TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:25 Bez servítky [i] 09:20 Kobra 11 VIII. 9/14 [i] 10:20 Projekt Falcon [i] 12:10 Bez stopy III. 8/23 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Odložený prípad V. 6/18 [i] 14:05 Monk II. 15/16 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Teória veľkého tresku II. 12/23 [i] 15:30 Krok za krokom VI. 13/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Myšlienky vraha VI. 4/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 159/180 [i] 21:00 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 22:05 Adela show [i] 22:50 Nočné Televízne noviny [i] 23:15 NCIS: Los Angeles I. 17/24 [i] 00:10 Vtáčia chrípka [i] 01:55 Bojový oddiel [i] 03:20 Flash Gordon 13/22 [i] 04:05 Kobra 11 VIII. 9/14 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Sila lásky V. 17/274 [i] 05:55 Sladká Valentína 149/178 [i] 06:40 Udalosti ČT [i] 07:10 Slovensko dnes [i] 07:25 Správy STV [i] 07:40 Góly - body - sekundy [i] 07:55 Vojna kuchárov [i] 08:25 Slovensko v obrazoch [i] 08:55 Svet v obrazoch [i] 09:25 5 proti 5 [i] 10:10 Komisárka: Za mrežami 18/26 [i] 11:05 Sila lásky III. 164/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Bumerang [i] 13:00 Nie si sama: Našla som sa [i] 13:35 Sladká Valentína 150/178 [i] 14:25 Divoký anjel 18/270 [i] 15:10 Sudkyňa Amy: Tí, čo si ubližujú 60 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:05 SOS [i] 17:35 5 proti 5 [i] 18:20 Sila lásky V. 18/274 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Krajina rebelov 4/7 [i] 22:05 Nočné správy STV [i] 22:15 Počasie [i] 22:18 Góly - body - sekundy [i] 22:25 Tandemy [i] 22:55 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: V priamom prenose 12/20 [i] 23:50 Komisárka: Za mrežami 18/26 [i] 00:40 Sudkyňa Amy: Tí, čo si ubližujú 60 [i] 01:25 Bumerang [i] 02:10 Reportéri [i] 02:35 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: V priamom prenose 12/20 [i] 03:30 Správy STV o 16:00 [i] 03:50 Góly - body - sekundy [i] 03:55 Sila lásky III. 164/244 [i] 04:45 Sila lásky V. 18/274 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Pre materské školy: Keď je bieda najväčšia [i] 09:30 Poklady Slovenska: Mapy Slovenska - Krajina vo vrecku [i] 09:40 Fokus - peniaze [i] 10:25 Maďarský magazín [i] 10:55 Cena prírody I.: Koralový jackpot 4/6 [i] 11:25 Srdce [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:50 Klenotnica: Svadobné zvyky zo Spiša a Šariša [i] 13:30 Senior klub [i] 14:00 Ako prežiť cunami [i] 15:15 Tristotridsaťtri strieborných prepelíc [i] 16:10 Halali [i] 16:40 Profesionál [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:30 Muži a kamióny: Rumunsko 4/10 [i] 18:00 Eurovirtuál [i] 18:15 Eurovirtuál [i] 18:30 Večerníček: Indické rozprávky 4/7 [i] 18:40 Fokus - právo [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Správy - Hírek [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Večer pod lampou [i] 20:50 Futbal Európska liga - zápasy [i] 23:00 Večer pod lampou [i] 02:10 Udalosti ČT [i] 02:40 Správy - Hírek [i] 02:50 Správy STV "N" [i] 03:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Bostonské zločiny I. 6 [i] 05:40 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 06:55 KRIMI 07:20 NOVINY TV JOJ 08:00 Súdna sieň: Akrobacia v posteli [i] 09:00 Panelák VIII.: Domáci maznáčik 31 [i] 10:00 Náš nový dom II. 13 [i] 11:00 Profesionáli: Vianoce 17 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti IV. 9 [i] 14:00 Bostonské zločiny I. 7 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 14 [i] 16:00 Takešiho hrad I. [i] 16:30 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela II. [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Kutyil s.r.o. [i] 18:00 Súdna sieň: Nájomníčka [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VIII.: Guláš 32 [i] 21:15 Áno, šéfe! 16 [i] 22:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 14 [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 14 [i] 00:15 Špeciálne komando IV. 13 [i] 01:15 Áno, šéfe! 16 [i] 02:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 14 [i] 02:50 Náš nový dom II. 13 [i] 03:35 Tru Calling 23 [i] 04:15 Bostonské zločiny I. 7 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Kojak V. 20 [i] 06:30 Doktorka Quinnová 119,120 [i] 08:00 Matlock IV. 21,22 [i] 10:00 Esmeralda 120,121 [i] 12:00 M*A*S*H 114,115 [i] 13:00 Panelák VIII.: Domáci maznáčik 31 [i] 13:55 Simpsonovci XIV. 14 [i] 14:30 Futurama IV. 3 [i] 14:50 18 kolies spravodlivosti I. 17 [i] 16:00 Knight Rider 65 [i] 17:00 M*A*S*H 114,115 [i] 18:00 VyVolení - Strihák 2011 [i] 18:30 Takešiho hrad I. [i] 19:00 Simpsonovci XIV. 15 [i] 19:30 Futurama IV. 4 [i] 20:00 Dvaja policajti [i] 22:30 Parker Kane [i] 00:25 VyVolení - Strihák 2011 [i] 01:00 Detektív Nash Bridges VI. 20,21,22/22 [i] 03:00 Banánový Joe [i] 04:40 Knight Rider 65 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Pán času 8/13 [i] 07:00 The Amazing Race Asia III. 1/13 [i] 08:05 Zoom 17/221 [i] 08:30 Ochránce III. 19/23 [i] 09:30 Námořní vyšetřovací služba II. 9/23 [i] 10:30 Černý anděl II. 21/21 [i] 11:50 Battlestar galactica IV. 13/22 [i] 12:50 Pán času 9/13 [i] 13:50 The Amazing Race Asia III. 2/13 [i] 14:55 Advokáti II. 1/21 [i] 15:55 Ochránce III. 20/23 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba II. 10/23 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA 1/24 [i] 19:00 Battlestar galactica IV. 14/22 [i] 20:00 Posel ztracených duší V. 15/22 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba III. 21/24 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA 21/24 [i] 23:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 2/13 [i] 00:00 Posel ztracených duší V. 15/22 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba III. 21/24 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba LA 21/24 [i] 02:40 Advokáti II. 1/21 [i] 03:25 Námořní vyšetřovací služba II. 10/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Jak vyrobit mořské vlny [i] 06:00 Pátá rychlost 6 [i] 06:25 Špinavé práce: Chovatel hmyzu [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Doba bouří [i] 08:10 Bořiči mýtů: Mýty lovců bouří [i] 09:05 Mimořádné projekty: Most Bay Bridge v San Francisku [i] 10:00 Jak to dělají?: Zaoceánský parník/ Satelit/ Visutý most [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 21 [i] 10:55 Nutné k přežití: Belize [i] 11:50 Opravna vraků: Auto pro krásku a zvíře Davida Ginolu- část 1 [i] 12:45 Na plný plyn: Suzuki [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro nadaci Christophera a Dany Reeveových [i] 14:35 Špinavé práce: Výrobce nádob na výkaly [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Uprostřed bouře [i] 16:25 Bořiči mýtů: Jen o fous [i] 17:20 Mimořádné projekty: Most Bay Bridge v San Francisku [i] 18:15 Nutné k přežití: Dominikánská republika [i] 19:10 Jak se to dělá: Špachtle, garážová vrata, elektrické motory a vlna [i] 19:40 Jak to dělají? 2 [i] 20:05 Zničeno ve vteřině 15 [i] 20:35 Zničeno ve vteřině 16 [i] 21:00 Z ráje do pekla 10 [i] 21:55 Vyváznout živý: Přestřelka v knihovně [i] 22:50 Strašení: Ozvěny ze záhrobí [i] 23:45 Bořiči mýtů: Jen o fous [i] 00:40 Zničeno ve vteřině 15 [i] 01:10 Zničeno ve vteřině 16 [i] 01:40 Z ráje do pekla 10 [i] 02:40 Vyváznout živý: Přestřelka v knihovně [i] 03:40 Strašení: Ozvěny ze záhrobí [i] 04:35 Jak se to dělá: Špachtle, garážová vrata, elektrické motory a vlna [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pošta pro tebe - Návraty [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Autíčka: Animovaný seriál pro děti 23/26 09:30 Okouzlení II 2/32 [i] 10:25 McLeodovy dcery III: Co jsme si, to jsme si 18/30 [i] 11:10 Všechnopárty [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:05 Hotel Herbich: Časová tíseň 4/13 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 16:00 Kouzelná školka [i] 16:30 Včelka Mája: Mája a motýl 15/104 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Kolo plné hvězd [i] 21:00 Suma sumárum aneb Kde jsou mé peníze [i] 21:30 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:15 The Pacific 3/10 [i] 23:15 Profesionálové: Neuctivý státní zaměstnanec 20/57 [i] 00:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:15 Přežít! [i] 01:05 Dobré ráno s Jedničkou 03:30 Pod pokličkou [i] 03:55 AZ-kvíz [i] 04:20 Suma sumárum aneb Kde jsou mé peníze [i] 04:45 Děvče za všechny peníze [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Chcete je? [i] 05:15 Kam zmizel ten starý song [i] 06:00 Knižní svět [i] 06:30 proStory [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Paparazzi, lovci senzací [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1958 [i] 09:10 GEN [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Inventura Febia: Josef Kemr a teologové [i] 10:10 Na plovárně s Judi Dench [i] 10:35 Český sen [i] 11:35 Bůh žehnej Islandu [i] 12:35 Putování za písničkou s Jožkou Šmukařem po krajích [i] 13:10 Naše zářící budoucnost [i] 13:55 Krásy evropského pobřeží: Helsinky [i] 14:05 Vesnicopis [i] 14:30 Živě se Zuzanou Burešovou [i] 14:31 Rodina a já [i] 14:55 Teleapatyka [i] 15:05 Diagnóza [i] 15:20 Báječný svět k nepřežití [i] 15:45 Nejlepší česká škola [i] 16:20 Rodinné křižovatky [i] 16:50 City Folk 2011 - Istanbul [i] 17:20 Muž, který zkrotil vodu [i] 17:50 Ushuaia 12/26 [i] 18:20 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Životně důležitá operace 12/80 [i] 18:50 Kultura s Dvojkou [i] 19:10 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:20 Osobnost na Dvojce [i] 19:30 Poklady světa [i] 19:40 Ferrara [i] 20:00 Robota [i] 21:00 Ta naše povaha česká [i] 21:30 Osobnost na Dvojce [i] 21:35 Třistatřicettři [i] 22:30 Krásný ztráty [i] 23:10 Folk a kolem [i] 23:40 Sto hřebů [i] 01:10 Kenny Werner Trio [i] 02:15 Divadlo žije! [i] 02:45 Host do domu [i] 03:15 Jihlavské pověsti [i] 03:35 Učesaná historie [i] 04:00 Hudci [i] 04:35 Dostaveníčko ve Slavkově [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 143 [i] 09:35 Dick [i] 11:25 V dobrém i zlém: Nábytek za sex 2 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Walker Texas Ranger VIII 4 [i] 13:40 Painkiller Jane 4 [i] 14:40 Gilmorova děvčata VI 1 [i] 15:40 Dva a půl chlapa II 1 [i] 16:00 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VIII: Salome na Manhattanu 10 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Odložené případy VI: Kodex cti 22 [i] 18:30 Ulice 2044 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Kamenický doktor Uzel 286 [i] 21:30 Kriminálka Miami VIII: Přeťat vedví 13 [i] 22:25 Noční Televizní noviny [i] 23:05 Kickboxer: * [i] 01:00 Kriminálka Las Vegas VIII: Panenka jako živá 1 [i] 01:45 Novashopping 02:25 Walker Texas Ranger VIII: Anděl pomsty [i] 03:15 DO-RE-MI [i] 04:05 Stefanie VIII 19, 20 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:25 M*A*S*H 180 [i] 09:10 Prostřeno! [i] 10:05 To je vražda, napsala XII: Zmrazený 8 [i] 11:05 Diagnóza vražda VIII: Na pláži 21 [i] 12:05 Policie Hamburk II: Pozdní následky 23 [i] 13:05 Odpadlík I: Klec smrti 1/2 18 [i] 14:05 Kutil Tim VIII: Musíme si pomáhat 10 [i] 14:35 Můj přítel Monk II: Pan Monk se střetne s playboyem 8 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Léto u moře [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Bubo bubo [i] 21:20 Ano, šéfe! [i] 22:25 Hawaii 5-0: Vražda ve vlnách 6 [i] 23:25 Nikdo není dokonalý [i] 00:40 Havana [i] 03:15 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Smiechoty [i] 05:35 Skrytá vášeň 63/188 [i] 06:25 Cigánske srdce 50/218 [i] 07:15 Sudkyňa Hatchettová I. 79/175 [i] 08:00 Zajtrajšie noviny II. 15/22 [i] 08:50 Rodinná kliatba 14/110 [i] 09:50 Ulica III. 64/259 [i] 10:45 Veštiareň [i] 11:45 V objatí hodvábu 39-40/200 [i] 13:15 Sudkyňa Hatchettová II. 92-93/125 [i] 14:15 Rebeli I. 27/215 [i] 15:15 Dr. Oz I. 8/174 [i] 16:10 Cigánske srdce 51/218 [i] 17:10 Skrytá vášeň 64/188 [i] 18:05 Rodinná kliatba 15/110 [i] 19:00 Rebeli I. 28/215 [i] 20:00 O.C. California II. 3/24 [i] 21:00 V objatí hodvábu 41-42/200 [i] 22:35 Zajtrajšie noviny II. 16/22 [i] 23:30 Frasier X. 5/24 [i] 00:00 O.C. California II. 3/24 [i] 00:45 Frasier X. 5/24 [i] 01:10 Sudkyňa Hatchettová II. 92-93/125 [i] 01:45 Ulica III. 64/259 [i] 02:30 Rodinná kliatba 15/110 [i] 03:15 AHA [i] 03:40 Lampáreň [i] 04:25 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Kolem světa za 80 dní 3. [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Pejskové milionáři [i] 13:40 Jaro 1941 [i] 15:35 Moje tlustá řecká svatba [i] 17:25 Domácnost naruby [i] 19:05 ZigZag [i] 20:55 Zákon přitažlivosti [i] 22:35 Zbytečnosti [i] 00:40 V plamenech [i] 02:15 May [i] 03:45 Duna [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 10:00 Tenis [i] 13:45 Fotbal [i] 14:00 Umělecký biliár [i] 15:00 Snooker [i] 16:55 Fotbal [i] 17:00 Tenis [i] 18:30 Tenis [i] 20:00 Bojové sporty [i] 21:00 Bojové sporty [i] 22:00 Bojové sporty [i] 23:00 Clash time [i] 23:05 Wrestling [i] 23:35 Clash time [i] 23:40 Wrestling [i] 00:40 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:15 Sladký život v Orange County 3: Rebelky bez příčiny 5 [i] 06:20 Vraždy v Midsomeru 6: Draví ptáci 5 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 2: Padělatelé 15 [i] 09:20 Diagnóza vražda 7: Z minulosti část 1. 23 [i] 10:20 Foylova válka 7: Zabíjení času 2 [i] 12:20 Detektiv Nash Bridges 2: Síť 16 [i] 13:20 Walker Texas Ranger 5: Životní kruh 23 [i] 14:20 Diagnóza vražda 7: Z minulosti část 2. 24 [i] 15:20 Foylova válka 7: Úkryt 3 [i] 17:20 Pohotovost 1: 23. díl 23 [i] 18:20 Walker Texas Ranger 5: Zkouška víry 24 [i] 19:20 Detektiv Nash Bridges 2: Naruby 14 [i] 20:20