TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:20 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:10 Dobrodružstvo malej pandy [i] 07:25 Blbý a ešte blbší: Ako Harry stretol Lloyda [i] 09:05 Bez servítky - FARMA ŠPECIÁL [i] 10:05 Honza málem králem [i] 11:50 Kozmetička a zviera [i] 14:00 Otec na plný úväzok [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Princ a ja 2: Kráľovská svadba [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky - FARMA ŠPECIÁL [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Doktor od jezera hrochů [i] 22:40 Adela show [i] 23:20 NCIS: Los Angeles I. 15/24 [i] 00:15 Grizzly Park [i] 01:55 Cesta pomsty [i] 03:15 Železný orol 2 [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Udalosti ČT [i] 05:55 Slovensko dnes [i] 06:10 Správy STV [i] 06:25 Góly - body - sekundy [i] 06:35 Rozprávky bratov Grimmovcov: Šípková Ruženka [i] 07:35 Kocúr v čižmách - Cesta okolo sveta za 80 dní [i] 08:45 Diamantový psík [i] 10:30 Sv. omša na sviatok Sedembolestnej Panny Márie, Patrónky Slovenska [i] 12:20 Fatima [i] 14:05 Annin sen [i] 15:25 Rozprávky bratov Grimmovcov: Šípková Ruženka [i] 16:25 Matka Tereza 1/2 [i] 18:00 Matka Tereza 2/2 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Krajina rebelov 2/7 [i] 22:05 Tandemy [i] 22:35 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Pavúk 10/20 [i] 23:35 Fatima [i] 01:20 Matka Tereza 1/2 [i] 02:55 Matka Tereza 2/2 [i] 04:20 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV: Pavúk 10/20 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:21 Záver vysielania 07:30 Komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:05 Kľúče od mesta [i] 10:10 Poklady Slovenska 2002: Kamenná baba [i] 10:25 Fokus - peniaze [i] 11:10 Maďarský magazín [i] 11:35 Cena prírody I.: Prírodné čističky vody 2/6 [i] 12:00 Pútnické miesto Marianka [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:00 Na ľudovú nôtu 2002: Podpoľanci [i] 13:30 Senior klub [i] 13:55 Spektrum vedy: Matematika [i] 14:20 Profesionál [i] 14:35 Halali [i] 15:05 Orientácie [i] 15:30 Modlitba sv.ruženca [i] 16:10 Sedembolestná [i] 16:35 Poklady Slovenska: Slovenské Versailles [i] 16:45 Tanec nad plačom [i] 17:45 Muži a kamióny: Rusko 2/10 [i] 18:10 Eurovirtuál [i] 18:25 Eurovirtuál [i] 18:40 Večerníček: Škriatkove dobrodružstvá 5/7 [i] 18:45 Martin Babjak [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Keno 10 [i] 19:50 Sviatočné slovo: Nanebovzatie Panny Márie [i] 20:00 Dr. Janko Blaho [i] 20:35 Jozef Franko [i] 21:00 Futbal Európska liga [i] 22:55 Evanjelium o Márii [i] 00:35 Udalosti ČT [i] 01:05 Správy STV "N" [i] 01:21 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Kutyil a.s. 8 [i] 05:25 NOVINY TV JOJ 05:45 Panelák VIII.: Amerika 23 [i] 06:30 Hawaii 5.0 4 [i] 07:15 Prežiť [i] 09:45 Utečenec [i] 11:15 Výpadok prúdu [i] 13:20 Vydatá nevesta [i] 15:10 Pochybnosti [i] 17:30 Súdna sieň: Úplatkár [i] 18:30 Kutyil a.s. 9 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VIII.: Bobrík mlčanlivosti 24 [i] 21:15 Áno, šéfe! 14 [i] 22:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. 12 [i] 23:30 Kosti VI. 4 [i] 00:15 Špeciálne komando IV. 9 [i] 01:00 Áno, šéfe! 14 [i] 01:55 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XI. PREMIÉROVÉ ČASTI 12 [i] 02:40 Tru Calling 13 [i] 03:20 Výpadok prúdu [i] 04:45 Utečenec [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:15 Kojak V. 10 [i] 07:00 Doktorka Quinnová 99,100 [i] 08:30 Matlock IV. 1,2 [i] 10:35 Esmeralda 100,101 [i] 12:30 Svokor [i] 14:15 Simpsonovci XIV. 4 [i] 14:45 Futurama III. 8 [i] 15:20 Pol domu bez ženícha [i] 17:00 M*A*S*H 94,95 [i] 18:00 VyVolení [i] 18:45 Šokujúce zábery 4 [i] 19:15 Simpsonovci XIV. 5 [i] 19:45 Futurama III. 9 [i] 20:15 "Copak je to za vojáka" [i] 22:00 "Slavnosti sněženek" [i] 23:30 VyVolení [i] 00:10 "Causa Králík" [i] 01:35 "Sestřičky" [i] 03:00 "Všichni dobří rodáci" [i] 04:55 Črepiny [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Joan z Arkádie II. 20/22 [i] 07:00 The Amazing Race Asia II. 5/14 [i] 08:05 Advokáti 3/34 [i] 09:05 Ochránce III. 9/23 [i] 10:05 Námořní vyšetřovací služba 22/23 [i] 11:00 Černý anděl II. 11/21 [i] 12:00 Battlestar galactica IV. 3/22 [i] 13:00 Joan z Arkádie II. 21/22 [i] 14:00 The Amazing Race Asia II. 6/14 [i] 15:05 Advokáti 4/34 [i] 16:05 Ochránce III. 10/23 [i] 17:05 Námořní vyšetřovací služba 23/23 [i] 18:00 Černý anděl II. 12/21 [i] 19:00 Battlestar galactica IV. 4/22 [i] 20:00 Posel ztracených duší V. 5/22 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba III. 19/24 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA 19/24 [i] 23:00 Boj o čas III. 8/22 [i] 00:00 Posel ztracených duší V. 5/22 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba III. 19/24 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba LA 19/24 [i] 02:45 Boj o čas III. 8/22 [i] 03:35 Námořní vyšetřovací služba 23/23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Velký den Madridu [i] 06:00 Pátá rychlost 2 [i] 06:25 Špinavé práce: Odstraňování vší [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Led a otevřené moře [i] 08:10 Bořiči mýtů: Vražedný pohárek sody [i] 09:05 Mimořádné projekty: Panamský průplav [i] 10:00 Jak to dělají?: Airbagy/Lední kluziště/Matrace [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 11 [i] 10:55 Nutné k přežití: Zambie [i] 11:50 Opravna vraků: Londýnský autoservis 11 [i] 12:45 Na plný plyn: BMW [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro policii v Abu Dhabi [i] 14:35 Špinavé práce: Výrobce jitrnic lisovaných do formy [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Zmrzlý závěr [i] 16:25 Bořiči mýtů: Záchrana pod hladinou [i] 17:20 Mimořádné projekty: Panamský průplav [i] 18:15 Nutné k přežití: Kruh ohně - část 1 [i] 19:10 Jak se to dělá: Vysoce přesné řezací nástroje, barevné sklo, návěsy [i] 19:40 Jak to dělají?: Vrtná zařízení/holicí strojky [i] 20:05 Zničeno ve vteřině 11 [i] 20:35 Zničeno ve vteřině 12 [i] 21:00 Z ráje do pekla 8 [i] 21:55 Vyváznout živý: Útok somálských pirátů [i] 22:50 Strašení: Pekelný dům [i] 23:45 Bořiči mýtů: Záchrana pod hladinou [i] 00:40 Zničeno ve vteřině 11 [i] 01:10 Zničeno ve vteřině 12 [i] 01:40 Z ráje do pekla 8 [i] 02:40 Vyváznout živý: Útok somálských pirátů [i] 03:40 Strašení: Pekelný dům [i] 04:35 Jak se to dělá: Vysoce přesné řezací nástroje, barevné sklo, návěsy [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bakaláři 1998 [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Autíčka: Animovaný seriál pro děti 14/26 09:30 Okouzlení I 13/20 [i] 10:25 McLeodovy dcery III: Domeček z karet 9/30 [i] 11:10 Všechnopárty [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:05 Bylo nás šest: Loučení 1/6 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 16:00 Kouzelná školka [i] 16:30 Včelka Mája: Vilík u mravenců 8/104 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Kolo plné hvězd [i] 21:00 Suma sumárum aneb Kde jsou mé peníze [i] 21:30 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:15 The Pacific 1/10 [i] 23:10 Profesionálové: Ve veřejném zájmu 18/57 [i] 00:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:10 Přežít! [i] 01:05 Dobré ráno s Jedničkou 03:30 AZ-kvíz [i] 03:55 Suma sumárum aneb Kde jsou mé peníze [i] 04:20 Dokonalý muž, dokonalá žena aneb [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Chcete je? [i] 05:15 Kam zmizel ten starý song [i] 06:00 Knižní svět [i] 06:30 proStory [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Konspirační teorie o 11. září 2001 [i] 08:50 Krásy evropského pobřeží: V rytmu přílivu [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1958 [i] 09:15 Kultura s Dvojkou [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Inventura Febia: Radovan Lukavský a Jiří Kodet [i] 10:10 Na plovárně s Perem Gesslem [i] 10:35 Kráska v šupinách [i] 11:30 20 vteřin štěstí [i] 12:35 Za vesnickými muzikanty [i] 13:05 Zapni a jeď [i] 14:05 Vesnicopis [i] 14:30 Živě se Zuzanou Burešovou [i] 14:31 Rodina a já [i] 14:50 Teleapatyka [i] 15:00 Medicína pro 21. století [i] 15:15 Báječný svět k nepřežití [i] 15:45 Nejlepší česká škola [i] 16:20 Rodinné křižovatky [i] 16:50 City Folk 2011 - Athény [i] 17:20 Na cestě [i] 17:50 Ushuaia 10/26 [i] 18:20 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Hráč z jihu 2/80 [i] 18:50 Kultura s Dvojkou [i] 19:10 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:20 Osobnost na Dvojce [i] 19:30 Poklady světa [i] 19:40 El-Džem [i] 20:00 Haiti bez naděje? [i] 21:00 Ta naše povaha česká [i] 21:25 Osobnost na Dvojce [i] 21:30 Fandíme divadlu [i] 21:40 Jiří Anderle - Dialogy [i] 22:40 Krásný ztráty [i] 23:20 Folk a kolem [i] 23:50 Berlínský zázrak [i] 01:35 Latin Music USA 4/4 [i] 02:30 Divadlo žije! [i] 02:55 Host do domu [i] 03:25 Porta [i] 04:20 Poklady archivu [i] 04:45 Deset století architektury [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 134 [i] 09:35 Tommy Boy [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Walker Texas Ranger VII 20 [i] 13:40 Smallville VIII 17 [i] 14:40 Gilmorova děvčata V 14 [i] 15:35 Dva a půl chlapa: To byly sliny, Alane [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VIII: Předstírat smrt 1 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Odložené případy VI: Nejnovější zprávy 13 [i] 18:30 Ulice 2034 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Božská Lucie 282 [i] 21:30 Kriminálka Miami VIII: Delko na straně obhajoby 11 [i] 22:25 Noční Televizní noviny [i] 23:05 Zúčtování v Malém Tokiu: * [i] 00:40 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VIII: Hřích 17 [i] 01:25 Novashopping 02:05 Walker Texas Ranger VII: Generálův návrat [i] 03:10 DO-RE-MI [i] 04:00 Stefanie VII 47, 48 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:25 M*A*S*H 170 [i] 09:10 Prostřeno! [i] 10:05 To je vražda, napsala XI: Vražda v New Orleans 21 [i] 11:05 Diagnóza vražda VIII: Otcovy hříchy 1/2 12 [i] 12:05 Policie Hamburk II: Tajemství čtvrti na předměstí 14 [i] 13:05 Odpadlík I: Dva Renové 9 [i] 14:05 Kutil Tim VIII: Divoká voda 1 [i] 14:35 Můj přítel Monk IV: Jak se pan Monk uhodil do hlavy 11 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Trny v údolí květin [i] 17:40 Minuty regionu 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Bubo bubo [i] 21:20 Ano, šéfe! [i] 22:25 Hawaii 5-0: Vězeň na útěku 4 [i] 23:25 Nikdo není dokonalý [i] 00:40 Mapa lidského srdce [i] 02:45 Volejte Věštce [i] 04:30 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Smiechoty [i] 05:45 Skrytá vášeň 50/188 [i] 06:35 Cigánske srdce 41/218 [i] 07:20 Sudkyňa Hatchettová I. 70/175 [i] 08:05 Zajtrajšie noviny II. 10/22 [i] 08:55 Rodinná kliatba 5/110 [i] 10:05 Ulica III. 54/259 [i] 10:55 Veštiareň [i] 11:55 V objatí hodvábu 29-30/200 [i] 13:20 Sudkyňa Hatchettová II. 72-73/125 [i] 14:25 Rebeli I. 17/215 [i] 15:20 Rosamunde Pilcherová: September 1-2/2 [i] 19:00 Rebeli I. 18/215 [i] 20:00 Príbeh narodenia [i] 21:50 Celestínske proroctvo [i] 23:40 Princ a ja 2: Kráľovská svadba [i] 01:30 Sudkyňa Hatchettová II. 72-73/125 [i] 02:15 Celestínske proroctvo [i] 03:50 Lampáreň [i] 04:25 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Milionové Vánoce [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Pinocchio [i] 13:10 Tři malá prasátka [i] 14:00 Červená Karkulka [i] 14:50 Impyho zázračný ostrov [i] 16:25 Napiš si svou smrt [i] 18:15 Skutečný Howard Spitz [i] 20:00 Den zlomu [i] 21:45 Poslední mise [i] 23:20 Bestie [i] 01:00 Po stopách draka [i] 02:35 Píseň za chudého chlapce [i] 04:10 Pád do ticha [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Jezdectví [i] 09:30 Snooker [i] 11:00 Fotbal [i] 11:10 Watts [i] 12:00 Motorismus [i] 13:00 Motorismus [i] 14:00 Jezdectví [i] 15:50 Fotbal [i] 16:00 Jezdectví [i] 17:45 Fotbal [i] 17:55 Fotbal [i] 19:40 Jezdectví [i] 19:55 Business Class [i] 20:00 bojové sporty [i] 21:00 Snooker [i] 00:00 Bojové sporty [i] 01:00 Watts [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:15 Sladký život v Orange County 2 5 [i] 06:20 Foylova válka 7: Zabíjení času 2 [i] 08:20 Detektiv Nash Bridges 1: Velký útěk 12 [i] 09:20 Diagnóza vražda 7: Hraničář 13 [i] 10:20 Foylova válka 7: Úkryt 3 [i] 12:20 Detektiv Nash Bridges 1: Bratři McMillanovi 13 [i] 13:20 Walker Texas Ranger 5: Kmen 13 [i] 14:20 Diagnóza vražda 7: Příliš mnoho kuchařů 14 [i] 15:20 Vraždy v Midsomeru 5: Obchod se smrtí 1 [i] 17:20 Pohotovost 1: 13. díl 13 [i] 18:20 Walker Texas Ranger 5: Spása na dosah 14 [i] 19:20 Detektiv Nash Bridges 1: Vrakoviště 14 [i] 20:20 Pohotovost 1: 14. díl 14 [i] 21:20 PREMIÉRA Panika na Rock Island [i] 23:10 Divoká řeka [i] 01:20 Spravedlnost v krvi 1: Rodinná pouta 1 [i] 02:20 Být Erikou 3: Musíš jít dál 2 [i] 03:20 Sladký život v Orange County 2 4 [i] 04:20 Sladký život v Orange County 2 5 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Věda pro budoucí vládce světa: EMP bomba [i] 06:00 Současná architektura v Budapešti 15 [i] 06:35 Současná architektura v Budapešti 4 [i] 07:10 Místa ve Středomoří: Řecké ostrovy 18 [i] 08:25 Na chalupě den za dnem 4 [i] 09:25 Zelené nápady pro modrou planetu: Móda 20 [i] 10:00 Buď já nebo pes 77 [i] 11:00 Nejpřísnější rodiče na světě: Oklahoma 14 [i] 12:10 Když se Země zatřese: Spálená Země 7 [i] 13:10 Odkrytý Egypt 4 [i] 14:05 Objevy starověku 4 [i] 15:00 Věda pro budoucí vládce světa: Jaderná hrozba [i] 16:00 Zmizelé světy 21 [i] 16:55 Co nám prospívá 43 [i] 17:25 Vášnivý jedlík: Amarillo 4 [i] 17:50 Mistři švindlu v Las Vegas 7 [i] 18:25 Mistři švindlu v Las Vegas 8 [i] 19:05 Nejpřísnější rodiče na světě: Můj život se změnil 15 [i] 20:15 Nahá věda 4 [i] 21:20 Vesmír III. 5 [i] 22:20 Prvních 48 hodin 19 [i] 23:20 Megakatastrofy 11 [i]