Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Apríl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 4 svadby [i] 09:25 Kobra 11 VIII. 2/14 [i] 10:25 Tajomstvo strateného meča [i] 12:10 Bez stopy III. 1/23 [i] 13:05 Odložený prípad IV. 24/24 [i] 14:00 Rýchle Televízne noviny [i] 14:05 Monk II. 8/16 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Teória veľkého tresku II. 5/23 [i] 15:30 Krok za krokom VI. 7/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Myšlienky vraha V. 20/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 4 svadby [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 155/180 [i] 21:00 Ordinácia v ružovej záhrade V. [i] 22:05 Adela show [i] 22:45 Nočné Televízne noviny [i] 23:15 Mentalista II. 19/23 [i] 00:10 Vražedná posadnutosť [i] 01:50 Ničivé zemetrasenie [i] 03:15 Flash Gordon 7/22 [i] 04:00 Kobra 11 VIII. 2/14 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Sladká Valentína 142/178 [i] 06:30 Udalosti ČT [i] 07:05 Slovensko dnes [i] 07:15 Správy STV [i] 07:30 Góly - body - sekundy [i] 07:45 Vojna kuchárov [i] 08:10 5 proti 5 [i] 08:55 Reportéri [i] 09:25 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 10:15 Komisárka: Korina 11/26 [i] 11:10 Sila lásky III. 157/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Bumerang [i] 12:55 Nie si sama: Žena pri koňoch [i] 13:30 Sladká Valentína 143/178 [i] 14:20 Divoký anjel 11/270 [i] 15:10 Sudkyňa Amy: Nárok na premenu 53 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:05 SOS [i] 17:35 5 proti 5 [i] 18:20 Sila lásky V. 11/274 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Chodili sme spolu [i] 21:00 GYMPEL.TV: Američanka 2/13 [i] 22:05 Nočné správy STV [i] 22:15 Počasie [i] 22:18 Góly - body - sekundy [i] 22:25 Obete a tí druhí [i] 22:55 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VI. 18/22 [i] 23:35 Komisárka: Korina 11/26 [i] 00:25 Sudkyňa Amy: Nárok na premenu 53 [i] 01:10 Bumerang [i] 01:50 Chodili sme spolu [i] 02:40 Obete a tí druhí [i] 03:05 Správy STV o 16:00 [i] 03:25 Góly - body - sekundy [i] 03:35 Cirkus, Cirkus 2010 [i] 04:25 Sila lásky III. 157/244 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Pre materské školy: Zlatá panna zo zlatého vajca [i] 09:25 Poklady Slovenska 2002: Loďou po Tise [i] 09:35 Fokus - práca [i] 10:20 Športové ozveny [i] 10:50 Rieky sveta: Kolorádo, rieka hornín 3/7 [i] 11:25 Slováci v Bihore [i] 11:55 Kvarteto [i] 12:20 Živá panoráma [i] 12:50 Klenotnica: Zo Šariša [i] 13:25 VAT [i] 13:55 Cesty nádeje [i] 14:30 Medicína - Hrudníková chirurgia [i] 15:35 Orientácie [i] 16:10 Môj príbeh: Bol som narkoman [i] 16:25 Národnostný magazín: Bulharský [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:30 Medzinárodný terorizmus po roku 1945: IRA 3/26 [i] 18:00 Občan za dverami [i] 18:30 Večerníček: Tri svište 1/7 [i] 18:40 Fokus - zdravie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Správy - Hírek [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Každý týždeň sedem dní [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Polícia [i] 22:10 Večer na tému [i] 23:40 Autosalón [i] 00:00 Udalosti ČT [i] 00:35 Správy - Hírek [i] 00:40 Správy STV [i] 00:55 Záznam zo zasadnutia NR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela I. 10 [i] 05:55 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:10 KRIMI 07:35 NOVINY TV JOJ 08:00 Súdna sieň: Americké šaty [i] 09:00 Panelák VIII.: „Žiadna Amerika“ 25 [i] 10:00 Náš nový dom II. 6 [i] 11:00 Profesionáli: Vražda 10 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti II. 17 [i] 14:00 Bostonské zločiny II. 27/27 [i] 14:55 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 8 [i] 15:50 Takešiho hrad I. [i] 16:20 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela I. 11 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Kutyil a.s. 12 [i] 18:00 Súdna sieň: Kamarát sviniar [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VIII.: Hotel 26 [i] 21:15 Mama, ožeň ma! - Týždeň tretí [i] 22:30 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 3 [i] 23:30 Kosti II. 17 [i] 00:30 Špeciálne komando IV. 10 [i] 01:15 Mama, ožeň ma! - Týždeň tretí [i] 02:15 C.S.I.: Kriminálka New York VII. 3 [i] 02:55 Náš nový dom II. 6 [i] 03:40 Tru Calling 16 [i] 04:25 Bostonské zločiny II. 27/27 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Kojak V. 13 [i] 06:30 Doktorka Quinnová 105,106 [i] 08:00 Matlock IV. 7,8 [i] 10:00 Esmeralda 106,107 [i] 12:00 M*A*S*H 100,101 [i] 13:00 Panelák VIII.: „Žiadna Amerika“ 25 [i] 14:00 Simpsonovci XIV. 7 [i] 14:30 Futurama III. 11 [i] 15:00 18 kolies spravodlivosti I. 10 [i] 16:00 Knight Rider 58 [i] 17:00 M*A*S*H 100,101 [i] 18:00 VyVolení [i] 18:45 Takešiho hrad I. 9 [i] 19:15 Simpsonovci XIV. 8 [i] 19:45 Futurama III. 12 [i] 20:15 Ice Road Truckers I. 3 [i] 21:15 Originály na cestách I. 3 [i] 22:15 Život po ľuďoch 8 [i] 23:15 Stratené dôkazy 18 [i] 00:15 VyVolení [i] 00:45 Ice Road Truckers I. 3 [i] 01:30 Originály na cestách I. 3 [i] 02:15 Knight Rider 58 [i] 03:00 Kojak V. 13 [i] 03:45 Matlock IV. 7,8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Pán času 1/13 [i] 07:00 The Amazing Race Asia II. 8/14 [i] 08:05 Advokáti 6/34 [i] 09:05 Ochránce III. 12/23 [i] 10:05 Námořní vyšetřovací služba II. 2/23 [i] 11:00 Černý anděl II. 14/21 [i] 12:00 Battlestar galactica IV. 6/22 [i] 13:00 Pán času 2/13 [i] 14:00 The Amazing Race Asia II. 9/14 [i] 15:05 Advokáti 7/34 [i] 16:00 Ochránce III. 13/23 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba II. 3/23 [i] 18:00 Černý anděl II. 15/21 [i] 19:00 Battlestar galactica IV. 7/22 [i] 20:00 Posel ztracených duší V. 8/22 [i] 21:00 Podfukáři II. 4/6 [i] 22:10 CSI: New York VII. 3/22 [i] 23:10 Wallander II. 1/3 [i] 00:55 True Blood - Pravá krev II.: Přede mnou nový svět 10/12 [i] 01:50 Podfukáři II. 4/6 [i] 02:45 CSI: New York VII. 3/22 [i] 03:30 True Blood - Pravá krev II.: Přede mnou nový svět 10/12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Nejvyšší pozdvižení [i] 06:00 Pátá rychlost 7 [i] 06:25 Špinavé práce: Sběrač mořských hub [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Vyrážíme [i] 08:10 Bořiči mýtů: Lahve - nebezpečné zbraně [i] 09:05 Mimořádné projekty: NASA [i] 10:00 Jak to dělají?: Vesmírný let/ Horská dráha/ Kulečníkové stoly [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 14 [i] 10:55 Nutné k přežití: Poušť Baja [i] 11:50 Opravna vraků: Gangsterská kára pro Martina Kempa - část 2 [i] 12:45 Tuning v Berlíně: Super policejní auto [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro oblíbenou kapelu OCC [i] 14:35 Špinavé práce: Odkorňování cedrů [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Hry s čísly [i] 16:25 Bořiči mýtů: Pod přísnou kontrolou [i] 17:20 Mimořádné projekty: NASA [i] 18:15 Nutné k přežití: Jižní státy [i] 19:10 Jak se to dělá: Kartáče, tabule, uzený losos a zipy [i] 19:40 Jak to dělají?: Hydroelektrická hráz/Mikročipy [i] 20:05 Superstroje: Stroje pro destrukci a demolici [i] 21:00 Tvůrci bionických lidí [i] 21:55 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Korejský expres [i] 22:50 Kde je limit?: Limuzína [i] 23:45 Bořiči mýtů: Pod přísnou kontrolou [i] 00:40 Superstroje: Stroje pro destrukci a demolici [i] 01:40 Tvůrci bionických lidí [i] 02:40 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Korejský expres [i] 03:40 Kde je limit?: Limuzína [i] 04:35 Jak se to dělá: Kartáče, tabule, uzený losos a zipy [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kolo plné hvězd [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Autíčka: Animovaný seriál pro děti 17/26 09:30 Okouzlení I 16/20 [i] 10:25 McLeodovy dcery III: Otcovy hříchy 12/30 [i] 11:10 Reportéři ČT [i] 11:50 Volba [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:05 Bylo nás šest: Výhra 4/6 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 16:00 Kouzelná školka [i] 16:30 Včelka Mája: Mája a žába 10/104 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Hodinový manžel [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Malý pitaval z velkého města [i] 21:05 Na cestě po Sanfranciském zálivu [i] 21:35 Pokondr live [i] 22:20 POLOŠERO - NEPŘÍTEL STÁTU [i] 22:50 Kriminálka Paříž: Všude s tebou 38/62 [i] 23:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:45 Opožděná vražda [i] 00:45 O četnících a humoreskách [i] 01:45 Dobré ráno s Jedničkou 04:10 AZ-kvíz [i] 04:35 Zajímavosti z regionů [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Příště u Vás z Citice u Sokolova 06:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 06:30 Na hranici tradic [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Budoucnost vody: Nová nejistota 2/3 [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1958 [i] 09:15 Kultura s Dvojkou [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 20 vteřin štěstí [i] 10:40 Počesku [i] 10:50 Jmenuji se Sára [i] 12:30 Příště u Vás z Makova u Klatov ... tentokrát s Borovankou . Scénář M. Vaněk. Kamera [i] 13:15 Náš venkov [i] 13:35 Evropa dnes [i] 14:00 Hledám práci [i] 14:30 Živě s Janem Kovaříkem [i] 14:33 Na hranici tradic [i] 15:00 Zapomenuté výpravy [i] 15:30 Evropa a já [i] 15:50 České kořeny ve Švédsku [i] 16:50 Klíč [i] 17:20 Ochránce [i] 17:50 Cestománie [i] 18:20 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Pomsta 5/80 [i] 18:50 Kultura s Dvojkou [i] 19:10 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:20 Osobnost na Dvojce [i] 19:30 Ushuaia 11/26 [i] 20:00 Kramerová versus Kramer [i] 21:40 Osobnost na Dvojce [i] 21:45 Město dabingu a staletá historie [i] 22:15 Inventura Febia: Emil Zátopek a [i] 22:50 Ze závislosti do nezávislosti [i] 23:15 Q [i] 23:40 Čtyři minuty ¨ [i] 01:35 Slzy Konga [i] 02:15 Ladí neladí [i] 03:10 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 03:20 Kavárnička dříve narozených [i] 04:10 Uchem jehly [i] 04:35 Kultura.cz [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:10 Ženatý se závazky 137 [i] 09:40 Zbořené mosty [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Walker Texas Ranger VII 23 [i] 13:45 Smallville VIII 20 [i] 14:40 Gilmorova děvčata V 17 [i] 15:40 Dva a půl chlapa: Šatnu si pamatuju, tebe ne [i] 16:00 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VIII: V odborné péči 4 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Odložené případy VI: Šakalové 16 [i] 18:30 Ulice 2037 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Ruská ruleta 283 [i] 21:30 Víkend: Život je psina [i] 22:25 Noční Televizní noviny [i] 23:05 48 hodin [i] 01:00 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VIII: Zodpovědnost 18 [i] 01:50 Novashopping 02:25 Walker Texas Ranger VII: Rozloučení se svobodou [i] 03:35 Lenssen & spol.: Chladnokrevná chamtivost [i] 04:00 Stefanie VIII 4, 5 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:25 M*A*S*H 174 [i] 09:10 Prostřeno! [i] 10:05 To je vražda, napsala XII: Otřesy v Aspenu 2 [i] 11:05 Diagnóza vražda VIII: Svobodní otcové 15 [i] 12:05 Policie Hamburk II: Strach 17 [i] 13:05 Odpadlík I: Řev džungle 12 [i] 14:05 Kutil Tim VIII: Taylor na to má 4 [i] 14:35 Můj přítel Monk II: Pan Monk jede do Mexika 2 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Rozervaná srdce [i] 17:40 Minuty regionu 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Nikdo není dokonalý [i] 21:20 Soukromá dramata [i] 22:15 Sběratelé kostí IV: Kostra na kříži 21 [i] 23:15 Myšlenky zločince V: Vraždy na zakázku 3 [i] 00:10 Nedokonalé zločiny IV: Tíha tradice 4 [i] 01:25 Volejte Věštce [i] 03:30 Nedokonalé zločiny IV: Tíha tradice 4 [i] 04:30 Svět 2011 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Smiechoty [i] 05:35 Skrytá vášeň 54/188 [i] 06:25 Cigánske srdce 43/218 [i] 07:15 Sudkyňa Hatchettová I. 73/175 [i] 07:55 Veronika Marsová I. 22/22 [i] 08:45 Rodinná kliatba 7/110 [i] 09:50 Ulica III. 57/259 [i] 10:40 Veštiareň [i] 11:40 Sabrina - mladá čarodejnica IV. 9-10/22 [i] 12:30 Gossip Girl II. 6/25 [i] 13:15 Sudkyňa Hatchettová II. 78-79/125 [i] 14:20 Rebeli I. 20/215 [i] 15:15 Tisíc a jedna noc 154/180 [i] 16:15 Cigánske srdce 44/218 [i] 17:10 Skrytá vášeň 55/188 [i] 18:05 Rodinná kliatba 8/110 [i] 19:00 Rebeli I. 21/215 [i] 20:00 O.C. California I. 24/27 [i] 21:00 V objatí hodvábu 31-32/200 [i] 22:50 Zajtrajšie noviny II. 11/22 [i] 23:50 Frasier IX. 23/24 [i] 00:20 O.C. California I. 24/27 [i] 01:10 Frasier IX. 23/24 [i] 01:30 Sudkyňa Hatchettová II. 78-79/125 [i] 02:10 Ulica III. 57/259 [i] 02:55 Rodinná kliatba 8/110 [i] 03:40 V tieni [i] 03:55 Lampáreň [i] 04:30 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Vysoká hra [i] 08:55 Teleshopping 12:05 George Washington [i] 13:45 Střelba na psy [i] 15:50 Ztraceni v lásce [i] 17:20 Johanka z Arku 1. [i] 19:05 Johanka z Arku 2. [i] 20:50 Julius Caesar 2. [i] 22:30 Past [i] 00:15 Experiment: Zombie [i] 01:35 Hooligans [i] 03:20 Ruská ruleta [i] 04:55 Film o filmu: Pokoj v duši [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:30 Cyklistika [i] 13:15 Cyklistika [i] 14:00 Cyklistika [i] 17:00 Snooker [i] 19:00 Fotbal [i] 20:00 Box [i] 21:00 Box [i] 23:00 Motorismus [i] 23:15 Motorismus [i] 23:45 Motorismus [i] 00:45 Jezdectví [i] 01:15 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:15 Sladký život v Orange County 2 8 [i] 06:20 Vraždy v Midsomeru 5: Červ v květu 2 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 2: Dokud nás smrt nerozdělí 2 [i] 09:20 Diagnóza vražda 7: Vražda na dálku 16 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 5: Vraždy zvoníků 3 [i] 12:20 Detektiv Nash Bridges 2: Zvěrokruh 8 [i] 13:20 Walker Texas Ranger 5: Křižák 16 [i] 14:20 Diagnóza vražda 7: Učitelova schovanka 17 [i] 15:20 Vraždy v Midsomeru 5: Vražda v den svatého Malleyeho 4 [i] 17:20 Pohotovost 1: 16. díl 16 [i] 18:20 Walker Texas Ranger 5: V rukou božích 17 [i] 19:20 Detektiv Nash Bridges 2: Velký zářez 9 [i] 20:20 Pohotovost 1: 17. díl 17 [i] 21:20 Dědictví strachu [i] 23:10 Žiješ jednou, zemřeš dvakrát [i] 01:00 Walker Texas Ranger 5: V rukou božích 17 [i] 02:00 Být Erikou 3: Být Adamem 5 [i] 03:00 Sladký život v Orange County 2 7