TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:25 Bez servítky [i] 09:20 Kobra 11 VIII. 10/14 [i] 10:20 Čierna diera [i] 12:10 Bez stopy III. 9/23 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 NCIS VIII. 10/24 [i] 14:05 Monk II. 16/16 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Teória veľkého tresku II. 13/23 [i] 15:30 Krok za krokom VI. 14/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Myšlienky vraha VI. 5/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 LET´S DANCE [i] 22:55 LET´S DANCE - Rozhodnutie [i] 23:15 Utečenec [i] 01:45 Útek z Alcatrazu [i] 03:30 Pripečení "Bigfooti" [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Sladká Valentína 150/178 [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 06:50 Slovensko dnes [i] 07:05 Správy STV [i] 07:20 Góly - body - sekundy [i] 07:35 Vojna kuchárov [i] 08:05 5 proti 5 [i] 08:45 Svet v obrazoch [i] 09:20 Kto hovorí pravdu? [i] 10:15 Komisárka: Býčia krv 19/26 [i] 11:05 Sila lásky III. 165/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Bumerang [i] 13:00 Nie si sama: Terapeutky [i] 13:30 Sladká Valentína 151/178 [i] 14:20 Divoký anjel 19/270 [i] 15:10 Sudkyňa Amy: Žena medzi kaktusmi 61 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:05 SOS [i] 17:35 5 proti 5 [i] 18:20 Sila lásky V. 19/274 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Kaviareň Slávia [i] 20:50 TOP STAR Extra: Květa Fialová [i] 21:45 Ladislav Chudík [i] 22:05 Nočné správy STV [i] 22:15 Počasie [i] 22:18 Góly - body - sekundy [i] 22:25 Inšpektor Rocca: Pasca [i] 00:15 Komisárka: Býčia krv 19/26 [i] 01:00 Sudkyňa Amy: Žena medzi kaktusmi 61 [i] 01:45 Bumerang [i] 02:30 TOP STAR Extra: Květa Fialová [i] 03:20 Sila lásky III. 165/244 [i] 04:10 Sila lásky V. 19/274 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 09:25 Poklady Slovenska: Cerkva v Medzilaborciach [i] 09:40 Fokus - právo [i] 10:25 Rómsky magazín [i] 10:50 Muži a kamióny: Rumunsko 4/10 [i] 11:30 Bernolákovo - 800 rokov [i] 12:05 Profesionál [i] 12:20 Živá panoráma [i] 13:05 Klenotnica: Zemplinski špivanki [i] 13:30 Spektrum vedy: Klimatické zmeny [i] 13:55 Eurovirtuál [i] 14:10 Eurovirtuál [i] 14:30 5 minút po dvanástej - Idú mi fakt na nervy! [i] 15:40 Hudba pod Rozsutcom [i] 15:50 Písmo má tvoju tvár;Sny Jany Kocianovej [i] 16:15 Futbal Európska liga - zostrihy [i] 16:40 Tempo [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:30 Z mesta do mesta: Dolný Kubín [i] 18:00 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 18:30 Večerníček: Indické rozprávky 5/7 [i] 18:40 Fokus - rodina [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Správy - Hírek [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Ako nás sformovala Zem: Vietor [i] 21:00 Família - Druhá šanca [i] 21:30 Komentáre [i] 22:00 České milovanie: O láske mimoriadne plodnej [i] 22:30 Kino na Dvojke: Prípad Salengro [i] 00:15 Big Bít 10/42 [i] 01:15 Správy - Hírek [i] 01:25 Udalosti ČT [i] 01:55 Správy STV "N" [i] 02:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela II. [i] 05:20 Kutyil s.r.o. [i] 05:45 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 06:55 KRIMI 07:25 NOVINY TV JOJ 08:00 Súdna sieň: Neboj sa priznať otcovstvo [i] 09:00 Panelák VIII.: Guláš 32 [i] 10:00 Náš nový dom II. 14 [i] 11:00 Profesionáli: Silvester 18 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti VI. 6 [i] 14:00 Bostonské zločiny I. 8 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 15 [i] 16:00 Takešiho hrad I. [i] 16:30 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela II. [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Kutyil s.r.o. [i] 18:00 Súdna sieň: Andrejka [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Kuriér [i] 22:15 Pátranie po Chráme slnka [i] 00:15 Krvavá lúpež [i] 02:00 Náš nový dom II. 14 [i] 02:40 Tru Calling 24 [i] 03:20 Líštičky [i] 04:45 TOP STAR [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 05:40 Kojak V. 21 [i] 06:30 Doktorka Quinnová 121,122 [i] 08:00 Matlock IV. 23,24/24 [i] 10:00 Esmeralda 122,123 [i] 12:00 M*A*S*H 116,117 [i] 13:00 Panelák VIII.: Guláš 32 [i] 14:00 Simpsonovci XIV. 15 [i] 14:30 Futurama IV. 4 [i] 14:50 18 kolies spravodlivosti I. 18 [i] 16:00 Knight Rider 66 [i] 17:00 M*A*S*H 116,117 [i] 18:00 VyVolení - Strihák 2011 [i] 18:30 Šokujúce zábery 11 [i] 19:00 Simpsonovci XIV. 16 [i] 19:30 Futurama IV. 5 [i] 20:00 X FACTOR USA 2011 [i] 00:00 VyVolení - Strihák 2011 [i] 00:40 A-Team 27,28 [i] 02:15 Klaun 25,26 [i] 03:45 Knight Rider 66 [i] 04:35 Matlock IV. 24/24 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Pán času 9/13 [i] 07:00 The Amazing Race Asia III. 2/13 [i] 08:05 Zoom 18/221 [i] 08:30 Ochránce III. 20/23 [i] 09:30 Námořní vyšetřovací služba II. 10/23 [i] 10:30 Námořní vyšetřovací služba LA 1/24 [i] 11:30 Battlestar galactica IV. 14/22 [i] 12:30 Pán času 10/13 [i] 13:30 The Amazing Race Asia III. 3/13 [i] 15:00 Advokáti II. 2/21 [i] 16:00 Ochránce III. 21/23 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba II. 11/23 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA 2/24 [i] 19:00 Battlestar galactica IV. 15/22 [i] 20:00 Posel ztracených duší V. 16/22 [i] 21:00 Italské námluvy [i] 23:05 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II. 13/13 [i] 00:25 Posel ztracených duší V. 16/22 [i] 01:25 Italské námluvy [i] 03:20 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II. 13/13 [i] 04:25 Námořní vyšetřovací služba II. 11/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Král nákladních lodí [i] 06:00 Pátá rychlost 7 [i] 06:25 Špinavé práce: Výrobce nádob na výkaly [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Uprostřed bouře [i] 08:10 Bořiči mýtů: Jen o fous [i] 09:05 Mimořádné projekty: Gotthardský úpatní tunel [i] 10:00 Jak to dělají?: Vozidla/ Hornictví hlubuko pod povrchem/ Vrcholový fotbal [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 22 [i] 10:55 Nutné k přežití: Dominikánská republika [i] 11:50 Opravna vraků: Auto pro krásku a zvíře Davida Ginolu - část 2 [i] 12:45 Pátá rychlost 9 [i] 13:15 Pátá rychlost 10 [i] 13:40 Americký chopper: Elektrická motorka pro společnost Schneider Electric [i] 14:35 Špinavé práce: Mezek dřevorubcem [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Rozmary počasí [i] 16:25 Bořiči mýtů: Šípomet [i] 17:20 Mimořádné projekty: Gotthardský úpatní tunel [i] 18:15 Nutné k přežití: Oregon [i] 19:10 Jak se to dělá: Párátka, akrylátové vany, helikoptéry a pivo [i] 19:40 Jak to dělají? 3 [i] 20:05 Technické vymoženosti 35 [i] 20:35 Technické vymoženosti 36 [i] 21:00 Idiot na cestách: Egypt [i] 21:55 Mimořádné projekty: Plovoucí město [i] 22:50 Hry s časem: Mistr boje samurajským mečem [i] 23:15 Hry s časem: Volný běh neboli free running [i] 23:45 Bořiči mýtů: Šípomet [i] 00:40 Technické vymoženosti 35 [i] 01:10 Technické vymoženosti 36 [i] 01:40 Idiot na cestách: Egypt [i] 02:40 Mimořádné projekty: Plovoucí město [i] 03:40 Hry s časem: Mistr boje samurajským mečem [i] 04:05 Hry s časem: Volný běh neboli free running [i] 04:35 Jak se to dělá: Párátka, akrylátové vany, helikoptéry a pivo [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Cirkus Humberto: Carlo se loučí 3/12 [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Autíčka: Animovaný seriál pro děti 24/26 09:30 Okouzlení II 3/32 [i] 10:30 McLeodovy dcery III: Není kouře bez ohně 19/30 [i] 11:15 Pokondr live [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Hotel Herbich: Hranice 5/13 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 16:00 Kouzelná školka [i] 16:30 Malá farma [i] 17:00 Fenomén [i] 17:30 Hoby naší doby [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Garfieldova show 48/52 [i] 18:40 České pexeso 5/14 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Vyprávěj: Delegace 4/26 [i] 21:00 13. komnata Josefa Fouska [i] 21:30 Všechnopárty [i] 22:15 Losování Euromiliony 22:20 Komisař Moulin [i] 23:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:55 Město žen II: To co jste provedli 4/22 [i] 00:15 Co nám dělá dokonalá těla? 4/39 [i] 00:40 Do moře míst 3/13 [i] 01:10 Dobré ráno s Jedničkou 03:35 Fenomén [i] 04:05 Doktor a bubeník [i] 04:25 Sama doma [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 American Art ze sbírky Goetz [i] 05:35 Kus dřeva ze stromu [i] 06:00 Hledám práci [i] 06:30 Přidej se [i] 06:40 Nedej se [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Ta naše povaha česká [i] 08:30 Být v obraze [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1958 [i] 09:15 Kultura s Dvojkou [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Muž, který zkrotil vodu [i] 10:05 City Folk 2011 - Istanbul [i] 10:35 Návrat nosorožců do Mkomazi [i] 11:30 Barvy života [i] 12:30 Vínečko [i] 13:00 Folklorika [i] 13:30 Chcete mě? [i] 13:45 Máte mě! [i] 14:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:30 Živě s Petrem Horkým [i] 14:35 Myšlení vody [i] 15:10 PORT [i] 15:45 JÁDRO [i] 15:55 Svět vodní divočiny: Mořští hadi 8/9 [i] 16:25 Ushuaia 13/26 [i] 16:55 Budoucnost vody: Věk vody 3/3 [i] 17:50 Návraty k divočině [i] 18:20 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Útěk z vězení 13/80 [i] 18:50 Kultura s Dvojkou [i] 19:10 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:20 Osobnost na Dvojce [i] 19:30 Vzkaz Růženy Ostré [i] 19:45 Po českých a moravských galeriích s Eliškou Fučíkovou: Galerie Středočeského kraje Kutná Hora 3/8 [i] 20:00 Zázračná planeta: Tajemství slonů 1/3 [i] 20:55 Osobnost na Dvojce [i] 21:00 Evoluce 2/3 [i] 22:00 Egon & Dönci [i] 23:20 Mladí v partě 11/12 [i] 00:00 Pohádka o princezně Žravěně [i] 00:10 Radiorock: Lesní zvěř a Dušan Neuwerth [i] 00:35 Kapitán Mike křižuje Ameriku Jak dostat George . Bushe z [i] 02:10 Krásný ztráty [i] 02:50 Deset století architektury [i] 03:05 Padající květináč [i] 03:30 B - Panorama [i] 04:30 Skleněná pohádka [i] 04:55 Televizní klub neslyšících - ZJ [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 144 [i] 09:35 Jane Doe: Deklarace nezávislosti [i] 11:20 V dobrém i zlém 3 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Walker Texas Ranger VIII 5 [i] 13:40 Painkiller Jane 5 [i] 14:40 Gilmorova děvčata VI 2 [i] 15:40 Dva a půl chlapa II 2 [i] 16:00 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VIII: Zrzka 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Odložené případy VI: Rodinná tradice 23 [i] 18:30 Ulice 2045 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Slečna Drsňák 2: Ještě drsnější [i] 22:20 Lukáš Konečný - Sergej Dzinziruk [i] 23:25 Rocky Balboa [i] 01:30 Expozitura: Sedmý den 4 [i] 03:00 Novashopping 04:05 Stefanie VIII 21, 22 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:25 M*A*S*H 181 [i] 09:10 Prostřeno! [i] 10:05 To je vražda, napsala XII: Neochotný svědek 9 [i] 11:05 Diagnóza vražda VIII: Záhada sestry Blair 22 [i] 12:05 Policie Hamburk II: Útěk z domova 24 [i] 13:05 Odpadlík I: Klec smrti 2/2 19 [i] 14:05 Kutil Tim VIII: Doma na svátky 11 [i] 14:35 Můj přítel Monk II: Pan Monk a dvanáctý muž 9 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Bouřlivé setkání [i] 17:40 Minuty regionu 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Schimanski: Mezi námi bratry [i] 22:10 Show Jana Krause [i] 23:10 Cesty k úspěchu [i] 23:25 Blesk [i] 01:40 Uragán na Jamajce [i] 03:35 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Smiechoty [i] 05:30 Skrytá vášeň 64/188 [i] 06:20 Cigánske srdce 51/218 [i] 07:10 Sudkyňa Hatchettová I. 80/175 [i] 07:55 Zajtrajšie noviny II. 16/22 [i] 08:45 Rodinná kliatba 15/110 [i] 09:50 Ulica III. 65/259 [i] 10:40 Veštiareň [i] 11:40 V objatí hodvábu 41-42/200 [i] 13:05 Sudkyňa Hatchettová II. 94-95/125 [i] 14:05 Rebeli I. 28/215 [i] 15:05 Tisíc a jedna noc 159/180 [i] 16:00 Cigánske srdce 52/218 [i] 17:05 Skrytá vášeň 65/188 [i] 18:00 Rodinná kliatba 16/110 [i] 19:00 Rebeli I. 29/215 [i] 20:00 Láske na stope [i] 21:40 Úplné bezvetrie [i] 23:35 Na streche [i] 00:30 L.O.V.E. [i] 01:10 Môj anjel [i] 02:35 Láske na stope [i] 04:00 Sudkyňa Hatchettová II. 94-95/125 [i] 04:40 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Blbec v Americe [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Domácnost naruby [i] 13:45 ZigZag [i] 15:40 Korsický případ [i] 17:20 Malí velcí podvodníci [i] 19:05 Spadl z oblaků [i] 20:55 Neznámý vojín [i] 22:45 Ztráta paměti [i] 00:25 Krvavý Valentýn [i] 02:00 Zbytečnosti [i] 04:00 Doktor Martin a legenda o Cloutnu [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 10:00 Tenis [i] 13:15 Fotbal [i] 13:30 Snooker [i] 15:00 Snooker [i] 17:50 Fotbal [i] 18:00 Tenis [i] 19:00 Bowling [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Strongest man [i] 00:00 Motorismus [i] 00:15 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:15 Sladký život v Orange County 3: Kluci pro letní lásku 6 [i] 06:20 Foylova válka 7: Zabíjení času 2 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 2: Síť 16 [i] 09:20 Diagnóza vražda 7: Z minulosti část 2. 24 [i] 10:20 Foylova válka 7: Úkryt 3 [i] 12:20 Detektiv Nash Bridges 2: Naruby 14 [i] 13:20 Walker Texas Ranger 5: Zkouška víry 24 [i] 14:20 Diagnóza vražda 8: Příliš dokonalý plán 1 [i] 15:20 Vraždy v Midsomeru 13: Vražda šitá na míru 1 [i] 17:20 Pohotovost 1: 24. díl 24 [i] 18:20 Walker Texas Ranger 5: Válečný pokřik 25 [i] 19:20 Detektiv Nash Bridges 2: Knockout 17 [i] 20:20 Pohotovost 1: 25. díl 25 [i] 21:20 PREMIÉRA Právo a pořádek: Zločinné úmysly 10: Ikarus 7 [i] 22:20 PREMIÉRA Právo a pořádek: Zločinné úmysly 10: Chlapci v modré čepici 8 [i] 23:20 Spravedlnost v krvi 1: Výsadní postavení 3 [i] 00:20 Havaj 5-0 1: V obležení 9 [i] 01:20 Havaj 5-0 1: Železní muži 10 [i] 02:20 Být Erikou 3: Eričiny Vánoce 13 [i] 03:20 Sladký život v Orange County 3: Rebelky bez příčiny 5