TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 4 svadby [i] 09:25 Kobra 11 VIII. 5/14 [i] 10:25 Nikdy nehovor nikdy: Príbeh Deidre Hallovej [i] 12:10 Bez stopy III. 4/23 [i] 13:05 NCIS VIII. 9/24 [i] 14:00 Rýchle Televízne noviny [i] 14:05 Monk II. 11/16 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Teória veľkého tresku II. 8/23 [i] 15:30 Krok za krokom VI. 10/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Myšlienky vraha V. 23/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 4 svadby - finále [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 LET´S DANCE [i] 22:55 LET´S DANCE - Rozhodnutie [i] 23:10 Vyjednávač [i] 01:50 Presidio: Miesto zločinu [i] 03:20 Kobra 11 VIII. 5/14 [i] 04:30 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Sila lásky V. 13/274 [i] 05:55 Sladká Valentína 145/178 [i] 06:40 Udalosti ČT [i] 07:10 Správy STV [i] 07:30 Vojna kuchárov [i] 08:00 5 proti 5 [i] 08:45 Svet v obrazoch [i] 09:15 Chodili sme spolu [i] 10:15 Komisárka: Smrť nádejného umelca 14/26 [i] 11:10 Sila lásky III. 160/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Bumerang [i] 13:00 Nie si sama: Pomoc v pravej chvíli [i] 13:30 Sladká Valentína 146/178 [i] 14:20 Divoký anjel 14/270 [i] 15:10 Sudkyňa Amy: Zločin a trest 56 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:05 SOS [i] 17:35 5 proti 5 [i] 18:20 Sila lásky V. 14/274 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Kaviareň Slávia [i] 20:55 TOP STAR Extra: Naďa Urbánková [i] 21:45 Peter Dvorský [i] 22:05 Nočné správy STV [i] 22:15 Počasie [i] 22:18 Góly - body - sekundy [i] 22:25 Inšpektor Rocca: Podvody [i] 00:20 Komisárka: Smrť nádejného umelca 14/26 [i] 01:05 Sudkyňa Amy: Zločin a trest 56 [i] 01:50 Bumerang [i] 02:40 TOP STAR Extra: Naďa Urbánková [i] 03:30 Správy STV o 16:00 [i] 03:45 Sila lásky III. 160/244 [i] 04:35 Sila lásky V. 14/274 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Záver vysielania 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 09:30 Poklady Slovenska 2002: Múzeum [i] 09:40 Fokus - právo [i] 10:25 Muži a kamióny: Ukrajina 3/10 [i] 11:05 Spektrum vedy: Formula [i] 11:30 Profesionál [i] 11:45 Živá panoráma [i] 12:25 Klenotnica: Z Liptova [i] 13:05 INTEGRUJ ! [i] 13:35 Denali [i] 14:05 5 minút po dvanástej - Cena života [i] 15:15 MS v gymnastike-moderná gymnastika [i] 16:25 Separé [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:30 Z mesta do mesta: Košice [i] 18:00 Televíkend: Televíkend - súťaž [i] 18:30 Večerníček: Tri svište 4/7 [i] 18:40 Fokus - rodina [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Správy - Hírek [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Ako nás sformovala Zem: Voda [i] 20:55 Família: Husličky a gumáky [i] 21:30 Komentáre [i] 22:00 České milovanie: O láske sprostredkovanej [i] 22:25 Kino na Dvojke: Muž a jeho pes [i] 00:05 Big Bít 9/42 [i] 01:00 Správy - Hírek [i] 01:10 Udalosti ČT [i] 01:40 Správy STV [i] 01:59 Záver vysielania 04:20 Komentáre [i] 04:45 Regionálny denník [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 Kutyil a.s. 14 [i] 05:45 KRIMI 06:10 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI 07:00 NOVINY TV JOJ 07:20 KRIMI 07:45 NOVINY TV JOJ 08:00 Súdna sieň: Desať rokov bez sexu [i] 09:00 Panelák VIII.: Volebný plagát 28 [i] 10:00 Náš nový dom II. 9 [i] 11:00 Profesionáli: Ferove manželky 13 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti VI. 5 [i] 14:00 Bostonské zločiny I. 3 [i] 14:55 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 11 [i] 15:50 Takešiho hrad I. [i] 16:20 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela I. 14 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Kutyil a.s. 15 [i] 18:00 Súdna sieň: Zbabelec [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Náhradníci [i] 22:00 Smrtonosná pasca 3 [i] 00:50 Bloodrayne 2 [i] 02:25 Náš nový dom II. 9 [i] 03:10 Tru Calling 19 [i] 03:50 Smrtonosná pasca 3 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Matlock IV. 11 [i] 05:45 Kojak V. 16 [i] 06:30 Doktorka Quinnová 111,112 [i] 08:00 Matlock IV. 13,14 [i] 10:00 Esmeralda 112,113 [i] 12:00 M*A*S*H 106,107 [i] 13:00 Panelák VIII.: Volebný plagát 28 [i] 14:00 Simpsonovci XIV. 10 [i] 14:30 Futurama III. 14 [i] 15:00 18 kolies spravodlivosti I. 13 [i] 16:00 Knight Rider 61 [i] 17:00 M*A*S*H 106,107 [i] 18:00 VyVolení [i] 18:45 Šokujúce zábery 8 [i] 19:15 Simpsonovci XIV. 11 [i] 19:45 Futurama III. 15/15 [i] 20:15 X FACTOR USA 2011 [i] 00:15 VyVolení [i] 00:45 A-Team 25,26 [i] 02:15 Klaun 23,24 [i] 03:50 Knight Rider 61 [i] 04:35 Matlock IV. 13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Pán času 4/13 [i] 07:00 The Amazing Race Asia II. 11/14 [i] 08:05 Advokáti 9/34 [i] 09:05 Ochránce III. 15/23 [i] 10:05 Námořní vyšetřovací služba II. 5/23 [i] 11:00 Černý anděl II. 17/21 [i] 12:00 Battlestar galactica IV. 9/22 [i] 13:00 Pán času 5/13 [i] 14:00 The Amazing Race Asia II. 12/14 [i] 15:00 Advokáti 10/34 [i] 16:00 Ochránce III. 16/23 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba II. 6/23 [i] 18:00 Černý anděl II. 18/21 [i] 19:00 Battlestar galactica IV. 10/22 [i] 20:00 Posel ztracených duší V. 11/22 [i] 21:00 Svatba mého nejlepšího přítele [i] 23:05 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II. 12/13 [i] 00:05 Posel ztracených duší V. 11/22 [i] 01:00 Svatba mého nejlepšího přítele [i] 02:45 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II. 12/13 [i] 03:35 Námořní vyšetřovací služba II. 6/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Obrovský závěsný lanový most: Stonecutters Bridge [i] 06:00 Pátá rychlost 10 [i] 06:25 Špinavé práce: Hadí výzkumník [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Bez milosti [i] 08:10 Bořiči mýtů: 2. hodina s lepicí páskou [i] 09:05 Mimořádné projekty: Nárazová bariéra v New Orleans [i] 10:00 Jak to dělají?: Záchranná služba/ Otáčející se loď/ Parašutisté [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 17 [i] 10:55 Nutné k přežití: Jižní Dakota [i] 11:50 Opravna vraků: Jet 1: auto pro Joolse Hollanda - část 1 [i] 12:45 Pátá rychlost 7 [i] 13:15 Pátá rychlost 8 [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro Marka Buehrleho [i] 14:35 Špinavé práce: Ošetřovatel tučňáků [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Závod o čas [i] 16:25 Bořiči mýtů: Pád z vodní klouzačky [i] 17:20 Mimořádné projekty: Nárazová bariéra v New Orleans [i] 18:15 Nutné k přežití: Yukon [i] 19:10 Jak se to dělá: Automobilové motory, mouka, sklápěcí křesla a obálky [i] 19:40 Jak to dělají?: Vlaky/kuličková pera [i] 20:05 Technické vymoženosti 33 [i] 20:35 Technické vymoženosti 34 [i] 21:00 Idiot na cestách: Mexiko [i] 21:55 Mimořádné projekty: Ocelová hora [i] 22:50 Hry s časem: Elektrický paralyzér Taser [i] 23:15 Hry s časem: Test dopravní nehody s lidskou figurínou [i] 23:45 Bořiči mýtů: Pád z vodní klouzačky [i] 00:40 Technické vymoženosti 33 [i] 01:10 Technické vymoženosti 34 [i] 01:40 Idiot na cestách: Mexiko [i] 02:40 Mimořádné projekty: Ocelová hora [i] 03:40 Hry s časem: Elektrický paralyzér Taser [i] 04:05 Hry s časem: Test dopravní nehody s lidskou figurínou [i] 04:35 Jak se to dělá: Automobilové motory, mouka, sklápěcí křesla a obálky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Cirkus Humberto: Nabídka k sňatku 2/12 [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Autíčka: Animovaný seriál pro děti 20/26 09:30 Okouzlení I 19/20 [i] 10:25 McLeodovy dcery III: Kudy, kudy cestička 15/30 [i] 11:10 Pokondr live [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Hotel Herbich: Horký týden 1/13 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 16:00 Kouzelná školka [i] 16:30 Malá farma [i] 17:00 Fenomén [i] 17:30 Hoby naší doby [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Garfieldova show 47/52 [i] 18:40 České pexeso 4/14 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Vyprávěj: Lampionový průvod 3/26 [i] 21:00 13. komnata Jiřího Hromady [i] 21:30 Všechnopárty [i] 22:15 Losování Euromiliony 22:20 Komisař Moulin [i] 23:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:50 Město žen II: Divný zvuky 3/22 [i] 00:15 Co nám dělá dokonalá těla? 3/39 [i] 00:40 Do moře míst 2/13 [i] 01:15 Dobré ráno s Jedničkou 03:40 Fenomén [i] 04:05 Profesor Popelnice [i] 04:25 Sama doma [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Dostaveníčko v Lednici [i] 05:35 Kus dřeva ze stromu [i] 06:00 Hledám práci [i] 06:30 Přidej se [i] 06:40 Nedej se [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Ta naše povaha česká [i] 08:30 Být v obraze [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1958 [i] 09:10 Kultura s Dvojkou [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Interpelace [i] 10:40 Podmořský ráj v Celebeském moři [i] 11:35 Barvy života [i] 12:30 Vínečko [i] 13:00 Folklorní magazín [i] 13:30 Chcete mě? [i] 13:45 Máte mě! [i] 14:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:30 Živě s Petrem Horkým [i] 14:35 Neznámá Země - Svět podle Thora [i] 15:05 PORT [i] 15:40 JÁDRO [i] 15:55 Svět vodní divočiny: Bratrstvo těžké váhy 7/9 [i] 16:25 Ushuaia 12/26 [i] 16:55 Budoucnost vody: Nová nejistota 2/3 [i] 17:50 Návraty k divočině [i] 18:20 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Perfektní plán 8/80 [i] 18:50 Kultura s Dvojkou [i] 19:10 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:20 Osobnost na Dvojce [i] 19:30 Vzkaz Martina Hilského [i] 19:45 Po českých a moravských galeriích s Eliškou Fučíkovou 2/8 [i] 20:00 Zázračná planeta: Mateřský pud u zvířat [i] 20:55 Osobnost na Dvojce [i] 21:00 Evoluce 1/3 [i] 22:00 Metropie [i] 23:25 Mladí v partě 10/12 [i] 00:00 Cecílie [i] 00:05 Radiorock: Animé a Marek Kopecký [i] 00:35 Až dojde ropa - drsné varování [i] 01:55 Krásný ztráty [i] 02:35 Deset století architektury [i] 02:50 Ladí neladí [i] 03:45 Kavárnička dříve narozených [i] 04:40 Zapomenutý revír [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 140 [i] 09:35 Jane Doe: Zmizení [i] 11:25 Co mám na tobě ráda IV 17 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Walker Texas Ranger VIII 1 [i] 13:40 Painkiller Jane 1 [i] 14:40 Gilmorova děvčata V 20 [i] 15:40 Dva a půl chlapa: Moje doktorka má plyšovou krávu [i] 16:00 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VIII: Folie a Deux 7 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Odložené případy VI: Americký sen 19 [i] 18:30 Ulice 2040 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Slečna drsňák [i] 22:20 Zástupce velitele [i] 00:15 Expozitura: Hadí střela 3 [i] 01:45 Novashopping 02:20 Walker Texas Ranger VIII: Domov statečných [i] 03:25 Rady ptáka Loskutáka [i] 04:05 Stefanie VIII 10, 11 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:25 M*A*S*H 177 [i] 09:10 Prostřeno! [i] 10:05 To je vražda, napsala XII: Duch Nan 2/2 5 [i] 11:05 Diagnóza vražda VIII: Tanec pro dva 18 [i] 12:05 Policie Hamburk II: Starost o Oleho 20 [i] 13:05 Odpadlík I: Partneři 15 [i] 14:05 Kutil Tim VIII: Záletný Skot 7 [i] 14:35 Můj přítel Monk II: Pan Monk a velmi, velmi starý muž 5 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Květ života [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Schimanski: Léčitelé [i] 22:10 Show Jana Krause [i] 23:15 Nebezpečná rychlost 2: Zásah [i] 01:45 Hurá do basy [i] 03:30 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Skrytá vášeň 57/188 [i] 06:00 Cigánske srdce 46/218 [i] 06:50 Sudkyňa Hatchettová I. 76/175 [i] 07:35 Zajtrajšie noviny II. 13/22 [i] 08:25 Rodinná kliatba 10/110 [i] 09:35 Ulica III. 60/259 [i] 10:25 Veštiareň [i] 11:25 V objatí hodvábu 35-36/200 [i] 13:10 Sudkyňa Hatchettová II. 84-85/125 [i] 14:15 Rebeli I. 23/215 [i] 15:10 Tisíc a jedna noc 156/180 [i] 16:05 Cigánske srdce 47/218 [i] 17:05 Skrytá vášeň 58/188 [i] 18:00 Rodinná kliatba 11/110 [i] 19:00 Rebeli I. 24/215 [i] 20:00 Dievča na telefón [i] 21:45 Len snívať nestačí [i] 23:30 Na streche [i] 00:25 L.O.V.E. [i] 01:05 Len snívať nestačí [i] 02:30 Sudkyňa Hatchettová II. 84-85/125 [i] 03:10 Medzi mužom a ženou [i] 04:25 V tieni [i] 04:40 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Upoutávky z vysílání Film+ 07:05 Na plný plyn [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Na hraně [i] 13:45 Hollywood Sever [i] 15:30 7 trpaslíků [i] 17:15 Jak ukrást Bess [i] 18:55 Zítra nehrajeme! [i] 20:50 Bitva o Passchendaele [i] 22:50 Nepřítel [i] 01:10 Paintball [i] 02:35 Hra o čas [i] 04:10 Kráčející skála [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:30 Cyklistika [i] 12:00 Cyklistika [i] 13:00 Cyklistika [i] 17:15 Motorismus [i] 18:15 Motorismus [i] 19:15 Watts [i] 19:45 Strongest man [i] 20:45 Box [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Golf [i] 01:00 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Vraždy v Midsomeru 6: Talent pro život 1 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 2: Hitparáda 10 [i] 09:20 Diagnóza vražda 7: Místo odpočinku 19 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 6: Smrt a sny 2 [i] 12:20 Detektiv Nash Bridges 2: Země zaslíbená 11 [i] 13:20 Walker Texas Ranger 5: Hrdinové všedního dne 19 [i] 14:20 Diagnóza vražda 7: Vražda v Grilu u Boba 20 [i] 15:20 Vraždy v Midsomeru 6: Namalováno krví 3 [i] 17:20 Pohotovost 1: 19. díl 19 [i] 18:20 Walker Texas Ranger 5: Bojovníci 20 [i] 19:20 Detektiv Nash Bridges 2: Práce na silnici 13 [i] 20:20 Pohotovost 1: 20. díl 20 [i] 21:20 PREMIÉRA Právo a pořádek: Zločinné úmysly 10: Trofejní víno 5 [i] 22:20 PREMIÉRA Právo a pořádek: Zločinné úmysly 10: Mrtvola 6 [i] 23:20 Spravedlnost v krvi 1: Ten dobrý, ten zlý 2 [i] 00:20 Havaj 5-0 1: Nevím, že jsem zabil 7 [i] 01:20 Havaj 5-0 1: Věrnost až za hrob 8 [i] 02:20 Být Erikou 3: Doktore, uzdrav se sám 8 [i] 03:20 Sladký život v Orange County 2 10 [i] 04:10 Sladký život v Orange County 3: Za oranžovou oponou 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum