TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:25 Bez servítky [i] 09:20 Kobra 11 VIII. 7/14 [i] 10:20 Oči vraha [i] 12:10 Bez stopy III. 6/23 [i] 13:00 Rýchle Televízne noviny [i] 13:05 Odložený prípad V. 4/18 [i] 14:05 Monk II. 13/16 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Teória veľkého tresku II. 10/23 [i] 15:30 Krok za krokom VI. 11/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Myšlienky vraha VI. 2/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 158/180 [i] 21:00 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 22:05 Adela show [i] 22:45 Nočné Televízne noviny [i] 23:15 Mentalista II. 20/23 [i] 00:10 Ukradnutý život [i] 02:00 Explózia [i] 03:25 Flash Gordon 11/22 [i] 04:05 Kobra 11 VIII. 7/14 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Sladká Valentína 147/178 [i] 06:30 Udalosti ČT [i] 07:00 Slovensko dnes [i] 07:15 Správy STV [i] 07:30 Góly - body - sekundy [i] 07:45 Vojna kuchárov [i] 08:10 5 proti 5 [i] 08:55 Reportéri [i] 09:25 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 10:15 Komisárka: Rinčanie zbraní 16/26 [i] 11:10 Sila lásky III. 162/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Bumerang [i] 13:00 Nie si sama: Kto sa bojí feminizmu [i] 13:35 Sladká Valentína 148/178 [i] 14:25 Divoký anjel 16/270 [i] 15:10 Sudkyňa Amy: Bez práce nie sú koláče 58 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:05 SOS [i] 17:35 5 proti 5 [i] 18:20 Sila lásky V. 16/274 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Kto hovorí pravdu? [i] 20:55 GYMPEL.TV: Žraloky a planktón 3/13 [i] 21:45 Emília Vášáryová [i] 22:05 Nočné správy STV [i] 22:15 Počasie [i] 22:18 Góly - body - sekundy [i] 22:25 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VI.: Sebecká 19/22 [i] 23:10 Komisárka: Rinčanie zbraní 16/26 [i] 23:55 Sudkyňa Amy: Bez práce nie sú koláče 58 [i] 00:40 Bumerang [i] 01:25 Kto hovorí pravdu? [i] 02:15 Správy STV o 16:00 [i] 02:35 Góly - body - sekundy [i] 02:45 Denali [i] 03:10 Europríbeh Slovenska [i] 03:25 Kráľovstvo poézie [i] 04:25 Sila lásky III. 162/244 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Pre materské školy: Škriatok Kuzma [i] 09:25 Poklady Slovenska: Zabudnutí ľudia [i] 09:35 Fokus - práca [i] 10:20 Športové ozveny [i] 10:50 Rieky sveta: Níl, posvätná rieka 4/7 [i] 11:25 Spomienka nikdy nesklame [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:55 Klenotnica: Gorali z Hornej Oravy [i] 13:40 VAT [i] 14:05 Diagnóza: Náhrada straty chrupu [i] 14:30 Medicína - Jedny zuby na celý život? [i] 15:35 Orientácie [i] 16:10 Môj príbeh: Bola som prostitútka [i] 16:25 Národnostný magazín: Ukrajinský [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:30 Medzinárodný terorizmus po roku 1945: Al Fatah - Hamas 4/26 [i] 18:00 Občan za dverami [i] 18:27 Ovce.sk: Netancuj s vlkom [i] 18:30 Večerníček: Indické rozprávky 2/7 [i] 18:40 Fokus - zdravie [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Správy - Hírek [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Tat Tvam asi [i] 20:30 Futbal Liga majstrov [i] 22:50 Futbal Liga majstrov - zostrihy [i] 00:10 Polícia [i] 00:25 Autosalón [i] 00:45 Udalosti ČT [i] 01:20 Správy - Hírek [i] 01:25 Správy STV "N" [i] 01:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Hoď svišťom: Mama Mia 4 [i] 05:35 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela I. [i] 06:00 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:10 KRIMI 07:40 NOVINY TV JOJ 08:00 Súdna sieň: Hulvát [i] 09:00 Panelák VIII.: Súd 29 [i] 10:00 Náš nový dom II. 11 [i] 11:00 Profesionáli: Kalamita 15 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti II. 20 [i] 14:00 Bostonské zločiny I. 5 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 12 [i] 16:00 Takešiho hrad I. [i] 16:30 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela I. [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Kutyil s.r.o. [i] 18:00 Súdna sieň: Nie som jeho otec! [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VIII.: Jakubove peniaze 30 [i] 21:15 Mama, ožeň ma! - Týždeň štvrtý [i] 22:40 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 4 [i] 23:40 Kosti II. 20 [i] 00:30 Špeciálne komando IV. 12 [i] 01:30 Mama, ožeň ma! - Týždeň štvrtý [i] 02:30 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 4 [i] 03:10 Náš nový dom II. 11 [i] 03:55 Tru Calling 21 [i] 04:40 Bostonské zločiny I. 5 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 05:40 Kojak V. 18 [i] 06:30 Doktorka Quinnová 115,116 [i] 08:00 Matlock IV. 17,18 [i] 10:00 Esmeralda 116,117 [i] 12:00 M*A*S*H 110,111 [i] 13:00 Panelák VIII.: Súd 29 [i] 14:00 Simpsonovci XIV. 12 [i] 14:30 Futurama IV. 1/12 [i] 14:50 18 kolies spravodlivosti I. 15 [i] 16:00 Knight Rider 63 [i] 17:00 M*A*S*H 110,111 [i] 18:00 VyVolení - Strihák 2011 [i] 18:30 Takešiho hrad I. [i] 19:00 Simpsonovci XIV. 13 [i] 19:30 Futurama IV. 2 [i] 20:00 Ice Road Truckers I. 4 [i] 21:00 Originály na cestách I. 4 [i] 22:00 Život po ľuďoch 9 [i] 23:00 Stratené dôkazy 22/22 [i] 00:00 VyVolení - Strihák 2011 [i] 00:35 Ice Road Truckers I. 4 [i] 01:20 Originály na cestách I. 4 [i] 02:00 Knight Rider 63 [i] 02:50 TOP STAR [i] 03:35 Matlock IV. 17,18 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Pán času 6/13 [i] 07:00 The Amazing Race Asia II. 13/14 [i] 08:05 Advokáti 11/34 [i] 09:05 Ochránce III. 17/23 [i] 10:05 Námořní vyšetřovací služba II. 7/23 [i] 11:05 Černý anděl II. 19/21 [i] 12:00 Battlestar galactica IV. 11/22 [i] 13:00 Pán času 7/13 [i] 14:00 The Amazing Race Asia II. 14/14 [i] 15:00 Advokáti 12/34 [i] 16:00 Ochránce III. 18/23 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba II. 8/23 [i] 18:00 Černý anděl II. 20/21 [i] 19:00 Battlestar galactica IV. 12/22 [i] 20:00 Posel ztracených duší V. 13/22 [i] 21:00 Podfukáři II. 5/6 [i] 22:10 CSI: New York VII. 4/22 [i] 23:10 Wallander II. 2/3 [i] 00:55 True Blood - Pravá krev II.: Šílenství 11/12 [i] 02:00 Podfukáři II. 5/6 [i] 02:55 CSI: New York VII. 4/22 [i] 03:40 True Blood - Pravá krev II.: Šílenství 11/12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Arktický ledoborec [i] 06:00 Pátá rychlost 4 [i] 06:25 Špinavé práce: Výrobce zvonů [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Hledání úlovku [i] 08:10 Bořiči mýtů: Ohnivý paralyzér [i] 09:05 Mimořádné projekty: Jihoafrický zlatý důl [i] 10:00 Jak to dělají?: Závodní řidiči/ Bankovní trezory/ Měření času [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 19 [i] 10:55 Nutné k přežití: Rumunsko [i] 11:50 Opravna vraků: Vulkanický vůz pro Johnyho Vegase - část 1 [i] 12:45 Tuning v Berlíně: Dar na kolech [i] 13:40 Americký chopper: Tříkolka OCC [i] 14:35 Špinavé práce: Pracovník pro hubení moskytů [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Nic pro staré chlapy [i] 16:25 Bořiči mýtů: Pravda o chřipce [i] 17:20 Mimořádné projekty: Jihoafrický zlatý důl [i] 18:15 Nutné k přežití: Turecko [i] 19:10 Jak se to dělá: Laminát, zmražené pochoutky, dětské stavební kostky a prací prostředky [i] 19:40 Jak to dělají?: Džínovina/skleničky na víno [i] 20:05 Superstroje: Pozemní monstra [i] 21:00 Zvědavost: Existuje stvořitel? [i] 21:55 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Mrakodrap Petronas Towers [i] 22:50 Kde je limit?: Autobus [i] 23:45 Bořiči mýtů: Pravda o chřipce [i] 00:40 Superstroje: Pozemní monstra [i] 01:40 Zvědavost: Existuje stvořitel? [i] 02:40 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Mrakodrap Petronas Towers [i] 03:40 Kde je limit?: Autobus [i] 04:35 Jak se to dělá: Laminát, zmražené pochoutky, dětské stavební kostky a prací prostředky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kolo plné hvězd [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Autíčka: Animovaný seriál pro děti 22/26 09:30 Okouzlení II 1/32 [i] 10:20 McLeodovy dcery III: Chvilka oddechu 17/30 [i] 11:10 Reportéři ČT [i] 11:50 Setkávání [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:05 Hotel Herbich: Rodinný výlet 3/13 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 16:00 Kouzelná školka [i] 16:30 Včelka Mája: Závody ve skoku 14/104 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Hodinový manžel [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Malý pitaval z velkého města [i] 21:05 Na cestě po Vesterálech [i] 21:35 Pokondr live [i] 22:20 POLOŠERO - V PÉČI BÍLÉHO PLÁŠTĚ [i] 22:50 Kriminálka Paříž: Bumerang 39/62 [i] 23:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:45 Sedm bílých plášťů [i] 01:05 Auto Moto Styl [i] 01:30 Dobré ráno s Jedničkou 03:55 AZ-kvíz [i] 04:20 Bolkoviny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Příště u Vás z Makova u Klatov 06:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 06:25 Na hranici tradic [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Budoucnost vody: Věk vody 3/3 [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1958 [i] 09:15 Kultura s Dvojkou [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 České kořeny ve Švédsku [i] 10:35 Počesku [i] 10:45 Dáma a básník [i] 10:55 Na úpatí sopky [i] 12:30 Příště u Vás z Dobřenic ... tentokrát na zábavě s [i] 13:15 Náš venkov [i] 13:35 Kvarteto [i] 14:00 Hledám práci [i] 14:30 Živě s Janem Kovaříkem [i] 14:33 Na hranici tradic [i] 15:00 Zapomenuté výpravy [i] 15:25 Evropa a já [i] 15:50 Bůh žehnej Islandu [i] 16:50 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 17:20 Ochránce [i] 17:50 Cestománie [i] 18:20 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Výkon na Oskara 10/80 [i] 18:50 Kultura s Dvojkou [i] 19:10 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:20 Osobnost na Dvojce [i] 19:30 Ushuaia 12/26 [i] 20:00 Takoví jsme byli [i] 21:55 Osobnost na Dvojce [i] 22:00 Inventura Febia: Josef Kemr a teologové [i] 22:40 Ze závislosti do nezávislosti [i] 23:05 Q [i] 23:35 Náš vůdce [i] 01:20 Paparazzi, lovci senzací [i] 02:15 Kultura.cz [i] 02:45 Hledám práci [i] 03:10 Host do domu [i] 03:40 Na vlnách rozhlasu [i] 04:20 Posezení s BROLNEM [i] 04:55 Letadlo mrtvých duší [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 142 [i] 09:35 Moje svatba [i] 11:25 V dobrém i zlém 1 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Walker Texas Ranger VIII 3 [i] 13:35 Painkiller Jane 3 [i] 14:40 Gilmorova děvčata V 22 [i] 15:40 Dva a půl chlapa: Cítíte můj prst? [i] 16:00 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VIII: Rodinné hodnoty 9 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Odložené případy VI: Den kdy došlo k atentátu 21 [i] 18:30 Ulice 2042 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Zítra to bude v novinách 285 [i] 21:30 Víkend: Smrtelný hřích [i] 22:25 Noční Televizní noviny [i] 23:05 Dalších 48 hodin [i] 01:00 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VIII: Přetvářka 21 [i] 01:45 Novashopping 02:20 Walker Texas Ranger VIII: Bílý buvol [i] 03:15 DO-RE-MI [i] 04:05 Stefanie VIII 15, 16 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:25 M*A*S*H 179 [i] 09:10 Prostřeno! [i] 10:05 To je vražda, napsala XII: Vražedná licitace 7 [i] 11:05 Diagnóza vražda VIII: Stará známá 20 [i] 12:05 Policie Hamburk II: Srdce k srdci 22 [i] 13:05 Odpadlík I: Talisman 17 [i] 14:05 Kutil Tim VIII: Mistr sympaťák 9 [i] 14:35 Můj přítel Monk II: Pan Monk a spící podezřelý 7 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Jarní vánice [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:20 Soukromá dramata [i] 22:15 Sběratelé kostí IV: Dvakrát zabitý nebožtík 22 [i] 23:15 Myšlenky zločince V: Bezmoc 4 [i] 00:15 Nedokonalé zločiny IV: Bojovnice 7 [i] 01:20 Volejte Věštce [i] 03:05 Nedokonalé zločiny IV: Bojovnice 7 [i] 04:00 Svět 2011 [i] 04:30 Trní: Večerní talk show Báry Štěpánové. Režie A. Vomáčka [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Skrytá vášeň 61/188 [i] 06:10 Cigánske srdce 48/218 [i] 06:55 Sudkyňa Hatchettová I. 77/175 [i] 07:40 Poisťovňa šťastia IV. 1/16 [i] 08:45 Rodinná kliatba 12/110 [i] 09:50 Ulica III. 62/259 [i] 10:40 Veštiareň [i] 11:40 Sabrina - mladá čarodejnica IV. 11-12/22 [i] 12:30 Gossip Girl II. 8/25 [i] 13:15 Sudkyňa Hatchettová II. 88-89/125 [i] 14:20 Rebeli I. 25/215 [i] 15:15 Tisíc a jedna noc 157/180 [i] 16:10 Cigánske srdce 49/218 [i] 17:10 Skrytá vášeň 62/188 [i] 18:05 Rodinná kliatba 13/110 [i] 19:00 Rebeli I. 26/215 [i] 20:00 O.C. California II. 1/24 [i] 21:00 V objatí hodvábu 37-38/200 [i] 22:45 Zajtrajšie noviny II. 14/22 [i] 23:35 Frasier X. 3/24 [i] 00:00 O.C. California II. 1/24 [i] 00:50 Frasier X. 3/24 [i] 01:15 Sudkyňa Hatchettová II. 88-89/125 [i] 01:50 Ulica III. 62/259 [i] 02:35 Rodinná kliatba 13/110 [i] 03:20 AHA [i] 03:50 Lampáreň [i] 04:35 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Kolem světa za 80 dní 1. [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Půlnoční let [i] 13:55 Jak nezískat Pulitzera [i] 15:45 Švihák ajťák [i] 17:30 Úžasní Ambersonovi 1. [i] 19:10 Úžasní Ambersonovi 2. [i] 20:45 Dokonalá partie [i] 22:15 Umlčení [i] 23:50 Resident Evil: Apokalypsa [i] 01:20 Alpha Dog [i] 03:30 Elita [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 10:00 Tenis [i] 13:45 Fotbal [i] 14:45 Letní biatlon [i] 16:00 Letní biatlon [i] 17:00 Tenis [i] 18:30 Tenis [i] 20:30 Box [i] 21:00 Box [i] 23:00 Motorismus [i] 23:15 Motorismus [i] 23:45 Motorismus [i] 00:45 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:15 Sladký život v Orange County 3: Děvčata jak utržená ze řetězu 3 [i] 06:20 Vraždy v Midsomeru 6: Namalováno krví 3 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 2: Práce na silnici 13 [i] 09:20 Diagnóza vražda 7: Dvě mouchy jedním Sloanem 21 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 6: Příběh dvou Hamletů 4 [i] 12:20 Detektiv Nash Bridges 2: 25 hodin Vánoc 12