TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:50 Dobrodružstvá Jackieho Chana II. 11-12/39 [i] 06:30 Scooby Doo,ako sa máš I. 4/14 [i] 06:55 Malí Flintstonovci 8/26 [i] 07:15 Alf III. 21-22/25 [i] 08:10 Malá princezná [i] 10:00 LET´S DANCE [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:25 Lampáreň [i] 14:05 Magická posadnutosť [i] 16:15 Rýchle Televízne noviny [i] 16:20 Neublíž mojej dcére [i] 18:05 Rýchle Televízne noviny [i] 18:10 Susedia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 EXKLUZÍVNE: Všetko o Šeherezáde a Onurovi [i] 21:40 V mene kráľa [i] 00:10 Swordfish: Operácia Haker [i] 01:55 Viem, čo ste robili minulé leto 2 [i] 03:25 Údolie tieňov [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 ... a just! (dohoda možná): Prenájom bytu [i] 06:00 Autosalón [i] 06:25 Udalosti ČT [i] 06:55 Správy STV [i] 07:10 Góly - body - sekundy [i] 07:20 101 dalmatíncov 50/65 [i] 07:45 Rýchla rota Chipa a Dala 50/65 [i] 08:05 Maškrtníček [i] 08:34 Práva cestujúcich máte poruke - Strata batožiny [i] 08:35 Heidi: Vinceovo tajomstvo 16/26 [i] 09:05 Mačacia slečna [i] 10:30 Na ceste: Na ceste po Krakove [i] 10:55 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Agatha Christie : Poirot: Diabol pod slnkom [i] 14:45 Film pre pamätníkov: Nylonový mesiac [i] 16:15 Bud Bindi: Ide o všetko [i] 16:50 Pošta pre teba [i] 18:00 Fenomén Junior [i] 18:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:10 Poklady sveta: Macao, ostrov šťastia - Čína [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Zlomok sekundy 3/14 [i] 21:15 Vedľajšie účinky 2/2 [i] 22:45 Góly - body - sekundy [i] 22:55 Odpískané [i] 23:40 Agatha Christie : Poirot: Diabol pod slnkom [i] 01:20 Vedľajšie účinky 2/2 [i] 02:50 O 5 minút 12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:40 Zvieratá pomocníci: Štvornohé stroje 1/6 [i] 07:10 Národnostné správy [i] 07:15 Test magazín [i] 07:30 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Farmárska revue [i] 08:45 Zelená revue [i] 09:05 Najriskantnejšie technické operácie: 20 tonové oko 2/10 [i] 10:00 Pravoslávna sv.liturgia [i] 12:00 Slovo [i] 12:15 Orientácie [i] 12:40 Môj príbeh: Bol som narkoman [i] 15:30 On air [i] 15:45 Štúdio šport [i] 17:50 ME volejbal - muži [i] 20:20 Keno 10 [i] 20:25 Štúdio šport [i] 21:00 Basketbal ME - 2011 muži- Finále [i] 23:00 Kinorama [i] 23:30 Udalosti ČT [i] 00:00 Správy STV [i] 00:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Princezná Anastázia [i] 06:30 Mama, ožeň ma! - Týždeň druhý [i] 07:20 Blízko smrti [i] 08:00 Simpsonovci XIX. [i] 10:00 Stratené duše V. 13 [i] 11:00 Glee II. 2 [i] 12:00 Klamári III. 2 [i] 12:59 JOJKA V MESTE [i] 13:00 Spoveď nákupnej maniačky [i] 15:09 JOJKA V MESTE [i] 15:10 Plán pomsty [i] 17:15 TOP STAR [i] 18:19 JOJKA V MESTE [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ NAŽIVO Z BANSKEJ BYSTRICE 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT 2 [i] 22:15 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 10 [i] 23:15 Na hrane temnoty [i] 01:40 Plán pomsty [i] 03:15 Glee II. 2 [i] 04:00 Klamári III. 2 [i] 04:40 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 ČREPINY [i] 06:00 Siska 35,36/36 [i] 08:00 MacGyver 4,5 [i] 10:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT PLUS [i] 10:35 Legendárny motocykel Ural [i] 11:40 Stratené dôkazy 16 [i] 12:40 Telo ako zbraň 10 [i] 13:45 Simpsonovci III. 8 [i] 14:15 Šokujúce zábery 6 [i] 14:40 Nekonečná, nevystupovať! [i] 16:35 "Lásky jedné plavovlásky" [i] 18:15 Vyvolení - Týždenný súhrn [i] 19:15 Simpsonovci III. 9 [i] 19:45 Šokujúce zábery 7 [i] 20:15 Šesť medveďov s Cibulkom [i] 22:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT PLUS [i] 23:00 "Noc klavíristy" [i] 00:15 MacGyver 4,5 [i] 01:55 "Lásky jedné plavovlásky" [i] 03:10 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT PLUS [i] 03:40 Siska 35,36 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Umíte tančit? V. 13/37 [i] 07:00 Advokáti VII. 4/22 [i] 08:00 Advokáti VII. 5/22 [i] 09:00 Ztracený svět II.: Amazonky 2/22 [i] 10:00 Star Trek: Stanice Deep Nine II. 23/26 [i] 11:00 Star Trek: Stanice Deep Nine II. 24/26 [i] 12:00 Ztracený svět II.: Turistická sezóna 3/22 [i] 13:00 Pravěk útočí 6/6 [i] 14:00 Umíte tančit? V. 13/37 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba III. 17/24 [i] 16:00 Ochránce II. 18/24 [i] 17:00 Advokáti VII. 4/22 [i] 18:00 Advokáti VII. 5/22 [i] 19:00 Posel ztracených duší IV. 21/23 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba III. 18/24 [i] 21:00 Post Mortem II. 7/9 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA 19/24 [i] 23:00 Cena za lidskost II. 8/8 [i] 00:10 Internát III. 8/9 [i] 01:35 Námořní vyšetřovací služba III. 18/24 [i] 02:25 Námořní vyšetřovací služba LA 19/24 [i] 03:15 Cena za lidskost II. 8/8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Výroba prototypů: Automatická dodávka pizzy [i] 06:00 Pátá rychlost 5 [i] 06:25 Jak to dělají?: Ledoborec/Peníze/Bowlingové dráhy [i] 06:50 Jak to funguje: Brýle pro noční vidění/termostatický ventil/ozvěnový lokátor/piano [i] 07:15 Možné i nemožné 10 [i] 08:10 Bořiči mýtů: Šípomet [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 11 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 12 [i] 10:00 Mimořádné projekty: Americká metra [i] 10:55 Povolení vrtat 3 [i] 11:50 Špinavé práce s Peterem Schmeichelem: Itálie [i] 12:45 Nebezpečný úlovek – Lovci humrů: Hra na kočku a myš [i] 13:40 Bořiči mýtů: Šípomet [i] 14:35 Americký chopper: Motorka pro Esab [i] 15:30 Jízda: Velké autíčko [i] 16:25 Tyson, jak ho neznáte 3 [i] 17:20 V nejhorším případě: Selhání brzd auta/ fyzický útok [i] 17:50 V nejhorším případě: Uvězněn v extrémním chladu [i] 18:15 Říční příšery: Zabijáci z Amazonky [i] 19:10 Sám v divočině 3 [i] 20:05 Dvojí přežití: Nezdařilý výstup [i] 21:00 Obnovení: Přestavba Ground Zero 3 [i] 21:55 Obnovení: Přestavba Ground Zero 4 [i] 22:50 Hrůzné okamžiky 1 [i] 23:45 Únos a záchrana: Tým na záchranu rukojmích [i] 00:40 V nejhorším případě: Selhání brzd auta/ fyzický útok [i] 01:10 V nejhorším případě: Uvězněn v extrémním chladu [i] 01:40 Obnovení: Přestavba Ground Zero 3 [i] 02:40 Obnovení: Přestavba Ground Zero 4 [i] 03:40 Jak se to dělá 2 [i] 04:05 Hrůzné okamžiky 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zahrada pod lupou [i] 05:20 Etiketa [i] 05:30 Kluci v akci [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Tancuj, tancuj 21/26 [i] 06:40 Finley požární autíčko 12/39 [i] 07:00 Taylor má trable: Velká hra 8/26 [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Cirkus Humberto: Nabídka k sňatku 2/12 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Sváteční slovo šéfredaktora ČRo6 Daniela Rause [i] 13:05 POHÁDKA NA PŘÁNÍ [i] 14:10 Svět ČT [i] 14:30 Film o seriálu Vyprávěj [i] 14:45 Objížďka [i] 16:15 Hercule Poirot [i] 17:15 Pošta pro tebe - Návraty [i] 18:10 Do moře míst 2/13 [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa Selské bouře [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Čapkovy kapsy [i] 20:40 Čapkovy kapsy [i] 21:10 Čapkovy kapsy [i] 21:40 168 hodin [i] 22:10 V HLAVNÍ ROLI ZLOČIN: Opožděná vražda [i] 23:10 Losování Sportky a Šance 23:15 Taxík [i] 23:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:50 V zajetí mlhy [i] 01:25 Zázraky přírody [i] 02:35 Všechnopárty [i] 03:20 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 2/26 [i] 04:20 Kalendárium [i] 04:35 Pošta pro tebe - Návraty [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Chcete je? [i] 05:25 Uchem jehly [i] 06:00 Cesty víry: Madrid - metropole plná mládí [i] 06:30 Cestománie [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Barvy života [i] 08:55 Hledání ztraceného času: Minuty republiky 5 [i] 09:15 Po českých a moravských galeriích s Eliškou Fučíkovou [i] 09:30 Leonardo da Vinci: Génius renesance [i] 10:25 Grandsupertingltangl: Hity Marie Terezie 1/14 [i] 10:50 Chcete mě? [i] 11:05 Máte mě! [i] 11:20 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 11:30 Nedej se [i] 11:50 Babylon [i] 12:20 Křesťanský magazín [i] 12:55 Úsměvy Ladislava Peška [i] 13:35 Knižní svět [i] 14:05 Krajinou příběhů českých hradů známých i neznámých 4/10 [i] 14:25 Poklady světa [i] 14:35 El-Džem [i] 14:55 Vesnicopis [i] 15:15 Království divočiny: Nebezpeční zabijáci v Antarktidě [i] 15:50 Kamera na cestách: Objevování: Afriky 3/5 [i] 16:40 Cesty víry: Zachraňme dominanty [i] 17:05 Uchem jehly [i] 17:35 Kultura.cz [i] 18:05 Vzkaz Martina Hilského [i] 18:20 Biblické příběhy [i] 20:00 Heydrich - konečné řešení: Šálek anglického čaje 3/43 [i] 20:30 Tiger Woods - pád hvězdy [i] 21:20 Fandíme divadlu [i] 21:30 Na plovárně s Petrem Hlaváčkem [i] 21:55 Životy těch druhých [i] 00:10 Mistr a Markétka: Vysvobození Mistra 8/10 [i] 01:05 Jiří Anderle - Dialogy [i] 02:05 Živý obraz lepšího světa [i] 03:05 Game Page [i] 03:30 Akvabely [i] 03:45 Co je to krása [i] 04:25 Posezení ve sklepě [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Záhady přírody [i] 05:30 Pirátova rodinka 32 [i] 05:55 Bolek a Lolek 45, 46 [i] 06:20 Jen počkej, zajíci! [i] 06:30 Batman vítězí IV 6 [i] 07:00 Avengers: Nejmocnější hrdinové světa 24 [i] 07:25 Spongebob v kalhotách 58 [i] 07:55 Babicovy dobroty [i] 08:40 Koření: Všechny vůně světa [i] 09:40 Ace Ventura Junior: Zvířecí detektiv [i] 11:40 Jsi falešný hráč [i] 13:15 Velký táta [i] 15:10 Cesta peklem [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Babicovy dobroty [i] 18:15 Rady ptáka Loskutáka [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Soukromé pasti: Manželství nebo život [i] 21:35 Střepiny [i] 22:00 Křižovatka smrti [i] 00:00 Tudorovci II 1 [i] 01:05 Napoleon Dynamite [i] 02:30 Novashopping 03:10 Áčko [i] 04:00 Stefanie VIII 2, 3 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 07:10 Beyblade Metal Fusion: Aquariova výzva 6 [i] 07:40 Tutenstein I: Nejmocnější 6 [i] 08:10 Tajemství 2. světové války: Poslední dny Adolfa Hitlera 2 [i] 09:20 Svět 2011 [i] 09:55 Zločiny v zahradách III: V klášterní zahradě 2 [i] 11:00 Partie [i] 11:50 M*A*S*H 172 [i] 12:20 Receptář prima nápadů [i] 13:30 Moře začíná za vsí [i] 15:00 Vraždy v Midsomeru VIII: Tajemný sklep [i] 17:10 Nové hnízdo [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:10 Šílený rande [i] 00:05 Myšlenky zločince I 18 [i] 01:05 Volejte Věštce [i] 02:50 Zločiny v zahradách III: V klášterní zahradě 2 [i] 03:35 Tajemství 2. světové války: Poslední dny Adolfa Hitlera 2 [i] 04:30 Trní: Večerní talk show Báry Štěpánové. Režie A. Vomáčka [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Lampáreň [i] 05:30 Smiechoty [i] 05:55 Slávici na ulici [i] 06:55 Skrytá vášeň 52/188 [i] 08:05 Rosamunde Pilcherová: Krajina túžby [i] 09:40 Veštiareň [i] 10:40 Sabrina - mladá čarodejnica IV. 10/22 [i] 11:10 Gossip Girl II. 6/25 [i] 12:10 Správna Susan II. 15-16/26 [i] 13:20 Columbo zasahuje 5/20 [i] 15:10 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 71/129 [i] 16:50 Skrytá vášeň 53/188 [i] 17:50 Priateľky [i] 18:25 Šéfkuchár bez čapice I. 23-24/52 [i] 19:25 Spýtaj sa Harriet 12/13 [i] 20:00 Druhá šanca [i] 21:50 Skutočný príbeh: Ochrancovia 1-2/2 [i] 01:25 Druhá šanca [i] 02:55 Správna Susan II. 15-16/26 [i] 03:40 Nočné lampy [i] 04:20 PROMINENTI [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Duše jako kaviár [i] 08:25 Teleshopping 12:05 Ace Ventura Junior: Zvířecí detektiv [i] 13:45 Na plný plyn [i] 15:40 Zelený drak [i] 17:40 Ztraceni v lásce [i] 19:10 Můj soused zabiják 2 [i] 20:55 Zkratky ke štěstí [i] 22:45 Diamant 13 [i] 00:35 Experiment: Zombie [i] 01:55 Zabijáci lesbických upírek [i] 03:20 Až do dna [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 10:00 Veslování [i] 11:30 Snooker [i] 12:30 Veslování [i] 13:45 Motorismus [i] 15:00 Snooker [i] 18:00 Veslování [i] 19:00 Snooker [i] 22:00 Motorismus [i] 22:15 Jezdectví [i] 23:15 Veslování [i] 00:15 Snooker [i] 01:15 Motorismus [i] 01:30 Best of DTM [i] 01:35 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:15 Diagnóza vražda 7: Santa Claudie 11 [i] 06:40 Byla to ona [i] 08:30 Diagnóza vražda 7: Muž přes palubu 12 [i] 09:30 Diagnóza vražda 7: Hraničář 13 [i] 10:30 Diagnóza vražda 7: Příliš mnoho kuchařů 14 [i] 11:30 Spravedlnost v krvi 1: Rodinná pouta 1 [i] 12:30 Dobrá manželka 2: Pod kontrolou 1 [i] 13:30 Skryté zločiny [i] 15:20 Titanic 2 [i] 17:10 Prezidentův muž 2: Ground Zero [i] 19:00 Walker Texas Ranger 5: Řeč peněz 15 [i] 20:00 Havaj 5-0 1: Surfařský ráj 6 [i] 21:00 PREMIÉRA Spravedlnost v krvi 1: Ten dobrý, ten zlý 2 [i] 22:00 Dobrá manželka 2: Dvojí riziko 2 [i] 23:00 3000 mil na útěku [i] 01:30 Život s nepřítelem [i] 03:20 Cesta k úspěchu [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Země: Planeta a její moc 3 [i] 07:00 Návrat bílých lvů [i] 08:00 Amazonka s Brucem Parrym 6 [i] 09:05 Tři hladoví hoši 3 [i] 09:35 Podzim na chalupě: speciál [i] 10:35 Krev, pot a takeaways 2 [i] 11:45 Nejpřísnější rodiče na světě: Belize 13 [i] 12:55 Buď já nebo pes 74 [i] 13:55 Jamie ukáže, co umí 2 [i] 15:00 Zvířecí rekordmani: Odolná mláďata 39 [i] 16:00 Kdo přežije Armagedon: Perm 5 [i] 17:00 Města v podzemí 6 [i] 18:00 Bojovníci se špínou 11 [i] 18:30 Bojovníci se špínou 12 [i] 19:05 Odkrytý Egypt 2 [i] 20:10 Budování říše 5 [i] 21:05 Odkrytý Řím 6 [i] 22:10 Vyloučeno 1 [i] 23:10 Neobjasněno 1 [i] 00:10 Budování říše 6 [i] 01:05 Reportéři v akci : Japonsko [i] 02:05 Za poklady s Ianem Grantem: Surinam 5 [i] 02:30 Za poklady s Ianem Grantem: Peru 6 [i] 03:00 Zvířecí rekordmani: Odolná mláďata 39 [i] 04:05 Budování říše 5 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Naše rodinná svatba [i] 07:45 Staří a neklidní [i] 09:15 Nezapomeň na mě [i] 11:10 Paul McCartney: Dobrý večer, New York City! [i] 12:10 Secretariat [i] 14:15 Mamma Mia! [i] 16:10 Princezna a žabák [i] 17:45 Je to i můj život [i] 19:30 Před kamerou 39 [i] 20:00 Salt