TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Dobrodružstvá Jackieho Chana II. 19-20/39 [i] 06:20 Scooby Doo, ako sa máš I. 8/14 [i] 06:45 Malí Flintstonovci 12/26 [i] 07:10 Alf IV. 2-3/24 [i] 08:00 Moja prvá láska [i] 10:00 LET´S DANCE [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Lampáreň [i] 14:05 Po čom ženy túžia [i] 16:30 Rýchle Televízne noviny [i] 16:35 Časovaná bomba [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Susedia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 STEVEN SEAGAL: Strážca spravodlivosti [i] 22:10 STEVEN SEAGAL: Nebezpečný pomstiteľ [i] 00:00 Prebudená smrť [i] 01:40 Aljašský expres [i] 03:10 Krotitelia upírov [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Zverinec [i] 05:25 ... a just! (dohoda možná): Matka a syn [i] 05:50 Autosalón [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy STV [i] 07:05 Góly - body - sekundy [i] 07:10 101 dalmatíncov 54/65 [i] 07:35 Rýchla rota Chipa a Dala 54/65 [i] 08:00 Maškrtníček [i] 08:25 Mať tak o koliesko viac: Radar [i] 08:30 Heidi: Silná káva 18/26 [i] 09:00 Nekonečný príbeh 1/13 [i] 09:45 Poklady sveta: Zavlažovací systém Ománu [i] 10:00 Planéta Zem zhora IV. [i] 10:55 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:05 Agatha Christie : Poirot: Smrť na Níle [i] 14:50 Film pre pamätníkov: Biele slnko púšte [i] 16:15 Pošta pre teba [i] 17:20 Fenomén Junior [i] 17:55 Film o filme : Dom [i] 18:25 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:10 Poklady sveta: Regensburg Nemecko [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Zlomok sekundy 5/14 [i] 21:15 Láska ako pasca 2/2 [i] 22:50 Góly - body - sekundy [i] 22:55 Odpískané [i] 23:40 Agatha Christie : Poirot: Smrť na Níle [i] 01:20 Láska ako pasca 2/2 [i] 02:50 O 5 minút 12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Zvieratá pomocníci: Včelie kráľovstvo 2/6 [i] 07:25 Národnostné správy [i] 07:30 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Halali [i] 09:00 Farmárska revue [i] 09:15 Zelená revue [i] 09:30 Test magazín [i] 09:45 Najriskantnejšie technické operácie: Rekonštrukcia nadjazdu 4/10 [i] 10:45 Noc v archíve: Zväzarm [i] 11:50 Bienále ilustrácií Bratislava 2011 [i] 12:05 Tri priadky [i] 13:00 Slovo [i] 13:05 Orientácie [i] 13:30 Môj príbeh: Závislý kazateľ [i] 13:45 Folklórny festival Terchová: Teraz Vám vyhráva... I. [i] 14:40 Família - Druhá šanca [i] 15:05 Anjeli strážni Borisa Kudličku [i] 15:40 3 x s Emíliou Vášáryovou: Klietka [i] 17:10 Medzinárodný festival lokálnych televízií v Košiciach - výber ocenených filmov [i] 17:35 Bratislavské mini miniatúry: Bratislavské erby [i] 17:40 Medzinárodný maratón mieru 2011 [i] 18:30 Večerníček: Indické rozprávky 7/7 [i] 18:40 On air [i] 19:00 Na ceste: Na ceste po Estónsku [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Keno 10 [i] 19:50 Invencie: Erna Masarovičová - Dotyky kovu [i] 20:00 Dokumentárny klub: Norimberg [i] 21:30 Divadelná Nitra 2011 [i] 22:35 Kinorama [i] 23:05 Umenie 2011: Hudba [i] 23:30 Takí sme boli: Začiatky filmového vysielania a zábavy [i] 23:45 Udalosti ČT [i] 00:20 Správy STV "N" [i] 00:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 KRIMI 06:00 NOVINY TV JOJ 06:25 Mama, ožeň ma! - Týždeň štvrtý [i] 07:25 Blízko smrti [i] 08:15 Simpsonovci XIX. 20/20 [i] 08:40 Simpsonovci XX. 1,2,3/21 [i] 10:00 Stratené duše V. 15 [i] 11:00 Glee II. 4 [i] 12:00 Klamári III. 4 [i] 13:00 Vydajom k dokonalosti [i] 15:10 Pátranie po Chráme slnka [i] 17:15 TOP STAR [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:15 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 12 [i] 23:15 Mesto v obkľúčení [i] 01:40 Vydajom k dokonalosti [i] 03:20 Mesto v obkľúčení [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Črepiny PLUS [i] 05:30 Siska 43,44 [i] 07:30 MacGyver 8,9 [i] 09:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT PLUS [i] 10:00 Volajú ma Earl IV. 1,2/27 [i] 10:50 Stratené dôkazy 4 [i] 11:50 Telo ako zbraň 12 [i] 13:00 Simpsonovci III. 12 [i] 13:25 Šokujúce zábery 12 [i] 13:50 Detektív Extralarge: Čierne a biele [i] 15:55 Dvaja policajti [i] 18:15 VyVolení - Týždenný súhrn 2011 [i] 19:15 Simpsonovci III. 13 [i] 19:45 Šokujúce zábery 13 [i] 20:00 Návod na vraždu [i] 22:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT PLUS [i] 23:00 X FACTOR USA 2011 [i] 00:35 VyVolení - Týždenný súhrn 2011 [i] 01:25 Návod na vraždu [i] 02:50 MacGyver 8,9 [i] 04:25 Mafstory: Darček z Bukurešti [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Umíte tančit? V. 17/37 [i] 07:00 Advokáti VII. 12/22 [i] 08:00 Advokáti VII. 13/22 [i] 09:00 Ztracený svět II.: Hluboko pod kůží 6/22 [i] 10:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine III. 5/26 [i] 11:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine III. 6/26 [i] 12:00 Ztracený svět II.: Návrat do Londýna 7/22 [i] 13:00 Pravěk útočí II. 4/7 [i] 14:05 Umíte tančit? V. 17/37 [i] 15:05 Námořní vyšetřovací služba III. 21/24 [i] 16:05 Ochránce II. 22/24 [i] 17:05 Advokáti VII. 12/22 [i] 18:00 Advokáti VII. 13/22 [i] 19:00 Posel ztracených duší IV. 23/23 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba III. 21/24 [i] 21:00 Post Mortem II. 9/9 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA 21/24 [i] 23:00 Cena za lidskost III. 2/8 [i] 00:15 Internát IV. 3/11 [i] 01:40 Námořní vyšetřovací služba III. 19/24 [i] 02:30 Námořní vyšetřovací služba LA 21/24 [i] 03:15 Cena za lidskost III. 2/8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Výroba prototypů: Oblek pro superhrnidu Gecko [i] 06:00 Pátá rychlost 9 [i] 06:25 Jak to dělají?: Těžba dřeva/Zavazadla/Světelné show [i] 06:50 Jak to funguje: Elektrická kytara/akvárium/přehrávač s pevným diskem/vysavač [i] 07:15 Možné i nemožné 12 [i] 08:10 Bořiči mýtů: Zpětné inženýrství/vražedné surfovací prkno [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 15 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 16 [i] 10:00 Mimořádné projekty: Město v pyramidě [i] 10:55 Povolení vrtat 5 [i] 11:50 Špinavé práce: Ošetřovatel tučňáků [i] 12:45 Nebezpečný úlovek – Lovci humrů: Všude plno krabů [i] 13:40 Bořiči mýtů: Zpětné inženýrství/vražedné surfovací prkno [i] 14:35 Americký chopper: Motorka z dílny PJD – 1. část [i] 15:30 Jízda: Fáro [i] 16:25 Tyson, jak ho neznáte 5 [i] 17:20 V nejhorším případě: Úraz na horském kole / běžet jako o život [i] 17:50 V nejhorším případě: Rozzuřený řidič / zpanikařený dav [i] 18:15 Říční příšery: Vražedný rejnok [i] 19:10 Nebezpečné rybaření 1 [i] 20:05 Nebezpečné pobřeží 1 [i] 20:35 Bezpečná hranice 1 [i] 21:00 Nic osobního: Konec Šampuse [i] 21:55 Ross Kemp - extrémní svět 1 [i] 22:50 Hrůzné okamžiky: Tsunami na Štěpána [i] 23:45 Únos a záchrana: Taxikář zabiják [i] 00:40 V nejhorším případě: Úraz na horském kole / běžet jako o život [i] 01:10 V nejhorším případě: Rozzuřený řidič / zpanikařený dav [i] 01:40 Nic osobního: Konec Šampuse [i] 02:40 Ross Kemp - extrémní svět 1 [i] 03:40 Jak se to dělá 6 [i] 04:05 Hrůzné okamžiky: Tsunami na Štěpána [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Etiketa [i] 05:30 Kluci v akci [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Tancuj, tancuj 23/26 [i] 06:40 Finley požární autíčko 14/39 [i] 07:00 Taylor má trable: Přespolní běh 10/26 [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Cirkus Humberto: Nový domov 4/12 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Sváteční slovo pastoračního asistenta Martina Staňka [i] 13:05 POHÁDKA NA PŘÁNÍ [i] 14:10 Svět ČT [i] 14:30 Film o filmu Rodina je základ státu [i] 14:45 Einstein kontra Babinský [i] 16:15 Hercule Poirot [i] 17:15 Pošta pro tebe - Návraty [i] 18:10 Do moře míst 4/13 [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Jseš mrtvej, tak nebreč 1/2 [i] 21:25 168 hodin [i] 21:55 V HLAVNÍ ROLI ZLOČIN: Černá karta [i] 23:30 Losování Sportky a Šance 23:35 Taxík [i] 00:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:10 Lovci [i] 01:55 StarDance ...když hvězdy vzpomínají [i] 02:55 Všechnopárty [i] 03:40 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 4/26 [i] 04:40 Kalendárium [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Chcete je? [i] 05:30 Uchem jehly [i] 06:00 Cesty víry: Jak šlo Slovo na cestu [i] 06:30 Cestománie [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Barvy života [i] 08:55 Hledání ztraceného času [i] 09:15 Po českých a moravských galeriích s Eliškou Fučíkovou 4/8 [i] 09:30 Design pro život: Světoznámý francouzský designér 2/6 [i] 10:25 Grandsupertingltangl: Friml a Hašler 3/14 [i] 10:55 Chcete mě? [i] 11:10 Máte mě! [i] 11:25 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 11:35 Nedej se [i] 11:55 Babylon [i] 12:25 Křesťanský magazín [i] 12:55 Úsměvy Jiřího Suchého [i] 13:35 Knižní svět [i] 14:05 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých 6/10 [i] 14:25 Poklady světa [i] 14:35 Ferrara [i] 14:50 Vesnicopis [i] 15:15 Království divočiny: Mořští hadi [i] 15:45 Kamera na cestách: Objevování: Afriky 5/5 [i] 16:40 Cesty víry: Plaváčci [i] 17:05 Uchem jehly [i] 17:35 Kultura.cz [i] 18:05 Vzkaz Karla Eliáše [i] 18:25 Biblické příběhy [i] 20:00 Heydrich - konečné řešení: Utěš smutné, zažeň vše zlé 5/44 [i] 20:30 Hry patriotů [i] 21:35 Na plovárně s Michaelem Reynoldsem [i] 22:00 Pilot [i] 23:55 Mistr a Markétka: Musíme jít 10/10 [i] 00:45 Třistatřicettři [i] 01:40 Jiří Suchý [i] 02:35 Game Page [i] 03:05 Pozvánka do Dex klubu [i] 03:55 Koně v Brně [i] 04:25 Moravský rok - Podzim [i] 04:45 Dívčí kluby [i] 04:55 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:25 Pirátova rodinka 36 [i] 05:55 Bolek a Lolek 53 [i] 06:10 Baby Looney Tunes 2 [i] 06:35 Batman vítězí IV 8 [i] 07:00 Avengers: Nejmocnější hrdinové světa 26 [i] 07:25 Spongebob v kalhotách 62 [i] 07:50 Babicovy dobroty [i] 08:35 Koření: Všechny vůně světa [i] 09:30 Matilda [i] 11:30 Metráček [i] 13:10 Holky z lepší společnosti [i] 15:05 Příště budeme chytřejší, staroušku! [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Babicovy dobroty [i] 18:15 Rady ptáka Loskutáka [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Soukromé pasti: V síti [i] 21:35 Bobule [i] 23:30 Střepiny [i] 00:05 Tudorovci II 3 [i] 01:05 Kung Fu Mela: * [i] 02:40 Novashopping 03:15 Volejte Novu [i] 04:05 Stefanie VIII 25, 26 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství TV Prima 07:10 Beyblade Metal Fusion: Velký zápas! Ginga versus Kyoya 10 [i] 07:40 Tutenstein I: Duchové 10 [i] 08:10 Tajemství 2. světové války: Hitlerův vpád do Ameriky 4 [i] 09:20 Svět 2011 [i] 09:55 Zločiny v zahradách III: Španělské prázdniny 4 [i] 11:00 Partie [i] 11:50 Receptář prima nápadů [i] 13:10 Jen si tak trochu písknout [i] 15:05 Vraždy v Midsomeru VIII: Rapsodie z Midsomeru [i] 17:10 Nové hnízdo [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:05 Smrt jí sluší [i] 00:20 Myšlenky zločince I 20 [i] 01:15 Volejte Věštce [i] 03:00 Zločiny v zahradách III: Španělské prázdniny 4 [i] 03:45 Tajemství 2. světové války: Hitlerův vpád do Ameriky 4 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Slávici na ulici [i] 06:35 Je to možné?! [i] 07:05 Skrytá vášeň 66/188 [i] 08:10 Rosamunde Pilcherová: Cena za lásku [i] 09:50 Veštiareň [i] 10:50 Sabrina - mladá čarodejnica IV. 14/22 [i] 11:15 Karavan šou [i] 11:45 Gossip Girl II. 10/25 [i] 12:50 Správna Susan II. 22/26 [i] 13:30 Columbo zasahuje 9/20 [i] 15:15 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 75/129 [i] 16:50 Skrytá vášeň 67/188 [i] 17:50 Priateľky [i] 18:25 Šéfkuchár bez čapice I. 27-28/52 [i] 19:25 Jesse I. 1/22 [i] 20:00 Báječná Angelika [i] 22:00 Skutočný príbeh: Amber Freyová - Svedkyňa obžaloby [i] 23:50 Po čom ženy túžia [i] 02:15 Ako malé deti [i] 04:20 Nočné lampy [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 07:20 Pejskové milionáři [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Létající třída [i] 14:05 Zběsilá jízda [i] 15:45 Roman Polanski: Pravdivý příběh [i] 17:35 Coronado [i] 19:10 Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu [i] 20:55 Tělo na tělo [i] 22:35 Muka [i] 00:30 Jeskyně smrti [i] 02:10 Pravidla boje [i] 03:55 Dívka s perlou [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 10:15 Skoky na lyžích [i] 11:45 Motorismus [i] 12:00 Motorismus [i] 13:00 Motorismus [i] 14:15 Motorismus [i] 14:45 Motorismus [i] 15:30 Motorismus [i] 16:30 Snooker [i] 18:00 Motorismus [i] 18:15 Skoky na lyžích [i] 19:15 Snooker [i] 20:00 Snooker [i] 22:45 Best of DTM [i] 23:00 Skoky na lyžích [i] 00:15 Motorismus [i] 01:15 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:40 Interní záležitost [i] 08:30 Diagnóza vražda 7: Labutí píseň 22 [i] 09:30 Diagnóza vražda 7: Z minulosti část 1. 23 [i] 10:30 Diagnóza vražda 7: Z minulosti část 2. 24 [i] 11:30 Spravedlnost v krvi 1: Výsadní postavení 3 [i] 12:30 Dobrá manželka 2: Rychlý zvrat 3 [i] 13:30 Obraz mrtvého [i] 15:20 Honička s osudem [i] 17:10 Bitva o Los Angeles [i] 19:00 Walker, Texas Ranger 5: Válečný pokřik 25 [i] 20:00 Havaj 5-0 1: Železní muži 10 [i] 21:00 PREMIÉRA Spravedlnost v krvi 1: Ve vlastních řadách 4 [i] 22:00 Dobrá manželka 2: Dobré jméno 4 [i] 23:00 Mrazivý faktor [i] 01:00 Panika na Rock Island [i] 02:50 Stále a navždy [i] 04:40 Diagnóza vražda 8: Příliš dokonalý plán 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Země: Planeta a její moc 5 [i] 07:00 Divokost Chorvatska [i] 08:05 Žralok U 1 [i] 09:00 Tři hladoví hoši 5 [i] 09:35 Zima na chalupě 2 [i] 10:35 Krev, pot a takeaways 4 [i] 11:45 Nejpřísnější rodiče na světě: Můj život se změnil 15 [i] 12:55 Buď já nebo pes 76 [i] 13:55 Jamie ukáže, co umí 4 [i] 15:00 Zvířecí rekordmani: Superpsi 50 [i] 16:00 Kdo přežije Armagedon: Oheň a led 7 [i] 17:00 Podzemí měst 8 [i] 18:00 Bojovníci se špínou 15 [i] 18:30 Bojovníci se špínou 16 [i] 19:05 Odkrytý Egypt 4 [i] 20:10 Budování říše 7 [i] 21:05 Odkrytý Řím 8 [i] 22:10 Vyloučeno 3 [i] 23:10 Neobjasněno 3 [i] 00:10 Budování říše 8 [i] 01:05 Vesmír III. 1 [i] 02:00 Unášen divokou vodou 1 [i] 03:00 Zvířecí rekordmani: Extrémní příšery 41 [i] 04:05 Budování říše 7