Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:20 Bez servítky - FARMA ŠPECIÁL [i] 09:20 Kobra 11 VIII. 1/14 [i] 10:20 Jesse Stone: Dokonalý zločin [i] 12:00 Odložený prípad IV. 23/24 [i] 12:55 Čarodejnice II. 22/22 [i] 13:50 Rýchle Televízne noviny [i] 13:55 Monk II. 7/16 [i] 14:50 Rýchle Televízne noviny [i] 14:55 Teória veľkého tresku II. 4/23 [i] 15:20 Susedia [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Myšlienky vraha V. 19/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 4 svadby [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tisíc a jedna noc 154/180 [i] 21:10 Zita na krku [i] 21:55 Partička [i] 22:35 Nočné Televízne noviny [i] 23:05 Žralok útočí: Ľudožrút [i] 00:55 Kung Fu zabijak [i] 02:30 Kung Fu zabijak 2 [i] 03:55 Kobra 11 VIII. 1/14 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Mačacia slečna [i] 06:30 Udalosti ČT [i] 07:00 Správy STV [i] 07:15 Na ceste: Na ceste po Krakove [i] 07:40 Slovensko v obrazoch [i] 08:00 Svet v obrazoch [i] 08:35 Vojna kuchárov [i] 09:00 Fenomén Junior [i] 09:35 Tandemy [i] 10:10 Komisárka: Zlí susedia 10/26 [i] 11:05 Sila lásky III. 156/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Bumerang [i] 12:55 Nie si sama: Podnikateľky [i] 13:30 Sladká Valentína 142/178 [i] 14:20 Divoký anjel 10/270 [i] 15:10 Sudkyňa Amy: Imbroglio 52 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:05 SOS [i] 17:35 5 proti 5 [i] 18:20 Sila lásky V. 10/274 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Láska pre pokročilých [i] 21:35 Reportéri [i] 22:05 Nočné správy STV [i] 22:15 Počasie [i] 22:18 Góly - body - sekundy [i] 22:25 Genesis: Zrodenie vraha: Strom života 10/22 [i] 23:25 Komisárka: Zlí susedia 10/26 [i] 00:15 Sudkyňa Amy: Imbroglio 52 [i] 01:00 Bumerang [i] 01:45 Láska pre pokročilých [i] 03:10 Genesis: Zrodenie vraha: Strom života 10/22 [i] 04:10 Sila lásky III. 156/244 [i] 04:55 Sila lásky V. 10/274 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extr@ german [i] 08:55 Hádaj, kto nás pozval? [i] 09:35 Poklady Slovenska 2002: Čergovské zruby [i] 09:45 Pohľad za zrkadlo [i] 10:45 Cesty nádeje [i] 11:20 Zdravie v Európe: Tretí vek [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:50 Na ľudovú nôtu 2002: Zvonce v živote človeka [i] 13:20 Umenie 2011: Divadlo a tanec [i] 13:45 Kinorama [i] 14:15 Autosalón [i] 14:40 Odpískané [i] 15:30 Magazín Ligy majstrov [i] 16:00 Športové ozveny [i] 16:25 Rómsky magazín [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:30 Rieky sveta: Kolorádo, rieka hornín 3/7 [i] 18:00 VAT [i] 18:30 Večerníček: Škriatkove dobrodružstvá 7/7 [i] 18:40 Fokus - práca [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Správy - Hírek [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Diagnóza: Karcinom pľúc [i] 20:20 Medicína - Hrudníková chirurgia [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Papierový vojak [i] 23:50 Udalosti ČT [i] 00:20 Správy - Hírek [i] 00:30 Správy STV [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 TOP STAR [i] 05:50 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI 07:30 NOVINY TV JOJ 08:00 Súdna sieň: Cudzinec [i] 09:00 Panelák VIII.: Bobrík mlčanlivosti 24 [i] 10:00 Náš nový dom II. 5 [i] 11:00 Profesionáli: Dušičky 9 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti II. 16 [i] 14:00 Bostonské zločiny II. 26 [i] 14:55 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 10 [i] 15:50 Takešiho hrad I. [i] 16:20 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela I. 10 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Kutyil a.s. 11 [i] 18:00 Súdna sieň: Deti bezdomovcov [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VIII.: „Žiadna Amerika“ 25 [i] 21:15 Hoď svišťom: Poľovačka na hríby [i] 22:00 Profesionáli na MISS Topoľčany 15 [i] 22:50 Po stopách svišťa [i] 23:00 Californication - Orgie v Kalifornii I. 3 [i] 23:45 Pláž [i] 01:55 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 8 [i] 02:40 Náš nový dom II. 5 [i] 03:25 Tru Calling 15 [i] 04:00 Californication - Orgie v Kalifornii I. 3 [i] 04:30 Kutyil a.s. 11 [i] 04:55 Hoď svišťom: Poľovačka na hríby [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Kojak V. 12 [i] 06:30 Doktorka Quinnová 103,104 [i] 08:00 Matlock IV. 5,6 [i] 10:00 Esmeralda 104,105 [i] 12:00 M*A*S*H 98,99 [i] 13:00 Panelák VIII.: Bobrík mlčanlivosti 24 [i] 14:00 Simpsonovci III. 9 [i] 14:30 Šokujúce zábery 7 [i] 15:00 18 kolies spravodlivosti I. 9 [i] 16:00 Knight Rider 57 [i] 17:00 M*A*S*H 98,99 [i] 18:00 VyVolení [i] 18:45 Takešiho hrad I. 8 [i] 19:15 Simpsonovci XIV. 7 [i] 19:45 Futurama III. 11 [i] 20:15 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 12 [i] 21:15 C.S.I.: Kriminálka New York I. 12 [i] 22:15 Ochrana svedkov II. 4 [i] 23:00 Mravnostné oddelenie II. 16/16 [i] 00:00 VyVolení [i] 00:40 C.S.I.: Kriminálka Miami II. 12 [i] 01:20 C.S.I.: Kriminálka New York I. 12 [i] 02:00 Ochrana svedkov II. 4 [i] 02:45 Mravnostné oddelenie II. 16/16 [i] 03:30 Knight Rider 57 [i] 04:15 Matlock IV. 5,6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Joan z Arkádie II. 22/22 [i] 07:00 The Amazing Race Asia II. 7/14 [i] 08:05 Advokáti 5/34 [i] 09:05 Ochránce III. 11/23 [i] 10:05 Námořní vyšetřovací služba II. 1/23 [i] 11:00 Černý anděl II. 13/21 [i] 12:00 Battlestar galactica IV. 5/22 [i] 13:00 Pán času 1/13 [i] 14:00 The Amazing Race Asia II. 8/14 [i] 15:05 Advokáti 6/34 [i] 16:05 Ochránce III. 12/23 [i] 17:05 Námořní vyšetřovací služba II. 2/23 [i] 18:00 Černý anděl II. 14/21 [i] 19:00 Battlestar galactica IV. 6/22 [i] 20:00 Posel ztracených duší V. 7/22 [i] 21:00 Boj o čas III. 9/22 [i] 22:00 Post Mortem II. 8/9 [i] 23:00 Obhájci 10/18 [i] 00:00 Posel ztracených duší V. 7/22 [i] 01:00 Boj o čas III. 9/22 [i] 01:55 Post Mortem II. 8/9 [i] 02:45 Obhájci 10/18 [i] 03:30 Námořní vyšetřovací služba II. 2/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Tyson, jak ho neznáte 3 [i] 06:00 Pátá rychlost 6 [i] 06:25 Špinavé práce: Znalec borůvek [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: V pořádku se vraťte! [i] 08:10 Bořiči mýtů: Únik v autě tajného agenta [i] 09:05 Mimořádné projekty: Abu Dhabi [i] 10:00 Jak to dělají?: Stadion ve Phoenixu/ Mrakodrap Trade Tower v Las Vegas/ Surfování [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 13 [i] 10:55 Nutné k přežití: Kruh ohně - část 2 [i] 11:50 Opravna vraků: Gangsterská kára pro Martina Kempa - část 1 [i] 12:45 Opravna vraků: Muzejní exemplář [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro indiánský kmen Saginaw Chippewa [i] 14:35 Špinavé práce: Sběrač mořských hub [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Vyrážíme [i] 16:25 Bořiči mýtů: Lahve - nebezpečné zbraně [i] 17:20 Mimořádné projekty: Abu Dhabi [i] 18:15 Nutné k přežití: Poušť Baja [i] 19:10 Jak se to dělá: Brusné kotouče, kompost, žaluzie a mléko [i] 19:40 Jak to dělají?: Dopravní letadla/řetězová pila [i] 20:05 Sám v divočině 4 [i] 21:00 Nejsmrtelnější úlovek: Stáří a zrada [i] 21:55 Téměř jsem to nepřežil: Přežil jsem útok žraloka [i] 22:50 Američtí dřevorubci: Krev a zelenáči [i] 23:45 Bořiči mýtů: Lahve - nebezpečné zbraně [i] 00:40 Sám v divočině 4 [i] 01:40 Nejsmrtelnější úlovek: Stáří a zrada [i] 02:40 Téměř jsem to nepřežil: Přežil jsem útok žraloka [i] 03:40 Američtí dřevorubci: Krev a zelenáči [i] 04:35 Jak se to dělá: Brusné kotouče, kompost, žaluzie a mléko [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Klíče [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Autíčka: Animovaný seriál pro děti 16/26 09:30 Okouzlení I 15/20 [i] 10:25 McLeodovy dcery III: Recidivistky 11/30 [i] 11:10 Stopařka [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:05 Bylo nás šest: Málo štědré Vánoce 3/6 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 16:00 Kouzelná školka [i] 16:30 Včelka Mája: Mája a žížala 9/104 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kuchařská pohotovost [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Četnické humoresky: Majlant 27/39 [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:15 Přežít! [i] 23:10 Na stopě [i] 23:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:40 Místo činu [i] 01:10 POLOŠERO - KNĚŽKY LÁSKY [i] 01:40 Dobré ráno s Jedničkou 04:10 AZ-kvíz [i] 04:35 Z metropole [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Babylon [i] 05:30 Příběhy předmětů [i] 06:00 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých 4/10 [i] 06:20 Divnopis [i] 06:30 Heydrich - konečné řešení: Šálek anglického čaje 3/44 [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Kamera na cestách: Objevování: Afriky 3/5 [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1958 [i] 09:15 Vášeň sběratelská [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Nezdařené přistání [i] 10:30 Pevnosti: Slavonice [i] 10:55 Biblické příběhy [i] 12:30 Dostaveníčko v Lednici [i] 13:10 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 13:35 Vzduch je naše moře [i] 13:50 Hledání ztraceného času: Minuty republiky 5 [i] 14:15 Československý filmový týdeník 1961 850/2379 [i] 14:30 Živě s Václavem Žmolíkem [i] 14:35 Historické minipříběhy a kuriozity [i] 14:55 Příběhy předmětů [i] 15:35 Vášeň sběratelská [i] 15:55 Buddha 2/2 [i] 16:55 Velký útěk [i] 17:50 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých 5/10 [i] 18:20 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Nezajištěné okno 4/80 [i] 18:50 Kultura s Dvojkou [i] 19:10 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:20 Osobnost na Dvojce [i] 19:30 Počesku [i] 19:40 Náš venkov [i] 20:00 Čtyřicet dva atentátů na Hitlera [i] 20:55 Pevnosti: Hanička [i] 21:15 Osobnost na Dvojce [i] 21:20 Historie.cs [i] 22:20 Všechny polohy lásky [i] 00:05 Abbey Road: Live II: Stereophonics, Colbie Caillat a 4/12 [i] 00:55 Komediograf [i] 01:30 Kultura.cz [i] 02:00 Q [i] 02:25 Evropa dnes [i] 02:55 Ladí neladí [i] 03:45 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 03:55 Kavárnička dříve narozených [i] 04:35 Osudové okamžiky [i] 04:55 Vesnicopis [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 136 [i] 09:30 Fantom hlubin [i] 11:25 Co mám na tobě ráda IV 14 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Walker Texas Ranger VII 22 [i] 13:40 Smallville VIII 19 [i] 14:40 Gilmorova děvčata V 16 [i] 15:40 Dva a půl chlapa: Stará kámoška v novým vohozu [i] 16:00 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VIII: Krize identity 3 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Odložené případy VI: Program ochrany svědků 15 [i] 18:30 Ulice 2036 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Comeback: Holter [i] 20:40 Okresní přebor: Fanynka 3 [i] 21:20 Dr. House VII: Nepsaná dohoda 3 [i] 22:15 Noční Televizní noviny [i] 22:50 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IX: Především neškodit 5 [i] 23:45 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka 10 [i] 00:35 Žhavé kočky: * 11, 12 [i] 01:30 Novashopping 02:10 Poker Star [i] 03:05 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:25 M*A*S*H 173 [i] 09:10 Prostřeno! [i] 10:05 To je vražda, napsala XII: O nehet 1 [i] 11:05 Diagnóza vražda VIII: Vsaď život 14 [i] 12:05 Policie Hamburk II: Na ostří nože 16 [i] 13:05 Odpadlík I: Billy 11 [i] 14:05 Kutil Tim VIII: Zůstane to v rodině 3 [i] 14:35 Můj přítel Monk II: Pan Monk se vrací do školy 1 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Volání minulosti [i] 17:40 Minuty regionu 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů: Loupež 67 [i] 21:20 Rodinka: Teče nám do bot 3 [i] 22:05 Partička [i] 22:40 Anatomie lži II: Ilegální zápas [i] 23:40 Sběratelé kostí IV: Muž v budce [i] 00:40 Nedokonalé zločiny IV: Dokonalý plán 3 [i] 01:50 Volejte Věštce [i] 03:30 Nedokonalé zločiny IV: Dokonalý plán 3 [i] 04:25 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Lampáreň [i] 05:50 Skrytá vášeň 53/188 [i] 06:35 Cigánske srdce 42/218 [i] 07:20 Sudkyňa Hatchettová I. 72/175 [i] 08:05 Spýtaj sa Harriet 12/13 [i] 08:30 Rodinná kliatba 6/110 [i] 09:35 Ulica III. 56/259 [i] 10:30 Veštiareň [i] 11:30 Šéfkuchár bez čapice I. 23-24/52 [i] 12:25 Gossip Girl II. 5/25 [i] 13:10 Sudkyňa Hatchettová II. 76-77/125 [i] 14:10 Rebeli I. 19/215 [i] 15:05 Dr. Oz I. 5/174 [i] 16:05 Cigánske srdce 43/218 [i] 17:05 Skrytá vášeň 54/188 [i] 18:00 Rodinná kliatba 7/110 [i] 19:00 Rebeli I. 20/215 [i] 20:00 O.C. California I. 23/27 [i] 20:55 Danielle Steelová: Stratený domov [i] 22:40 Veronika Marsová I. 22/22 [i] 23:40 Frasier IX. 22/24 [i] 00:05 O.C. California I. 23/27 [i] 00:50 Danielle Steelová: Stratený domov [i] 02:15 Frasier IX. 22/24 [i] 02:35 Sudkyňa Hatchettová II. 76-77/125 [i] 03:15 Ulica III. 56/259 [i] 04:00 V tieni [i] 04:10 Lampáreň [i] 04:30 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Tři malá prasátka [i] 05:55 Upoutávky z vysílání Film+ 07:15 Ace Ventura Junior: Zvířecí detektiv [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Duše jako kaviár [i] 14:00 Rolling Stones [i] 16:20 Zelený drak [i] 18:20 George Washington [i] 20:00 Střelba na psy [i] 22:00 Ruská ruleta [i] 23:40 Hooligans [i] 01:25 Jack Frost 2.: Pomsta zmutovaného vraždícího sněhuláka [i] 03:00 Diamant 13 [i] 04:35 Doktor Martin a legenda o Cloutnu [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:40 Business Class [i] 08:45 Veslování [i] 10:00 Cyklistika [i] 11:45 Snooker [i] 13:30 Cyklistika [i] 17:30 Fotbal [i] 18:30 Strongest man [i] 19:30 Snooker [i] 20:45 Watts [i] 20:55 Clash time [i] 21:00 Wrestling [i] 21:30 Clash time [i] 21:35 Wrestling [i] 22:30 Bojové sporty [i] 23:30 Fotbal [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:15 Diagnóza vražda 7: Vražda na dálku 16 [i] 06:20 Vraždy v Midsomeru 5: Obchod se smrtí 1 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 1: Vrakoviště 14 [i] 09:20 Diagnóza vražda 7: Jakeovy ženy 15 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 5: Červ v květu 2 [i] 12:20 Detektiv Nash Bridges 2: Dokud nás smrt nerozdělí 2 [i] 13:20 Walker Texas Ranger 5: Řeč peněz 15