TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 4 svadby [i] 09:25 Kobra 11 VIII. 4/14 [i] 10:25 Mary Kay: Cez krásu ku sláve [i] 12:10 Bez stopy III. 3/23 [i] 13:05 Odložený prípad V. 2/18 [i] 14:00 Rýchle Televízne noviny [i] 14:05 Monk II. 10/16 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Teória veľkého tresku II. 7/23 [i] 15:30 Krok za krokom VI. 9/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Myšlienky vraha V. 22/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 4 svadby [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 156/180 [i] 21:00 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 22:00 Adela show [i] 22:45 Nočné Televízne noviny [i] 23:10 NCIS: Los Angeles I. 16/24 [i] 00:05 Roztrhaní zaživa [i] 01:50 Súboj zabijakov [i] 03:10 Flash Gordon 9/22 [i] 03:50 Kobra 11 VIII. 4/14 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Sila lásky V. 12/274 [i] 06:00 Sladká Valentína 144/178 [i] 06:45 Udalosti ČT [i] 07:15 Slovensko dnes [i] 07:30 Správy STV [i] 07:50 Góly - body - sekundy [i] 08:00 Vojna kuchárov [i] 08:30 5 proti 5 [i] 09:10 Slovensko v obrazoch [i] 09:40 Svet v obrazoch [i] 10:10 Komisárka: Smrtiaci suvenír 13/26 [i] 11:05 Sila lásky III. 159/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Bumerang [i] 13:00 Nie si sama: Ako sa žije v Braväcove [i] 13:35 Sladká Valentína 145/178 [i] 14:25 Divoký anjel 13/270 [i] 15:15 Sudkyňa Amy: Prekročiť svoj tieň 55 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:05 SOS [i] 17:35 5 proti 5 [i] 18:20 Sila lásky V. 13/274 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Krajina rebelov 3/7 [i] 22:05 Nočné správy STV [i] 22:15 Počasie [i] 22:18 Góly - body - sekundy [i] 22:25 Tandemy [i] 22:55 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Môj brat vrahom 11/20 [i] 23:55 Komisárka: Smrtiaci suvenír 13/26 [i] 00:45 Sudkyňa Amy: Prekročiť svoj tieň 55 [i] 01:30 Bumerang [i] 02:15 Reportéri [i] 02:45 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Môj brat vrahom 11/20 [i] 03:40 Správy STV o 16:00 [i] 04:00 Góly - body - sekundy [i] 04:10 Sila lásky III. 159/244 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:29 Záver vysielania 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Pre materské školy: Posledný krajec [i] 09:25 Poklady Slovenska 2002: Obrazáreň v Krásnohorskom Podhradí [i] 09:35 Fokus - peniaze [i] 10:25 Maďarský magazín [i] 10:50 Cena prírody I.: Votrelci pristáli 3/6 [i] 11:25 Hostia [i] 12:25 Živá panoráma [i] 13:00 Klenotnica: Spod Poľany, Hriňovej [i] 13:45 Senior klub [i] 14:10 Život silnejší ako osud [i] 14:30 Na tanieri [i] 15:40 Letom svetom [i] 16:45 Profesionál [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:30 Muži a kamióny: Ukrajina 3/10 [i] 18:00 INTEGRUJ ! [i] 18:30 Večerníček: Tri svište 3/7 [i] 18:40 Fokus - právo [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Správy - Hírek [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Večer pod lampou [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Večer pod lampou [i] 00:05 Udalosti ČT [i] 00:40 Správy - Hírek [i] 00:45 Správy STV [i] 01:00 Záznam zo zasadnutia NR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela I. 12 [i] 05:30 Kutyil a.s. 13 [i] 05:50 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI 07:30 NOVINY TV JOJ 08:00 Súdna sieň: Hajzel [i] 09:00 Panelák VIII.: Odchod 27 [i] 10:00 Náš nový dom II. 8 [i] 11:00 Profesionáli: Batman 12 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti IV. 8 [i] 14:00 Bostonské zločiny I. 2 [i] 14:55 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 10 [i] 15:50 Takešiho hrad I. [i] 16:20 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela I. 13 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Kutyil a.s. 14 [i] 18:00 Súdna sieň: Tatko bez peňazí [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VIII.: Volebný plagát 28 [i] 21:15 Áno, šéfe! [i] 22:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 13 [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 10 [i] 00:30 Špeciálne komando IV. 11 [i] 01:15 Áno, šéfe! [i] 02:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 13 [i] 02:45 Náš nový dom II. 8 [i] 03:30 Tru Calling 18 [i] 04:10 Bostonské zločiny I. 2 [i] 04:55 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela I. 13 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Črepiny PLUS [i] 05:45 Kojak V. 15 [i] 06:30 Doktorka Quinnová 109,110 [i] 08:00 Matlock IV. 11,12 [i] 10:00 Esmeralda 110,111 [i] 12:00 M*A*S*H 104,105 [i] 13:00 Panelák VIII.: Odchod 27 [i] 14:00 Simpsonovci XIV. 9 [i] 14:30 Futurama III. 13 [i] 15:00 18 kolies spravodlivosti I. 12 [i] 16:00 Knight Rider 60 [i] 17:00 M*A*S*H 104,105 [i] 18:00 VyVolení [i] 18:45 Takešiho hrad I. 11 [i] 19:15 Simpsonovci XIV. 10 [i] 19:45 Futurama III. 14 [i] 20:15 Kto nájde priateľa, nájde poklad [i] 22:20 Zámotok 2: Návrat [i] 00:30 VyVolení [i] 01:10 "Ostře sledované vlaky" [i] 02:40 Smrť krásnych srncov [i] 04:15 Knight Rider 60 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Pán času 3/13 [i] 07:00 The Amazing Race Asia II. 10/14 [i] 08:00 Advokáti 8/34 [i] 09:00 Ochránce III. 14/23 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba II. 4/23 [i] 11:00 Černý anděl II. 16/21 [i] 12:00 Battlestar galactica IV. 8/22 [i] 13:00 Pán času 4/13 [i] 14:00 The Amazing Race Asia II. 11/14 [i] 15:05 Advokáti 9/34 [i] 16:05 Ochránce III. 15/23 [i] 17:05 Námořní vyšetřovací služba II. 5/23 [i] 18:00 Černý anděl II. 17/21 [i] 19:00 Battlestar galactica IV. 9/22 [i] 20:00 Posel ztracených duší V. 10/22 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba III. 20/24 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA 20/24 [i] 23:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 1/13 [i] 00:00 Posel ztracených duší V. 10/22 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba III. 20/24 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba LA 20/24 [i] 02:40 Advokáti 9/34 [i] 03:30 Námořní vyšetřovací služba II. 5/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Úchvatný fotbalový stadion v Riu [i] 06:00 Pátá rychlost 9 [i] 06:25 Špinavé práce: Výzkumník termitů [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Riskantní a nebezpečné [i] 08:10 Bořiči mýtů: Bez práce nejsou koláče [i] 09:05 Mimořádné projekty: Kuvajtské věže [i] 10:00 Jak to dělají?: Bojový letoun/ Baseball/ Sportovní automobil [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 16 [i] 10:55 Nutné k přežití: Irsko [i] 11:50 Opravna vraků: Auto pro svalovce Dallaglia - část 2 [i] 12:45 Na plný plyn: Kawasaki [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro kalifornské záchranáře [i] 14:35 Špinavé práce: Hadí výzkumník [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Bez milosti [i] 16:25 Bořiči mýtů: 2. hodina s lepicí páskou [i] 17:20 Mimořádné projekty: Kuvajtské věže [i] 18:15 Nutné k přežití: Jižní Dakota [i] 19:10 Jak se to dělá: Keramické dlaždičky, matky, ocelová kování a skateboardy [i] 19:40 Jak to dělají?: Koberec/lego [i] 20:05 Zničeno ve vteřině 13 [i] 20:35 Zničeno ve vteřině 14 [i] 21:00 Z ráje do pekla 9 [i] 21:55 Vyváznout živý: Nepokoje v alabamské věznici [i] 22:50 Strašení: Prokletí [i] 23:45 Bořiči mýtů: 2. hodina s lepicí páskou [i] 00:40 Zničeno ve vteřině 13 [i] 01:10 Zničeno ve vteřině 14 [i] 01:40 Z ráje do pekla 9 [i] 02:40 Vyváznout živý: Nepokoje v alabamské věznici [i] 03:40 Strašení: Prokletí [i] 04:35 Jak se to dělá: Keramické dlaždičky, matky, ocelová kování a skateboardy [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Šaráda [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Autíčka: Animovaný seriál pro děti 19/26 09:30 Okouzlení I 18/20 [i] 10:25 McLeodovy dcery III: Řetězová reakce 14/30 [i] 11:10 Všechnopárty [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:05 Bylo nás šest: Období zkoušek 6/6 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 16:00 Kouzelná školka [i] 16:30 Včelka Mája: Mája a světluška 12/104 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Kolo plné hvězd [i] 21:00 Suma sumárum aneb Kde jsou mé peníze [i] 21:30 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:15 The Pacific 2/10 [i] 23:10 Profesionálové: Odpadlík 19/57 [i] 00:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:10 Přežít! [i] 01:00 Film o seriálu Vyprávěj [i] 01:15 Dobré ráno s Jedničkou 03:40 AZ-kvíz [i] 04:05 Suma sumárum aneb Kde jsou mé peníze [i] 04:35 Na letním bytě [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Vzduch je naše moře [i] 05:15 Kam zmizel ten starý song [i] 06:00 Knižní svět [i] 06:30 proStory [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Tiger Woods - pád hvězdy [i] 08:50 S veterány na Seč [i] 09:10 Československý filmový týdeník 1958 [i] 09:20 Kultura s Dvojkou [i] 09:35 Osobnost na Dvojce [i] 09:40 Inventura Febia: Emil Zátopek a [i] 10:15 Na plovárně s Petrem Hlaváčkem [i] 10:35 Haiti bez naděje? [i] 11:30 České kořeny ve Švédsku [i] 12:30 Ta naša kapela [i] 13:05 CERN neboli Továrna na absolutno [i] 14:05 Vesnicopis [i] 14:30 Živě se Zuzanou Burešovou [i] 14:31 Rodina a já [i] 14:55 Teleapatyka [i] 15:05 Diagnóza [i] 15:25 Báječný svět k nepřežití [i] 15:50 Nejlepší česká škola [i] 16:25 Rodinné křižovatky [i] 17:00 Interpelace [i] 17:55 Ushuaia 11/26 [i] 18:20 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Až budu mrtvá, vzbuď mě 7/80 [i] 18:50 Kultura s Dvojkou [i] 19:10 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:20 Osobnost na Dvojce [i] 19:30 Poklady světa [i] 19:40 Rauma [i] 20:00 Český sen [i] 21:00 Ta naše povaha česká [i] 21:30 Osobnost na Dvojce [i] 21:35 Filmopolis [i] 22:30 Krásný ztráty [i] 23:10 Blues ze Staré Pekárny: Jan [i] 23:40 Ať to vypadá jako nehoda [i] 01:10 The Midnite Follies Orchestra [i] 02:05 Divadlo žije! [i] 02:35 Ladí neladí [i] 03:25 Kavárnička dříve narozených [i] 04:25 Muž víry, touhy a naděje [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 139 [i] 09:30 Krysouni [i] 11:25 Co mám na tobě ráda IV 16 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Walker Texas Ranger VII 25 [i] 13:45 Smallville VIII 22 [i] 14:40 Gilmorova děvčata V 19 [i] 15:40 Dva a půl chlapa: Žádný čichání ani balení [i] 16:00 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VIII: Astoria Helen 6 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Odložené případy VI: Vnitřní hlas 18 [i] 18:30 Ulice 2039 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Čistý svědomí 284 [i] 21:25 Kriminálka Miami VIII: Vzplanutí hvězdy 12 [i] 22:25 Noční Televizní noviny [i] 23:05 Kobra: * [i] 00:50 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VIII: Vyvraždění 20 [i] 01:40 Novashopping 02:15 Walker Texas Ranger VII: Svatební zvony - 2.část [i] 03:10 DO-RE-MI [i] 04:00 Stefanie VIII 8, 9 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:25 M*A*S*H 176 [i] 09:10 Prostřeno! [i] 10:05 To je vražda, napsala XII: Duch Nan 1/2 4 [i] 11:05 Diagnóza vražda VIII: Nebezpečný tanec 17 [i] 12:05 Policie Hamburk II: Franzi v nesnázích 19 [i] 13:05 Odpadlík I: Valeriina píseň 14 [i] 14:05 Kutil Tim VIII: Kouzelný Halloween 6 [i] 14:35 Můj přítel Monk II: Pan Monk jde do cirkusu 4 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Útesy lásky [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Bubo bubo [i] 21:20 Ano, šéfe! [i] 22:25 Hawaii 5-0: Velvyslancovy dcery 5 [i] 23:25 Nikdo není dokonalý [i] 00:40 Druhá šance [i] 02:35 Volejte Věštce [i] 04:20 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Smiechoty [i] 05:45 Skrytá vášeň 56/188 [i] 06:30 Cigánske srdce 45/218 [i] 07:15 Sudkyňa Hatchettová I. 75/175 [i] 08:00 Zajtrajšie noviny II. 12/22 [i] 08:50 Rodinná kliatba 9/110 [i] 10:00 Ulica III. 59/259 [i] 10:50 Veštiareň [i] 11:50 V objatí hodvábu 33-34/200 [i] 13:10 Sudkyňa Hatchettová II. 82-83/125 [i] 14:10 Rebeli I. 22/215 [i] 15:10 Dr. Oz I. 6/174 [i] 16:10 Cigánske srdce 46/218 [i] 17:05 Skrytá vášeň 57/188 [i] 18:05 Rodinná kliatba 10/110 [i] 19:00 Rebeli I. 23/215 [i] 20:00 O.C. California I. 26/27 [i] 21:00 V objatí hodvábu 35-36/200 [i] 23:00 Zajtrajšie noviny II. 13/22 [i] 00:00 Frasier X. 1/24 [i] 00:25 O.C. California I. 26/27 [i] 01:15 Frasier X. 1/24 [i] 01:35 Sudkyňa Hatchettová II. 82-83/125 [i] 02:15 Ulica III. 59/259 [i] 03:00 Rodinná kliatba 10/110 [i] 03:50 Lampáreň [i] 04:05 L.O.V.E. [i] 04:40 Smiechoty [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Film o filmu: Czech Made Man [i] 05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Můj soused zabiják 2 [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Dračí doupě 2 [i] 14:00 Breakdance-girl [i] 15:40 Obávaný bojovník [i] 17:30 Na hraně [i] 19:10 Hollywood Sever [i] 20:50 Kráčející skála [i] 22:15 Hra o čas [i] 00:00 Noc ztracených [i] 01:35 Čekání znamená smrt 1. [i] 03:10 Čekání znamená smrt 2. [i] 04:50 Film o filmu: Pokoj v duši [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Jezdectví [i] 09:15 Olympiáda [i] 09:30 Cyklistika [i] 10:30 Snooker [i] 12:00 Cyklistika [i] 13:15 Cyklistika [i] 14:30 Skoky na lyžích [i] 16:00 Letní biatlon [i] 18:00 Motorismus [i] 19:00 Motorismus [i] 20:00 Bojové sporty [i] 21:00 Bojové sporty [i] 23:00 Clash time [i] 23:05 Wrestling [i] 23:35 Clash Time [i] 23:40 Wrestling [i] 00:40 Letní biatlon [i] 01:30 závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:15 Sladký život v Orange County 2 10 [i] 06:20 Vraždy v Midsomeru 5: Vražda v den svatého Malleyeho 4 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 2: Velký zářez 9 [i] 09:20 Diagnóza vražda 7: Nejsmolnější svobodný v L.A. 18 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 6: Talent pro život 1 [i] 12:20 Detektiv Nash Bridges 2: Hitparáda 10 [i] 13:20 Walker Texas Ranger 5: V utajení 18 [i] 14:20 Diagnóza vražda 7: Místo odpočinku 19 [i] 15:20 Vraždy v Midsomeru 6: Smrt a sny 2 [i] 17:20 Pohotovost 1: 18. díl 18 [i] 18:20 Walker Texas Ranger 5: Hrdinové všedního dne 19 [i] 19:20 Detektiv Nash Bridges 2: Země zaslíbená 11 [i] 20:20 Pohotovost 1: 19. díl 19 [i] 21:20 PREMIÉRA Únos letadla [i] 23:10 3000 mil na útěku