Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Apríl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:25 Bez servítky - VINOBRANIE [i] 09:20 Kobra 11 VIII. 12/14 [i] 10:20 Útek v hlbinách [i] 12:10 Bez stopy III. 11/23 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Odložený prípad V. 8/18 [i] 14:05 Monk III. 2/16 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Teória veľkého tresku II. 15/23 [i] 15:30 Krok za krokom VI. 15/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Myšlienky vraha VI. 7/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky - VINOBRANIE [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 161/180 [i] 21:00 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 22:00 Adela show [i] 22:45 Nočné Televízne noviny [i] 23:10 Mentalista II. 21/23 [i] 00:05 Rukojemníci [i] 01:30 Celestínske proroctvo [i] 03:05 Flash Gordon 15/22 [i] 03:45 Kobra 11 VIII. 12/14 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Dámsky klub [i] 06:30 Udalosti ČT [i] 07:05 Slovensko dnes [i] 07:15 Správy STV [i] 07:40 Vojna kuchárov [i] 08:10 5 proti 5 [i] 08:55 Duel [i] 09:25 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 10:15 Komisárka: Banková lúpež 21/26 [i] 11:05 Sila lásky III. 167/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Sladká Valentína 153/178 [i] 14:25 Divoký anjel 21/270 [i] 15:15 Sudkyňa Amy: Aj taký je život 63 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:05 Duel [i] 17:35 5 proti 5 [i] 18:20 Sila lásky V. 21/274 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Kto hovorí pravdu? [i] 20:55 GYMPEL.TV: Havária 4/13 [i] 21:45 Martin Huba [i] 22:05 Nočné správy STV [i] 22:15 Počasie [i] 22:18 Góly - body - sekundy [i] 22:25 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VI. 20/22 [i] 23:05 Komisárka: Banková lúpež 21/26 [i] 23:55 Sudkyňa Amy: Aj taký je život 63 [i] 00:40 Divoký anjel 21/270 [i] 01:20 Kto hovorí pravdu? [i] 02:10 Správy STV o 16:00 [i] 02:30 Sila lásky III. 167/244 [i] 03:20 Sila lásky V. 21/274 [i] 04:10 Sladká Valentína 153/178 [i] 04:55 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Regionálny denník [i] 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Koleso osudu [i] 09:00 Ovce.sk [i] 09:05 Dámsky klub "N" [i] 10:25 Športové ozveny [i] 10:50 Rieky sveta: Orinoko, rieka dobyvateľov 5/7 [i] 11:30 Fokus - práca [i] 12:15 Živá panoráma [i] 13:00 Klenotnica: Muzikantské rodiny zo Šariša a Horehronia [i] 13:25 Tempo [i] 13:40 VAT [i] 14:05 Diagnóza: Kŕčové žily [i] 14:30 Medicína - Kŕčové žily nie sú len chybičkou krásy [i] 15:35 Orientácie [i] 16:10 Môj príbeh: Závislý kazateľ [i] 16:25 Národnostný magazín: Mix [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:30 Medzinárodný terorizmus po roku 1945: Organizácia za oslobodenie Palestíny 5/26 [i] 18:00 Občan za dverami [i] 18:25 Ovce.sk [i] 18:30 Večerníček: Kozliatko Alenie 2/7 [i] 18:40 Fokus - zdravie [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Správy - Hírek [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Na križovatke sk+cz: Ikarie XB 1 [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Polícia [i] 22:10 Večer na tému [i] 23:40 Autosalón [i] 00:00 Udalosti ČT [i] 00:35 Správy - Hírek [i] 00:40 Správy STV "N" [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Hoď svišťom: Mama Mia [i] 05:50 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI 07:30 NOVINY TV JOJ 08:00 Súdna sieň: Šikovná, ale drahá [i] 09:00 Panelák VIII.: Nový doktor 33 [i] 10:00 Náš nový dom II. 16 [i] 11:00 Profesionáli II.: Reklama 2 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Numb3rs III. 2 [i] 14:00 Bostonské zločiny I. 10 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 16 [i] 16:00 Takešiho hrad I. [i] 16:30 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela II. 4 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Kutyil s.r.o. II.: Škatule 5 [i] 18:00 Súdna sieň: Pomôž si sama [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VIII.: Tajomstvo 34 [i] 21:15 Mama, ožeň ma! - Týždeň piaty [i] 22:40 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 5 [i] 23:40 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 17 [i] 00:30 Špeciálne komando IV. 14 [i] 01:30 Mama, ožeň ma! - Týždeň piaty [i] 02:30 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 5 [i] 03:10 Náš nový dom II. 16 [i] 03:55 Tru Calling 26/26 [i] 04:40 Bostonské zločiny I. 10 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Kojak V. 23 [i] 06:50 Doktorka Quinnová 125,126 [i] 08:15 Matlock V. 3,4 [i] 10:15 Esmeralda 126,127 [i] 12:00 M*A*S*H 120,121 [i] 13:00 Panelák VIII.: Nový doktor 33 [i] 14:00 Simpsonovci XIV. 17 [i] 14:30 Futurama IV. 6 [i] 14:55 18 kolies spravodlivosti I. 20 [i] 16:00 Knight Rider 68 [i] 17:00 M*A*S*H 120,121 [i] 18:00 VyVolení [i] 18:30 Takešiho hrad I. [i] 19:00 Simpsonovci XIV. 18 [i] 19:30 Futurama IV. 7 [i] 20:00 Ice Road Truckers I. 5 [i] 21:00 Originály na cestách I. 5 [i] 22:00 Život po ľuďoch 10 [i] 22:55 Stratené dôkazy 5 [i] 23:45 VyVolení [i] 00:15 Ice Road Truckers I. 5 [i] 01:00 Originály na cestách I. 5 [i] 01:45 Knight Rider 68 [i] 02:30 TOP STAR [i] 03:15 Matlock V. 3,4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Pán času 11/13 [i] 07:00 The Amazing Race Asia III. 4/13 [i] 08:00 Advokáti II. 3/21 [i] 09:00 Ochránce III. 22/23 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba II. 12/23 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba LA 3/24 [i] 12:00 Battlestar galactica IV. 16/22 [i] 13:00 Pán času 12/13 [i] 14:00 The Amazing Race Asia III. 5/13 [i] 15:00 Advokáti II. 4/21 [i] 16:00 Ochránce III. 23/23 [i] 17:00 Battlestar galactica IV. 17/22 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA 4/24 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba II. 13/23 [i] 20:00 Posel ztracených duší V. 18/22 [i] 21:00 CSI: New York VII. 5/22 [i] 22:00 Wallander II. 3/3 [i] 23:45 True Blood - Pravá krev II.: Na druhé straně není nic 12/12 [i] 00:55 CSI: New York VII. 5/22 [i] 01:50 Wallander II. 3/3 [i] 03:25 True Blood - Pravá krev II.: Na druhé straně není nic 12/12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Plovoucí most [i] 06:00 Pátá rychlost 1 [i] 06:25 Špinavé práce: Mezek dřevorubcem [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Pouhý smrtelník [i] 08:10 Bořiči mýtů: Ustálená spojení 2 [i] 09:05 Mimořádné projekty: Rotterdamský přístav [i] 10:00 Jak to dělají?: Budovy/ Elektrické sloupy/ Horkovzdušné balóny [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 24 [i] 10:55 Nutné k přežití: Výběr nejlepších záběrů 1 [i] 11:50 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Auto Fénix [i] 12:45 Tuning v Berlíně: Nákupy až do úmoru [i] 13:40 Americký chopper: Obří dieselová motorka [i] 14:35 Špinavé práce: Kopáč jeskyní [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Nová krev u kormidla [i] 16:25 Bořiči mýtů: Zpětné inženýrství/vražedné surfovací prkno [i] 17:20 Mimořádné projekty: Rotterdamský přístav [i] 18:15 Nutné k přežití: Výběr nejlepších záběrů 2 [i] 19:10 Jak se to dělá 27 [i] 19:40 Jak to dělají? 5 [i] 20:05 Jak to dělají? 1 [i] 20:35 Jak to dělají? 2 [i] 21:00 Zvědavost: Proč je sex příjemný? [i] 21:55 Superlidé Stana Leeho: Muž imunní vůči elektřině [i] 22:50 Kde je limit?: Loď [i] 23:45 Bořiči mýtů: Zpětné inženýrství/vražedné surfovací prkno [i] 00:40 Jak to dělají? 1 [i] 01:10 Jak to dělají? 2 [i] 01:40 Zvědavost: Proč je sex příjemný? [i] 02:40 Superlidé Stana Leeho: Muž imunní vůči elektřině [i] 03:40 Kde je limit?: Loď [i] 04:35 Jak se to dělá 27 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kolo plné hvězd [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Autíčka: Animovaný seriál pro děti 26/26 09:30 Okouzlení II 5/32 [i] 10:25 McLeodovy dcery III: Ať vyhraje ten nejlepší 21/30 [i] 11:10 Reportéři ČT [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí(Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:05 Hotel Herbich: Sekyra 7/13 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 16:00 Kouzelná školka [i] 16:30 Včelka Mája: Mája a stonožka 17/104 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Hodinový manžel [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Malý pitaval z velkého města [i] 20:55 Na cestě po Horní Lužici [i] 21:25 Pokondr live [i] 22:10 POLOŠERO - ÚTĚKÁŘI [i] 22:40 Kriminálka Paříž: Chladnokrevně 40/62 [i] 23:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:35 Na velikosti záleží II 1/10 [i] 00:05 Jak zničit vlastní mužstvo [i] 01:15 Film o filmu Alois Nebel [i] 01:30 Dobré ráno s Jedničkou 04:00 AZ-kvíz [i] 04:25 Zajímavosti z regionů [i] 04:50 Kam pro lásku jít [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Příště u Vás z Dobřenic 06:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 06:25 Na hranici tradic [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Lovci pod hladinou [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1958 [i] 09:15 Kultura s Dvojkou [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Bůh žehnej Islandu [i] 10:35 Jasminum [i] 12:30 Příště u Vás z Opočna a Dobrušky ... tentokrát s Opočenkou . [i] 13:10 Náš venkov [i] 13:30 Evropa dnes [i] 14:00 Hledám práci [i] 14:30 Živě s Janem Kovaříkem [i] 14:33 Na hranici tradic [i] 15:00 Zapomenuté výpravy [i] 15:30 Evropa a já [i] 15:55 Králík po berlínsku [i] 16:50 Klíč [i] 17:20 Ochránce [i] 17:50 Cestománie [i] 18:20 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Čirá škodolibost 15/80 [i] 18:50 Kultura s Dvojkou [i] 19:10 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:20 Osobnost na Dvojce [i] 19:30 Ushuaia 13/26 [i] 20:00 Pravidla moštárny [i] 22:00 Osobnost na Dvojce [i] 22:10 Inventura Febia: Jiří Suchý a Jiří [i] 22:50 Ze závislosti do nezávislosti [i] 23:15 Q [i] 23:45 Kdyby... [i] 01:30 Hry patriotů [i] 02:35 Kultura.cz [i] 03:00 Ladí neladí [i] 04:00 Euroturistika [i] 04:15 Kavárnička dříve narozených [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 146 [i] 09:35 Sama na lásku [i] 11:25 V dobrém i zlém 5 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Walker Texas Ranger VIII 7 [i] 13:40 Smallville IX 7 [i] 14:40 Gilmorova děvčata VI 4 [i] 15:40 Dva a půl chlapa II 4 [i] 16:00 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VIII: Vyřízený 13 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Odložené případy VII: Skateborďáci 2 [i] 18:25 Ulice 2047 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Panák kyseliny 287 [i] 21:30 Víkend: Komu se nelení [i] 22:25 Noční Televizní noviny [i] 22:55 Ricky Bobby - Nejrychlejší jezdec [i] 01:10 Kriminálka Las Vegas VIII: Černá kára 2 [i] 02:00 Novashopping 02:35 Walker Texas Ranger VIII: Obrat [i] 04:05 Stefanie VIII 27, 28 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:25 M*A*S*H 183 [i] 09:10 Prostřeno! [i] 10:05 To je vražda, napsala XII: Smrt má cenu platinové desky 11 [i] 11:05 Diagnóza vražda I: Amnézie 2 [i] 12:05 Policie Hamburk III: Nováček 1 [i] 13:05 Odpadlík I: Skvělý tip 21 [i] 14:05 Kutil Tim VIII: Po stopách kradených dílů 13 [i] 14:35 Můj přítel Monk II: Pan Monk a tři koláče 11 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Hra světel [i] 17:40 Minuty regionu 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:20 Soukromá dramata [i] 22:15 Sběratelé kostí IV: Dívka v masce 23 [i] 23:15 Myšlenky zločince V: Od kolébky do hrobu 5 [i] 00:15 Nedokonalé zločiny IV: Pavouk 10 [i] 01:20 Volejte Věštce [i] 03:25 Nedokonalé zločiny IV: Pavouk 10 [i] 04:25 Svět 2011 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Skrytá vášeň 68/188 [i] 06:00 Cigánske srdce 53/218 [i] 06:50 Sudkyňa Hatchettová I. 82/175 [i] 07:35 Poisťovňa šťastia IV. 2/16 [i] 08:35 Rodinná kliatba 17/110 [i] 09:40 Ulica III. 67/259 [i] 10:35 Veštiareň [i] 11:35 Sabrina - mladá čarodejnica IV. 13-14/22 [i] 12:25 Gossip Girl II. 10/25 [i] 13:15 Sudkyňa Hatchettová II. 98-99/125 [i] 14:15 Rebeli I. 30/215 [i] 15:10 Tisíc a jedna noc 160/180 [i] 16:10 Cigánske srdce 54/218 [i] 17:05 Skrytá vášeň 69/188 [i] 18:00 Rodinná kliatba 18/110 [i] 19:00 Rebeli I. 31/215 [i] 20:00 Ženatý so záväzkami I. 11-12/13 [i] 21:00 V objatí hodvábu 43-44/200 [i] 22:30 Zajtrajšie noviny II. 17/22 [i] 23:30 Frasier X. 7/24 [i] 00:00 Ženatý so záväzkami I. 11-12/13 [i] 01:00 Frasier X. 7/24 [i] 01:20 Sudkyňa Hatchettová II. 98-99/125 [i] 02:00 Ulica III. 67/259 [i] 02:45 Rodinná kliatba 18/110 [i] 03:30 V tieni [i] 03:40 Lampáreň [i] 04:15 Na streche [i] 04:55 Smiechoty [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:50 Carmen: Divoká vášeň [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Americká rapsodie [i] 14:00 Malá ryba [i] 16:05 Ulovit miliardáře [i] 17:45 Góóól! 3 [i] 19:25 Agent 117 [i] 21:15 Zmizení Alice Creedové [i] 23:05 Maniak [i] 00:50 Bazén [i] 02:25 Rande v Queensu [i] 03:55 Únos [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 09:00 Tenis [i] 15:15 Snooker [i] 16:30 Fotbal [i] 17:30 Tenis [i] 19:00 Skoky na lyžích [i] 20:30 Box [i] 21:30 Box [i] 23:00 Motorismus [i] 23:15 Motorismus [i] 00:45 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Sladký život v Orange County 3: Neupřímné přátelství 9 [i] 06:20 Vraždy v Midsomeru 7: 3. díl 3 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 2: Knockout 17 [i] 09:20 Diagnóza vražda 8: Slepý blafuje 2 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 7: 4. díl 4 [i] 12:20 Detektiv Nash Bridges 2: Hra se zbraněmi 18 [i] 13:20 Walker, Texas Ranger 5: Svatba 1.část 26 [i] 14:20 Diagnóza vražda 8: Eskamotáž 3 [i] 15:20 Vraždy v Midsomeru 7: 5. díl 5 [i] 17:20 Pohotovost 1: Všechno staré je zase nové 26 [i] 18:20 Walker, Texas Ranger 6: Svatba 2.část 1 [i] 19:20 Detektiv Nash Bridges 2: Běsnění 19 [i] 20:20 Pohotovost 2: Vítej zpátky, Cartere 1 [i] 21:20 Mrazivý faktor [i] 23:20 Obraz mrtvého