Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:45 Dobrodružstvá Jackieho Chana II. 9-10/39 [i] 06:25 Scooby Doo,ako sa máš I. 3/14 [i] 06:50 Malí Flintstonovci 7/26 [i] 07:15 Alf III. 20/25 [i] 07:45 Kull dobyvateľ [i] 09:35 Dva a pol chlapa VI. 21-22/24 [i] 10:30 Rodina Addamsovcov 2 [i] 12:15 Agent Cody Banks [i] 14:10 Ten chlapec je postrach [i] 15:45 Rýchle Televízne noviny [i] 15:50 Stormbreaker [i] 17:35 Partička [i] 18:20 Rýchle Televízne noviny [i] 18:25 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Iron Man [i] 22:40 Neporaziteľný 3: Vykúpenie [i] 00:30 Red Bull X-Fighters Sydney 2011 [i] 01:40 Žoldnier: Légia skazy [i] 03:10 Rebel [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Sladká Valentína 141/178 [i] 05:50 Reportéri [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy STV [i] 07:05 Góly - body - sekundy [i] 07:10 101 dalmatíncov 49/65 [i] 07:35 Rýchla rota Chipa a Dala 49/65 [i] 08:00 Fidlibumove rozprávky [i] 08:30 Superchyty [i] 08:55 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:25 Mach, Šebestová a čarovné slúchadlo [i] 11:05 ... a just! (dohoda možná): Prenájom bytu [i] 11:40 Kaviareň Slávia [i] 12:30 Autosalón [i] 12:50 Zlomok sekundy 2/14 [i] 14:05 Capri III 10/13 [i] 15:45 Krajina rebelov 2/7 [i] 17:50 On air [i] 18:15 GYMPEL.TV: HUSTÉ VIDEO 1/13 [i] 19:10 Poklady sveta: Liadková baňa Santa Laura - Chile [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Pošta pre teba [i] 21:10 Vedľajšie účinky 1/2 [i] 22:45 Góly - body - sekundy [i] 22:55 Podliak [i] 00:35 On air [i] 00:55 Vedľajšie účinky 1/2 [i] 02:25 Podliak [i] 03:55 Capri III 10/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend: Turistické inšpirácie [i] 08:55 Extr@ german [i] 09:20 Halali [i] 09:50 Ako nás sformovala Zem: Hlbiny Zeme [i] 10:40 Občan za dverami [i] 11:10 Cesty nádeje [i] 11:35 Senior klub [i] 12:05 5 minút po dvanástej - Cena života [i] 13:05 Karpaty [i] 13:20 Farmárska revue [i] 13:35 Zelená revue [i] 14:00 Davis Cup: Slovensko - Ukrajina [i] 17:10 Kapura [i] 17:50 Test magazín [i] 18:10 Zvieratá pomocníci: Štvornohé stroje 1/6 [i] 18:40 Večerníček: Škriatkove dobrodružstvá 6/7 [i] 18:45 Sigord [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Národnostné správy [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Najriskantnejšie technické operácie: 20 tonové oko 2/10 [i] 20:50 GEN.sk: Ladislav Ťažký [i] 21:05 Československý filmový týždenník [i] 21:15 Takí sme boli: Prvé začiatky televíznej dramatickej tvorby [i] 21:35 Anjeli strážni Richarda Krivdu [i] 22:00 Anjeli slnka [i] 23:35 BJD 2010 The Larry Carlton Trio (USA) [i] 00:35 Udalosti ČT [i] 01:05 Správy STV "N" [i] 01:24 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:00 NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:15 Princezná Sissi [i] 08:15 Fantastická štvorka [i] 09:00 Hero Factories [i] 10:15 Takešiho hrad I. 9 [i] 10:45 Hoď svišťom: Manažérka 2 [i] 11:15 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela I. 9 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:50 Prepadnutie 2: Temné územie [i] 16:50 James Bond: Quantum of Solace [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Spoveď nákupnej maniačky [i] 22:30 Rande s hviezdou [i] 00:15 Magické deviatky [i] 02:10 Prepadnutie 2: Temné územie [i] 03:45 Rande s hviezdou [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Cyranov ostrov 18 [i] 06:15 Siska 33,34 [i] 08:15 Doktorka Quinnová 116,117 [i] 10:15 Vražda môjho otca [i] 12:15 VyVolení [i] 13:00 Simpsonovci XIV. 6 [i] 13:30 Futurama III. 10 [i] 13:55 Zbohom, láska [i] 16:00 Chlapci a chlapi: Od budíčka do večierky 2 [i] 17:10 Chalupári: Kapor 2 [i] 18:15 Áno, šéfe! [i] 19:15 Simpsonovci III. 8 [i] 19:45 Šokujúce zábery 6 [i] 20:15 Banánový Joe [i] 22:15 Mafstory: Zjavenie „svatého“, Vivat akadémia [i] 00:10 ČREPINY [i] 00:40 Banánový Joe [i] 02:15 "Skřivánci na niti" [i] 03:45 Panna a netvor [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Umíte tančit? V. 12/37 [i] 07:00 Advokáti VII. 2/22 [i] 08:00 Advokáti VII. 3/22 [i] 09:00 Ztracený svět II.: Všechno nebo nic 1/22 [i] 10:00 Star Trek: Stanice Deep Nine II. 21/26 [i] 11:00 Star Trek: Stanice Deep Nine II. 22/26 [i] 12:00 Ztracený svět II.: Amazonky 2/22 [i] 13:00 Pravěk útočí 5/6 [i] 14:00 Umíte tančit? V. 12/37 [i] 15:00 Posel ztracených duší IV. 20/23 [i] 16:00 Ochránce II. 17/24 [i] 17:00 Advokáti VII. 2/22 [i] 18:00 Advokáti VII. 3/22 [i] 19:00 Boj o čas III. 8/22 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba III. 17/24 [i] 21:00 Podfukáři 6/6 [i] 22:00 Myšlenky zločince VI. 23/24 [i] 23:00 Někdo to rád hloupé 15/21 [i] 00:00 Internát III. 7/9 [i] 01:35 Podfukáři 6/6 [i] 02:35 Boj o čas III. 8/22 [i] 03:25 Někdo to rád hloupé 15/21 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Potopená křídla [i] 06:00 Pátá rychlost 4 [i] 06:25 Jízda: Krycí jméno: Sedmikráska [i] 07:15 Nejlepších deset: Deset nejlepších bombarďáků [i] 08:10 Megastavitelé: Nejvyšší pozdvižení [i] 09:05 Svět budoucnosti: Auta budoucnosti [i] 10:00 Divy světa stvořené člověkem - Čína: Stadion Ptačí hnízdo [i] 10:55 Extrémní stroje: Firestorm, Iceking, Gnasher [i] 11:50 Výroba prototypů: Automatická dodávka pizzy [i] 12:45 Černé nebe 12 [i] 13:40 Nejlepších deset: Deset nejlepších bombarďáků [i] 14:35 Megastavitelé: Nejvyšší pozdvižení [i] 15:30 Rozebráno: Pneumatické nástroje [i] 15:55 Rozebráno: Domovní kanalizace [i] 16:25 Jak se to dělá 3 [i] 16:55 To taky zvládnu 3 [i] 17:20 Divy světa stvořené člověkem - Čína: Stadion Ptačí hnízdo [i] 18:15 Výroba prototypů: Automatická dodávka pizzy [i] 19:10 Králové aukcí: Kulečníkový stůl Rolling Stones [i] 19:35 Králové aukcí: Rubínový náhrdelník [i] 20:05 Králové aut v poušti: Chevelle SS [i] 21:00 Podvody Keitha Barryho: Policajti a zloději [i] 21:55 Zlomyslné stroje: Nákladní automobily [i] 22:25 Zlomyslné stroje: Ponorky [i] 22:50 To taky zvládnu 5 [i] 23:20 To taky zvládnu 6 [i] 23:45 Černé zlato 4 [i] 00:40 Králové aukcí: Kulečníkový stůl Rolling Stones [i] 01:10 Králové aukcí: Rubínový náhrdelník [i] 01:40 Podvody Keitha Barryho: Policajti a zloději [i] 02:40 Zlomyslné stroje: Nákladní automobily [i] 03:10 Zlomyslné stroje: Ponorky [i] 03:40 Jak se to dělá 1 [i] 04:05 To taky zvládnu 5 [i] 04:35 To taky zvládnu 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    06:00 Malý televizní kabaret [i] 06:20 Franklin 9/52 [i] 06:45 Willy Fog na cestě za dobrodružstvím: Souboj příšer 11/26 [i] 07:10 Krokodýlové z předměstí [i] 08:45 Kostičky [i] 09:00 Moudronos [i] 09:15 Hra na zelenou [i] 09:40 Zprávičky [i] 09:55 Bludiště [i] 10:30 Střední škola ledová [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Auto Moto Revue [i] 13:00 Angelika a král [i] 14:40 Zamilovaná [i] 15:35 Příběhy starožitností aneb Víte co máte? 2/26 [i] 16:40 Devatero řemesel [i] 17:00 Kluci v akci [i] 17:30 Taxík [i] 18:00 Bratři a sestry: Poslední vůle 2/23 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Zázraky přírody [i] 21:20 Vykoupení z věznice Shawshank [i] 23:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:45 Jiná perspektiva [i] 01:30 Posledních 24 hodin: Nicol Brown Simpsonová [i] 02:25 Pokondr live 03:10 Na cestě po Bangkoku [i] 03:40 Manéž Bolka Polívky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 05:30 Ta naše povaha česká [i] 06:00 Velký útěk [i] 06:50 ABCD ekologie aneb Životabudič II. [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 CERN neboli Továrna na absolutno [i] 08:55 Kultura s Dvojkou [i] 09:10 Náš venkov [i] 09:30 Folklorní magazín [i] 10:00 Ta naša kapela [i] 10:30 Návraty k divočině [i] 11:00 Československý filmový týdeník 1961 850/2379 [i] 11:15 Být v obraze [i] 11:45 Game Page [i] 12:10 Medúza [i] 12:50 Musicblok [i] 13:15 PORT [i] 13:45 Noční jestřáb [i] 14:10 Zázračná planeta: Poušť Namib - boj o přežití: V údolí slonů 2/2 [i] 15:00 Budoucnost vody: Nová nejistota 2/3 [i] 16:00 Podivný pár [i] 17:45 Kultura.cz [i] 18:15 O češtině [i] 18:30 Vínečko [i] 19:00 Koncert z Pražské konzervatoře [i] 19:30 Ze závislosti do nezávislosti [i] 20:00 Mýty a fakta historie: Buddha 2/2 [i] 20:50 Fandíme divadlu [i] 21:00 Píseň cvrčků [i] 22:00 Ozvěny Dvořákovy Prahy 2011 [i] 22:10 proStory [i] 22:40 Komediograf [i] 23:20 O lásce a jiných běsech [i] 00:55 Abbey Road: Live II: Stereophonics, Colbie Caillat a 4/12 [i] 01:45 Mladí v partě 9/12 [i] 02:20 Medúza 03:00 Musicblok 03:30 Franta - všude, jinde [i] 04:15 Začalo to modrým lvem [i] 04:55 Křesťanský magazín [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 06:00 Pirátova rodinka 31 [i] 06:30 Bolek a Lolek 43, 44 [i] 06:55 Senzační Spiderman: Slavnostní otevření [i] 07:20 Tom a Jerry 8 [i] 07:50 Spongebob v kalhotách 57 [i] 08:20 Tučňáci z Madagaskaru II 18 [i] 08:50 Hannah Montana 5, 6 [i] 09:45 Rady ptáka Loskutáka [i] 11:00 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 U pěti veverek [i] 14:00 Pojišťovna štěstí: Výbuch 21 [i] 15:40 Příběh rytíře [i] 18:10 Hospoda: Dlužník, Schůze 25, 26 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Spider-Man 3 [i] 22:55 Od kolébky do hrobu: * [i] 00:55 Neukojené touhy: * [i] 02:40 Novashopping 03:15 Perníkový táta II 4 [i] 04:05 Volejte Novu [i] 04:45 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 07:15 Beyblade Metal Fusion: Pomstichtivý sekáč 5 [i] 07:45 Tutenstein I: Loď milionu let 5 [i] 08:15 M*A*S*H 171 [i] 08:45 Autosalon [i] 10:05 Top Gear 2011 3 [i] 11:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 13:20 Honba za diamantem [i] 15:45 Columbo: Rozhodující zápas [i] 17:25 Vrabci v hrsti [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Smrtonosná past 3 [i] 22:50 Predátor [i] 01:05 Nezvratný osud 2 [i] 02:50 Volejte Věštce [i] 04:35 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Smiechoty [i] 05:30 Bzzz!!! [i] 05:55 Bzzz!!! [i] 06:25 Slávici na ulici [i] 07:20 Priateľky [i] 07:55 Skrytá vášeň 51/188 [i] 09:05 Je to možné?! [i] 10:00 Veštiareň [i] 11:00 Sabrina - mladá čarodejnica IV. 9/22 [i] 11:25 Gossip Girl II. 5/25 [i] 12:25 Správna Susan II. 13-14/26 [i] 13:35 Columbo zasahuje 4/20 [i] 15:25 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 70/129 [i] 17:05 Skrytá vášeň 52/188 [i] 18:05 Vražedné vzťahy [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Krajina túžby [i] 21:45 V údolí divých ruží: Skúška lásky [i] 23:35 Útočisko [i] 01:25 Columbo zasahuje 4/20 [i] 03:00 V údolí divých ruží: Skúška lásky [i] 04:30 Nočné lampy [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:55 Impyho zázračný ostrov [i] 08:25 Teleshopping 12:05 7 trpaslíků [i] 13:50 Obávaný bojovník [i] 15:45 Angel-A [i] 17:25 Vysoká hra [i] 19:10 Můj soused zabiják [i] 21:00 Až do dna [i] 22:40 Zabijáci lesbických upírek [i] 00:15 Jack Frost 2.: Pomsta zmutovaného vraždícího sněhuláka [i] 01:50 Neporazitelný [i] 03:20 Židovské kladivo [i] 04:50 Červená Karkulka [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 09:15 Snooker [i] 10:45 Snooker [i] 13:45 Motorismus [i] 15:00 Snooker [i] 16:00 Snooker [i] 21:00 Bojové sporty [i] 00:00 Snooker [i] 01:00 Wrestling [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:15 Sladký život v Orange County 2 7 [i] 06:00 Cesta k úspěchu [i] 07:40 Pohotovost 1: 11. díl 11 [i] 08:40 Pohotovost 1: 12. díl 12 [i] 09:40 Pohotovost 1: 13. díl 13 [i] 10:40 Pohotovost 1: 14. díl 14 [i] 11:40 Pohotovost 1: 15. díl 15 [i] 12:40 Divoká řeka [i] 14:50 Formule! [i] 17:00 Dobrá manželka 2: Pod kontrolou 1 [i] 18:00 Spravedlnost v krvi 1: Rodinná pouta 1 [i] 19:00 Walker Texas Ranger 5: Spása na dosah 14 [i] 20:00 Havaj 5-0 1: Utopená a zmizelá 5 [i] 21:00 PREMIÉRA 3000 mil na útěku [i] 23:30 Havaj 5-0 1: Utopená a zmizelá 5 [i] 00:30 Havaj 5-0 1: Surfařský ráj 6 [i] 01:30 Panika na Rock Island [i] 03:20 Titanic 2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Sázka na novou energii [i] 06:00 Tenký led [i] 07:00 Ian Wright: Cesty bez hranic 3 [i] 08:00 Jak přežít Everest 2 [i] 09:00 Země: Planeta a její moc 3 [i] 10:05 Vítejte v Lagosu 3 [i] 11:20 Vraky snů 2 [i] 11:55 Amazonka s Brucem Parrym 6 [i] 13:00 Vášnivý jedlík 19 [i] 13:30 Vášnivý jedlík 20 [i] 14:00 Zelené nápady pro modrou planetu: Jídlo 5 [i] 14:30 Zelené nápady pro modrou planetu: Doprava 6 [i] 15:05 Budoucnost odhalena 5 [i] 15:35 Budoucnost odhalena 6 [i] 16:10 Objevy starověku 13 [i] 17:05 Města v podzemí 5 [i] 18:00 Nepotopitelný Titanik [i] 19:05 Největší bitva Alexandra Velikého [i] 20:05 Ztracené světy Speciál: Věk vzducholodí [i] 21:05 Vzestup a pád Římské říše 13 [i] 22:00 Tajemství křesťanství 2 [i] 22:55 Turínské plátno a Leonardo da Vinci [i] 23:55 Pravdivé příběhy 7 [i] 00:55 Když se Země zatřese: Úder hyperkánu 3 [i] 01:55 Ztracené světy Speciál: Věk vzducholodí [i] 02:50 Největší bitva Alexandra Velikého [i] 03:50 Turínské plátno a Leonardo da Vinci [i] 04:50 Vítejte v Lagosu 3 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Vždy připraven! [i] 07:45 Každý chce být Ital [i] 09:30 Jak vycvičit draka [i] 11:05 Mildred Pierceová 3 [i] 12:10 Zlaté ruce: Příběh Bena Carsona [i] 13:40 Mateřské galeje [i] 15:10 Zataženo, občas trakaře [i] 16:40 Management [i] 18:10 Zatím spolu, zatím živi [i] 20:00 Staří a neklidní [i] 21:30 Sherlock Holmes [i] 23:40 Největší z Čechů [i] 01:15 Splice [i] 03:00 Zachraňte Edwardse [i] 04:15 Vítejte v džungli [i]
  • <