Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky - VINOBRANIE [i] 09:25 Kobra 11 VIII. 14/14 [i] 10:25 Lovci hurikánov [i] 12:10 Bez stopy III. 13/23 [i] 13:05 Rýchle Televízne noviny [i] 13:10 Odložený prípad V. 10/18 [i] 14:05 Monk III. 4/16 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Teória veľkého tresku II. 17/23 [i] 15:30 Krok za krokom VI. 17/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Myšlienky vraha VI. 9/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky - VINOBRANIE [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 162/180 [i] 21:00 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 22:05 Adela show [i] 22:45 Nočné Televízne noviny [i] 23:15 NCIS: Los Angeles I. 18/24 [i] 00:10 Lovec upírov [i] 01:55 Upíri: Los Muertos [i] 03:20 Flash Gordon 16/22 [i] 04:00 Kobra 11 VIII. 14/14 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Sladká Valentína 154/178 [i] 05:55 Dámsky klub [i] 07:15 Udalosti ČT [i] 07:45 Slovensko dnes [i] 07:55 Správy STV [i] 08:20 Vojna kuchárov [i] 08:55 5 proti 5 [i] 09:40 Duel [i] 10:15 Komisárka: Starý známy 23/26 [i] 11:10 Sila lásky III. 169/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Sladká Valentína 155/178 [i] 14:25 Divoký anjel 23/270 [i] 15:10 Sudkyňa Amy: Činy zo zúfalstva 65 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:05 Duel [i] 17:35 5 proti 5 [i] 18:20 Sila lásky V. 23/274 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Krajina rebelov 5/7 [i] 22:05 Nočné správy STV [i] 22:15 Počasie [i] 22:20 Góly - body - sekundy [i] 22:30 Tandemy [i] 22:55 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Infikovaní 13/20 [i] 23:55 Komisárka: Starý známy 23/26 [i] 00:45 Sudkyňa Amy: Činy zo zúfalstva 65 [i] 01:30 Divoký anjel 23/270 [i] 02:10 Tandemy [i] 02:35 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Infikovaní 13/20 [i] 03:35 Sila lásky III. 169/244 [i] 04:20 Sila lásky V. 23/274 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: O dvoch ježkoch [i] 08:50 Ovce.sk [i] 08:55 Dámsky klub "N" [i] 10:20 Maďarský magazín [i] 10:45 Cena prírody I.: Šikmé svahy 5/6 [i] 11:15 Fokus - peniaze [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:45 Klenotnica: Juhaska reguľa [i] 13:15 Senior klub [i] 13:50 Sféry dôverné [i] 14:50 Kemp 2010 [i] 15:30 Guľaté tajomstvo [i] 16:40 Profesionál [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:30 Muži a kamióny: Rumunsko 4/10 [i] 18:00 Kvarteto [i] 18:30 Večerníček: Kozliatko Alenie 4/7 [i] 18:40 Fokus - právo [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Správy - Hírek [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Večer pod lampou [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Večer pod lampou [i] 00:25 Udalosti ČT [i] 00:55 Správy - Hírek [i] 01:05 Správy STV "N" [i] 01:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela II. 5 [i] 05:20 Kutyil s.r.o. II.: Had 6 [i] 05:45 KRIMI 06:10 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI 06:55 NOVINY TV JOJ 07:20 KRIMI 07:45 NOVINY TV JOJ 08:00 Súdna sieň: Príživník [i] 09:00 Panelák VIII.: Bitka 35 [i] 10:00 Náš nový dom II. 18 [i] 11:00 Profesionáli II.: Raper 4 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti IV. 10 [i] 14:00 Bostonské zločiny I. 12 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 18 [i] 16:00 Takešiho hrad I. [i] 16:30 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela II. 6 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Kutyil s.r.o. II.: Milenka 7 [i] 18:00 Súdna sieň: Zničím ťa! [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VIII.: Víťaz volieb 36 [i] 21:15 Áno, šéfe! [i] 22:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 15 [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 19 [i] 00:25 Špeciálne komando IV. 15 [i] 01:20 Áno, šéfe! [i] 02:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 15 [i] 02:50 Náš nový dom II. 18 [i] 03:35 Numb3rs I. 2 [i] 04:15 Bostonské zločiny I. 12 [i] 04:55 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela II. 6 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Kojak V. 25/25 [i] 06:50 Doktorka Quinnová 129,130 [i] 08:15 Matlock V. 7,8 [i] 10:15 Esmeralda 130,131 [i] 12:00 M*A*S*H 124,125 [i] 13:00 Panelák VIII.: Bitka 35 [i] 14:00 Simpsonovci XIV. 19 [i] 14:30 Futurama IV. 8 [i] 14:55 18 kolies spravodlivosti I. 22/22 [i] 16:00 Knight Rider 70 [i] 17:00 M*A*S*H 124,125 [i] 18:00 VyVolení [i] 18:30 Takešiho hrad I. [i] 19:00 Simpsonovci XIV. 20 [i] 19:30 Futurama IV. 9 [i] 20:00 Blb a blbec [i] 22:15 Dobrodruh [i] 00:00 VyVolení [i] 00:35 Blb a blbec [i] 02:15 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 02:35 Matlock V. 7 [i] 03:20 Knight Rider 70 [i] 04:10 18 kolies spravodlivosti I. 22/22 [i] 04:50 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Pán času 13/13 [i] 07:00 The Amazing Race Asia III. 6/13 [i] 08:00 Advokáti II. 5/21 [i] 09:00 Ochránce IV. 1/8 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba II. 14/23 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba LA 5/24 [i] 12:00 Battlestar galactica IV. 18/22 [i] 13:00 Pán času II. 1/13 [i] 14:00 The Amazing Race Asia III. 7/13 [i] 15:00 Advokáti II. 6/21 [i] 16:00 Ochránce IV. 2/8 [i] 17:00 Battlestar galactica IV. 19/22 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA 6/24 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba II. 15/23 [i] 20:00 Posel ztracených duší V. 20/22 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba III. 22/24 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA 22/24 [i] 23:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 3/13 [i] 00:00 Posel ztracených duší V. 20/22 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba III. 22/24 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba LA 22/24 [i] 02:40 Advokáti II. 6/21 [i] 03:25 Námořní vyšetřovací služba II. 15/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Most Incheon Grand Bridge [i] 06:00 Pátá rychlost 3 [i] 06:25 Špinavé práce: Horník v solném dole [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Změna proudů [i] 08:10 Bořiči mýtů: Potíže s ubrusem/mozková kapacita [i] 09:05 Mimořádné projekty: Londýnský olympijský plavecký stadion [i] 10:00 Jak to dělají?: Kosmický oblek/ Naftové motory/ Neonové reklamy [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 26 [i] 10:55 Nutné k přežití: Alabama [i] 11:50 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Andělské taxi [i] 12:45 Na plný plyn: MV Augusta [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro výrobce nářadí Kobalt [i] 14:35 Špinavé práce: Vinař [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Zápas s časem i s úlovkem [i] 16:25 Bořiči mýtů: Bourání malých mýtů [i] 17:20 Mimořádné projekty: Londýnský olympijský plavecký stadion [i] 18:15 Nutné k přežití: Polární kruh [i] 19:10 Jak se to dělá 29 [i] 19:40 Jak to dělají? 7 [i] 20:05 Z archivů FBI: Velká válka filadelfské mafie [i] 21:00 Nic osobního: Konec Šampuse [i] 21:55 Vyváznout živý: Únos v džungli [i] 22:50 Únos a záchrana: Taxikář zabiják [i] 23:45 Bořiči mýtů: Bourání malých mýtů [i] 00:40 Z archivů FBI: Velká válka filadelfské mafie [i] 01:40 Nic osobního: Konec Šampuse [i] 02:40 Vyváznout živý: Únos v džungli [i] 03:40 Únos a záchrana: Taxikář zabiják [i] 04:35 Jak se to dělá 29 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pošta pro tebe - Návraty [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Letohrátky: Nejlepší pilot na světě 2/52 [i] 09:30 Okouzlení II 7/32 [i] 10:30 McLeodovy dcery III: Pouta, která svazují 23/30 [i] 11:10 Všechnopárty [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí(Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:05 Hotel Herbich: Rodinná večeře 9/13 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 16:00 Kouzelná školka [i] 16:30 Včelka Mája: Létající hlemýždi 19/104 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Kolo plné hvězd [i] 21:00 Suma sumárum aneb Kde jsou mé peníze [i] 21:30 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:15 The Pacific 4/10 [i] 23:10 Profesionálové: Zvířený prach 21/57 [i] 00:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:10 Přežít! [i] 01:00 Auto Moto Revue [i] 01:25 Dobré ráno s Jedničkou 03:50 AZ-kvíz [i] 04:10 Suma sumárum aneb Kde jsou mé peníze [i] 04:40 Tetinka [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Vzduch je naše moře [i] 05:15 Kam zmizel ten starý song [i] 06:00 Knižní svět [i] 06:30 proStory baZEN [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Hry patriotů [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1958 [i] 09:15 Kultura s Dvojkou [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Inventura Febia: Jiří Suchý a Jiří [i] 10:10 Na plovárně s Michaelem Reynoldsem [i] 10:35 Robota [i] 11:40 Králík po berlínsku [i] 12:30 ...a tuhle znáte? [i] 13:00 Co se děje v oku [i] 13:20 Epigenetika [i] 14:05 Vesnicopis [i] 14:30 Živě se Zuzanou Burešovou [i] 14:31 Rodina a já [i] 14:55 Teleapatyka [i] 15:05 Diagnóza [i] 15:30 Báječný svět k nepřežití [i] 15:55 Nejlepší česká škola [i] 16:20 Rodinné křižovatky [i] 16:50 City Folk 2011 - Rosario [i] 17:20 Parkování [i] 17:50 Ushuaia 13/26 [i] 18:20 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Zvířecí instinkt 17/80 [i] 18:50 Kultura s Dvojkou [i] 19:10 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:20 Osobnost na Dvojce [i] 19:30 Poklady světa [i] 19:40 Aachen [i] 20:00 Jiří Suchý a jeho Perplex [i] 20:55 Ta naše povaha česká [i] 21:25 Osobnost na Dvojce [i] 21:30 Artmix [i] 22:25 Krásný ztráty [i] 23:05 Na moll [i] 23:35 Co tady sakra dělám? [i] 01:05 Roy Hargrove Quintet 2 [i] 02:05 Divadlo žije! [i] 02:35 Ladí neladí [i] 03:30 Hommage á icone [i] 03:45 Kavárnička dříve narozených [i] 04:35 Dostaveníčko v Luhačovicích [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 148 [i] 09:35 Dívčí války [i] 11:25 V dobrém i zlém 7 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Walker Texas Ranger VIII 9 [i] 13:40 Smallville IX 9 [i] 14:40 Gilmorova děvčata VI 6 [i] 15:40 Dva a půl chlapa II 6 [i] 16:00 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VIII: Alfa pes 15 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Odložené případy VII: Duše 4 [i] 18:25 Ulice 2049 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Černá hodinka 288 [i] 21:30 Kriminálka Miami VIII: Bouře 14 [i] 22:25 Noční Televizní noviny [i] 23:05 Kickboxer 2: Cesta zpátky: * [i] 00:50 Kriminálka Las Vegas VIII: Případ kapřího transvestity 4 [i] 01:40 Novashopping 02:15 Walker Texas Ranger VIII: Dítě naděje [i] 03:15 DO-RE-MI [i] 04:05 Stefanie VIII 31, 32 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:25 M*A*S*H 185 [i] 09:10 Prostřeno! [i] 10:05 To je vražda, napsala XII: Tma za dveřmi 13 [i] 11:05 Diagnóza vražda I: Dědictví smrti 4 [i] 12:05 Policie Hamburk III: Nevyřízené účty 3 [i] 13:05 Odpadlík II: Hound 1 [i] 14:05 Kutil Tim VIII: Vážná příhoda s kolenem 15 [i] 14:35 Můj přítel Monk II: Pan Monk a ztracená babička 13 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Cena lásky [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Bubo bubo [i] 21:20 Ano, šéfe! [i] 22:25 Hawaii 5-0: Ztráta paměti 7 [i] 23:25 Nikdo není dokonalý [i] 00:40 Do noci [i] 02:40 Volejte Věštce [i] 04:25 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Skrytá vášeň 70/188 [i] 06:10 Cigánske srdce 55/218 [i] 06:55 Sudkyňa Hatchettová I. 85-86/175 [i] 08:05 Zajtrajšie noviny II. 18/22 [i] 08:55 Rodinná kliatba 19/110 [i] 10:00 Ulica III. 69/259 [i] 10:55 Veštiareň [i] 11:55 V objatí hodvábu 45-46/200 [i] 13:15 Sudkyňa Hatchettová II. 102-103/125 [i] 14:15 Rebeli I. 32/215 [i] 15:10 Dr. Oz I. 10/174 [i] 16:10 Cigánske srdce 56/218 [i] 17:05 Skrytá vášeň 71/188 [i] 18:05 Rodinná kliatba 20/110 [i] 19:00 Rebeli I. 33/215 [i] 20:00 Ženatý so záväzkami II. 2-3/22 [i] 21:00 V objatí hodvábu 47-48/200 [i] 22:30 Zajtrajšie noviny II. 19/22 [i] 23:30 Frasier X. 9/24 [i] 00:00 Ženatý so záväzkami II. 2-3/22 [i] 01:00 Frasier X. 9/24 [i] 01:20 Sudkyňa Hatchettová II. 102-103/125 [i] 02:00 Ulica III. 69/259 [i] 02:45 Rodinná kliatba 20/110 [i] 03:25 Lampáreň [i] 04:05 Na streche [i] 04:45 Smiechoty [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Návrat do ztraceného světa [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Dračí past [i] 13:45 Legenda o Jiřím a drakovi [i] 15:30 Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu [i] 17:15 Metropolitan [i] 19:05 Líbí se mi co děláš [i] 21:00 Godsend [i] 22:50 Na pokraji šílenství [i] 00:35 Jindabyne [i] 02:35 Mumie [i] 04:10 Mamut [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Best of DTM 08:35 Tenis [i] 09:00 Tenis [i] 15:15 Skoky na lyžích [i] 16:30 Skoky na lyžích [i] 17:30 Tenis [i] 18:55 Business Class [i] 19:00 Strongest man [i] 20:00 Bojové sporty [i] 21:00 Bojové sporty [i] 22:00 Bojové sporty [i] 23:00 Clash time [i] 23:05 Wrestling [i] 23:35 Clash time [i] 23:40 Wrestling [i] 00:40 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:05 Sladký život v Orange County 3: Uvítejte nevěstu 11 [i] 06:20 Vraždy v Midsomeru 7: 5. díl 5 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 2: Běsnění 19 [i] 09:20 Diagnóza vražda 8: Z důvodu nepříčetnosti 4 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 7: 6. díl 6 [i] 12:20 Detektiv Nash Bridges 2: Z Chicaga 20 [i] 13:20 Walker, Texas Ranger 6: Pátrání 2 [i] 14:20 Diagnóza vražda 8: Detektiv v roli pacienta 5 [i] 15:20 Vraždy v Midsomeru 7: 7. díl 7 [i] 17:20 Pohotovost 2: Letní jízda 2 [i] 18:20 Walker, Texas Ranger 6: Královská loupež 3 [i] 19:20 Detektiv Nash Bridges 2: Pohyblivý cíl 21 [i] 20:20 Pohotovost 2: Uzdrav, nauč, zabij 3 [i] 21:20 PREMIÉRA Moby Dick [i] 23:10 Únos letadla [i] 01:00 Spravedlnost v krvi 1: Ve vlastních řadách 4 [i] 02:00 Být Erikou 2: Kulturní revoluce 4 [i] 03:00 Sladký život v Orange County 3: Diamanty jsou nejlepším přítelem ženy 10 [i] 04:00 Sladký život v Orange County 3: Uvítejte nevěstu 11 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zvířecí rekordmani: Odolná mláďata 39 [i] 06:00 Proklepnuto - odklepnuto 10 [i] 06:35 Současná architektura v Budapešti 20 [i] 07:10 Evropská velkoměsta: Mnichov 4 [i] 08:25 Léto na chalupě 4 [i] 09:25 Tři hladoví hoši 3 [i] 10:00 Mistři švindlu 35 [i] 10:35 Mistři švindlu 36