TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:25 Bez servítky - VINOBRANIE [i] 09:20 Kobra 11 VIII. 13/14 [i] 10:25 Anna Nicole Smith: Smrť modelky [i] 12:10 Bez stopy III. 12/23 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Odložený prípad V. 9/18 [i] 14:05 Monk III. 3/16 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Teória veľkého tresku II. 16/23 [i] 15:30 Krok za krokom VI. 16/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Myšlienky vraha VI. 8/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky - VINOBRANIE [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Modré z neba [i] 22:10 Nočné Televízne noviny [i] 22:35 NCIS VIII. 11/24 [i] 23:35 Ostrov [i] 02:05 Hra o prežitie 3 [i] 03:50 Kobra 11 VIII. 13/14 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Slovensko dnes [i] 07:00 Správy STV [i] 07:15 Góly - body - sekundy [i] 07:35 Vojna kuchárov [i] 08:05 5 proti 5 [i] 08:45 Duel [i] 09:20 Reportéri [i] 09:45 Zverinec [i] 10:15 Komisárka: Smrť v záhradnom dome 22/26 [i] 11:05 Sila lásky III. 168/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:40 Sladká Valentína 154/178 [i] 14:25 Divoký anjel 22/270 [i] 15:10 Sudkyňa Amy: Muži nie sú netvori 64 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:05 Duel [i] 17:35 5 proti 5 [i] 18:20 Sila lásky V. 22/274 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Reči, to zvieratám svedčí 3/7 [i] 20:30 Stratený poklad Aztékov [i] 22:05 Nočné správy STV [i] 22:15 Počasie [i] 22:18 Góly - body - sekundy [i] 22:25 Unesení 3/10 [i] 23:55 Komisárka: Smrť v záhradnom dome 22/26 [i] 00:45 Sudkyňa Amy: Muži nie sú netvori 64 [i] 01:30 Divoký anjel 22/270 [i] 02:05 Unesení 3/10 [i] 03:30 Sila lásky III. 168/244 [i] 04:20 Sila lásky V. 22/274 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Fidlibumove rozprávky [i] 08:55 Ovce.sk [i] 09:00 Dámsky klub "N" [i] 10:20 Národnostný magazín: Mix [i] 10:50 Medzinárodný terorizmus po roku 1945: Organizácia za oslobodenie Palestíny 5/26 [i] 11:25 Fokus - zdravie [i] 12:10 Polícia [i] 12:20 Živá panoráma [i] 12:55 Klenotnica: Zemplínske motívy [i] 13:20 Občan za dverami [i] 13:55 Večer na tému [i] 15:35 Hasičský plášť [i] 16:25 Maďarský magazín [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:30 Cena prírody I.: Šikmé svahy 5/6 [i] 18:00 Senior klub [i] 18:30 Večerníček: Kozliatko Alenie 3/7 [i] 18:40 Fokus - peniaze [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Správy - Hírek [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Nechcené deti [i] 20:30 Nechcené deti po 10 rokoch: Povieme si to v nebi [i] 21:00 Spektrum vedy: Ako funguje ekonomika [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Sféry dôverné [i] 23:00 Udalosti ČT [i] 23:30 Správy - Hírek [i] 23:35 Správy STV "N" [i] 23:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela II. 4 [i] 05:40 Kutyil s.r.o. II.: Škatule 5 [i] 06:00 NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:15 KRIMI 07:45 NOVINY TV JOJ 08:00 Súdna sieň: Vzácna kniha [i] 09:00 Panelák VIII.: Tajomstvo 34 [i] 10:00 Náš nový dom II. 17 [i] 11:00 Profesionáli II.: Supermegaextrapoliš 3 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Numb3rs III. 3 [i] 14:00 Bostonské zločiny I. 11 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 17 [i] 16:00 Takešiho hrad I. [i] 16:30 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela II. 5 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Kutyil s.r.o. II.: Had 6 [i] 18:00 Súdna sieň: Nie som tyran [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VIII.: Bitka 35 [i] 21:15 Hawaii 5.0 7 [i] 22:05 Kosti VI. 7 [i] 23:05 Kosti IV. 10 [i] 00:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VI. 17 [i] 01:05 Hawaii 5.0 7 [i] 01:50 ČREPINY [i] 02:50 Náš nový dom II. 17 [i] 03:35 Numb3rs 1 [i] 04:20 Bostonské zločiny I. 11 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 18 kolies spravodlivosti I. 20 [i] 05:40 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 06:00 Kojak V. 24 [i] 06:50 Doktorka Quinnová 127,128 [i] 08:15 Matlock V. 5,6 [i] 10:15 Esmeralda 128,129 [i] 12:00 M*A*S*H 122,123 [i] 13:00 Panelák VIII.: Tajomstvo 34 [i] 14:00 Simpsonovci XIV. 18 [i] 14:30 Futurama IV. 7 [i] 14:55 18 kolies spravodlivosti I. 21 [i] 16:00 Knight Rider 69 [i] 17:00 M*A*S*H 122,123 [i] 18:00 VyVolení [i] 18:30 Takešiho hrad I. [i] 19:00 Simpsonovci XIV. 19 [i] 19:30 Futurama IV. 8 [i] 20:00 Ninja Factor II. 26,27 [i] 21:00 Blízko smrti [i] 22:00 Mafstory: Banánove frajerky, Satelit [i] 23:45 VyVolení [i] 00:15 Ninja Factor II. 26,27 [i] 00:55 Blízko smrti [i] 01:40 Mafstory: Banánove frajerky, Satelit [i] 03:10 Knight Rider 69 [i] 03:55 18 kolies spravodlivosti I. 21 [i] 04:35 Matlock V. 5,6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Pán času 12/13 [i] 07:00 The Amazing Race Asia III. 5/13 [i] 08:00 Advokáti II. 4/21 [i] 09:00 Ochránce III. 23/23 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba II. 13/23 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba LA 4/24 [i] 12:00 Battlestar galactica IV. 17/22 [i] 13:00 Pán času 13/13 [i] 14:00 The Amazing Race Asia III. 6/13 [i] 15:00 Advokáti II. 5/21 [i] 16:00 Ochránce IV. 1/8 [i] 17:00 Battlestar galactica IV. 18/22 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA 5/24 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba II. 14/23 [i] 20:00 Posel ztracených duší V. 19/22 [i] 21:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 3/13 [i] 22:00 Myšlenky zločince V. 5/23 [i] 23:00 Myšlenky zločince V. 6/23 [i] 00:00 Cena za lidskost III. 3/8 [i] 01:10 Posel ztracených duší V. 19/22 [i] 02:05 Myšlenky zločince V. 5/23 [i] 02:50 Myšlenky zločince V. 6/23 [i] 03:35 Cena za lidskost III. 3/8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Město ve městě - MGM centrum Las Vegas [i] 06:00 Pátá rychlost 2 [i] 06:25 Špinavé práce: Kopáč jeskyní [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Nová krev u kormidla [i] 08:10 Bořiči mýtů: Zpětné inženýrství/vražedné surfovací prkno [i] 09:05 Mimořádné projekty: Rekonstrukce newyorského metra [i] 10:00 Jak to dělají?: Neprůstřelné vesty/ Roboti/ Seskoky parašutistických formací volným pádem [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 25 [i] 10:55 Nutné k přežití: Výběr nejlepších záběrů 2 [i] 11:50 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Nádherný surfař [i] 12:45 Národ šílenců: Minimotorka [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro závodní tým Stewart-Haas [i] 14:35 Špinavé práce: Horník v solném dole [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Změna proudů [i] 16:25 Bořiči mýtů: Potíže s ubrusem/mozková kapacita [i] 17:20 Mimořádné projekty: Rekonstrukce newyorského metra [i] 18:15 Nutné k přežití: Alabama [i] 19:10 Jak se to dělá 28 [i] 19:40 Jak to dělají? 6 [i] 20:05 Mečouni - život na udici: Stesk po domově [i] 21:00 Lety po divoké Aljašce: Zelenáč Ben [i] 21:55 Zlatá horečka - Aljaška: Práh bolesti [i] 22:50 Bezpečná hranice 9 [i] 23:15 Bezpečná hranice 10 [i] 23:45 Bořiči mýtů: Potíže s ubrusem/mozková kapacita [i] 00:40 Mečouni - život na udici: Stesk po domově [i] 01:40 Lety po divoké Aljašce: Zelenáč Ben [i] 02:40 Zlatá horečka - Aljaška: Práh bolesti [i] 03:40 Bezpečná hranice 9 [i] 04:05 Bezpečná hranice 10 [i] 04:35 Jak se to dělá 28 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Smolař [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Letohrátky: Nemusí mrznout, jen když sněží 1/52 [i] 09:30 Okouzlení II 6/32 [i] 10:25 McLeodovy dcery III: Základní pravidla 22/30 [i] 11:10 Než se zvedne opona [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:05 Hotel Herbich: Dluh 8/13 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 16:00 Kouzelná školka [i] 16:30 Včelka Mája: Hop v pasti 18/104 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Zahrada pod lupou [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Příběhy slavných - Jan Pivec [i] 21:55 Láska jako trám [i] 23:30 Losování Sportky a Šance 23:35 13. komnata Josefa Fouska [i] 00:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:10 Doktor Martin: Bolavé srdce 5/23 [i] 00:55 Na stopě [i] 01:20 The Pacific, film o seriálu [i] 01:45 Dobré ráno s Jedničkou 04:10 AZ-kvíz [i] 04:35 Bydlení je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Skryté nebezpečí [i] 06:00 ...a tuhle znáte? [i] 06:25 Diagnóza [i] 06:45 Teleapatyka [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Mýty a fakta historie: Germáni 2/4 [i] 08:55 Divnopis [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1958 [i] 09:15 Kultura s Dvojkou [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Ochránce [i] 10:05 Design pro život: Světoznámý francouzský designér 2/6 [i] 11:00 Alžbetin dvor: Kamenné labute 5/6 [i] 12:25 Kam zmizel ten starý song [i] 13:05 Chcete je? [i] 13:15 Heydrich - konečné řešení: Utěš smutné, zažeň vše zlé 5/44 [i] 13:45 Deset století architektury [i] 14:00 Po českých a moravských galeriích s Eliškou Fučíkovou: Muzeum umění Olomouc 4/8 [i] 14:10 O češtině [i] 14:30 Živě se Šárkou Volemanovou [i] 14:40 O krvi, mléku a majonéze [i] 15:55 Design pro život: Světoznámý francouzský designér 3/6 [i] 16:55 Kamera na cestách: Objevování: Afriky 5/5 [i] 17:50 Poklady světa [i] 18:00 Aachen [i] 18:20 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Nejlepším lékem je smrt 16/80 [i] 18:50 Kultura s Dvojkou [i] 19:10 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:20 Osobnost na Dvojce [i] 19:30 Království divočiny: Mořští hadi [i] 20:00 Václav Havel: Věčný buřič [i] 20:45 Ztížená možnost soustředění [i] 22:10 Osobnost na Dvojce [i] 22:15 Divadlo žije! [i] 22:45 Terra musica [i] 23:15 Dokumentární klub: For Semafor [i] 00:40 Roy Hargrove Quintet 2 [i] 01:40 Radiorock: Lesní zvěř a Dušan [i] 02:10 Ta naše povaha česká [i] 02:35 Folk a kolem [i] 03:05 Klíč [i] 03:30 Hledám práci [i] 03:55 Kavárnička dříve narozených [i] 04:50 Herecký dvojportrét [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 147 [i] 09:35 Everest 2/2 [i] 11:25 V dobrém i zlém 6 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Walker Texas Ranger VIII 8 [i] 13:40 Smallville IX 8 [i] 14:40 Gilmorova děvčata VI 5 [i] 15:40 Dva a půl chlapa II 5 [i] 16:00 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VIII: Závažný případ 14 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Odložené případy VII: Jurisprudence 3 [i] 18:25 Ulice 2048 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Expozitura: Tři králové 5 [i] 21:45 112: V ohrožení života [i] 22:25 Noční Televizní noviny [i] 22:55 Miluj bližního svého [i] 01:15 Kriminálka Las Vegas VIII: Jdi k čertu! 3 [i] 02:05 Novashopping 02:40 Walker Texas Ranger VIII: Odplata [i] 04:05 Stefanie VIII 29, 30 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:25 M*A*S*H 184 [i] 09:10 Prostřeno! [i] 10:05 To je vražda, napsala XII: Překotná vražda 12 [i] 11:05 Diagnóza vražda I: Pomsta 3 [i] 12:05 Policie Hamburk III: Otázka důvěry 2 [i] 13:05 Odpadlík I: Moody River 22 [i] 14:05 Kutil Tim VIII: Sám doma 14 [i] 14:35 Můj přítel Monk II: Pan Monk a televizní hvězda 12 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Hodina rozhodnutí [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů: Kolaps 72 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Castle na zabití II: Pátá kulka 11 [i] 23:25 Anatomie lži I: Nejlepší taktika 7 [i] 00:25 Nedokonalé zločiny IV: Můj bratr je vrah 11 [i] 01:30 Volejte Věštce [i] 03:35 Nedokonalé zločiny IV: Můj bratr je vrah 11 [i] 04:35 S Italem v kuchyni [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Skrytá vášeň 69/188 [i] 06:15 Cigánske srdce 54/218 [i] 07:00 Sudkyňa Hatchettová I. 83-84/175 [i] 08:10 Zajtrajšie noviny II. 17/22 [i] 09:00 Rodinná kliatba 18/110 [i] 10:05 Ulica III. 68/259 [i] 11:00 Veštiareň [i] 12:00 V objatí hodvábu 43-44/200 [i] 13:15 Sudkyňa Hatchettová II. 100-101/125 [i] 14:20 Rebeli I. 31/215 [i] 15:15 Tisíc a jedna noc 161/180 [i] 16:10 Cigánske srdce 55/218 [i] 17:05 Skrytá vášeň 70/188 [i] 18:00 Rodinná kliatba 19/110 [i] 19:00 Rebeli I. 32/215 [i] 20:00 Ženatý so záväzkami I. 13/13 [i] 20:30 Ženatý so záväzkami II. 1/22 [i] 21:00 V objatí hodvábu 45-46/200 [i] 22:35 Zajtrajšie noviny II. 18/22 [i] 23:30 Frasier X. 8/24 [i] 00:00 Ženatý so záväzkami I. 13/13 [i] 00:30 Ženatý so záväzkami II. 1/22 [i] 01:00 Frasier X. 8/24 [i] 01:25 Sudkyňa Hatchettová II. 100-101/125 [i] 02:05 Ulica III. 68/259 [i] 02:50 Rodinná kliatba 19/110 [i] 03:35 Lampáreň [i] 04:10 Na streche [i] 04:50 Smiechoty [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Ztracený svět [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Góóól! 3 [i] 13:45 Agent 117 [i] 15:35 Coronado [i] 17:10 Dračí past [i] 18:50 Legenda o Jiřím a drakovi [i] 20:30 Mamut [i] 22:15 Babel [i] 00:40 Jeskyně smrti [i] 02:20 Maniak [i] 03:55 Zmizení Alice Creedové [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Watts [i] 09:00 Tenis [i] 15:15 Skoky na lyžích [i] 16:15 Snooker [i] 17:30 Tenis [i] 19:00 Olympiáda [i] 19:30 All sports [i] 19:40 Pólo [i] 20:40 Jezdectví [i] 20:45 Jachting [i] 20:50 Golf [i] 21:20 Golf [i] 21:30 Golf [i] 21:35 Golf [i] 21:40 Business Class [i] 21:45 Snooker [i] 23:15 Skoky na lyžích [i] 00:15 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:05 Sladký život v Orange County 3: Diamanty jsou nejlepším přítelem ženy 10 [i] 06:20 Vraždy v Midsomeru 7: 4. díl 4 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 2: Hra se zbraněmi 18 [i] 09:20 Diagnóza vražda 8: Eskamotáž 3 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 7: 5. díl 5 [i] 12:20 Detektiv Nash Bridges 2: Běsnění 19