TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:20 Dobrodružstvá Jackieho Chana II. 21/39 [i] 05:40 Scooby Doo, ako sa máš I. 9/14 [i] 06:00 Arabské noci 1/2 [i] 07:50 Zrodení pre slobodu [i] 09:55 Dva a pol chlapa VI. 22-23/24 [i] 10:50 Zakázané ovocie [i] 13:20 Rex - superpes [i] 15:30 Tvrďas Taylor [i] 17:30 Rýchle Televízne noviny [i] 17:35 Partička [i] 18:20 Rýchle Televízne noviny [i] 18:25 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Pestúnka v akcii [i] 22:05 Expendables: Nezničiteľní [i] 00:05 Zrada a pomsta [i] 01:50 Collateral [i] 03:40 Železný orol 3 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Slovensko v obrazoch [i] 06:05 Udalosti ČT [i] 06:35 Slovensko dnes [i] 06:45 Správy STV [i] 07:00 Góly - body - sekundy [i] 07:15 101 dalmatíncov 55/65 [i] 07:40 Rýchla rota Chipa a Dala 55/65 [i] 08:00 Fidlibum [i] 08:30 Superchyty [i] 08:55 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:25 Deti o deťoch: Čo tanec dal a vzal [i] 09:40 ... a just! (dohoda možná) [i] 10:10 Kaviareň Slávia [i] 11:00 K jubileu Martina Ťapáka: Ako divé husi 2/3 [i] 11:55 Autosalón [i] 12:25 Zlomok sekundy 5/14 [i] 13:35 Capri III 13/13 [i] 15:25 Krajina rebelov 5/7 [i] 17:30 On Air [i] 17:55 Zverinec [i] 18:20 GYMPEL.TV: Havária 4/13 [i] 19:10 Poklady sveta: Nadčasová hala vo Vroclavi [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Pošta pre teba [i] 21:05 Kennedyho mozog 1/2 [i] 22:40 Góly - body - sekundy [i] 22:45 Had [i] 00:55 On Air [i] 01:15 Kennedyho mozog 1/2 [i] 02:45 Had [i] 04:40 Capri III 13/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:55 Komentáre [i] 06:20 Regionálny denník [i] 06:55 Formula 1 - kvalifikácia: VC Japonska [i] 08:05 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 09:00 Extr@ german [i] 09:25 Energetika [i] 09:40 KE 2013 [i] 09:45 Ako nás sformovala Zem: Oheň [i] 10:40 Občan za dverami [i] 11:05 Televízny klub nepočujúcich [i] 11:30 Mojich sedem divov: Ľubomír Feldek [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:10 Senior klub [i] 13:35 Dukla - symbol slobody [i] 14:20 Kapura [i] 15:05 Farmárska revue [i] 15:20 Zelená revue [i] 15:35 Test magazín [i] 15:45 Skús ma objať 2/2 [i] 17:15 Medzinárodný festival lokálnych televízií v Košiciach - výber ocenených filmov [i] 17:45 Zvieratá pomocníci: Haflingy, štvornohí vojaci 3/6 [i] 18:20 Táraninky: Televízia a rozhlas [i] 18:25 Večerníček: Kozliatko Alenie 6/7 [i] 18:35 Ako líštička krásu stratila [i] 18:45 Sigord [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Národnostné správy [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Najriskantnejšie technické operácie: Vysoké napätie 5/10 [i] 20:50 GEN.sk: Ľubomír Feldek [i] 21:05 Československý filmový týždenník [i] 21:15 Anjeli strážni Dušana Cinkotu [i] 21:45 Harold a Maude [i] 23:15 BJD 2010 Milo Suchomel(Slovensko) [i] 00:20 Udalosti ČT [i] 00:50 Správy STV "N" [i] 01:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 Kutyil s.r.o. II.: Plot 8 [i] 05:50 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI 07:00 NOVINY TV JOJ 07:30 Ninjago - Zlatá zbraň [i] 07:40 Beyblade Metal Fusion [i] 08:00 Princezná Sissi [i] 09:00 Fantastická štvorka [i] 10:00 Mama, ožeň ma! - Týždeň piaty [i] 11:15 Hoď svišťom: Mama Mia [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:40 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:40 X FACTOR USA 2011 [i] 16:40 Largo Winch [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Útek na Horu čarodejníc [i] 22:25 Doom [i] 00:40 Drsné časy [i] 02:45 Superpolicajt [i] 04:30 Legenda o Pátračovi 3,4 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 18 kolies spravodlivosti II. 1/22 [i] 05:45 Cyranov ostrov 21 [i] 06:15 Siska 45,46 [i] 08:10 Doktorka Quinnová 122,123 [i] 10:00 Jack a Sarah [i] 12:10 VyVolení [i] 12:50 Simpsonovci XIV. 21 [i] 13:15 Futurama IV. 10 [i] 13:40 Klokan Joey [i] 15:40 Chlapci a chlapi: Zelené Vianoce 5 [i] 16:55 Chalupári: Zaslúžilý všeumelec 5 [i] 18:00 Áno, šéfe! [i] 19:00 Simpsonovci III. 14 [i] 19:30 Šokujúce zábery 15 [i] 20:00 Záblesk [i] 22:30 Mafstory: Duch starej Csontosovej, Tajné Vianoce [i] 00:15 ČREPINY [i] 00:45 Chlapci a chlapi: Zelené Vianoce 5 [i] 01:45 Chalupári: Zaslúžilý všeumelec 5 [i] 02:35 Klokan Joey [i] 04:10 Jack a Sarah [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Umíte tančit? V. 18/37 [i] 07:00 Advokáti VII. 14/22 [i] 08:00 Advokáti VII. 15/22 [i] 09:00 Ztracený svět II.: Návrat do Londýna 7/22 [i] 10:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine III. 7/26 [i] 11:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine III. 8/26 [i] 12:00 Ztracený svět II.: Vězeň 8/22 [i] 13:00 Pravěk útočí II. 5/7 [i] 14:00 Umíte tančit? V. 18/37 [i] 15:00 Posel ztracených duší IV. 23/23 [i] 16:00 Ochránce II. 23/24 [i] 17:00 Advokáti VII. 14/22 [i] 18:00 Advokáti VII. 15/22 [i] 19:00 Podfukáři II. 6/6 [i] 20:10 Boj o čas III. 11/22 [i] 21:10 Námořní vyšetřovací služba LA 22/24 [i] 22:10 Myšlenky zločince V. 3/23 [i] 23:10 Někdo to rád hloupé 18/22 [i] 00:05 True Blood - Pravá krev III.: Zlá krev 1/12 [i] 01:10 Podfukáři II. 6/6 [i] 02:10 Boj o čas III. 11/22 [i] 03:00 Někdo to rád hloupé 18/22 [i] 03:40 Umíte tančit? V. 19/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Brána do Benátek [i] 06:00 Pátá rychlost 5 [i] 06:25 Jízda: Nahoře bez [i] 07:15 Na plný plyn: Honda [i] 08:10 Megastavitelé: Obrovský závěsný lanový most: Stonecutters Bridge [i] 09:05 Svět budoucnosti: Lodě budoucnosti [i] 10:00 Divy světa stvořené člověkem - Čína: Největší dopravní uzel [i] 10:55 Extrémní stroje: Antonov, Behemoth, Sea Monster [i] 11:50 Výroba prototypů: Hlídací pes Robo [i] 12:45 Masivní stroje: Obojživelníci [i] 13:10 Masivní stroje: Elektrické vlaky [i] 13:40 Zásah do konstrukce: Restaurace Blarney Stone [i] 14:35 Megastavitelé: Obrovský závěsný lanový most: Stonecutters Bridge [i] 15:30 Rozebráno: Malování [i] 15:55 Rozebráno: Energetická účinnost [i] 16:25 Jak se to dělá 6 [i] 16:55 To taky zvládnu 6 [i] 17:20 Divy světa stvořené člověkem - Čína: Největší dopravní uzel [i] 18:15 Výroba prototypů: Hlídací pes Robo [i] 19:10 Králové aukcí: Horkovzdušný balón/kel mamuta srstnatého [i] 19:35 Králové aukcí: Samurajský meč/lodní kufr [i] 20:05 Králové aut v poušti: Souboj vozů Charger [i] 21:00 Pátá rychlost 3 [i] 21:30 Pátá rychlost 4 [i] 21:55 Zlomyslné stroje: Jeřáby [i] 22:25 Zlomyslné stroje: Obojživelná vozidla [i] 22:50 To taky zvládnu 11 [i] 23:20 To taky zvládnu 12 [i] 23:45 Černé zlato 7 [i] 00:40 Králové aukcí: Horkovzdušný balón/kel mamuta srstnatého [i] 01:10 Králové aukcí: Samurajský meč/lodní kufr [i] 01:40 Pátá rychlost 3 [i] 02:10 Pátá rychlost 4 [i] 02:40 Zlomyslné stroje: Jeřáby [i] 03:10 Zlomyslné stroje: Obojživelná vozidla [i] 03:40 Jak se to dělá 7 [i] 04:05 To taky zvládnu 11 [i] 04:35 To taky zvládnu 12 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Už nám byly tři [i] 06:10 Franklin 12/52 [i] 06:35 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím: Mořská záhada 14/26 [i] 07:00 Film o filmu Saxána a Lexikon kouzel [i] 07:15 Lucky Luke na Divokém západě [i] 08:40 Bimbuli [i] 08:55 Moudronos [i] 09:15 Hra na zelenou [i] 09:40 Zprávičky [i] 09:55 Bludiště [i] 10:30 Princezna [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Auto Moto Styl [i] 13:00 Slečna Marplová [i] 14:35 V Praze bejvávalo blaze [i] 15:30 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 5/26 [i] 16:35 Devatero řemesel [i] 17:00 Kluci v akci [i] 17:30 Taxík [i] 18:00 Bratři a sestry: Noční schůzka 5/23 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Trumfy Miroslava Donutila [i] 21:00 Bakaláři 1997 [i] 22:05 Maratónec [i] 00:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:10 Dům [i] 01:35 Posledních 24 hodin: Jim Morrison [i] 02:30 Pokondr live [i] 03:15 Na cestě po Horní Lužici [i] 03:50 Televarieté [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Rodinné křižovatky [i] 06:00 Německo - dvě tváře sjednocené země [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Evoluce 3/3 [i] 08:55 Kultura s Dvojkou [i] 09:10 Náš venkov [i] 09:25 Folklorika [i] 09:55 Za vesnickými muzikanty [i] 10:30 Návraty k divočině [i] 11:00 Československý filmový týdeník 1961 853/2379 [i] 11:15 Být v obraze [i] 11:45 Game Page [i] 12:10 Medúza [i] 12:50 Musicblok [i] 13:15 PORT [i] 13:50 Ornitologové v akci [i] 13:55 Zázračná planeta: Tajemství slonů 2/3 [i] 14:55 Souboj s ledem [i] 15:55 Zločin století [i] 17:30 Etemenanki - dům základů nebe a země [i] 17:45 Kultura.cz [i] 18:15 O češtině [i] 18:30 Vínečko [i] 19:00 Terra musica [i] 19:30 Ze závislosti do nezávislosti [i] 20:00 Blanka Matragi 2012 [i] 20:30 Cecilia Bartoli - Sacrificium [i] 21:30 proStory [i] 22:00 Komediograf [i] 22:25 Mimo rámec [i] 22:40 Roh hojnosti [i] 00:20 Abbey Road: Live II: Matchbox Twenty, The Script a Def 7/12 [i] 01:10 Mladí v partě 12/12 [i] 01:45 Medúza 02:25 Musicblok 02:55 Maratón [i] 03:20 Ladí neladí [i] 04:15 Restaurátorka Romana Balcarová [i] 04:30 Kavárnička dříve narozených [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:40 Novashopping 06:05 Pirátova rodinka 37 [i] 06:35 Bolek a Lolek 54, 55 [i] 07:00 Baby Looney Tunes 3 [i] 07:30 Tom a Jerry 11 [i] 07:55 Spongebob v kalhotách 63 [i] 08:25 Tučňáci z Madagaskaru II 21 [i] 08:55 Hannah Montana 11, 12 [i] 09:50 Rady ptáka Loskutáka [i] 11:00 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:50 Volejte Novu [i] 12:20 Neviděli jste Bobíka? [i] 13:55 Pojišťovna štěstí: Svatba 24 [i] 15:15 Občan Havel: Dusno 2 [i] 16:25 Kněz je poděs [i] 18:10 Hospoda: Léčitel, Záskok 31, 32 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Temný rytíř [i] 23:00 Gamer: * [i] 00:50 Špína: * [i] 02:40 Novashopping 03:15 Perníkový táta II 7 [i] 04:40 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství TV Prima 06:50 Beyblade Metal Fusion: Chyťte vlka 11 [i] 07:15 Tutenstein I: Blízko smrti 11 [i] 07:45 M*A*S*H 186 [i] 08:20 Autosalon [i] 09:35 Top Gear 2011 6 [i] 10:40 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 12:45 Americký prezident [i] 15:15 Columbo: Sladká, leč smrtící [i] 16:50 Moje místo [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Tajemný let [i] 22:15 Město zločinu [i] 00:40 Rockerky [i] 02:35 Volejte Věštce [i] 04:20 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Slávici na ulici [i] 06:25 Priateľky [i] 07:00 Skrytá vášeň 72/188 [i] 08:10 Rosamunde Pilcherová: Srdcia na scestí [i] 09:50 Veštiareň [i] 10:50 Sabrina - mladá čarodejnica IV. 15/22 [i] 11:15 Karavan šou [i] 11:40 Gossip Girl II. 11/25 [i] 12:45 Správna Susan II. 23/26 [i] 13:30 Columbo zasahuje 10/20 [i] 15:20 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 76/129 [i] 16:55 Skrytá vášeň 73/188 [i] 17:55 Elisa z Rivombrosy II. 2/13 [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Čas rozhodnutia [i] 21:45 V údolí divých ruží: Cesta k šťastiu [i] 23:40 Môj milovaný syn [i] 01:20 Columbo zasahuje 10/20 [i] 02:50 Správna Susan II. 23/26 [i] 03:15 Karavan šou [i] 03:40 Nočné lampy [i] 04:20 V tieni [i] 04:40 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:00 Opilí slávou [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Stormbreaker [i] 13:45 Letec [i] 16:45 Magická hlubina 2 [i] 18:20 Bílá vrána [i] 20:05 Dvě na jednoho [i] 21:50 Griffin a Phoenixová [i] 23:50 Divoch Jack [i] 01:50 Poručík [i] 03:25 Beze mě: šest tváří Boba Dylana [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 09:00 Tenis [i] 13:00 Motorismus [i] 14:00 Motorismus [i] 15:00 Fotbal [i] 17:30 Fotbal [i] 18:30 Motorismus [i] 19:30 Fotbal [i] 19:40 Tenis [i] 20:45 Fotbal [i] 23:00 Bojové sporty [i] 01:00 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Sladký život v New Yorku 1: Seznamte se s manželkami 1 [i] 06:30 Svazující tajemství [i] 08:20 Pohotovost 1: Všechno staré je zase nové 26 [i] 09:20 Pohotovost 2: Vítej zpátky, Cartere 1 [i] 10:20 Pohotovost 2: Letní jízda 2 [i] 11:20 Pohotovost 2: Uzdrav, nauč, zabij 3 [i] 12:20 Pohotovost 2: Jaký život? 4 [i] 13:20 Ledové snění [i] 15:10 Prober se [i] 17:00 Dobrá manželka 2: Dobré jméno 4 [i] 18:00 Spravedlnost v krvi 1: Ve vlastních řadách 4 [i] 19:00 Walker, Texas Ranger 6: Královská loupež 3 [i] 20:00 Havaj 5-0 1: Vraždy v ráji 11 [i] 21:00 Ace Ventura: Zvířecí detektiv [i] 22:50 Havaj 5-0 1: Vraždy v ráji 11 [i] 23:50 Havaj 5-0 1: Zoufalé činy 12 [i] 00:50 Moby Dick [i] 02:40 Únos letadla [i] 04:30 Diagnóza vražda 8: Slepý blafuje 2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zvířecí rekordmani: Extrémní příšery 41 [i] 06:00 Vraky snů 3 [i] 06:30 Vraky snů 4 [i] 07:05 Ian Wright: Cesty bez hranic 6 [i] 08:00 Jak přežít Everest 5 [i] 09:00 Jak vznikla Země - speciál 01 [i] 10:00 Jak vznikla Země - speciál 02 [i] 10:55 Vraky snů 5 [i] 11:25 Vraky snů 6 [i] 11:55 Život v korunách stromů 3 [i] 12:55 Vášnivý jedlík: Baseball 25 [i] 13:25 Vášnivý jedlík: Boise 26 [i] 13:55 Zelené nápady pro modrou planetu: Energie 29 [i] 14:30 Zelené nápady pro modrou planetu: Hudba 30 [i] 15:05 Co nám prospívá 39 [i] 15:35 Archeolog bez tajemství 51 [i] 16:10 Objevy starověku 6 [i] 17:05 Podzemí měst 8 [i] 18:00 Bojovníci se špínou 15 [i] 18:30 Bojovníci se špínou 16 [i] 19:05 Technika nemožného 2 [i] 20:10 Budování říše 7 [i] 21:05 Kovbojové a psanci 3 [i] 22:00 Reportéři v akci: Francouzská cizinecká legie [i] 22:55 Vyloučeno 3 [i] 23:55 Pravdivé příběhy 10 [i] 00:55 Když se Země zatřese: Hrozba Slunce 6 [i] 01:55 Budování říše 7 [i] 02:50 Technika nemožného 2 [i] 03:50 Vyloučeno 3 [i] 04:40 Laos 1 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Navěky šťastni [i] 07:40 Zlato [i] 09:10 Chrámy těla [i] 10:25 Užívej si, co to jde [i] 11:55 Jak se točil seriál Terapie [i] 12:25 Papírový hrdina [i] 14:20 Královna Viktorie [i] 16:05 Jak se točil seriál Terapie [i] 16:40 Největší z Čechů [i] 18:20 Sexy 40 [i] 20:00 I Love You Phillip Morris [i] 21:40 Impérium - Mafie v Atlantic City II. 1 [i] 22:45 Kick-Ass [i] 00:45 Bruno [i] 02:10 Jak se točil seriál Terapie [i] 02:40 Samec [i] 04:20 Okřídlené bytosti