TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:50 Dobrodružstvá Jackieho Chana II. 15-16/39 [i] 06:30 Scooby Doo, ako sa máš I. 6/14 [i] 06:55 Malí Flintstonovci 10/26 [i] 07:15 Alf III. 24-25/25 [i] 08:15 Perfektné skóre [i] 10:05 LET´S DANCE [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Lampáreň [i] 14:05 Hriešny tanec 2: Havanské noci [i] 15:45 Rýchle Televízne noviny [i] 15:50 Dosť! [i] 18:05 Rýchle Televízne noviny [i] 18:10 Susedia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 STEVEN SEAGAL: Strážca spravodlivosti [i] 22:00 STEVEN SEAGAL: Dnes zomrieš! [i] 23:55 Training Day [i] 02:05 Viem, čo ste robili minulé leto 3 [i] 03:30 V zajatí teroru [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Denali [i] 05:40 ... a just! (dohoda možná): Walkman [i] 06:10 Autosalón [i] 06:35 Udalosti ČT [i] 07:05 Správy STV [i] 07:20 101 dalmatíncov 52/65 [i] 07:45 Rýchla rota Chipa a Dala: Prípad stratených mušlí 52/65 [i] 08:10 Maškrtníček [i] 08:35 Mať tak o koliesko viac: Plasty [i] 08:45 Heidi: Láska z mladosti 17/26 [i] 09:10 Mami, ja chcem slona [i] 10:30 Na ceste: Na ceste po Gabeskom zálive [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Príbehy Veľkých cien F1 [i] 13:30 Formula 1 - hlavné preteky: VC Singapuru [i] 16:00 Agatha Christie : Poirot: Dobrodružstvo egyptskej hrobky [i] 16:50 Pošta pre teba [i] 18:00 Fenomén Junior [i] 18:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:10 Poklady sveta: Pevnosť Bahrajn - Arabský záliv [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Zlomok sekundy 4/14 [i] 21:15 Láska ako pasca 2/2 [i] 22:50 Góly - body - sekundy [i] 23:00 Odpískané [i] 23:45 Agatha Christie : Poirot: Dobrodružstvo egyptskej hrobky [i] 00:35 Láska ako pasca 2/2 [i] 02:05 O 5 minút 12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Televíkend: Televíkend - súťaž [i] 07:50 Národnostné správy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:30 Zelená revue [i] 09:45 Test magazín [i] 10:00 200. výr. narodenia M. M. Hodžu [i] 12:00 Najriskantnejšie technické operácie: Odstavenie ropovodu 3/10 [i] 12:50 Slovo [i] 12:55 Orientácie [i] 13:25 Môj príbeh: Bola som prostitútka [i] 13:50 MS v gymnastike-moderná gymnastika [i] 15:40 Potulky po Chorvátsku [i] 16:05 Família: Husličky a gumáky [i] 16:30 Gen.sk: Viliam Gruska [i] 16:45 Folklórny festival Detva: Naše dediny [i] 17:45 Životné jubileum Petra Dvorského: Anjeli strážni Petra Dvorského [i] 18:15 Koncert Petra Dvorského [i] 18:35 Večerníček: Tri svište 6/7 [i] 18:40 Na ceste: Na ceste po Istanbule [i] 19:05 On Air [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Keno 10 [i] 19:50 Invencie: Martin Martinček - Nevšedné obrazy všedného [i] 20:00 Dokumentárny klub: Sicko [i] 22:00 Umenie 2011: Literatúra [i] 22:30 Kinorama [i] 23:00 Noc v archíve: Zväzarm [i] 00:05 Retro noviny [i] 00:20 Takí sme boli: Významné počiny v oblasti vážnej hudby [i] 00:35 Udalosti ČT [i] 01:05 Správy STV [i] 01:25 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:10 NOVINY TV JOJ 06:35 Mama, ožeň ma! - Týždeň tretí [i] 07:25 Blízko smrti [i] 08:15 Simpsonovci XIX. 16,17,18,1 [i] 10:15 Stratené duše V. 14 [i] 11:15 Glee II. 3 [i] 12:15 Klamári III. 3 [i] 13:14 JOJKA V MESTE 13:15 Sladké sny [i] 15:14 JOJKA V MESTE 15:15 Mafiánka [i] 17:15 TOP STAR [i] 18:19 JOJKA V MESTE 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ NAŽIVO Z TRENČÍNA [i] 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:15 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 11 [i] 23:15 Vojna a.s. [i] 01:30 Mafiánka [i] 02:50 Glee II. 3 [i] 03:35 Klamári III. 3 [i] 04:20 Sladké sny [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 VyVolení [i] 05:50 Siska 39,40 [i] 07:45 MacGyver 6,7 [i] 09:55 Samuraj [i] 11:45 Stratené dôkazy 21 [i] 12:40 Telo ako zbraň 11 [i] 13:45 Simpsonovci III. 10 [i] 14:15 Šokujúce zábery 9 [i] 14:40 Blázni, vodníci a podvodníci [i] 16:30 "Příšte budeme chytřejší, staroušku!" [i] 18:15 VyVolení - Týždenný súhrn [i] 19:15 Simpsonovci III. 11 [i] 19:45 Šokujúce zábery 10 [i] 20:15 "Na samotě u lesa" [i] 22:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT PLUS [i] 23:00 "Ten svetr si nesvlíkej" [i] 00:15 MacGyver 6,7 [i] 02:00 "Příšte budeme chytřejší, staroušku!" [i] 03:25 Blázni, vodníci a podvodníci [i] 04:45 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT PLUS [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Umíte tančit? V. 15/37 [i] 07:00 Advokáti VII. 8/22 [i] 08:00 Advokáti VII. 9/22 [i] 09:00 Ztracený svět II.: Dávné právo 4/22 [i] 10:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine III. 1/26 [i] 11:00 Star Trek: Stanice Deep Space Nine III. 2/26 [i] 12:00 Ztracený svět II.: Kamenný chlad 5/22 [i] 13:00 Pravěk útočí II. 2/7 [i] 14:00 Umíte tančit? V. 15/37 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba III. 19/24 [i] 16:00 Ochránce II. 20/24 [i] 17:00 Advokáti VII. 8/22 [i] 18:00 Advokáti VII. 9/22 [i] 19:00 Posel ztracených duší IV. 22/23 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba III. 20/24 [i] 21:00 Post Mortem II. 8/9 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA 20/24 [i] 23:00 Cena za lidskost III. 1/8 [i] 00:05 Internát IV. 1/11 [i] 01:30 Námořní vyšetřovací služba III. 20/24 [i] 02:25 Námořní vyšetřovací služba LA 20/24 [i] 03:20 Cena za lidskost III. 1/8 [i] 04:20 Umíte tančit? V. 16/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Výroba prototypů: Virtuální podmořský výlet [i] 06:00 Pátá rychlost 2 [i] 06:25 Jak to dělají?: Důlní vozidla/Ikea/Kontrola leteckého provozu [i] 06:50 Jak to funguje: Žhnoucí žárovka/dalekohled/stroj na espresso/autobaterie [i] 07:15 Možné i nemožné 11 [i] 08:10 Bořiči mýtů: Ustálená spojení 2 [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 13 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 14 [i] 10:00 Mimořádné projekty: Most přes Beringův průliv [i] 10:55 Povolení vrtat 4 [i] 11:50 Špinavé práce: Hadí výzkumník [i] 12:45 Nebezpečný úlovek – Lovci humrů: Kritický okamžik [i] 13:40 Bořiči mýtů: Ustálená spojení 2 [i] 14:35 Americký chopper: Motorka pro Hledače meteoritů [i] 15:30 Jízda: Krycí jméno: Sedmikráska [i] 16:25 Tyson, jak ho neznáte 4 [i] 17:20 V nejhorším případě: Porucha auta v poušti / tarantule [i] 17:50 V nejhorším případě: Pád výtahu / výpadek elektrického proudu [i] 18:15 Říční příšery: Sladkovodní žralok [i] 19:10 Sám v divočině 4 [i] 20:05 Dvojí přežití: Nedostatek vzduchu [i] 21:00 Obnovení: Přestavba Ground Zero 5 [i] 21:55 Obnovení: Přestavba Ground Zero 6 [i] 22:50 Hrůzné okamžiky: Přestřelka v severním Hollywoodu [i] 23:45 Únos a záchrana: Důkaz života [i] 00:40 V nejhorším případě: Porucha auta v poušti / tarantule [i] 01:10 V nejhorším případě: Pád výtahu / výpadek elektrického proudu [i] 01:40 Obnovení: Přestavba Ground Zero 5 [i] 02:40 Obnovení: Přestavba Ground Zero 6 [i] 03:40 Jak se to dělá 4 [i] 04:05 Hrůzné okamžiky: Přestřelka v severním Hollywoodu [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zahrada pod lupou [i] 05:20 Etiketa [i] 05:30 Kluci v akci [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Tancuj, tancuj 22/26 [i] 06:40 Finley požární autíčko 13/39 [i] 07:00 Taylor má trable: Návrat mimozemšťanů 9/26 [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Cirkus Humberto: Carlo se loučí 3/12 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Sváteční slovo scenáristy Oldřicha Seluckého [i] 13:05 POHÁDKA NA PŘÁNÍ [i] 14:15 Svět ČT [i] 14:40 Florián [i] 16:10 Hercule Poirot [i] 17:15 Pošta pro tebe - Návraty [i] 18:10 Do moře míst 3/13 [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Čapkovy kapsy [i] 20:25 Čapkovy kapsy [i] 21:05 Čapkovy kapsy [i] 21:30 168 hodin [i] 22:00 V HLAVNÍ ROLI ZLOČIN: Sedm bílých plášťů [i] 23:20 Losování Sportky a Šance 23:25 Taxík [i] 23:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:55 Ten život je tvůj [i] 01:25 Zákulisí Četnických humoresek III. [i] 01:45 Všechno nejlepší [i] 02:55 Všechnopárty [i] 03:40 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 3/26 [i] 04:40 Kalendárium [i] 04:55 Pošta pro tebe - Návraty [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Křesťanský magazín [i] 05:50 Chcete je? [i] 06:00 Cesty víry: Zachraňme dominanty [i] 06:30 Cestománie [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Barvy života [i] 08:55 Hledání ztraceného času [i] 09:15 Po českých a moravských galeriích s Eliškou Fučíkovou: Galerie Středočeského kraje Kutná 3/8 [i] 09:30 Design pro život: Světoznámý francouzský designér 1/6 [i] 10:25 Grandsupertingltangl 2/14 [i] 10:55 Chcete mě? [i] 11:10 Máte mě! [i] 11:25 Přidej se [i] 11:35 Nedej se [i] 11:55 Babylon [i] 12:25 Křesťanský magazín [i] 12:55 Úsměvy Rudolfa Hrušínského [i] 13:35 Knižní svět [i] 14:05 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých 5/10 [i] 14:25 Poklady světa [i] 14:40 Rauma [i] 14:55 Vesnicopis [i] 15:15 Království divočiny: Bratrstvo těžké váhy [i] 15:50 Kamera na cestách: Objevování: Afriky 4/5 [i] 16:40 Cesty víry: Jak šlo Slovo na cestu [i] 17:05 Uchem jehly [i] 17:35 Kultura.cz [i] 18:00 Vzkaz Růženy Ostré [i] 18:20 Biblické příběhy [i] 20:00 Heydrich - konečné řešení: Svatováclavská neděle 4/44 [i] 20:30 Paparazzi, lovci senzací [i] 21:30 Na plovárně s Judi Dench [i] 21:55 Zúčtování s minulostí [i] 23:35 Mistr a Markétka: Poslední Kravinkinovy a 9/10 [i] 00:30 Filmopolis [i] 01:20 Koncert ze Schönbrunnu [i] 02:55 Game Page [i] 03:25 Koncert Artura Sacchettiho [i] 04:10 Kavárnička dříve narozených [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:45 Pirátova rodinka 34 [i] 06:10 Bolek a Lolek 49, 50 [i] 06:35 Batman vítězí IV 7 [i] 07:00 Avengers: Nejmocnější hrdinové světa 25 [i] 07:30 Spongebob v kalhotách 60 [i] 08:00 Babicovy dobroty [i] 08:45 Koření: Všechny vůně světa [i] 09:45 Krásná mimozemšťanka [i] 11:55 Strašidla z vikýře [i] 13:30 Velká cena Singapuru [i] 16:10 Život v moři [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Babicovy dobroty [i] 18:15 Rady ptáka Loskutáka [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Soukromé pasti: Útěk [i] 21:40 Střepiny [i] 22:00 Křižovatka smrti 2 [i] 23:55 Tudorovci II 2 [i] 01:00 Team America: Světovej policajt: * [i] 02:35 Novashopping 03:10 Áčko [i] 04:00 Stefanie VIII 13, 14 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 07:10 Beyblade Metal Fusion: Merciho nebezpečná past 8 [i] 07:40 Tutenstein I: Král Memphisu 8 [i] 08:10 Tajemství 2. světové války: Tajná mise v severní Africe 3 [i] 09:20 Svět 2011 [i] 09:55 Zločiny v zahradách III: Stoletá semena 3 [i] 11:00 Partie [i] 11:50 Receptář prima nápadů [i] 13:10 Sonáta pro Zrzku [i] 15:05 Vraždy v Midsomeru VIII: Rodinná firma [i] 17:10 Nové hnízdo [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:10 Wall Street [i] 00:45 Myšlenky zločince I 19 [i] 01:40 Volejte Věštce [i] 03:25 Zločiny v zahradách III: Stoletá semena 3 [i] 04:10 Tajemství 2. světové války: Tajná mise v Severní Africe 3 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Smiechoty [i] 05:50 Slávici na ulici [i] 06:50 Skrytá vášeň 59/188 [i] 08:00 Rosamunde Pilcherová: Letná láska [i] 09:40 Veštiareň [i] 10:40 Sabrina - mladá čarodejnica IV. 12/22 [i] 11:05 Gossip Girl II. 8/25 [i] 12:10 Správna Susan II. 19-20/26 [i] 13:20 Columbo zasahuje 7/20 [i] 15:10 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 73/129 [i] 16:50 Skrytá vášeň 60/188 [i] 17:50 Priateľky [i] 18:25 Šéfkuchár bez čapice I. 25-26/52 [i] 19:25 Spýtaj sa Harriet 13/13 [i] 20:00 Angelika, markíza anjelov [i] 22:10 Skutočný príbeh: Neznámy vedľa mňa [i] 00:00 Nehýb sa [i] 01:45 Hriešny tanec 2: Havanské noci [i] 03:05 Ak tomu veríš [i] 04:30 V tieni [i] 04:45 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Julius Caesar 2. [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Říše hraček [i] 13:45 Blbec v Americe [i] 15:35 Švihák ajťák [i] 17:20 Hledám impotentního muže [i] 19:05 Moje tlustá řecká svatba [i] 20:55 Gomez vs Tavarés [i] 22:45 Pomsta bratra [i] 00:35 V plamenech [i] 02:10 Pomsta bratra [i] 03:50 Blafuj jako Beckham [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Olympiáda [i] 08:45 Maraton [i] 11:30 Cyklistika [i] 17:00 Motorismus [i] 17:05 Motorismus [i] 18:05 Motorismus [i] 19:05 Motorismus [i] 20:00 Motorismus [i] 20:15 Letní biatlon [i] 21:15 Box [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Golf [i] 00:30 Motorismus [i] 00:45 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:15 Diagnóza vražda 7: Vražda na dálku 16 [i] 06:20 Natrvalo [i] 08:10 Diagnóza vražda 7: Učitelova schovanka 17 [i] 09:10 Diagnóza vražda 7: Nejsmolnější svobodný v L.A. 18 [i] 10:10 Diagnóza vražda 7: Místo odpočinku 19 [i] 11:10 Spravedlnost v krvi 1: Ten dobrý, ten zlý 2 [i] 12:10 Dobrá manželka 2: Dvojí riziko 2 [i] 13:10 Interní záležitost [i] 15:00 Prezidentův muž 2: Ground Zero [i] 16:50 Pták na drátě [i] 19:00 Walker Texas Ranger 5: Bojovníci 20 [i] 20:00 Havaj 5-0 1: Věrnost až za hrob 8 [i] 21:00 PREMIÉRA Spravedlnost v krvi 1: Výsadní postavení 3 [i] 22:00 Dobrá manželka 2: Rychlý zvrat 3 [i] 23:00 Robin Hood: Král zbojníků [i] 01:40 Psanci Ameriky [i] 03:30 Dědictví strachu [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Země: Planeta a její moc 4 [i] 07:00 Divokost Baltu [i] 08:00 Po proudu Yukonu [i] 09:00 Tři hladoví hoši 4 [i] 09:35 Zima na chalupě 1 [i] 10:35 Krev, pot a takeaways 3 [i] 11:45 Nejpřísnější rodiče na světě: Oklahoma 14 [i] 12:55 Buď já nebo pes 75 [i] 13:55 Jamie ukáže, co umí 3 [i] 15:00 Zvířecí rekordmani: Divoká zábava 40 [i] 16:00 Kdo přežije Armagedon: Trias 6 [i] 17:00 Města v podzemí 7 [i] 18:00 Bojovníci se špínou 13 [i] 18:30 Bojovníci se špínou 14 [i] 19:05 Odkrytý Egypt 3 [i] 20:10 Budování říše 6 [i] 21:05 Odkrytý Řím 7 [i] 22:10 Vyloučeno 2 [i] 23:10 Neobjasněno 2 [i] 00:10 Budování říše 7 [i] 01:05 On The Spot: Reportéři v akci: Nepál [i] 02:05 Za poklady s Ianem Grantem: Nepál 2 [i] 02:30 Za poklady s Ianem Grantem: Benin, Togo 7 [i] 03:00 Zvířecí rekordmani: Divoká zábava 40 [i] 04:05 Budování říše 6 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Kdo je Clark Rockefeller? [i] 07:25 Filmy a filmové hvězdy III. 38 [i] 07:50 Velká ryba [i] 09:50 Vánoční koleda [i] 11:25 Bejvalek se nezbavíš