Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:25 Bez servítky - VINOBRANIE [i] 09:20 Kobra 11 IX. 1/16 [i] 10:20 Šialenstvo na predmestí [i] 12:10 Bez stopy III. 14/23 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 NCIS VIII. 11/24 [i] 14:05 Monk III. 5/16 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Teória veľkého tresku II. 18/23 [i] 15:30 Krok za krokom VI. 18/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Myšlienky vraha VI. 10/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky - VINOBRANIE [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 LET´S DANCE [i] 22:55 LET´S DANCE - Rozhodnutie [i] 23:15 Súmrak: Sága vyvolených [i] 01:05 Súboj vlkolakov [i] 02:35 Extrémny predsudok [i] 04:30 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Dámsky klub [i] 06:30 Udalosti ČT [i] 07:00 Slovensko dnes [i] 07:15 Správy STV [i] 07:35 Vojna kuchárov [i] 08:05 5 proti 5 [i] 08:45 Duel [i] 09:15 Kto hovorí pravdu? [i] 10:15 Komisárka: Krkavčie hniezdo 24/26 [i] 11:05 Sila lásky III. 170/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Sladká Valentína 156/178 [i] 14:25 Divoký anjel 24/270 [i] 15:15 Sudkyňa Amy: Prílivová vlna 66 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:05 Duel [i] 17:35 5 proti 5 [i] 18:20 Sila lásky V. 24/274 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Futbal Slovensko - Rusko [i] 22:15 Nočné správy STV [i] 22:25 Počasie [i] 22:30 Góly - body - sekundy [i] 22:40 Inšpektor Rocca: Syn [i] 00:30 Komisárka: Krkavčie hniezdo 24/26 [i] 01:20 Sudkyňa Amy: Prílivová vlna 66 [i] 02:00 Divoký anjel 24/270 [i] 02:45 Tandemy [i] 03:15 Sila lásky III. 170/244 [i] 04:05 Sila lásky V. 24/274 [i] 04:50 Sladká Valentína 156/178 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 08:55 Ovce.sk [i] 09:00 Dámsky klub "N" [i] 10:20 Rómsky magazín [i] 10:45 Muži a kamióny: Rumunsko 4/10 [i] 11:25 Fokus - právo [i] 12:10 Profesionál [i] 12:25 Živá panoráma [i] 13:00 Klenotnica: Obrázky z Kysúc [i] 13:30 Spektrum vedy: Ako funguje ekonomika [i] 14:00 Kvarteto [i] 14:30 5 minút po dvanástej: Idú mi fakt na nervy! [i] 15:40 Ján Ilavský [i] 16:00 Spomíname na Petra Debnára: Anglická blcha v cárskom Rusku [i] 16:40 Energetika [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:30 Z mesta do mesta: Martin [i] 18:00 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 18:30 Večerníček: Kozliatko Alenie 5/7 [i] 18:40 Fokus - rodina [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Správy - Hírek [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Ako nás sformovala Zem: Oheň [i] 21:00 Família - " Som taká jedinečná ... " [i] 21:30 Komentáre [i] 22:00 České milovanie: O láske pouličnej [i] 22:25 Kino na Dvojke: Súmrak [i] 23:55 Big Bít 11/42 [i] 00:55 Správy - Hírek [i] 01:05 Udalosti ČT [i] 01:35 Správy STV "N" [i] 01:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Kutyil s.r.o. II.: Milenka 7 [i] 05:40 KRIMI 06:10 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI 06:55 NOVINY TV JOJ 07:15 KRIMI 07:45 NOVINY TV JOJ 08:00 Súdna sieň: Zákeráčka [i] 09:00 Panelák VIII.: Víťaz volieb 36 [i] 10:00 Náš nový dom II. 19/19 [i] 11:00 Profesionáli II.: PR a očistná diéta 5 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti VI. 7 [i] 14:00 Bostonské zločiny I. 13 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 19 [i] 16:00 Takešiho hrad I. [i] 16:30 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela II. 7 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Kutyil s.r.o. II.: Plot 8 [i] 18:00 Súdna sieň: Bez peňazí [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Largo Winch [i] 22:30 Pátranie po Zlatom Kalendári [i] 00:35 Zákon ulice [i] 02:25 Náš nový dom II. 19/19 [i] 03:10 Numb3rs I. 3 [i] 03:50 Zákon ulice [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Klaun - Pilot [i] 06:50 Doktorka Quinnová 131,132 [i] 08:15 Matlock V. 9,10 [i] 10:15 Esmeralda 132,133 [i] 12:00 M*A*S*H 126,127 [i] 13:00 Panelák VIII.: Víťaz volieb 36 [i] 14:00 Simpsonovci XIV. 20 [i] 14:30 Futurama IV. 9 [i] 14:55 18 kolies spravodlivosti II. 1/22 [i] 16:00 Knight Rider 71 [i] 17:00 M*A*S*H 126,127 [i] 18:00 VyVolení [i] 18:30 Šokujúce zábery 14 [i] 19:00 Simpsonovci XIV. 21 [i] 19:30 Futurama IV. 10 [i] 20:00 X FACTOR USA 2011 [i] 00:00 VyVolení [i] 00:30 A-Team 29,30 [i] 02:00 Klaun 27,28 [i] 03:30 Knight Rider 71 [i] 04:20 Matlock V. 9 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Pán času II. 1/13 [i] 07:00 The Amazing Race Asia III. 7/13 [i] 08:00 Advokáti II. 6/21 [i] 09:00 Ochránce IV. 2/8 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba II. 15/23 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba LA 6/24 [i] 12:00 Battlestar galactica IV. 19/22 [i] 13:00 Pán času II. 2/13 [i] 14:00 The Amazing Race Asia III. 8/13 [i] 15:05 Advokáti II. 7/21 [i] 16:00 Ochránce IV. 3/8 [i] 17:00 Battlestar galactica IV. 20/22 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA 7/24 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba II. 16/23 [i] 20:00 Posel ztracených duší V. 21/22 [i] 21:00 Strážce pořádku II. 1/13 [i] 22:00 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 1/13 [i] 23:05 True Blood - Pravá krev III.: Zlá krev 1/12 [i] 00:10 Posel ztracených duší V. 21/22 [i] 01:05 Strážce pořádku II. 1/13 [i] 02:00 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka III. 1/13 [i] 02:55 True Blood - Pravá krev III.: Zlá krev 1/12 [i] 03:50 Námořní vyšetřovací služba II. 16/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Největší ropný vrt světa [i] 06:00 Pátá rychlost 4 [i] 06:25 Špinavé práce: Vinař [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Zápas s časem i s úlovkem [i] 08:10 Bořiči mýtů: Bourání malých mýtů [i] 09:05 Mimořádné projekty: Stavba nejdelšího mostu v Srbsku [i] 10:00 Jak to dělají?: Lesní požáry/Auto výfuky/Orbitální stanice [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 27 [i] 10:55 Nutné k přežití: Polární kruh [i] 11:50 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Tygří vůz [i] 12:45 Pátá rychlost 1 [i] 13:15 Pátá rychlost 2 [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro Domani Studios [i] 14:35 Špinavé práce: Uklizeč parníku [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Poslední hodina [i] 16:25 Bořiči mýtů: Pod vodou v autě vzhůru nohama [i] 17:20 Mimořádné projekty: Stavba nejdelšího mostu v Srbsku [i] 18:15 Nutné k přežití: Vietnam [i] 19:10 Jak se to dělá 30 [i] 19:40 Jak to dělají? 8 [i] 20:05 Technické vymoženosti 37 [i] 20:35 Technické vymoženosti 38 [i] 21:00 Idiot na cestách: Brazílie [i] 21:55 Mimořádné projekty: Domy odolné proti hurikánu [i] 22:50 Hry s časem: Tekutý dusík [i] 23:15 Hry s časem: Býčí bič [i] 23:45 Bořiči mýtů: Pod vodou v autě vzhůru nohama [i] 00:40 Technické vymoženosti 37 [i] 01:10 Technické vymoženosti 38 [i] 01:40 Idiot na cestách: Brazílie [i] 02:40 Mimořádné projekty: Domy odolné proti hurikánu [i] 03:40 Hry s časem: Tekutý dusík [i] 04:05 Hry s časem: Býčí bič [i] 04:35 Jak se to dělá 30 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Cirkus Humberto: Nový domov 4/12 [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Letohrátky: Lupičem proti své vůli 3/52 [i] 09:30 Okouzlení II 8/32 [i] 10:25 McLeodovy dcery III: Krůček po krůčku 24/30 [i] 11:10 Pokondr live [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Hotel Herbich: Deník 10/13 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 16:00 Kouzelná školka [i] 16:30 Malá farma [i] 17:00 Fenomén [i] 17:30 Hoby naší doby [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Garfieldova show 49/52 [i] 18:40 České pexeso 6/14 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Vyprávěj: Mácháč 5/26 [i] 21:00 13. komnata Zbyňka Merunky [i] 21:30 Všechnopárty [i] 22:15 Losování Euromiliony 22:20 Komisař Moulin [i] 23:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:55 Město žen II: Co mě drží na nohou 5/22 [i] 00:15 Co nám dělá dokonalá těla? 5/39 [i] 00:40 Do moře míst 4/13 [i] 01:10 Film o filmu Rodina je základ státu [i] 01:30 Dobré ráno s Jedničkou 03:55 Fenomén [i] 04:25 Sama doma [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Křesťanský magazín [i] 05:35 Kus dřeva ze stromu [i] 06:00 Hledám práci [i] 06:25 Chcete je? [i] 06:30 Přidej se [i] 06:40 Nedej se [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Ta naše povaha česká [i] 08:30 Být v obraze [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1958 [i] 09:10 Kultura s Dvojkou [i] 09:25 Osobnost na Dvojce [i] 09:30 Parkování [i] 10:00 City Folk 2011 - Rosario [i] 10:30 Pátrání po obří anakondě [i] 11:20 Putování za Mojžíšem [i] 11:35 Barvy života [i] 12:30 Vínečko [i] 13:00 Folklorní magazín [i] 13:30 Chcete mě? [i] 13:45 Máte mě! [i] 14:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:30 Živě s Petrem Horkým 14:35 Čarodějství [i] 15:05 PORT [i] 15:45 JÁDRO [i] 15:55 Svět vodní divočiny: Žraloci mako 9/9 [i] 16:25 Ushuaia 14/26 [i] 16:55 Lovci pod hladinou [i] 17:50 Návraty k divočině [i] 18:20 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Výjimečně dobrý konec 18/80 [i] 18:50 Kultura s Dvojkou [i] 19:10 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:20 Osobnost na Dvojce [i] 19:30 Vzkaz Karla Eliáše [i] 19:45 Po českých a moravských galeriích s Eliškou Fučíkovou: Muzeum umění Olomouc 4/8 [i] 20:00 Zázračná planeta: Tajemství slonů 2/3 [i] 20:55 Osobnost na Dvojce [i] 21:00 Evoluce 3/3 [i] 22:00 Distrikt! [i] 23:30 Mladí v partě 12/12 [i] 00:10 Malá pražská víla [i] 00:40 Radiorock: Saša Langošová Band a [i] 01:05 For Semafor [i] 02:30 Krásný ztráty [i] 03:10 Deset století architektury [i] 03:25 Ladí neladí [i] 04:25 Řemeslo jako koníček [i] 04:40 Kavárnička dříve narozených [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:10 Ženatý se závazky 149 [i] 09:40 Jane Doe: Jiná tvář [i] 11:25 V dobrém i zlém 8 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Walker Texas Ranger VIII 10 [i] 13:40 Smallville IX 10 [i] 14:40 Gilmorova děvčata VI 7 [i] 15:40 Dva a půl chlapa II 7 [i] 16:00 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VIII: Revoluce 16 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Odložené případy VII: Ženy na křídlech 5 [i] 18:25 Ulice 2050 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Dannyho parťáci [i] 22:15 Slzy slunce: * [i] 00:35 Expozitura: Tři králové 5 [i] 02:10 Novashopping 02:45 Rady ptáka Loskutáka [i] 04:05 Stefanie VIII 33, 34 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:25 M*A*S*H 186 [i] 09:10 Prostřeno! [i] 10:05 To je vražda, napsala XII: Vražda mezi přáteli 14 [i] 11:05 Diagnóza vražda I: Muž za 13 milionů 5 [i] 12:05 Policie Hamburk III: Bez domova 4 [i] 13:05 Odpadlík II: Šampion 2 [i] 14:05 Kutil Tim VIII: Markova velká šance 16 [i] 14:35 Můj přítel Monk II: Pan Monk a kapitánova žena 14 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Druhá šance [i] 17:40 Minuty regionu 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Jackie Chan: První rána [i] 22:10 Show Jana Krause [i] 23:10 Cesty k úspěchu [i] 23:20 Prci, prci, prcičky 3: Svatba [i] 01:30 Čelisti 2 [i] 03:35 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Skrytá vášeň 71/188 [i] 06:05 Cigánske srdce 56/218 [i] 06:55 Sudkyňa Hatchettová I. 87-88/175 [i] 08:00 Zajtrajšie noviny II. 19/22 [i] 08:50 Rodinná kliatba 20/110 [i] 10:00 Ulica III. 70/259 [i] 10:50 Veštiareň [i] 11:50 V objatí hodvábu 47-48/200 [i] 13:05 Sudkyňa Hatchettová II. 104-105/125 [i] 14:10 Rebeli I. 33/215 [i] 15:05 Tisíc a jedna noc 162/180 [i] 16:05 Cigánske srdce 57/218 [i] 17:00 Skrytá vášeň 72/188 [i] 18:00 Rodinná kliatba 21/110 [i] 19:00 Rebeli I. 34/215 [i] 20:00 Najlepšia družička [i] 21:45 Zázrak vo Wyomingu [i] 23:25 Na streche [i] 00:20 Smrtiaci element [i] 02:35 Zázrak vo Wyomingu [i] 03:55 Sudkyňa Hatchettová II. 104/125 [i] 04:15 Lampáreň [i] 04:55 Smiechoty [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 06:50 Moliere [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Metropolitan [i] 13:55 Líbí se mi co děláš [i] 15:55 Roman Polanski: Pravdivý příběh [i] 17:40 Paparazzi [i] 19:15 Opilí slávou [i] 21:10 Beze mě: šest tváří Boba Dylana [i] 23:35 Židovské kladivo [i] 01:10 Temné vody [i] 02:45 Na pokraji šílenství [i] 04:20 Godsend [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 09:00 Tenis [i] 15:15 Skoky na lyžích [i] 16:15 Skoky na lyžích [i] 17:30 Tenis [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Snooker [i] 21:00 Bowling [i] 22:00 Strongest Man [i] 23:00 Fotbal [i] 23:55 Business Class [i] 00:00 Motorismus [i] 00:15 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Sladký život v Orange County 3: Zpověď opravdové ženy v domácnosti 12 [i] 06:20 Vraždy v Midsomeru 7: 6. díl 6 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 2: Z Chicaga 20 [i] 09:20 Diagnóza vražda 8: Detektiv v roli pacienta 5 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 7: 7. díl 7 [i] 12:20 Detektiv Nash Bridges 2: Pohyblivý cíl 21 [i] 13:20 Walker, Texas Ranger 6: Královská loupež 3 [i] 14:20 Diagnóza vražda 8: Na houpačce 6 [i] 15:20 Vraždy v Midsomeru 8: 1. díl 1 [i] 17:20 Pohotovost 2: Uzdrav, nauč, zabij 3 [i] 18:20 Walker, Texas Ranger 6: Zákon Západu 4 [i] 19:20 Detektiv Nash Bridges 2: Divoká karta 22 [i] 20:20 Pohotovost 2: Jaký život? 4 [i] 21:20 PREMIÉRA Rookie Blue 2: Motýli 1 [i] 22:20 PREMIÉRA Rookie Blue 2: Možná to tak bylo 2 [i] 23:20 Spravedlnost v krvi 1: Ve vlastních řadách 4 [i] 00:20 Havaj 5-0 1: Vraždy v ráji 11 [i] 01:20 Havaj 5-0 1: Zoufalé činy 12 [i] 02:15 Být Erikou 2: Yes We Can 5 [i] 03:10 Sladký život v Orange County 3: Uvítejte nevěstu 11 [i] 04:05 Sladký život v Orange County 3: Zpověď opravdové ženy v domácnosti 12 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zvířecí rekordmani: Divoká zábava 40 [i] 06:00 Proklepnuto - odklepnuto 11 [i] 06:35 Současná architektura v Budapešti 1 [i] 07:10 Evropská velkoměsta: Praha 5 [i] 08:25 Léto na chalupě: speciál [i] 09:25 Tři hladoví hoši 4 [i] 10:00 Mistři švindlu 37 [i] 10:35 Mistři švindlu 38 [i] 11:10 Nejpřísnější rodiče světa 30 [i] 12:15 Vesmír III. 8 [i] 13:10 Kdo opravdu objevil Ameriku? 2 [i] 14:05 Budování říše 10