TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:25 Dobrodružstvá Jackieho Chana II. 17-18/39 [i] 06:10 Scooby Doo, ako sa máš I. 7/14 [i] 06:35 Malí Flintstonovci 11/26 [i] 07:00 Alf IV. 1/24 [i] 07:30 Veľký sen malej zebry [i] 09:20 Maska, jr. [i] 11:10 Šialená rýchlosť [i] 13:10 Škola zvádzania [i] 15:15 Šanghajskí rytieri [i] 17:35 Rýchle Televízne noviny [i] 17:40 Partička [i] 18:20 Rýchle Televízne noviny [i] 18:25 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Vrahúni [i] 22:10 Terminátor 3: Vzbura strojov [i] 00:25 Deväť životov [i] 02:05 Najbližšie príbuzenstvo [i] 03:45 Kobra 11 VIII. 10/14 [i] 04:40 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Sladká Valentína 151/178 [i] 05:45 Slovensko v obrazoch [i] 06:10 Udalosti ČT [i] 06:40 Slovensko dnes [i] 06:50 Správy STV [i] 07:10 Góly - body - sekundy [i] 07:15 101 dalmatíncov 53/65 [i] 07:40 Rýchla rota Chipa a Dala 53/65 [i] 08:00 Fidlibumove rozprávky [i] 08:30 Superchyty [i] 09:00 Hádaj, kto nás pozval? [i] 09:40 Deti o deťoch: O Maroškovi, ktorý tvrdí, že nemá strach [i] 09:55 ... a just! (dohoda možná): Matka a syn [i] 10:25 K jubileu Martina Ťapáka: Ako divé husi 1/3 [i] 11:15 Kaviareň Slávia [i] 12:10 Autosalón [i] 12:35 Zlomok sekundy 4/14 [i] 13:50 Capri III 12/13 [i] 15:35 Krajina rebelov 4/7 [i] 17:30 On air [i] 17:55 Zverinec [i] 18:20 GYMPEL.TV: Žraloky a planktón 3/13 [i] 19:10 Poklady sveta: Zavlažovací systém Ománu [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Pošta pre teba [i] 21:05 Láska ako pasca 1/2 [i] 22:20 Góly - body - sekundy [i] 22:30 Kyklop [i] 00:15 On air [i] 00:35 Láska ako pasca 1/2 [i] 01:50 Kyklop [i] 03:25 Capri III 12/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Komentáre [i] 07:25 Regionálny denník [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 08:55 Extr@ german [i] 09:25 Tempo [i] 09:35 Ako nás sformovala Zem: Vietor [i] 10:30 Nezabudli sme... [i] 11:10 Občan za dverami [i] 11:35 Cesty nádeje [i] 12:05 5 minút po dvanástej: Idú mi fakt na nervy! [i] 13:10 Poltón [i] 13:45 Senior klub [i] 14:15 Kapura [i] 15:00 Farmárska revue [i] 15:15 Zelená revue [i] 15:30 Test magazín [i] 15:45 Skús ma objať 1/2 [i] 17:15 17. Medzinárodný festival lokálnych televízií Košice [i] 17:45 Zvieratá pomocníci: Včelie kráľovstvo 2/6 [i] 18:15 Bienále ilustrácií Bratislava 2011 [i] 18:30 Večerníček: Indické rozprávky 6/7 [i] 18:40 Táraninky: Cestovanie [i] 18:45 Sigord [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Národnostné správy [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Najriskantnejšie technické operácie: Rekonštrukcia nadjazdu 4/10 [i] 20:50 Gen.sk: Imrich Kružliak [i] 21:05 Československý filmový týždenník [i] 21:15 Anjeli strážni Borisa Kudličku [i] 21:50 Medium Cool [i] 23:40 BJD 2010 Shakatak(Anglicko) [i] 00:45 Udalosti ČT [i] 01:15 Správy STV "N" [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 Kutyil s.r.o. [i] 05:50 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI 07:00 NOVINY TV JOJ 07:30 Princezná Sissi [i] 08:15 Fantastická štvorka [i] 09:15 Ninjago [i] 09:30 Beyblade Metal Fusion [i] 10:00 Takešiho hrad I. [i] 10:30 Hoď svišťom: Mama Mia 4 [i] 11:15 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela II. [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:00 X FACTOR USA 2011 [i] 17:00 Kuriér [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Bolt [i] 22:15 Tvárou v tvár [i] 01:15 Úloha zabiť [i] 02:50 Časovaná bomba [i] 04:10 Legenda o Pátračovi 1,2/22 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Cyranov ostrov 20 [i] 06:00 Siska 41,42 [i] 08:00 Doktorka Quinnová 120,121 [i] 10:00 Vášeň, ktorá zabíja [i] 12:10 VyVolení - Strihák 2011 [i] 13:00 Simpsonovci XIV. 16 [i] 13:25 Futurama IV. 5 [i] 14:00 Náhodné stretnutie [i] 16:00 Chlapci a chlapi: Nový poručík 4 [i] 17:15 Chalupári: Sokovia 4 [i] 18:15 Áno, šéfe! [i] 19:15 Simpsonovci III. 12 [i] 19:45 Šokujúce zábery 12 [i] 20:00 Manželovo tajomstvo [i] 22:15 Mafstory: Nadine a Lešek, Darček z Bukurešti [i] 00:15 ČREPINY [i] 00:45 Chalupári: Sokovia 4 [i] 01:30 Únos 1,2/2 [i] 04:30 ČREPINY [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Umíte tančit? V. 16/37 [i] 07:00 Advokáti VII. 10/22 [i] 08:00 Advokáti VII. 11/22 [i] 09:00 Ztracený svět II.: Kamenný chlad 5/22 [i] 10:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine III. 3/26 [i] 11:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine III. 4/26 [i] 12:00 Ztracený svět II.: Hluboko pod kůží 6/22 [i] 13:00 Pravěk útočí II. 3/7 [i] 14:00 Umíte tančit? V. 16/37 [i] 15:00 Posel ztracených duší IV. 22/23 [i] 16:00 Ochránce II. 21/24 [i] 17:00 Advokáti VII. 10/22 [i] 18:00 Advokáti VII. 11/22 [i] 19:00 Podfukáři II. 5/6 [i] 20:10 Boj o čas III. 10/22 [i] 21:10 Myšlenky zločince V. 1/23 [i] 22:10 Myšlenky zločince V. 2/23 [i] 23:05 Někdo to rád hloupé 17/22 [i] 00:00 Internát IV. 2/11 [i] 01:20 Podfukáři II. 5/6 [i] 02:20 Boj o čas III. 10/22 [i] 03:10 Někdo to rád hloupé 17/22 [i] 03:55 Umíte tančit? V. 17/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Hard Rock Park [i] 06:00 Pátá rychlost 8 [i] 06:25 Jízda: Heavy Metal [i] 07:15 Nejlepších deset: Deset nejlepších bitevních lodí [i] 08:10 Megastavitelé: Úchvatný fotbalový stadion v Riu [i] 09:05 Svět budoucnosti: Letadla budoucnosti [i] 10:00 Divy světa stvořené člověkem - Čína: Světová výstava Expo v Šanghaji [i] 10:55 Extrémní stroje: Tajfun [i] 11:50 Výroba prototypů: Oblek pro superhrnidu Gecko [i] 12:45 Masivní stroje: Nákladní letadla [i] 13:10 Masivní stroje: Zemědělské stroje [i] 13:40 Nejlepších deset: Deset nejlepších bitevních lodí [i] 14:35 Megastavitelé: Úchvatný fotbalový stadion v Riu [i] 15:30 Rozebráno: Zdi [i] 15:55 Rozebráno: Ochrana proti bouřím [i] 16:25 Jak se to dělá 5 [i] 16:55 To taky zvládnu 5 [i] 17:20 Divy světa stvořené člověkem - Čína: Světová výstava Expo v Šanghaji [i] 18:15 Výroba prototypů: Oblek pro superhrnidu Gecko [i] 19:10 Králové aukcí: Hodinky pro špiona/model A [i] 19:35 Králové aukcí: Zub dinosaura/nábytek ve viktoriánském stylu [i] 20:05 Králové aut v poušti: Pontiac GTO [i] 21:00 Pátá rychlost 1 [i] 21:30 Pátá rychlost 2 [i] 21:55 Zlomyslné stroje: Plavidla [i] 22:25 Zlomyslné stroje: Tunelovací stroje [i] 22:50 To taky zvládnu 9 [i] 23:20 To taky zvládnu 10 [i] 23:45 Černé zlato 6 [i] 00:40 Králové aukcí: Hodinky pro špiona/model A [i] 01:10 Králové aukcí: Zub dinosaura/nábytek ve viktoriánském stylu [i] 01:40 Pátá rychlost 1 [i] 02:10 Pátá rychlost 2 [i] 02:40 Zlomyslné stroje: Plavidla [i] 03:10 Zlomyslné stroje: Tunelovací stroje [i] 03:40 Jak se to dělá 5 [i] 04:05 To taky zvládnu 9 [i] 04:35 To taky zvládnu 10 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Tomáš a hvězdička [i] 06:20 Franklin 11/52 [i] 06:45 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím: Cesta zpátky 13/26 [i] 07:10 Divoký hřebec [i] 08:35 Bimbuli [i] 08:50 Moudronos [i] 09:10 Hra na zelenou [i] 09:35 Zprávičky [i] 09:50 Bludiště [i] 10:25 Medvídek koala sám doma [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Auto Moto Revue [i] 12:55 Angelika a sultán [i] 14:30 Díra ve zdi [i] 15:35 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 4/26 [i] 16:35 Devatero řemesel [i] 17:00 Kluci v akci [i] 17:30 Taxík [i] 18:00 Bratři a sestry: Rodinný portrét 4/23 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Galashow s latinou ... a s Marií Rottrovou, Hanou [i] 21:25 StarDance ...když hvězdy vzpomínají [i] 22:30 Zastav a nepřežiješ [i] 00:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:05 Okno z ložnice [i] 01:55 Posledních 24 hodin: Anna Nicol Smithová [i] 02:45 Pokondr live 03:30 Na cestě po Vesterálech [i] 04:00 Televarieté [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Sbírám, sbíráš, sbíráme [i] 05:30 Rodinné křižovatky [i] 06:00 Heinrich Himmler [i] 06:55 ABCD ekologie aneb Životabudič II. [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Evoluce 2/3 [i] 08:55 Kultura s Dvojkou [i] 09:10 Náš venkov [i] 09:30 Folklorní magazín [i] 10:00 Svatohubertská mše [i] 11:10 Návraty k divočině [i] 11:40 Československý filmový týdeník 1961 852/2379 [i] 11:55 Být v obraze [i] 12:25 Game Page [i] 12:50 Medúza [i] 13:30 Musicblok [i] 13:55 PORT [i] 14:25 Zázračná planeta: Tajemství slonů 1/3 [i] 15:25 Lovci pod hladinou [i] 16:25 Bylo nás deset [i] 18:00 Kultura.cz [i] 18:30 Vínečko [i] 19:00 Koncert z Pražské konzervatoře [i] 19:30 Ze závislosti do nezávislosti [i] 20:00 Mýty a fakta historie: Bismarck - kancléř a démon 2/2 [i] 20:45 Jiří Suchý [i] 21:40 proStory baZEN [i] 22:11 Komediograf [i] 22:40 Mutum [i] 00:10 Abbey Road: Live II: The Hoosiers, The Black Keys a 6/12 [i] 01:00 Mladí v partě 11/12 [i] 01:35 Medúza 02:15 Musicblok 02:40 Koně v Brně 2005 [i] 03:15 Obrázky z Koměříže [i] 03:40 Podivná zvířata [i] 03:55 Aj, ta naša Haná [i] 04:35 Už rozsvítili lustry... [i] 04:55 Křesťanský magazín [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 06:00 Pirátova rodinka 35 [i] 06:30 Bolek a Lolek 51, 52 [i] 06:55 Baby Looney Tunes 1 [i] 07:25 Tom a Jerry 10 [i] 07:50 Spongebob v kalhotách 61 [i] 08:20 Tučňáci z Madagaskaru II 20 [i] 08:50 Hannah Montana 9, 10 [i] 09:50 Rady ptáka Loskutáka [i] 11:00 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:55 Volejte Novu [i] 12:25 Král Šumavy [i] 14:00 Pojišťovna štěstí: V pasti 23 [i] 15:15 Občan Havel: Kandidát 1 [i] 16:30 Růžový panter [i] 18:15 Hospoda: Věštba, Úraz 29, 30 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Cesta do středu Země [i] 21:55 Icarus [i] 23:50 Americké psycho: * [i] 01:40 Novashopping 02:15 Perníkový táta II 6 [i] 03:30 Stefanie VIII 23, 24 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství TV Prima 06:50 Beyblade Metal Fusion: Leonův protiútok 9 [i] 07:15 Tutenstein I: Spolubydlící 9 [i] 07:45 M*A*S*H 181 [i] 08:20 Autosalon [i] 09:35 Top Gear 2011 5 [i] 10:35 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 12:45 Lásce na stopě [i] 14:45 Columbo: To je vražda, řeklo portské [i] 16:50 Moje místo [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Víkendoví divočáci [i] 22:20 Žoldáci spravedlnosti [i] 00:25 Let 93 [i] 02:10 S Italem v kuchyni [i] 02:50 Volejte Věštce [i] 04:35 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Smiechoty [i] 05:35 Slávici na ulici [i] 06:35 Priateľky [i] 07:10 Skrytá vášeň 65/188 [i] 08:20 Rosamunde Pilcherová: Vietor nádeje [i] 10:00 Veštiareň [i] 11:00 Sabrina - mladá čarodejnica IV. 13/22 [i] 11:25 Karavan šou [i] 11:55 Gossip Girl II. 9/25 [i] 13:00 Správna Susan II. 21/26 [i] 13:40 Columbo zasahuje 8/20 [i] 15:30 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 74/129 [i] 17:05 Skrytá vášeň 66/188 [i] 18:00 Elisa z Rivombrosy II. 1/13 [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Srdcia na scestí [i] 21:45 Dedičstvo lásky [i] 23:35 Nikomu to nepovedz [i] 02:00 Smrť na strednej škole [i] 03:25 Správna Susan II. 21/26 [i] 03:50 Karavan šou [i] 04:15 Nočné lampy [i] 04:55 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 07:05 Spadl z oblaků [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Ztracený svět [i] 13:50 Návrat do ztraceného světa [i] 15:35 Ulovit miliardáře [i] 17:15 Carmen: Divoká vášeň [i] 19:20 Moliere [i] 21:25 Dívka s perlou [i] 23:15 Pravidla boje [i] 01:05 Bazén [i] 02:40 Ztráta paměti [i] 04:10 Neznámý vojín [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 10:00 Tenis [i] 12:00 Letní biatlon [i] 13:30 Skoky na lyžích [i] 15:15 Snooker [i] 17:30 Motorismus [i] 18:30 Snooker [i] 21:00 Bojové sporty [i] 22:50 Event discovery [i] 23:00 Snooker [i] 00:00 Motorismus [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Motorismus [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:15 Sladký život v Orange County 3: Porušení pravidel 7 [i] 06:30 Honička s osudem [i] 08:20 Pohotovost 1: Úplněk sobotní noci 21 [i] 09:20 Pohotovost 1: Domeček z karet 22 [i] 10:20 Pohotovost 1: Člověk plánuje, Bůh se směje 23 [i] 11:20 Pohotovost 1: Láska mezi ruinami 24 [i] 12:20 Pohotovost 1: Mateřství 25 [i] 13:20 Stále a navždy [i] 15:10 Obraz mrtvého [i] 17:00 Dobrá manželka 2: Rychlý zvrat 3 [i] 18:00 Spravedlnost v krvi 1: Výsadní postavení 3 [i] 19:00 Walker, Texas Ranger 5: Zkouška víry 24 [i] 20:00 Havaj 5-0 1: V obležení 9 [i] 21:00 PREMIÉRA FILM Mrazivý faktor [i] 23:00 Havaj 5-0 1: V obležení 9 [i] 00:00 Havaj 5-0 1: Železní muži 10 [i] 01:00 Bitva o Los Angeles [i] 02:50 Interní záležitost [i] 04:40 Diagnóza vražda 7: Dvě mouchy jedním Sloanem 21 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Jak stvořit lepší bytost [i] 06:00 Vraky snů 1 [i] 06:30 Vraky snů 2 [i] 07:05 Ian Wright: Cesty bez hranic 5 [i] 08:00 Jak přežít Everest 4 [i] 09:00 Země: Planeta a její moc 5 [i] 10:05 Budoucnost jídla 2 [i] 11:15 Vraky snů 4 [i] 11:50 Život v korunách stromů 2 [i] 12:55 Vášnivý jedlík: Charleston 23 [i] 13:25 Vášnivý jedlík: Honolulu 24 [i] 13:55 Zelené nápady pro modrou planetu: Komunity 27 [i] 14:30 Zelené nápady pro modrou planetu: Lokality 28 [i] 15:05 Co nám prospívá 38 [i] 15:35 Archeolog bez tajemství 50 [i] 16:10 Objevy starověku 15 [i] 17:05 Podzemí měst 7 [i] 18:00 Bojovníci se špínou 13 [i] 18:30 Bojovníci se špínou 14 [i] 19:05 Technika nemožného 1 [i] 20:10 Budování říše 6 [i] 21:05 Kovbojové a psanci 2 [i] 22:00 Tajemství křesťanství 4 [i] 22:55 Vyloučeno 2 [i] 23:55 Pravdivé příběhy 9 [i] 00:55 Když se Země zatřese: Jak byl stvořen Západ 5 [i] 01:55 Budování říše 6 [i] 02:50 Technika nemožného 1 [i] 03:50 Vyloučeno 2 [i] 04:50 Budoucnost jídla 2 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Filmy a filmové hvězdy III. 39 [i] 06:00 Buddenbrookovi 1