Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:15 4 svadby - finále [i] 09:05 Kobra 11 VIII. 6/14 [i] 10:05 Úplné bezvetrie 2 [i] 11:55 Bez stopy III. 5/23 [i] 12:45 Rýchle Televízne noviny [i] 12:50 Odložený prípad V. 3/18 [i] 13:50 Monk II. 12/16 [i] 14:40 Rýchle Televízne noviny [i] 14:45 Teória veľkého tresku II. 9/23 [i] 15:15 Susedia [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Myšlienky vraha VI. 1/24 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 157/180 [i] 21:10 Zita na krku [i] 21:50 Partička [i] 22:35 Nočné Televízne noviny [i] 23:00 Desperado [i] 01:00 Podozrenie [i] 03:10 Flash Gordon 10/22 [i] 03:55 Kobra 11 VIII. 6/14 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:05 Udalosti ČT [i] 06:35 Správy STV [i] 06:50 Góly - body - sekundy [i] 07:05 Na ceste: Na ceste po Gabeskom zálive [i] 07:30 Poklady sveta: Pevnosť Bahrajn - Arabský záliv [i] 07:45 Slovensko v obrazoch [i] 08:10 Svet v obrazoch [i] 08:40 Vojna kuchárov [i] 09:10 Fenomén Junior [i] 09:40 Tandemy [i] 10:15 Komisárka: Zlé prebudenie 15/26 [i] 11:05 Sila lásky III. 161/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Bumerang [i] 13:00 Nie si sama: Na samote pri lese [i] 13:30 Sladká Valentína 147/178 [i] 14:20 Divoký anjel 15/270 [i] 15:10 Sudkyňa Amy: Kto zabil Dicka 57 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:05 SOS [i] 17:35 5 proti 5 [i] 18:20 Sila lásky V. 15/274 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Dáma a kaviareň [i] 21:35 Reportéri [i] 22:05 Nočné správy STV [i] 22:15 Počasie [i] 22:18 Góly - body - sekundy [i] 22:25 Genesis: Zrodenie vraha: Únos 11/22 [i] 23:25 Komisárka: Zlé prebudenie 15/26 [i] 00:10 Sudkyňa Amy: Kto zabil Dicka 57 [i] 00:55 Bumerang [i] 01:40 Dáma a kaviareň [i] 03:10 Genesis: Zrodenie vraha: Únos 11/22 [i] 04:05 Sila lásky III. 161/244 [i] 04:55 Sila lásky V. 15/274 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extr@ german [i] 08:55 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:20 Poklady Slovenska: Na skle maľované [i] 09:35 Fokus - rodina [i] 10:20 Televízny klub nepočujúcich [i] 10:45 Na ceste: Na ceste po Istanbule [i] 11:20 Dokumentárny klub: Sicko [i] 12:25 Živá panoráma [i] 12:55 Na ľudovú nôtu [i] 13:20 Umenie 2011: Literatúra [i] 13:45 Kinorama [i] 14:15 Autosalón [i] 14:40 Odpískané [i] 15:30 Magazín Ligy majstrov [i] 16:00 Športové ozveny [i] 16:25 Rómsky magazín [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:30 Rieky sveta: Níl, posvätná rieka 4/7 [i] 18:00 VAT [i] 18:30 Večerníček: Indické rozprávky 1/7 [i] 18:40 Fokus - práca [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Správy - Hírek [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Diagnóza: Náhrada straty chrupu [i] 20:20 Medicína - Jedny zuby na celý život? [i] 21:30 Komentáre [i] 22:00 Chlapec A [i] 23:40 Udalosti ČT [i] 00:10 Správy - Hírek [i] 00:20 Správy STV "N" [i] 00:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ Z TRENČÍNA 06:40 KRIMI 07:00 NOVINY TV JOJ Z TRENČÍNA 07:35 KRIMI 08:00 Súdna sieň: Nemám čo jesť! [i] 09:00 Panelák VIII.: Volebný plagát 28 [i] 10:00 Náš nový dom II. 10 [i] 11:00 Profesionáli: Narodeniny 14 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti II. 19 [i] 14:00 Bostonské zločiny I. 4 [i] 15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 11 [i] 16:00 Takešiho hrad I. [i] 16:30 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela I. [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Kutyil s.r.o. [i] 18:00 Súdna sieň: Eskort [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VIII.: Súd 29 [i] 21:15 Hoď svišťom: Mama Mia 4 [i] 22:00 Profesionáli mimo služby 16 [i] 22:50 Po stopách svišťa [i] 23:00 Californication - Orgie v Kalifornii I. 4 [i] 23:45 Vyklepaný Gary [i] 01:25 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 12 [i] 02:00 Náš nový dom II. 10 [i] 02:50 Tru Calling 20 [i] 03:35 Vyklepaný Gary [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 05:40 Kojak V. 17 [i] 06:30 Doktorka Quinnová 113,114 [i] 08:00 Matlock IV. 15,16 [i] 10:00 Esmeralda 114,115 [i] 12:00 M*A*S*H 108,109 [i] 13:00 Panelák VIII.: Volebný plagát 28 [i] 14:00 Simpsonovci III. 11 [i] 14:30 Šokujúce zábery 10 [i] 14:50 18 kolies spravodlivosti I. 14 [i] 16:00 Knight Rider 62 [i] 17:00 M*A*S*H 108,109 [i] 18:00 VyVolení - Strihák 2011 [i] 18:30 Takešiho hrad I. [i] 19:00 Simpsonovci XIV. 12 [i] 19:30 Futurama IV. 1/12 [i] 20:00 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 13 [i] 21:00 C.S.I.: Kriminálka New York I. 13 [i] 22:00 Ochrana svedkov II. 5 [i] 23:00 Ochrana svedkov I. 1/12 [i] 00:30 VyVolení - Strihák 2011 [i] 01:00 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 13 [i] 01:40 C.S.I.: Kriminálka New York I. 13 [i] 02:20 Ochrana svedkov II. 5 [i] 03:00 Matlock IV. 15,16 [i] 04:35 Knight Rider 62 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Pán času 5/13 [i] 07:00 The Amazing Race Asia II. 12/14 [i] 08:05 Advokáti 10/34 [i] 09:05 Ochránce III. 16/23 [i] 10:05 Námořní vyšetřovací služba II. 6/23 [i] 11:00 Černý anděl II. 18/21 [i] 12:00 Battlestar galactica IV. 10/22 [i] 13:00 Pán času 6/13 [i] 14:00 The Amazing Race Asia II. 13/14 [i] 15:00 Advokáti 11/34 [i] 16:00 Ochránce III. 17/23 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba II. 7/23 [i] 18:00 Černý anděl II. 19/21 [i] 19:00 Battlestar galactica IV. 11/22 [i] 20:00 Posel ztracených duší V. 12/22 [i] 21:00 Boj o čas III. 10/22 [i] 22:00 Post Mortem II. 9/9 [i] 23:00 Obhájci 11/18 [i] 00:00 Posel ztracených duší V. 12/22 [i] 01:00 Boj o čas III. 10/22 [i] 01:55 Post Mortem II. 9/9 [i] 02:45 Obhájci 11/18 [i] 03:30 Námořní vyšetřovací služba II. 7/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Tyson, jak ho neznáte 4 [i] 06:00 Pátá rychlost 3 [i] 06:25 Špinavé práce: Ošetřovatel tučňáků [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Závod o čas [i] 08:10 Bořiči mýtů: Pád z vodní klouzačky [i] 09:05 Mimořádné projekty: Rozvod elektrické energie v Rio De Janeiro [i] 10:00 Jak to dělají?: Obrovský bagr/ Ponorka/ Pivní auto [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 18 [i] 10:55 Nutné k přežití: Yukon [i] 11:50 Opravna vraků: Jet 1: auto pro Joolse Hollanda - část 2 [i] 12:45 Opravna vraků: Surfař tělem i duší [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro nadaci Hvězda Iráku [i] 14:35 Špinavé práce: Výrobce zvonů [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Hledání úlovku [i] 16:25 Bořiči mýtů: Ohnivý paralyzér [i] 17:20 Mimořádné projekty: Rozvod elektrické energie v Rio De Janeiro [i] 18:15 Nutné k přežití: Rumunsko [i] 19:10 Jak se to dělá: Umělohmotné kelímky a příbory, make-up pro zvláštní efekty, zlato a harfy [i] 19:40 Jak to dělají?: Zrcadla/reklamní potisk vozidel [i] 20:05 Nutné k přežití: Arizonské Sky Islands [i] 21:00 Nejsmrtelnější úlovek: Kritický okamžik [i] 21:55 Téměř jsem to nepřežil: Odneseni povodní [i] 22:50 Američtí dřevorubci: Operace zimní kácení [i] 23:45 Bořiči mýtů: Ohnivý paralyzér [i] 00:40 Nutné k přežití: Arizonské Sky Islands [i] 01:40 Nejsmrtelnější úlovek: Kritický okamžik [i] 02:40 Téměř jsem to nepřežil: Odneseni povodní [i] 03:40 Američtí dřevorubci: Operace zimní kácení [i] 04:35 Jak se to dělá: Umělohmotné kelímky a příbory, make-up pro zvláštní efekty, zlato a harfy [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:45 Volba [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Autíčka: Animovaný seriál pro děti 21/26 09:30 Okouzlení I 20/20 [i] 10:25 McLeodovy dcery III: Světla na obloze 16/30 [i] 11:10 Střepy pro štěstí [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:05 Hotel Herbich: Dědictví 2/13 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 16:00 Kouzelná školka [i] 16:30 Včelka Mája: Mája a kobylky 13/104 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kuchařská pohotovost [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Četnické humoresky: Rýhonosec řepný 28/39 [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:15 Přežít! [i] 23:05 Na stopě [i] 23:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:40 Místo činu [i] 01:10 POLOŠERO - NEPŘÍTEL STÁTU [i] 01:40 Dobré ráno s Jedničkou 04:10 AZ-kvíz [i] 04:35 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Babylon [i] 05:25 Příběhy předmětů [i] 06:00 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých 5/10 [i] 06:20 Krásy evropského pobřeží: Helsinky [i] 06:30 Heydrich - konečné řešení: Svatováclavská neděle 4/44 [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Kamera na cestách: Objevování: Afriky 4/5 [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1958 [i] 09:10 Vášeň sběratelská [i] 09:25 Osobnost na Dvojce [i] 09:30 Letadlo mrtvých duší [i] 10:25 Pevnosti: Hanička [i] 10:45 Biblické příběhy [i] 12:20 Dostaveníčko ve Slavkově [i] 13:10 Klíč [i] 13:35 Vzduch je naše moře [i] 13:50 Hledání ztraceného času [i] 14:10 Československý filmový týdeník 1961 851/2379 [i] 14:30 Živě s Václavem Žmolíkem [i] 14:35 Historické minipříběhy a kuriozity [i] 14:55 Příběhy předmětů [i] 15:25 Průkopníci podnikání v českých zemích [i] 15:55 Germáni 1/4 [i] 16:55 Čtyřicet dva atentátů na Hitlera [i] 17:50 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých 6/10 [i] 18:20 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Šmírák 9/80 [i] 18:50 Kultura s Dvojkou [i] 19:10 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:20 Osobnost na Dvojce [i] 19:30 Počesku [i] 19:40 Náš venkov [i] 20:00 Heinrich Himmler [i] 20:55 Pevnosti: Výpustek [i] 21:15 Osobnost na Dvojce [i] 21:20 Historie.cs [i] 22:15 Letní déšť [i] 00:10 Abbey Road: Live II: Panic At The Disco, David Gray a 5/12 [i] 01:00 Komediograf [i] 01:30 Kultura.cz [i] 02:00 Q [i] 02:25 Evropa dnes [i] 02:55 Čaj pro třetího [i] 03:25 Přijďte k nám na večeři [i] 04:05 Dar nejvzácnější [i] 04:30 Rudolf Kundera český malíř v [i] 04:55 Vesnicopis [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 141 [i] 09:35 Nukleární katastrofa [i] 11:25 Co mám na tobě ráda IV 18 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Walker Texas Ranger VIII 2 [i] 13:40 Painkiller Jane 2 [i] 14:40 Gilmorova děvčata V 21 [i] 15:40 Dva a půl chlapa: Jako bizoni [i] 16:00 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VIII: Sen o slávě 8 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Odložené případy VI: Sen o svobodě 20 [i] 18:30 Ulice 2041 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Comeback: Strakonický bubák [i] 20:40 Okresní přebor: Jesle 4 [i] 21:20 Dr. House VII: Masážní terapie 4 [i] 22:15 Noční Televizní noviny [i] 22:50 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IX: Manipulace 6 [i] 23:45 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka 11 [i] 00:40 Žhavé kočky: * 13 [i] 01:10 Zátoka vášní 1 [i] 01:35 Novashopping 02:15 Poker Star [i] 03:10 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:25 M*A*S*H 178 [i] 09:10 Prostřeno! [i] 10:05 To je vražda, napsala XII: Filmování v Římě 6 [i] 11:05 Diagnóza vražda VIII: Každý dobrý skutek 19 [i] 12:05 Policie Hamburk II: Překvapivé setkání 21 [i] 13:05 Odpadlík I: Samuraj 16 [i] 14:05 Kutil Tim VIII: Timovo první auto 8 [i] 14:35 Můj přítel Monk II: Pan Monk jde do divadla 6 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Rackové ve větru [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů: Útok 69 [i] 21:20 Rodinka: Miláček Daisy 4 [i] 22:05 Partička [i] 22:40 Anatomie lži II: Odhalený 20 [i] 23:40 Sběratelé kostí IV: Bezhlavý v nádrži 5 [i] 00:40 Nedokonalé zločiny IV: Falešná stopa 6 [i] 01:40 Volejte Věštce [i] 03:20 Nedokonalé zločiny IV: Falešná stopa 6 [i] 04:15 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Skrytá vášeň 60/188 [i] 06:10 Cigánske srdce 47/218 [i] 07:20 Angelika, markíza anjelov [i] 09:35 Ulica III. 61/259 [i] 10:25 Veštiareň [i] 11:25 Šéfkuchár bez čapice I. 25-26/52 [i] 12:25 Gossip Girl II. 7/25 [i] 13:10 Sudkyňa Hatchettová II. 86-87/125 [i] 14:10 Rebeli I. 24/215 [i] 15:05 Dr. Oz I. 7/174 [i] 16:05 Cigánske srdce 48/218 [i] 17:00 Skrytá vášeň 61/188 [i] 18:00 Rodinná kliatba 12/110 [i] 19:00 Rebeli I. 25/215 [i] 20:00 O.C. California I. 27/27 [i] 20:55 Danielle Steelová: Tlkot srdca [i] 22:45 Poisťovňa šťastia IV. 1/16 [i] 00:00 Frasier X. 2/24 [i] 00:25 O.C. California I. 27/27 [i] 01:10 Nehýb sa [i] 02:30 Frasier X. 2/24 [i] 02:50 Sudkyňa Hatchettová II. 86-87/125 [i] 03:30 Lampáreň [i] 04:15 L.O.V.E. [i] 04:50 Smiechoty [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Říše hraček [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Jak ukrást Bess [i] 13:45 Zítra nehrajeme! [i] 15:40 Elixír lásky aneb Kate a Ollie [i] 17:10 Půlnoční let [i] 19:00 Jak nezískat Pulitzera [i] 20:45 Elita [i] 22:40 Alpha Dog [i] 00:50 Paintball [i] 02:15 Šerif [i] 03:55 Gomez vs Tavarés [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Tenis [i] 10:00 Tenis [i] 13:45 Motorismus [i] 14:30 Cyklistika [i] 15:30 Letní biatlon [i] 16:30 Letní biatlon [i] 17:00 Letní biatlon [i] 17:30 Fotbal [i] 18:30 Cyklistika [i] 19:30 Letní biatlon [i] 20:45 Watts [i] 20:55 Clash time [i] 21:00 Wrestling [i] 22:30 Bojové sporty [i] 23:30 Fotbal [i] 00:30 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:15 Diagnóza vražda 7: Vražda v Grilu u Boba 20 [i] 06:20 Vraždy v Midsomeru 6: Smrt a sny 2 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 2: Země zaslíbená 11 [i] 09:20 Diagnóza vražda 7: Vražda v Grilu u Boba 20 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 6: Namalováno krví 3 [i] 12:20 Detektiv Nash Bridges 2: Práce na silnici 13 [i] 13:20 Walker Texas Ranger 5: Bojovníci 20 [i] 14:20 Diagnóza vražda 7: Dvě mouchy jedním Sloanem 21 [i] 15:20 Vraždy v Midsomeru 6: Příběh dvou Hamletů 4 [i] 17:20 Pohotovost 1: 20. díl 20 [i] 18:20 Walker Texas Ranger 5: Anděl 21 [i] 19:20 Detektiv Nash Bridges 2: 25 hodin Vánoc 12 [i] 20:20 Pohotovost 1: 21. díl 21 [i] 21:20 PREMIÉRA Havaj 5-0 1: V obležení 9 [i] 22:20 PREMIÉRA Havaj 5-0 1: Železní muži 10 [i] 23:20 Únos letadla