Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:15 Bez servítky [i] 09:10 Kobra 11 VIII. 11/14 [i] 10:10 Dokonalý pár [i] 12:00 Bez stopy III. 10/23 [i] 12:55 Rýchle Televízne noviny [i] 13:00 Odložený prípad V. 7/18 [i] 13:55 Monk III. 1/16 [i] 14:50 Rýchle Televízne noviny [i] 14:55 Teória veľkého tresku II. 14/23 [i] 15:20 Susedia [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Myšlienky vraha VI. 6/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky - VINOBRANIE [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 160/180 [i] 21:15 Zita na krku [i] 21:55 Partička [i] 22:35 Nočné Televízne noviny [i] 23:00 Vtedy v Mexiku [i] 01:05 Krvavá voľba [i] 03:10 Flash Gordon 14/22 [i] 03:50 Kobra 11 VIII. 11/14 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Poklady sveta: Regensburg Nemecko [i] 05:55 Slovensko v obrazoch [i] 06:25 Svet v obrazoch [i] 06:50 Udalosti ČT [i] 07:25 Správy STV [i] 07:40 Góly - body - sekundy [i] 07:55 Vojna kuchárov [i] 08:25 5 proti 5 [i] 09:10 Fenomén Junior [i] 09:40 Tandemy [i] 10:15 Komisárka: Amulet 20/26 [i] 11:10 Sila lásky III. 166/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Dámsky klub [i] 13:35 Sladká Valentína 152/178 [i] 14:25 Divoký anjel 20/270 [i] 15:15 Sudkyňa Amy: Pád z výšky 62 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:05 Duel [i] 17:35 5 proti 5 [i] 18:20 Sila lásky V. 20/274 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Územie žien [i] 21:40 Reportéri [i] 22:05 Nočné správy STV [i] 22:15 Počasie [i] 22:20 Góly - body - sekundy [i] 22:30 Genesis: Zrodenie vraha: Kandidát 12/22 [i] 23:25 Komisárka: Amulet 20/26 [i] 00:20 Sudkyňa Amy: Pád z výšky 62 [i] 01:00 Územie žien [i] 02:35 Genesis: Zrodenie vraha: Kandidát 12/22 [i] 03:30 Sila lásky III. 166/244 [i] 04:20 Sila lásky V. 20/274 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Dokumentárny klub: Norimberg [i] 07:30 Extr@ german [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Hádaj, kto nás pozval? [i] 09:10 Gypsy Spirit 2011 [i] 10:30 Cesty nádeje [i] 10:55 Na ceste: Na ceste po Estónsku [i] 11:35 Fokus - rodina [i] 12:20 Živá panoráma [i] 12:45 Klenotnica: Na raslavickej muzike [i] 13:20 Umenie 2011: Hudba [i] 13:45 Kinorama [i] 14:15 Autosalón [i] 14:40 Odpískané [i] 15:30 Magazín Ligy majstrov [i] 16:00 Športové ozveny [i] 16:25 Rómsky magazín [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:30 Rieky sveta: Orinoko, rieka dobyvateľov 5/7 [i] 18:00 VAT [i] 18:30 Večerníček: Kozliatko Alenie 1/7 [i] 18:40 Fokus - práca [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Správy - Hírek [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Diagnóza: Kŕčové žily [i] 20:20 Medicína - Kŕčové žily nie sú len chybičkou krásy [i] 21:30 Komentáre [i] 22:00 Chaotická Ana [i] 23:50 Práva cestujúcich máte poruke - Zrušenie letu [i] 23:55 Udalosti ČT [i] 00:25 Správy - Hírek [i] 00:30 Správy STV "N" [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Klamári III. 4 [i] 05:50 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI 07:30 NOVINY TV JOJ 08:00 Súdna sieň: Zahýba so susedom [i] 09:00 Panelák VIII.: Guláš 32 [i] 10:00 Náš nový dom II. 15 [i] 11:00 Profesionáli II.: Rabín 1/17 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Numb3rs III. 1/24 [i] 14:00 Bostonské zločiny I. 9 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 12 [i] 16:00 Takešiho hrad I. [i] 16:30 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela II. 3 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Kutyil s.r.o. II.: Celibát 4 [i] 18:00 Súdna sieň: Paroháč [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VIII.: Nový doktor 33 [i] 21:15 Hoď svišťom: Mama Mia [i] 22:00 Viem, že moje dieťa je hviezda! [i] 22:50 Po stopách svišťa [i] 23:00 Californication - Orgie v Kalifornii I. 5 [i] 23:45 Láska na diaľku [i] 01:35 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 16 [i] 02:15 Náš nový dom II. 15 [i] 03:00 Tru Calling 25 [i] 03:45 Californication - Orgie v Kalifornii I. 5 [i] 04:10 Bostonské zločiny I. 9 [i] 04:55 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela II. 3 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Volajú ma Earl IV. 1/27 [i] 06:00 Kojak V. 22 [i] 06:50 Doktorka Quinnová 123,124 [i] 08:15 Matlock V. 1,2/22 [i] 10:15 Esmeralda 124,125 [i] 12:00 M*A*S*H 118,119 [i] 13:00 Panelák VIII.: Guláš 32 [i] 14:00 Simpsonovci III. 13 [i] 14:30 Šokujúce zábery 13 [i] 14:55 18 kolies spravodlivosti I. 19 [i] 16:00 Knight Rider 67 [i] 17:00 M*A*S*H 118,119 [i] 18:00 VyVolení [i] 18:30 Takešiho hrad I. [i] 19:00 Simpsonovci XIV. 17 [i] 19:30 Futurama IV. 6 [i] 20:00 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 14 [i] 21:00 C.S.I.: Kriminálka New York I. 14 [i] 21:50 Ochrana svedkov II. 6 [i] 22:45 Ochrana svedkov I. 2 [i] 23:30 VyVolení [i] 00:00 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 14 [i] 00:45 C.S.I.: Kriminálka New York I. 14 [i] 01:25 Ochrana svedkov II. 6 [i] 02:00 Ochrana svedkov I. 2 [i] 02:45 Knight Rider 67 [i] 03:35 18 kolies spravodlivosti I. 19 [i] 04:30 Matlock V. 1,2/22 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Pán času 10/13 [i] 07:00 The Amazing Race Asia III. 3/13 [i] 08:25 Advokáti II. 2/21 [i] 09:20 Ochránce III. 21/23 [i] 10:20 Námořní vyšetřovací služba II. 11/23 [i] 11:15 Námořní vyšetřovací služba LA 2/24 [i] 12:10 Battlestar galactica IV. 15/22 [i] 13:05 Pán času 11/13 [i] 14:05 The Amazing Race Asia III. 4/13 [i] 15:10 Advokáti II. 3/21 [i] 16:10 Ochránce III. 22/23 [i] 17:10 Battlestar galactica IV. 16/22 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba LA 3/24 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba II. 12/23 [i] 20:00 Posel ztracených duší V. 17/22 [i] 21:00 Boj o čas III. 11/22 [i] 22:00 Poslední vteřiny II. 1/16 [i] 23:20 Strážce pořádku II. 1/13 [i] 00:20 Obhájci 12/18 [i] 01:15 Boj o čas III. 11/22 [i] 02:10 Poslední vteřiny II. 1/16 [i] 03:15 Strážce pořádku II. 1/13 [i] 04:05 Obhájci 12/18 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Tyson, jak ho neznáte 5 [i] 06:00 Pátá rychlost 10 [i] 06:25 Špinavé práce: Mezek dřevorubcem [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Rozmary počasí [i] 08:10 Bořiči mýtů: Šípomet [i] 09:05 Mimořádné projekty: Central Market v Abú Dhabí [i] 10:00 Jak to dělají?: Vrtulník/ Lluxusní jachty/ Basebalový stadion [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 23 [i] 10:55 Nutné k přežití: Oregon [i] 11:50 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Ohňostroj z auta [i] 12:45 Opravna vraků: Camaro z Beverly Hills [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro firmu Gladiator Garageworks [i] 14:35 Špinavé práce: Mezek dřevorubcem [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Pouhý smrtelník [i] 16:25 Bořiči mýtů: Ustálená spojení 2 [i] 17:20 Mimořádné projekty: Central Market v Abú Dhabí [i] 18:15 Nutné k přežití: Výběr nejlepších záběrů 1 [i] 19:10 Jak se to dělá: Nehty/kovové spony/ochranné brýle/látky/kola [i] 19:40 Jak to dělají? 4 [i] 20:05 Nutné k přežití: Džungle Bornea [i] 21:00 Nejsmrtelnější úlovek: S odřenýma ušima [i] 21:55 Téměř jsem to nepřežil: Unesen na bojišti [i] 22:50 Američtí dřevorubci: Člověk versus bláto [i] 23:45 Bořiči mýtů: Ustálená spojení 2 [i] 00:40 Nutné k přežití: Džungle Bornea [i] 01:40 Nejsmrtelnější úlovek: S odřenýma ušima [i] 02:40 Téměř jsem to nepřežil: Unesen na bojišti [i] 03:40 Američtí dřevorubci: Člověk versus bláto [i] 04:35 Jak se to dělá: Nehty/kovové spony/ochranné brýle/látky/kola [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Ať se lidi mají rádi...aspoň dnes [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Autíčka: Animovaný seriál pro děti 25/26 09:30 Okouzlení II 4/32 [i] 10:25 McLeodovy dcery III: Ideální partner 20/30 [i] 11:10 Smolař [i] 11:45 Smrt Archimedova [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí(Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:05 Hotel Herbich: Opilý skřítek 6/13 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 16:00 Kouzelná školka [i] 16:30 Včelka Mája: Mája a škvoři 16/104 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kuchařská pohotovost [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Četnické humoresky: Pamlsek 29/39 [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:15 Přežít! [i] 23:10 Na stopě [i] 23:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:40 Místo činu [i] 01:10 POLOŠERO - V PÉČI BÍLÉHO PLÁŠTĚ [i] 01:40 Dobré ráno s Jedničkou 04:05 AZ-kvíz [i] 04:30 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Příběhy předmětů [i] 06:00 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých 6/10 [i] 06:20 Divnopis [i] 06:30 Heydrich - konečné řešení: Utěš smutné, zažeň vše zlé 5/44 [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Kamera na cestách: Objevování: Afriky 5/5 [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1958 [i] 09:10 Průkopníci podnikání v českých zemích [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Skryté nebezpečí [i] 10:25 Pevnosti: Výpustek [i] 10:45 Biblické příběhy [i] 12:15 Sbírám, sbíráš, sbíráme [i] 12:30 Dostaveníčko v Luhačovicích [i] 13:05 Televizní klub neslyšících [i] 13:35 Vzduch je naše moře [i] 13:50 Hledání ztraceného času [i] 14:10 Československý filmový týdeník 1961 852/2379 [i] 14:30 Živě s Václavem Žmolíkem [i] 14:35 Historické minipříběhy a kuriozity [i] 14:55 Příběhy předmětů [i] 15:25 Průkopníci podnikání v českých zemích [i] 15:55 Germáni 2/4 [i] 16:55 Heinrich Himmler [i] 17:50 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých 7/10 [i] 18:20 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Gigolo 14/80 [i] 18:50 Kultura s Dvojkou [i] 19:10 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:20 Osobnost na Dvojce [i] 19:30 Počesku [i] 19:40 Náš venkov [i] 20:00 Německo - dvě tváře sjednocené země [i] 21:00 Po stopách třetího odboje [i] 21:30 Osobnost na Dvojce [i] 21:35 Historie.cs [i] 22:20 Zlodějíčkové [i] 00:05 Abbey Road: Live II: The Hoosiers, The Black Keys a 6/12 [i] 00:55 Komediograf [i] 01:20 Kultura.cz [i] 01:50 Q [i] 02:15 Kvarteto [i] 02:45 Ladí neladí [i] 03:40 Vinaři [i] 04:00 Kavárnička dříve narozených [i] 04:55 Vesnicopis [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 145 [i] 09:35 Everest 1/2 [i] 11:25 V dobrém i zlém 4 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Walker Texas Ranger VIII 6 [i] 13:40 Smallville IX 6 [i] 14:40 Gilmorova děvčata VI 3 [i] 15:40 Dva a půl chlapa II 3 [i] 16:00 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VIII: Vášeň 12 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Odložené případy VII: Poslední plavba 1 [i] 18:25 Ulice 2046 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Comeback: Havárie [i] 20:40 Okresní přebor: Forbes [i] 21:20 Dr. House VII: Neplánované rodičovství 5 [i] 22:20 Noční Televizní noviny [i] 22:50 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IX: Dočasná slepota 7 [i] 23:45 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka 12 [i] 00:35 Zátoka vášní 2, 3 [i] 01:30 Novashopping 02:10 Poker Star [i] 03:05 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:25 M*A*S*H 182 [i] 09:10 Prostřeno! [i] 10:05 To je vražda, napsala XII: Vražda po japonsku 10 [i] 11:05 Diagnóza vražda I: Zázrak v nemocnici 1 [i] 12:05 Policie Hamburk II: Kde je Luisa? 25 [i] 13:05 Odpadlík I: Ztracená 20 [i] 14:05 Kutil Tim VIII: Jak vyzrát na škvrňata 12 [i] 14:35 Můj přítel Monk II: Pan Monk a kluk s novinami 10 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Konec jednoho léta [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů: Nejsem zbabělec 71 [i] 21:20 Rodinka: Capuccino se šlehačkou 5 [i] 22:05 Partička [i] 22:40 Anatomie lži II: Světlo na konci tunelu 21 [i] 23:40 Sběratelé kostí IV: Udavačka v šachtě 6 [i] 00:40 Nedokonalé zločiny IV: Rodinné tajemství 9 [i] 01:45 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Lampáreň [i] 05:20 Skrytá vášeň 67/188 [i] 06:10 Cigánske srdce 52/218 [i] 07:25 Báječná Angelika [i] 09:30 Ulica III. 66/259 [i] 10:20 Veštiareň [i] 11:20 Šéfkuchár bez čapice I. 27-28/52 [i] 12:20 Gossip Girl II. 9/25 [i] 13:10 Sudkyňa Hatchettová II. 96-97/125 [i] 14:10 Rebeli I. 29/215 [i] 15:05 Dr. Oz I. 9/174 [i] 16:00 Cigánske srdce 53/218 [i] 17:00 Skrytá vášeň 68/188 [i] 18:00 Rodinná kliatba 17/110 [i] 19:00 Rebeli I. 30/215 [i] 20:00 Ženatý so záväzkami I. 9-10/13 [i] 21:00 Danielle Steelová: Úplne neznáma [i] 22:50 Poisťovňa šťastia IV. 2/16 [i] 00:00 Frasier X. 6/24 [i] 00:25 Ženatý so záväzkami I. 9-10/13 [i] 01:30 Danielle Steelová: Úplne neznáma [i] 02:55 Frasier X. 6/24 [i] 03:20 Sudkyňa Hatchettová II. 96/125 [i] 03:40 Lampáreň [i] 04:00 Na streche [i] 04:40 Smiechoty [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:55 Létající třída [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Malí velcí podvodníci [i] 13:50 Spadl z oblaků [i] 15:45 Zběsilá jízda [i] 17:20 Americká rapsodie [i] 19:15 Malá ryba [i] 21:15 Únos [i] 23:15 Rande v Queensu [i] 00:50 Krvavý Valentýn [i] 02:25 Muka [i] 04:10 Tělo na tělo [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Watts [i] 09:00 Tenis [i] 15:30 Skoky na lyžích [i] 17:15 Watts [i] 17:30 Fotbal [i] 18:30 Snooker [i] 20:00 Skoky na lyžích [i] 20:45 Watts [i] 20:55 Clash [i] 21:00 Wrestling [i] 21:30 Clash time [i] 21:35 Wrestling [i] 22:30 Bojové sporty [i] 23:25 Best of DTM [i] 23:30 Fotbal [i] 00:30 Skoky na lyžích [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Vraždy v Midsomeru 7: 2. díl 2