TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky - FARMA ŠPECIÁL [i] 09:25 Kobra 11 VIII.: Na večné časy 2/2 [i] 10:30 Jesse Stone: Rodinné tajomstvo [i] 12:10 Odložený prípad IV. 21/24 [i] 13:05 Čarodejnice II. 20/22 [i] 14:00 Rýchle Televízne noviny [i] 14:05 Monk II. 5/16 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Teória veľkého tresku II. 2/23 [i] 15:30 Krok za krokom VI. 5/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Myšlienky vraha V. 17/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky - FARMA ŠPECIÁL [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Modré z neba [i] 22:10 Nočné Televízne noviny [i] 22:35 NCIS VIII. 8/24 [i] 23:35 Sieť [i] 01:40 Útok v Pacifiku [i] 03:10 Flash Gordon 6/22 [i] 03:55 Kobra 11 VIII.: Na večné časy 2/2 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Sila lásky V. 7/274 [i] 05:50 Sladká Valentína 139/178 [i] 06:35 Udalosti ČT [i] 07:05 Slovensko dnes [i] 07:20 Správy STV [i] 07:35 Góly - body - sekundy [i] 07:50 Vojna kuchárov [i] 08:25 5 proti 5 [i] 09:10 Chodili sme spolu [i] 10:10 Komisárka: Tiene minulosti 8/26 [i] 11:05 Sila lásky III. 154/244 [i] 12:00 Poludňajšie správy [i] 12:10 Bumerang [i] 12:55 Nie si sama: O tom sa mi ani nesnívalo [i] 13:30 Sladká Valentína 140/178 [i] 14:15 Divoký anjel 8/270 [i] 15:15 Sudkyňa Amy: Pohľad zblízka 50 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Vojna kuchárov [i] 17:05 SOS [i] 17:35 5 proti 5 [i] 18:20 Sila lásky V. 8/274 [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 19:55 Počasie [i] 20:05 Reči, to zvieratám svedčí 1/7 [i] 20:35 Futbal Liga majstrov [i] 22:45 Nočné správy STV [i] 22:55 Počasie [i] 23:00 Góly - body - sekundy [i] 23:10 Futbal Liga majstrov - zostrihy [i] 00:00 Komisárka: Tiene minulosti 8/26 [i] 00:50 Sudkyňa Amy: Pohľad zblízka 50 [i] 01:35 Bumerang [i] 02:20 Góly - body - sekundy [i] 02:30 Správy STV o 16:00 [i] 03:00 Sila lásky III. 154/244 [i] 03:50 Sila lásky V. 8/274 [i] 04:40 Sladká Valentína 140/178 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:46 Záver vysielania 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Regionálny denník [i] 09:00 Pre materské školy: Fidlibum [i] 09:25 Poklady Slovenska 2002: Tokajík v zabudnutí [i] 09:35 Fokus - zdravie [i] 10:20 Národnostný magazín: český [i] 11:00 Medzinárodný terorizmus po roku 1945: Hrozba Al-Káidy 2/26 [i] 11:25 Zdravie v Európe: Blázon odvedľa [i] 12:20 Polícia [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:05 Na ľudovú nôtu 2002: Krajanská nedeľa - Spolu [i] 13:40 City folk 2006: Košice [i] 14:05 Občan za dverami [i] 14:40 Malé tajomstvo krovín [i] 15:20 More v kvapke vody [i] 16:25 Maďarský magazín [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:30 Cena prírody I.: Prírodné čističky vody 2/6 [i] 18:00 Senior klub [i] 18:30 Večerníček: Škriatkove dobrodružstvá 4/7 [i] 18:40 Fokus - peniaze [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:45 Správy - Hírek [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:05 Optimista /Winter/ [i] 21:00 Spektrum vedy: Matematika [i] 21:30 Komentáre [i] 21:55 Na križovatke SK + CZ: Zostane to medzi nami [i] 23:25 Udalosti ČT [i] 23:55 Správy - Hírek [i] 00:05 Správy STV "N" [i] 00:20 Záznam zo zasadnutia NR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela I. 7 [i] 05:30 Kutyil a.s. 7 [i] 05:55 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI 07:35 NOVINY TV JOJ 08:00 Súdna sieň: Troska [i] 09:00 Panelák VIII.: Šperk 22 [i] 10:00 Náš nový dom II. 4 [i] 11:00 Profesionáli: Mních 8 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 Kosti II. 15 [i] 14:00 Bostonské zločiny II. 24 [i] 14:55 C.S.I.: Kriminálka Miami V. 6 [i] 15:50 Takešiho hrad I. 8 [i] 16:20 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela I. 8 [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 Súdna sieň: Môj syn je hyena [i] 18:35 Kutyil a.s. 8 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák VIII.: Amerika 23 [i] 21:15 Hawaii 5.0 4 [i] 22:15 Kosti VI. 4 [i] 23:15 Kosti IV. 7 [i] 00:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VI. 16 [i] 01:00 Prežiť [i] 03:00 Náš nový dom II. 4 [i] 03:50 Tru Calling 12 [i] 04:30 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela I. 8 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Kojak V. 9 [i] 06:15 Doktorka Quinnová 97,98 [i] 07:45 Matlock III. 19,20/20 [i] 10:00 Esmeralda 98,99 [i] 12:00 M*A*S*H 92,93 [i] 13:00 Panelák VIII.: Šperk 22 [i] 14:00 Simpsonovci XIV. 3 [i] 14:30 Futurama III. 7 [i] 14:55 18 kolies spravodlivosti I. 8 [i] 16:00 Knight Rider 56 [i] 17:00 M*A*S*H 92,93 [i] 18:00 VyVolení [i] 18:45 Takešiho hrad I. 7 [i] 19:15 Simpsonovci XIV. 4 [i] 19:45 Futurama III. 8 [i] 20:15 Ninja Factor II. 20,21 [i] 21:15 Blízko smrti [i] 22:15 Mafstory: Banková lúpež, Mrakodrap v Mederi [i] 00:15 VyVolení [i] 00:45 Ninja Factor II. 20,21 [i] 01:30 Blízko smrti [i] 02:15 Mafstory: Banková lúpež, Mrakodrap v Mederi [i] 03:45 Knight Rider 56 [i] 04:30 Matlock III. 19,20/20 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Joan z Arkádie II. 19/22 [i] 07:00 The Amazing Race Asia II. 4/14 [i] 08:05 Advokáti 2/34 [i] 09:00 Ochránce III. 8/23 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba 21/23 [i] 11:00 Černý anděl II. 10/21 [i] 12:00 Battlestar galactica IV. 2/22 [i] 13:00 Joan z Arkádie II. 20/22 [i] 14:00 The Amazing Race Asia II. 5/14 [i] 15:05 Advokáti 3/34 [i] 16:05 Ochránce III. 9/23 [i] 17:05 Námořní vyšetřovací služba 22/23 [i] 18:00 Černý anděl II. 11/21 [i] 19:00 Battlestar galactica IV. 3/22 [i] 20:00 Posel ztracených duší V. 4/22 [i] 21:00 Myšlenky zločince VI. 23/24 [i] 22:00 Myšlenky zločince VI. 24/24 [i] 23:00 Cena za lidskost II. 7/8 [i] 00:05 Cena za lidskost II. 8/8 [i] 01:10 Posel ztracených duší V. 4/22 [i] 02:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 21/22 [i] 02:55 Cena za lidskost II. 8/8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Megastavitelé: Zábavná horská dráha [i] 06:00 Pátá rychlost 1 [i] 06:25 Špinavé práce: Výrobce rumu [i] 07:15 Nejsmrtelnější úlovek: Překročit hranici [i] 08:10 Bořiči mýtů: Kulka přeměněná v bumerang [i] 09:05 Mimořádné projekty: Most v Hong Kongu [i] 10:00 Jak to dělají?: Ochranné přílby/Kaučuk/Technologie vodní dopravy "Wave Piercing" [i] 10:30 Zničeno ve vteřině 10 [i] 10:55 Nutné k přežití: Namibie [i] 11:50 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Hony, střelba, rybolov [i] 12:45 Národ šílenců: Výjezd do vrchu po skalách [i] 13:40 Americký chopper: Motorka pro tým pořadu Jon a Kate plus 8 [i] 14:35 Špinavé práce: Odstraňování vší [i] 15:30 Nejsmrtelnější úlovek: Led a otevřené moře [i] 16:25 Bořiči mýtů: Vražedný pohárek sody [i] 17:20 Mimořádné projekty: Most v Hong Kongu [i] 18:15 Nutné k přežití: Zambie [i] 19:10 Jak se to dělá 13 [i] 19:40 Jak to dělají?: Rakety/dalekohledy/stěrače [i] 20:05 Mečouni - život na udici: Krev na palubě [i] 21:00 Lety po divoké Aljašce: Život nebo smrt [i] 21:55 Zlatá horečka - Aljaška: Zlato, zbraně a medvědi [i] 22:50 Bezpečná hranice 3 [i] 23:15 Bezpečná hranice 4 [i] 23:45 Bořiči mýtů: Vražedný pohárek sody [i] 00:40 Mečouni - život na udici: Krev na palubě [i] 01:40 Lety po divoké Aljašce: Život nebo smrt [i] 02:40 Zlatá horečka - Aljaška: Zlato, zbraně a medvědi [i] 03:40 Bezpečná hranice 3 [i] 04:05 Bezpečná hranice 4 [i] 04:35 Jak se to dělá 13 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:25 Cizí člověk [i] 05:59 Dobré ráno s Jedničkou [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Autíčka: Animovaný seriál pro děti 13/26 09:30 Okouzlení I 12/20 [i] 10:30 McLeodovy dcery III: V domě straší 8/30 [i] 11:15 Než se zvedne opona [i] 12:00 Polední události [i] 12:20 BBV, Předpověď počasí (Praha), Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:05 Šípková Růženka: Konec pohádky 10/10 [i] 15:00 PLANETA YÓ [i] 16:00 Kouzelná školka [i] 16:30 Včelka Mája: Požár v lese 7/104 [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Zahrada pod lupou [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Příběhy slavných - Petr Muk [i] 21:55 Oceán - Pod pyramidou snů [i] 22:40 Já z toho budu mít smrt [i] 23:50 Losování Sportky a Šance 23:55 13. komnata Jakuba Vágnera [i] 00:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:30 Doktor Martin: Gentlemani 2/23 [i] 01:20 Na stopě [i] 01:45 Dobré ráno s Jedničkou 04:10 AZ-kvíz [i] 04:35 Bydlení je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Požár na palubě [i] 05:50 Chcete je? [i] 06:00 Za vesnickými muzikanty 06:30 Diagnóza [i] 06:50 Teleapatyka [i] 07:00 Panorama [i] 08:00 Mýty a fakta historie: Buddha 1/2 [i] 08:55 Divnopis [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1958 [i] 09:15 Kultura s Dvojkou [i] 09:30 Osobnost na Dvojce [i] 09:35 Ochránce [i] 10:05 Goya [i] 10:40 Ekobydlení [i] 11:05 Alžbetin dvor: Prekliaty rod 2/6 [i] 12:30 Kam zmizel ten starý song [i] 13:10 Chcete je? [i] 13:15 Heydrich - konečné řešení: Mladý ostrý hoch 2/43 [i] 13:45 Deset století architektury [i] 14:00 Po českých a moravských galeriích s Eliškou Fučíkovou 1/8 [i] 14:15 O češtině [i] 14:30 Živě se Šárkou Volemanovou [i] 14:32 Curriculum vitae [i] 15:10 Znáte je dobře? [i] 15:55 Leonardo da Vinci: Génius renesance [i] 16:55 Kamera na cestách: Objevování: Afriky 2/5 [i] 17:50 Poklady světa [i] 18:00 El-Džem [i] 18:20 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Malý omyl v malém městě 1/80 [i] 18:50 Kultura s Dvojkou [i] 19:10 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:20 Osobnost na Dvojce [i] 19:30 Království divočiny: Přízrak z hlubin [i] 20:00 Taneční galavečer [i] 21:40 Osobnost na Dvojce [i] 21:45 Fandíme divadlu [i] 21:55 Divadlo žije! [i] 22:25 Koncert z Pražské konzervatoře [i] 22:55 Dokumentární klub: Panenství [i] 00:20 Latin Music USA: Divy a superhvězdy, Miami Sound 4/4 [i] 01:20 Radiorock: Airfare a David Popov 01:45 Ta naše povaha česká [i] 02:10 Na moll 02:40 Klub Netopýr [i] 03:40 Přijďte k nám na večeři [i] 04:20 Setkání s rusalkami [i] 04:30 Nad přehradou svítá? [i] 04:55 Vzduch je naše moře [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ženatý se závazky 133 [i] 09:35 Láska podle předlohy [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Walker Texas Ranger VII 19 [i] 13:40 Smallville VIII 16 [i] 14:40 Gilmorova děvčata V 13 [i] 15:40 Dva a půl chlapa: První kolo vyhrála sexy kočka [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII: Past 22 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Odložené případy VI: Loterijní horečka 12 [i] 18:30 Ulice 2033 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Expozitura: Hyena 2 [i] 21:45 112: V ohrožení života [i] 22:25 Noční Televizní noviny [i] 22:55 Muž bez stínu: * [i] 01:05 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VIII: Philadelphia 16 [i] 01:55 Novashopping 02:30 Walker Texas Ranger VII: Vojáci nenávisti [i] 03:30 DO-RE-MI [i] 04:20 Stefanie VII 45, 46 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství TV Prima 06:55 Minuty regionu 07:05 Fakta Barbory Tachecí 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:50 VIP zprávy 08:25 M*A*S*H 169 [i] 09:10 Prostřeno! [i] 10:05 To je vražda, napsala XI: Hra, sada, vražda 20 [i] 11:05 Diagnóza vražda VIII: Menší než nula 11 [i] 12:05 Policie Hamburk II: Opuštěné dítě 13 [i] 13:05 Odpadlík I: Dávej, ber 8 [i] 14:05 Kutil Tim VII: Když manžel mluví až moc 25 [i] 14:35 Můj přítel Monk IV: Pan Monk jde na módní přehlídku 10 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Kouzlo lásky [i] 17:40 Minuty regionu 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:20 Krimi zprávy: Aktuální zpravodajství 19:35 Krimi plus: Publicistika: rozhovory, komentáře, analýzy 19:50 VIP zprávy 20:00 Cesty domů: Neslibuj 66 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Castle na zabití II: Poslíček smrti 8 [i] 23:25 Anatomie lži I: Dokud nás smrt nerozdělí 4 [i] 00:20 Nedokonalé zločiny IV: Dvojí život 2 [i] 01:30 Volejte Věštce [i] 03:30 Nedokonalé zločiny IV: Dvojí život 2 [i] 04:25 S Italem v kuchyni [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Smiechoty [i] 05:30 Skrytá vášeň 49/188 [i] 06:15 Cigánske srdce 40/218 [i] 07:05 Sudkyňa Hatchettová I. 69/175 [i] 07:50 Zajtrajšie noviny II. 9/22 [i] 08:40 Rodinná kliatba 4/110 [i] 09:45 Ulica III. 53/259 [i] 10:35 Veštiareň [i] 11:35 V objatí hodvábu 27-28/200 [i] 13:20 Sudkyňa Hatchettová II. 70-71/125 [i] 14:20 Rebeli I. 16/215 [i] 15:20 Tisíc a jedna noc 153/180 [i] 16:15 Cigánske srdce 41/218 [i] 17:05 Skrytá vášeň 50/188 [i] 18:00 Rodinná kliatba 5/110 [i] 19:00 Rebeli I. 17/215 [i] 20:00 O.C. California I. 22/27 [i] 21:00 V objatí hodvábu 29-30/200 [i] 22:40 Zajtrajšie noviny II. 10/22 [i] 23:35 Frasier IX. 21/24 [i] 00:05 O.C. California I. 22/27 [i] 00:55 Frasier IX. 21/24 [i] 01:15 Sudkyňa Hatchettová II. 70-71/125 [i] 01:55 Ulica III. 53/259 [i] 02:40 Rodinná kliatba 5/110 [i] 03:30 AHA [i] 03:55 Lampáreň [i] 04:40 L.O.V.E. [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Hvězdné dítě [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Míč a řetěz [i] 13:45 Dokud nás smrt nerozdělí [i] 15:30 2 Bobule [i] 17:15 Pinocchio [i] 18:25 Tři malá prasátka [i] 19:20 Impyho zázračný ostrov [i] 20:50 Pád do ticha [i] 22:50 Píseň za chudého chlapce [i] 00:35 Jezero smrti [i] 02:05 Wonderland masakr [i] 03:45 Julius Caesar [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Tenis [i] 10:15 Tenis