TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:25 Bez servítky [i] 09:20 Kobra 11 VIII. 8/14 [i] 10:20 Pomsta ženy [i] 12:10 Bez stopy III. 7/23 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Odložený prípad V. 5/18 [i] 14:05 Monk II. 14/16 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Teória veľkého tresku II. 11/23 [i] 15:30 Krok za krokom VI. 12/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Myšlienky vraha VI. 3/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Modré z neba [i] 22:10 Nočné Televízne noviny [i] 22:35 NCIS VIII. 10/24 [i] 23:35 Zlodej tvárí [i] 01:25 Nakazení [i] 03:00 Flash Gordon 12/22 [i] 03:40 Kobra 11 VIII. 8/14 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Sila lásky V. 16/274 [i] 06:00 Sladká Valentína 148/178 [i] 06:45 Udalosti ČT [i] 07:20 Slovensko dnes [i] 07:30 Správy STV [i] 07:45 Góly - body - sekundy [i] 08:00 Vojna kuchárov [i] 08:30 5 proti 5 [i] 09:15 Chodili sme spolu [i] 10:15 Komisárka: Rodinná oslava 17/26 [i] 11:10 Sila lásky III. 163/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Bumerang [i] 13:00 Nie si sama: Žena z paneláku [i] 13:35 Sladká Valentína 149/178 [i] 14:25 Divoký anjel 17/270 [i] 15:10 Sudkyňa Amy: Vyhubenie dinosaurov 59 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:05 SOS [i] 17:35 5 proti 5 [i] 18:20 Sila lásky V. 17/274 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Reči, to zvieratám svedčí 2/7 [i] 20:35 Futbal Liga majstrov: Valencia CF - Chelsea Londýn [i] 22:50 Nočné správy STV [i] 23:00 Počasie [i] 23:05 Góly - body - sekundy [i] 23:15 Futbal Liga majstrov - zostrihy [i] 00:35 Komisárka: Rodinná oslava 17/26 [i] 01:25 Sudkyňa Amy: Vyhubenie dinosaurov 59 [i] 02:10 Bumerang [i] 02:55 Správy STV o 16:00 [i] 03:15 Góly - body - sekundy [i] 03:20 Cirkus, Cirkus 2010 [i] 04:15 Sila lásky III. 163/244 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Pre materské školy: Fidlibum [i] 09:30 Ako ich nepoznáme: Mária Ďuríčková [i] 09:50 Fokus - zdravie [i] 10:35 Národnostný magazín: Ukrajinský [i] 11:05 Slováci v Bihore 2/2. [i] 11:45 Medzinárodný terorizmus po roku 1945: Al Fatah - Hamas 4/26 [i] 12:10 Polícia [i] 12:20 Živá panoráma [i] 13:00 Klenotnica: Kysuce [i] 13:45 City folk: Lisabon [i] 14:20 Občan za dverami [i] 14:45 Miro Gavran [i] 15:15 Počúvaj tú melódiu [i] 16:25 Maďarský magazín [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:30 Cena prírody I.: Koralový jackpot 4/6 [i] 18:00 Senior klub [i] 18:30 Večerníček: Indické rozprávky 3/7 [i] 18:40 Fokus - peniaze [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Správy - Hírek [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:05 Srdce [i] 21:00 Spektrum vedy: Klimatické zmeny [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Ako prežiť cunami [i] 23:00 Udalosti ČT [i] 23:30 Správy - Hírek [i] 23:35 Správy STV "N" [i] 23:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela I. [i] 05:40 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 06:50 KRIMI 07:20 NOVINY TV JOJ 08:00 Súdna sieň: Chcem byť s bratom [i] 09:00 Panelák VIII.: Jakubove peniaze 30 [i] 10:00 Náš nový dom II. 12 [i] 11:00 Profesionáli: Kanárik a špargľa 16 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti II. 21/21 [i] 14:00 Bostonské zločiny I. 6 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 13 [i] 16:00 Takešiho hrad I. [i] 16:30 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela I. [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Kutyil s.r.o. [i] 18:00 Súdna sieň: Samota je smrť [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VIII.: Domáci maznáčik 31 [i] 21:15 Hawaii 5.0 6 [i] 22:10 Kosti VI. 6 [i] 23:05 Kosti IV. 9 [i] 00:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VI. 16 [i] 01:00 Hawaii 5.0 6 [i] 01:50 ČREPINY [i] 02:50 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 13 [i] 03:35 Náš nový dom II. 12 [i] 04:20 Tru Calling 22 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Črepiny PLUS [i] 05:40 Kojak V. 19 [i] 06:30 Doktorka Quinnová 117,118 [i] 08:00 Matlock IV. 19,20 [i] 10:00 Esmeralda 118,119 [i] 12:00 M*A*S*H 112,113 [i] 13:00 Panelák VIII.: Jakubove peniaze 30 [i] 14:00 Simpsonovci XIV. 13 [i] 14:30 Futurama IV. 2 [i] 14:50 18 kolies spravodlivosti I. 16 [i] 16:00 Knight Rider 64 [i] 17:00 M*A*S*H 112,113 [i] 18:00 VyVolení - Strihák 2011 [i] 18:30 Takešiho hrad I. [i] 19:00 Simpsonovci XIV. 14 [i] 19:30 Futurama IV. 3 [i] 20:00 Ninja Factor II. 24,25 [i] 21:00 Blízko smrti [i] 22:00 Mafstory: Aliho manželka, Hacker [i] 00:00 VyVolení - Strihák 2011 [i] 00:35 Ninja Factor II. 24,25 [i] 01:15 Blízko smrti [i] 02:00 Mafstory: Aliho manželka, Hacker [i] 03:30 Knight Rider 64 [i] 04:15 Črepiny [i] 04:50 Matlock IV. 19 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Pán času 7/13 [i] 07:00 The Amazing Race Asia II. 14/14 [i] 08:05 Advokáti 12/34 [i] 09:05 Ochránce III. 18/23 [i] 10:05 Námořní vyšetřovací služba II. 8/23 [i] 11:00 Černý anděl II. 20/21 [i] 12:00 Battlestar galactica IV. 12/22 [i] 13:00 Pán času 8/13 [i] 14:00 The Amazing Race Asia III. 1/13 [i] 15:05 Advokáti 13/34 [i] 16:00 Ochránce III. 19/23 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba II. 9/23 [i] 18:00 Černý anděl II. 21/21 [i] 19:20 Battlestar galactica IV. 13/22 [i] 20:20 Posel ztracených duší V. 14/22 [i] 21:20 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 2/13 [i] 22:15 Myšlenky zločince V. 3/23 [i] 23:10 Myšlenky zločince V. 4/23 [i] 00:10 Cena za lidskost III. 2/8 [i] 01:25 Posel ztracených duší V. 14/22 [i] 02:20 Myšlenky zločince V. 3/23 [i] 03:05 Myšlenky zločince V. 4/23 [i] 03:50 Cena za lidskost III. 2/8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Živel krade síly [i] 06:00 Pátá rychlost 5 [i] 06:25 Špinavé práce: Pracovník pro hubení moskytů [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Nic pro staré chlapy [i] 08:10 Bořiči mýtů: Pravda o chřipce [i] 09:05 Mimořádné projekty: Stadion v Melbourne [i] 10:00 Jak to dělají?: Rychlé auto/ Bankovní trezory/ Vápno [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 20 [i] 10:55 Nutné k přežití: Turecko [i] 11:50 Opravna vraků: Vulkanický vůz pro Johnyho Vegase - část 2 [i] 12:45 Národ šílenců: Závody na osmičkové dráze [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro Jeanette Lee [i] 14:35 Špinavé práce: Chovatel hmyzu [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Doba bouří [i] 16:25 Bořiči mýtů: Mýty lovců bouří [i] 17:20 Mimořádné projekty: Stadion v Melbourne [i] 18:15 Nutné k přežití: Belize [i] 19:10 Jak se to dělá: Dekorativní lišty, komerční kladky a průmyslové gumové hadice [i] 19:40 Jak to dělají? 1 [i] 20:05 Mečouni - život na udici: Muž přes palubu [i] 21:00 Lety po divoké Aljašce: Taxíky tundry [i] 21:55 Zlatá horečka - Aljaška: Cena nejvyšší [i] 22:50 Bezpečná hranice 7 [i] 23:15 Bezpečná hranice 8 [i] 23:45 Bořiči mýtů: Mýty lovců bouří [i] 00:40 Mečouni - život na udici: Muž přes palubu [i] 01:40 Lety po divoké Aljašce: Taxíky tundry [i] 02:40 Zlatá horečka - Aljaška: Cena nejvyšší [i] 03:40 Bezpečná hranice 7 [i] 04:05 Bezpečná hranice 8 [i] 04:35 Jak se to dělá: Dekorativní lišty, komerční kladky a průmyslové gumové hadice [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Střepy pro štěstí [i] 06:00 Na dvojce je Pavarotti [i] 07:00 Tintin a chrám Slunce [i] 08:20 O perlové panně [i] 09:40 Kouzelná tetička Valentýna [i] 10:40 Ať se lidi mají rádi...aspoň dnes [i] 11:35 Pod pokličkou [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Čarodějné námluvy [i] 13:45 Pošťácká pohádka [i] 14:15 Cirkus, cirkus [i] 15:20 Slasti Otce vlasti [i] 17:05 Nesmrtelná teta [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Dobročinná akademie aneb Paraple 2011 [i] 21:05 Příběhy slavných - Vladimír Dlouhý [i] 22:05 Ta třetí [i] 23:35 Losování Sportky a Šance 23:40 ČT Live - Nightwork [i] 00:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:40 Doktor Martin: Malá velká veverka 4/23 [i] 01:25 13. komnata Jiřího Hromady [i] 01:55 Na stopě [i] 02:20 Bydlení je hra [i] 02:45 Zajímavosti z regionů [i] 03:15 Hovory přes rampu [i] 04:10 Písničky z Manéže Bolka Polívky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Chcete je? [i] 06:00 Putování za písničkou 06:25 Diagnóza [i] 06:45 Teleapatyka [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Design pro život: Světoznámý francouzský designér 1/6 [i] 08:55 Divnopis [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1958 [i] 09:15 Kultura s Dvojkou [i] 09:25 Osobnost na Dvojce [i] 09:30 Ochránce [i] 10:00 Národní svatováclavská pouť 2011 [i] 11:40 Signum [i] 12:05 Alžbetin dvor: Nová zmluva 4/6 [i] 13:30 Kam zmizel ten starý song [i] 14:05 Chcete je? [i] 14:10 Heydrich - konečné řešení: Svatováclavská neděle 4/44 [i] 14:40 O češtině [i] 14:55 Mýty a fakta historie: Germáni 1/4 [i] 15:50 Design pro život: Světoznámý francouzský designér 2/6 [i] 16:40 Strážnice 2011 [i] 17:30 Kamera na cestách: Objevování: Afriky 4/5 [i] 18:20 Poklady světa [i] 18:35 Ferrara [i] 18:50 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Ostře sledované varování 11/80 [i] 19:20 Osobnost na Dvojce [i] 19:30 Království divočiny: Bratrstvo těžké váhy [i] 20:00 Dvojí život knížete Václava [i] 20:55 Osobnost na Dvojce [i] 21:00 Česká měna [i] 22:10 GEN [i] 22:30 Divadlo žije! [i] 23:00 Koncert z Pražské konzervatoře [i] 23:35 Dokumentární klub: Kapitán Mike křižuje Ameriku Jak dostat George . Bushe z [i] 01:10 Kenny Werner Trio [i] 02:15 Ta naše povaha česká [i] 02:45 Klub Netopýr [i] 03:45 Přijďte k nám na večeři [i] 04:25 Třešťské betlémy [i] 04:40 3 a 1/2 Masaryka [i] 04:55 Vzduch je naše moře [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:55 Veterinář z Bondi Beach [i] 06:30 Tweetyho dobrodružný let [i] 07:50 Rampelník [i] 09:05 Mezi námi zvířaty [i] 10:50 Princ Bajaja [i] 12:30 Jen ho nechte, ať se bojí [i] 14:30 Jen trošku štěstí [i] 16:30 O zatoulané princezně [i] 18:25 Ulice 2043 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Expozitura: Sedmý den 4 [i] 21:40 112: V ohrožení života [i] 22:20 Noční Televizní noviny [i] 22:50 Smrt on-line: * [i] 00:50 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VIII: Syn 22 [i] 01:35 Novashopping 02:15 Jen trošku štěstí [i] 04:00 Stefanie VIII 17, 18 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství TV Prima 06:30 Šarlotina pavučinka 2: Velké dobrodružství Wilbura [i] 08:25 Prostřeno! [i] 09:20 Co způsobil Winn-Dixie [i] 11:45 Kristián [i] 13:30 Sůl nad zlato [i] 15:30 Láska přes internet [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů: Chyběl bys mi 70 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Castle na zabití II: Poklad mrtvého muže 10 [i] 23:25 Anatomie lži I: Příběhy utajeného násilí 6 [i] 00:25 Nedokonalé zločiny IV: Monstrum 8 [i] 01:35 Volejte Věštce [i] 03:30 Nedokonalé zločiny IV: Monstrum 8 [i] 04:30 Trní: Večerní talk show Báry Štěpánové. Režie A. Vomáčka [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Smiechoty [i] 05:40 Skrytá vášeň 62/188 [i] 06:25 Cigánske srdce 49/218 [i] 07:15 Sudkyňa Hatchettová I. 78/175 [i] 08:00 Zajtrajšie noviny II. 14/22 [i] 08:50 Rodinná kliatba 13/110 [i] 09:55 Ulica III. 63/259 [i] 10:45 Veštiareň [i] 11:45 V objatí hodvábu 37-38/200 [i] 13:15 Sudkyňa Hatchettová II. 90-91/125 [i] 14:15 Rebeli I. 26/215 [i] 15:15 Tisíc a jedna noc 158/180 [i] 16:10 Cigánske srdce 50/218 [i] 17:10 Skrytá vášeň 63/188 [i] 18:10 Rodinná kliatba 14/110 [i] 19:00 Rebeli I. 27/215 [i] 20:00 O.C. California II. 2/24 [i] 21:00 V objatí hodvábu 39-40/200 [i] 22:45 Zajtrajšie noviny II. 15/22 [i] 23:45 Frasier X. 4/24 [i] 00:10 O.C. California II. 2/24 [i] 01:00 Frasier X. 4/24 [i] 01:20 Sudkyňa Hatchettová II. 90-91/125 [i] 02:00 Ulica III. 63/259 [i] 02:45 Rodinná kliatba 14/110 [i] 03:25 AHA [i] 03:55 Lampáreň [i] 04:30 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Kolem světa za 80 dní 2. [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Úžasní Ambersonovi 1. [i] 13:45 Úžasní Ambersonovi 2. [i] 15:25 Hledám impotentního muže [i] 17:10 Jaro 1941 [i] 19:00 Pejskové milionáři [i] 20:35 Duna [i] 23:00 May [i] 00:30 Nepřítel [i] 02:50 Umlčení [i] 04:20 Doktor Martin [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Tenis [i] 10:00 Tenis [i] 12:45 Fotbal [i] 13:55 Tenis [i] 15:00 Umělecký biliár [i] 16:55 Fotbal [i] 17:00 Tenis [i] 19:00 Strongest man [i] 19:55 Event discovery [i] 20:00 All sports [i] 20:10 Jezdectví [i] 20:15 Golf [i] 21:15 Golf [i] 21:45 Golf [i] 21:50 Jachting [i] 22:20 Jachting [i] 22:50 Jachting [i] 22:55 All sports [i] 23:00 Tenis [i] 00:30 Tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:15 Sladký život v Orange County 3: Útok na spižírnu 4 [i] 06:20 Vraždy v Midsomeru 6: Příběh dvou Hamletů 4 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 2: 25 hodin Vánoc 12 [i] 09:20 Diagnóza vražda 7: Labutí píseň 22 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 6: Draví ptáci 5 [i] 12:20 Detektiv Nash Bridges 2: Padělatelé 15 [i] 13:20 Walker Texas Ranger 5: Duch zimy 22 [i] 14:20 Diagnóza vražda 7: Z minulosti část 1. 23 [i] 15:20 Foylova válka 7: Zabíjení času 2 [i] 17:20 Pohotovost 1: 22. díl 22 [i] 18:20 Walker Texas Ranger 5: Životní kruh 23 [i] 19:20 Detektiv Nash Bridges 2: Síť 16 [i] 20:20 Pohotovost 1: 23. díl 23 [i] 21:20 Spravedlnost v krvi 1: Výsadní postavení 3 [i] 22:20 Havaj 5-0 1: V obležení 9 [i] 23:20 Havaj 5-0 1: Železní muži 10 [i] 00:20 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 10: Trofejní víno 5 [i] 01:20 Právo a pořádek: Zločinné úmysly 10: Mrtvola 6 [i] 02:20 Být Erikou 3: Adamova rodina 11 [i] 03:20 Sladký život v Orange County 3: Děvčata jak utržená ze řetězu 3