TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:20 Dobrodružstvá Jackieho Chana II. 13-14/39 [i] 06:00 Scooby Doo, ako sa máš I. 5/14 [i] 06:25 Malí Flintstonovci 9/26 [i] 06:50 Alf III. 23/25 [i] 07:20 Teenage futbalistka [i] 09:20 Buď cool [i] 11:40 Agent Cody Banks 2 [i] 13:30 Ten chlapec je postrach 2 [i] 15:20 Vtedy na východe [i] 17:30 Rýchle Televízne noviny [i] 17:35 Partička [i] 18:20 Rýchle Televízne noviny [i] 18:25 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 G. I. Joe [i] 22:35 Pavučina lží [i] 01:00 Zóna úniku [i] 02:45 Deep Star 6 [i] 04:15 Smotánka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Sladká Valentína 146/178 [i] 06:10 Reportéri [i] 06:35 Udalosti ČT [i] 07:10 Slovensko dnes [i] 07:20 Správy STV [i] 07:35 101 dalmatíncov 51/65 [i] 08:00 Rýchla rota Chipa a Dala: Skúška charakteru 51/65 [i] 08:25 Fidlibum [i] 08:55 Superchyty [i] 09:20 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:50 Gemini [i] 11:10 ... a just! (dohoda možná): Walkman [i] 11:45 Kaviareň Slávia [i] 12:30 Autosalón [i] 12:55 Zlomok sekundy 3/14 [i] 14:10 Capri III 11/13 [i] 15:50 Krajina rebelov 3/7 [i] 17:50 On Air [i] 18:15 GYMPEL.TV: Američanka 2/13 [i] 19:10 Poklady sveta: Gebel Barkal - Sudán [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Pošta pre teba [i] 21:10 Láska ako pasca 1/2 [i] 22:25 Góly - body - sekundy [i] 22:40 Pravidlo č. 1 [i] 00:25 On Air [i] 00:45 Láska ako pasca 1/2 [i] 02:00 Pravidlo č. 1 [i] 03:35 Capri III 11/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:15 MS v gymnastike-moderná gymnastika [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Televíkend: Televíkend - súťaž [i] 09:00 Extr@ german [i] 09:30 Separé [i] 09:55 Ako nás sformovala Zem: Voda [i] 10:45 Návšteva [i] 11:05 Občan za dverami [i] 11:35 Televízny klub nepočujúcich [i] 12:05 5 minút po dvanástej - Idú mi fakt na nervy! [i] 13:10 Poltón [i] 13:35 Energetika [i] 13:50 Senior klub [i] 14:30 Kapura [i] 15:15 Farmárska revue [i] 15:30 Zelená revue [i] 15:45 Test magazín [i] 16:00 Formula 1 - kvalifikácia: VC Singapuru [i] 17:20 Večerníček: Tri svište 5/7 [i] 17:35 MS v gymnastike-moderná gymnastika [i] 19:55 Národnostné správy [i] 20:05 Keno 10 [i] 20:10 Najriskantnejšie technické operácie: Odstavenie ropovodu 3/10 [i] 21:05 Gen.sk: Branislav Sitár [i] 21:20 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Anjeli strážni Dhafera Youssefa [i] 22:05 Redigované [i] 23:35 BJD 2010 Trombone Shorty & Orleans Avenue (USA) [i] 00:45 Udalosti ČT [i] 01:15 Správy STV "N" [i] 01:35 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:10 Princezná Sissi [i] 08:00 Fantastická štvorka [i] 09:30 Hero Factory [i] 10:00 Takešiho hrad I. [i] 10:30 Hoď svišťom: Poľovačka na hríby [i] 11:15 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela I. 14 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:00 X FACTOR USA 2011: Simon Cowell, L.A. Reid, Nicol Scherzinger a Paula Abdul [i] 17:00 Náhradníci [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Príbehy na dobrú noc [i] 22:30 Prci, prci, prcičky: Pikantné pokušenie [i] 00:30 Stratený [i] 02:45 Prci, prci, prcičky: Pikantné pokušenie [i] 04:25 Líštičky [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Cyranov ostrov 19 [i] 06:00 Siska 37,38 [i] 08:00 Doktorka Quinnová 118,119 [i] 10:00 "Bouřlivé víno" [i] 12:45 VyVolení [i] 13:30 Simpsonovci XIV. 11 [i] 14:00 Futurama III. 15/15 [i] 14:25 Šesť medveďov s Cibulkom [i] 16:15 X FACTOR USA 2011 [i] 18:15 Simpsonovci III. 10 [i] 18:45 Áno, šéfe! [i] 19:45 Šokujúce zábery 9 [i] 20:15 Superpolicajt [i] 22:25 Mafstory: Pán prezident [i] 00:10 ČREPINY [i] 00:40 Superpolicajt [i] 02:20 Šesť medveďov s Cibulkom [i] 03:45 O zábudlivom černokňažníkovi [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Umíte tančit? V. 14/37 [i] 07:00 Advokáti VII. 6/22 [i] 08:00 Advokáti VII. 7/22 [i] 09:00 Ztracený svět II.: Turistická sezóna 3/22 [i] 10:00 Star Trek: Stanice Deep Nine II. 25/26 [i] 11:00 Star Trek: Stanice Deep Nine II. 26/26 [i] 12:00 Ztracený svět II.: Dávné právo 4/22 [i] 13:00 Pravěk útočí II. 1/7 [i] 14:05 Umíte tančit? V. 14/37 [i] 15:05 Posel ztracených duší IV. 21/23 [i] 16:00 Ochránce II. 19/24 [i] 17:00 Advokáti VII. 6/22 [i] 18:00 Advokáti VII. 7/22 [i] 19:00 Boj o čas III. 9/22 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba III. 19/24 [i] 21:00 Podfukáři II. 1/6 [i] 22:10 Myšlenky zločince VI. 24/24 [i] 23:10 Někdo to rád hloupé 16/21 [i] 00:00 Internát III. 9/9 [i] 01:25 Podfukáři II. 1/6 [i] 02:25 Boj o čas III. 9/22 [i] 03:20 Někdo to rád hloupé 16/21 [i] 04:05 Umíte tančit? V. 15/37 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Obří rypadlo [i] 06:00 Pátá rychlost 1 [i] 06:25 Jízda: Fáro [i] 07:15 Nejlepších deset: Deset nejlepších obrněných transportérů [i] 08:10 Megastavitelé: Ledový hotel [i] 09:05 Svět budoucnosti: Metro budoucnosti [i] 10:00 Divy světa stvořené člověkem - Čína: Největší podzemní dráha světa [i] 10:55 Extrémní stroje: Sea Hawk, Atlas, Collosus [i] 11:50 Výroba prototypů: Virtuální podmořský výlet [i] 12:45 Masivní stroje: Jeřáby [i] 13:10 Masivní stroje: Helikoptéry [i] 13:40 Nejlepších deset: Deset nejlepších obrněných transportérů [i] 14:35 Megastavitelé: Ledový hotel [i] 15:30 Rozebráno: Tlakem impregnované dřevo [i] 15:55 Rozebráno: Sváření [i] 16:25 Jak se to dělá 4 [i] 16:55 To taky zvládnu 4 [i] 17:20 Divy světa stvořené člověkem - Čína: Největší podzemní dráha světa [i] 18:15 Výroba prototypů: Virtuální podmořský výlet [i] 19:10 Králové aukcí: Meč z Iwodžimy [i] 19:35 Králové aukcí: Měřič lásky [i] 20:05 Králové aut v poušti: Šokující Cadillac [i] 21:00 Podvody Keitha Barryho: Randění a smělost [i] 21:55 Zlomyslné stroje: Rypadla [i] 22:25 Zlomyslné stroje: Buldozery [i] 22:50 To taky zvládnu 7 [i] 23:20 To taky zvládnu 8 [i] 23:45 Černé zlato 5 [i] 00:40 Králové aukcí: Meč z Iwodžimy [i] 01:10 Králové aukcí: Měřič lásky [i] 01:40 Podvody Keitha Barryho: Randění a smělost [i] 02:40 Zlomyslné stroje: Rypadla [i] 03:10 Zlomyslné stroje: Buldozery [i] 03:40 Jak se to dělá 3 [i] 04:05 To taky zvládnu 7 [i] 04:35 To taky zvládnu 8 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Návštěva v ZOO [i] 06:05 Už nám byly tři [i] 06:15 Franklin 10/52 [i] 06:40 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím: Bouře 12/26 [i] 07:05 Film o filmu Saxána a Lexikon kouzel [i] 07:20 Kouzelný kolotoč [i] 08:45 Bimbuli [i] 09:00 Moudronos [i] 09:15 Hra na zelenou [i] 09:40 Zprávičky [i] 09:55 Bludiště [i] 10:30 Třináctý rok [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Auto Moto Styl [i] 12:55 Film o filmu Alois Nebel [i] 13:10 Nezkrotná Angelika [i] 14:35 Tenký led [i] 15:35 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 3/26 [i] 16:40 Devatero řemesel [i] 17:00 Kluci v akci [i] 17:30 Taxík [i] 18:00 Bratři a sestry: Záležitosti státu 3/23 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Všechno nejlepší [i] 21:20 Kdyby tisíc klarinetů [i] 23:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:40 Bunkr smrti [i] 01:10 Posledních 24 hodin: John [i] 02:05 Pokondr live [i] 02:45 Na cestě po Sanfranciském zálivu [i] 03:15 Televarieté [i] 04:35 Je to krásné, když vám přes noc vyroste na zahrádce cirkus [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Klíč [i] 05:25 Rodinné křižovatky [i] 06:00 Čtyřicet dva atentátů na Hitlera [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Putování za písničkou s Jožkou Šmukařem po krajích [i] 08:25 Návraty k divočině [i] 08:55 Kultura s Dvojkou [i] 09:10 Náš venkov [i] 09:30 Folklorika [i] 10:00 Papež Benedikt XVI. v Německu [i] 12:05 Československý filmový týdeník 1961 851/2379 [i] 12:20 Být v obraze [i] 12:50 Game Page [i] 13:15 Medúza [i] 13:55 Musicblok [i] 14:20 Zázračná planeta: Mateřský pud u zvířat [i] 15:20 Budoucnost vody: Věk vody 3/3 [i] 16:20 Titfieldská raketa [i] 17:45 Kultura.cz [i] 18:15 O češtině [i] 18:30 Vínečko [i] 19:00 Terra musica [i] 19:30 Ze závislosti do nezávislosti [i] 20:00 Mýty a fakta historie: Bismarck - kancléř a démon 1/2 [i] 20:45 Ozvěny Dvořákovy Prahy 2011 [i] 20:55 Babí Jar [i] 22:30 proStory [i] 23:00 Komediograf [i] 23:30 Město bohů [i] 01:35 Abbey Road: Live II: Panic At The Disco, David Gray a 5/12 [i] 02:30 Mladí v partě 10/12 [i] 03:05 Medúza 03:45 Musicblok 04:10 Osudové okamžiky [i] 04:25 Kavárnička dříve narozených [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 06:00 Pirátova rodinka 33 [i] 06:30 Bolek a Lolek 47, 48 [i] 06:55 Senzační Spiderman: Velké finále [i] 07:20 Tom a Jerry 9 [i] 07:50 Spongebob v kalhotách 59 [i] 08:20 Tučňáci z Madagaskaru II 19 [i] 08:50 Hannah Montana 7,8 [i] 09:45 Rady ptáka Loskutáka [i] 11:00 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Ryba na suchu [i] 14:05 Pojišťovna štěstí: Velká noc 22 [i] 15:20 Mr. Bean: Dobrou noc, pane Beane [i] 15:50 Štěstí na dosah [i] 18:05 Hospoda: Svačinka, Nekuřácký den 27, 28 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Valkýra [i] 22:25 Hlídač: * [i] 00:25 Hostel 2 [i] 02:10 Novashopping 02:45 Perníkový táta II 5 [i] 03:30 Volejte Novu [i] 04:30 Stefanie VIII 12 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství TV Prima 06:50 Beyblade Metal Fusion: Náš zvláštní útok! Saggitário! 7 [i] 07:15 Tutenstein I: Něco o Nataše 7 [i] 07:45 M*A*S*H 177 [i] 08:20 Autosalon [i] 09:35 Top Gear 2011 4 [i] 10:45 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 12:50 Honba za klenotem Nilu [i] 15:15 Columbo: S dýkou v mysli [i] 17:25 Vrabci v hrsti [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Smrtonosná past 4 [i] 22:50 Predátor 2 [i] 01:10 Nezvratný osud 3 [i] 03:00 Volejte Věštce [i] 04:45 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Smiechoty [i] 05:30 Bzzz!!! [i] 06:20 Slávici na ulici [i] 07:20 Priateľky [i] 07:55 Skrytá vášeň 58/188 [i] 09:05 Je to možné?! [i] 09:55 Veštiareň [i] 10:55 Sabrina - mladá čarodejnica IV. 11/22 [i] 11:20 Gossip Girl II. 7/25 [i] 12:25 Správna Susan II. 17-18/26 [i] 13:35 Columbo zasahuje 6/20 [i] 15:25 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 72/129 [i] 17:05 Skrytá vášeň 59/188 [i] 18:05 Dievča na telefón [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Letná láska [i] 21:45 Inga Lindströmová: Emma Sevendsonová a láska [i] 23:35 More lásky [i] 01:45 Dobrovoľná obeť [i] 03:05 Nočné lampy [i] 03:45 Správna Susan II. 17-18/26 [i] 04:30 V tieni [i] 04:45 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Film o filmu: Czech Made Man [i] 06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Julius Caesar 1. [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Kolem světa za 80 dní 1. [i] 13:50 Kolem světa za 80 dní 2. [i] 17:25 Elixír lásky aneb Kate a Ollie [i] 18:55 Korsický případ [i] 20:35 Blafuj jako Beckham [i] 22:35 Šerif [i] 00:25 Resident Evil: Apokalypsa [i] 01:55 Nepřítel [i] 04:00 Bitva o Passchendaele [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Cyklistika [i] 12:30 Cyklistika [i] 13:30 Cyklistika [i] 17:15 Letní Biatlon [i] 19:15 box [i] 21:00 Bojové sporty [i] 23:00 Cyklistika [i] 23:30 Golf [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:15 Sladký život v Orange County 3: Mám dospělé dítě 2 [i] 06:20 Byla to ona [i] 08:10 Pohotovost 1: 16. díl 16 [i] 09:10 Pohotovost 1: 17. díl 17 [i] 10:10 Pohotovost 1: 18. díl 18 [i] 11:10 Pohotovost 1: 19. díl 19 [i] 12:10 Pohotovost 1: 20. díl 20 [i] 13:10 Pták na drátě [i] 15:10 Psanci Ameriky [i] 17:00 Dobrá manželka 2: Dvojí riziko 2 [i] 18:00 Spravedlnost v krvi 1: Ten dobrý, ten zlý 2 [i] 19:00 Walker Texas Ranger 5: Hrdinové všedního dne 19 [i] 20:00 Havaj 5-0 1: Nevím, že jsem zabil 7 [i] 21:00 PREMIÉRA Robin Hood: Král zbojníků [i] 23:40 Havaj 5-0 1: Nevím, že jsem zabil 7 [i] 00:40 Havaj 5-0 1: Věrnost až za hrob 8 [i] 01:40 Únos letadla [i] 03:30 Žiješ jednou, zemřeš dvakrát [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Velrybí hlídka [i] 06:00 Divokost Chorvatska [i] 07:05 Ian Wright: Cesty bez hranic 4 [i] 08:00 Jak přežít Everest 3 [i] 09:00 Země: Planeta a její moc 4 [i] 10:05 Budoucnost jídla 1 [i] 11:15 Vraky snů 3 [i] 11:50 Život v korunách stromů 1 [i] 12:55 Vášnivý jedlík: Sarasota 21 [i] 13:25 Vášnivý jedlík: San Antonio 22 [i] 13:55 Zelené nápady pro modrou planetu: Bytové doplňky 7 [i] 14:30 Zelené nápady pro modrou planetu: Výtvory 8 [i] 15:05 Budoucnost odhalena 7 [i] 15:35 Budoucnost odhalena 8 [i] 16:10 Objevy starověku 14 [i] 17:05 Města v podzemí 6 [i] 18:00 Bojovníci se špínou 11 [i] 18:30 Bojovníci se špínou 12 [i] 19:05 Pátrání po samurajských ponorkách [i] 20:10 Budování říše 5 [i] 21:05 Kovbojové a psanci 1 [i] 22:00 Tajemství křesťanství 3 [i] 22:55 Vyloučeno 1 [i] 23:55 Pravdivé příběhy 8 [i] 00:55 Když se Země zatřese: Probuzení Pacifického ohnivého kruhu 4 [i] 01:55 Budování říše 5 [i] 02:50 Pátrání po samurajských ponorkách [i] 03:50 Vyloučeno 1 [i] 04:50 Budoucnost jídla 1 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Banda amatérů [i] 07:35 Španglicky snadno a rychle [i] 09:40 Alenka v říši divů [i] 11:30 Mildred Pierceová 4 [i] 12:45 Princ z Persie: Písky času [i] 14:40 Zase ona! [i] 16:25 Informátor! [i] 18:15 Královna Viktorie [i] 20:00 Single Man [i] 21:40 Na tuhle nemám [i] 23:25 Salt [i] 01:05 I Love You Phillip Morris [i] 02:45 Risk je zisk [i] 04:25 Jezero 3 [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    06:00 Temple Grandinová [i] 07:45 Liga spravedlivých: Krize na dvou Zemích [i] 09:00 Život naplno [i] 10:25 Skandál texaských rozleskávaček [i] 11:50 Zavěste, prosím [i] 13:20 Prostě Peck [i] 14:50 Manolete [i] 16:25 Batman vs. Red Hood [i] 17:40 Čarodějův učeň [i] 19:30 Starý páky [i] 21:00 Epizody 2 [i] 21:30 Znuděný k smrti II.: V Gowanuském kanálu je kapavka 3