TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky - FARMA ŠPECIÁL [i] 09:25 Prípad Pelikán [i] 12:10 Odložený prípad IV. 22/24 [i] 13:05 Čarodejnice II. 21/22 [i] 13:55 Rýchle Televízne noviny [i] 14:00 Monk II. 6/16 [i] 14:55 Rýchle Televízne noviny [i] 15:00 Teória veľkého tresku II. 3/23 [i] 15:30 Krok za krokom VI. 6/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Myšlienky vraha V. 18/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky - FARMA ŠPECIÁL [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 LET´S DANCE [i] 22:55 LET´S DANCE - Rozhodnutie [i] 23:10 Zberateľ kostí [i] 01:20 Pytón [i] 03:00 Safari Expres [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Annin sen [i] 06:40 Udalosti ČT [i] 07:10 Správy STV [i] 07:25 Vojna kuchárov [i] 08:00 5 proti 5 [i] 08:40 Svet v obrazoch [i] 09:10 Chodili sme spolu [i] 10:15 Komisárka: Pokrvné putá 9/26 [i] 11:10 Sila lásky III. 155/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Bumerang [i] 13:00 Nie si sama: Od chaosu k harmónii [i] 13:35 Sladká Valentína 141/178 [i] 14:25 Divoký anjel 9/270 [i] 15:15 Sudkyňa Amy: Neznesiteľná ľahkosť rodinného puta 51 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:05 SOS [i] 17:35 5 proti 5 [i] 18:20 Sila lásky V. 9/274 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Kaviareň Slávia [i] 20:50 TOP STAR Extra: Jiřina Jirásková [i] 21:45 Božidara Turzonovová [i] 22:05 Nočné správy STV [i] 22:15 Počasie [i] 22:18 Góly - body - sekundy [i] 22:25 Inšpektor Rocca: Tajomstvo svätej Brigity [i] 00:15 Komisárka: Pokrvné putá 9/26 [i] 01:05 Sudkyňa Amy: Neznesiteľná ľahkosť rodinného puta 51 [i] 01:50 TOP STAR Extra: Jiřina Jirásková [i] 02:40 Tandemy [i] 03:10 Správy STV o 16:00 [i] 03:30 Sila lásky III. 155/244 [i] 04:15 Sila lásky V. 9/274 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Vtáčí raj Senné a Medzibodrožie [i] 09:00 Pre materské školy: Maškrtníček [i] 09:25 Poklady Slovenska 2002: Hadie kráľovstvo [i] 09:40 Aj my Rómovia dokážeme veľké veci - Patrik Vrbovský Rytmus [i] 09:50 Rómsky magazín [i] 10:15 Muži a kamióny: Rusko 2/10 [i] 10:45 Profesionál [i] 11:05 Zdravie v Európe: V srdci Európy [i] 12:00 Eurovirtuál [i] 12:15 Eurovirtuál [i] 12:25 Živá panoráma [i] 13:00 Na ľudovú nôtu 2002: Zvonce v živote človeka [i] 13:30 Spektrum vedy: Matematika [i] 14:00 Davis Cup [i] 20:20 Keno 10 [i] 20:30 Ako nás sformovala Zem: Hlbiny Zeme [i] 21:20 (Ne)celebrity [i] 21:30 Komentáre [i] 22:00 České milovanie: O láske, kde si partner zmenil pohlavie [i] 22:25 Kino na Dvojke: Sedem mečov [i] 00:55 Big Bít 8/42 [i] 01:55 Správy - Hírek [i] 02:00 Udalosti ČT [i] 02:35 Správy STV [i] 02:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:20 KRIMI 07:45 Súdna sieň: Mama mi zbalila muža [i] 08:50 Panelák VIII.: Bobrík mlčanlivosti 24 [i] 09:50 Pochybnosti [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti IV. 7 [i] 14:00 Bostonské zločiny II. 25 [i] 14:55 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 7 [i] 15:50 Takešiho hrad I. 9 [i] 16:20 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela I. 9 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Súdna sieň: Nosíš moje dieťa [i] 18:30 Kutyil a.s. 10 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 James Bond: Quantum of Solace [i] 22:30 Posledný zostup [i] 00:25 Vzkriesenie Valhaly [i] 02:00 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 7 [i] 02:45 Tru Calling 14 [i] 03:30 Bostonské zločiny II. 25 [i] 04:10 Posledný zostup [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Matlock IV. 2 [i] 06:00 Kojak V. 11 [i] 06:45 Doktorka Quinnová 101,102 [i] 08:15 Matlock IV. 3,4 [i] 10:15 Esmeralda 102,103 [i] 12:15 "Víkend bez rodičů" [i] 14:00 Simpsonovci XIV. 5 [i] 14:30 Futurama III. 9 [i] 15:15 Synovia vetra: Medzi svetlom a temnotou [i] 17:00 M*A*S*H 96,97 [i] 18:00 VyVolení [i] 18:45 Šokujúce zábery 5 [i] 19:15 Simpsonovci XIV. 6 [i] 19:45 Futurama III. 10 [i] 20:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas I. 12 [i] 23:15 VyVolení [i] 23:55 A-Team 23, 24 [i] 01:30 Klaun 21,22 [i] 03:00 Skalpel, prosím [i] 04:55 Kojak V. 11 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Joan z Arkádie II. 21/22 [i] 07:00 The Amazing Race Asia II. 6/14 [i] 08:05 Advokáti 4/34 [i] 09:05 Ochránce III. 10/23 [i] 10:05 Námořní vyšetřovací služba 23/23 [i] 11:00 Černý anděl II. 12/21 [i] 12:00 Battlestar galactica IV. 4/22 [i] 13:00 Joan z Arkádie II. 22/22 [i] 14:00 The Amazing Race Asia II. 7/14 [i] 15:05 Advokáti 5/34 [i] 16:05 Ochránce III. 11/23 [i] 17:05 Námořní vyšetřovací služba II. 1/23 [i] 18:00 Černý anděl II. 13/21 [i] 19:00 Battlestar galactica IV. 5/22 [i] 20:00 Posel ztracených duší V. 6/22 [i] 21:00 Sniper 3 [i] 22:45 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II. 11/13 [i] 23:45 Posel ztracených duší V. 6/22 [i] 00:40 Sniper 3 [i] 02:15 Patty Hewes: Nebezpečná advokátka II. 11/13 [i] 03:05 Námořní vyšetřovací služba II. 1/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Přejezd Koloráda [i] 06:00 Pátá rychlost 3 [i] 06:25 Špinavé práce: Výrobce jitrnic lisovaných do formy [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Zmrzlý závěr [i] 08:10 Bořiči mýtů: Záchrana pod hladinou [i] 09:05 Mimořádné projekty: Tunel a přehrada v Peru [i] 10:00 Jak to dělají?: Obrněné vozy/Výtahy/Sýr [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 12 [i] 10:55 Nutné k přežití: Kruh ohně - část 1 [i] 11:50 Opravna vraků: Londýnský autoservis 12 [i] 12:45 Pátá rychlost 5 [i] 13:15 Pátá rychlost 6 [i] 13:40 Americký chopper: První motorka na stlačený přírodní plyn [i] 14:35 Špinavé práce: Znalec borůvek [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: V pořádku se vraťte! [i] 16:25 Bořiči mýtů: Únik v autě tajného agenta [i] 17:20 Mimořádné projekty: Tunel a přehrada v Peru [i] 18:15 Nutné k přežití: Kruh ohně - část 2 [i] 19:10 Jak se to dělá: Bubny konga, pokovování a knoflíky [i] 19:40 Jak to dělají?: Halogeny/tlumiče výfuku/zdymadla [i] 20:05 Technické vymoženosti 31 [i] 20:35 Technické vymoženosti 32 [i] 21:00 Idiot na cestách: Jordánsko [i] 21:55 Mimořádné projekty: Stavba horské dráhy [i] 22:50 Hry s časem: Bomba ze suchého ledu [i] 23:15 Hry s časem: Polykání ohně [i] 23:45 Bořiči mýtů: Únik v autě tajného agenta [i] 00:40 Technické vymoženosti 31 [i] 01:10 Technické vymoženosti 32 [i] 01:40 Idiot na cestách: Jordánsko [i] 02:40 Mimořádné projekty: Stavba horské dráhy [i] 03:40 Hry s časem: Bomba ze suchého ledu [i] 04:05 Hry s časem: Polykání ohně [i] 04:35 Jak se to dělá: Bubny konga, pokovování a knoflíky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Cirkus Humberto: Návrat 1/12 [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Autíčka: Animovaný seriál pro děti 15/26 09:30 Okouzlení I 14/20 [i] 10:25 McLeodovy dcery III: Tři slůvka 10/30 [i] 11:10 Pokondr live [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Bylo nás šest: Vysokoškoláci 2/6 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 16:00 Kouzelná školka [i] 16:30 Malá farma [i] 17:00 Fenomén [i] 17:30 Hoby naší doby [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Garfieldova show 46/52 [i] 18:40 České pexeso 3/14 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 19:56 Mimořádné Losování Sportka a [i] 20:00 Vyprávěj: Dovolená 2/26 [i] 21:00 13. komnata Marie Havlenové Saudkové [i] 21:30 Všechnopárty [i] 22:15 Losování Euromiliony 22:20 Mimořádné Losování Sportky a Šance 22:25 Komisař Moulin [i] 23:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:55 Město žen II: Tak si jdi! 2/22 [i] 00:20 Co nám dělá dokonalá těla? 2/39 [i] 00:45 Do moře míst 1/13 [i] 01:15 Dobré ráno s Jedničkou 03:40 Fenomén [i] 04:10 Strašidla [i] 04:25 Sama doma [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Dostaveníčko ve Znojmě 05:35 Kus dřeva ze stromu [i] 06:00 Hledám práci [i] 06:30 Přidej se [i] 06:40 Nedej se [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Ta naše povaha česká [i] 08:30 Být v obraze [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1958 [i] 09:15 Kultura s Dvojkou [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Na cestě [i] 10:05 City Folk 2011 - Athény [i] 10:35 George Clooney [i] 11:25 Mrtvice je rychlá. A Vy? [i] 11:35 Barvy života [i] 12:30 Vínečko [i] 13:00 Folklorika [i] 13:30 Chcete mě? [i] 13:45 Máte mě! [i] 14:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:30 Živě s Petrem Horkým [i] 14:35 Skoro jasno [i] 15:05 PORT [i] 15:40 JÁDRO [i] 15:55 Svět vodní divočiny: Nebezpeční zabijáci v Antarktidě 6/9 [i] 16:25 Ushuaia 11/26 [i] 16:55 Budoucnost vody: Vládci vody 1/3 [i] 17:50 Návraty k divočině [i] 18:20 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Bang! Zásah! 3/80 [i] 18:50 Kultura s Dvojkou [i] 19:10 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:20 Osobnost na Dvojce [i] 19:30 Vzkaz Františka Václava Lobkowicze [i] 19:45 Po českých a moravských galeriích s Eliškou Fučíkovou 1/8 [i] 20:00 Zázračná planeta: Poušť Namib - boj o přežití: V údolí slonů 2/2 [i] 20:50 Osobnost na Dvojce [i] 20:55 Fandíme divadlu [i] 21:05 CERN neboli Továrna na absolutno [i] 22:05 Mary a Max [i] 23:40 Mladí v partě 9/12 [i] 00:15 Making of: Zombie Movie [i] 00:45 Radiorock: Charlies Straight a Jan [i] 01:10 Panenství [i] 02:40 Krásný ztráty [i] 03:15 Padající květináč [i] 03:45 Joža Uprka - barvy a písně [i] 04:20 V Lysicích na zámku [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 135 [i] 09:35 Vražda v Hollywoodu [i] 11:25 Co mám na tobě ráda IV 13 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Walker Texas Ranger VII 21 [i] 13:45 Smallville VIII 18 [i] 14:40 Gilmorova děvčata V 15 [i] 15:40 Dva a půl chlapa: Snědli jsme hamburgery, máme čepice [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VIII: Rocková hvězda 2 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Odložené případy VI: Kartáčník 14 [i] 18:30 Ulice 2035 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Harry Potter a Fénixův řád [i] 22:40 Blade: Trinity: * [i] 01:05 Expozitura: Hyena 2 [i] 02:35 Novashopping 03:25 Rady ptáka Loskutáka [i] 04:00 Stefanie VII 49 [i] 04:45 Stefanie VIII 1 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:25 M*A*S*H 171 [i] 09:10 Prostřeno! [i] 10:05 To je vražda, napsala XI: Domácí ošetřovatelka 22 [i] 11:05 Diagnóza vražda VIII: Otcovy hříchy 2/2 13 [i] 12:05 Policie Hamburk II: Opilost 15 [i] 13:05 Odpadlík I: Bouře 10 [i] 14:05 Kutil Tim VIII: Sbohem, Rendy 2 [i] 14:35 Můj přítel Monk IV: Pan Monk a kapitánovo manželství 12 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Dlouhá cesta ke štěstí [i] 17:40 Minuty regionu 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Schimanski: Katja mlčí [i] 22:10 Show Jana Krause [i] 23:15 Nebezpečná rychlost [i] 01:40 Žár mládí [i] 03:25 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Smiechoty [i] 05:30 Rosamunde Pilcherová: September 1-2/2 [i] 09:05 Sudkyňa Hatchettová I. 71/175 [i] 09:40 Ulica III. 55/259 [i] 10:30 Veštiareň [i] 11:30 Príbeh narodenia [i] 13:15 Sudkyňa Hatchettová II. 74-75/125 [i] 14:15 Rebeli I. 18/215 [i] 15:15 Dr. Oz I. 4/174 [i] 16:10 Cigánske srdce 42/218 [i] 17:05 Skrytá vášeň 51/188 [i] 18:00 Rodinná kliatba 6/110 [i] 19:00 Rebeli I. 19/215 [i] 20:00 Skutočný príbeh: Vražedné vzťahy [i] 21:45 Láska z nebies [i] 23:35 Na streche [i] 00:25 L.O.V.E. [i] 01:10 Láska z nebies [i] 02:40 Sudkyňa Hatchettová II. 74-75/125 [i] 03:15 PROMINENTI [i] 04:00 AHA [i] 04:25 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 2 Bobule [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Den zlomu [i] 13:50 Skutečný Howard Spitz [i] 15:40 Temné stíny [i] 17:20 Rolling Stones [i] 19:35 Duše jako kaviár [i] 21:35 Židovské kladivo [i] 23:10 Neporazitelný [i] 00:50 Koma [i] 02:35 Bestie [i] 04:05 Poslední mise [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Watts [i] 09:45 Snooker [i] 11:00 Fotbal [i] 11:10 Snooker [i] 12:00 Motorismus [i] 13:00 Motorismus [i] 14:00 Snooker [i] 16:30 Jezdectví [i] 18:00 Fotbal [i] 18:10 Jezdectví [i] 19:30 Jezdectví [i] 20:00 Snooker [i] 00:00 Bojové sporty [i] 00:55 Business Class [i] 01:00 Motorismus [i] 01:15 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:15 Sladký život v Orange County 2 6 [i] 06:20 Foylova válka 7: Úkryt 3 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 1: Bratři McMillanovi 13 [i] 09:20 Diagnóza vražda 7: Příliš mnoho kuchařů 14 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 5: Obchod se smrtí 1 [i] 12:20 Detektiv Nash Bridges 1: Vrakoviště 14 [i] 13:20 Walker Texas Ranger 5: Spása na dosah 14 [i] 14:20 Diagnóza vražda 7: Jakeovy ženy 15 [i] 15:20 Vraždy v Midsomeru 5: Červ v květu 2 [i] 17:20 Pohotovost 1: 14. díl 14 [i] 18:20 Walker Texas Ranger 5: Řeč peněz 15 [i] 19:20 Detektiv Nash Bridges 2: Dokud nás smrt nerozdělí 2 [i] 20:20 Pohotovost 1: 15. díl 15 [i] 21:20 PREMIÉRA Právo a pořádek: Zločinné úmysly 10: Rivalové 3 [i] 22:20 PREMIÉRA Právo a pořádek: Zločinné úmysly 10: Poslední ulice v Manhattanu 4 [i] 23:20 Spravedlnost v krvi 1: Rodinná pouta 1 [i] 00:20 Havaj 5-0 1: Utopená a zmizelá 5 [i] 01:20 Havaj 5-0 1: Surfařský ráj 6 [i] 02:20 Být Erikou 3: Dvakrát špatně 3 [i] 03:20 Sladký život v Orange County 2 5 [i] 04:20 Sladký život v Orange County 2 6 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Věda pro budoucí vládce světa: Jaderná hrozba [i] 06:00 Současná architektura v Budapešti 16 [i] 06:35 Současná architektura v Budapešti 5 [i] 07:10 Místa ve Středomoří: Mykonos 19 [i] 08:25 Na chalupě den za dnem 5 [i] 09:25 Zelené nápady pro modrou planetu: Byznys 21 [i] 10:00 Buď já nebo pes 78 [i] 11:00 Nejpřísnější rodiče na světě: Můj život se změnil 15 [i] 12:10 Vesmír III. 5 [i] 13:05 Odkrytý Egypt 5 [i] 14:05 Objevy starověku 5 [i] 15:00 Sázka na novou energii [i] 16:10 Zmizelé světy 22 [i] 17:05 Co nám prospívá 44 [i] 17:40 Vášnivý jedlík: Chicago 5 [i]