka Šmidta 1/8 [i] 00:30 Artmix [i] 01:25 Brány světa [i] 02:20 Game Page [i] 02:45 Sbírám, sbíráš, sbíráme [i] 02:55 Ladí neladí [i] 03:50 Vratislav Varmuža [i] 04:05 Kavárnička dříve narozených [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Veterinář z Bondi Beach 8 [i] 05:30 Pirátova rodinka 38 [i] 06:00 Bolek a Lolek 56 [i] 06:15 Baby Looney Tunes 4 [i] 06:40 Batman vítězí IV 9 [i] 07:00 Spongebob v kalhotách 64 [i] 07:30 Velká cena Japonska [i] 10:10 Freonový duch [i] 12:15 Volání o pomoc [i] 14:50 Můj hříšný muž [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Babicovy dobroty [i] 18:15 Rady ptáka Loskutáka [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Policie Modrava [i] 21:20 Medvídek [i] 23:35 Střepiny [i] 00:05 Tudorovci II 4 [i] 01:05 Cesta ke zlu: * [i] 02:30 Novashopping 03:10 Volejte Novu [i] 04:05 Stefanie VIII 35, 36 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:10 Trní: Večerní talk show Báry Štěpánové. Režie A. Vomáčka [i] 06:05 Zpravodajství TV Prima 07:10 Beyblade Metal Fusion: Do pevnosti Temné Nebuly 12 [i] 07:40 Tutenstein I: Nebezpečná zóna 12 [i] 08:10 Tajemství 2. světové války: Přepadení Brunevalu 5 [i] 09:20 Svět 2011 [i] 09:55 Zločiny v zahradách III: Záhady Regent´s parku 5 [i] 11:00 Partie [i] 11:55 Receptář prima nápadů [i] 13:20 Neříkej mi majore [i] 15:05 Vraždy v Midsomeru XI: Midsomer Life [i] 17:10 Nové hnízdo [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:05 Air Force One [i] 00:40 Myšlenky zločince I 21 [i] 01:30 Volejte Věštce [i] 03:15 Zločiny v zahradách III: Záhady Regent´s parku 5 [i] 04:00 Tajemství 2. světové války: Přepadení Brunevalu 5 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Slávici na ulici [i] 06:20 Je to možné?! [i] 06:45 Skrytá vášeň 73/188 [i] 07:55 Danielle Steelová: Kaleidoskop [i] 09:35 Veštiareň [i] 10:35 Sabrina - mladá čarodejnica IV. 16/22 [i] 11:00 Karavan šou [i] 11:30 Gossip Girl II. 12/25 [i] 12:35 Správna Susan II. 24/26 [i] 13:15 Columbo zasahuje 11/20 [i] 15:10 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 77/129 [i] 16:50 Skrytá vášeň 74/188 [i] 17:50 Priateľky [i] 18:25 Šéfkuchár bez čapice I. 29-30/52 [i] 19:25 Jesse I. 2/22 [i] 20:00 Angelika a kráľ [i] 22:00 Skutočný príbeh: Trpká pomsta [i] 23:45 Len trošku šťastia [i] 01:45 Smrtiaci sľub [i] 03:10 Je to možné?! [i] 03:35 Karavan šou [i] 04:00 Nočné lampy [i] 04:40 V tieni [i] 04:55 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Legenda o Jiřím a drakovi [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Nezapomenutelné dětství [i] 13:50 Mary a Max [i] 15:35 Nicota [i] 17:10 Manituova bota [i] 18:40 Krotitelé upírů [i] 20:35 Jak vykrást banku [i] 22:05 Hranice [i] 23:55 Katova kletba [i] 01:40 Divoch Jack [i] 03:30 Griffin a Phoenixová [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 11:00 Fotbal [i] 12:00 Motorismus [i] 13:00 Tenis [i] 13:30 Tenis [i] 15:15 Cyklistika [i] 17:15 Fotbal [i] 19:45 Fotbal [i] 20:45 Box [i] 22:15 Motorismus [i] 22:45 Motorismus [i] 23:30 Motorismus [i] 23:45 Cyklistika [i] 00:30 Tenis [i] 01:15 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:15 Být Erikou 2: Yes We Can 5 [i] 06:40 Ledové snění [i] 08:30 Diagnóza vražda 8: Eskamotáž 3 [i] 09:30 Diagnóza vražda 8: Z důvodu nepříčetnosti 4 [i] 10:30 Diagnóza vražda 8: Detektiv v roli pacienta 5 [i] 11:30 Spravedlnost v krvi 1: Ve vlastních řadách 4 [i] 12:30 Dobrá manželka 2: Dobré jméno 4 [i] 13:30 Svazující tajemství [i] 15:20 PREMIÉRA FILM Daj šancu láske [i] 17:10 Moby Dick [i] 19:00 Walker, Texas Ranger 6: Zákon Západu 4 [i] 20:00 Havaj 5-0 1: Zoufalé činy 12 [i] 21:00 PREMIÉRA Spravedlnost v krvi 1: Z důvodů neznámých 5 [i] 22:00 Dobrá manželka 2: VIP služby 5 [i] 23:00 Ace Ventura: Zvířecí detektiv [i] 00:50 Rookie Blue 2: Motýli 1 [i] 01:50 Rookie Blue 2: Možná to tak bylo 2 [i] 02:50 Prober se [i] 04:40 Diagnóza vražda 8: Na houpačce 6 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:15 Laos 2 [i] 06:00 Jak vznikla Země - speciál 01 [i] 06:55 Jak vznikla Země - speciál 02 [i] 07:50 Mravenci vědí všechno 1 [i] 08:05 Žralok U 2 [i] 09:00 Tři hladoví hoši 6 [i] 09:35 Zima na chalupě 3 [i] 10:35 Hostina se smrtí 1 [i] 11:45 Nejpřísnější rodiče světa 26 [i] 12:55 Buď já nebo pes 77 [i] 13:55 Jamie ukáže, co umí 5 [i] 15:00 Zvířecí rekordmani: Neúprosní dobyvatelé 51 [i] 16:00 Kdo přežije Armagedon: Příští vymření 8 [i] 17:00 Podzemí měst 9 [i] 18:00 Bojovníci se špínou 17 [i] 18:30 Bojovníci se špínou 18 [i] 19:05 Odkrytý Egypt 5 [i] 20:10 Budování říše 8 [i] 21:05 Bitva 360 1 [i] 22:10 Vyloučeno 4 [i] 23:05 Smrtící válečníci: Gladiátor vs. Apač 1 [i] 00:00 Reportéři v akci: Francouzská cizinecká legie [i] 01:00 Vesmír III. 2 [i] 01:55 Unášen divokou vodou 2 [i] 02:55 Zvířecí rekordmani: Kočky zabijáci 42 [i] 04:00 Budování říše 8 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Malý Zizou